KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 i'm not afraid from you,i don't understand you

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 1:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
when i first saw you


Idegesnek kéne lennem, pedig egyáltalán nem vagyok az. Egy éve vagyok a szakmában, azóta luxus prosti lettem, már nem az utcán keresem a kenyérre valót. Jókor voltam jó helyen, így tudnám jellemezni azt, hogy kényem szerint szórakoztathatok férfiakat. Szergej kedves volt, bátran állíthatom, hogy az eddigi legemberbarátabb stricim. Nem tudom mi van az oroszokkal, de nagyon kedvelem őket. Neki köszönhetem, hogy megszabadultam az előző futtatómtól. Clark nem riadt vissza attól, hogy nőket verjen, sőt, híres volt kegyetlen fenyítéseiről. Nekem csak egyszer sikerült megtapasztalnom, bőven elég volt arra, hogy egyenest Szergej karjaiba rohanjak.
Noah Holloway neve már ismerősen csengett. Személyesen még nem találkoztunk, de vettem részt olyan eseményen, amit ő szervezett. Milliárdos, nagyképű, sznob. Akárcsak az apja, aki ijesztően magabiztos ember, tiszteletet érdemel és nem is fél attól, hogy kicsikarja magának azt a tiszteletet. A felesége hamar meghalt, ha jól emlékszem még a fia kiskorában, talán ezért is hasonlít Noah annyira az apjára. Nem is értem, miért engem kért. Vagy Szergej küld, fogalmam sincs, csupán annyit tudok, hogy egy órán belül itt lesz értem az autó, hogy elvigyen a villájába. Sofőr, fényűzés, hatalom. Mintha csak ismét Cancúnban lennék. A szüleim birtokán, bezárva egy kalitkába, mint egy madár.
Még nem vagyok teljesen kész, amikor a telefonom hangosan csörögni kezd a hálószobámban. Fogkrémes ajkakkal rohantam be és néztem rá a kijelzőre. Szergej…
-Istenem mindjárt kész vagyok. – Nyomtam ki a telefont és visszafutottam a mosdóba, hogy kiöblítsem a számat, hamarjában felkenjem a rúzsom és kisspirálozzam a szempilláimat. Egy kis pirosító és máris indulásra kész vagyok.
Belebújtattam lábaimat a tizenöt centis Louboutin cipőbe, vetettem egy utolsó pillantást a tükörben. Még a pirosító sem tudta elfedni arcom sápadtságát, a táskákat a szemem alatt. A fekete Alexander Mcqeeun ruha – amit egy kedves üzletembertől kaptam cserébe azért, amiért elkísértem élete legfontosabb napjára – tökéletes állt rajtam, mégsem nyerte el a tetszésemet. Ez van, másom nincs, így is alig takar belőlem valamit ez a pántnélküli, hátán csipkével díszített ruha.
Mire leértem, már ott parkolt a ház előtt a fekete Audi, sötétített ablakokkal. Magad, filigrén férfi lépett elém, arcán félmosollyal.
-Miss Munez, a nevem Hutch, Mr Holloway küldött magáért. – Megfogtam a kezem, besegített a kocsiba és miután bevágta mögöttem az ajtót, megkerülte a járművet, beszállt a vezető oldali ülésre és besorolt a forgalomba. Az ablakon bámultam kifelé, elfogott az idegesség, ahogy elhagytuk az ismerős környéket és ámuldozva tapadtam az üvegre, amikor megérkeztünk a város milliomos negyedébe. Ekkora házakat életemben nem láttam még.
-Kérdezhetek valamit? – Csúsztam középre, lábaimat gondosan összezárva. Hutch aprót bólintott, én pedig megnedvesítettem száraz ajkaimat. - Mr Holloway valóban egy érzéketlen pöcs? – Láttam a visszapillantó tükörben, ahogy lágy arcvonásai megkeményednek. Talán rossz pontra tapintottam.
-Gyerekkora óta ismerem, akkor is neki dolgoznék, ha egy érzéketlen pöcs lenne. Válaszoltam a kérdésére kisasszony? – Hevesen bólogattam, visszaültem a helyemre és mélységesen szégyelltem magam, amiért ilyen kellemetlen helyzetbe kerültem. De nem volt sok időm elmélkedni, mert kavicsos felhatóra érkeztünk, majd az autó néhány perc múlva leparkolt egy hatalmas villa előtt. A nap már kezdett lenyugodni, narancsos fénybe festette az amúgy krémszínű épületet.
-Már várja magát. – Kinyitotta nekem az ajtót, de nem kísért egészen a házig. Remegő kezekkel kopogtattam be és egy mosolygós, őzike szemű nő invitált be. Nem igazán értettem mit mond, akcentusa kicsit megzavart és mire ráeszméltem, hogy egy nyelvet beszélünk, eltűnt a kacskaringós folyosón.
Beljebb sétáltam, sarkaim visszhangot vertek a minimálisan berendezett előtérben. Táskámat letettem egy Tifanny lámpa mellé, ami jóval többet ér, mint amit én el is tudok képzelni.
Hamarosan aztán léptek zajától rezzentem össze, annyira lefoglalt néhány kép, amik a tágas nappaliból kacsingattak rám. Megpördültem a tengelyem körül és ajkaimra buja mosoly kúszott, ahogy megpillantottam Mr Hollway-t. A képek nem csaltak, a valóságban még jobban is néz ki.
-Jó estét Mr Holloway. Seraphina Munez vagyok. – Léptem oda hozzá, még mindig mosolyogva. A torkom száraz volt, fájt a lábam a cipőben, de rendületlenül tűrtem éhes pillantásait. Nem tudom hova vezet ez az este, nem is akarok gondolni rá, de jó lenne, ha megkínálna egy itallal. A lehető legerősebbel. Vagy talán kettővel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: Re: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 3:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
you’re mine, just mine

Az ablaknál álltam, és kifelé bámultam. Néztem, ahogy a fekete Audi begördül a hófehér murvára. Egy kicsit izgatott voltam, mert tudtam, hogy nem a megszokott ember fog most kiszállni a dögös verdából, hanem egy teljesen más, ismeretlen személy. Friss hús. Félredöntöttem a fejemet, és vártam, hogy előbb a sofőröm, majd a hölgy, aki vele érkezett kiszálljon. Nagyon kíváncsi voltam, hogy kit küldött nekem Szergej. Amióta szingli életemet élem, csak tőle rendelem meg a nőket, akik később a kedvemre tehetnek. Bízok az ízlésében, ő pedig nagyon jól megbízik a pénztárcámban. Szinte zaklat, hogy nem szeretnék-e újra meg újra fogadni egy lányt a futtatottjai közül. Nem tudok neki nemet mondani, főleg, hogy tudom az Ő tarsolyában nagyon sok minden(ki) van. Kiforgat a pénzemből, már ha ez egyáltalán lehetséges..
Amikor kinyílt az autó ajtaja, léptem egyet hátrébb. Az emberek első reakciója, hogy a szemüket végigfuttatják a hatalmas villán, és én egyáltalán nem szerettem volna, hogyha az ismeretlen lány szeme pont rajtam akadt volna meg, amint utána leskelődöm. Én viszont pont láttam Őt. Nem rossz a csaj, nem rossz.
Miközben lefelé haladtam a márványlépcsőn, a szemem rátalált a hálószoba kétszárnyú hófehér ajtajára, és már csak a gondolattól, hogy mit fogok vele csinálni, a hideg kirázott. Éreztem, hogy működésbe lépek, mintha egy régen nem használt játékot kapcsoltak volna be.
Megtorpantam, amikor először megpillantottam hátulról. A szememet egyszerűen nem tudtam levenni formás combjáról, hosszúkás lábáról. Gyönyörű alakja volt, a csípője vonzotta a tekintetet, és a haja.. már messziről érezni véltem az illatát. Már csak a látványától is szinte merevedésem lett. Egyáltalán nem emlékeztetett egykori szeretőimre. Azt hittem, hogy Szergej valaki olyat fog küldeni, aki hasonlított valamennyire a kedvencemre. Alexandria volt a kedvencem mind közül, habár már a harmincas évei közepén járt. Nem volt sovány nő, telt volt, de gyönyörű. A csípőjét lehetett markolászni, és a mellei, ó a mellei! Legalább d-s kosarú melltartót hordott! Ugyan sem a lába, sem a hasa nem volt tökéletes, de még csak vonzó sem, nekem mégis ő volt a kedvencem. A kisugárzása tehette, hogy olyan buja volt, hogy anyáskodott. Emlékszem, hogy szőke haja csigákban omlott a vállára, az ajka pedig olyan telt volt, hogy nem bírta összezárni. Mindig vörösre mázolta a száját, a körmeit, pedig vad feketére. Úgy karmolt, mint valami vadmacska! És a keze meg a szája, könnyen juttatott el a csúcsra. Alexandria mindig csokoládé illatű volt, olyan pikáns fajta, de ez a lány, aki észrevett és be is mutatkozott teljesen más volt. egy kicsit sem hasonlított az előző szeretőim egyikére sem. Gyönyörű lány, szép kék szemekkel. Ugyan nincsenek akkora mellei mint két görögdinnye, de nagyon kívánatos.
- Tetszenek a képek ugye? - Megálltam mellette. Egyetlen pillantást kellett csak rám vetnie, és máris sikerült kivernem a fejemből mindenki mást. - Kettő kedvencem van. Az egyik, amivel pont szemben állsz. Az egyik.. hmm.. barátomról készült az akt kép. Gyönyörű nem? Bár egy cseppet sem hasonlít rád. Gondolom azt gondolod, hogy miért készül ilyen fotó egy nyolcvan kilós nőről.. - A szememet egy pillanatra a képre szegeztem ami Alexandriáról készült. Nagyon kedveltem azt a nőt, és ha még élne akkor most Seraphina helyett ő lenne itt velem. De meghalt. Drogtúladagolásban két hónapja.
- A másik kedvencem pedig itt van melletted! - Mutattam rá a tájképre. - Elhiszed, hogy ez a gyönyörű táj itt van Vegasban? Pedig innen készült, a hátsó teraszról. majd megnézheted, a hálószobámból gyönyörű a kilátás! - Egy kacér mosoly csúszott az ajkaimra, miközben újra végigmértem. Megnyaltam az alsó ajkamat, miközben elképzeltem, teljesen meztelenül.
- Gyere, megmutatom azt a kilátást! - Kacsintottam rá, és kikaptam a borhűtőből a kedvenc boromat, fölkaptam két poharat, a szabad kezemet pedig finoman a derekára helyeztem. Gyengéden toltam meg, hogy elinduljon. Minden lépésnél a kezem hozzádörgölődzött a ruhájához, és ettől megindult bennem valami.
Megköszörültem a torkomat, hogy eltereljem a saját figyelmemet is az egyre növekedő erekciómról.
Benyitottam a hatalmas ajtón, és betereltem. A bort, és a poharakat az ajtó melletti fiókos szekrényre helyeztem, és jól hallható kattanással bezártam a szoba bejáratát. A szememet a szoba közepén álldogáló lányra emeltem. Halványan elmosolyodtam, de nem szóltam semmit sem, hagytam, hogy nyugodtan feltérképezze a szobát. Kinyitottam a bort, és kiöntöttem a két pohárba, majd közelebb léptem, és felé nyújtottam az egyik kristályt a borral.
- Cabernet Sauvignon. A kedvencem. Kicsit férfias, és érződik a szantál.. remélem szereted.. - A hangom rekedtessé vált, miután megálltam mögötte. A kezemet lassan fölemeltem, és hozzáérintettem puha hajához.  Elhúztam, és a nyaka egyik oldalára tettem. Egy gyors húzással kiittam a poharam felét, aztán az ajkamat a nyakához helyeztem.
- Mesélj magadról valamit Seraphina.. - Suttogtam a nyakába. Egyszerűen nem bírtam magammal, annyira kívánatos volt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: Re: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 5:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
when i first saw you


A képek, amik az újságban megjelentek róla, ócska hamisítványok voltak ahhoz képest, ahogy valójában kinézett. Lenge öltönyt és fehér inget viselt, barna haja kócosan lógott a homlokába, szája mosolyra húzódott, ahogy megpillantott és a szemei… a hűvös, távolságtartó szemek egy pillanat alatt szelídültek meg.
-Szép képek, gondolom az áruk is csodás volt. – Jegyeztem meg bájos mosollyal, továbbra is a képekre szegezve tekintetem. Nem szeretem a sznob embereket, kiváltképp akkor nem, ha még kérkednek is a vagyonukkal. Nem azért jöttem, hogy képekről és festőkről beszélgessünk. Szergej azért küldött ide, mert Mr Holloway-nek nyilván terve van velem.
Egy üveg jó minőségű bor és két pohár kíséretében egy tágas, nappalihoz hasonló szobába terelt. A kilátás valóban gyönyörű volt. Lélegzetelállító volt, ahogy a lemenő nap narancsosra festette a helyek tetejét. A szürkület hamar átvette uralmát a nappali fényesség felett. A szoba berendezése árulkodott arról, hogy a ház tulajdonosának bankszámlája igen csak vaskos. Nem volt giccses és egy férfihoz mérten szépen volt berendezve, de azt a modern eleganciát, ami a szobát uralta, sosem fogom tudni megfizetni.
-Nem értek a borokhoz Mr Holloway, biztos finom. – Vettem el tőle a poharat, belekortyoltam és engedtem, hogy elrendezze hátamat cirógató hajamat. Ezt várja el tőlem. Engedelmeskednem kell neki, elvégre ha mindennek vége, busás össze landol a számlámon.
-Szergej említett egy szerződést. – Kezdtem bele, ujjamat a pohár száján járatva. - Előbb arról beszéljünk, utána mesélek magamról. – Ültem le a szófára, egyik lábamat átvetettem a másik és megittam a kristálypohár tartalmát.
-Megjegyzem, kicsit lekezelő és felháborító volt, hogy a sofőrjét küldte értem. A kuncsaftjaim általában maguk jönnek, ezzel is kimutatva a tiszteletüket. – Letettem a poharat, felnéztem rá és az ajkamba haraptam. Már most felkeltette az érdeklődésem. - Az apja nem tanította meg arra, hogyan bánjon egy nővel? – Lassú, kecses mozdulatokkal álltam fel, hogy közelebb lépjek hozzá. Ujjaim rátaláltak zakója hajtókájára, majd onnan a mellkasára. Apró köröket rajzoltam, követve a gombok vonalát, ajkaimon buja mosollyal.
Nagykorú vagyok, mielőtt még elgondolkodna rajta. – Kaptam e tekintetem kék szemeiről, csípőre tettem kezemet, a másikat még mindig mellkasán tartottam. - Sera-nak szólítson, azt szeretem. Ne kényszerítsen olyan dolgokra, amiket nem szeretek. Nem gép vagyok, ha szexelni akar velem, viselkedjen úgy. – Egyelőre ennyi jutott eszembe hirtelen, mert képtelen vagyok nem a kék szemeket nézni és nem mellkasán tartani a kezemet. A puha szövet alatt is érzem izmait, alig várom, hogy a saját szememmel is láthassam, mit rejt az öltöny.
-Egyetlen dolog van, mielőtt aláírom a szerződést. Tiszteljen engem… én is dolgozom, Amerika tisztességes – valamennyire tisztességes - állampolgára vagyok. Nem játékszer vagyok… ezt mindig tartsa szem előtt. – Mondandóm végére kezem nadrágja övéhez ért, lepillantottam, majd hirtelen fel és szűzies csókot leheltem ajkaira. Elhúzódtam tőle és kuncogva néztem körbe ismét a szobán.
-Egyszerűbb egy kurvával együtt lenni, mint normális kapcsolatot kialakítanod Noah? – Most először szólítottam a keresztnevén és most először húztam le a felhőkből. Kérdeztem rá arra, ami már régóta a fejemben jár. - Megdugod őket, kifizeted őket és búcsút intesz. Félsz attól, hogy megkedvelnéd valamelyiküket is. – Állapítottam meg hangosan gondolkodva. Nem értem igazán, miért nincs állandó barátnője, miért kell kurvákkal összefeküdnie. Rengeteg pénze van, jóképű, talán még vicces is, ne adja isten kedves. Nem ismerem, talán nem is akarom megismerni. Még nem tudom…
Újabb pohár bort töltöttem magamnak, nem törődtem azzal, hogy illetlenség vagy nem. Úgy viselkedtem, ahogy mindig is szoktam. Lerúgtam a cipőmet, ezzel is veszítve a magasságomból. Körbejártam a szobán, gyönyörködve a vegas-i kilátásban.
-Szeretném látni a szerződést. – Dőltem a hatalmas üvegablaknak, felhúztam egyik lábamat, amitől rövid ruhám felcsúszott, láttatni engedve fekete csipke bugyimat.  
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: Re: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 4:01 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
you’re mine, just mine



Az arcom barátságosból egy pillanat alatt változott át hideg, elutasító maszkká. Utálom azokat a nőket akik fölényeskednek, és nem adják meg a tiszteletet. Pont úgy viselkednek, mint valami királynők, akiknek feltétlen engedelmességgel tartozik mindenki.
Első benyomásom róla az volt, hogy mérhetetlen kedvesség lakozik a lányban, de ez csak addig tartott amíg ki nem nyitotta formás száját. Beképzelt ribanc.
Nem voltam hozzászokva, hogy ennyire fölényesen és lekezelően beszéljenek velem, mint ahogy ő tette. Felbosszantott, de ezt nem mutattam. Elrejtőztem a hideg jégcsap tekintetem mögé, és felvettem a halálosan-untatsz-és-le-sem-szarlak- arcomat is.
- Ha nem lett volna világos, hogy miért nem én mentem érted, akkor most elmondom. Nem tisztellek. Valószínűleg azért, amiért te sem mutatsz csöppnyi tiszteletet sem irányomban, holott te csak egy kurva vagy. - A szememet belefúrtam a kék íriszekbe. Nem érdekelt, hogy megbántom, és az sem, hogy mit gondol majd rólam. Az én véleményem már megvolt róla, és ezen igazán nehéz lett volna változtatni.
- Seraphina.. - a hangom kemény volt, olyan, mint ahogy egy főnök beszél egy alkalmazottjával, mint ahogy a király az alattvalójával, mint ahogy a gazda a kutyájával. Direkt szólítottam a teljes keresztnevén, holott megkért, megparancsolta, hogy ne szólítsam így. - Először is kijárna neked egy jó nagy pofon, hogy végre leszállj a magas lóról, és ne viselkedj úgy, mintha te lennél maga a királynő! - Horkantottam gúnyosan. Szívem szerint tényleg hatalmas pofont kevertem volna le neki, hogy észhez térjen. Vagy ő mindig is ilyen? Kicsit sem hasonlított arra a lányra, akit vártam. Majd lesz egy két szavam Szergejhez, ha ezt lerendeztem. Ilyenkor hiányzik a jól megszokott Alexa, aki tudta, hogy hogyan kell viselkednie, és mit kell tennie.
Ellöktem a lány kezét, mikor a mellkasomon játszadozott, és hátrább léptem. az agyamba bekúszott régi szeretőm arca, annak hatására, hogy milyen elviselhetetlenül viselkedett velem, a barna hajú démon. Egyszerűen nem tudtam, hogy mi vitte rá Alexandriát a drogozásra. Mivel velem volt, és a szerződést megkötöttük, tilos volt neki ilyen szereket használni. Szerettem amikor a nőim rendesen bántak magukkal, és nem károsították az elméjüket olyan dolgokkal, mint a drogok. Ő sosem volt olyan ember akinek eszébe jut és csavar egy füves cigit, vagy bedob egy két ekit, esetleg heroint. A halottkém jelentése szerint, heroin olyan nagy mennyiségben került belé, hogy az agya nem bírta. Nem lehetett volna megmenteni. Sajnáltam a lányt, de haragudtam rá. Mivel, hogy családja nem volt, a temetést én szerveztem. Egyszerű, semmi hűhó. Csak én voltam ott és pár barátja. Las Vegas külső temetőjébe temették, és fogadni mernék, hogy senki nem látogatja a sírját. Én néha megtettem, mára már nem. Eleinte féltem, hogy visszajön kísérteni a sírból, ahogy annyiszor emlegette még mikor élt. Azt mondta, hogy néha olyan elviselhetetlen vagyok, hogy én fogom megölni a zsörtölődésemmel, és akkor bizony minden nap visszajár majd, és kísérteni fog.
Az agyam nem törődött azzal amit csinált. A kezem nem mozdult, hogy közelebb ölelje, és a szám sem, mikor megéreztem a csókot az ajkaimon, de más, látható testrészeimnek képtelen volt nemet mondani. Láthatóan dagadt férfiasságom, a szűkre szabott nadrágban. Nem tehettem de hatással volt rám az alakja, és az, hogy tudta magáról milyen dögös is igazán.
- És te? Inkább választod ezt az életet, minthogy valaki szeressen. Mert képtelen lenne téged akárki szeretni. Mármint ne sértődj meg, de.. a tény hogy dögös vagy, még nem kompenzálja a viselkedésed. Vagy igazából nem vagy ilyen, és csak én kaptam a megtiszteltetést a viselkedésedből? - Vontam föl a szemöldökömet, aztán pedig belekortyoltam a boromba.
- Micsoda meglepetés, hogy nem az akarom szót használtad.. - Úgy dünnyögtem, hogy halhatta ha eléggé figyelt, viszont ha más kötötte le a figyelmét, akkor biztosan nem halott semmit. Odaléptem a komódos szekrényhez, és kihúztam a legfelső fiókot. Kiemeltem a körülbelül tíz oldalas szerződést, és az ágyra hajítottam.
- Mielőtt elolvasod, jobb ha tudod, hogy kettőnk közül én vagyok a főnök. Szállj le a fellegekből kislány.. - A kislány szót direkt gúnyosan mondtam, miközben végigmértem. A szemem egy pillanatra megakadt a kivillanó fehérneműn, és a farkam újra reagált a látványra. Azt meg kell hagyni, hogy tényleg dögös a csaj.
- Én fizetek neked, és nem fordítva, tehát én döntöm el, hogy mennyire vagyok erőszakos veled, nem te. A szabályokat én hozom és nem te. Nem tűröm el, hogy parancsolgass nekem! - A hangom basáskodó volt. a kezemet összefontam a mellkasom előtt, és méregettem.
- Még elmehetsz ha valami nem tetszik, nem foglak visszatartani, de tudnod kell, hogyha aláírtad a szerződést, nincs vissza út. A szerződés felbontása lehetséges, ha te tőlem kéred a felbontását, vagy ha én önszántamból úgy döntök, hogy felbontom. Ha kérdésed van bármivel kapcsolatban kérdezz bátran. - Még mindig hűvös volt a hangom, nem tudom egykönnyen elfelejteni a viselkedését. Levágtam magamat a bőrfotelba, a lábamat pedig feldobtam az üvegasztal makulátlan tetejére és a kezembe vettem az aznapi hírlapot, miközben arra vártam, hogy vagy kérdezzen a szerződéssel kapcsolatban, vagy írja alá.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: Re: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 12:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
when i first saw you


Életemben nem találkoztam még ennyire dühítő férfivel. Az arroganciája, a sznobság, amit magából áraszt… feláll a tarkómon a szőr tőle. Elvárja, hogy felnézzek rá, elaléljak a külsejétől, remegve várjam az érintését, miközben Ő egy fikarcnyit sem adja meg nekem a kellő tiszteletet. Nő vagyok, nem valami játékszer.
-Ha hozzám érsz úgy, ahogy nekem az nem tetszik, esküszöm eltöröm az összes ujjad. – És ezt teljesen komolyan gondoltam. Elegem van az erejüket fitogtató, seggfej férfiakból, akik azt hiszik, törékeny és gyenge vagyok, akin lehet gyakorolni rég elvesztett hatalmukat.
-Szart sem tudsz rólam. Élsz ebben a hatalmas villában, kurvákkal hemperegsz, szórod a pénzed. Apuci ott van a hátad mögött, nemsokára megkapod a céget. Milliárdokat örökölsz majd és előadod a gyengéd, szerethető férfi karakterét, amikor az alapítványod körül forgolódsz. – Utána olvastam, nem hazudok. A Wikipédia túlzottan kiélezte a jó oldalát, semmit sem árult el a gyerekkoráról, csupán annyit, hogy az édesanyja hamar meghalt. Nem csodálom, ilyen férj mellől én is hamar elpályáznék. - Szerettek, igazán, olyan rózsaszín ködös érzéssel, de véget ért. Nem ezért lettem az, ami most vagyok és ha megbocsájt… – Ittam ki poharamból a vöröslő, mézédes bort. Ez kellett ahhoz, hogy el tudjak lazulni és ne engedjem, hogy a hangnem, amit megenged magának, kihozzon a sodromból. Nem kaparhatom ki az ország leggazdagabb emberének elkényeztetett, 26 éves fiacskájának a szemét.  Pedig óóóó, de szívesen megtenném, ha újra sértegetni próbál.
-Ellenben én tűrjem el, hogy te parancsolgass nekem. Nincs az a pénz Noah, amiért eltűröm, hogy így bánj velem. Nem is értem, mit keresek még mindig itt. Szergej nem erről beszélt nekem. – Csóváltam meg a fejem, letettem a poharat egy komódra és lábujjhegyen sétáltam el mellette, ügyelve arra, hogy testünk akár egy kicsit is érintkezzen egymással. Beleléptem a cipőmbe, hajamat vállam egyik felére tűrtem, megigazítottam felcsúszott fekete ruhámat. Nem gondoltam át ezt a dolgot. Szükségem van a pénzre, Szergejnek is szüksége van a pénzre, elvégre ő is ebből él, ahogy én is. Majd a nyelvemre harapok, ha sérteget.
-Hozd a szerződést. – Egyenesedtem fel, bájos, ellenállhatatlan mosollyal ültem le a szófára. A nap lement, a félhomályban, amit egy olvasó lámpa biztosított, jobban szemügyre vehettem. Magas, kifejezetten az én esetem, barna haja a szemébe hullott, ahogy mozgolódni kezdett a szobában. Kék szeme még akkor is engem nézett, amikor az íróasztalra támaszkodva a papírok között kutatott. Egy másodpercre elvesztem a szemeiben, zuhantam lefelé, húzott magával, végeláthatatlan hosszú ideig. Ívesre faragott szája beindította testemet. Elkaptam róla a tekintetem.
-Szeretnék elmenni a mosdóba. Ne fáradj, megtalálom egyedül is. –  Felálltam és meg sem álltam addig, amíg ki nem értem a fényűző előtérbe. Elvettem a táskám a tiffany lámpa mellől és kóvályogni kezdtem a házban. Benyitottam pár szobába, keresvén a mosdót, de nem találtam. Újabb ajtók jöttek, újabb szobákkal, de az egyiken fennakadtam. Az ajtó kulcsra volt zárva és nem is próbálkoztam bejutni. A házvezetőnő terelt a másik irányba, kedvesen, mosolyogva.
A mosdó is gyönyörű volt, akárcsak a ház többi része. Rosszul éreztem magam ilyen pompában, eszembe juttatta a családomat, akiket otthagytam Mexikóban és akik cseppet sem érdeklődnek irántam.
Csuklómat a jéghideg vízsugár alá nyomtam és kellemesen felfrissültem néhány perc múlva. A testem lenyugodott, a légzésem normális volt, a szívem már nem zakatolt annyira, mint pár perccel ezelőtt. Az agyam… nos a fejemben erotikusabbnál erotikusabb képek cserélődtek arról, hogyan másznék rá az idősebbik  Holloway drága kicsi fiára. Megmozgatott bennem valamit, pedig úgy bánik velem, mint egy darab ronggyal. Nem érdemlem meg azt a viselkedést, amivel kitüntet. Ennél többre vagyok hívatott és el is várom, hogy úgy bánjon velem. Akkor mégis miért izgat fel a tudat, hogy tenyere nyomott hagyjon puha bőrömön? Ellenkeztem, mert ösztönösen ellenkezik az ember, ha pofonnal fenyegetik, de… abnormális dolog amit érzek.
Fogalmam sincs, mennyi időt töltöttem távol tőle, gondolom nem is nagyon hiányoztam neki. Több tucat nő fordult már meg az ágyában, ne csodálkozzak azon, ha nem vagyok képes kitűnni a tömegből. Egyáltalán ki akarok? Akarok én lenni az a nő, akiért epekedik? Túlságosan korán jönnek ezek a gondolatok. Ebből még bajom származhat.
Lassú, kecses léptekkel, ringó csípővel, felfrissülve tettem lábamat a sötét padlójú szobába és azonnal a közelébe akartam férkőzni. Tudni akartam, mi van a remekre szabott öltöny alatt. Meg akartam ismerni az embert, akit ez alá a tökéletes maszk alá rejt. Amit azoknak tartogat, akiket távol akar tartani magától.
Akarok az a nő lenni, akit magához enged.
-Lássuk azt a szerződést. – Nedvesítettem meg kiszáradt ajkaimat, összepréseltem őket, hogy rúzsom továbbra is ragyogó legyen. Nem tudom, mit tartogat ez a szerződés, de ha egy pontjával nem leszek elégedett, nem fogom aláírni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: Re: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 4:28 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
you’re mine, just mine



- Csak a szád jár kislány! - Nevettem föl. Még hogy eltöri az összes ujjam. Kétlem, hogy neki bármi ilyenre lehetősége lenne az ujjaim eltörésére. Harcias a kicsike, nem baj!
- Elmúlt a rózsaszín köd? Ó csak nem a kismackód került kukába? - Gúnyolódom rajta. Nem értem, hogy egy olyan valaki, mint ő miért kurválkodik, miért nem keres rendes állást. Bármi lehetne, tényleg bármi, de ő ahelyett, hogy beült volna egy egyetemre, inkább az utcán keresi a pénzét. Pedig okosnak tűnik, értelmesnek, akinek bármihez lenne esze. És az egyetem jó, emlékszem, hogy élveztem, és az se semmi, hogy a diploma a kezemben van, így szinte bárhol eltudnék helyezkedni, amit persze ugye nem kell megtennem, mert az apám átadja nekem a céget nem olyan sokára. Sosem kértem, és ha választhattam volna nem az lennék aki. Orvos akartam lenni, az űrhajós után. Hét éves korom óta arról álmodoztam, hogy orvos leszek, aki életeket ment, de nem volt választási lehetőségem. Amikor megemlítettem apámnak, csak kinevetett, és kérte, hogy hagyjam a hülyeségeimmel.
- Én sem tudom, hogy mit keresel még itt Seraphina! - Horkantottam fel. Nincs az az Isten, hogy én ezért akár egy dollárt is kifizessek. - Hidd el én sem ezt hallottam Szergejtől. Nem gondoltam volna, hogy úgy viselkedsz, mint egy királynő miközben csak egy közönséges kurva vagy. Nagy kár, hogy erre fecséreled az időd.. - Magamban hozzátettem, hogy szívesen látnám a cégnél. Ilyen munkaerőt elpazarolni vétek! Gyönyörű és ambiciózus, mi kell ennél több?
Néztem ahogy eltipeg, bár szerintem fogalma sem volt arról, hogy merre kell menni. Utána akartam szólni, hogy csak menjen be a szoba melletti ajtón, mert ott van a fürdőszobám, de megkérte, hogy ne segítsek, így élvezettel néztem, hogy eltipeg a rossz irányba. Hátradöntöttem a fejemet, és a mennyezetre festett bonyolult mintát nézegettem, közben pedig a gondolataim csak és kizárólag az ellenséges lány körül forogtak. Úgy terveztem, hogy ma szexelek egy jót, és ennyi, de vele semmi nem ilyen egyszerű. Vele nem lehet csak szexelni, mert nagyon makacs, és megvannak az elképzelései a világról, amiket nem lehet megváltoztatni. Látszik, hogy egy kis léggömbben nevelkedett, és nem olyan mint a többi prosti aki tudja, hogy hol a helye. Igazi kis lázadó, de nem baj mert, ez tetszik nekem! Nehezebb betörni, de én szeretem a kihívásokat, és ez a lány, nagy kihívást jelent az már egyszer biztos. Nagyképű és irritáló, de közben pedig olyan kellemes társaság. Kíváncsi vagyok, hogy a szája a beszéden kívül másra is képes-e..
És a teste! Ó Jézusom azok a lábak! Megőrülök, hogy kelleti magát, rázza a fenekét, ahelyett, hogy hozzám dörgölőzne. Már a gondolattól is éledezni kezd a farkam. Legszívesebben már rég az ágyra hajítottam volna és lenyomtam volna vele egy-két menet lepedő akrobatikai mutatványt, ahelyett, hogy csevegésre fecséreltem volna el az időmet.
Basszus ha ez így megy tovább, nem fogok elférni a nadrágomban! Esküszöm, hogy megőrjít a nő, pedig alig ismerem negyed órája!
- Khmm.. igen a szerződés az ágyon van! - Kirángatott a perverz gondolatokból mikor belépett a szobába, de egyszerűen már nem tudtam volna semmit sem visszacsinálni. Lebámultam magamra, és egyértelműen látszott, hogy beindított.
Újra végigpillantok rajta, és majdnem felnyögök, mikor ha lehet még jobban felizgulok. Csak essünk már túl a szerződésen!
Várakozva néztem, hogy vegye a kezébe, olvassa és kérdezzen!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: Re: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 4:02 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
when i first saw you

Lassú, kimért lépésekkel egyre közelebb értem hozzá, míg végül már csak cipőm orra vetett akadályt arra, hogy teljesen megadjam neki magam. Szemem ajkaira tapadt, kezemben a táskám összeroppanni látszott az erőtől, amivel markoltam. A szerződést kerestem, határozottan emlékszem arra, hogy amikor a mosdóba indultam, még itt volt az asztalon, barna köntösben. Most mégis csak újságok kerülnek a szemem elé.
Mutatóujjam végigsiklott vérvörös ajkamon, ahogy hátat fordítottam neki és ráakadtam az ágyon fekvő nagy borítékra. Szóval így akarja játszani ezt a játékot. Nem rontom el, rajtam nem fog múlni. Lehajoltam cipőmhöz, gondosan ügyelve arra, hogy fenekem ágyékához dörgöljem és végigcikázott testemen a vágy, amikor megéreztem kemény farkát a puha szövet alatt. Nem kellett sok, hogy a fejemet elvesztve rángassam az ágyig, ledöntsem rá és addig keféljünk, amíg bírjuk. Ellenben józannak kell lennem, elolvasnom a szerződést és jót tenni magamnak és Szergejnek egyaránt. Így előbb a pénz és csak utána az élvezetek.
Babráltam még néhány percet a cipővel, majd mintha mi sem történt volna, az ágyhoz sétáltam, kezembe vettem a borítékot és engedtem, hogy a papír a tenyerembe hulljon. Elég vastag, órákon olvashatom majd. Szememet végigfuttattam az első lapon és meglepődve tapasztaltam, hogy a teljes nevem szerepel a szerződésben. Seraphina Carmen Alvarado Munez. Otthon, Mexikóban a gyerekek megkapják édesanyjuk nevét is, de sosem használjuk, maximum csak az ilyen, hivatalos lapokon. Majd megölt a kíváncsiság, miféle finomsággal találkozhatok majd, így kényelembe helyeztem magam a három embernek elegendő nagyságú ágyon, átfordítottam a kettes lapra és olvasni kezdtem.
-Mi az, hogy csak akkor csókolhatlak meg, ha te kezdeményezel? Ez akkor is érvényes, ha szexelünk? Mert heves természet vagyok. – Na ez azért túlzás. Ezek csak csókok, semmit sem jelentenek, mégis rögeszmésen ragaszkodunk hozzájuk. Szeretem, imádom, nem tagadhatja meg tőlem még akkor sem, ha ő Noah Holloway. Leértem a lap aljára, egyre jobban aggasztott a szerződés tartalma, de nem adtam ennek hangot. Egyelőre jussak a végére, aztán majd utána együtt találunk rá valami megoldást. A következő lapok szavak ezrein át tudatták, hogy mit tehetek még is mit nem. Ki vagyok én és hogyan kell viselkednem.
-Na álljunk meg egy kicsit. Luxus kurva vagyok, nem háziállat. Megszabod mit vehetek fel, hogyan viselkedjek? Én nem ezért vagyok itt Noah. Ha azt akarod, hogy ezt valaki aláírja, akkor ez egészet gondold át újra. Egyedül vagy az ügyvédeddel, akivel nyilván órákat beszélgetsz erről. - Ezt képtelenség betartani. Egyéniség vagyok, rossz és jó tulajdonságokkal. Nem fogok megváltozni, még akkor sem, ha testemnek minden sejtje vigyázban áll attól, ahogy nyelve alsó ajkát érinti.
Táskámat a kezembe véve sétáltam oda hozzá, az asztal csaptam a szerződést. Nem bírtam rá nézni. Ha valahogy mégis felnéztem volna rá, eltűnt volna belőlem az elhatározás. Már pedig a fejembe vettem, hogy itt hagyom. Nem csinálom végig. Nem akarok megint sebezhető lenni, mint David után. Viharos kapcsolat volt, pontosan így kezdődött és a lehető legrosszabbul ért véget. Kettőnk közül én voltam az, aki sérült, nem akarom ezt megint végigjátszani. Ráadásul ott van Barry is. Az utolsó mentőövem, nem akarom elveszíteni.
Az ajtónál megálltam. Már ujjaim közt volt a kilincs. A szabadulásom utolsó esélye az lett volna, ha lenyomom, vissza sem nézek és eltűnök ebből a villából. Mégis kulcsra zártam. Táskám a földre hullott, cipőm az ajtónál talált biztos helyet, lábaim pedig egészen addig vittek, amíg kemény mellkasának nem ütköztem. A levegő, amit isten tudja mióta tartottam bent, kiszökött a tüdőmből. Felnyögtem, még mindig éreztem testéből áradó forróságot és férfiasságának minden egyes centijét.
-Mielőtt aláírom a szerződést, tudni szeretném, milyen veled a szex. Amikor nincsenek szabályok, csak te és én. – Búgtam fülébe, nyelvem kiejtett szavaim alatt fülét érintették, apró fehérneműm nedvesen feszült csiklómnak.
Megteszem… aláírom, térdre ereszkedem előtte, amikor akarja, csak ne vegye el a méltóságom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: Re: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 10:23 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
you’re mine, just mine



A szememet forgattam. Gondoltam, hogy Miss hercegnő vagyok kisasszonynak gondjai lesznek a szerződésemmel. Pedig igazából semmi baj nincsen vele, minden hatszor át lett beszélve a világ legjobb ügyvédjével, segített olyat alkotni amit bíróság elé is simán vinni lehetne, és nem találnának benne semmi kifogásolni valót. De persze Ő talált. Avval azért tisztában voltam, hogy engednem kell a szabályaimon, különben fogja magát és elmegy. Amink azért én nagyon nem örülnék. Mármint nem mutatnám, de a farkam nagyon nem örülne neki, hogy egy ilyen dögös bigét elszalasztottam pár ócska szabályocska miatt..
- Ha olyan heves természet vagy, akkor talán változtathatunk a csókos részen, de a másik felén nem. Nem vagyok hajlandó lemondani arról, hogy csinosan öltözz. Mindent én fizetek, úgyhogy igazán nem lehet kivetnivalód! - Fontam össze a karjaimat a mellkasom előtt. Ebből nem fogok engedni, még ha térden állva könyörög is –ennek azért elég kicsi az esélye. – Ha rajtam múlik minden nap a mostaninál sokkal márkásabb ruhákat fog hordani, hatalmas magas sarkúkkal. Nekem ez kell, erről nem tudok lemondani. Nagyon dögös a lány, nem hagyhatom hogy holmi melegítőben mászkáljon! Na nem mintha valaha olyanra adná a fejét.
Szemrebbenés nélkül néztem ahogy lecsapja a szerződést elém, és elsétálni készült. Nem fogok neki könyörögni, nem ér nekem annyit, hogy meghunyászkodjak. Ugyan a szexre nagyon nagy szükségem volt, ilyet sosem tennék, pedig Seraphina nagyon megéri a maga pénzét. Már éppen elengedtem volna, amikor visszafordult., meggondolta magát. Az ajkam lassú mosolyra húzódott a zár kattanását hallva, a következő pillanatban pedig már a karjaim közt volt. éreztem, hogy mellei a mellkasomnak nyomódnak, amitől jóleső bizsergés futott végig a testemen, és egy pontba futott össze. A farkamba. Arra a helyre ahova most az agyam is bekerült. Szinte alig bírtam gondolkozni, mert a farkam vette át az irányítást. Az illata megcsapott, kirázott a hideg, és elment a maradék eszem is nyaralni. Már egyszerűen nem tudtam arra figyelni, hogy hogyan legyek vele bunkó, vagy hogyan alázzam meg. A kezem a fenekére csúszott, és az ujjaimat belemélyesztettem. Éreztem a nyelvét a fülemnél, amitől megremegtem. Nagyot nyeltem, és még közelebb húztam magamhoz.
- Tehát ha te most szerződés nélkül fekszel le velem, akkor nekem sem kell fizetnem a szolgálataidért? Mert én is csak kipróbállak? - Húztam föl a szemöldökömet, aztán mit sem várva, ajkaimat az övére tapasztottam, a nyelvemmel szétfeszítettem puha, rúzstól édes ajkait. Fogaimat alsó ajkába nyomtam, kezemet a hajába vezettem, és egy kis lökéssel az ágy felé irányítottam. Útközben lenyúltam a fekete ruhácska aljához, és határozott, gyors mozdulatokkal lehúztam róla. Egy pillanatra eltoltam magamtól, szemem végigsiklott a fiatalos testen, és elégedetten hümmögtem. Ujjaim a hasához érintettem. Finom, lapos hasa volt. ujjaim gyorsan mozogtak, felcsúsztak az oldalán, fel egészen az álláig. Mutató és hüvelykujjam közé fogtam arcát és magam felé fordítottam.
– Orális vagy inkább anális szex? - Húztam vad félmosolyra a számat, majd határozott mozdulattal az ágyra löktem. A szememet nem bírtam levenni testéről, de közben magamat vetkőztettem. Gyors, gyakorlott mozdulatokkal bogoztam ki a nyakkendőm, gomboltam ki az ingemet, és hajítottam az ágyra.
- Mutass valamit kislány! - Fölémagasodva néztem le rá, és vártam, hogy villogtasson valami tudást.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: Re: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 12:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
when i first saw you

Végigfutott gerincemen a remegés, a testem libabőrös lett, az érzékszerveim felélénkültek, a libidóm az egekben tombolt. Nem ellenkeztem, mikor nyelve a számba furakodott és az enyémet kereste. Elébe mentem és én voltam az, aki végigsimított nyelve selymességén, miközben teljesen hozzásimultam. Karjaimat nyaka köré fontam, ujjaimat hajába vezettem és tincseibe kapaszkodva, ujjhegyre ágaskodva faltam az ajkait.
A világ lelassult körülöttünk, minden neszt és zajt tisztán hallottam, noha az ajtó zárva volt, az ablakok szintén. Ügyetlenül lépkedtem hátrafelé, belemosolyogva a csókba és hagytam, hogy lehúzza rólam aprócska ruhámat. Elégedett pillantásába belepirultam. Elfordítottam a fejem, de állam után nyúlt és kényszerített, hogy szemébe nézzek. Elhúztam a számat, majd gúnyos mosollyal válaszoltam.
-Nincs anális szex Mr Holloway, ezt jól jegyezze meg. – Eldőltem az ágyon, hajam szétterült a puha selyem ágyneműn, simogatta bőröm a takaró finom szövete. Az ágy végébe csúsztam, felforrósodott testem miatt könnyen lekúsztam tőle.
Széles mosollyal néztem végig, ahogy hihetetlen tempóban szórja le magáról a ruháit. Ezt én is meg tudtam volna tenni, de jelen pillanatban nem lettem volna képes rá. Helyette elfeküdtem az ágyon, lábaimat erkölcstelen módon nyitottam szét, hogy beférkőzhessen közéjük. Csípőmet megemeltem, ágaskodó farkához dörzsöltem magam és felsóhajtottam, amikor csiklóm megadóan megkeményedett.
-Arról nem szólnak a hírek, hogy mekkora farkad van. – Lenéztem nagyajkaim között játszó keménységére és már a tudattól, hogy nemsokára magamban érezhetem, egy kisebb orgazmus hullám söpört végig rajtam. Ajkamba haraptam, lelöktem magamról és amíg nem figyelt, lovagló ülésben elhelyezkedtem rajta. Aztán lejjebb csúsztam a combjaira, majd egészen addig, amíg a lábszárán meg nem találtam a helyem. Lassan hajoltam le és nyaltam a csúcsát, hogy aztán csücsörítve ajkaim közé vegyem. Olyan volt, mint a selyembe bugyolált acél. Kőkemény volt, mégis puha és furcsa mód ízletes. Kezem is rásegített a munkámra. Végignyaltam a tetejétől a csúcsáig, nyelvem eljátszadozott a makkon. Aztán újra lebuktam és egészen addig csináltam, míg meg nem éreztem ajkaim között a lüktetést. Az érzést, amikor mindjárt a csúcsra ér. Elhúzódtam, lenyaltam a számat, tenyereimet izmos mellkasának feszítve csókért hajoltam, ügyesen hergelve ringatóztam az ölében.
-Elég bemutató volt ez vagy többre vágysz? – Beszívtam alsó ajkát, kicsit meg is csócsáltam, csak azután engedtem el. Még mindig az ölében kevertem a csípőmmel. Felemelkedtem és épp csak annyira engedtem magamba, hogy többre vágyjon belőlem. Akkor ismét felemelkedtem és megcsókolva lemásztam róla. Az ágy végébe csúsztam, épp vele szembe. Felültem, lábaimat szétnyitottam. Bekaptam mutatóujjam és szopást imitálva farkasszemet néztem vele. Nedves ujjamat végighúztam a melleim közti ösvényen, egészen addig, míg rá nem bukkantam forró csiklómra. Vágyott a törődésre, amit most meg is kapott tőlem. Laza ujjmozdulatokkal kezdtem bele saját kényeztetésembe, miközben szabad kezem kemény melleimbe markolt. Hangosan nyögdécseltem, fejemet hátravetve élveztem ujjam játékát, majd hirtelen abbahagytam.
-Mutass valamit Noah. Jobb szeretném, ha te csinálnád. – Keze után nyúltam, ülésbe húztam és annyira közel ültem hozzá, hogy gyakorlatilag már az ölében voltam ismét. Ajkaimhoz emeltem kezét, óvatosan, gyengéden haraptam bele az ujjaiba és középső ujját végignyalva csiklómhoz vezettem. Megtámaszkodtam hátul kezeimen, megemeltem a csípőm, hogy hozzám férjen. Végigszánkázott rajtam a kielégülésért folytatott harc heve. Számra buja mosoly kúszott, ahogy farkas szemet nézve vele megéreztem ujját magamon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: Re: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 4:31 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Let's talk about sex, baby



Felkuncogtam. Nagyszájú kis ribanc, az már biztos. Kellemes társaság, nem mondanám, hogy idegesítő. Nagyszájú, olyan aki nem untat halálra, és ez tetszik nekem. Kicsit meg kell zabolázni, be kell majd törni, de nem hiszem, hogy gond lesz vele. Legalább nem fogok unatkozni mellette.
- Szóval nincs anális? Rendben. Megértettem, habár sajnálom.. - Egy pillanatra lebiggyesztettem az ajkamat, de aztán egy mosoly kúszott az arcomra szavai hallatán.
- És elégedett vagy a méretével, vagy kiábrándított? - Belefúrtam tekintetemet kék íriszeibe. Pajkosság és vágy csillant benne. Vad a kislány az is biztos. Szinte lelökött magáról. Összeráncolt szemöldökkel figyeltem, föl akartam könyökölni, de nem ment, már rajtam ült. Lovagló ülésben. Felnyögtem az érzéstől. Aztán a következőtől. Ránézésre nagyon fiatal a kiscsaj, de a tudása, és a szája. Megmarkoltam a lepedőt, mikor nyelve nagy hozzáértéssel kezdett játszadozni kőkemény farkamon. Arany keze van, nagyon nagy hozzáértéssel csinálja. Hangosan fújtam ki a levegőt a számon. Basszus, nagyon jól csinálja! Megemeltem a csípőmet, ahányszor a száját felfelé húzta, teljesen benne akartam lenni. Finom, meleg volt a szája, az ujjai pedig szűkösre fogták a farkamat, szűkvolt a járat, mint valami szűz vagina.
- Nagyon ügyesen végzed a munkád szivi! - Kuncogtam, de nyögésbe fulladt, ahogy ringatózni kezdett. Ha nem dughatom meg percek múlva, akkor meg fogok őrülni! Éreztem ahogy a farkam a csiklójának nyomódik, ringatózásán, és hogy ez is elég lenne. Simán elmennék, hogyha ezt folytatná. A magjaimat belelőném a világba.
Az ajkaiért kaptam, csókoltam, szívtam, kezeimet a dereka köré fontam, de elszakadt.
- Nem elég, de kezdésnek nem rossz! - Kacsintottam rá. Nézte ahogy elmászik, ahogy magához ér. Összehúztam a szememet, de nem tettem semmit sem.
- Te meg azt jegyezed meg kedveském, hogy nem szeretem, ha a nő aki velem van magához nyúl. Ha nem tudlak kielégíteni inkább azt mond. - egyszerűen utálom ha magának csinálja a csaj. Én sem szeretem kiverni. Persze néha muszáj, de jobb szeretem elkerülni az ilyen alkalmakat. Hiszem, hogy egy nő ki tud elégíteni annyira, hogy elmenjek, ha meg nem, akkor ráérünk, megpróbálhatja újra meg újra..
Hagytam, hogy a kezemet vezesse le a nemi szervéhez. Éreztem az illatát, azt ahogy a levegőt vette.
- Remélem elég szűk vagy odalent. Nem akarok sokat fizetni tág járatért. - Pofátlanul vigyorogtam, aztán ujjaimat a csuklójára fontam, ahelyett, hogy kényeztettem volna. Gyorsan, hogy ne tudjon ellenkezni, a feje felé emeltem a csuklóját és az ágytámlához rögzített bilincsbe nyomtam. Kattant a zár. A másik kezével is ezt tettem, akkor is ha ellenkezett.
- Remélem, nem haragszol a kis játékszerem miatt.. - Ajkára hajoltam, ujjaimat végighúztam hasán, be a nagyajkak közé. Ujjammal köröztem érzékeny testrészén míg számmal kiszívtam melle puha bőrét. Továbbhaladtam, ujjaimat beléfúrtam, kettőt, a fogammal pedig medrező mellbimbóját húzogattam. Végighúztam nyelvemet a hasán, le az ujjaimhoz, és megízleltem. Ujjam ritmusosan járt ki-be benne, míg nyelvem gyorsabb tempót diktálva nyaldosta őt.
Föltérdeltem, előkaptam egy gumit, felhúztam, és minden előjelzés nélkül belényomultam. Tövig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: Re: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 2:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
when i first saw you


-Nincs anális játszadozás Mr Holloway, az nem az én asztalom. – Szögeztem le tárgyilagosan, semleges hangon. Sosem volt a kedvencem és ezt még érte sem tenném meg. Bármennyit fizetne is érte, akkor sem.
Szemem újra lesiklott a farkára, beharaptam az ajkam. Hallottam ezt azt, a lányok beszélgetnek, kibeszélik az aktuális partnereiket és én sem vagyok különb tőlük. Jobban ismerem már Noah farkát, mint saját maga. Keringenek pletykák róla, de én sosem hittem a szóbeszédnek. Jobb szeretem magam megtapasztalni.
-Elégedett vagyok vele. – Simítottam rajta végig ujjheggyel és mosolyogva játszadoztam vele egy kicsit. - Én viszont szeretek magammal is játszadozni, szóval ne tiltsd meg nekem. – Vártam a kényeztetést, a testem tüzelt, kielégülésért könyörgött és amikor azt hittem, hogy megkapja, csalódnom kellett. Keze durván a csuklóim köré simult és fémes, hideg érzés harapott a kezembe. Az ágyhoz lettem bilincselve. A figyelmem egy percre elkalandozott és mi lett a vége?
-Igazak a pletykák. – Jegyeztem meg félhangosan, durcás arckifejezéssel. Mérges voltam, amiért hagytam, hogy ezt tegye velem, ugyan akkor izgatott is lettem és talán egy kicsit féltem is. Soha nem volt még ilyen szexben. Vonzott az ismeretlen megismerése, de rettegtem a fájdalomtól. A gondolatok hamar el is tűntek a fejemből, amikor ujjai végre megadták duzzadt csiklómnak a kijáró kényeztetést. Lábaimat szétfeszítette széles válla, ahogy behajolt és ajka lecsapott érzékeny csiklómra. Elfojtottam egy hangos sikoltást, fejemet az ágy támlájának támasztottam. A mellkasom hullámzott, egyre hangosabban nyögdécseltem.
-El fogok menni Noah, fejezd be kérlek. – Könyörögtem neki halkan és mintha meg hallotta volna, elmászott tőlem, óvszert görgetett magára és minden előjel nélkül, gyorsan és durván csapódott belém. Ajkaim vonallá préselődtek, bevallom fájt… iszonyatosan fájt és nem tudtam ellenkezni. A kezeim meg voltak kötve, a tehetetlenség pedig egyre csak gyülemlett bennem.
-Óvatosan. – Hajoltam hozzá egy csókért. - Még nincs annyi tapasztalatom, mint gondolod. – Ismertem be elpirulva és örültem, hogy a hajam szabadon mocorog arcom körül. Csípőmet megemeltem, a bilincs már kezdte kidörzsölni a csuklóm.
-Vedd le rólam Noah, ez fáj. – Ráztam meg a bilincset, csilingelt a fülem mellett, mint egy harang. Utáltam a szituációt, megalázottnak éreztem magam. Tárgynak, amit csak úgy kihasználnak. Bár ez eltörpült amellett, hogy mennyire égett a csuklóm. Ha tudtam volna, ha hittem volna a pletykáknak, amit meséltek nekem pár órával ezelőtt… akkor is eljöttem volna. Félek, de mégis úgy vonz, mint bogarat a fény. Nem könnyű menet, de vállalom a kockázatot.
-Legalább lazíts rajta, ha nem veszed le. – Egy idő után elviselhetetlen lesz a bilincs szorítása, minél többet mocorgok, annál jobban a csuklóm köré fonódik és képtelenség kibírni mozgás nélkül. - Megteszek bármit, csak tüntesd el ezt a szart rólam. – Felelőtlen kijelentés volt tőlem, de mást már nem tudtam felhozni. Lassú mozgásba kezdtem, teljesen befogadva őt, ügyelve arra, hogy a bilincs ne sértse jobban fel a kezem. Ahogy a vágy egyre nőtt a testemben, a fájdalom egyetlen pontba sugárzott ki és az a csiklóm volt. Őrjítő volt az érzés, szinte percek alatt elfelejtettem, hogy a kezem meg van kötve. Nem tudom érinteni, pedig lételemem. Már nem azzal foglalkoztam, hogy láncra vagyok verve, már csak az érdekelt, hogy minél hamarabb kielégülést kapjak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: Re: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 9:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Let's talk about sex, baby



- Mennyire vagy tapasztalt, hogyha nem annyira, mint amennyire én hiszem? - Elsimítottam a haját a szeméből, és ajkamat az övére nyomtam. Erőszakos, durva csókot nyomtam puha ajkaira. Fogaimat alsó ajkába mélyesztettem, óvatosan meghúztam, és levigyorogtam rá. - Próbálok óvatos leni veled, de tudod kedves, én a durva szexhez vagyok szokva, szóval, lehet, hogy neked tanítanod kell engem. - Kuncogtam, és pillanatokig nem mozdultam, csak élveztem az ölelő forróságot. Szűk volt, kicsit bejáratos, mintha nem sokat szexelt volna, de én ezt nem hiszem. Szerintem ő nagyon sok aktust átélt már.
- Jól áll neked ez a szín! - Érintettem meg az arcát az ujjammal. Puha volt a bőre, selymes. A pillantása pedig vágytól fűtött. Nem bírtam elszakadni a pillantásától, egyszerűen muszáj volt a szemét bámulnom. Gyönyörű kék, amiben el lehet simán veszni. Érzelmekkel teli, igazi temperamentumokkal. Vártam, hogy ő kezdje meg a mozgást, de a nagy igazság az, hogy nem vagyok valami türelmes ember. Nem leszek képes a végtelenségekig várni arra, hogy megmozduljon. Aztán végre megtette, megemelte a csípőjét, mire még jobban sikerül belécsusszannom, pedig ez szinte már lehetetlen.
- Ne rángasd a kezed, és akkor nem fog fájni! - Rászóltam kissé durván. Aztán mit sem törődve vele, lassú, de kemény mozgásba kezdtem. Lassan húztam ki magamat belőle majdnem teljesen, aztán gyorsan, váratlanul és keményen belédöftem magamat. tetszett az érzés, ahogy a melegség átölel, egyre jobban vonz, és szorongat.
- Na ne nyafogj, hidd el élvezni fogod! Amúgy is örülj neki, hogy a lábaidra nem tettem, pedig azt is élvezted volna.. - A hangom rekedt volt az elfojtott indulattól, de alig bírtam türtőztetni magamat, hogy folytassam amit elkezdtem, akaratlanul is kezdtem gyorsabb tempót diktálni, bár még mindig ugyan azt a módszert használtam. Majdnem ki, és gyorsan be.
- Ó nem hiszem én azt, hogy te tudnál nekem bármit adni, amire szükségem van. A szexet megvehetem tőled, azon kívül pedig mindent megtudok venni amit akarok, szóval ez nem kecsetető ajánlat Seraphina, sajnálom.. - Úgy tettem, mintha nagyon sajnálom, pedig nem is gondoltam komolyan.
Lehajoltam hozzá, és a nyakát harapdáltam, miközben erőseket döftem, egyre gyorsabb tempóban.
Éreztem, hogy közeledik a csúcs, hogy robbanni fogok. Megtorpanok a mozdulatban, és ránézek.
- Gyorsítunk jó? Ne ráncigáld a kezed, mert vérezni is fog.. - Adtam neki egy tanácsot, aztán, hogy beváltsam az ígéretemet, olyan tempóra váltottam, mint ha üldöznének. Csak mozgattam a csípőmet le-föl, gyorsan, amennyire csak tudtam. Aztán éreztem, hogy közel van a csúcs. a hátamon végigfutott a hideg, és morogni kezdtem, hangosan, mint valami kutya, de erről nem tehettem.
Egyszer csak robbantam, megremegtem, és ráborultam. Elélveztem. Lihegve nehezedtem teljes testsúlyommal rá, a fejemet a mellkasára hajtottam, és hallgattam szapora szívverését.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



i'm not afraid from you,i don't understand you  Empty
TémanyitásTárgy: Re: i'm not afraid from you,i don't understand you    i'm not afraid from you,i don't understand you  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

i'm not afraid from you,i don't understand you

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dont worry baby, i'm mustard master!
» Wade && Dasie ~ I'm afraid of the dark...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-