KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Brian O'Donell Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Brian O'Donell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Brian O'Donell Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Brian O'Donell Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Brian O'Donell Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Brian O'Donell Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Brian O'Donell Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Brian O'Donell Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Brian O'Donell Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Brian O'Donell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brian O'Donell Empty
TémanyitásTárgy: Brian O'Donell   Brian O'Donell Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 8:23 pm

Brian O'Donell
36 · Las Vegas · Civilians · Dear Daddy... · Paul Walker
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: Megértő... legalábbis általában, hűséges, nagy százalékban legalábbis, felelősség tudatos, szorgalmas, kitartó és ambiciózus. Mindent megtenne Tiffért amióta tudja, hogy létezik.

◆ negatív tulajdonságok: Túl sokat dolgozik, sokszor szétszórt és figyelmetlen, elkényezteti a lányát, és ha olyan helyzetbe ütközik amit nem tud kezelni akkor iszik, bár nem alkoholista. Féltékeny típus, és makacs, szereti ha a dolgok úgy alakulnak, ahogyan elképzelte. Sokáig élt egyedül... talán ezért megszokta, hogy senkihez sem kell alkalmazkodnia.

◆ egyebek: A sebész szakma egyik elismert szakértője, nemrégiben átállt a plasztikai sebészetre, és saját klinikát nyitott. Nem akar már gyereket, úgy érzi, hogy ha eddig nem adatott meg neki a gyerek nevelés, akkor nem most már nem kéne egy bébi. Általában türelmes, de nagyon tud dühöngeni. És nagy ritkán sajnos, amikor maga alatt van egy-két hölgy társaságát is keresi, bár már hónapok óta egy prostinál sem járt.
Történet vagy szerepjátékos példa

Két évvel ezelőtt
Éreztem, hogy a vér kifut az arcomból, ahogyan az egyik ezer éve elfeledett prostitól kapott levelet olvastam.
Van egy lányom? Miért most tudom meg? Miért nem szólt eddig? Tizenhat éves? Az állami árvaházban? Mit keres ott, és mikor került oda?
Ezer meg egy kérdés kavargott a fejemben, de a levélhez cím nem társult, fogalmam sem volt, hogy honnan adták fel. A levél végén az árvaház címe és elérhetőségei...
Úgy éreztem, hogy a világ megfordul körülöttem. Persze megtehetném, hogy nem foglalkozom az egésszel, hiszen ha 16 évig nem kellett, hogy segítsek akkor miért most kapom meg a levelet?
De a lelkiismeretem nem engedte... A nevemet viseli, ezek szerint az anyja mindig tudta, hogy az enyém.
Pontosan emlékszem arra az éjszakára...
18 éves hülye gyerek voltam, és a haverok születésnapom alkalmából megrendeltek nekem egy kurvát. Nagyon sokat ittunk, és szívtunk is. Nem voltam magamnál és egy remek viccnek fogtam fel, hogy egy nálam idősebb nő, aki ráadásul hivatásos, majd mutat nekem pár új dolgot... mutatott is, egész éjszaka. És úgy tűnt ő is élvezte, ugyanis hajnalban nem lépett le, hanem mellettem elhemperedve aludt el...
Aztán az ébredés már nem volt olyan fényes. Láttam rémületet az arcán, amikor rájöttem, hogy a gumi, amit még levenni is lusta voltam, valamikor a játékok folyamán kiszakadt. S nem is kicsit... Én akkor nem fogtam fel a súlyát, ő viszont hisztériás rohamot kapott. Megpróbáltam megnyugtatni, de a kótyagos fejemből egyetlen, normális érv sem pattant ki... Ő meg csapkodott, lehülyézett és elviharzott...

Semmi következménye nem lett, azóta sem hallottam róla, egészen idáig!

Napjainkban
- Tiffany, az emeleten vagy?-Kérdeztem, miközben a hatalmas nagy családi ház nappalijában ledobtam a táskámat. Már aznap, hogy megkaptam a levelet elmentem abba a bizonyos árvaházba. Sokáig tartott míg valamennyire sikerült Tiffanyt meggyőznöm, hogy tényleg csak most tudtam meg, hogy létezik és, hogy csak jót akarok. Először nagyon nem kért belőlem. Aztán mire elfogadta, hogy létezem és komolyan nem ellene vagyok, addigra betöltötte a tizennyolcat. Megkértem, hogy lakjon itt... úgy sincs hova mennie. És fizetem a tanulmányait meg mindent... már ha tanulni akar. Nem tudtam és még most sem tudom igazán, hogyan viszonyuljak hozzá. Hiszen már felnőtt nő, és képmutatás lenne apjaként, szigorúan viselkedni vele. Így hát mindent megkap amire csak vágyik, ennek legalább örül. És megbarátkoztunk.  Szeretném ha iskolába menne, és felépítené az életét, ha kilábalna abból, hogy az anyja elhagyta és a mostohája meg egy barom.Las Vegasban könnyű rossz útra térni ha nincs az ember mellett valaki aki segíti előre. Hát majd én gondoskodok róla, hogy mindene meglegyen, hogy ne kelljen olyanná válnia, mint az anyjának. Lehet a támogatásommal és a pénzemmel akarom kárpótolni azért, hogy évekig nem számíthatott rám...*

[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brian O'Donell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian O'Donell   Brian O'Donell Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:15 pm

ELFOGADVA
Hm-hm apuci... (: Én a lányod helyében örülnék, ha ilyen jóképű apám lenne... vagyis jobban belegondolva, nem biztos. Razz Foglalj, aztán játssz! Wink

Vissza az elejére Go down
 

Brian O'Donell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-