KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Adriana & Keith - Captivity of cocain... Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Adriana & Keith - Captivity of cocain... Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Adriana & Keith - Captivity of cocain... Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Adriana & Keith - Captivity of cocain... Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Adriana & Keith - Captivity of cocain... Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Adriana & Keith - Captivity of cocain... Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Adriana & Keith - Captivity of cocain... Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Adriana & Keith - Captivity of cocain... Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Adriana & Keith - Captivity of cocain... Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Adriana & Keith - Captivity of cocain...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Keith Richard Duff
Keith Richard Duff

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : Seattle/perpill Vegas
◮ hozzászólások száma : 25
◮ join date : 2013. Aug. 29.

Adriana & Keith - Captivity of cocain... Empty
TémanyitásTárgy: Adriana & Keith - Captivity of cocain...   Adriana & Keith - Captivity of cocain... Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 1:23 am

Adriana & Keith - Captivity of cocain...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adriana & Keith - Captivity of cocain... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adriana & Keith - Captivity of cocain...   Adriana & Keith - Captivity of cocain... Icon_minitimeKedd Okt. 22, 2013 1:38 am

Este hatra kell ott lennem az egyik szórakozóhelyen, immár új feladatkörömet teljesítve. Felmerült bennem a kérdés nem is egyszer, hogy egy egytől tízes skálán vajon mennyire lehetek normális? Mondanám, hogy semennyire sem, de tudom, hogy az ítélőképességem elvette egyetlen telefon.... a húgomról van szó. Még pár évvel ezelőtt kaptam tőle, alig tartott az egész röpke egy percnél tovább, mégis elég volt, hogy rányomja pecsétjét az életemre. Miután anya meghalt engem az apámhoz ítéltek gyámságra. Aki micsoda véletlen... épp Las Vegasban élt és micsoda véletlen, épp rendőr volt. Nekem minden vágyam az volt, hogy végre valahára nyomozó válhasson belőlem. Tudtam... vagyis ez nem pontos fogalmazás, mert inkább csak sejtettem, mint tudtam, hogy mi lett vele, hogy öhm.... prostituált belőle. De most, hogy előléptettek nyomozóvá megvannak azok az eszközeim amivel elő tudom kutatni, nem mellesleg jól el láthatom a baját annak a szemét ládának aki, ezt művelte vele. Már annyiszor, de annyiszor elterveztem, hogy hogyan kapom el és dugom rács mögé, körül belül élete végéig. Agresszívem hangulatomban sokszor még csak ezt a lehetőséget végig sem gondolom és sokkal inkább megölném őt, de a halála nem vezetne sehova, nem jutnék egy cseppnyi kielégülésért sem, csak üresség maradna a szívem helyén a mellkasomban, már csak egy méregtől szurkos fekete valami dobogna ami hasonlóvá tenne, mint a láthatatlan szörnyeteg aki így a maga képére formálna. Nem.... ez túl magas ár lenne a lelkemért, túl nagy luxus lenne neki, szenvednie kell.... úgy szenvednie, ahogy én égek a pokol tűzén már évek óta. A tüzet Adalena hiánya táplálja, a tudat olaj rá, hogy mivé lett, hogy mivé lehetett. Vajon érdemes nekem ezt csinálni? Vajon fel vagyok készülve arra amit én akarok? Vajon fontos vagyok még neki? Talán a legfontosabb kérdés, amire válaszolnom kell, mielőtt bele kezdek tisztában kell lennem vele.... Vajon akarom én látni azt, hogy mivé lett a húgom? Mert abban száz százalékig biztos vagyok, hogy nem olyan milyen volt, De ugyan hogy is lehetne? Hiszen már évek óta nincs velünk, és nem tudjuk mi történt, hogyan csinálta, és miért? Hogy jut eszébe valakinek egy tizenéves kislányt elvenni a családjától? Miért tette ezt...? Annyira hiányzik anya és apa, tudom hogy apával nem tudtam sok időt tölteni de attól még hiányzik. De abban a kevés időben amit sikerült együtt töltetünk.... megtanított valamit. Ha el akarunk érni valamit az életben, akkor azért harcolnunk kell, foggal-körömmel harcoljunk. Hosszú ez a harc, fárasztó, de úgy érzem lassan a cél fog előttem lebegni, vajon most kéne feladnom amikor már érzem ahogy testem átszaggatja a célba érést jelző szalagot? Nem, arra képtelen vagyok, kell nekem a húgom, és ha ehhez az kell, hogy be öltözzek prostinak és flörtöljek pár undorító klienssel vagy stricivel... hát meg teszem.
Talán ideje lenne felöltözni és elindulni, mielőtt lekésem az új „munkámat”, de jól kell ki választanom a ruhadarabokat, hogy felkeltsem az érdeklődést, ugyan akkor a mini pisztolyom is el tudjam rejteni. Azt hiszem egy platform cipő mellett döntök, egy fekete miniszoknyával, hozzá illő toppal, és a bőrdzsekimmel, hosszú csokoládé tincseim egyenesen hullanak a hátam közepére, a sminket sem viszem túlzásba. Felkapom a válltáskám, majd belesüllyesztem a pisztolyom, egy kis pénzt, és még egy két dolgot. Egy órán belül a megbeszélt helyen vagyok, veszek egy mély levegőt mielőbb belépnék a durva zenétől hangos, fülledt, sötét, füstős helyiségbe. Próbálom vissza szorítani dobogó szívem, és örülök ennek a zenének nevezett ricsajnak, mert elnyomja szívem zakatolását, különben azonnal lebuknék. Egyenesen a pulthoz nyomakodok, majd intek a csaposnak, hogy szeretnék kérni, de úgy látszik Amerikában hamarabb sorra kerülnek a kilencven-hatvan-kilencven szőke műnőcik, hiába integetek annyira.
Vissza az elejére Go down
 

Adriana & Keith - Captivity of cocain...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alessandro & Adriana
» Keith & Megan
» Keith & Winter
» Adriana & Kime - Tán több mint véletlen?
» Hilton Grand Vacations Hotel~ Franklin & Adriana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-