KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ashley Keiffer Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ashley Keiffer Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ashley Keiffer Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ashley Keiffer Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ashley Keiffer Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ashley Keiffer Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ashley Keiffer Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ashley Keiffer Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ashley Keiffer Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ashley Keiffer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ashley Keiffer Empty
TémanyitásTárgy: Ashley Keiffer   Ashley Keiffer Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 2:21 pm

Ashley Keiffer
28 · Los Angeles · civilians · the perfect · klaudia losin
Karakter személyisége

◆ pozitív tulajdonságok: hűséges, kitartó, szenvedélyes ha kell, konyhatündér, laza

◆ negatív tulajdonságok: makacs, iszik rendesen, gyakran nagyképű, önfejű

◆ egyebek: -
Történet vagy szerepjátékos példa

Meséljek magamról? Hol kezdjem? Nem fogom fél oldalas szülésleírással kezdeni, bár ha akarnék tudnék mesélni róla, szóval a gyerekkoromat ugorjuk át annyival, hogy a szüleim megengedtek mindent, és ezzel el is rontották, mert én nem lettem egy kis cukorborsó. Kerestem a bajt, éltem szabadon, függetlenül, és ez nem is sokban változott azóta. Úgy voltam vele, hogy engem aztán nem korlátozhat senki, szarok bele mit mondanak, az lesz, amit én akarok. Meg persze az is lett, mert kellő ráhatással mindig elértem a célomat, pont mint most. A pasizást is korán kezdtem, és az ártatlanságom is hamar elúszott a habokba. Mindennel csak  függetlenségemet akartam bizonygatni, de nem bántam meg semmit. Örülök is, hogy ilyen lettem, mert veszély és kihívások nélkül minden olyan unalmas lenne, hogy belehalnék.
De már most túl sokat meséltem, így áttérhetünk arra, hogy még csak 16 voltam, mikor Dominic-kal összekerültem. Először - mint nekem akkoriban az összes kapcsolatom - csak egyéjszakás kalandnak indult részemről, de valamiért több lett. Annyival több, hogy hiába csalt meg számtalanszor, mindig visszamentem hozzá, megbocsátottam neki, és már 12 éve játszunk egymás idegeivel. Az szép hosszú idő, és ezalatt és csak akkor keféltem mással, ha épp huzamosabb ideig külön voltunk. Totál megzakkantam, de ez van, nem tudnám itt hagyni és elfelejteni, csak az az egyetlen kibaszott probléma van a szituval, hogy én sem tudom miért. De ha már itt tartok nem is szeretnék elmenni, jó mellette, elnézem neki, hogy kurvázik.
És akkor térjünk vissza rám. A 28-at taposom, a pasimmal élek, pultosként dolgozok egy szórakozóhelyen, és bár a hűség mintapéldája vagyok, az alkoholt nem vetem meg. Erős a gyomrom, nem tudom kiütni magam egy könnyen, tehát ha valaki nem bírja a piát, azt könnyen az asztal alá iszom, de ha elkezdek inni, akkor egy bizonyos mennyiségig nem állok meg. Eddig össz-vissz ha 3 eset volt, amikor önerőmből nem tudtam hazamenni.
A legjobb barátnős, lelkizős cuccos nekem nem jön be. Nem szeretek az érzéseimről beszélni, a puszcsi-szercsi édesaranyos boldogságburjánzástól meg okádni tudnék. Szóval nem a legnőiesebb példány vagyok, az száz, de hogy a saját életemet élem és nem mások elvárásai szerint, az is biztos.
Család? Ott van nekem Dom, és elég is ennyi. Az őseim letettek rólam, már elég régen, mikor kijelentettem, hogy szarok rájuk is magasról, és elmehetnek a jó búsba. Persze, hogy nem foglalkoztam velük, meg amit kaptam, meg mit köszönhetek nekik... Mert mit? Ők is szartak a fejemre, nehogy már még én legyen a jótét kis tündérke, aki valami csoda folytán jószívű meg kedves lesz. Az nem én vagyok, hanem az ördögi ellentétem. Nem tudok mit mondani. Megszoksz, vagy megszöksz. Az meg aztán kurvára nem érdekel, kinek ki mit mond rólam, ugathat bárki a hátam mögött. Csak aztán majd rájön, hogy mekkora egy senki hozzám képest, akinek önálló gondolatai sincsenek.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ashley Keiffer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashley Keiffer   Ashley Keiffer Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 2:49 pm

ELFOGADVA
Hát én azt mondom neked, hogy hülye vagy, hogy elnézed, hoyg kurvázik.. Bár, ha ránézek Dom-ra, mindent értek... xD Foglalj, játssz! Wink

Vissza az elejére Go down
 

Ashley Keiffer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-