KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Kintaro & Amber  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Kintaro & Amber  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Kintaro & Amber  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Kintaro & Amber  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Kintaro & Amber  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Kintaro & Amber  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Kintaro & Amber  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Kintaro & Amber  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Kintaro & Amber  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kintaro & Amber

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimePént. Júl. 26, 2013 4:29 pm

Nyugodtan készülődök a szekrényemben éppen a megfelelő ruhát előkeresve. Ma szabadnapos vagyok, nem kell dolgoznom és úgy döntöttem ma vadászni indulok. Persze nem vadra -, mert bár szőke vagyok ostoba nem -, hanem férfire, az estémhez egy partnerre. Végre én választhatom kinek tárom szét a lábaim és nem kell mindenféle alakoknak megmutatnom a barlangomat, helyette magma döntöm el ki az a szerencsés aki belém tolhatja a farkát. Egyesek talán pihennének ha prostiként kimenőt kapnának, viszont nekem egy alkalmi partner és nem egy kis pihenés szükséges. Mialatt ez végigpörög az agyamon megtalálom a megfelelő ruhát. Egy vörös egyrészes, mélyen dekoltált ruhára és alá egy szintén vörös csipkés alsóneműre és egy hozzájuk hasonló árnyalatú cipőre és egy fekete retikülre esik a választásom. Gyorsan felhúzom őket, majd kisminkelek és már indulok is. Út közben azon eszelek, hogy el-e menjek az egyik törzshelyemre, de úgy döntök inkább egy eddig még számomra ismeretlen bárban keresek magamnak olyat akivel ezen az estén egy jó nagyot dughatok. Hiába, imádom a kúrást és ezt nem is titkolom, még az öltözködésemmel sem. Talán ezért megvetnek, azonban ilyen vagyok és ezen változtatni nem fogok és nem is akarok. Nekem ez így pont jó, ha másnak meg nem akkor nem kötelező ápolnunk a kapcsolatunkat. Természetesen vannak olyanok akiknek igazuk van, lehet hogy tényleg nem ártana egy pasi akivel nem ér véget minden egy szenvedélyes éjszaka után, viszont prostiként nem lehet fiúm különben az addig fog a lelkemre beszélni amíg végül fel nem mondok kurvaként és akkor állhatok rendes fizikai munkába - mert hát a szellemi állásokhoz én nem vagyok elég iskolázott - amihez abszolút semmi kedvem sincs. Pont elég nekem a jelenlegi foglalkozásom fizikai része ami azért néha igazán fullasztó tud lenni, bár nem mindenkivel, mivel egyesek lassan szeretik. Mondjuk az sem rossz, viszont ahhoz nekem általában nincs elég türelmem, ám munkaidőben mégis türelmet erőltetek magamra. Na ma nem fogom hagyni, hogy a partnerem utasítgasson és ő diktálja az ütemet és ő válasszon pózt. Ma én diktálok és csak akkor adom át az irányítást a másiknak ha az hajlandó belemenni egy rendes előjátékba és/vagy méretes férfiassággal rendelkezik. Abban az esetben engedem őt parancsolgatni, de azért mindent neki sem tűrök el. Ezt elhatározva veszem célba az első szemem elé kerülő szórakozólétesítményt melybe belépve elkezdem keresni a mai áldozatom és lekoptatom az esetleg rám mászni akaró nagyképű hülyéket. Azok nem kellenek, belőlük éppen elég van a kuncsaftjaim között, sőt még sok is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 11:35 am


Amber


- Még egy kört cimbora? - Kintaro szomorú szemekkel nézett fel a poharában olvadozó jégkockákról, majd egy szolid bólintással kérte a következő italát, sorban a másodikat. - Két ujj vodka és két jégkocka rendel...
- Így van. - hangzott el a lemondó válasz, majd tolta el magától az üres poharat, helyet adva a másiknak.
- Tudod, nem munkaköri leírásom és egyébként rettentően utálom, de ha ki akarod beszélni, hogy mi nyomja a lelkedet ... meghallgatlak. - biccentett a bárpult mögött ácsorgó, ami apró mosolyt fakasztott a búslakodó arcán. Sóhajtott a férfi, majd aprót kortyolt italából, hogy aztán válaszoljon.
- Nincs gond cimbora, csak megint felültettek... Randim volt, illetve csak lett volna. De majd a vodka meggyógyít, úgyhogy csirió! - emelte fel a poharát, majd újabb kicsiny adaggal fogyasztott a pohár tartalmából. A pultos csak elmosolyodott, majd a másik vendégeire koncentrált, hiszen úgy vette ki Kintaro szavaiból, hogy nincs szüksége a szolgálataira. Mosolya szélesebbre szaladt, amikor valaki a zenegépből egy olyan dallamot választott, amit már évek óta nem kért senki. Michael Jackson hangja csendült fel a Jackson 5 korszakból, s az a gyermekien vékony fonéma úgy énekelte az ABC című számot, mintha tényleg olyan egyszerű lenne az egész, mint elszámolni háromig.
Lehetett valami ebben a zenében, hiszen mindenki arcán mosoly jelent meg, mindenki ritmusra járatta a lábát, sőt volt aki még a tánctól sem riadt vissza a szűk hely ellenére. Csak egyetlen ember volt, akit nem hatott meg az egész mulatság és az Kintaro volt. A Yin&Yang étterem főszakácsa még mindig vodkája fölött vegetált, nézte hogyan változik a víz szilárd halmazálapotból folyékonyra, s próbálta megérteni, hogy miért hagyták faképnél már megint. Legalább írt volna egy SMS-t vagy telefonált volna, hogy nem ér rá, hogy bent kell maradnia az irodában vagy bármi, de ez a viselkedés annyira gyerekes volt a randevújától, hogy nevetnie kellett. Mégsem tette, csak kortyolt az alkoholból, majd bal kezével könyökölt a pultra, várva hogy az idegen mégiscsak megérkezzék.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 7:02 pm

Hallom a zenét, de valahogy nincs kedvem táncra perdülni, elvégre nem táncikálni, hanem alkalmi partnert felszedni aki eltűri, ha egy-két légyott után véget ér a történünk és nem akar hosszadalmas folytatást és komoly kapcsolatot. Ahhoz még fiatalnak érzem magam, ami szerintem teljesen megérthető, elvégre csak nem régiben múltam el huszonegy. Most léptem be abba a korba ahonnan már hivatalosan is kaphatok italt és nem kell érte egy-egy szívességet megtennem a csaposnak. Persze a szívesség az általában elég tág értelemben szokott jelen lenni, egy egyszerű mosolytól kezdve egy csókon át a bármiféle kielégítésig bezárólag. Nekem lényegében teljesen mindegy mit kell tennem egy kis piáért, hiszen a pult úgyis takarást nyújt, ha esetleg szexuális üzletet kötünk, bár a pultos néha szégyenlős szokott lenni és akkor bevonulunk az egyik mosdó fülkéjébe, vagy a raktárba. Azért mégiscsak jobb, hogy már nem kell szopnom, esetleg valamelyik lukamat kiadnom pár koktélért cserébe, helyette elég előszednem a személyim és simán kapok amit a szemem kíván. Ezért azok sem mindig rossz élményem, tudnék pár pikáns sztorit mesélni, ha megkérdeznének. Az egyik fickó például azt akarta, hogy amíg a kollégáját kúrja addig én kapjam torokra a toszott valagú farkát és a számmal kényeztessem az orgazmusig és nyeljem le annak kiáramló nedvét. Ráadásul mindezt úgy, hogy semmi nem is takart minket, se ruha, se pult, se asztal - magyarán zsír pucéran csináltuk ezt az igazán különös aktust a helyiség kellős közepén - és mindkét csávó éppen munkaidőben volt és még a hangjukat sem fogták vissza. Na jó, azért azt sem árt hozzátenni, hogy mindez egy lepukkant szórakozóhelyen történt ahol nem volt vendég. Bár őket elnézve szerintem ezt még több vendég, meg a főnökük elől is ugyanúgy megtettek volna, mert már messziről látszott rajtuk, hogy elég furcsa fantáziájú buzik. No, de ez jelenleg mindegy, a lényeg az, hogy végre nem kell ilyen és ezekhez hasonló dolgokat megtennem némi alkoholért. Mára már elég csak előszednem a pénzem, meg az irataim és kaphatok amit akarok. Mivel a torkom kiszáradt a sok cseverészéstől - melyeknek nagy része csak lekoptatás volt - így a pultnál letelepedtem az egyik székre.
- Egy koktélt kérek, de ha lehet akkor ne legyen túl erős. - intézem a csapos felé a szavaim, majd az végigmér és így szól:
- Vagy már huszonegy, kislány? - kérdezi meg és én előkotrom a személyem amit szépen átnyújtok neki. Az illető megnézi, majd visszanyújtja és kitölt valamiféle eper illatú itókát amiért én cserébe kifizetem azt. Miután ittam belőle egy keveset azután tekintek csak oldalra és pillantok meg egy szomorú hapsit pillantottam meg aki egy vodka felett lógatta az orrát.
- Ha szabad megkérdeznem egy ilyen szépfiú mi miatt búslakodik ennyire? Esetleg segíthetek leküzdeni a bánatát? - kérdezem meg kicsit sem szemétkedve, inkább sajnálva a szerencsétlent. Rossz így látni egy ilyen csinos arcú személyt, azonban ha már ilyen a kedélyállapota akkor azért illik neki egy kis vigasztalást nyújtani ezzel megfogva a mai áldozatom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 12:59 pm


Amber


Először nem is gondolta volna, hogy a kérdést neki szánták, hiszen amennyire csak tudott, megpróbált láthatatlan maradni a tömegben. A szőke fürtök gazdája azonban kiszúrta és előre nem tervezett szomorkodását galád módon megzavarta. Felpillantott a lányra, nézte annak vöröslő ruháját, mely hőfehér bőrével szinte már zavaró kontraszttal vakította. Mosolygott, de csak a szája mozdult, fogai nem látszódtak, azonban grimasza nem tartott sokáig, csak pár pillanatig.
- Mindenképpen szabad megkérdezned, és ha választ is akarsz kapni, akkor egy újabb ital lesz az ára... - vigyorogta el magát, majd felhörpintette poharának tartalmát, csak a jégkockákat hagyva hátra. Tulajdonképpen az sem érdekelte, hogy milyen választ kap, valahogyan nem keltette fel érdeklődését a lány, és csak remélte, hogy nem fogja neki kifizetni az újabb körét.
Nem tudta megmagyarázni, de most olyan érzése volt, hogy egyedül kell lennie, egyedül kell feldolgozni, hogy megint felültették, s nem kell ahhoz sem közönség, sem pedig hallgatóság, hogy egyedül leigya magát a sárga földig. Éppen most fogant meg benne a gondolat, most határozta el magát, hogy ezt az éjszakát arra fogja használni, hogy évek óta először olyan részeg lesz, hogy nem tud lábra állni, s holnap majd megfogadja, hogy soha többet alkohol.
- Olyan szépen mondtad: leküzdeni a bánatom... Nem vagy te karatemester, hogy bármit is le kellene küzdened. - újabb mosollyal fűszerezte megnyúlt ábrázatát, majd a bárpultosra nézett, hogy hol késlekedik az itala. Hiszen, ha a másik nem rendelt neki, akkor a terve azonnal megakadna, amit nem szeretne, s Amber tétlensége esetén maga rendelt volna két ujj vodkát, két kocka jéggel.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 2:19 pm

Furcsállom, hogy ennyire hidegen hagyom ezt az idegent, ezek szerint nagyon maga alatt lehet, ha egy melleit kitevő lány nem tudja megmozgatni a fantáziáját és nem akar rögtön rámászni. Bármelyik férfi azonnal megfektetne egy hozzám hasonló teremtést. Valamiért megsajnálom ezt a fancsaliarcú, műmosolyos fickót ezért hát a csaposhoz intézem a szavaim.
- Egy vodkát neki! - biccentek aprót oldalra, majd a szomorú beszélgetőpartneremhez fordulok. - Csak nem dobtak? - kérdezem együtt érzően és érzem, hogy a szívével van a baj. Egy ember csak akkor ilyen szomorú, ha a testébe vért pumpáló testrészét törik össze. Úgy nézem szegénykémébe egy tőrt döftek amit jól meg is forgattak benne és emiatt veti be a tipikus alkoholba fojtós módszert amit legtöbb pasi akkor alkalmaz, ha maga alatt van. Bár egyesek nem feltétlenül isszák le magukat a sárgaföldig, hanem egy nővel, vagy esetleg a saját neme képviselőjével vigasztalódnak feledve a bajuk okozóját. A jóképű egyed inkább az előbbit részesíti előnyben, de talán az utóbbiban is benne lesz, ha néhány pohár után merne közeledni, mert úgy sejtem, hogy most a szerelmi bánata miatt utasít el és menekülne a teljes magányban amit nem hagyok neki, mert attól csak rosszabb lesz, ha totál leissza magát és másnap ugyanolyan szar kedéllyel, egy pár ölelésre tárt kéz nélkül ébred fel. Ahogy észreveszem szegény tényleg teljesen a padlón van amit orvosolni kell.
- Az lehet hogy nem vagyok, de a rossz érzéseket le kell gyűrni, mert más különben a fejünkre nőnek és teljesen a hatalmába kerülünk. - tájékoztatom és újabb kort tűnik el a pohárból kellemes meleget hagyva a torkomban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 8:14 pm


Amber


Megemelte a poharat, amit Ambernek köszönhetően kapott, majd meg is kóstolta az színtelen és íztelen alkoholt. Pontosan ezért szerette a vodkát, azért az egyszerű élvezetért, amit okozhat. Kicsit megrázta a fejét, majd újra a lányra nézett, s bármennyire volt dekoltált a felsőteste, bármennyire állt bombasztikusan a ruha rajta, egy másik ligában játszott, és a szösszenet egyáltalán nem érdekelte.
- Dobtak? Mondhatjuk így is... Rohadt régóta próbálkozom azzal, hogy összetereljek magamnak egy normális randevút, de egyelőre mindenki faképnél hagyott. Lehet, hogy arra ítéltettem, hogy egyedül dögöljek meg ebben a kegyetlen világban! - ürítette ki a poharát, majd folytatta a lány következő mondandójára válaszolva. - Lehet, hogy nem vagy karatemester? Az ember csak tudja, hogy évek óta ugrabugrál a tatamin vagy sem... Nos, évekig ugrabugráltál a tatamin vagy sem? Elég egyszerű kérdés és arra is választ ad, hogy karatemester lehetsz vagy nem...
Vigyorral nézett vissza a poharára, majd az olvadékot nyaldosta ki a keményfalú üvegedényből. - Viszont az biztos, hogy egy keleti mester bölcsessége veszett el benned... Hogy ne nőjenek a fejedre, gyűrd le a rossz érzéseket!
Miközben az utolsó mondatot gyúnyoskodta el, teljesen kiegyenesedett, arcára pedig egy elég furcsa arckifejezést erőltetett. Hangja egy vadkeleti bölcset idézett, s akkor sem hagyta abba, amikor újra a lányra nézett.
- Ha a cserép leesik a párkányról, eltörik ha nem esik puhára. - kacagnia kellett, majd a bárpult mögött álló cimborájára nézett, hogy egy újabb kört rendeljen magának.
- Sok lesz, nem? - kérdzete a másik, de Kintaro egy fejrázással kezelte le az alkohol forrásának őrét.
- Elég lesz az alkoholból akkor, ha már kifelé jön, aminek bent kellene maradnia... - újra elvigyorogta magát, majd meglátta maga mellett a lányt. - Te még mindig itt vagy?


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 3:09 pm

Teljesen megértettem a férfi szavait melyek mögött lakozók érzelmeket én is a szívemben éreztem. Nem is sejtem, hogy esetleg nem az ellenkező nemmel tervezhetett randit, ugyanis nem látszik rajta, hogy a sajátjával megegyező kromoszómájú illetőket részesíti előnyben, legalábbis az öltözködési stílusából és az arcán lévő szőrzet formájából nem tudok ilyesmit levonni. No meg ha az is, attól még lehet bizonytalan buzi, vagy az alkohol segíthet elfeledni a nemiségét, esetleg engem egy számára vonzó férfivá tesz. Ki tudja, majd az idő úgyis választ ad ezekre a rejtélyekre addig meg próbálom vigasztalni ezt a szegény fickót. Úgy érzem most nem hagyhatom itt, legalábbis a lelkiismeretem folyamatosan ezzel traktál és képtelen vagyok leállítani, de most őszintén szólva nem is nagyon akarom, mert igaza van méghozzá teljes mértékig. Nem hagyhatom így itt ezt a szegény szerencsétlent akiről érzem, hogy szüksége lehet egy vállra amin - még ha nem is szó szerint - kisírhatja magát, nekem meg kell a mai estémre egy szexpartner. Miért ne köthetnénk hát össze a kellemeset a hasznossal? Szerintem simán megtehetjük csak valamivel rá kéne vennem a másikat. No, de mégis hogyan kéne? Talán úgy, hogy meghallgatom és jobb kedvre próbálom deríteni? Esetleg az utóbbi módszerrel sikerülhet a dolog. Részben emiatt, részben az együtt érző természetem miatt vágok szomorú képet amikor nekilát elmesélni a bánatának okát.
- Ó! Akkor már értem miért vagy így magad alatt. Velem is történt már hasonló, hidd el tudom milyen! - tájékoztatom némi komorsággal a hangomban és valóban azt mondtam neki ami tényleg megtörtént. Utasítottak már el és nem volt túl jó érzés, ezért is tudom átérezni ami most benne lezajlik. Sértett, bús és így kicsit bunkó is amiért az utóbbi két ok miatt nem haragszom - legalábbis megpróbálom -. Azért magamban megjegyzem, hogy nem éppen a legudvariasabb amikor elkezd gúnyolódni, de azért amikor elkezd keleti hangon, torz képpel bölcselkedni akkor igazán jót nevetek az alakított figuráján.
- Valóban nem ugrálgattam tatamin, de attól azért még nem vagyok ostoba liba. - jelenti ki amíg a fickó egy újabb kört rendel magának és előadom kicsit a sértett "dámát", majd jóízűt kacagok magamon. Érzem, hogy valamennyire megártott a koktél, de ez csöppet sem zavar. Sőt, határozottan jól érzem magam! Azért igyekszek nem túl szélesen vigyorogni a partnerem miatt akit nem akarok megsérteni azzal, hogy míg ő az egereket itatja addig én itt hatalmasakat kacarászok és fülig szaladó szájjal iszogatom az italom. Ha már az itókámnál tartok az egy újabb korty után teljesen elfogy.
- Ide is hozhat egy újabb kört. - szólok a csaposnak és ahogy a fejembe kezd szállni a koktél úgy meg is feledkezem róla, hogy kicsit túl erősnek találtam az én alkoholt nem túl gyakran vedelő fejemnek. A lassan bekövetkező alkoholmámor kezdi csöppet elvenni az eszem, bár azért valamilyen szinten a józanságom még fent áll.
- Igen, még itt. - válaszolom és ha a piám megérkezik akkor egy korty csúszik le belőle a torkomon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 8:34 pm


Amber


- Persze, biztosan tudod, hogy milyen ez... Hatalmas élettapasztalattal rendelkezel, én pedig egy szomjazom minden szavadat. - gúnyolódott, mert megtehette. Senki sem kérte a lánytól, hogy legyen a társasága és ha már volt olyan balga, hogy leállt az éppen rohamos tempóban lerészegedő Kintaroval, akkor bizony viselje a következményeit. - És mondd el, neked milyen volt? Te is hónapok óta akartál összehozni egy rendes randevút, szabaddá tetted magad, pedig egy fontos üzleti vacsorán kellene most ülnöd, aztán a partnered nem jött el és mégcsak egy üzenetet sem hagyott, hogy "Figyelj te fasz, meggondoltam magamat!"... Na ugye, hogy menjek el a kurva anyámba!
A harmadik ital áttört egy gátat, egy olyan területre tévedt, amit józanul sosem mert volna elképzelni magáról. Mindig is tisztelettel beszélt az anyjáról, s azóta hogy ő meghalt, senkitől sem tűrte, hogy káromolja. Most azonban magának kellene behúznia ököllel, hogy erre vetemedett, helyette inkább egy újabb vodkát kért, két ujjnyit két jégkockával.
A pultos fejrázva szolgálta ki a szakácsot, de nem tehetett semmit, hiszen már nyolc kört kifizetett és még csak a felénél járt. Kintaro becsukta a szemét, amikor az ajkaihoz emelte a poharat, majd aprót kortyolt az italból. Orrán szívta be a hatalmas slukkot a kocsma kissé fanyar illatából, majd Amber felé fordult. - Nem vagyok az a fajta fickó, akihez az ilyen csábos lányok csak úgy odasasszéznak és elkezdenek vele beszélgetni... Tehát akarsz valamit. Elmondod, megfontolom, ha pedig hazudsz, észreveszem.
Egy apró szünettel mérte végig a lányt, majd folytatta. - Mi a neved és mit akarsz?


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 12:07 am

A gúnyolódása nem esik túl jól, de nem érdekel, ennyitől nem tántorodok meg és ebben a segítségemre van ez a fincsi koktél mely az alkoholtartalmának hála növeli az amúgy sem elhanyagolható bátorságom és elhatározom: ma már csak azért is meggyőzöm ezt a bánatos fickót arról, hogy fel fog próbálni a legféltettebb testrészére és ezt nem is titkolom. Igen, ezen az estén dugni jöttem ide és addig nem távozok amíg ezt maradéktalanul meg nem kapom kerüljön az bármennyi tapló szóba, vagy rám hajtó, idegesítő bénaságba. A testem akar egy férfit és jelenleg ezt a szomorú szerencsétlent akarja aki éppen az én visszautasításomról faggat.
- Még sulis koromban ismertem egy helyes srácot akivel munkával töltött hónapokon után lettünk barátok és mikor bevallottam neki az érzéseim lekoptatott, mondván, hogy a saját neme vonzza, de ezt nem finoman tette, hanem bunkón. Eléggé szíven ütött a dolog. - mesélem el neki ezt a égi történetet és a feltörni készülő bánatot egy újabb korty itókával próbálom meg visszafojtani. Ez sikerül, mivel a kellemetlen érzés helyett inkább az alkoholmámor kezdi elönteni az elmém és ezt a kipiruló arcom is jelzi. Érzem, hogy egyre kevésbé vagyok már józan amit az is igazol, hogy kissé meginog alattam és a már nem tökéletes egyensúlyom alatt a szék amit szerencsére még idejében sikerül megállítanom. Miközben az ülőalkalmatossággal küzdök természetesen meghallom a fekete hajú szavait aki az indokomat szeretném tudni.
- Amit akarok az te vagy, pontosabban veled egy kis hancúrozás. Ha belemész te is kicsit elfeledheted a bánatod és én is jól járok. Mit szólsz? - kérdezem meg miután sikerül megmaradnom a fenekemen és reménykedve várom a válaszát mialatt a koktélos poharam kiürítem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 12:16 pm


Amber


Először csak mosolygott azon, amit a lány mondott, de amikor azt mondta, hogy egy homoszexuálisba volt szerelmes, aki visszautasította, no ott tört el a mécses. Hangosan felnevetett, de még volt annyi benne, hogy visszafogja magát, és csitítgatta kissé részeg valóját.
- Bocsánat, nem tudom, mi ütött belém... - pár torokreszeléssel próbálta visszanyerni a méltóságát és visszakomolyodni, de valahogyan nem ment. A pajkos mosoly még mindig ott volt az arcán, akkor is, amikor Amber majdnem leesett a székről. Már szinte ugrott volna, hogy megmentse a lányt, de a másik remekül megoldotta a dolgot, így nem dolgoztatta meg izmait feleslegesen.
Aztán jött az őszinte vallomás, ami újra mosolygóssá tette, rettentően mosolygóssá.
- Na ez aztán szívből jött, ezt el is hiszem neked! - élcelődött a másik egyenességén, de ahogyan letette poharát és a másikra nézett, nem tudott mást tenni, minthogy vigyorogjon. - Akkor van egy rossz hírem tündérke... Mint a haverod középsuliban, én is ízig-vérig buzi vagyok és akármennyire vagy vonzó, nem áll fel tőled a pöcköm.
Űrítette ki a poharát, majd fordult meg a széken, hogy terpeszbe rakott lábat mutassa a másiknak. - Adda a kezed! - kérte el Ambertől a balját, majd megfogta és ágyékára tette annak ujjait.
- Nézd csak... Semmi, az ég világon semmi! - kacsintott a lányra, majd folytatta. - Úgyhogy, amíg ez nem ágaskodik, addig nem lesz a te kis hancúrozásodból semmi.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 4:05 pm

A nevetése nem esik túl jól, de nem okoz különösebb fájdalmat, vagy a régi seb feltépését, mivel nem kevés év telt már el a kellemetlen incidens óta. Mégis úgy érzem ezért a faragatlan kárörvendésérét elégtételt kel vennem és fancsali képpel tekintek rá miután befejezte a nevetést és próbálok a szemembe könnycseppeket gyűjteni.
- Ugyan, úgyis ezt érdemlem. - motyogom szomorúan mialatt a talajt kezdem el fürkészni és mikor úgy tűnik mindjárt elsírom magam előtör belőlem a röhögés és vigyorogva tekintek vissza és remélem ezzel szép bosszúval kicsit visszatudom vetetni vele a nagy arcát aminek úgyis épp ideje. Nem akarok vele túl bunkó lenni, csak annyira amennyire ő volt velem, hogy érezze milyen rettentő kellemes érzés is ez. Nincs túl sok időm megfigyelni az arckifejezését, mivel éppen a székkel küzdök mely csatából végül én jövök ki győztesen. Nem lett volna jó veszíteni a kényelmi eszközzel szemben és nevetség tárgyává válni. Éppen elég hogy a vallomásom után azzá válok, de tudom, hogy még azon is lehet javítani, csak be kell vetnem a csáberőm. Miután kézzel bizonyosodtam meg a farka mozdulatlanságáról úgy érzem ideje lesz előhívni a férfi természetes ösztöneit miszerint az ellenkező nemű egyedek a vonzóak.
- Tudom, hogy csak álló fasszal van móka, azonban ne aggódj, konyítok valamit az izgatáshoz! - tájékoztatom és a kezem még mindig nem veszem le a szerszámáról, inkább elkezdem azt nadrágon keresztül simogatni mialatt közelebb húzódok és megcsókolom nyelvemmel táncra hívva az övét. A kezeit természetesen szabadon hagyom, nyugodtan megcsöcsörészhet, ha mégis elkezd éledni a férfiassága. Az kicsit sem érdekel, ha esetleg a csapos megbámul és magát kívánja a szerelmi bánattal küzdő, a lerészegedéshez jó úton járó fickó helyébe kívánja magát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 2:58 pm


Amber


Amber valamit nagyon benézett, de nem Kintaro lesz az, aki majd felvilágosítja, hogy ezzel a furcsa bűntudatot ébreszteni próbáló manőver maximum azoknál jön be, akiket valamennyire érdekel a másik érzésvilága. Azonban ebben a kocsmában a férfit nem érdekelte más, mint önmaga, s a szőkeség színjátéka inkább volt taszító jellegű, mint bizalmas és megértést ébresztő.
Némiképpen csalódott, amikor a lány száját olyan alpári kifejezés hagyta el, melyet egy kocsis szokott általában használni, és az a nem várt csókkezdemény, amit azonnal elhárított, hogy megérezte Amber ajkait saját száján. Egyik keze a fejet tartotta vissza, míg másik végtagja a lány izgató ujjacskáit terelte másik tájakra.
- Mondd, te teljesen megőrültél? - fakadt ki a férfi, majd fejét rázva nézett a másikra. - Mit képzeltél?
Eléggé kijózaító volt a másik viselkedése, és bármennyire is tűnhetett úgy, hogy a bárpult mögött felszolgáló figyelmét a szőke prostituált keltette fel, inkább jól fizető vendége miatt aggódott, aki egyetlen intéssel szerelte le a másik tettrekészségét.
- Az Isten szerelmére, legyen már benned némi önbecsülés, ne viselkedj úgy, mint egy utolsó kurva! Fiatal és gyönyörű vagy, nem kellene ilyen módszereket használnod...
Nézett Kintaro Amberre, majd felállt a székéról és biccentett a pultosnak, hogy amit nem ivott meg, az borravalóként maradhat a kasszában. Kicsit megigazította az öltönyét, majd újra a lány lélektükreit vizslatta.
- Ahogyan már mondtam az előbb, meleg vagyok ... semmi esélyed nálam. - kettőt koppantott a bárpulton, egyfajta elköszönésképpen, majd elindult kifelé a kocsmából, de nem olyan gyorsan, hogy Amber ne érje utól, ha még akar tőle valamit.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 3:28 pm

Úgy tűnik ma nem vagyok jó formában tekintve, hogy sem a bűntudat ébresztő, sem az izgatós praktikám sem vált be, mindkettő csődöt mondott ami kellően józanítóan hatott ahhoz, hogy az ízletes koktél hatását eltüntesse belőlem, mintha soha nem is lett volna bennem. Nem esik túl jól a visszautasítása, viszont ezt nem mutatom ki a mögötte lévő bosszankodással egyetemben, helyette inkább higgadtan tekintek rá. Néha  mindenkivel történnek ilyenek legyen az ember lánya/fia akármilyen dögös is. Valamiért mégis rosszul esik, hogy a mások által lélegzetelállítónak mondott testem és a jó öreg módszereim nem voltak képesek felizgatni egy férfit legyen az akármennyire is buzi, vagy bánatos. Ezt azonban nem mutatom ki, a büszkeségem - igen van olyanom, még akkor is, ha kurva vagyok - egyszerűen nem engedi ezt kimutatni. Lassan, de biztosan kezd már elegem lenni ebből az estéből. Mégis mi a francért kell a homokosoknak nők számára is vonzóan kinézni? Ez az a kérdés amire nem tudok választ adni, ám helyette ennek a nagyképű ismeretlennek próbálok megfelelő és nem túl bunkó felelet találni.
- Gondoltam próbálok neked örömet szerezni, hátha kicsit feldobhatlak. - magyarázkodom és a hidegvérem megőrzéséével küzdök, viszont ezt a másik következő mondandójánál sikerül elveszítem a bók ellenére is. Felképelem a pasast majd mérgesen elsietek a másikra hagyva a számlát - ami valószínűleg nem lehet túl magas, mert ez nem éppen egy az USA leghíresebb bárjai közül és ez koktél is csak holmi olcsó lötty volt - és már mit sem érdekel, hogy utánam jön-e, vagy sem, már nem vágyok másra csak elmenni egy másik szórakozóhelyre és ott végleg elfelejteni ezt a faragatlan homoszexuálist és ezt az egész incidenst. talán kurva vagyok igaz, de azért nálam is vannak határok amiket ez a tuskó sikeresen megsértett nagy bánatában mely már kicsit sem tud foglalkoztatni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:29 pm


Amber


- Nem kért rá senki, de... - nem tudta befejezni a mondatot, hiszen az apró ujjak, amik az imént még férfiasságát próbálák éleszteni, most arcán csattantak, kicsiny vörösséget és fájdalmat nyalva ábrázatára. Nem volt az a típus, aki gondolkodás nélkül visszaüt, így Amber sem kapott azonnali választ az erőszakra, amit ellene alkalmazott. Hosszan szívta magába a levegőt, majd mosollyal az arcán kezdte el rázni fejét, miközben a padlót kezdte nézni.
- Ne hívjam a zsarukat? - a bárpultos túlzott figyelmessége szélesítette a mosolyát, majd visszaült a helyére és hagyta, hogy a szőkeség elrobogjon. Vajon volt annyira vonzó a másik, hogy felélessze azt az ismeretlen érzést, amit régóta elnyomott magában? Homoszexuálisnak tekintse önmagát vagy inkább biszexuálisnak? Egy nő vagy egy férfi érintésétől remegnek meg jobban a bokái?
Egyik kérdésre sem tudta a választ, csak annyit tudott, hogy mára elege volt a vodkából és egy flakon ásványvizet rendelt az előtte könyöklő férfitől.
- Nem kell, talán meg is érdemeltem ezt a pofont. - kacsintott a pultosra, majd az üvegből nyakalta be az mentes ásványvíz felét. - Szép lány, de remélem, egyszer rájön arra, hogy az nem lesz mindig elég...
Vállat vont az egész felett, majd intett a pultosnak, aki mosollyal az arcát intett vissza. Kintaro meglepő rugalmassággal kerülgette ki a kocsma vendégeit, majd amikor kilépett, az éjszaka hűvöse csapta meg az arcát. Taxiba kellett volna ülnie, de valahogy jól esett neki az apró hideg, így sétálva indult el nem messze lévő lakásába, figyelve és csodálva a város éjszakai életét.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Kintaro & Amber  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kintaro & Amber    Kintaro & Amber  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kintaro & Amber

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-