KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Savannah / Kintaro Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Savannah / Kintaro Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Savannah / Kintaro Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Savannah / Kintaro Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Savannah / Kintaro Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Savannah / Kintaro Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Savannah / Kintaro Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Savannah / Kintaro Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Savannah / Kintaro Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Savannah / Kintaro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah / Kintaro Empty
TémanyitásTárgy: Savannah / Kintaro   Savannah / Kintaro Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 1:00 am


Savannah


- Biztos vagy benne, hogy ezt akarod csinálni? - Robert aggódó hangja törte meg a kettejük között lévő csendet, majd amikor Kintaro bólintott egyet, apró cetlit nyomott a szakács kezébe. Nem kérdezte, hogy miért kellett neki a telefonszám és az sem érdekelte, hogy mihez fog kezdeni vele, de tudott a férfi másságáról, így biztos akart lenni benne, hogy ez az, amit a barátja akar.
- Nyugodj meg, nem fogok belehalni... És ha jól tudom, elég nagy fiú vagyok már ahhoz, hogy akár nemet is tudjak mondani, ha valami nem tetszik az egésszel kapcsolatban. - mobilját vette elő, majd bólintott a másiknak, aki azonnal vette a lapot és kívül találta magát a szakács irodján. Sóhajtott egyet, majd lassú léptekkel haladt végig a konyhán, aprót kóstolva az egyik rotyogó fazék tartalmán, majd elhagyta az éttermet. Mindeközben Kintaro a számot hívta, illedelmesen bemutatkozott, majd apró beszélgetést kezdeményezett a vonal másik végén lévővel.
Mindig is tudta, hogyan kenyerezze le a többi embert, hogyan szerettesse meg magát bárkivel pillanatok alatt, ami tökéletes képesség volt a munkájához. Most azonban nem a hivatása miatt csillogtatta meg lehengerlő valóját, hanem egy kísérlet miatt, hiszen a meg nem értett vágyak kérették vele el a bordélyház telefonszámát, s emiatt a furcsa érzések miatt kérte Savannaht, aki egyesek szerint tökéletes volt. Na jó, Robert véleményére tudott csak támaszkodni, hiszen egy homoszexuális férfi mégiscsak ritkán értékeli a nőket azok vonzereje alapján.
Csak egyetlen kérése volt a lányhoz, méghozzá a hátsó bejárat használata. A többi részletet a másik belátására bízta: ruha, kiegészítők, smink ... mind Savannah ízlésének tükörképei lesznek. Még mielőtt letette volna mobilját, röviden elgondolkodott, hogy megossza a másikkal a látogatás célját, de inkább hallgatag maradt, idővel úgyis ki fog derülni minden.
Kilépett hát az idodájából, hogy végigjárja a birodalmát, majd mindenkit sűrgetni kezdett, hiszen ma korán akart zárni, mivel étterme lesz a furcsa légyott helyszíne. Mindenki csak bólogatott és mosolygott a hirtelen kapott kimenő miatt, egyik sem sejtve, hogy milyen esemény fogja követni az ő távoztukat. Kintaro természetesen higgadt visszafogottsággal ellenőrizte a konyhai folyamatokat, javított a kimenő tányérok látványvilágán, bátorította gyorsabb munkára a többieket.
- Nana, több rendelést már nem veszünk fel. Kérj elnézést az ügyfeleinktől és adj nekik egy kupont. - bízta meg feladattal a szakács főpincérét, majd elvonult az irodájába, s várta az este kilenc órát, amikor a lánynak fel kellene tűnnie. Addig még másfél óra volt, amit ki kellett húznia, így nem lehetett probléma azzal, hogy a másik majd egyedül találja az étteremben.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]


A hozzászólást Kintaro Nakamura összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 07, 2013 6:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah / Kintaro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah / Kintaro   Savannah / Kintaro Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 3:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Savannah & Kintaro

Nem szeretem az ilyet. Nem szeretem, mikor olyan, akivel eddig még egyszer sem találkoztam a privát számomon hív. Azon, ami csak az állandó kuncsaftjaimnak van megadva. Valamelyik biztos megadta az egyik ismerősének a számomat, ami egyrészről nagyon is hízelgő másrészről viszont... semmit sem tudok az illetőről. Ha az egyik bordélyházon keresztül hívott volna azzal nem lenne semmi gondom sem, hiszen ott a kliensnek be kell fáradnia a bordélyházba, ott töltenénk el az első együtt létet, olyan környezetben ahol száz százalékig biztonságban érzem magam, hiszen csak egy kiáltásomba kerülne és jönne a segítség, ha véletlen egy pszichopatához lett volna szerencsém. A későbbi alkalmak során persze bárhova megyek, csak az első alkalom az, amit szeretek egy bizonyos helyen letudni. Luxus prosti vagyok, megengedhetek magamnak ennyi óvatosságot vagy nem?
Elvállaltam a munkát, azért mert ma estére egyébként nem lett volna ügyfelem, másrészről pedig azért, mert akire hivatkozott, kedves fickó, és csak reménykedni tudok, hogy a hasonló természetű pasik haverkodnak egymással. Aztán majd kiderül, hogy milyen is lesz, minden esetre kíváncsian várom. Semmi támpontot nem adott meg azt nézve, hogy mit is szeret. Még egy kedvenc színt sem mondott. Minden rám van bízva. Egyre kíváncsibb vagyok arra, hogy mégis milyen lehet ez a pasi. Valószínű, hogy most először lesz ilyen légyottban része, vagyis nagy valószínűséggel az elején még talán zavarban is lesz. Olyan aranyosak olyankor! Persze hamar felülkerekedik rajtuk a vágy, és már csak az fog számítani, hogy minél előbb ki legyenek elégítve, hiszen azért fizetnek nekem. Nem is keveset.
Oh, a drága pénz... imádom.
Letusoltam, és gyorsan megmostam a hajamat is, és megszárítottam. Nem tűztem fel, hagytam, hogy lágy hullámokban omoljon le a hátamra. Sminkeltem,    de nem vittem túlzásba, hiszen van aki nem szereti az erős sminket. Miután ezzel kész lettem, rátérhettem a ruhám kiválasztására, igaz, már nagyjából körvonalazódott bennem az, hogy mit is fogok viselni a mai este folyamán, ám mikor a gardróbomba sétálok mindig gondolkodóba esek. Rengeteg fehérneműm van, és mindegyiket nagyon szeretem. Egy egyszerűbb, fekete csipkés melltartóra és egy hozzá illő bugyira esett a választásom. A ruhám egy egyszerű szabású fekete testre simulós ruha volt, hátul egy cipzárral. Az ilyen ruhákat olyan nőknek találták ki, akiknek otthon van a férjük, és segít felhúzni a cipzárt, ugyanis egyedül lehetetlen ezt a feladatot megoldani. Nekem a szomszéd srác segített. Már meg sem lepődik a kérésemen, ugyan is mindig hozzá szaladok, ha valamiben segíteni kell nekem.
Felvettem még egy bézs színű nyakláncot, és belebújtam a lánchoz hasonló színű cipőbe, és készen is voltam.
Kilenc előtt pár perccel szálltam ki a taxiból a megbeszélt épület előtt. Egy étterem. Hmm, érdekes. Besétáltam, majd megkerestem az irodát, és bekopogtam, majd be is nyitottam.
- Szép estét! Savannah Monroe vagyok. - Mutatkozok be egy mosoly kíséretében. Minden bizonnyal Ő lesz a ma esti kliensem, ugyan is senki mást nem láttam az épületben. Türelmesen várom az instrukciókat, hogy elmondja mit és hogyan szeretne csinálni a továbbiakban.

word count: xxx | tagged for: Kintaro | notes: --- | [You must be registered and logged in to see this link.]



A hozzászólást Savannah Monroe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 07, 2013 6:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah / Kintaro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah / Kintaro   Savannah / Kintaro Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 6:30 pm


Savannah


Szerette ezeket a csendes perceket, amikor egyedül lehetett az álmában. Igen, az étterem egy megvalósult álom volt, egy olyan fejben összerakott képzet, ami végül kézzelfoghatóvá vált. Persze nem sikerülhetett volna neki egyedül, hiszen gazdag mecénások mindig is támogatták és a munkatársai is elengedhetetlen kellékei voltak a fenntarthatóságnak. A főpincértől az utolsó mosogatóig mindannyian részesei voltak a sikerének, s amióta azokat a jó kritikákat kapta, egyedül is meg tud állni a lábán, már vissza tudta fizetni minden hitelezőjének a kölcsönt.
Sétálgatott az üres konyhában, ellenőrizte a leköszönt műszak takarítói munkáját, hogy minden edény, minden kanál, de még a tűzhely legkisebb szeglete is tiszta legyen. Mélyet szippantott a még mindig langymeleg konyha ízekkel és zamatokkal teli levegőjéből, majd mosollyal kezdett el bólogatni, mely egyértelmű jele volt az elismerésnek. Igen, mindent rendben talált, így lelke nyugodtabban tudta várni az érkezőt, akinek még kellett pár perc, hogy az éttermébe érjen.
Az irodájában volt, amikor kopogást hallott, s már állt is fel, hogy fogadja Savannaht, amikor az benyitott a kicsiny helységbe. Biztosan nyitva hagyta az ajtót valamelyik alkalmazottja vagy ő volt figyelmetlen és nem zárta be a hátsó bejáratot ... mindegy, felesleges gondolat. - Üdvözlöm! Kintaro vagyok, kérem jöjjön beljebb!
Végignézett a másikon és bármennyire semlegesnek kellett volna maradnia, teste nem azokat a jeleket öltötte magára, mint amit az elméje követelt meg tőle. Felállt székéből, hogy közelebb lépjen a másikhoz, majd az íróasztal előtt lévő egyik szék felé mutatott, hogy ott foglaljon a másik helyet. Egyszerű fehér ing volt rajta kék hajszálcsíkokkal, melynek felső két gombja engedett betekintést csupasz mellkasára, s ehhez a felsőhöz egy hétköznapinak tűnő, mégis tökéletesen az alakjára szabott szövetnadrág társult.
- Nézze el nekem, kicsit ideges vagyok. Régen volt ilyen helyzetben részem... - jobban mondva még sosem volt ilyen szituációban. Nem arról volt szó, hogy nem volt lánnyal, de professzionális segítséget még sosem vett igénybe. S miközben a székéhez lépdelt vissza, remélte a másik mozdulatait is, melyek Savannaht vele szemben ültették le. Ahogy ismét végigmért a másikon, teste újra megremegett, vágyta és követelte magának a nő közelségét, de lelke nem tudott engedni az állatias ingereknek. Kissé idegesen mosolygott a másikra, miközben alaposan végiggondolta, hogy mégis mi a fenének hívta ide a másikat és mit akar bizonyítani az egésszel. Apró sóhaj, majd hatalmasat nyelt.
- Nem tudom, kér előtte esetleg valamit? Vagy van valamilyen kérdése? - bizonytalan mosollyal próbált megnyerőbb lenni, de teljességgel látszott rajta, hogy különösen kellemetlen neki az egész helyzet. Nem nőkhöz volt hozzászokva, hanem maszkulin férfiakhoz, s velük könnyebben szót tudott érteni. Ezzel a lánnyal azonban, nos ... elég nehéz lesz.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah / Kintaro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah / Kintaro   Savannah / Kintaro Icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 8:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Savannah & Kintaro

A vendégeinket nem válogathatjuk meg. Mindegy, hogy ki milyen magasan is áll azon a bizonyos ranglétrán, ha a kliens jön, és van elég pénze, akkor bárhogy is néz ki az illető, nekünk az a dolgunk, hogy minden igényét kielégítsük. Akik a ranglétra tetején vannak... vagyis nekem is... nem finnyáskodhatunk. Bármit kérnek, nekünk azt teljesíteni kell, egy dolog csak a fontos, olyan sérülést nem szerezhetünk, ami nem gyógyul be egy nap alatt. Hisz az nagyon nagy bevétel kiesést jelentene. Azért fizetnek nekünk olyan sokat, hogy tökéletesek legyünk, és ne legyünk finnyásak.
Beinvitál, ezért beljebb sétálok, majd helyet foglalok az egyik széken. Lábaimat kényelmesen keresztbe teszem, kezeimet pedig a szék karfájára ejtem. Csak kényelmesen. Ő ideges kissé, ezért nekem teljes nyugalmat kell sugároznom, hátha hatással lesz rá is, és megnyugszik valamilyen szinten.
- Egy pohár víz jól esne, köszönöm. - Valójában nem vagyok szomjas, de hátha attól jobban érzi majd magát, hogy mocoroghat a helységben. Van akiknek a mozgás segít. Nézzük csak meg a tanárokat, és az üzletembereket mikor előadást kell tartaniuk. Idegesek, és úgy járkálnak föls alá, mint a ketrecbe zárt vadállatok.
- Igen, lennének kérdéseim. Először is , hogy hogyan tudnám elérni, hogy az idegessége a múlté legyen? Ha gondolja előtte beszélgethetünk, amiről csak szeretne. - a stílus talán túlságosan is finomnak tűnhet, ha azt nézzük, hogy mégis miért is vagyok én itt, de ki tudja... ha engedi, hogy tegezzem, akkor megteszem, de amíg engedélyt nem ad, addig marad ez a hangnem, bármennyire is kényelmetlen.
- Mondja el, hogy mit is szeretne ma. Van valami különleges kívánsága, amit mindig is ki szeretett volna próbálni, csak eddig nem volt rá esetleg lehetősége? Vagy hogy szeretné, mi legyen a forgatókönyv? - Érdeklődök, és így talán végre kaphatok majd tőle valami számomra is fontos információt.
- Mik azok, amiket szeret, és mik azok amiket nem?

word count: xxx | tagged for: Kintaro | notes: --- | [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah / Kintaro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah / Kintaro   Savannah / Kintaro Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 10:35 pm


Savannah


- Tehát egy pohár víz... - állt fel Kintaro a székéből, majd irodájának apró hűtőjéhez lépett, amiben mindenféle földi csemege volt található, közte ásványvíz is. - Mentes vagy buborékos?
Tette fel a hétköznapi kérdést, de amíg a választ várta, egyáltalán nem hétköznapi gondolatok jártak a fejében. Kételkedni kezdett magában, megkérdőjelezte a választását, amit oly sok évvel ezelőtt hozott, s egy pillanatra nagyon butának érezte magát. A lány válasza röppentette vissza a valóságba, majd a választáshoz igazította a hűtött ital jellegét. Egy poharat tett le Savannah elé, majd gyakorlott mozdulatokkal mért ki pontosan két decilitert a vastagfalú tartóba. Visszazárta az üveg száját, majd a lány elé ült le fél seggel az asztalra.
- Ennyire látszódik rajtam, hogy ideges vagyok? Huh, össze kell szednem magamat... - törölt le egy kósza izzadtságcseppet a homlokáról, majd sóhajjal folytatta. - Tudja, nagyon jól viselem a nők társaságát és nem is értem, hogy miért kattantam meg ennyire ilyen gyorsan.
Mosolya idegessé vált, de megpróbált nyugalmat erőszakolni magára. Próbálta legyűrni minden ellenszenvét a lehetséges aktus ellen, mely ellen elméje foggal és körömmel harcolt, de amit a teste nem talált olyan megvetendőnek. Harcolt benne a két igazság, a másság és hetero gondolatok, de bármennyire feszült egymásnak a két világ, nem tudtak dűlőre jutni egymás felett.
- Azt hiszem, az lenne a legjobb, ha főzhetnék magára valamit. Amikor a tűzhely mellett állok, letisztul a világ és megnyugszom. - pillantásával a másikat fürkészte, majd feledte addigi zárkózott testtartását és karba font kezeit leengedte maga mellé, hogy az asztal támláját ragadja meg. - Tudom, furcsa kérés, de most azt hiszem, csak ez a forgatóköny a járható út...
Kölcsönözte a kifejezést, majd ha igenlő választ kap a konyhai munkára, megindult az irodából kifelé, egyenesen az étterem asztalainak irányába, hiszen a vendégtér egy részén látványkonyha üzemelt. Még nem lépett ki, amikor megfordult. - Az orált és az anált szeretem... - nyitott ajtót Savannahnak, hogy előre engedje.
- Kérem, csak ön után.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah / Kintaro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah / Kintaro   Savannah / Kintaro Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 11:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Savannah & Kintaro

H]amar megkapom a vizet, amit kértem, és bele is kortyolok, hogy láthassa nem csak ugráltattam, hanem tényleg szükségem volt az átlátszó italra. Szénsav menteset kértem, az sokkal természetesebb, mint a buborékokkal dúsított formája.
-Nem, ennyire nem volt egyértelmű, legalább is egy kezdő talán nem szúrta volna ki, de én már jó pár éve a szakmában vagyok. - Mondom, és egy pillanatig sem akartam arra célozni, hogy esetleg már idősebb lennék, hiszen még csak most töltöttem be a huszonegyedik életévemet. Három vagy négy éve csinálhatom már ezt? Nem is tudom. De ez csak nézőpont kérdése, mert... a mertre nem szabad gondolni. Nem szabad arra, hogy már az középiskola első évében is azért feküdtem le valakivel, mert így tudtam megszerezni azt, ami kellett nekem. Talán egy szép óra volt az. Már akkor is rajongtam a gazdagságért, és a pénzért.  
Főzni szeretne nekem. Egyszer mindent ki kell próbálni, ilyenre eddig ugyanis még egyszer sem volt alkalmam. Egy kuncsaft főz. Ráadásul nekem. Bár lehet, hogy nem fogja befejezni az étel készítését, mert hamarabb magára fog találni, hogy aztán belevethessem magam a munkába, de addig is, élvezem majd a látványt.
Amint elindul kifelé az irodából, én is felállok a székemből, majd gyorsan megigazítom magamon a ruhámat, hogy tökéletesen álljon rajtam, majd utána indulok.
- Remek, egyik sem okoz problémát. - Szólalok meg, miközben mellé érek, és a felkarját érintem meg kezemmel, majd ahogy elhaladok mellette finoman végighúzom ujjaimat a mellkasán. Apró, ártatlan érintés volt csupán. Extrémebb kívánságra számítottam, de ha neki ez az óhaja, nekem az tökéletesen megfelel, így már tudhatom, hogy mit is kell majd csinálnom az este folyamán.
A látványkonyha részhez sétálok, és megállok a pult mellett, csípőmmel neki is dőlök kényelmesen.
- Mit fog készíteni? Esetleg segíthetek valamiben? - Ajánlkozom fel, bár nem vagyok egy konyha tündér, azért a zöldségek aprításával azért megbirkóznék én is.

word count: xxx | tagged for: Kintaro | notes: --- | [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah / Kintaro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah / Kintaro   Savannah / Kintaro Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 2:57 am


Savannah


- Nem köszönöm, megoldom egyedül. Csak üljön le, gyorsan végzek... - kínálta hellyel a lányt mímelt magabiztossággal, pedig az imént tapasztalt érintés mindent volt, csak nem valami, amitől nyugodtnak kellene lennie. Fogalma sem volt arról, hogy miért befolyásolja ennyira a másik, miért érzi azt, hogy a világ legtermészetesebb dolga ennyire felkavaró, miért nem tud nyugodt és visszafogott maradni? Kérdések, melyek válasz nélkül maradtak, pedig minden vágya az lett volna, hogy felelni tudjon mindegyikre.
Ehelyett a vaslapot kapcsolta be, amelynek viszonylag sok idő kellett, hogy teljesen átmelegedjen, így volt ideje arra, hogy kigondolja mit is akar főzni és azt előkészítse. S bármennyire is próbálta a gondolatait a konyhai teendőkre fókuszálni, Savannah látványa és csábító közelsége nem hagyta pihenni a szinapszisokat. Sóhajjal nyitotta ki hűtőt s vett elő póréhagymát, paradicsomot és tojást, melyből a világ egyik legegyszerűbb étele fog készülni.
- Rántotta lesz, kevéske hagymával és paradicsommal. - hangja idegesnek tűnt annak ellenére, hogy ennek az egésznek meg kellene nyugtatnia, de azzal csitította magát, hogy majd elszállnak a nem kívánatos gondolatok, ha végre belekezdhet az elfoglaltságba. Így is lett, amit a póré aprításával kezdett. - Tudja, kicsit megdöbbentett az a természetesség, ahogyan kijelentette, hogy egyik sem okoz problémát magának. Félre ne értse, nem felróni akarom magának, de maga olyan nyugodt, kimért és annyira magabiztos...
~ Míg én egy buzi vagyok, aki fél egy lánytól! - ezt már csak gondolatban tette hozzá, majd a hagyma a vágódeszkáról a vaslapra került, hiszen át kellett adnia a helyét a paradicsomnak. A vöröslő gyümölcs nem sok időt töltött a bambusz deszkán, hiszen pár gyors vágás után máris a forróságban izzadta ki a levét.
- Szeretném, ha levenné a ruháját. - mondta a lány szemébe, majd pillanatokkal később egy tálban verte fel a tojásokat egy csipet sóval, hogy aztán a paradicsomos-póréhagymás egyvelegre öntse. Amíg Savannah vélhetően megtette, amit Kintaro kért tőle, addig a rántotta elkészült, s bár azt szerette volna, hogy a főzés megnyugtassa, nem ért el vele ilyen sikereket. Bár tányérra szedte a finomságot, mégsem várta el a másiktől, hogy falatozzon, s miközben lekapcsolta a vaslapot, lépései a másik mellé vitték, hogy belecsókoljon a nyakába, s apró nyelvmunkával nyaljon bele a fülcimpájába.
Maga sem tudta, honnan jött ez a bátorság, de megtette és jól érezte magát benne, tetszett neki, hogy egy másik emberi lénnyel tehette ezt, annak ellenére, hogy az a másik egy nő volt. A legközelebbi székre ült le, majd elnézte magának Savannah alakját, s teste reagált a látványra, vért kezdett pumpálni férfiasságába. Kissé kellemetlenül érintette a dolog, így lábait keresztbe vetette, hogy rejtegesse a másik előtt a nyilvánvalót.
- Kérem, csak a cipőjét hagyja magán... - könyökölt a szék karfájára, majd figyelte, milyen módszert választ Savannah arra, hogy megválljon a fehérneműjétől.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Savannah / Kintaro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah / Kintaro   Savannah / Kintaro Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Savannah / Kintaro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-