KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Daniel Haworth Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Daniel Haworth Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Daniel Haworth Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Daniel Haworth Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Daniel Haworth Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Daniel Haworth Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Daniel Haworth Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Daniel Haworth Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Daniel Haworth Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Daniel Haworth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Daniel Haworth Empty
TémanyitásTárgy: Daniel Haworth   Daniel Haworth Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 9:03 am

Daniel Haworth
36 · New Orleans · Fanatics · Cute Careerist· Ryan Kwanten
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: jóképű, humoros, céltudatos, laza, de néha komoly, okos

◆ negatív tulajdonságok: nagyszájú, önfejű, szókimondó, ritkán haragtartó, egoista, de csak kicsit

◆ egyebek: Ahhoz képest hogy nős vagyok, más lányokat is felkeresek, egy kis szórakozásra. Nincs semmi bajom a házasságommal, sőt inkább ellenkezőleg mindent rendben találok benne, ahhoz képest hogy nem vagyok hűséges a nejemhez.
Történet vagy szerepjátékos példa
Fuh, micsoda estén vagyunk túl. Ez a party igazán ütős volt. Kissé másnaposan ébredtem fel. Oldalra fordulok, s a nejem már nincs mellettem. Még egy pár percig pihenek, majd össze szedem magam, s felkelek. Egy alsógatyában keresem meg az asszonyt, aki má a konyhában sürög-forog. Mit ne mondjak, soha ne keljek fel rosszabra. Oda sétáltam kissé kótyagosan a nőhöz, majd fejére nyomtam egy puszit, s öntöttem magamnak egy jó kávét. Bírom a piát, de jól berúgtunk Ray-el. Azt sem tudom, hoy jöttem haza.
Belekortyolok az erős fekete italba, majd csak nézem a nejem. Azt tudom, hogy szeret engem, csak azt nem tudom én szeretem-e. Igaz, a házasságunkban semmi gond nincs. Nem tud az én kis félre csapongásomról más lányokhoz, de ez így van rendjén. A telefonom csörgésére leszek figyelmes. A kijelzőn Ray neve szerepel. Ezt fel kell vennem.
- Ne haragudj drágám, ezt muszáj felvennem.
Jelentem ki halk hangon a feleségemnek, majd beülök az egyik ebédlői fotelba telefonálni.
- Szevasz Ray. Na, mi a helyzet tesó?
Kérdezem, mint aki emlékszik is a tegnap estére. Nagyon sokat ittunk, de remélem Ray fel tud világosítani az eseményekról.
- Szia Dan. Minden oké. Jó buli volt nem?
Kérdezte, kissé egyhangúan, ezek szerint ő is másnapos.
- Nagyon berúgtunk tegnap. Állat buli volt.
Áradoztunk egy kicsit a tegnap éjszakáról, majd tudatta velem a barátom, hogy késésben vagyok, hisz egy tárgyalásunk lesz.
- A francba tesó. 15 perc és ott vagyok.
Jelentetem ki, ezzel le is tettem a telefont, majd siettem is a fürdőbe rendben hozni magam, vagy legalább is leplezni a másnaposság apró jeleit, majd lesiettem a kedvesemhez, hogy egy gyors búcsú csókot nyomjak ajkaira, majd már indultam is a céghez. Még jó, hogy nem csak egy egyszerű alkalmazott vagyok. Sosem vágtam fel ezzel. Enyém a fele cég. Kicsit késtem, de ez előfordule gy ilyen brutális este után. Mikor beértem az épületbe, a titkárnóm már fogadott is, és tájékoztatott a hírekról, meg persze a rám tartozó dolgokról.
- Köszönöm kedves, de most inkább azt mondja meg, hol van Mr. Saintwood.
Kedvesen szóltam a titkárnóhöz, hisz nem ártott nekem semmit sem, és egész jól kijövök vele. Egyszer egymásnak estünk, de semmi komoly nem volt, s nem is derült ki, hisz ha így lenne, akkor saját lábammal rúgnám ki. Azért a magánéletet nem kell összekeverni a karrierrel. Meg tudtam, hogy Ray az irodájában van, felsiettem hozzá, majd illedelmesen kopogtam az ajtaján.
-Gyere be.
Szólt ki Ray hangja, majd beléptem, s leültem az asztalához vele veszembe.
- Fuh, szia tesó. Ne haragudj hogy elkéstem, csak a tegnap buli kiütött teljesen.
Elmagyaráztam neki, hogy miért is késtem teljes 20 percet. Tényleg nagyon kiütött a tegnap este. Talán megint voltam valami lánynál az még rémlik, de hogy aztán haza ki vitt azt már nem tudom.
- Semmi gond, de azért kössz a tegnap estét. Sikerült kikapcsolnom végre egy kicsit.
Jelentette ki, majd egy önelégült mosoly ült kisfiús arcomra.
- Tudtam, hogy el kell vigyelek arra a helyre. Sok jó nő volt ott.
Bizony, sok csinosabbál csinosabb lány várt minket, s mivel nem vagyunk épp hűségesek ezért bátran félre is léptünk. Mondjuk nem vagyok épp a házasság híve, de boldog vagyok a nejem mellett. Érzem, hogy igazán szeret.
Ő nem reagált erre a mondatomra, majd felhoztam a Kathy témát.
- És még mindig tiltakozik az asszony?
Kérdeztem, majd megvártam a válaszát.
- Áh, ne is mond. Még mindig kéreti magát.
Megráztama fejem, majd az órámra pillantottam.
- Nem 10-kor lesz az az értekezlet? Tényleg le kell itatnod őt, hogy legyen valami. Fogadd csak meg a te Dan barátod tanácsát.
Jelentem ki, majd együtt elindultunk a tárgyaló terembe, hisz megbeszélés van. Nem igazán szerettem a megbeszéléseket, de ez is hozzá tartozik az üzlethez. Kathy-t meg nem értem mi a baja. Mondjuk azt tudom, hogy tetszem neki, de én sosem nyúlnék hozzá egy újjal sem. Szemre való nő, de  a barátságom nemáldozom fel egy egy éjszakás kland kedvéért.
Ray a legjobb barátom, s soha nem döfném így hátba. Azért akkora marha nem vagyok. Pár perces séta a folyosón, s már meg is érkeztünk a megbeszélés színhelyére. Előre engedtem az üzlettársam, s én is csatlakoztam hozzá.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Daniel Haworth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Haworth   Daniel Haworth Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 10:46 am

ELFOGADVA

Vissza az elejére Go down
 

Daniel Haworth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-