KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Yvonne Richards-Haworth Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Yvonne Richards-Haworth Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Yvonne Richards-Haworth Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Yvonne Richards-Haworth Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Yvonne Richards-Haworth Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Yvonne Richards-Haworth Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Yvonne Richards-Haworth Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Yvonne Richards-Haworth Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Yvonne Richards-Haworth Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Yvonne Richards-Haworth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Yvonne Richards-Haworth Empty
TémanyitásTárgy: Yvonne Richards-Haworth   Yvonne Richards-Haworth Icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 1:57 pm

Yvonne Richards-Haworth
30 · Los Angeles · Civilians · Tylor Cole
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok:
- Melegszívű: Túl jó vagyok. Mindenkivel. Szeretek megbízni az emberekben, és hamar megszeretek valakit. Könnyű a szívembe férkőzni, már-már naiv módon hiszek az emberek jóságában.
- Önzetlen: Mindig adok... Még akkor is, ha nem kapok vissza, de ez sosem érdekelt.
- Megbízható: Rám mindig lehet számítani. Ha azt mondom, hogy ott leszek, akkor az úgy lesz. Megbíznak bennem az emberek, bár ez elengedhetetlen a munkámhoz.
- Ragaszkodó: Én ezt pozitívnak gondolom, hiszen, akiket szeretek, azokhoz nagyon ragaszkodom, főleg Daniel-hez. Szerencsésnek gondolom magam, hogy ő van nekem.
- Pozitív: Mindenhez pozitívan állok, harcolok az igazamért, és sosem adom fel, ha valamit el akarok érni.

◆ negatív tulajdonságok:
- Makacs: Ha valamit a fejembe veszek, annak úgy kell történnie, mert ha valami nem úgy sül el, hisztérikus rohamokat kapok.
- Hangulatember: Sosem tudhatod, éppen milyen napom van. Rettenetesen gyorsan változik a hangulatom, egyik pillanatról a másikra esek letargiába, vagy éppen változom házisárkánnyá.
- Önző: Egyke gyermek lévén rettenetesen önző vagyok, és mindent azonnal akarok. Sosem érdekelt, hogy mások mit gondolnak erről, nem akarok ennyi idősen már változni.
- Kétszínű: Főleg a munkámban, hogy feljebb juthassak végre. Magam akartam megküzdeni az üzletvezetői címért, és ezért nem félek bármilyen eszközhöz nyúlni.
- Naiv: Igen a sok tulajdonság mellett ez a legnagyobb bajom, hogy könnyen hiszek az embereknek, még ha azt mondják, hogy ne tegyem, akkor is. Valahol szeretnék hinni abban, hogy minden ember jó... Ez az én betegségem.

◆ egyebek: Őszintén szeretem a férjemet, akit én szedtem fel, és nem ő engem. A többi már jött magától.
Történet vagy szerepjátékos példa
Hirtelen riadok fel. Dan még mellettem szuszog, nem kelhetek fel előtte. Nem akarom, hogy gyanút fogjon. Csukva tartom a szemem, de már negyedik reggel kelek hányingerrel. Borzalmas érzés. Tegnap megvettem a tesztet, de senkinek sem mertem szólni. Legfőképpen nem Danny-nek. Nem tudom, mi lesz, ha pozitív lesz. Mély levegőket veszek egymás után sokszor, mire valamennyire visszaalszom, de nem túl mélyen. Hallom a férjem ébresztőjét, majd felkel, a szokásosnál lomhább mozdulatokkal. Furcsa, hogy még meg sem csókol, ahogy szokta. Nem tudom, mi baja lehet, mostanában elég fura... Talán összeveszett Ray-jel. Nem csodálom. Nincs bajon vele, csak olyan, mintha folyton titkolózna, olyan rideg, annyira más mint Dan. Sosem értettem, hogy lehetnek ők jó barátok, mégis azok. Amikor hallom, hogy kattan a zár, és Danny elmegy, még az ablakból nézek utána, ahogy a kocsijával kihajt, majd a mosdóba sietek, és nőies vagy nem, felcsapva a kagylót kiadom magamból a tegnap esti kevéske vacsorám maradékát. Szörnyű érzés, de nem tudom abbahagyni...
Talán tíz percig öklendeztem még a vécé felett, mikorra végre fel tudtam állni mellőle, fogat mostam, megmostam az arcom, majd remegő kézzel csomagoltam ki a tesztet... Tudnom kell... Rápisiltem, miközben készülődtem, hiszen dolgoznom is kell. Remegve mentem vissza a fürdőbe, és néztem meg a tesztemet, és az eredmény láttán forogni kezdett velem a világ.
- Ez lehetetlen... Nem... - Támaszkodtam a mosdó szélébe, mert kibillentem az egyensúlyomból. Nem lehetek terhes. Nem akarok terhes lenni! szedem azt az átkozott gyógyszert is. Dan sem akart soha gyereket. Mély levegőt veszek, és a tesztet, a csomagolását, mindent a kis táskámba téve pattanok be a kocsimba, és nyomom a gázpedált. Félúton megállok egy kuka mellett hogy kidobjam a tesztet, látni sem akarom, többé...

* * *

Negyed óra múlva már a szalon parkolójában állítom le a kocsimat. Csendes kis környék, Vegas-ban kevés az ilyen. Az ideg még mindig szétfeszít, melyen Dena meg is lát rajtam...
- Yve, mi van veled? - Kérdezi, majd leül mellém, és biztatóan megszorítja a karom. Ő a legjobb barátnőm, akivel mindig mindent meg tudok beszélni.
- Terhes vagyok! - Nyögöm magam elé a szavakat, és látom Dena-n, hogy lesokkoltam, majd egyik pillanatról a másikra ölel magához, végül egy kissé ideges arckifejezéssel ül vissza mellém.
- Dan tudja? - Kérdezi komoran.
- Nem. Most tudtam meg, de tudom, hogy ő nem akar apa lenni - Fejtem ki hosszabban a dolgokat, bár ezt Dena nagyon jól tudja. Sosem kedvelte Dan-t.
- Daniel elmehet a picsába! Nem kényszeríthet semmire, érted? - Mondja ki nyíltan, mert látja az arcomon, hogy mit tervezek ezzel a terhességgel.
- Nem akarom emiatt elveszíteni őt, nagyon szeretem! - Jelentem ki elkeseredve, hiszen félek, hogy Dan el fog hagyni emiatt.
- Te nem vagy normális Yvonne Richards! Nehogy hülyeséget csinálj! Inkább most azonnal menj el az orvoshoz! - Jelenti ki, és igazat kell adjak neki... Csak még azt nem tudom, hogy adom ezt be Danny-nek úgy, hogy ne törjön ki. Nehéz néha kezelni a hangulatingadozásait, de minden tőlem telhetőt meg kell tennem... Kezdem megszeretni ezt a kis magzatot a hasamban... Megcsóválom a fejem. Nem akarom semmibe sem beleélni. Még Danny véleményét sem hallottam.
Nem akarom elveszíteni emiatt...
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Yvonne Richards-Haworth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yvonne Richards-Haworth   Yvonne Richards-Haworth Icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 6:32 pm

ELFOGADVA

Vissza az elejére Go down
 

Yvonne Richards-Haworth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hale & Yvonne
» Yvonne Brenford
» Yvonne & Daniel & Gareth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-