KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Empty
TémanyitásTárgy: Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night   Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 8:36 pm

A mosogatószeres mosogatórongyot unottan tartom a kezemben és mosom át az utolsó tányért. Lassan végéhez érek eme végtelenül izgalmas feladattal amelyben annyi izgalom van, hogy azt már nem lehet szavakba önteni. Hiába, valakinek ezt is el kell végeznie és Tobias nem hajlandó bejárónőt. Amikor felvetettem hogy esetleg felfogathatnánk egyet azt mondta az ilyesmi a feleség, azaz az én dolgom. Végül is igaza van, ráadásul mivel ő sincs itthon túl gyakran se Agatha ezért nincs túl sok takarítani valóm. Ma is úgy kellett "összevadásznom" a házimunkámat mellyel elterelhetem a gondolataimat az egyik kielégítetlen testi szükségletemről a figyelmemet. Nem, nem az éhségről, vagy a szomjúságról van szó, azokat bármikor könnyedén ki tudom elégíteni, jelenleg a szexualitás az amire bánatomra nincs olyan társam akivel csillapítani tudnám. Amikor már nagyon megunom hogy levezetetlen ez a fajta feszültségem akkor általában felkeresek egy olyan illetőt aki pénzért cserébe kielégíti a vágyaimat. Mosogatás után már nem volt több tennivalóm lévén azokat már megcsináltam leülök a laptopom elé és a könyvjelzők közé lementett odalakat kezdem el átböngészni. Most nem egy lány után fűl a fogam, inkább egy fiút akarok, pontosabban egy férfit, bár nem túl öreget. Némi keresgélés után meg is találom a nekem megfelelő férfiút. Felhívom, hogy egyeztessünk, de ő sajnos nem tud eljönni Torontoba, New Yorkban viszont jó neki. Én belemegyek a dologba és miután gyorsan felkaptam az egyik könnyen levehető vörös egyrészes ruhámat, kifésültem a hajamat, megcsináltam a sminkemet, pakoltam el óvszert - mert hát ugye fő az óvatosság, nem hiányzik nekem hogy a férjem megtudja mit művelek a háta mögött -, majd felkapok egy ruhámhoz hasonló színű táskát, beülök a kocsiba és már megyek is. Az egyik helyi hotelbe beszéltük meg ezt a fizetett találkát, emiatt az utam egyenesen odavezet. Szerencsére a telefonomban van GPS így az sikeresen elnavigált az úti célomig. A kocsiutat végigizgultam amiatt vajon milyen lesz a kért ifjú. Remélem tényleg olyan csinos is profi, mint ahogyan azt írják róla, de ha mégsem hát akkor is van neki nemi szerve amivel legalább egy kicsit képes feljuttatni a csúcsra. Ezen a lépcsőn felfele tartva is eltűnődnöm, elérve a bizonyos számú azonban le kel zárnom ezt a gondolatmenetet hogy bekopogjak és meggyőzhessek róla mennyire jó a munkavégzés terén. Miután kopogtam türelmesen kivárom amíg jelt ad arra hogy bemehetek, vagy ajtót.


A hozzászólást Ingrid Warner összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 13, 2013 10:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night   Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeSzomb. Júl. 13, 2013 9:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Lassan nemzetközi leszek. Nem sokszor kell kimozdulnom, de ha mégis, annak megkérem az árát, arról nem is beszélve, hogy most egészen New York-ig kell elmennem. Imádom azt a várost, a sok nyüzsgés, az emberek, a vége érhetetlen szexuális túlfűtöttség. Ez kell nekem, de általában nem csak egy nap miatt utazok oda el, pláne nem egy dugás miatt, de ha már ez a munkám, akkor kénytelen vagyok elvállalni.
Viszont egy egész hétvégére vettem ki a szobát, legalább legyek ott egy kicsit többet, mint egy vagy két órát.
Unatkozni nincs kedvem, így felhívtam Wendyt, hogy mi a dolga. Két évvel ez előtt ismertem meg, most már ő is a szakmában dolgozik, de szívesen töltöm vele az időmet, van olykor mit megvitatni.
Hihetetlen milyen fazonok járnak hozzá, őrült kérésekkel, de eléggé oda teszi magát. Szeme sem rebben a kérések hallatán. Vérbeli szakmabeli, hogy úgy mondjam.
Szerencsémre, neki is akad némi dolga a nagy buli városban. Egyeztettünk, egy repülővel mentünk, s ha már ott voltunk, nem pazaroltuk az időt. Ki az a hülye, aki hogy ha egy csinos nővel utazik, akkor nem használja ki az utazási időt? Hát nem én.
Azt hiszik az emberek, hogy a repülő mosdója kicsi ehhez, nos ez egy téves megállapítás, pont elég nagy. Egyszerű emberek, a nőt a mosdóra kell ültetni, a többi már magától éretetődő.

...

Idő előtt megérkeztünk NY-beli szobánkba, így még volt időm, hogy mindent átpakoljak kedvem szerint.
Azért nem szeretek elutazni, mert a nőknek vannak bizonyos vágyaik, amit addig nem is tudnak, míg meg nem látják a szexuális játékarzenált, amit otthon tartok.
Meglehet, hogy érdekesen tekintettek rám a reptéren, mikor átvilágították készi poggyászom, s feltárult a vibrátorok, dildok, csikló izgató, illetve a bilincsek arcenála, nem beszélve a gésa golyókról. Ám én csak rezdületlenül néztem, enyhe mosollyal az arcomon, s közben magamhoz volnta Wendy karcsú testét, ahogy az őr szemébe bámultam.
Szokásos felhajtás, tipikus köreimet futom le a lakásban. Sötétítő függönyök be, illatgyertya ki, fürdés, végül öltözködés.
Sötét szürke öltöny, fekete ingem felső két gombja szabadon. Egy ilyen városba nem flangálhat az ember melegítőben.
Hallom a kopogást. Félmosoly feltesz, ajtó kitár, s már is előttem áll a Nő aki idáig kirendelt. Csinos, már is nem bánom, hogy ezért jöttem el ide.
Magassarkú gyors egymásután koppanása hallatszik, ahogy Wendy sertepertél a lakásban, ám nem fordítom el fejem, figyelmem ettől a pillanattól kezdve csak a Széphölggyé.
-Remélem tegeződhetünk, Sebastian vagyok, gyere beljebb. - Megfogom jobb kezét, s gyengéden behúzom a lakásba, majd becsukom mögötte az ajtót.
-Egy italt?


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night   Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 9:30 pm

Nem mondom, meglepetés volt a hívás, de ha már lúd, legyen kövér. Kényelmetlenül ritkán moccanok ki a városból. Ritkábban mint szeretnék, ritkábban, mint kéne. De most, hogy-hogy nem, mégis elszólít a dolog. Méghozzá magába a Nagy Almába.
Apámék új lakását nézem meg. Néztem volna meg. Illetve ez volt az ürügy. Anyám is nagy örömmel paterolt ki otthonról, én sem szomorkodtam igazából, csak pár napról volt szó, és…mondjuk úgy, hogy minden esetleges kellemetlenségért volt ki és mi kárpótoljon. Ez az előnye, ha ismerőssel, ha nagyon jó ismerőssel utazol együtt, aki esetleg még szakmabeli is.
Az eseménydús repülőút és a még érdekesebb reptér után, első dolgom volt felkeresni egy üzletet. Vagy kettőt. Nem mondom, hogy erre nem lett volna lehetőségem otthon is, de ha már itt vagyok, és túl is éltem baleset nélkül az utat, hát meglepem magam valamivel.
Visszatérve a szobánkba, lényegében azonnal kipakoltam új szerzeményeimet. Egy csodás magas sarkú, és egy még csodásabb, csipkés, világoskék fehérneműt. Világoskék. Sebastiannak tetszene.
Wöhöhöhö. Gurgulázó kacajjal öltöttem magamra őket, és már azon voltam, hogy az égimeszelő sarkakon betoppanjak Sebhez. Sem a kopogtatás, sem pedig a kényes előkészületei nem tűntek fel igazán. Jó, sejtettem, hogy nem szerény társaságom miatt rángatott el New York-ba, és két menet között mintha említette volna, hogy kliens van a dologban, de annyira nem ragadt meg az információ, hogy foglalkozzak is vele.
Nem ártott volna. Az ajtó mellett haladtam csak el, de ott meg is torpantam. Félredöntött fejjel mértem végig a nőt és elismerően hümmentettem. Eszembe sem jutott, hogy esetleg feltűnő lehet a mustrám, így nem is nagyon húzódtam vissza, csak fürkésztem és vártam mi történik majd..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night   Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 11:19 pm

Csendben, kíváncsian várakozok a reakcióra, érdekel mennyire tükrözi a valóságot a feltöltött kép és a kuncsaftok által megadott jellemzés. Jártam már meg azzal, hogy hittem annak amit írtak és sajnos amint az utólag - egészen pontosan szeretkezés közben - derült ki hogy az illető feleannyira sem érti a dolgát a véleményezők pedig le voltak fizetve. Szerencsére ez csak egyszer történt meg és azóta óvatosabb vagyok az ilyesmivel kapcsolatban. Azért remélem ezuttal nem ér ilyen kellemetlenség és a férfiú tényleg kiérdemelte a luxus prostituált rangot - ha úgy jutott neki ez a cím, hogy megdugta valamelyik nála rangosabb kollégáját akkor is tudhat valamit-. Remélem azért ilyesmi nem fog bekövetkezni ez a lehetőség és értékesen telik el a kifizetésre váró alkalom és nem bánom meg hogy erre költöttem el elég szép összeget. A lehető legpozitívabb gondolatokkal a fejemben pillantom meg az ajtót kinyitó megrendelt csinifiút. Igazán kedves fiatalembernek tűnik aki valóban remek külsővel van megáldva.
- Természetesen tegeződhetünk. Ahogy azt már említettem Ingridnek hívnak. - mutatkozok be újre ha esetleg Sebastian elfelejtette volna a nevem idő közben. Az húzásra könnyed léptekkel megyek be a szobába ahol tekintetetem elkapja az engem szemlélő csinos feketehajzuhatagú lányéval.
- Aha, egy pohár vizet. - hangzik a válasz miközben pillantásom továbbra sem szakad el a csinos csajétól. Az igazat megvallva ő is megmozgatja a fantáziám és egy jó ötletem támad.
- Te is szakmabéli vagy, vagy neked más a foglalkozásod? - kérdezem meg és remélem a válasza az lesz, hogy ő is prosti és beszervezhetem a mai mókába.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night   Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 12:22 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Úgy tűnik, mindegy is, hogy én személy szerint figyelmetlenül hagytam CukorVirág fel alá sétálgatását, mert a két hölgy elég rendesen kiszúrta a másikat.
Ilyenkor fenn áll a veszélye annak, hogy a két nő egymásnak esik, vagy szerencsétlenebb helyzetben, nekem esnke, hogy miért van itt a másik. Azonban, mivel Wendy tisztában van azzal, hogy mit is dolgozok, nála nincs veszély, de valyon ezzel Ingrid is így van?
Vendégem mustrára fogta Wendy testét, ami nem is csoda, egy női test, ami éppen csak bele van bújtatva némi fehérneműbe, simán elcsavarja a fejet, legyen az női, vagy sem. Ami szép, azt meg kell nézni.
Mosollyal az arcomon teljesítem a kérését. Töltök egy pohár vizet, tekintettel a melegre jeget is teszek bele.
Nevetve fogadom Ingrid kérdését, amit Wendynek tesz fel. Még szép, hogy szakmabeli, de meghagyom a válaszadó lehetőségét neki.
Átnyújtom a poharat Ingridnek, arrébb lépek, neki dőlök a konyhapultnak, mellkasom előtt össze fonom karjaimat, és szemügyre veszem a két nőt. Nem tehetek róla, megfordul a fejemben, hogy jelen helyzetben a három a kedvenc számom.
Egy édes hármas bármit felülmúlhat. Éhes pillantással vizslatom őket, és várok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night   Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 12:58 pm

Csinos nő. Meg kell hagyni, hogy még az én szemmel is nézve, van mit kitennie az ablakba. Bár nekem mindig is szokatlan volt, hogy nő fordul pont ilyen szolgáltatásokhoz, mikor akármelyik bárban ott legyeskednek a zsákmányra várakozó kéjencek. Habár...mi abban az élvezet, ha csak hagyod magad levadászni? Gondolom elég sok nő él ezzel a lehetőséggel, hiszen Sebastian is milyen jól keres rajtuk...és ez a nő sem tűnt egyszerű falatnak.
Kérdésére derűs ráncok gyűltek a szemeim köré, de a mosoly még váratott magára. - Én is prosti vagyok. - bólintottam nyugodtan, de ahogy tekintetem találkozott Sebastian szemeivel, ajkamra farkas-vigyor húzódott.
Sok mindent lehetett sejteni a kérdés mögött, és nem vágtam el magam a fantázia képektől, amik egyre csak sereglettek szemeim előtt. Jóleső borzongás szaladt végig rajtam. Remélem az készülődik, amire gondolok.
Hosszú, sűrű hajamat a hátam mögé söpörtem, így nem vállaimat nyomta a súlya, és melltartóm felső,dúsan csipkézett szegélye is láthatóvá vált. Kimért léptekkel közelítettem a nő felé, és ahogy Seb mellett elhaladtam, hozzá közelebb eső kezem finoman, szinte alig érintve a textilt simított végig hasfalán, de nem méltattam pillantásra, szemeim a nő vonalait ették magukba. - Ingrid igaz? - remélem jól hallottam, jól értettem a nevét, fél füllel kaptam csak el. - Wendy. - mosolyom még nem tűnt el arcomról, bár kicsit veszített fényéből. Néha van ilyen. Egy nő jobban beindít, mint egy férfi, noha lehet ez az egész, a helyzet miatt alakult így. Nem sok választott el minket egymástól. Szemeim elengedték pillantását és az ajkára estek le. Ő az ügyfél, az ő kedve az első, azért mégsem vethetem fel, sokat remélve az édes hármas ötletét, ámbár biztos vagyok benne, hogy ez, mindannyiunk fejében megfordult.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night   Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 11:39 pm

Teljesen belefeledkezek az izgató látványba, egész egyszerűen rajtatapad a tekintetem a csinos teremtésen. Biszexuálisként egyik nemet sem utasítom el, de valahogy a nők jobban vonzanak. Ők azok akikkel igazán el tudok szórakozni, valószínűleg azért, mert ők ismerik igazán a női test anatómiáját, ők tudják pontosan mivel lehet egy nőt felizgatni. Ettől jó velük, bár férfiakkal is szeretem csinálni, velük is nagyszerű a szex. Ha már a dugásnál tartunk hát azért azért nem mentem el egy bárba várva egy férfipéldányra aki megkíván mert azokat általában nem az érdekli hogy én jól szórakozzak, helyette a saját orgazmusukkal törődnek. A prostik pedig ezt nem igazán tehetik meg, mert náluk a vendég öröme a fontos, elvégre minél kellemesebb élményekkel távozik a kuncsaft annál több pénzt hajlamos otthagyni. Hát én erre nem vagyok rest költeni, ráadásul a férjemnek ez fel sem tűnik, ő egy-egy alkalomra kellő összegeket nem kezd el számon kérni, van mikor fel sem tűnik neki. Ha meg mégis akkor takaródzhatok például a vegyszerek árával, a blokkot úgy sem kéri el amilyen hiszékeny. Egyedül azért nem tudták eddig még az üzletfelei jól megkopasztani, mert az üzlethez van érzéke és ha esetleg perre kerül a sor akkor ott vannak mellette a jól fizetett ügyvédek. Azonban egyenlőre ideje izgalmasabb dolgokkal foglalkozni, mint Tobiassal, meg a pénzügyekkel, akkor már inkább törődök ezzel a formás csajjal akiről kiderül hogy szakmabéli. Lágyan elmosolyodom amikor közelebb és kikezd velem.
- Igen, cicám, így hívnak. - helyeslek és közben megérzem az ujjak lágy simítását a ruhám alatt. Tetszik, hogy Wendy ilyen bátor és hajlandó kicsit belekezdeni a dolgokba. Nem is kérdéses, valóban megfordul a fejemben az édes hármas gondolata ami ott is ragad és nem vagyok hajlandó elengedni ha már itt a lehetőség az orrom előtt.
- Úgy látom Wendy mi jól elszórakozhatunk. Esetleg szabad téged is bevenni harmadiknak? - kérdezem meg egy sokat sejtető pillantással és már előre érzem hogy igent fog mondani, Sebastian miatt meg tuti nem kell majd aggódnom, hiszen minden férfi vágya az, hogy két nővel legyen egyszerre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night   Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-