KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Manuel & Nadja Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Manuel & Nadja Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Manuel & Nadja Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Manuel & Nadja Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Manuel & Nadja Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Manuel & Nadja Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Manuel & Nadja Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Manuel & Nadja Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Manuel & Nadja Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Manuel & Nadja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Manuel & Nadja Empty
TémanyitásTárgy: Manuel & Nadja   Manuel & Nadja Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 10:37 am

Reggel van. Utálom a reggeleket. Legfőbb képp azért, mert világos van, s nem szeretem a világost. Inkább az éjjel.. Azt jobban kedvelem. Fáj a fejem a tegnapi piázástól meg drogozástól, de leszarom. Még egy kicsit lustálkodom, majd meg gyötört arcal kelek ki az ágyból, s egyenesen a konyha felé veszem az irányt, ahol kereek valami fájdalomcsillapítot. Pár perc kutatás után meg is találtam s bevettem kettőt, majd vodkával le is öblítettem. Vodka gyógyszer kombináció nem épp a legelőnyösebb, de nem érdekel. Gondolataim tiszták, s ez nem jó érzés. Imádom, amikor a drog elködösíti az agyam.
Beballagok a fürdőbe, hogy vegyek egy jó meleg fürdőt. Lehet hogy egy pszichopata állat vagyok, de a személyes higiéniámra adok. Tele engedem a kádat forró vízzel, majd beleülök. Érzem, ahogy a sebeimet elkezdi csípni a forró víz, s felszisszenek. Nem nagy fájdalom, csak kellemetlen, ahogy a friss sebeket érinti a meleg víz. Lehunyt szemmel élvezem a forró víz nyugtató hatását, majd mikor már épp sokáig időztem relaxációval, lemosom magmról a megszáradt vért, s emberi formát varázsolok magamra. Kiszállok a vízből, ami már csak nem hogy kihűlt, majd egy száraz törölközővel letörlöm magamról a vizet és  felveszek egy melltartót és egy bugyit. Kiballagok a fürdőből, s kerítek egy koptatott farmert és egy fehér trikót, amit felvehetek itthonra. Kisminkelem magam a megszokott módon, majd leülök a kanapéra és rágyújtok egy erős cigire. Bekapcsolom a rádiót. Épp az időjárást mondták be, szóval semmi érdekes. Kikutatom a bórkabátomból a zacskót, amibe a fehér porocskám van, legalább is egy utolsó adag, majd kiöntöm a zacskó tartalmát az asztalra. Egy bankkártya segítségével vékony csíkot formálok belőle, s egy össze tekert 5 dollárossal felszippantottam a fehér port. Elfogyott a drogom. Talán mégis kell mennem keríteni egy kis anyagot?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Manuel & Nadja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manuel & Nadja   Manuel & Nadja Icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 9:43 pm

Szokatlan volt, hogy a nap ezen szakában az utcán volt, de most olyanja volt, hogy szüksége volt egy jó adag dugásra és pontosan tudta, hogy ezt kitől fogja beszerezni. Zsebében már ott lapult a kicsiny zacskó tele anyaggal, s az eladó a "patika minőséget" használta a cucc jellemzésére. Őt nem nagyon érdekelte a dolog, hiszen sosem élt a marihuánánál erősebb szerrel, így nem tudta, valójában mit jelent az előbbi szószerkezet.
Lassú léptekkel és egy barna papírzacskóval a hóna alatt sétálgatott, fülein hatalmas fejhallgató és valamilyen olyan szám ment közvetlenül az agyába, aminek a szövege miatt legalább öt év szigorított kötelet kellett volna az előadónak ítélni. Nem azt mondta, hogy szereti a trash- és halálmetált, de néha olyan jó ritmusosak, kellemesen szórakoztatóak és kellőképpen lefárasztják, nehogy túlzottan agresszív legyen.
A házinéni éppen a szemetest vitte le, így be tudott slisszolni a bejáraton, majd a harmadik emeletre cibálta fel hab testét, hogy aztán egy percig is keresse tüdejének nyugalmát. Egy porraloltó címkéjét olvasta el vagy ötvenszer, majd sóhajtott egyet és végül elindult a kufirc forrása felé. Léptei tompán puffantak a szőnyeggel fedett padlón, majd feltolta a szemüvegét az orrán, amikor megállt a az ajtó előtt. Bekopogott, majd zsebéből előhúzta az apró zsacskót. Jobbjával, melyben az anyagot tartotta, az ajtókeretnek támaszkodott, s úgy tartotta Nadja örömének forrását, hogy az éppen szemmagasságban legyen, amikor a lány kinyitja az ajtót. S ha ez megtörtént, ha ténylegesen ajtót nyitottak neki, kissé karcos hangján szólalt volna meg.
- Bocs, hogy így bejelentés nélkül, de a kedvenced és meg kanos vagyok...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Manuel & Nadja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manuel & Nadja   Manuel & Nadja Icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 10:31 pm

Épp beszívtam az anyagot és már kopogtak is. Há ilyen már nincs. Az ember nem pihenhet egy kibaszott délelőtt sem? Laaú léptekkel indulok meg az ajtó felé, majd egy nagyot sóhajtok és kinyitom. Az ajtóban Manuel állt. Megláttam nála az anyagos zacskót. Hát ő sem jöhetett volna jobbkor, hisz épp most fogyott el a porom. Meghallgattam, hogy mit akar, de tudtam jól. Picsára van szügsége, nekem meg anyagra. Ezt azért nem nevezném kurvaságnak, hisz csak neki teszem szét a lábam, s azt is csak azért mert kibaszott drogfüggő vagyok.
Kék szemeimmel nézek rá, arcomról semmit nem lehet leolvasni. Amíg virítsa nekem az anyagot, addig kedves vagyok hozzá, s megkapja cserébe amit akar, így még pénzembe sem kerül a drog.
- Gyere be.
Mondtam halk hangon, majd mikor már bent voltunk, leültem a kanapéra és rágyújtottam. Semmi kedvem most dugni vele, de ha ez kell ahhoz, hogy megkapjam a zacskómat, hát legyen.
- Szóval kanos vagy. Gyere, ülj le. Érezd magad otthon.
Jelentem ki, majd elszívom a cigim. Egy ribanc vagyok, s tuti a Pokolra kerülök, de leszarom. A kedvesség nem az erősségem, főleg betépve nem, de megéri ezt az áldozatot. Tatinál ismerkedtünk meg, s azóta egyfajta barátság extrákkal dolog van kettőnk közt. Sosem vágott még át engem. Okos fiú. Hisz ha már átcseszett volna, neki estem volna és már halott lenne talán. Remélem, ez így is marad. Temészetesen nem a szex végett, hanem a fehér por végett, amit annyira szeretek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Manuel & Nadja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manuel & Nadja   Manuel & Nadja Icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 1:43 am

Sokat fantáziált már erről a lányról, aki farmerben és pólóban nyitott neki ajtót, s ha nem riasztották volna vissza a történetek, amiket mesélni szoktak róla, akkor egy következő szintre lépett volna az ismerettségben, s a legbelső fantáziáját osztotta volna meg vele. Így azonban marad a szexért drogot ügylet, ami egyelőre teljesen és tökéletesen megfelelt neki.
Engedelmeskedett a behívó szónak, majd mivel már ismerte a járást egyenesen a nappaliba tartott, ahol lerakta a zacskót, aminek a tartalma hangos csörömpöléssel érkezett meg az asztalra. Két üveg vodka volt benne, valami alja márka és előre csomagolt szendvics, amit a kefélés után fog megenni. Mindig megéhezik, ha lefekszik valakivel, s mivel Nadja lakása nem arról híres, hogy túl sok lenne benne az ennivaló, így magának kellett erről gondoskodnia. A papírzacskóban még helyet kapott pár óvszer is, hátha kell alapon.
- Félre ne értsd, csini vagy meg minden, de nem bújnál bele valami izgatóbb cuccba? Fehérnemű, miniruha... Nem kötelező, de hogy kicsit jobban ráhangolódjak a dologra. - cigarettát vett elő, majd eldobható öngyújtőjával parazsat nyalt a papírba gyömöszölt dohány végére, hogy aztán a kényelmes kanapén elfolyjon termetes méretével.
Nem volt rajta semmi különleges, legalábbis mindig hasonló cuccokban szokott járni: egy háromnegyedes zsebes farmer, egyszerű térdig érő bakancs, valamint egy fekete póló valamilyen egyedi szitanyomással, amit még ő csináltatott. Csak szívta a cigit, eregette a füstöt, majd Nadjara nézett, aki talán még nem indult el átöltözni, ha tervezte egyáltalán.
- A múltkori után elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha most nem előtte, hanem csak utána szúrnád magadba? - kérdése elhangzása után a lányhoz dobta a kicsiny zacskót, majd újabb slukkal terhelte a tüdejét. - Őszintén, nincs ellenemre, hogy egy kicsit szedált vagy, amikor kefélünk, de két hete konkrétan bealudtál alattam és úgy nem az igazi...
Még egy szippantás a jóból, majd felült a kanapén, hogy a kis asztalkán elnyomja a csikket. - Szóval, mit szólsz hozzá?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Manuel & Nadja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manuel & Nadja   Manuel & Nadja Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 6:53 am

A cucc mindig jól jön, viszont ma épp semmi kedvem nincs kefélni vele, de hát ez van. Kedvesnek kell lennem, bármennyire is utálom ezt a tulajdonságom. Manuelt beengedem, s ő egyből a kanapé felé veszi az irányt. Mjad előáll a fehérneműs ötletével, amire csak egy kisebb mosoly erőltetek az arcomra. Legszívesebben itt hagynám őt, viszont egyességet kötöttünk, ami szerint amedig hozza nekem a drogot, adig megkapja a testem, bármennyire is utálom, ha hozzám érnek.
- Szóval csini fehérnemű, vagy ruha... Mégis minek nézel te engem?
Kérdezem halk hangon, miközben beleülök a fotelomba, s elszívok egy cigit, mielőtt neki esnénk a dolgoknak. Tatin keresztül ismertem őt meg, de ez most mindegy is. Kék tekintetemmel végig néztem rajta, majd mikor elszívtam a cigim felálltam, s elindultam a szobám felé ,majd hozzám dobta a zacskót.
- Most kivételesen én is úy terveztem. Amúgy is már be vagyok lőve.
Tájékoztatom, hogy ne számítson tőlem semmi extrára, hisz nem szokásom újítani a dolgokon. Ezzel el is tűntem a szobába, hogy levegyem a farmerom s a pólóm, s keressek valam sexy fehérneműt, ha már arra vágyik. Pár perc keresés után meg is találtam egy fekete csipkés melltartót, ugyan ilyen fekete, csipkés szélű bugyival, majd felvettem. Még egy pillantást vetek magamra, majd kilépek a szobából Manuel elé, akire csak bámulok, majd megszólalok.
- Na, megfelel?
Teszem fel neki a kérdést, de nem mintha érdekelne a válasza.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Manuel & Nadja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manuel & Nadja   Manuel & Nadja Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 9:56 pm

Csak pár perc volt, amit várnia kellett, de nem töltötte azt haszontalanul. Először is levette a kapucnis pulóverét, majd a cipőjétől is megszabadult, s ha már ott volt az alvégeken, a zoknija is lekerült a lábáról. Ezzel az egésszel körülbelöl harminc másodpercet töltött el, majd jött az újabb cigi, hiszen az előzőt már elnyomta. Figyelte a szoba visszafogott berendezését, s ha tippelnie kellett volna, akkor a hajléktalan és a kurvára leszarom stílus között választott volna, márha ezek léteznek egyáltalán. Azt viszont nem értete, hogy Nadja miért lakik itt, hiszen azzal a testtel, mint az övé, annyi lóvét kereshetett volna, amennyit nem szégyell. Sőt még azon is túl...
A drog azonban nagy úr, és ha a fizetésed arra megy el, akkor nem lehet előtörleszteni a lakástakarékossági számlára. Bár neki is egy moslék a lakása, de ő legalább tisztán tartja ... azokkal a kurvákkal, akiknek azt a fétist hazudja, hogy szeretné rájuk verni, amíg ők takarítanak.
A gondolat azonban rögtön elszállt, amikor a lány visszatért a fehérneműben ... és még sosem látta ennyire vonzónak. Persze, látta már meztelenül, de most szexi volt, izgató és rettentően szenvedélyesnek tűnt. - Igen, nagyon is...
Simított végig Nadja combjának hátsó oldalán, majd mosollyal az arcán nézett azokba a kék szemekbe. Sosem merte volna bevallani a másiknak, de a testiségen kívül más is érdekelte a lányban. Persze nem nevezte volna szerelemnek, hiszen ahhoz túl vad volt a másik, mégis olyan dolgok kavarogtak a szívében, amit nem tudott megmagyarázni.
- Gyönyörű vagy. - jelentette ki halkan, majd mosollyal állt fel a kanapéról ... is. - Ne vedd le, amíg együtt vagyunk.
Állt meg a másik előtt, majd szemüvegét a dohányzóasztalra dobta, hogy utána egy nikotinnal fűszerezett csókot adjon a lány ajkaira. A másik nyelvét kereste, s csak remélni tudta, hogy Nadja benne lesz a hancúrozásban. Mindenesetre karjai a lány derekára kulcsolódtak, úgy szorítva magához a törékenynek tűnő testet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Manuel & Nadja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manuel & Nadja   Manuel & Nadja Icon_minitimePént. Szept. 27, 2013 10:47 am

Tudom, hogy mire vágyik most Manuel. Meg akar baszni, ami előbb vagy utóbb be is fog következni. Semmivel sem vagyok jobb egy olcsó kurvánál, hisz ugyan azt csinálom mint a prostik, csak én nem pénzért. Ő ad nekem drogot, amiért cserébe szét teszem neki a lábam, s beengedem oda, ahova egyébként nem engdeke be akrákit. Hiába, én nem adok könnyen me magam, viszont aki függő, az a drog láttán mindenre képes. Manuel előtt álltam egy szál fehérneműben, mikor végig simított a combom hátsó felén, majd magához húzott. Semmi érzelem nem fűz hozzá. Karjaim a nyaka köré fontam, majd viszonoztam a csókot, amit nekem adott. Tudom, hogy haamrosan bekövetkeznek a dolgok, s már túl lennék rajta. Sosem szerettem az előjátékokat, de ez van. Itt most a lényeg, hogy nem kell futnom egyik díler tán sem, hogy adjon nekem anyagot, hanem megkapom ezt Manueltől egy kis szexért cserébe. Próbáltam egy kissé vadabbul csókolni őt, viszont ilyenkor felelevenednek a régi emlékek, de próbálok tudomást sem venni róla. Neki is jó lesz, s nekem is. Tati nem néz jó szemmel, amiért ad nekem drogot, de ez az én életem. Én sem szólok bele az ő életébe. Na mindegy. Most csak magunkkal foglalkozom. Miközben csókolom őt, kezem végig simítanak a hátán, majd mikor ajkaink befejezték az egymással való csatát, mélyen a szemeibe nézek. Én sosem kezdeményeztem a szexben, így ez most sincs másképp, s vártam Manuel reakciójit. Nem szóltam hozzá, csak bájosan pislogtam rá, miközben kezem megállapodtak a derekán.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Manuel & Nadja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manuel & Nadja   Manuel & Nadja Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 10:37 pm

Amikor ajkaik különváltak és egy hosszú, vággyal teli pillanat szökött kettejük közé, pólójától egy hirtelen mozdulattal szabadult meg, tetovált felsőtestet villantva a lánynak. Sosem volt büszke arra, hogy így néz ki, hogy ennyire zsírsertés alakja volt, ezért is volt jó neki inkább a számítógép billentyűzete mögött, egy eltorzított mikrofonba beszélve. Csak szuszogott, amint ez a gondolat villámsebesen futott át az agyán, majd egy újabb csókot csent Nadja ajkairól, amelyekre már nagyon vágyott.
- Húzd le a nadrágom és kezdj el szopni. - dobta félre a sátornyi pólót, majd a másik szemeibe nézett, azokba a kissé mandula vágású, hidegen csillogó íriszekbe és várta, hogy megtörténjék a varázslat. Mivel a lánynak nem sok választása volt, így élvezte a lefelé haladó test látványát, akkor is, ha apró csókok kíséretében tette meg és akkor is, ha ezektől mentes volt a liftező mozdulat.
Segített a másiknak, kigombolta az övét és a nadrágját is, plussz a zipzárral sem kellett Nadjanak bajlódnia, hiszen abban is partner volt Manuel. Az alsónadrág azonban már egyedül a lány feladata volt, melyből átlagos hosszú, a szokottnál kissé vaskosabb fallosz pattant elő, egyenesen a másik arcába. Volt még annyi ideje, hogy kilépjen alsó ruházatából és félrerúgja őket a padlón.
A hasa miatt korlátolt volt a kilátása, annyit azonban mégiscsak látott, hogy Nadja nem sokat játszva hímtagjával nyalja be a farkát. Érezte, ahogyan a meleg ajkak ölelik merev testrészét, ahogyan a nyelv játszik makkján, ahogyan a bőr hátrafeszül és az élvezet első testnedvei megjelennek dájdorongján.
- Csak szépen lassan. - nyögte ki elfúló hangon, majd aprót lökött a csípőjén, hogy mélyebbre jusson élvezete a lány ajkai között.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Manuel & Nadja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manuel & Nadja   Manuel & Nadja Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Manuel & Nadja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-