KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Daniel & Katherine Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Daniel & Katherine Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Daniel & Katherine Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Daniel & Katherine Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Daniel & Katherine Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Daniel & Katherine Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Daniel & Katherine Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Daniel & Katherine Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Daniel & Katherine Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Daniel & Katherine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Daniel & Katherine Empty
TémanyitásTárgy: Daniel & Katherine   Daniel & Katherine Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 2:50 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Daniel & Katherine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Katherine   Daniel & Katherine Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 3:45 am

Zavartan pislogok a kocsi alatt, miközben próbálok rájönni, hogy mi baja lehet, lassan záróra, és még én még mindig alatt fekszem, vagy hússzor átnéztem, és még mindig nem stimmel valami. Kell egy kis szünet. Így kigurulok, majd felpattanok, alig vannak már benn, rajtam kívül talán még kettő szerelő. De én vagyok az egyetlen női... talán még a városban is, nem hogy ebben a műhelyben. Lehet, hogy haza kéne mennem, sőt biztos. De nincs hangulatom ahhoz a hideg házhoz, és a bunkó férjemhez még inkább nincs, így hát inkább itt maradok ameddig kell, ha arról van szó, akkor képes vagyok egész éjszaka maradni és csak reggel menni haza. Így akár el is kerülhetném, és mire haza érne már itt is lennék, tehát biztos nem futnánk össze. Pár napja nem mentem be a céghez, semmi értelme nem lett volna, hiszen a bált kell nekem rendeznem... na mindegy. Lassan több időt töltök a pap társaságában, mint otthon. Na nem mintha panaszkodnék, mert inkább ő, mint egy mormogó vénember, ez tény, és így a céghez sem kell bemászkálnom. Nem lenne rá szükség, hogy itt dolgozzam, de ez az én nyugalom szigetem, ahol kikapcsolhatok, elvonhatom a figyelmem. Erre James bácsi tanított, hogy hogyan csináljam, és ma már mester vagyok ebben.
Hosszú ébenfekete színű hajam lófarokba van igazítva a fejem tetején, hogy ne zavarjon munka közben, nincs más rajtam, csak egy szakadt, koszos póló, ami a melltartóm alatt megcsomózva, illetve, egy fekete rövid nadrág, és egy edzőcipő. Az arcom maszatos, és a hasam is igen csak fekete foltoktól díszeleg néhol. Elindulok valami iható forrás után nézni, úgy érzem már kitikkadok, ha hamar nem csúszik le valami hideg a torkomon. A műhely végében található egy iroda féleség, ahova be van szerelve egy kisebb hűtő, kinyitom, ki veszek belőle egy ásványvizet, majd azonnal elkezdem kortyolni, mintha az életem függne tőle.
Utána vissza sétálok a kocsi alá, hogy újult erővel oldhassam meg a problémát, de érzem már fáradok. Talán azért nem sikerül...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Daniel & Katherine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Katherine   Daniel & Katherine Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 7:20 am

Már nagon rég tervezem, hogy beviszem a verdám a szerelőműhelybe, hogy megnézzék mi van vele, mert nem megy már úgy, mint kellene. Én, ugyebár nem értek hozzá, hisz sosem érdekelt nagyon az autók bütykölése. Mindig is inkább az üzleti élet iránt érdeklődtem. Nem nagy kedvem van most elvinni a kocsit, de majd később délután elviszem, hisz tudtommal nyitva vannak még este is. Még jó, hogy annyira nincs baj, hogy ne induljon be a motor, így be is ülök az autóba, majd még egy kört kerülök vele, s már rég este van, mikor beérek vele a műhelyhez. Az ajtó nyitva van, így gondolom hogy még van itt valaki. Mondjuk máskor nem is igazán tudtam volna behozni, hisz a cég ügyei lefoglaljak a délelőttöm, s nagyon ritkán még a délutánom is. De most itt vagyok, s semmi nem akadályozhat meg, hogy bevegyék a kocsim. Ha kell, még fizetek is érte többet, hogy szereljék meg. Le parkolom a verdát, majd kiszállok belőle, s be kopogok a nyitott ajtón, hátha valaki a segítségemre lesz.
Ha a szerencse mellém szegődik, akkor sikerülni fog, ha nem akkor így jártam. Pár perc telt el a kopogásom óta, majd valaki kigurult egy autó alól. Micsoda meglepetés. Hát, pont rá nem gondoltam. Arról tudtam, hogy Kathy a szabadidejét egy műhelyben tölti, csak azt nem tudtam, hogy pont ebbe.
Meg is ragadtam az alkalmat, hogy köszönjek neki.
- Szia Kathy. Nyitva vagytok még?
Kérdeztem, de közben reménykedtem benne, hogy beveszi a kocsit Kathy, hisz a férje a legjobb barátom és ő vele is jól el tudok beszélgetni. Természetesen nem érdeklődöm felőle, hisz nekem ennél sokkal fontosabb a 35 éve tartó barátságom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Daniel & Katherine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Katherine   Daniel & Katherine Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 11:03 am

Kislánykoromban sosem gondoltam, hogy valaha megfogom szeretni a kocsikat, sőt nem hogy megszeretni, de egyenesen ez fogja hajtani az életem egyik legfontosabb motorját. Talán a legfontosabb a kocsim, azért ölni lennék képes... ha valaki, ha valaki hozzá merne érni a tudtom nélkül, vagy esetleg ne adj isten valami olyat tenne amivel ártana a kicsikének... akkor annak annyi lenne, az hét szentség. Amikor anya meghalt, a nagybátyám, apa testvére sokat segített nekem, legfőképpen abban, hogy túl éljem apám elhidegülését tőlem. Tudta, hogy nagyon ki fogok akadni, bár igaz akkor még kicsi voltam, hogy megértsem őt igazán. Azt mondta, hogy vesz nekem egy kocsit, de csak akkor fogom megkapni ha betöltöm a tizennyolcat, addig viszont megtanított a kocsik iránti szerelemre. Arra, hogy, foglalkozzam vele, bütyköljem meg, szeressem, így az apám iránti szeretetem a kocsikba csapott át. Vagyis ez nem teljesen igaz, mert még most is oda vagyok az apámért, viszont már bele törődtem abba, hogy számára csak egy eszköz vagyok, amivel könnyen jut könnyű pénzhez, és anélkül élhet boldog, legalábbis jómódú életet, hogy a kisujját is meg kéne mozdítania. Így könnyű neki, nem kell éreznie, nem kell foglalkoznia az űrrel, a fájdalommal, ami anya halála hagyott. Helyette hagyott ott hagyta a lányát is, és az alkoholba, na meg a szerencsejátékba menekült. Ezért van az, hogy a kocsim jelenti a mindent nekem, és azt nem tudom elmondani, hogy mennyire fontos. Ő eddig sosem hagyott cserben, nem bántott meg, csak ott van mellettem mindig, amikor kell, ezért vigyázok rá ennyire, ezért fontosabb mindennél, mert egy mentőöv amikor kiakadok.
A másik szerelmem a szerelés, kellőképpen el tudja vonni a figyelmem, le tudd nyugtatni, fel tudd pörgetni, egyszerűen imádom a benzin illatát, a bőrhuzatot, vagy a sebességet, mindent aminek köze van a kocsihoz, vagy a gyorsuláshoz.
Ahogy kigurulok a kocsi alól Danielt pillantom meg, a férjem gyerekkori és legjobb barátját. Gyorsan feltápászkodom, majd egy mosoly kíséretében üdvözlöm, ahogy koszos kezem a combomba törlöm.
-Szia... igazság szerint épp záróra, de talán még tudunk fogadni.- pillantok rá,- kérsz valamit inni? Mi baja a kocsidnak? - dőlök neki annak a remekműnek amit éppen bütyköltem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Daniel & Katherine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Katherine   Daniel & Katherine Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Daniel & Katherine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gareth & Katherine
» Jake & Katherine
» Agatha & Katherine
» Frederic & Katherine <3 To be Continue
» Katherine & Gareth ~ The Power of Desires

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-