KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Zane & Mina Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Zane & Mina Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Zane & Mina Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Zane & Mina Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Zane & Mina Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Zane & Mina Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Zane & Mina Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Zane & Mina Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Zane & Mina Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zane & Mina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 3:19 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem tudtam, mit mondhatnék Ewannak, mikor reggel felketem mellette. És nem, nem feküdtem le vele. A kanapén feküdtünk, szorosan ölelt magához engem, én pedig bele voltam csavarna egy zöld, majd egy kék pokrocba. Tegnap este elkóricáltam, mondhatjuk így is. Felszálltam egy buszra, majd egy másikra, és így tovább, míg elértem Vegastól három órára egy városig, aminek még a nevét se tudtam, és ott ücsörögtem egy kisbolt előtt, mikor felhívott Ewan, hogy mégis hol a francban vagyok?! Mondtam, hogy eljöttem, ne keressen... aztán rövid tíz perc alatt kiszedte belőlem, hogy merre keressen, és elindult. Három órát ültem a bolt előtt a viharban, teljesen átáztam, összehúzva magam próbáltam védekezni a mellettem elrepülő falevelek, kisebb ágak ellen, míg le nem parkolt előttem a fekete merci, és ki nem szállt abból Ewan. Benyomott a kicsiba, beburkolt, és utána csak foltok vannak meg. Aludtam, míg el nem hozott a házáig, ott felébredtem picit, mikor kiszedett, és behozott. Mögém mászva próbált mégjobban felmelegíteni, és úgy látszik, itt aludtunk el együtt.
Éreztem, hogy megmozdul mögöttem.
- Már rendeltem hawaii pizzát, tudom, hogy szereted - Puszilt arcon. Halványan elmosolyodva fordultam meg és felnéztem rá. Nem tűnt mérgesnek.
- Sajnálom - Motyogtam, mire csak fejet rázott.
- Hagyjuk, megígértem... de készülj, hamarosan találkozód lesz - Bólintottam a figyelmeztetésre, igaz is. Szeretek rajzolni, mindig is szerettem, és most, hogy... tudok a betegségemről, azzal is képben vagyok, hogy eléggé korlátozott idő áll rendelkezésemre ahhoz, hogy kiéljem magam ilyen téren, így elkezdtem olvasgatni, nézni más művészek munkáit, és találtam egy sorozatot. Szénnel volt, és olyan gyönyörű... nagyon tetszett, szerettem volna találkozni a művésszel, ezért megkértem Ewant, akinek mégiscsak több kapcsolata volt, hogy sszervezzen nekem meg egy találkozott Mr. Zane Bishoppal. Kiderült, hogy eléggé... érdekes figura, és hosszú időbe telt, mire sikerült rávenni, hogy találkozzunk. Lehet, az zavarta, hogy tizenkilenc vagyok, fene tudja. Végül egy belvárosi, csendes kis kávézóban egyezett meg vele Ewan, délután háromra. Úgyhogy megmosakodtam, kiszedtem a kis fűszálakat a hajamból, rendbe szedtem magam, és felöltöztem. Egy világosszürke sapim volt, egy piros kardigán, ami combközépig ért, egy krémszínű, mintás felsővel és halványbarna nadrággal. Elfeleztük a pizzát, majd az ő autójával elmentünk a kávézóhoz. Sóhajtva néztem a helyet, még korán volt, nagyon kis... hm... úri hely.
- Biztos, hogy be akarsz menni? - Kérdezte Ewan, én pedig hevesen bólogattam, és mielőtt még sok marhasággal teletömte volna a fejem, kiszálltam a vékony kis könyvvel a kezemben. Bementem a kávézóba, és bemondtam a nevemet. Kiderült, hogyy van foglalt asztalunk, odavezettek, és leülve jobban körbenéztem... na én magamtól ide tuti nem jönnék. Levettem a sapkámat. Miközben várakoztam, nőtt bennem a veszültség, annyira izgultam! Ez csak rátett ujjaim remegésére, és így jól látható formát öltött. Fene... de nem baj, minden oké lesz, engem nem lehet elijeszteni, határozott vagyok... vagyis nem, de ezt most nagyon szeretném.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeCsüt. Okt. 31, 2013 7:08 pm

Volt egy sejtése arról, hogy mit keres ebben a kávézóban, de pontos részleteket nem tudott. Annyi biztos volt, hogy a fickó rövid úton meggyűlöltette magát vele és most csak azért jött el, hogy erőszakkal vegyen revansot. Nem érdekelte, hogy ki látja meg az ököllel mondott szavakat, nem érdekelte, hogy ráhívják a rendőrséget, de az mégsem járja, hogy a mindennapokból kirángatják egy olyan dolog miatt, amit már húsz éve elfelejtett.
Természetesen emlékezett arra a könyvre, tudta melyik oldalakon jelentek meg az ő firkálmányai, de soha nem gondolta volna, hogy valaki érdeklődik az eredeti Zane Bishop szénceruzarajzok iránt. Most sem szándékozott túl sokat elmélkedni a múlton, hiszen már idejét sem tudta, hogy mikor fogott utoljára szenet a kezébe. Nem volt az a szentimentális fajta, aki örömmel gondol vissza az elmúlt időre, hiszen már a nevében is benne van, hogy egy olyan időszakot jelöl, amit nem tud megváloztatni, s akkor miért töprengjen rajtuk.
Kobaltkék öltönyében lépett be a kávézóba, majd mivel ismerős volt a helyen, azonnal a kedvenc asztalához indult meg, ahol legnagyobb meglepettségére egy fiatal lányt látott egyedül az asztalnál. Másra számított, de nem hagyta, hogy az érzései befolyásolják, fapofával állt meg Carmina mellett, s ült le egyetlen hang nélkül, miközben kigombolta zakójának gombjait. Hátradőlt a székében, majd szenvtelen hangja jutott el a másik fülébe.
- Azt hittem, ketten fognak rám várni. - intett a pincérnek, aki azonnal ugrott a kedves invitálásnak, majd felvette a szokásos rendelését: egy mentateát. Az kevésbé érdekelte, hogy a lány esetlegesen rendel valamit, de ha így tett volna, a fiatal férfi azt is felírta volna kicsiny noteszébe és már robogott volna az italokét. Zane apró köhintéssel könnyített a torkán, majd ugyanazzal a színtelen fonémával folytatta. - Csakhogy pontosan értsem, amit megbeszéltük, elmondaná újra, hogy mit a szart akar tőlem?
A magázódás szokatlan volt tőle, de az in medias res kezdés és a szitokszó egyáltalán nem. Carmina válaszát a pincér jötte zavarhatta meg, aki először a lány rendelését, majd Zane teáját szolgálta fel. Három apró, egyenként csomagolt keksz is került a bögréje mellé, melyek egyikét azonnal kibontotta és két harapással el is fogyasztott.
- Addig van ideje, amíg ez a másik kettő el nem fogy. - mutatott az ezüstöt fóliába rejtett, cukorral szórt édességre, majd reflex szerű mozdulatokkal kezdett hozzá a mentás ital elkészítésébe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeCsüt. Okt. 31, 2013 10:39 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Bizonytalan voltam, Ewan nem mondott túl sok jót Zane-ről, állítólag hiperhatározott, kemény kezű, akaratos pasiról volt szó. De én nem ítélkezem, míg nem láttam az illetőt a saját szememmel, azt viszont pontosan tudtam, hogy ha tényleg olyan, akkor nagyon vékony lesz a határ a sírás és a határozottság közt, de valószínűleg olyan lesz, mint mikor egy katonát meglőnek a háborúban. Nem sírok, míg az adrenalin szintem az egekben van, azt viszont nem állítanám egy percig sem, hogy ez nem fogja felerősíteni a betegségemet, tuti, hogy ki fogja akasztani, és minden dupla olyan erősen fog jelentkezni, valószínűleg ettől is akart megvédeni Ewan, de... nagylány vagyok, egy éve felnőttnek számítok, úgyhogy, meg kell tudnom birkózni a helyzetekkel egyedül is, arra  meg  semmi szükség, hogy fogja a kezemet, mint egy ovisnak, meg tudok állni a magam lábán, és végül is, én erőszakoskodtam ezzel a találkozóval, miért ő szívjon? No meg nem akarok belőle harcot, tuti, hogy nem hagyná, hogy a pasas goromba legyen velem, nem kell, hogy egymás torkának essenek.

Sajnos jött a keserű pirula, úgy tűnt, Zane pontosan olyan, mint amilyennek leírták. Nyeltem egyet, és próbáltam megemberelni magam, nem visszariadni már a kinézetétől is, bármennyire volt is tiszteletet parancsoló.
- Úgy gondoltam, beszélgetni kettesben is lehet - Hárítottam el, igen, Ewant akarta, mert ő nem hagyta, míg nem találkoztunk, és többek közt ezért sincs itt. Mikor jött a pincér, én csak csendben tettem hozzá a rendelésem.
- Egy forrócsokit. - Néztem fel rá, és be kell valljam, mikor egyedül hagyott Mr. Bishoppal, nem voltam teljesen nyugodt. Kérdése durva volt, és elég otrombán megfogalmazott, de nem vettem magamra, beszéltem már velem csúnyábban. De mielőtt még válaszolhattam volna, már vissza is jött a pincér, és megkaptam a rendelésemet. Szavaira a sütikre néztem és felsóhajtottam.
- Csak... megtaláltam a könyvben a munkáit, amik nagyon tetszettek, szerettem volna megkérdezni, hogyan csinálta, és, hogy lenne-e lehetőség rá, hogy esetleg ... megtanítson rá - Hangom nyugodtságot hazudott, pillantásom az övébe mélyedt, majd félre néztem, a poharam után nyúltam, de mikor megemeltem, annyira reszketett a kezem, hogy majdnem kilöttyintettem a tartalmát, így inkább hamar visszatettem az asztalra, és inkább vörös hajamba túrtam, ujjaim koordinálatlanul mozogtak, a pánik egyértelmű jele volt, a fejemben is szétcsúsztak kicsit a dolgok, de minden erőmmel azon voltam, hogy összeszedjem magam. Meg fogom csinálni.
- Tudom, hogy lehet, ezt egy rajztanár is meg tudja tenni, és nem is zavarnám Önt, ha nem lennék idő szűkében, rajtam kívül álló okok miatt. Nézze, tudom, hogy elfoglalt, és nem ér rám, de ha kell, fizetek az idejéért, és bármikor ráérek. - Néztem végül fel rá, egyik kezemmel a kis tányér szélét piszkálva, éppen az kevésbé remegett, a másikat ölembe ejtettem az asztal alá.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimePént. Nov. 01, 2013 9:04 am

Az aromazáró csomagolást könnyen tépte fel, majd a filtert probléma nélkül vette ki az egyszer használatos műanyagból. Sosem tudta megjegyezni, hogy milyen márkájú teát is kedvelt meg olyannyira, de most sem használta ki az alkalmat, hogy elolvassa a címkét, hiszen csak itt hódolt a menta frissítő ízének, ebben a kávézóban pedig pontosan tudták, hogy mit szeret.
Hallgatta a lányt, figyelte annak apró reakcióit, s kissé remegő kezét az idegességnek tudta be, amit általában ki szokott váltani az emberekből. Pillantásait Carmina és a lassan oldódó teafű között osztotta meg, nézte a vöröslően dús tincseket és a halvány szálban áramló zöldes ízszalagot. Előre dőlt, hogy kicsit bizalmasabb közelségbe kerüljön a másikkal, majd amikor az befejezte a mondandóját, újra tompán csengett fel a hangja.
- Bár semmi köze hozzá, de nagyon más ember voltam még akkor, amikor azok a rajzok készültek. Egy szentimentális kis farok, aki azt hitte, hogy a művészet képes megváltoztatni a világot. Ugye mekkora szánalom? - villantott egy fanyar mosolyt, majd megkevergette a bögréjében elegyedő teát, ami lassanként teljesen beízesítette a filtert körülölelő forró vizet. Kanalát kétszer kocogtatta meg a bögre száján, majd az alátétre tette, hiszen még várt, hogy a kicsiny tasak aromás tartalma tovább ázzon.
- Viszont dolgoztam a projekten és a kicsiny farokból orbitális fasz lett, akinek a művészet már nem jelent semmit. Kinőttem abból a kórságból, nőjjon ki maga is. - szemeiben szigor volt látható, amikor a másikra pillantott, majd nem is eresztette a tekintetet, ha kettejük pillantása találkozott. - Ami pedig a pénzt illeti, az órám valószínűleg többet ér, mint az egész élete, úgyhogy inkább felejtsük el, hogy megemlítette.
Újra kevert egyet a forró teán, majd a kanál segíségével kiemelte az elhasznált filtert. Két kocka cukor, mint mindig és pár csepp narancsvirágvíz, amit először utált az italában, de mára megszeretett. Megkevergette a teát, de még hagyta hűlni, nem akarta leforrázni a nyelvét. Viszont felbontotta a második keksz csomagolását, és az édesség fele el is tűnt a szájában.
- A segítségemet kéri, mégis titkolózik. Idő szűke, magán kívül álló okok? - gondolkodott el hangosan, majd bekapta az falatnyi sütemény másik felét is. - Egyáltalán nem érdekel az ajánlata, de felkeltette az érdeklődésenet. Nagyon kétségbe lehet esve, ha tőlem kér segítséget.
Aprót fújt a teán, elhajtva a felfelé szálló gőzt, majd alig korttyal ízlelte az aromás frissítő ízét. Keze a narancsvirágvíz után nyúlt, majd halvány mennyiséget öntött a börgébe az anyagból, hogy újra megkeverje a forró nedűt. - Szóval, miért kevés az ideje?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimePént. Nov. 01, 2013 10:45 am




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Hirtelen került ijesztően közel hozzám Zane, én pedig hamar gyűrtem le a késztetést, hogy hátrébb csússzak a széken, toljam, és elfussak, nem, ottmaradtam, és álltam a tekintetét, közelségét, úgy, mint ahogy Ewanét is tudom, mikor elcsapja az agyát az ideg, és ordít velem... esetleg megüt. Felülemelkedek ezeken, ilyenkor általában a kis, belső békémbe kapaszkodom, egy képbe, ami ad egy kis plusz erőt. Végighallgattam, mindenkit végighallgatok, még akkor is, ha nem értek egyet vele, távolról sem, így Zane is megkapta ezt, és a teljes figyelmemet. Még akkor sem néztem félre, mikor azt végta hozzám, hogy egy órája többet ér, mint az egész életem. Nem éri meg felhúzni magam. Sportolóként megtanultam konrollálni a dühömet, és be kell valljam, egy embernél mondtam eddig csődöt, és sikítoztam vele torkom szakadtából. Zane a közelébe sem ér, és nincs is okom, mert csak elmondja a határozott véleményét. Azt mindenki elmondhatja. És mindenki eldöntheti, hogy egyetért-e a másikkal. Én pedig nem értettem egyet az úrral.

- Lehet, hogy nem tudja megváltani a világot, de az embernek, mint egyénnek igenis segít. Ne aggódjon, biztosan állíthatom, hogy sajnos én is el fogok szakadni a művészetektől, de csinálom, míg tudom - Jelentettem ki teljes bizonyossággal, mert így is lesz. Vettem egy gépet, egy rajzoló gépet, amivel lehet remegő kézzel is rajzolni. Ez addig jó lesz, míg csak reszket, de tudok fogni. Felsóhajtottam, a második keksz is elfogy, és semmire nem jutottam, de ő máris kérdez, és nagyon rossz helyen teszi, de belém is szorult illem.
- Így, hogy határozottan elutasított, nincsen köze hozzá, de mivel Ön is megosztotta velem az okát, én is. - Mindig is nehéz volt erről beszélnem, de most Zane előtt mégsem okoz gondot. Valószínűleg azért, mert belőle nem nézek ki semmilyen érzelmi reakciót, így könnyebb.
- Azért nincs időm, mert parkinson- kóros vagyok, talán Ön is látja, hogy remeg a kezem. Szépen lassan egyre rosszabb lesz, ezért addig kell megtanulnom jól rajzolni, míg tudok. Utána pedig, ahogy Maga is mondta, ott fogom hagyni a művészetet- Kifújtam a levegőt, és megköszörültem a torkom.
- Európa bajnok vívó és korcsolyázó vagyok. Azokról már kezdek lemondani, de szeretném a hátralévő időmet sem tétlenül ülve eltölteni, ezért kezdtem rajzolni - Vontam vállat. Nem gondoltam, hogy meghatom, és nem is ez volt a célom.
- Kérem, megértem, hogy Maga szerint ez ostobaság, és hasztalan, de ha van egy kis szabadideje, és nem tudja mire eltölteni, kérem, segítsen nekem.- Nem könyörgés volt, inkább kijelentés szerű kérés, de semmiképp sem esdeklés.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 10:39 pm

- Szóval Parkinson. - ismételte magának, majd végigmérte a fiatal teremtést, aki vele szemben ült. Nem hallott még arról, hogy ilyen korban is lesújt ez a betegség, s így már értette azt is, hogy miért remegtek Carmina ujjai. Emlékeibe egy idős nő képe tört utat, annak az egyetlen hölgynek a kitörölhetetlen alakja, akit teljes szívéből és fenntartások nélkül szeretett.
Az arc mellé egy illat, egy emlék is társult, s pillanatokkal később nagyanyja konyhájában találta magát, nyelvén érezte a gyömbéres süti összetéveszthetetlen ízét, melyet csak ő tudott úgy készíteni, hogy tökéletes legyen. Szinte már nyúlós volt, ízes és a narancs apró felhangja mindig mosolyt csalt az arcára. Aztán látta az idős nő ujjait, amint a remegő kéz egymás után pakolta a süteményeket egy üvegtálba, majd hosszasan erőlködve próbálta felemelni azt, de a tenyér már nem bírta azt a kicsiny súlyt sem, és millió darabra tört a tálaló a konyha márvánnyal rakott padlóján.
- Adja a kezét. - tette sajátját az asztalra, tenyere felfelé nézett, s várta, hogy a remegő ujjak utat találjanak a kinyújtott alkarhoz. - Igen, ostobaság és hasztalan is, ebben megegyezhetünk. És azt sem értem, hogy miért pont én.
Sóhajtott, ha Carmina bízott benne annyira, hogy a tenyerébe tegye a saját kezét, majd csak ekkor folytatta. - Ha van egy kis szabadidőm, azt szexszel szoktam tölteni. Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, amivel azt lecserélném.
Ha Carmina még mindig ott tartotta az ujjait, apró szorítást érezhetett Zane acélos tenyerétől, ami nem eresztette volna, ha a másik úgy dönt, hogy megfutamodik az érintéstől.
- Fizessen a testével és megtanítom, amire kíváncsi. - nyitotta ki ujjainak kényszerítőjét, engedte a másiknak a visszavonulót. - Még mindig akarja, hogy segítsek?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 4:51 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Álltam a tekintetét, huh, hogy ez mennyivel jobb... mármint elmondani valakinek, akihez sehogy nem kötődöm, mint elmondani Ewannak, aki szeret, és Artie-nak, aki szintén. Náluk a szenvedés az arcukra volt írva, képtelen voltam a szemükbe nézni, de ez más, ez jobb, kényelmesebb, lazább, még annál is, mint mikor a szüleimnek mondtam el telefonon keresztül. Mert így kell azt csinálni, felhívni őket az éjszaka közepén, totál betépve, egyik kezemben egy üveg brandyvel, számban egy spanglival, mögöttem bömbölő zenével és a szintén rohadtul betépett Ewannal, aki hozzám dörgölődzik. Fasza volt, felejthetetlen. Illetve hát... az este további részére nem emlékszem... sajnos, pedig jó buli lehetett, vagy éppen egy isteni szex... őszintén, mostanában egyre kevésbé bánnám, ha megcsalnám Artie-t, soha nincs mellettem, üldözi a betegeit, magányos vagyok, és... De Ewannal nem lehet, nem, mert ő... ő szerelmes belém, azt hinné, többet akarok, és akarok is, csak nem tőle, nem tudom megmagyarázni, hogy miért.

Felszólításának csak apróbb hezitálás után engedelmeskedtem, és csúsztattam kezem az övébe. Sokkal kisebb volt, ujjaim csuklójánál remegtek picit, én pedig kezeinket néztem, nyeltem egyet. Jó volt végre hozzáérni valakihez, aki nem egy, a két fiúból.
- A Maga rajzai tetszettek meg - Válaszoltam egy vállrántással. Szavaira lesütöttem szemem. Értem, akkor nem sok esélyem van. Fülig pirultam, nyeltem egyet, és megnyaltam ajkaimat. Még mielőtt megszólalhattam volna, már ujjaimra szorított, de nem fájón, és be kellett, hogy valljam magamnak, tetszik az érintése, az, hogy hozzámér, és ujjaim nem remegtek fogásában. Kikerekedtek a szemeim ajánlatára, és annyira megdöbbentem, hogy még elhúzni is elfelejtettem, néztem kezem kezében.
- Nem... nem tudom. Hogy megfelelnék-e... az ágyban... Magának. - Mondtam csendesen, és ha lehet, még inkább elvörösödtem. Nem azzal volt gondom, hogy vele legyek, hanem azzal, hogy én nem vagyok az erőszak és a sub-dom híve, márpedig Zaneből ezt néztem ki. De mégis, nem tudtam elhúzni tőle a kezemet, ujjaim , mintha kicsit fel akarnák fedezni, csuklójára simultak, és kicsit még feljebb, inge alatt, egészen könyökhajlatáig. Ijedten rántottam el a kezem, mi a francot művelek?!
- Bocsánat...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 9:50 pm

- Miért gondolja, hogy nem felelne meg nekem? - kapja fel a kezek párosáról a pillantását, majd még mielőtt Carmina ujjai betaláltak volna az inge alá, folytatta a saját kérdésére adott válasszal. - Fiatal, szép, kisportolt... Pont az esetem.
Apró mosollyal koronázta meg mondandóját, majd engedte, hogy a csintalan ujjacskák elvégezzék a kutatómunkát, ami az al- és felkar találkozásánál ért véget, majd az ijedtség visszavonta az egészet. A kéz azonban nem távolodhatott el tőle, hiszen talán éppen az utolsó pillanatban markolt rá a bársonyos tapintású végtagra, s hallgatta az elnézést kérő mondatfoszlányt.
Nem értette, hogy egyik pillanatban milyen bátran viselkedett a lány, a másikban pedig miért volt ennyire félszeg, de sokszor látta már ezt a kettősséget, annak ellenére, hogy fogalma sem volt, mi váltja ki. Közelebb hajolt, majd megemelte a felfedező útról visszetért kart, hogy ajkaihoz emelje az imént még remegő ujjakat, melyekből a középsőt lágyan, puhány ölelte körül a szájával, miközben nyelvével körkörös mozdulatokkal kényesztette azt.
Csak pillanatokig tartott a nedves élmény, nem akarta teljesen elriasztani a másikat, de nem vitte túl távol ajkaitól a kezet, hiszen még tervei voltak vele, de kellett neki a szája, hogy beszélhessen.
- Nincs miért elnézést kérned, nem történt semmi olyan, amit ne akartam volna. - hangja magabiztos volt, mélyről indított és nyugodt. - Vagy inkább magadtól kértél bocsánatot? Túl soknak érezted, idegennek tőled? Olyan, amit nem szoktál csinálni?
Csókolta a puha kézfejet, majd leengedte a kart, döntsön a lány, hogy mit szeretne a továbbiakban. A harmadik kekszért nyúlt, de még nem bontotta ki, a lány szemeire fordította lélektükreit, arcára apró és vidám grimaszt varázsolt, majd újra megszólalt az előbb hallott hangon.
- Nos, mi legyen vele? - mutatta a kicsiny süteményt egy pillanatra. - Megegyem most vagy végre ellazulsz és kicsit kitágítod a határaidat?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 10:15 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Tudtam, hogy mit művelek. Éppen lészülök megcsalni Arthurt. De az az igazság, hogy ez többről szólt. Három hete nem voltam senkivel és... akartam érezni valakit, szerettem volna, ha valaki megadja, amire vágyok. A kísértés, basszus, lehet ennek egyáltalán ellenállni? Hát persze, hogy lehet, ha az ember pasija törődik velünk. De velem nem törődik, az istenért, azt se vette észre, hogy tegnap este elszöktem, az exem hozott vissza, milyen pasi az ilyen?
Így igen, egy kicsit eleresztettem magam, hagytam, hogy ujjaim az izmos alkaron járkáljanak, finoman kitapintva a forró bőrt, egyre beljebb, és óvatosan megnyomtam ujjaim végével könyökhajlatát. Egyre inkább zavart az asztal kettőnk közt, útban volt, nem volt jó. Elmerültem a kis simogatásban, elfelejtettem, kivel és hol csinálom ezt. Elrántottam a kezem a valóság jeges érintésére, de nem tudtam messzebb húzni, elkapta, és ujjaim keze börtönébe kerültek, ami őszintén, nem zavart... kicsit sem.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Másik kezem az asztal szélébe kapaszkodott, de nem érdekelt, azt néztem, ami Zane-nél volt... mert azt éreztem a leginkább, a bizsergéssel együtt, mikor bekapta az egyik ujjamat. Gyenge sóhaj szakadt fel ajkaim közül, és szemem akaratlanul hunytam le, mikor eltolta magától, felnéztem rá, meg sem kíséreltem kiszabadítani a kezem, szívem egyre hevesebb iramot diktált, hallottam a fülemben.
- Én csak... kicsit... félek, de közben, idegesít ez az asztal... köztünk - Vallottam be, arra pedig, hogy a kezemet csókolgatta, előrébb hajoltam. Hogy lehet ennyire vágyni egy tök idegen emberre? Nem válaszoltam a kérédésre. Csak őt néztem, az arcát, azt, ahogy mozog a szája. Esküszöm, gőzöm nincs, mikor gyulladt fel bennem a vágy éhes lángja, de perzselt. Ujjaim elemelkedtek az asztaltól, nyakára vándoroltak, majd feljebb, fel arcára, óvatosan simítottam végig rajta, és még egy kicsit előre hajoltam, míg ajkaink nem találkoztak, és megcsókoltam.
- Tényleg zavar ez az asztal.- Motyogtam, és ezzel el is döntöttem. Nem érdekel Artie, eddig nem törődött velem, de nekem most férfi kell! Akarom, hogy valaki hozzám érjen, éppen most Zane-t akarom.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 11:06 pm

- S mitől félsz? - vált kissé komollyá a hangja, de azért nem lett teljesen rideg és egyáltalán nem volt kihallható belőle semmi csalódottság. Mindig szerette másokkal megismertetni az újdonságokat, mindig is mentorként szeretett tetszelegni az arra fogékonyak számára, s most hogy Carmina bele került a bűvkörébe, újra előjött az uralkodó énje, amelyik magának követelte a fiatal lányt és amelyik be akarta vezetni a szexualitás újabb mélységeibe.
Csak mosolygott az asztalt érintő felvetésre, majd élvezte, hogy a bársonyos ujjak selyem tapintása először a nyakát, majd később arcélét simogatta, hogy aztán a következő pillanatban Carmina ajkait érezze a száján. Nem volt hosszú a csók, de apró meglepődés vonult végig elméjében, amiből semmit sem engedett ki a felszínre. Arca még mindig mosollyal volt tarkított, hiszen újra előkerült a kettejük között lévő akadály és annak zavaró mivolta.
- Ezen könnyen segíthetünk. - jelentette ki, majd felállt a székéről, amit gyorsan átpakolt a lány mellé, hogy aztán újra leüljön. Olyan közel került a másikhoz, mint amennyire az lehetséges volt, majd felé fordult, hogy jobbját átvesse saját mellkasa felett, ami utána fogást talált Carmina jobb combjának belső felén. Azonban nem állt meg itt, balja elsöpörte a vöröslő hajzuhatagot, majd nyelve izgatta a felszabadult fülcimpát, hogy aztán ajkai szopdosták vörösre a puha bőrfelületet.
- S mit szeretnél csinálni? Mi lenne a vágyad, amit még egyetlen férfi sem teljesített? Merj vad lenni, engedd el a fantáziád és megvalósítom, bármi legyen az! - suttogta forrón Carmina fülébe, majd tenyere egyre csak feljebb vándorolt, mígnem annak ágyéka állt neki ellen. Szélesedő mosolyát orrának apró légárama jelezte, de itt nem állt meg.
- Bármit mondhatsz, mindent szabad... - csendes hangja szólt ismét, majd balja fordította maga felé a lány fejét, hogy csókolja az előbb alig ízlelt ajkakat. Vadul, szenvedélyesen, követelően ette a puha élményt, egy pillanatra sem gondolva bele, hogy ki láthatja, ki lehet tanúja ennek a szenvedélynek. Őt sosem érdekelték az ilyen apróságok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeSzer. Nov. 13, 2013 3:39 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Fgalmam sem volt, hogy hogy mondjam el neki, mitől félek, ez csak egy érzés volt, képek, így kiböktem, ami elsőre eszembe jutott.
- Félek a sötéttől. A sötét dolgoktól - És igen, ez teljesen igaz is! Utálom a sötétet, tartok tőle, nem érzem magam biztonságban benne, ezért sem húzom el a függönyt, hagyom, hogy az utcai lámpa bevilágítson, hátat fordítok az árnyaknak, próbálok nem gondolni rájuk, valahogy a horror sztorik nem nekem valóak, félős vagyok.
De ahhoz sikerült elég erőt összekaparni magamban, hogy megcsókoljam őt, akármilyen gyengén és esetlenül sikerült is, ám a mosolya megnyugtatott kicsit, gyenge mosolyal válaszoltam. Mire kettőt pislogtam, felkapta a székét, és lepakolta mellém, ezzel megszüntetve az akadályt. Érintésére elpirultam, de jól esett, hogy végre valaki hozzám ér, fejem félrebillent, ahogy elsöpörte az útből hajamat és apró kényeztetést mért fülemre. Szavaira elgondolkodtam, ilyen téren nem volt valami vad és nagy a fantáziám, inkább visszafogottnak mondanám, de mégis...
[You must be registered and logged in to see this image.]
volt valami, amit már rég ki szerettem volna próbálni.
- Szeretnék... szeretnék egyszer felül lenni - Vallottam be mélyvörösre pirulva. Igen, mindig én voltam alul, és jó az, de kipróbálnám, milyen, ha én mozgok, vagy csak ha felül vagyok, és a másik irányít. Persze, azt is szerettem, ha közben mégis én vagyok az övé és ő a vezető. Ahogy keze elérte lábaim közét, akaratlanul is, de széjjelebb nyiltak, utat adva kezének. Hirtelen fordított magához és csókolt meg, ajkaim utat addtak nyelvének, felsőtestem felé fordult, egyik kezem combján támaszkodott, a másik arcára simult. Hogy zavart-e, hogy éppen megcsalom Arthurt? Nem igazán, meg akartam adni magamnak, amire vágyom, és Zanere vágytam, pluszban semmi sem gátolt meg benne, hogy neki adjam magam. Nyelvem az övére simult, belesóhajtottam a csókba, feljebb támaszkodtam meg lábán, ahogy közelebb csúsztam hozzá, légzésem szaporább lett, ahogy nőtt a vágy.
- Ne egye meg azt a sütit, inkább maradjon velem - Kértem zöld pillantásom az övébe akasztva és finoman elmosolyodtam, nem húzódtam el tőle messzebbre.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeSzer. Nov. 13, 2013 6:42 pm

Mosollyal válaszolt Carmina legvadabb vágyára, majd ahogyan a lány lábai egyre szélesedtek, úgy fért el jobban tenyere a forró ölben. Mutatóujjának adott munkát, fel és alá járt a fürge kalandor a másik barlangjának vélt helyén, majd belefeledkezve a csókba adta át magát az élvezeteknek. Gyönyörrel viselte a nyelvek játékát, kedvelte a gondolatot, hogy a másik ennyire bevállalos, annak ellenére, hogy nem tűnt annak a típusnak, aki fűvel-fával kikezd. Amikor elszakadtak, mosolya nem lankadt, csak figyelte az aprósüteményt és hallgatta a mellette ülő válaszát. Közel hajolt hozzá, Carmina érezhette levegővételeinek áramát a fülben, majd bársonyosan mély, öblös hangján válaszolt.
- Menjünk hozzád. - s miközben fonémája a lány gondolatait kényesztette, ujjai nem álltak le a rózsaszín vágás ingerlésével, s ha lehet, még jobban gyúrta az érzékeny pontot. Természetesen tudta, hogy így ruhán keresztül nem olyan az egész, mint bőr a bőrön, de volt gyakorlata abban, hogyan kell valaki elcsábítani, fel volt fegyverkezve mindennel, amivel egy nő ágyában köthet ki. S most is ezt alkalmazta, könyörtelen mozdulatokkal folytatta a kalandot középső ujjával, majd csókolta végig Carmina kecses ívvel metszett nyakát.
A kéz, mely arcát érintette, már ki tudja merre járt, de a combjára feszülő tenyeret megragadta szabad ujjaival, és saját ágyéka velé vonta, megmutatva a másiknak a szerszámot, ami a lány miatt dagadt keményre, amely Carmina lakásában főszereplővé lép majd elő és remélhetőleg olyan magasságokba repíti a másikat, ahol még sosem járt életében. Azonban ez csak egy olyan mellékzönge volt, amivel nem törődött, hiszen saját gyönyöre, testiségének tetőpontja érdekelte igazán, s csak hozzácsapódó extra lesz Carmina szenvedélyének testnedvekben kitörő orgazmusa.
- Kocsival vagyok, csak mondd, merre kell mennem. - csókolta újra a másikat, majd mindkét keze eleresztette a lányt, hogy a csészéhez vezesse az egyiket, melyből hatalmas kortyokkal ürítette ki a közben lehűlt mentateát. Az ivást hirtelen mozdulat követte, s miközben felállt, zsebéből egy huszast halászott elő, ami mindkettekük számláját fedezte. Kocsikulcsát vette elő a másik zsebéből, majd lepillantott Carminara, szemében szinte egy paranccsal.
- Induljunk.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 8:25 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Azt hiszem, mind a ketten úúgy voltunk vele, hogy a saját kielégülésünk érdekében tettük, oké, én azért is, hogy megtanuljak rajzolni, de jó lenne kiereszteni a gőzt, az sem lenne utolsó, hogy is mondjam csak, most egy férfi kell nekem leginkább, minden más, csak második, meg harmadik, és Zane eléggé... férfinak tűnik. Ujja épp a jó helyen kalandozott, ezért utat adva neki tettem mégjobban szét a lábaimat, de nem olyan feltűnően, nem akartam, hogy az egész kávézó minket nézzen.
Bólogattam, de nehéz volt megszólalni, ahogy mozgott a kellő helyen,  tudtam, hogy jól csinálja, az egész olyan volt, mint mikor hányják a szenet a hajóba, és az egyre gyorsabban és gyorsabban hasítja a tenger kékjét.
- Rendben... nem lakom messze - Suttogtam halkan, mert csak ennyire futotta, szempilláim megrezzentek, és halk, reszketeg sóhajtás szökött ki ajkaim közül.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Éeztem, hogy megfogja a kezem, és határozottan irányítja feljebb... pont oda. Azonnal végigfutott a pír az arcomon, de ujjaim  végigsimítottak merevedésén. Hm, ezt én váltottam ki belőle? Én tetszem neki ennyire... simogattam a merev tagot az anyagon keresztül, ahogy ő is engem, bár az én kezem remegett kicsit, erre csak rátett, hogy a nyakamat kényeztette, remegtem, isteni volt, és már nagyon vágytam erre az egészre, még akartam, még és még, már a ruhák, a pincér, és a többi vendég zavart nagyon, az, hogy nem lehet most azonnal, előbb el kell mennünk, átkoztam a lakásomat is, amiért két sarokra van. A csókot még viszonzom, majd mikor elereszt, én megiszom a forrócsokimat, istenien jó, és extra csokit, ha nem lenne ilyen arcátlanul drága, még vissza is jönnék. Felállva engedelmesen mentem utána, beültem, és mikor ő is helyet foglalt, torkot köszörültem. Hol is lakom?
- Az utca végén balra, ott a kereszteződésnél jobbra, és egy bordó ház - Mondtam el neki, többet nem szólaltam meg, míg meg nem érkeztünk, ott kiszállva nehezen kinyitottam a ház ajtaját, és miután bejött, be is zártam. Lerúgtam a cipőmet, a kabátomat pedig felakasztottam. Na itt vagyunk.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 10:35 pm

Szerette az engedelmes nőket, s úgy tűnt, Carmina abból a fajtából való volt, aki követni tudja egy férfi utasításait. Hallgatta a halk suttogást, majd az alig tapintást, ami férfiasságához ért, látta a vöröslő arckifejezést és a érezte a remegő kezek halovány játékát. Sóhajtott, amikor megérezte a nőt, amikor egy pillanatra elveszett az ujjak melegében, amikor a terpesz még szélesebbre nyílt, de az előjáték nem tarthatott tovább, hiszen egy vágyat kellett teljesítenie, egy olyan soha ki nem mondott akaratot, amit megígért a másiknak.
Némán vezette Carminat a kocsijához, nem nyitott ajtót a lánynak, eléggé önálló volt a másik, hogy gondoskodni tudjon magáról, így szótlanul fogadta az útbaigazítást és a megadott célállomás felé kormányozta sötétkék Mercedesét. Szerette ezt a kocsit, de azért feleslegesnek tartotta egy ekkora táv megtételéhez a négykerekűt használni, de legalább nem kell sétálnia hazafelé a kávézó melletti parkolóig.
Amikor kiszálltak, maga elé engedte Carminat, s minden lépésénél figyelte a lány ringó csípőjét, testének lágy mozdulatait. Vissza kellett magát fognia ahhoz, hogy ne vesse rá magát azonnal a másikra, nehogy az apró ösvényen, mely a járdától a házig tartott, teperje le a vöröslő tincsek gazdáját.
Amikor beléptek az ajtón, megvárta a másikat és hagyta, hogy a cipő és a kabát a helyére kerüljön, majd zsebeiből kivette a kezeit, hogy jobbjával átkarolja Carmina derekát és szorosan ölelje a vékony testalkatot, majd balja magához húzta a lány fejét, s erőszakkal, már-már bühös vággyal csókolta őt, miközben nyelve kereste és remélte, hogy megtalálja párját, hogy összesimulhassanak, hogy forrón összegabalyodjanak, hogy soha ne eresszék el egymást többé.
Azonban a pillanat megakadt, amikor eltávolodott a másiktól. - Szeretem durván, ha ez probléma, most szólj. Visszafogom magam... - öblös hangja visszhangzott a másik fülében, de amint kimondta a szavakat, máris ellentmondott önmagának, és az ujjak, amíg eddig a lány fejét tartották, most belemarkoltak Carmina lángvörös fürtjeibe és megtépve húzták hátra a kezében tartott kobakot. Ajkai újra munkához láttak, Carmina hosszú nyakát csókolgatták, majd a kényesztető száj elért a másik füléhez, ahol újra megszólalt.
- Szoptál már? - vette ajkai közé a lány fülcimpáját, majd nyelvével nyaldosta a puha bőrt, miközben engedett a derékon nyugvó kézen, hogy Carmina tehesse, amit esetlegesen meg kell tennie.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeHétf. Nov. 18, 2013 5:20 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Tudtam, éreztem, hogy Zane türelme fogytán, ahogy követ a házamig. Nemrég vettem, muszáj valami olyan hely, ahova elbújhatok mindkét pasi elöl, ha már a szüleimre nem számíthatok. Öt éves koromtól sportoltam, és nyertem, folyamatosan csak nyertem, mindenkit megvertem a jégen, a páston... Tizenhárom éven át. Eléggé... kényelmes élet, és ragyogó, az interjúk, riportok, a pénz. Összetört az ő álmuk is, a képeik, az enyémmel együtt. Mikor kiderült. Le voltak sújtva... aztán pár hónap után furák lettek, szétszórtak, nem figyeltek rám. Azt hittem, csak depressziósak, mint én. De közel sem volt így, egyszerűen csak másra figyeltek, tervezgettek. Képtelenek voltak feladni azt a világot, amiben addig éltek, szükségük volt rá, vissza akartak jutni. Hazamentem a suliból, el akartam mesélni, hogy a vizsgáim kitűnőek lettek. Ott voltak, bőröndökkel. Megkérdeztem, hova megyünk. Azt válaszolták, Angliába. Az öcsém baseballozott. Úgy döntöttek, ha elviszik oda, még jobb lehet, feljebb juthat. Azt mondták, már felnőttem, de a szomszéd elvállalta, hogy néha rám néz, küldenek pénzt, és ha gond van, hívjam csak őket. Elmentek. Én meg megismerkedtem Ewannal, aki elhozott ide, és munkát szerzett nekem egy könyvesboltban.
Hopp, elkalandoztam, akkor vissza, csukódott az ajtó, és ő már húzott is magához, csípőmön- fejemnél, én pedig engedelmesen nyitottam el ajkaimat, beengedve őt, mikor találkoztak nyelveink, felsóhajtottam, de már el is húzódott és megszólalt, én pedig elpirultam.
- Öh... ha lehet, kerüljük a durvaságokat - Kértem zavarba jőve, ő pedig már markolt is hajamba, hogy utat törjön magának nyelve nyakamon, megreszkettem karjaiban, olyan isteni fog a kényeztetés, teljesen elvette az eszemet, szemeim lecsukódtak, és csak akkor pattantak fel, mikor újra megszólalt. Úgy tűnik, számomra csak kínos megszólalásai vannak.
- Nem... én... még nem, soha - Olyan volt, mintha kigyulladt volna az egész arcom, az orrom tövétől indulva a hajam pereméig.
- Ne haragudj - Motyogtam, és arcom vállába rejtettem. Olyan nagyon égő vagyok.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeHétf. Nov. 18, 2013 10:39 pm

Értett a szóból, nem kellett neki több ahhoz, hogy visszafogja magát, pedig lettek volna elképzelései, hogy mit csináljon a lánnyal, de túl ki volt éhezve ahhoz, hogy egy ilyen apróság a farka és a vöröske közé álljon. Carmina lángpiros arca, becsukódó szemei, sóhajjal suttogott légvétele minden érzékére hatott és apró mosollyal fogadta a másik vágyban izzó testének jeleit.
A válasz nem lepte meg, persze számíthatott arra, hogy egy ilyen fiatal és - leszámítva azt, hogy azonnal igent mondott az ajánlatára - szemérmes lány ajkai még nem csókoltak falloszt, így fogadta a vállába temetett arcot. Szája egészen közel hajolt a másik füléhez, csókolta és nyelvével becézgette a finom bőrt, majd búgó hangja csalhatott lúdbőrt Carmina tarkójára.
- Mindent el kell kezdeni egyszer. - jelentette ki, majd a derékon pihenő karjának új célpontot adott és nadrágjának zipzárját húzta le egyetlen határozott mozdulattal. Benyúlt a szűk résbe, majd pár pillanat aktív keresés után férfiasságát vette elő, mely már félig mereven, de még félig lankadt állapotban várta a következő lépéseket. Kereste Carmina kezét, hogy ágaskodásnak indult tagjára húzza, hogy a vékony és remegő ujjakat merevségére vezesse, s amikor úgy érezte, hogy a lány már kézben tartja a dolgot, újra megszólalt.
- Semmit sem kell, de mindent szabad. Csak térdelj le, húzd hátra a bőrt és nyald meg a végét. Onnantól már tudni fogod, hogy mit kell tenned. - mosolyogta el magát, majd húzta hátrébb a fejét, hogy figyelhesse a másik reakcióját. Annak kezébe adta a döntést, hogy él vele, azt már neki kellett eldöntenie. Nem sürgetett, nem idegeskedett és ami a legfontosabb, nem viselkedett dühöngő őrültként, aki egy másik helyzetben talán már Carmina garatáig tolta volna a farkát és olyan keményen torkon kefélte volna, hogy a lány elhányja magát. Ki tudja, még ez is előfordulhat, ha a másik túlságosan felidegesíti, de egyelőre nem tartottak itt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeKedd Nov. 19, 2013 5:05 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Reméltem, hogy nem lesz mérges, avagy nem okoz neki gondot az, hogy én még soha, és... csak eddig még eszembe se jutott, a fiúk is megvoltak nélküle, nekem meg nem kellett fura fejeket vágva kerülgetnem a dolgot, hát most belefutottam, és arcomat rövid úton elrejtettem Zane vállába, nem tudom, ez volt a legkényelmesebb hely, jónak tűnt mindenfélére, mondjuk, hogy elrejtsen mindenki elöl, elfedje a pirulásomat is. Igen, elég gyerekes megnyilvánulás volt, de jobb nem igazán jutott eszembe, mint elbújni. Mindig ezt csinálom, viszont tudtam, hogy most elő kell jönnöm szépen az odúmból, egy idő után. Viszont egy idő után máris megéreztem a közelemben, ajkaival kényeztette fülemet, én pedig csókot leheltem a vállába viszonzásul. Megnyugtatott, hogy nem lökött el durván, hagyott időt nekem, és türelmes volt velem. Lassan fújtam ki a levegőt, gondoltam, lassan előbújok a rejtekhelyemről, de ekkor hallottam, hogy a zipzárt lerohan, összevontam a szemöldökömet, nem láttam sok mindent.
Hagytam, hogy vezesse a kezem, és magára rakjon, én pedig megfogtam a kezembe félmerev tagját, óvatosan kezdtem mozgatni rajta ujjaim, és mikor eltolt, engedelmesen emeltem fel a fejem, és néztem rá. Szavaira bólintottam, majd kicsit bizonytalanul, de megcsókoltam, ezzel nyugtatgattam magam, aztán elszakadtam ajkaitól, és lassan letérdeltem elé, majd ahogy mondta, követtem a parancsot, és végül beengedtem a számba annyira, amennyire még úgy éreztem, nem jön rám az öklendezhetnék. Elég furcsa érzés volt, arra figyeltem, hogy ne bántsa őt a fogam, így kezdtem el mozgatni rajta a fejem, ami kimaradt, nem fért be, a kezemmel kényeztettem, reméltem, hogy jó így, beljebb nem akartam vinni, mert volt az a komolyabb félelmem, hogy meg fogok fulladni. Nem ez lesz a kedvenc elfoglaltságom, már most láttam, de most Zane-nek megtettem.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeKedd Nov. 19, 2013 8:30 pm

Kedvelte, amit lát, s amikor először megérezte Carmina ajkait falloszán, halk sóhajjal adta a világ tudatára, hogy mennyire imádta az ilyetén kényesztetést. Persze nem gondolta volna, hogy önnön tapasztalatlanságán ilyen gyorsan felülkerekedik a lány, de nem csalódott benne, hiszen pontosan tudta, hogy minden nő kurva, csak a megfelelő árat kell nekik megfizetni. Ez az ár most egy rajzlecke volt, egy érthetetlen akarat, melytől vezérelve az őt szopdosó ajkak tulajdonosa találkozni szeretett volna vele és tanácsot kért tőle a művészet ecsettel formált ágában.
Nem tudott nemet mondani a másiknak, főleg akkor, amikor először megérintette, amikor először tartotta kezében a remegő kezeket, s hogy Carmina az érte járó fizettséget is hajlandó volt megadni minden szó nélkül, tovább tetézte önelégültségét. Hiszen a lány elhitette vele újra az általa már oly régóta hangoztatott tényt: mindenkinek megvan az ára.
- Ügyesen csinálod. - szakadt ki belőle az újabb sóhaj, majd lepillantott a másik vöröslő tincsekkel keretezett arcára, ami mosolyra ingerelte. Mindig is gyönyörködött abban, ahogyan a farka mások szájában áll és a tudat, hogy Carmina éppen most szop először, forrósággal töltötte el, mennyei mannával etette büszkeségét. Apró erőszakkal markolt bele az avarszín fürtökbe, majd majd nem túl erősen, de határozottan mélyítette férfiasságát a másik torkába, talán túl hosszan is tolva a másik torkába a merevvé vált szerszámot.
Az első köhögő vagy fuldokló hangnál abbahagyta volna az egészet, de amíg ezt nem hallotta, átvette Carmina ajkai fölött az uralmat, mutatva a másiknak elszántságát, a szexualitás egy olyan eddig nem ismert világát, amibe Zane szívesen bevezette volna a lányt.
Pedig nem szerette, ha tapasztalatlanokkal hozta össze a sors, s néha gyűlölte is, ha kezdők kezébe adta a beteljesülését, de most valamiért hitt abban, hogy jó úton jár, hogy ezzel a lánnyal később még kezdhet valamit, hogy talán saját vágyai szerint alakíthatja, önnön céljaira használhatja. Bár ennek a másik semmi jelét nem mutatta, mégis hitt ebben, s ha Carminat nem érdekelte az örömszerzés némileg durvább fajtája, az sem túlzottan érdekelte. Mindenkinek megvan az ára!
- Jól van, jól van... Nincs semmi baj. - nyugtatta az előtte térdelőt, hiszen bármennyire is volt túlpörgetve a másik öklendező reflexe, első alkalommal mindenki fuldokolni kezd az orális kényesztetésnél. S amikor ez megtörtént, amikor talán húrt feszített a lány nyála ajkai és Zane fallosza közé, mosollyal hajolt le a másikhoz, csókkal édesgesse magához újra partnerét.
- És most vissza. - hangzott el a parancs, miközben Carmina arcához tolta a farkát, s hogy mit tesz vele a lány, csak rajta múlik. Ő mindenesetre oldotta a zakóját, maga mellé dobta és nyakkendője is követte öltönyének felső részét. - És a heréimet se hagyd ki...
Szinte csak úgy odaköpte a másiknak, mikor nadrágját letolta és félmeztelenül, alsó nélkül, egy szál ingben állt Carmina előtt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeSzer. Nov. 20, 2013 5:24 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Fura volt az egész helyzet, nagyon idegen tőlem, de nem álltam ellent, hagytam, hogy újat tanítson, végül is, miért is ne tettem volna? Ha kényszerít, nyilván ellenállnék, ha eröltetné, de semmi ilyet nem tett, és pont, hogy ezzel érte el, hogy engedjek neki, és teljesítsem a vágyait. Letérdeltem, és beengedtem a számba. Az orromon vettem levegőt, tekintve, hogy a szám épp tele volt, és nem tudtam semmilyen lélegzetvételt bepréselni mellé. A dicséretre finoman elpirultam, de nem álltam meg, viszont erre kicsit jobban belehúztam, most, hogy már tudtam, hogy jó lesz így.
Ám ő lenyúlt, és mélyebbre tolta magát, próbáltam elfojtani az öklendezési ingert, ellazítani torkomat, de enm volt a legkönnyebb, hiszen nekem még csak ez volt az első. Viszont ahogy ment tovább a dolog, már nem ment ilyen könnyen, és hamarosan jött a köhögés, ezt Zane is tolerálta, és kihúzta magát a számból, én pedig megtöröltem azt, kicsit kiköhögtem magam, összeszedtem, vettem pár nagy levegőt.
[You must be registered and logged in to see this image.]
A csókot finoman viszonoztam, mikor kiegyenesedett, és nekiállt vetkőzni, felsóhajtottam, menni fog, biztos... gondolom, remélem. Szóval folytattam a kényeztetését, visszaeresztettem őt a számba, olyan mélyre, amennyire ő tolta magát, már jobban viseltem, nem mondom, hogy a legtutibban ment, de tényleg, már el tudtam nyomni a köhögést, a kérésre lejjebb mentem, és az említett részeket is kényeztettem nyelvemmel, majd visszatértem merevségére, ráfogva járattam számban, míg nem éreztem, hogy megrándul bennem, ezt már ismertem, oké, hogy nem kényeztettem senkit még szájjal, de ezt ismerem, hamarosan el fog menni, így abbahagytam, azt viszont nem akarom, hogy a számba élvezzen. Elhajoltam, kiengedtem őt számból, és felálltam kicsit bizonytalanul.
- Jó volt? - Kérdeztem óvatosan, remélve, hogy nem aharagszik, mert nem akartam, hogy elmenjen a számban, de az kicsit talán sok lett volna nekem így elsőre.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 9:59 am

- Gyönyörűek az ajkaid. - jelentetette ki a kérdésre, bár nem igazán értette, hogy a lány miért hagyta abba ilyen gyorsan a kényesztetést. Amit a másik a beteljesedés csúcsának vélt, egy apró megingás volt a férfi részéről, egy pillanatnyi bizonytalanság, de kordában tudta tartani magát, vissza tudta fogni a vágyait és meg tudta zabolázni a benne munkálkodó szenvedélyt. Tökéletesen kontrollálta a testét, mesteri szintre emelte a technikáját, így pontosan tudta, hogy miért és hogyan fog elélvezni, mikor lövelli ki testének potens magját, mikor ér el benne olyan magasra a feszültség, hogy ki kelljen engednie. S ez a pillanat még nem érkezett el, még nem volt itt az ideje a csúcspontnak, Carmina még magában tarthatta volna Zane falloszát hosszú percekig is akár.
- Minden pillanatát élveztem. - suttogta a másik fülébe, miközben egy határozott mozdulattal fordította őt el magától, hogy a lány háta mellkasára feszülhessen. Lassan, nagyon lassan oldotta a piros kardigán hatalmas gombjait, miközben végig Carmina nyakát ízlelte, fültövét csókolgatta. Kezei azonban nemcsak a felsővel foglalkoztak, masszírozták és kényesztették a lány testét, simogatták az alig halmok halvány csúcsait, a vékonyka alak szűken mért nőiességét.
Levette a vörös fonalból kötött ruhadarabot, majd egy hirtelenebb mozdulattal szabadította meg a másikat a krémszínű, mintás felsőtől, s abban a pillanatban elveszett a látványban, amit kapott. Gyönyörűnek találta a lányt, annak hófehér bőrét és a szenvedélyes kontrasztot, amit avarszín hajával mutatott neki. Azonban nem állt meg, s a halványbarna nadrág gombjait kezdte oldani, majd amikor már eléggé széles volt a rés, amin beférhetett a keze, vad ostrommal követelte magának Carmina ágyékát, ujjaival érintve a fehérnemű anyagán keresztül a forró barlang bejáratát.
- Téged nyaltak már ki? - szólt újra a mély hang, miközben másik keze még mindig a lány melleit fedezte fel, annak bimbóit izgatta hol gyengébb, hol erősebb csiptető mozdulatokkal.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 10:29 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Örültem, hogy sikerült örömöt okoznom neki azzal, amit életemben először próbáltam. Magához húzott, aztán egy rántással megfordított, és háttal is álltam neki, nekidöntve magam, fejem vállának dőlt, lehuytam a szemem az édes kényeztetésre, de nem tudta teljesen elvonni a figyelmemet arról, hogy közben vetkőztet, de nem álltam ellent. Közben éreztem, ahogy keze melleimre talál, tetszett, amit csinál, és most ünnepélyesen elfelejtettem mindenkit azon kívül, aki a karjaiban tartott. Halkan sóhajtoztam kezei közt, és engedelmesen bújtam ki a ruháimból, hogy rövid úton meztelen legyek felülről. Egy pillanatig talán kiszolgáltatottnak éreztem magam, és esetlennek, de ezzenk Zane nem hagyott időt, a gondolatnak, hogy megmérgezze a kellemes pillanatot. Ha ugyan háttal is voltam neki, éreztem, mennyire tetszik, vagy nem tetszik, amit kap, de igenis tetszettem neki, erre elég jó bizonyítékot éreztem magamnak nyomódni, és a szívverését is elég komolyan érzékelhettem, megmosolyogtatott ez a ki nem mondott bók.
 
Aztán hirtelen ragadt bent a levegőm, mikor keze nadrágomba csúszott és megérintett a kellő helyen. Felnyögtem, és lehunytam a szemem, már egészen át voltam nedvesedve.
- Nem, még nem - Válaszoltam nehézkesen, akadozvam kapaszkodva belé, megnylatam ajkaim. Istenien kényeztetett, többet akartam volna belőle, kezem hátra csúszott hozzá, és kicsit magamhoz nyomtam őt, aztán hozzá fordítottam fejem és csókot kértem tőle, vonzott, hogy magamba tudjam, és ez is így módja volt. Arra jutottam, hogy nem vagyunk itt jó helyen, elszakadtam ajkaitól, és az ölelésből is kiléptem, csak megfogtam a kezét, és felhúztam az emeletre, a nem túl nagy szobámba, de volt benne legalább egy óriási franciaágy, reméltem, ez elnyeri a tetszését legalább, és megbocsájtja, hogy eltávolodtam tőle ennyire. De nem adtam a kezébe magam olyan könnyen, még illegettem-billegettem magam elötte.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeCsüt. Dec. 05, 2013 5:42 pm

A válasz kissé meglepte, de nem törődött vele túlságosan, hiszen akkor ő lesz az, aki bevezeti az orális élvezetekbe. Kedvelte használni a nyelvét, ujjait is segítségül hívta ilyenkor, ajkainak csókjai is növelték a szenvedélyt, de a nyelve ... a munka dandárját mindig az végezte. S amint ezen gondolkodtt, csókot kértek tőle, aminek készségesen engedelmeskedett, de nem túl sokáig, hiszen Carmina kiszabadította magát az öleléséből és húzni kezdte az emeletre.
Lépései követték a lányt egyik lépcsőfokról a másikra, majd amikor belépett a kicsiny szobába, apró mosoly lett úrrá rajta. Mintha tényleg csak az lenne az egész helyiség feladata, hogy a szexualitás temploma legyen, ahol a hatalmas ágy a rituálék oltára. Nézte, amint a lány ringatta magát, de nem hagyta túl sokáig ezt tenni, hiszen közelebb lépett hozzá és miközben leguggolt, határozott mozdulattal tépte le a másikról a nadrágot és a fehérneműt.
- Milyen gyönyörű... - mosolyogta el magát, miközben Carmina forró résének bejáratát figyelte, majd felpillantott a másikra, hogy megismételje szavait újra. - Milyen gyönyörű vagy.
Belepuszilt a lány nagyajkai közé, majd egy lágy mozdulattal tágította nyelvével az előbb csókolt rést. Ismét csak felnézett, majd lesegítette Carmina lábairól a nadrágot, hogy aztán mélyen búgó hangjával kérje meg. - Feküdj a hátadra, terpessz és ... élvezd.
Félmosollyal grimaszolt, majd ha a lány követte az utasítást, akkor egy újabb csókkal kényesztetett, majd szopdosni kezdte Carmina gyönyörének kulcsát, miközben nyelvével néha-néha mélyre nyalt a forró barlang szájába. Imádta, sőt, voltak esetek, amikor ennyi is elegendő volt neki egy nőből, de most nem erre készült, így rettentő odafigyeléssel izgatta a másik ösztöneit, hogy később ne lehessen belőle probléma.
Ujja ekkor csusszant be hirtelen a forró barlangba, először csak egy, majd pár pillanattal később már a második is, hogy feszítse rést, hogy egyre csak nedvesítse az érzékeny pontot. S miközben a a bátor felfedezők belülről hajtották egyre a lányt, addig ajkai és nyelve kívülről kényesztettek, kettős támadás alá véve Carmina gátlásait, szemérmességét és még ki tudja micsodát, ami meggátolhatja, hogy élvezzék egymást.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimeCsüt. Dec. 05, 2013 7:12 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Reméltem, nem haragszik nagyon, hogy úgy elszakadtam tőle, de éppenséggel ágyon jobban szeretem csinálni… mindent, kényelmesebb, és ha másom nem is, ágyam elég nagy van, hogy is mondjam, a fiúk ha nagyon rajtuk van a kangörcs, jó mellé egy ilyen óriási ágy, amin lehet hemperegni, esetenként fogócskázni, és ha már a saját igényeimről van szó, nehezebben esek le róla. Csendben magamban áldottam a nevemet, hogy a nyuszimat a nappaliban most kivételesen nem hagytam szabadon lófrálni, és bezártam a kalitkájába, mielőtt elmentem, engem nem zavarna, és a srácok is megszokták a járkáló szőrpamacsot, de ki tudja, Zane hogy reagálna rá, nem akarnám, hogy véletlenül rálépjen, vagy baja legen vele, jobb, ha távol vannak egymástól. Hirtelen termett előttem, térdelve, rólam pedig eltűnt a maradék ruha is, elpirultam zavaromban, a dicséretre pedig még mélyebb színt vettem fel, épphogy nem takartam el magam a kezemmel, ilyen … meztelen helyzetben sem kaptam még ezt a bókot, de jól esett.

-Köszönöm – Mondtam végül tényleg teljes zavarban. Belém csókolt, reszketeg sóhajt váltva ki, hajába túrtam kicsit, őt nézve, majd kiléptem a ruháimból, és a kérés szerint lefeküdtem az ágy szélére, széttéve a lábam, nem mertem belegondolni, éppen mit láthat, de nem úgy tűnt, mintha zavarba hozná a helyzet, sőt, közelebb hajolva el is kezdte a kényeztetést. Az ismeretlen érzés azonnal teret nyert bennem, és sóhajokat váltott ki, fejem hátracsuklott a párnán, ajkamba harapva próbáltam visszafogni a hangokat, de végül feladtam, tőlem hallgassa, akinek tetszik, hangosan élveztem, ahogy az ujjai belém csúsznak, nedvesség fogadta őket, vágytam rá. Hát hogy is ne, rég voltam férfivel, Zane pedig igazi férfi volt, kétség sem volt felőle, hogy rengeteg emberben járt már, de valahogy ez csak tetszett nekem. Most, ha egyéjszakásról van szó, hosszú távú kapcsolata nem ilyenekkel lesz az embernek, de nekem most erre volt szükségem. Ahogy két oldalról kényeztetett, szinte már sikításnak is beillő hangok hagyták el ajkam, ujjaim hajába túrva nyomták kicsit közelebb, olyan csodálatos volt, vonaglottam alatta, még, még, így tovább, combjaim széjjelebb nyíltak


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitimePént. Dec. 06, 2013 12:12 pm

Csak mosolygot a köszönetet mondó szóra, majd olyan elánnal vetette magát a nagyajkak közé, hogy nyögések, sikolyra emélesztető hangok és hajába túró ujjak lettek a másik válasza. Élvezte, ha ilyen egyértelmű jeleket kap válaszul, hiszen sokkal könnyebb úgy elérni a saját beteljesülését, ha egy átnevesedett, szexuálisan feltüzelt partnerrel kell együtt lennie, mint egy fapinával. Most azonban nem állt fel olyan veszély, hogy szálka megy péniszébe, így folytatta a kényesztetést, ajkaival és nyelvével sodorva a másikat a klimax felé.
Munkája azonban egy lassú pillanatban abbamaradt, s már nem Carmina barlangját csókolgatta, hanem alhasát, majd feljebb vonult a köldökhöz, ahol hosszú másodperceket időzött, onnan ajkainak puha érintéseivel ösvényt rakott a lány jobb melléhez, majd a balhoz, hogy a hosszú nyakat nyalva érkezzen meg végül a másik szájához, amit újra birtokba vett.
Hosszan és követelően csókolt, nyelvét mélyre nyomva a másikba, miközben péniszével simogatta Carmina forró résének bejáratát. Még nem hatolt be, még nem követelte magának a másik testét, csak demonstrálta, mi fog a másikra várni, hiszen a pénisz már igencsak akarta magának a helyet a nagyajkak között, azonban még kivárt, még nem cselekedett.
- Ne ijedj meg... - búgta a másik fülébe, majd megfordult a másikkal, hogy ő legyen a hátán és Carmina könnyű teste nyomja érzéki teherrel. Mosolygott és figyelte a lány reakcióit, majd ha úgy látta szükségesnek, segített neki, hogy az kiegyenesedjen.
- Kicsit emelkedj el, majd segítek, hogy rám tudj ülni. - duruzsolt újra a mély hang, majd mosollyal is bátorította a lányt, miközben figyelte annak minden apró rezdülését, minden kicsiny mozzanatát.
Valahogy úgy érezhette magát Carmina, mint egykoron Zane, amikor ő élte ki egyik legféltettebb fanzáziáját és hagyta, hogy egy férfi vegye hatalmába ánuszát. Emlékezett, hogy mennyire sokat gondolt rá, mennyire vágyta a tapasztalatot, mennyire sokkolta az egész, amikor megtörtént és végül mennyire gyönyörű volt az este amiatt, hogy mert. S most a lánynak is csak mernie kell, vállalni azt, amit a fantáziája diktál, hiszen Zane olyan partner volt, akivel mindent volt szabad, már amit engedett és ő is kívánt. Azonban volt egy olyan sejtése, hogy Carmina fantáziája nem annyira szárnyaló, mint az övé, így magában könnyen mondott igen bármire, amit a másik szeretett volna.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Zane & Mina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Mina   Zane & Mina Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Zane & Mina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-