KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Cris & Asa Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Cris & Asa Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Cris & Asa Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Cris & Asa Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Cris & Asa Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Cris & Asa Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Cris & Asa Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Cris & Asa Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Cris & Asa Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cris & Asa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cris & Asa Empty
TémanyitásTárgy: Cris & Asa   Cris & Asa Icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 6:32 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
A lelkem távol van tőlem, szomorúan nézi az előttem tátongó ürességet  és nincs senki, akinek elmondhatnám

<

Hajamba túrok, és körülnézek. Nincs itt semmi, csak jeges, nyirkos falak. Végighúzom rajta ujjaimat, de csak valami földes, sáros dolog marad meg rajta, összedörzsölöm az ujjaimat, megszagolom, ennek föld szaga van.  Felsóhajtok, nem tudom, mihez kéne kezdenem a helyzettel, csak billegtetem ujjaim közt a füves cigit, forgatgatom, és nem tudom, hogy elszívjam-e. Egyedül hagytak, mindenki eltűnt körülem, még a barátom is, akire órákat vártam. Csak mert rossz kedvem volt. Nyelek egyet, nem érzem jól magam ezen a szűk helyen, ebben a sikátorban, ez csak erősíti a sötét gondolatokat, elindulok kifelé, de nehezen lépek, kicsit húzom a lábamat, nyomot hagyok a sárban. Ajkaim ki vannak száradva, és kicsit fáj a fejem, próbálom megemészteni, hogy az, akitől reméltem, hogy kicsit megszeretget, és jobb kedvem lesz, faképnél hagyott, nem mondanám ezt a barátság csúcsának, de mindegy, van olyan, hogy az ember nem is fontos a másiknak.
Kiérek az útra, ahol máris belém jön egy nagydarab, aktatáskás pali, és még ő morgog rám, mikor nem én löktem fel őt. De nem szólok rá, csak felállva leporolom magam, a kabátom zsebébe dugom a kezem, és elmegyek a parkba, gondolom, ott csak csend és béke lehet. Beérve leülök egy padra, egy galambokat etető idős néni mellé törökülésbe , figyelem, mit csinál, és nem értem, hogy ha még ezekkel a madarakkal is törődik valaki, akkor én miért maradok egyedül. Csendben nézem őt pár óra hosszat, kicsit át is fagyok, de nem zavar, nem kell sehova sietnem. Már alkonyodik, mikor feláll a hölgy, elköszön és haza sétál, de én még maradok, nézem a lemenő napot és a szürkülödő parkot, kezd kihalni; az anyukák haza tolják a kicsiket, a párok melegebb helyen bújnak össze, a barátnők egymáshoz mennek beszélgetni, de én maradok. Tudom, hogy Nate vár, de nem érdekel, még ha Fred várna, akkor sem állnék fel most innen. Talán mégis várok valamit? Magam sem tudom. Talán egy barátot, aki velem marad. Meredten nézem a park nagy vaskapuját, szájon át szívom be a jeges levegőt, szemeim tompán égnek, lehunyom őket, és úgy tartom. Ki tudja meddig? Fogalmam sincs, csak nem akarom látni a magányt, elég éreznem. Mikor kinyitom, már sötétebb az ég, látom a csillagokat. Megrebbennek szempilláim és csak nézek felfele. Ott vannak a szüleim? Én is velük lehetnék. Ha minden csillag egy halott, akkor ők nincsenek egyedül, sokan vannak. Ellenben velem. Visszaeresztem fejem, és a sötétségbe nézek a parkba, ez a csend... nem csak kívül van, belül is. És nincs, aki belé üvöltsön. Aki beledobjon egy érzést, melyet átvehet testem, és felerősítve kiálthatna vissza. Miért? Nem értem...


 
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cris & Asa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cris & Asa   Cris & Asa Icon_minitimePént. Szept. 27, 2013 2:31 pm


Fáradt vagyok. Fáj mindenem, a tenyereim, a csuklóim, a lábaim, a nyakam, a fejem… úgy hangzik, mintha tíz perce jól elvertek volna, igaz?
Pontosan. Tíz perce jól elvertek, megszaggatták a ruhámat, elvették minden megtakarított pénzemet, és a telefonomat is csak úgy tudtam megmenteni, hogy a cipőmbe rejtettem, mikor sikerült elterelnem a figyelmüket. Annyira hülyék, kezdők voltak, hogy oda már be sem néztek, pedig a testem minden egyes centijét, apró pontját már áttanulmányozták. Töviről hegyire. Az fáj nekem ennyire.
Mióta átvándoroltam Írországból az Államokba, folyamatos balszerencsék követnek engem, mintha muszáj lenne nekik. Legutóbb majdnem elcsapott egy teherautó, és a sofőr is kis híján elagyabugyált, amiért a frászt hoztam rá azzal, hogy kitántorogtam a kocsi elé.
Nem voltam magamnál. Szerintem alvajártam, vagy nem tudom. Nem emlékszem tisztán az esetre, csupán annyira, hogy egy kortyot sem ittam. Talán akkor volt az, hogy lázas voltam, és nem tartottam gyógyszert raktáron?
Anyáék a hajukat tépik az idegtől. Kellett nekik magamra hagyniuk?! Nem. Megunták a kilengéseimet, az örökös agglegénységet, és fogták magukat, kiraktak engem valahol a város határán, a kezembe nyomtak némi pénzt, és azt mondták, keressek magamnak házat, építsek a szarból várat, és utána kényem-kedvem szerint tiporjam is el. Na, azt már nem, kösz! Oké, egyedül vagyok már… mióta is? Két hónapja?
Sikerült munkát találnom, egy kis garzonlakást is… de tizennyolc vagyok. Nem nagykorú. Nem élhetnék egyedül. Kéne mellém valaki. De egyke vagyok. Talán a nagybátyám… de még ő sem. Ő már rám se bagózik. Teljesen egyedül lettem, magamra vagyok utalva. És már tenni sem nagyon teszek ellene semmit. Dolgozgatok, amennyire csak megy, és majd lesz valami. Róma sem egy nap alatt épült.
Az iskolát korántsem hagytam abba. Ma is csupán azért hagytam ki, mert megvertek az udvaron. Az első pár órát még simán át tudtam vészelni, de miután lazulni kezdett az ellenállásom, inkább úgy döntöttem, beteget jelentek. Az igazgató nem tud róla. Az egyetlen tanár, a magyartanár szerzett róla tudomást, látott minket az ablakból, és mindenáron rendőrségi ügyet akar belőle csinálni.
De én azt mondtam, egyedül is megoldom. Nem kell a beleszólása. Még a végén ismét elővesznek engem a rohadékok, és nem úszom meg ilyen könnyen. Már nem csak a pénzemet fogják elvenni, hanem az életemet is. Egy sokkal, sokkal, sokkal csendesebb környéken, mint az iskola. Talán az egyik szépséges sikátor legmélyén, ahol ordíthatok, ahogy csak a torkomon kifér… senki nem fogja hallani. Ha pedig meghallják, azt fogják hinni, hogy be vagyok rúgva. Nem tévednének nagyot.
A nap huszonnégy órájában spicces vagyok már, hogy túléljem a magányt. Jack Daniel az egyetlen, aki megért engem. Ő az egyetlen, aki még tudja, mit jelent az, hogy összetartás.
Fáradtan roskadok le egy padra. Már azt se tudom, mennyi az idő. Felhasadt számból finom patakban szivárog a vér, végigcsurogva az államon, lecsöppenve megtépázott ingem gallérjára, vörösre festve a tört fehér anyagot. A tenyerembe temetem az arcomat, és mélyet sóhajtok, lehunyva a szemeimet.
Forog velem a világ. Mindenem remeg. Képtelen vagyok nyugodtan lélegezni. A szívem dühödten veri a bordáimat, akárha ki akarna szabadulni, mint egy kétségbeesett madár, egy szabadulni vágyó tollgombóc.
Valahogy érzékelem, hogy valaki ül mellettem. Nem igazán rezonálok rá, ha esetleg megszólít. Nem akarom, hogy hozzám szóljon. Ne szóljon hozzám, tartsa meg magának a véleményét – meg úgy mindent. Nincs kedvem hallgatni, ahogy kérdezgeti, hogy ugyan… mi történt velem? Elütött az autó?
Ó, igen! Elütött az élet autója!
Persze, nem szabadna rinyálnom. Mások is kerültek már ilyen helyzetbe. Sőt. Valószínűleg rosszabba is. De nem igazán érdekel. Nem akarok hallani mások problémáiról. Én is megtartom magamnak a sajátomat, és mások is kíméljenek meg ettől. Elvégre, mindennapi dolognak számít az, hogy válnak a szüleim, de még nem sikerült beadni a válópert. Még egymás idegein táncolnak azzal, hogy egy házban laknak.
Nem akarok visszamenni Írországba.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cris & Asa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cris & Asa   Cris & Asa Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 2:41 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
A lelkem távol van tőlem, szomorúan nézi az előttem tátongó ürességet  és nincs senki, akinek elmondhatnám

<

A csend számomra kétélű dolog. Lehet jó, és lehet rossz. Van a jó csend, mikor Fred mellett fekszem az ágyban, és hozzábújva alszom, vagy csak nézem, ahogy ő alszik... de ez most másfajta, és megijeszt, pedig már megszokhattam volna, az árvaházban csak ilyen csend volt. A magányosság csendje, amitől összehúztam magam a padon. Lehet, mégis szólni kéne apáéknak, hogy ne aggódjanak... de fura. Apáék... mert nekem két apám is van, Nate, aki örökbe fogadott, és Fred, akit mindenen kívül 100%ban az apukámnak tartok. Mert az, ő talált meg, ő gondoskodott rólam, az a minimum, hogy az apukám lesz ezek után.  Nehéz, és bonyolult, de nem panaszkodom, én vagyok a legboldogabb idióta, hogy vannak, vagyis lettek szüleim... mondjuk inkább családnak, annak nagyobb a valóság alapja. Kezdek elkeveredni... de jó így nekem, anyukára nincs akkora igényem, úgy tűnik, mert olyan hiány érzetem nincs. Talán rá jobban haragszom, mint az eredti apukámra. Mert ő az után hagyott el, hogy kilenc hónapot szenvedett velem... és miért? Szerintem még ő sem tundá.
Töprengésemből az ébresztett fel, hogy valaki leült mellém. Megrezzenve kaptam fel a fejemet és néztem rá, majd döbbentem le. Huh, elég rondán néz ki. Nyitottam a szám, hogy megkérdezzem, hogy hol szerezte, vagy, hogy jól van-e, de aztán becsuktam. Tök felesleges. Látszik, hogy nincs jól, az meg, hogy hol szerezte a sebeit, nem az én dolgom. Én sem mondanám meg neki, ha elkapná az egyik heget rajtam. De most mit csináljak? Csak nem hagyhatom itt, csak így, mi van, ha elvérzik? Így még néztem kicsit, próbáltam jobban látni az arcát, szerencsémre pont akkor kapcsolódtak fel a lámpák a parkban, így egy kissé megvilágítva az arcát, pont annyira, hogy jól lássam. Kirabolták volna? Úgy tűnik, semmije sincs... basszus... most mit csináljak?  Próbáltam valami okos dolgot megszülni, hogy mondhassak neki valamit, de végül nem tettem. Mert ilyenkor nem szavakra van szükség, pofázni mindenki tud, de senki nem tudja átérezni, mi van, és így nem is tud vele semmit kezdeni. Ajkamat harapdáltam, majd úgy döntöttem, hogy egyedül hagyom.
De előtte még előhúztam oldaltáskám, és kihalásztam belőle két zsebkendőt és egy üveg vizet. Letettem kettőnk közé, és nagy levegőt vettem, nem érdekelt, hogy a levegő jéghideg.
- Vigyázz magadra, mindenkinek csak egy élete van, nem érdemes elveszteni. Túl sok a jövőben a lehet. - Simogattam meg óvatosan a vállát és felálltam, megigazítottam a pulóveremet, és a murvás ösvényen elindultam kifelé, a nagy vaskapu fele, de a hosszabb úton, ami átvezet az egész parkon.


 
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Cris & Asa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cris & Asa   Cris & Asa Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Cris & Asa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cris R. Doherty ~ yo, I'm the new "chewtoy"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-