KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Andy & Nick Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Andy & Nick Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Andy & Nick Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Andy & Nick Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Andy & Nick Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Andy & Nick Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Andy & Nick Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Andy & Nick Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Andy & Nick Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Andy & Nick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Andy & Nick   Andy & Nick Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 4:41 pm




Andy


[You must be registered and logged in to see this image.]
N agyon vacakul voltam, arcom vöröslött, szemeim csillogtak a láztól, kicsit a torkom is fájt. Nate elment üzleti útra, és nem vitt magával, kezdtem úgy érezni, hogy már nem is kellek neki talán. Ki tudja, lehet talált egy új kiskedvencet. Tizenegyig kapaszkodtam a takaróba, hogy ne fagyjak meg, ne kelljen felkelnem, de ekkor csengett a mobilom. Hullasápadtan ültem fel, tapogatózva kerestem meg. Trant volt, aki eladott Nate-nek. Mondjuk ki, a strici. Követelte, hogy menjek ki hozzá a külvárosba, mert ellenőrizni akar. Elmondtam neki, hogy vacakul vagyok, mire leüvöltötte a fejem, hogy tél van, miért nem oltottam be magam? Éreztem rajta, hogy most már kötelező elmennem, de amit kapni fogok, azt nem teszem zsebre. Nyöszörögve felálltam, és felhúztam egy hosszú ujjút, egy farmert, aztán pulcsit, sálat, kesztyűt, sapkát, vastag zoknit és olyan cipőt ami tuti nem ázik be. Mindent megtettem, hogy ne érezzem úgy, hogy meg fogok halni a hidegtől. Kimetróztam a lepukkant részhez, felmenve egy igazi szeméttelepen találtam magam. A szűk, koszos utcákon vágtam át, míg a láz fájdalma ordító kínná vált testemben, és össze kellett préselnem fogaimat, hogy ne nyöszörögjek. Azt hittem, feldobom a talpam, mire odaérek a hóesésben.  Végül betoltam a bérház ajtaját, a csupasz, nyirkos falak mentén felaraszoltam a szobába, ahol Trant mindig van, és meg is találtam, egy másik fiú társaságában, akivel éppen kiabált. Aztán meglátott engem, és ha lehet még jobban felhúzta magát. Paradicsom vörös képpel vágtatott hozzám, ahogy kiabált nyálcseppek szóródtak szét. Hú csessze meg. Onnan tudtam, hogy elért hozzám, hogy a fejem hangosan koppant a falon és nem kaptam levegőt.  Húsos ujjai a nyakamra fonódva vágott a falhoz, ahonnan festék pergett le hajamba. Igyekszem bezárni a számat, hogy ne kapjak a nyálzuhatagból, de akkor a már így is fogyatkozó levegő is csökken
– Te nyomorult seggfej! Képes voltál nem beoltatni magad! – Üvöltötte elemelve a faltól és erősebben hozzácsapva. Érzem, hogy egy tükör darabokra törik fejem alatt, ezzel fel is sértve, a fájdalom tízszeres a láz miatt, sajog mindenem.  – De hát tűfóbiás vagyok – próbálok valahogy védekezni, erre a feje már lilul, aztán egy pillanatra megáll. – Hol van? – Kicsit lazított a szorításon, hogy tudjak válaszolni. – Üzleti úton – Nyöszörögtem, mire bólintott. – Helyes, addigra elmúlik…- Éppen akartam kérdezni, hogy miről beszél, mikor megütött. Összegörnyedtem, na igen, ez tuti meg fog látszani egy ideig. Hirtelen kapaszkodott meg a hajamban és húzott fel, a fájdalom nőttön-nőtt. Arcomnál fogva tolt vissza a falnak, a csattanásnál egy pillanatra azt hittem, elájulok, de ennyire nem volt kegyes a sors. – Nem ajánlom, hogy elszúrd nekem ezt az üzletet Nickyfiú. De ha mégis, máris mehetsz a szüleid után. Elégítsd ki nekem rendesen azt a férfit, adj meg neki mindent, amire csak vágyik, amire csak gondol. Az vagy, akinek ő akar, ezt jegyezd meg. -Eleresztett én pedig erőtlenül rogytam a padlóra levegő után kapkodva. Kiment, és ahogy csapódott utána az ajtó, belőlem kiszakadt a halk sírás, olyan vacakul voltam. Én megadtam mindent Nate-nek, amit szeretett volna, hiszen tetszett nekem… már ki tudja mióta, most mégis nélkülem ment el, pedig még nem voltam beteg. De persze, hogy én vagyok leszúrva, mert ha ő nem kanos folyamatosan, akkor én csinálok valamit rosszul. éreztem valami forrót a fejemnél, odanyúltam. Mikor elhúztam ujjaimat véresek voltak. A tükör felsértett. Oldalamban és nyakamban is lüktetett a fájdalom, olyan forró volt a testem, hogy lélegzetem látszott a fűtetlen szobában. A falba keresve támaszt fölálltam, lábaim alig tartottak meg. léptem egyet, de megszédültem, és az ágyra csuklottam, amiről nem is tudtam, hogy ott volt. Eszembe jutott a fiú is, hogy esetleg végignézte az egészet. Óvatosan felnézve próbáltam megkeresni pillantásommal, hogy egyáltalán itt van-e még. Reméltem, hogy nem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy & Nick   Andy & Nick Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:45 pm


Ez a legundorítóbb környék, ahol valaha jártam, pedig elég gyakran megfordulok erre, lévén ez a főnököm hm... irodája, törzshelye itt bújik el a világ elől és itt veri össze azokat, akiknek nem tetszik a pofája. Nekem is ide kellett jönnöm a múltkori eset után, amikor otthagytam az ügyfelet. Ilyen sem fordult még elő.
- Te ilyet még nem láttál, undorító volt, én azzal nem... – magyarázom és fintorgok is, ahogy eszembe jut a pasi, mert történetesen egy rossz buzit fogtam ki, aki annyira ápolatlan volt, hogy nem... vele még pénzért sem. Látszólag nem hatja meg, amit mondok és tudom, hogy nem is csak látszólag nem, szarik rá, mi van velem és már emeli is a kezét, de még a levegőben megfogom.
- A faszt... ha most megütsz, annyi a következő kanos vadállatnak is. Kidekorált pofával senkinek nem fogok kelleni, egyből arra fognak gondolni, hogy mennyire megterhelő lehetett az előző menet – bár nem vagyok egy nagydarab srác, mondhatni vékony vagyok, azért van bennem erő a látszat ellenére is. Trant meg... nos nem érdekel, én viszont annál inkább érdeklem őt, hiszen nem kevés pénz hozok neki. Ha kirúg vagy eltesz láb alól, azzal ő húzza a rövidebbet. Itt meg is áll a vitánk, nem fajul el semmilyen irányba, mert egy számomra ismeretlen fiú zavar bele az idillbe, teljesen elvonva Trant figyelmét. Mindenesetre várok, nem lépek le, magam sem értem miért, így aztán szemtanúja leszek annak, ahogy Nickyfiút, merthogy így szólítja, felkeni a falra. Aú, ez még nekem is fájt. Vágok egy grimaszt, valahogy átérzem a helyzetét, biztos új még a gyerek, én is jártam már így, felkenődve arra a falra, de mára már más a helyzet. Simán megvédem magam, ha arról van szó, főleg Trant esetében. Ütések, nyögések, csörömpölés, azt sem tudom, hova kapjam a fejem, de mire megmozdulok, Trant el is viharzik, engem elfelejtve. Sajnálom a másik fiút, de nagyjából kimentett egy szorult helyzetből. Trant nem kedveli, ha ellenszegülök. A vérző fiú az ágyhoz tántorog, pont jó irányba, ugyanis el is dől rajta, legalább nem nekem kell összeszednem. Nem ismerem, de eszembe sem jut, hogy itt hagyjam. Ő is olyan, mint én, hát legalább mi tartsunk össze vagy mi... Lassan odasétálok, hogy megnézzem, mennyire van egyben, amikor felnéz, nyilván észrevesz, pedig abban sem voltam biztos, hogy nem ájult el.
- Egyben vagy? – érdeklődök, amikor odaérek és lehajolva kisöpröm a haját az arcából, hogy jobban szemügyre vegyem. Fiatal, nálam biztos nem idősebb, helyes fiú, de most nagyon nyúzottnak tűnik. Meg is van rá az oka, ahogy hozzáérek, egyből rájövök, nem csak Trant okozta a nyomorát.
- Te tűzforró vagy – állapítom meg tárgyilagosan. Megnézem a sérüléseit. Vérzik pár helyen, de nem olyan vészes, látszólag egyik sem mély és szilánk sem maradt benne.
- A sebeid nem vészesek, csak le kéne őket fertőtleníteni. Messze laksz innen mi? – szinte felesleges feltennem a kérdést, biztos vagyok a válaszban, bár nem ismerem, de épeszű ember nem lakik ezen a környéken.
- Trant nem normális, de mivel basztad fel ennyire az agyát? – érdeklődök, miközben leülök mellé és a legjobban vérző sebre a táskámból előhúzott zsepit nyomok.
- Tudod kell kezelni, különben mindig ezt fogja csinálni. Velem is ilyen volt, ma is ilyen lenne, de kellek neki, jobban annál, hogy ilyesmit megengedjen magának. Mondjuk az én helyzetem annyiban rosszabb, hogy engem használ is. Úgy – sóhajtok fel, a sráccal nem hiszem, hogy megtenné, nem úgy viszonyultak egymáshoz.
- Mit gondolsz, fel tudsz álli? Nem lakok annyira vészesen messze – senkit nem vittem még fel a lakásomra, nincs rá szükségem, a munkám mellett nem igényleg normális kapcsolatot.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy & Nick   Andy & Nick Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 9:28 pm




Andy


[You must be registered and logged in to see this image.]
L ehunyt szemeim mögött Nate-et láttam. Szerettem őt, jobban mindenkinél, akit ismertem, és sajnáltam, ha csalódást okoztam neki, vagy bármi. Nem tudom, miért hagyott itt, nem is az én dolgom és nem is vagyok féltékeny. Csak félek. Nem akarom, hogy elküldjön, szeretnék vele lenni. Hülyeség beleszeretni a kliensbe, de nem tehetek róla, nem irányítottam az érzéseimet, csak jött. Most mégis egyedül voltam, nélküle, és ez kiakasztotta Trant-et. Nem tudtam elmondani neki, hogy miért hülyeség amit gondol, hogy nem adok neki mindent, amit csak szeretne, helyette csak csendben, fogösszeszorítva hallgattam szavait, hogy mikor végzett velem, félhullaként csússzak a földre. A fülemben szívem dobbanásai dörömböltek, csak melegre vágytam, még a vérzés sem érdekelt, vagy a sajgó légcsövem, esetleg az őrülten égő oldalam. El is botorkáltam egy ágyig, de tudtam, hogy nem maradhatok itt. Trant vissza fog jönni, és akkor nekem nem kéne itt lennem. Na de hogy álljak fel?
A fiút hamar meglátom, tekintve, hogy pont a fejem fölött van. Csak tátogni tudok, még nagyon fáj mindenem. Érintésére máris kicsit jobban látok. Kérdésére halk hümmentéssel válaszolok. - Nagyjából - Hörgöm inkább, mint mondom, érzem, hogy ujjai lágyan táncolnak végig homlokomon. Megállapítására óvatosan arcomhoz érek, én nem érzem, bár ez logikus. - Kicsit beteg vagyok - Hunyom le pár pillanatra a szemem, ezalatt ő fölmérhetett, mert nem sokára már a megállapítását közli velem. - Eléggé, a belvárosban - Válaszolom halkan, és érzem, hogy hamarosan helyben el fogok aludni, annyira kivagyok, de kérdésére felpattantak a szemeim, szomorú pillantással néztem föl rá. - Megvett egy Nate nevű férfi, és.. most elment nélkülem üzleti útra, Trant meg úgy gondolja, azért, mert nem adtam meg neki mindent, amire vágyott, de ez hülyeség. Én mindent megadtam neki, mert meg is akartam. Nagyon kedvelem őt, nem tudom, miért hagyott itt - Szomorodtam el. Mintha nem érezném én is problémának. Felszisszentem a nyomására, de nem rántottam el a fejem. Kedves volt tőle, hogy segített, értékeltem, komolyan. hallgattam, mit mond, és keserűen felnevettem. - Azt hittem, te nyerted a legnagyobb szívás címet - Feltoltam magamat ülésbe, hajamba túrva kipotyogott minden tükördarab, majd a fiú felé fordultam halvány mosollyal. - Kösz, rendes vagy - Bizonytalanul fölálltam, inogtam picit, de nem vészesen. Nagy levegőt vettem és végül bemutatkoztam. - Amúgy Nicolas vagyok. És igen, általában ilyen szerencsétlen - Osztottam meg vele , nehogy azt higgye, hogy ez valami különleges eset. Azért kicsit neki kellett támaszkodnom, mert fájt pár helyen, így együtt mentünk le, majd ki, mentem amerre vitt. Vacogtam a hidegben, ajkam is elkékült, nagyon rázott a hideg, így roppantul örültem, mikor megérkeztünk. Betámolyogtam és a falnak támaszkodtam. - Tényleg közelebb van, mint az, ahol én lakom - Pihegtem ajkamba harapva.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy & Nick   Andy & Nick Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 11:33 pm


Azt hittem szétveri a fiút, így aztán oda is mentem, megnézni, mi van vele. Szerencsére jobb állapotban van, mint gondoltam, akad pár sebe, meg elég forró is, de semmi olyan gond nem akad, amit ne lehetne megoldani. Válaszol is a kérdésemre, szóval beteg, azért ilyen forró a test. Ez megmagyarázza a dolgot.
- A belváros tényleg messze van, akkor hozzám megyünk, itt nem maradhatsz – nézek körbe, eszembe sem jutna itthagyni, nem csak azért, mert visszajöhet az az állat és ki tudja mit csinálna még, hanem, mert ezen a helyen biztosan csak rosszabb lesz, elfertőződik a sebe. Nem tudom mivel húzhatta ennyire fel a pasit, de aztán erre is magyarázatot ad.
- Ez hülyeség, azért, mert nélküled ment el, még nem jelent semmit. Bár én nem vagyok senkié, de nem gondolnám, hogy ez probléma lenne, ha engem hagyna itthon. Nem lehet állandóan dugni sem vagy nem olyan helyre ment, ahol megengedheti magának, hogy partnerrel menjen... ez meg úgyis belédköt, ha akar, nem kell neki ok – fintorgok, én is felhúztam rendesen és lehet ezen a fiún csattant az egész, kicsit hülyén is érzem magam miatta, így aztán főleg segítenem kell neki. Nagy nehezen feláll és el is indul, de persze segítek neki. Átölelem és megtámasztom, amennyire tudom. Nem haladunk gyorsan, de legalább haladunk és ez is valami.
- Én Andy vagyok – vigyorgok rá. Nem tartom szerencsétlennek, mindenkinek van ilyen napja. Kint máris jobb, végre nem a benti szagot szívjuk magunkba. Undorítő környék. Nem lakom messze, de mintha már egy másik városban járnánk, annyival jobb környék. Egy újépítésű ház bejárati ajtaja mellett levő kaputelefonon nyomom be a kódot és már nyílik is azt ajtó, hogy aztán betessékeljem a fiút a lépcsőházba é afalnak döntve kicsit megpihenjünk. Így, hogy őt támogattam, elég hosszú volt az út és fárasztó is, még a lépcsőt meg kell másznunk.
- Felkészültél? Második emelet, de aztán irány az ágy – nevetek, hogy oldjam a feszültséget, nem megszokott helyzet ez nekem sem, hiszen senkit nem vittem még fel a lakásomra, semmilyen céllal. Nickyt egyik oldalról a fal, a másik oldalról én támasztom és a szokott idő sokszorosa alatt érünk fel, hiszen én mindig futni szoktam felfel, kivéve, ha valami nagyon fárasztó ügyféltől jövök, abban leli örömét, hogy szétkúrja a seggem. Fél kézzel előkeresem a kulcsom a zsebemből és amit bemegyünk, be is zárom. Nem nagy szám a lakás, nem is nagy, két szoba, de nekem pont elég. Új és az enyém, én rendeztem be. Majd, ha több pénzem lesz, elcserélem egy belvárosira, de addig nagyon jó ez. Fiatalos és teljesen az én világom. Az ágy felé terelem a fiút.
- Feküdj le, addig én hozok... mindent ami kell – jelentem ki és eltűnök, csak csörömpölést hallhat, majd fertőtlenítővel, sebtapasszal, na meg gyógyszerrel jövök vissza. Elkezdtem lefertőtleníteni, de ehhez előbb vetkőzni kell.
- Nem bánod, ha...? Különben nem tudom lefertőtleníteni a ruháidtól – nézek rá zavartan, hiszen nem csak a fején van seb, akad máshol is. mégis fura helyzet. Ő egy másik pasié, eyébként meg olyan, mint én és... Ki tudja mit hozunk ki ebből.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy & Nick   Andy & Nick Icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 6:11 pm

Csendben szuszogva próbáltam túlélni a tortúrát, ami szükséges volt, de Andyre támaszkodva viszonylag simán ment, majd nekidőltem a falnak, pihegve néztem rá, majd fel az emeletre. Basszus, ez nem fog menni. De lehunytam a szemem, összeszedtem magam, és nekivágtam a magasságnak, nem zavart, higy a fal kicsit összekoszolja a kabátomat, egyre feljebb verekedtem magamat, majd végre fölértünk, lerúgtam a cipőmet, a kabátomat is levettem, ezután terültem csak el az ágyon. Gyengén bólogattsm, jrlezve, hogy persze, hagyjon csak egyedül, nem lopok el semmit, vagy ilyesmi. Lehunytam a szemem, csak pihentem, közben megfordult a fejemben a gondolat: szép kis páros vagyunk. Őt mindenki döngeti, még a főnököm is, a feneke kész átjáróház, engem meg megvett egy piszok gazdag pasi, mint valami háziállatot, és igazi szexrabszolga lettem gyakorlatilag. Fasza, ugyanúgy rohadtul megszívtuk, csak gratulálni tudok magunknak, nem is tudom, melyikőnk járt jobban. De gyanítom, hogy én. Engem nem bánt Nate, nem dug meg minden jött-ment, igen, nekem jobb, de akkor sem vagyunk valami fényes helyzetben... Viszont én vagyok a nevetségesebb. Nekem mindenem megvolt, óriási család, annyi pénzünk volt, hogy benne voltunk a top ötvenben, egyik szülinapomra csokiházikót kaptam. Most meg... De nem panaszkodok. Szeretem Nate-et, még ha gőze sincs róla, és szeretek vele lenni, még soha nem voltam szerelmes, most viszont eltalált a villám. Mondhatom, a legjobb embert fogtam ki. Kinyitottam lassan a szemem, mikor ellátta a fejem, kérdésére pedig elmosolyodok. - Persze, hogy nem. Azt hiszem, elegen néztek már meg ahhoz, hogy ne legyek szégyenlős. - Ülök föl, és lehúzom a fölsőimet, ezzel utat adva pillantásának, és a seb is szabadon lesz. De csípőcsontomon folytatódik a horzsolás, így azt is lejjebb tolom, hogy teljesen hozzámférhessen mindenhol, így fordulok felé. - Nagyon szép a lakásod amúgy - Tájékoztattam, majd közelebb ültem hozzá, hogy el is érjen, nadrágom lejjebb csúszott. Az futott át agyamon, hogy ha lefeküdnénk kéne-e fizetnem neki. De hülyeség, mert értem is kéne és akkor egymásnak fizetnénk ugyanannak az embernek? Állatság... Nem fizetnénk, kettőnk közt maradna... De egyáltalán miért gondolkozom ilyesmin? Mert tetszik Andy, olyan vonzó ez a rosszfiús kiállása a tetoválásokkal meg minden és... Csak megmozgatja a fantáziám. De ki tudja, hogy vezető-e... Én nem tudok az lenni és nem is akarok, viszont az ajkai olyan szépek, annyira csókra hívóak. Egy ideig jófiúként tűröm az ellátást, de ahogy fölnéz előrehajolok és kicsit megcsókolom. Az ő ajkai hidegnek tűnnek az enyémhez képest, kisebb vagyok nála, így közelebb kell mennem, ha normálisan el akarom érni. Nyelvem alsóajkához nyomom, hívva, nem tudom, mi ütött belém, lehet, a betegség csak, sőt, tuti, hogy az, remélem, ő is annak veszi, vagy viszonozza.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy & Nick   Andy & Nick Icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 10:41 pm


Mindent összeszedtem a fürdőben, ami kell, aztán így térek vissza Nickyhez. Szegénnyel jól elbánt a kedves főnökünk, nem mintha nem lenne amúgy is elég baja. Tökre olyan, mintha odalenne azért, aki megvette, bár ezt nem tudhatom. Azt hiszem ezt én is élvezném. Persze csak akkor, ha Keiran venne meg... Szép is lenne. Máskülönben tiltakoznék a dolog ellen, ha valaki megvett volna, talán nem is találkoztam voltam Keirannal vagy onnantól nem találkozhatnék és azt nem bírnám. Nekem csak ő kell, akkor már inkább menjenek végig rajtam sokan, csak az övé is lehessek és ne sajátítson ki senki. A legjobb az lenne, ha csak az övé lehetnék... Ezen gondolkodok, miközben Nicky sebeit tisztítom, láthatóan nem szégyenlős, lejjebb is csúsztatja a nadrágját, hát mit mondjak nem rossz, jobban szeretem, ha irányítanak, de néha jó fordítva is. És most még csak nem is a pénzért csinálnánk... Először meglepődök, ahogy közelít, majd ajkaimhoz ér, hangosan gondolkodtam volna? Forró a csókja, kicsit közelebb csúszik és úgy folytatja, de nem kell sokáig várnia rám, hamar beszállok a játékba. Fogalmam sincs miért teszem, talán, mert tetszik nekem, talán azért, mert ugyanazt érzem, amit ő. Szeretünk valakit, aki talán nem is tudja, de ha tudná sem biztos, hogy viszonozná. Ugyan... Miért kéne Keiran-nak egy kurva... Próbálok most kikapcsolni, nem akarok gondolkodni, egyszerűen csak el akarom engedni magam és... mire észbekapok, már Nicky teste az ágyamba préselődik alattam és mint egy eszelős, úgy csókolgatom, harapom, nyalogatom, vigyázva a sebeire, de közben a kezem végigfuttatom az oldalán.
- Mit művelünk? – szakadok el tőle egy pillanatra, amikor megint megszólal a józan eszem. Lihegve kapkodok levegő után és meg sem várom a válaszát, újból ráhajolok és miközben csókkal foglalom le a száját, ujjaimmal gyakorlottan bontom ki a nadrágból.
- Finom vagy – osztom meg vele, amikor a csókba mosolygok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy & Nick   Andy & Nick Icon_minitimeSzer. Szept. 11, 2013 3:58 pm




Andy


[You must be registered and logged in to see this image.]
Fogalmam nem volt, miért történik ez az egész, mármint, hogy miért másztam rá Andyre. Egyszerűen csak legyűrhetetlen volt a vágy, hogy érezzem őt magamon, magamban. Talán dühös is voltam, Nate-re, mert itthagyott, mikor szeretem! És azért is, mert olyan távol álltunk egymástól, hogy azt a szakadékot már nem lehetett átlépni. Ugyan, mikor jönne össze egy olyan kőgazdag pasi, mint ő, egy olyannal, mint én? Egy kurvával. Az egész teljesen abszurd. De nem, mégsem ezért akartam Andyt, nem tudtam volna megmondani az okát, csak ki akartam kapcsolni egy kicsit, vele. Van benne lehetőség, mármint a helyzetben, csak rajta múlik, hogy lesz is belőle valami, vagy nem. Nem érdekelt, hogy mennyire vagyok beteg, vagy nem, hogy milyen sebeim vannak, nem, ez mind teljesen részletkérdés volt akkor és ott, csak Andy foglalkoztatott, és az elég őrült ötletem, vagy éppen tettem, mivel megcsókoltam minden szépítés nélkül
Már éppen húzódtam volna vissza, hogy inkább hagyjuk, ha nem akarja, mikor elkezdett válaszolni a csókomra, sőt, a következő pillanatban, már az ágyba is préselődök alatta, míg ő szinte felfal, útközben leszedtem róla a felsőjét, így ujjaim szabadon száguldoznak felsőtestén, ismerkedve a finom bőrrel, ahogy ő is, tekintve, hogy érzem fürge ujjait oldalamon végigrohanni. Aztán elhajol, és kérdez, kiszakítva engem a forróságból. Abban a pár pillanatra teljesen tisztán idiótának nézem magam. Beteg vagyok, csak erről lehet szó, de mielőtt bocsánatot kérhetnék, újra számbacsúszik, elzúrva a szó útját, megemelem csípőmet, hogy könnyebben levehesse rólam a nadrágot, és egy szál alsóban fekszem alatta. Amit ugye a láz miatt rohadt hidegnek találnék, most megváltozik, mert az ő meleg teste az enyémnek simul, és egyáltalán nem törődök semmi mással. Csak vele. Halkan kuncogok szavaira - Te mondod? Megőrjítesz - Morogtam halkan, és fordítottam velünk. Egy pillanatra csípőjére ültem, és mozdultam rajta kicsit fenekemmel, hogy ingereljem. Tényleg megőrültem érte, mohón vágytam érezni őt magamban, de még nem, még meg akarom kóstolni, és ingerelni, szeretném, ha elfelejtene mindent most rajtam kívül, és a forróságon kívül. Így lehajolva mellkasát csókolgatom, míg csípőm lassú köröket ír le ágyékán, hozzányomva fenekem, de ez nekem is elég inger, hogy érzem őt, és türelmetlenné tesz. Lejjebb csúszok, az ajkaimmal, és lábain is lejjebb haladok. Végigcsókoltam egész felsőtestét, míg el nem érek nadrágja széléhez, amitől elég hamar megfosztom, alsóján végigsimítok, közben fölnézek rá, aztán meggondolom magam, nem kínzom. Lehúzom az utolsó ruhadarabot róla, és végigcsókolom férfiasságát, hogy utána számba vegyem a csúcsát, majd beeresztem az egészet. Lassan kezdem mozgatni a fejemet rajta, ujjait hajamba vezetem, hogy ha akarja, meg tudtja változtatni az iramot. De akár csinálja, akár nem, a cél előtt elhúzódom tőle, és fölmenve hozzá megcsókolom.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy & Nick   Andy & Nick Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2013 8:03 pm


Nem tudom mi ütött belénk, alapesetben nem is kívánom a szexet munkán kívül. Kizárólag Keirannal kívánom, de vele is csak akkor tudok lenni, ha hív. Mással munkán kívül eszembe sem jutna, de ahogy Nicky megcsókol, minden gondolatom elszáll. A józan eszem eltűnik, a vágy veszi át a helyét... Nem akarok gondolkodni, csak élvezni. Csók közben mindketten tovább megyünk, egymást vetkőztetjük, simogatjuk. Végre, én is akarom... Ritka pillanatok egyike. Keiran az egyetlen, akivel amúgy akarom, a többi az... Munka, sőt kín. Most pedig Nicky a másik kivétel, de csak a testét kívánom, szerelmet más iránt érzek, ahogy ő is, de most ez így jó. Átfordulunk, ő kerül felülre, nem bánom, csinálja csak, szabad kezet adok neki, engem úgysem gyakran kényeztetnek... bár gondolom őt sem. Ahogy hozzámdörzsöli magát... uhh, imádom ezt az érzést, ahogy rajtam mozog, nyom, ingerel, sikítani tudnék már most. Lejjebb halad, én pedig megemelem a csípőm, így könnyen megszabadít a nadrágtól, meg az alsótól is, aminek külön örülök, hogy nem kínoz sokáig, egyből a lényegre tér. Felnyögök, ahogy forró ajkai érintenek és elmerülök benne. olyan puha a szája.
- Ahh Nicky.... ne... nem bírom... – nyöszörgök alatta, ha nem áll le, kínosan gyorsan fogok elsülni. Ez pedig nem jellemző rám, nem is értem, hiszen jó, ha egyáltalán el tudok menni máskor az ügyfelekkel... Most meg... de nem kínoz tovább, feljebbcsúszik.
- Melyik oldalon akarsz állni? – kérdezek rá, a tekintetem vágytól ködös, de talán pont ezért kiss bonyolult a kérdés. Azt hiszem megfogalmazom egyszerűbben is.
- Dugsz vagy dugjak? – vigyorgok szélesen. Nekem aztán mindegy. Általában dugnak, de a másik megoldás ellen sincs kifogásom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy & Nick   Andy & Nick Icon_minitimeHétf. Szept. 16, 2013 1:19 pm




Andy


[You must be registered and logged in to see this image.]
Oszinten nem tudom, hogy mi utott belem, nem vagyok ilyen, nem esek neki mohon senkinek, nem teperek le senkit es foleg nem kezdemenyezek csokot, most megis ezt tettem, de eskuszom... Nem hogy nem zavar, de nem is erdekel. Csak ne nekem kelljen vegigvinnem az egeszet, mert megdugni megsem fogom magam helyette. Gondolataim elszakadnak Nate- tol, a tokeletes tesetol es az erejetol, amivel kepes iranyitani, vagyok utana, de Andy is vonz. Tudom, hogy tilos massal lennem, de nem erdekel. Eldobtam minden gatlasomat es szahalyt, amit eddig ismertem, es atadtam magam az orult vagynak, amirol nem is tudtam, hogy letezik. Imadattal nezem Andy testet, kicsit fura nekem ez a hirtelen valtas. Eddig alig volt kozom a sexhez, most meg alig varom, hogy ez megtortenjen, minden kis reszem porog a gondolatra, hogy Andy esetleg magaeva tenne vegre, es most imadkozhatok magamban, hogy ne legyen gondja a felul levessel, mert en jelenleg csak azt akarom, hogy elmeruljon bennem.
Elvezettel jaratom a szamban hosszat, es imadom a nyogeseit, amivel tetszeset fejezi ki, meg sem allok, hevesen kenyeztetem farkat, hol megszivva, hol megmelyebbre engedve szamba. Hirtelen el is felejtettem, hogy mennyire rosszul is vagyok tulajdon keppen, neeeem, most csak Andy szamit, o kell. Mikor a nevemet nyogi vegigremegek, es kemenysegere sohajtok. Finom... De eleresztem, nekem meg szuksegem van ra mashol, nem engedheti el magat. Visszafele is kicsokolom az utat, nyakat megszivom. Imadok Nate-tel lenni, de Andy huh... Egyszeruen felgyujt, mar csak a jelenletevel is. Remek feszultseglevezeto. Felcsuszva pedig mohon tapadok ajkaira. Kerdesere elgondolkodok, mert nem egeszen ertem, a masik megfogalmazas viszont megertest nyer. Elmosolyodok es alsoajkaba harapok. - Dugj te - szemeimben sotet feny csillan, majd fordulok magunkkal es magamra rantom, hogy felettem legyen. Labaimat szejjelebb nyitom, hogy kozejuk ferjen, belso combom forro, nekifeszul huvos csipojenek, ahogy megemelem magam kicsit teljesen felkinalom magam neki. Annyira akarom, nem tehetek rola, de nem birom tovabb, ha nem jon belem, megorulok a vagytol.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy & Nick   Andy & Nick Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 10:36 pm


Nem tudom hogyan jutottunk eddig, vagyis persze, tudom, Nicky meglepett, én meg nem tudtam és nem is akartam ellenállni... és milyen jól tettem. Másra sem vagyok képes, csak nyögni, elképesztően jól csinálja. Nálam a szex csak munka, nagyon ritka, ha élvezem, erre tessék, mégis képes vagyok rá, pedig azt hittem, hogy nem. Keiran képes csak kihozni belőlem ezt, éppen ezért meglep, hogy még valakinek sikerül. Persze Nicky más, nem azt mondom, hogy nem számít, mert számít, de... ez úgyis kettőnk között marad, nem hiszem, hogy a pasi, aki megvette, díjazná, ha a tudtán kívül velem... Hát ami azt illeti szerintem én sem díjaznám, amit kapnék. Az ilyenek nem szokták szó nélkül hagyni, a pénze is biztosan megvan hozzá, ha már ilyesmit megengedhet magának, hogy játszótársat vesz. Éppen az utolsó pillanatban áll le, komolyan még egy mozdulat és robbanok, így meg kínzó érzés, hogy pont előtte hagyta abba, de tudom, hogy hamarosan megoldódik ez a probléma, méghozzá mélyen benne. Feljebbcsúszik, én meg éhesen kapok ajkai után és belemosolygok a csókba a válaszán.
- Ahogy akarod – suttogom halkan, nekem aztán mindegy, szeretek felül lenni, vagyis megszoktam, pont ezért olyan jó, amikor Keiran kényeztet, de akkor is szívesen vagyok felül, szóval nem számít. Most nem pénzért csináljuk, hanem az élvezetért.
- Annyira bírom a bűnös dolgokat... ez a mi kis titkunk marad – sóhajtok és végignyalok a bőrén, majd átfordulunk, magam alá gyűröm, nem mondom, szép látvány lehetünk, ahogy két vékony pasi falja egymást az ágyban.
- Akarod? – mutatom fel neki az óvszert, gondolom nem fekszik le mindenkivel, ahogy én sem enélkül, szóval ebben az esetben akár el is maradhat. A válaszát követően viszont nem várok tovább, jó nagy adag síkosítót nyomok a fenekére, rendesen bekenem, még az ujjam is felcsúszik, aztán más veszi át a helyét. Odaillesztem magam és... huhh. Mélyre csúszok.
- Basszus, ez de jó – nyögöm és mozgásba lendülök benne, nagyon mélyen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy & Nick   Andy & Nick Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:52 pm




Andy


[You must be registered and logged in to see this image.]
Örültem, hogy ezen most nem vesztünk össze, vagy nem halt be a dolog, elég szerencsétlenül nézett volna ki, hogy dugj te... de én nem tudok felül lenni... én sem... akkor hagyjuk... oké. Mosolyogva néztem le rá, lüktetett bennem a vágy, forrt testem, akartam őt itt és most, szerettem volna, hogy birtokoljon, uralkodjon rajtam most egy kicsit, élje ki rajtam a vágyát, hogyaz enyém is beteljesedhessen, azt hiszem, ez most tényleg a másiktól függ mindkettőnk részéről. Ahogy végignyal rajtam felnyögök mélyről, megremegek és ajkamba harapva lenézek rá.
- és ez most az? Bűnös... mocskos? - Kérdeztem mosolyogva, de az én válaszom szerint nem, nem az. Ez a normális. Az összes többi, amiket pénzért csinálunk, az nem az. Nem vágyunk rá. Vagyis... nálam ez nem így van, vágyom Nate-re, mert szeretem őt. De gondolom ő nem csak a szerelmével fekszik le. Nate meg nem csak velem, ami fáj... tudom, azért is vett meg, hogy ne legyen féltékenykedés, de... nem tudok mit csinálni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Két pislogásnyi idő kell ahhoz, hogy alá kerüljek, és onnan nézzek fel rá. Kérdésére odanézek, és megrázom a fejem.
- Nem szeretném érezni, ahogy belémélvezel - Néztem fel rá sötét mosollyal. Na ez mocskos. A síkosító hideg, felszisszenek, mikor belém vezeti így ujját, de a következő pillanatban, ennek köszönhetően, valami sokkal nagyobb kerül belém, és már meg is bocsájtottam a hideget. Elégedetten nyögök fel, vállába kapaszkodva és ajkamba harapok.
- Az, rohadt finom - Mondom rekedten a vágytól, amit el is kezd kielégíteni mély, erős lökésekkel, nem finomkodik, és én az élvezettől vonaglok alatta. Felhajolok, és a nyakát kezdem kényeztetni ajkaimmal, vállát, majd abba bele is harapok és kiszívom.
- Nagyon jól csinálod - Súgom bőrébe, remegve az élvezettől.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Andy & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy & Nick   Andy & Nick Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Andy & Nick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-