KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Melissa és Zane Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Melissa és Zane Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Melissa és Zane Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Melissa és Zane Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Melissa és Zane Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Melissa és Zane Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Melissa és Zane Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Melissa és Zane Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Melissa és Zane Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Amos Goodwin

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Melissa és Zane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és Zane Empty
TémanyitásTárgy: Melissa és Zane   Melissa és Zane Icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 1:02 pm

Kevés érzéke volt a művészetekhez - na jó, ez így nem volt teljesen igaz. Amikor még komolyan gondolta, hogy ő lesz a következő hányatott sorsú művész, aki szénceruzás rajzaival megváltja a világot, igenis benne volt a szcénában, tudta ki kicsoda ebben a fergeteges univerzumban, egy képről meg tudta állapítani, hogy kinek a jegyei tükröződtek vissza róla, egy szobor felismerése és kategorizálása nem jelentett neki problémát, s talán még a goblenek sem jelentettek volna neki túl sok fejtörést.
Ivott minden tudást, ami csak elérhető volt a számára, azonban valami eltörött, megfakult az évek során és fontosabb lett az életében más, ami azonnali visszajelzéssel kényesztette: a szex. Ha lehetett ilyet mondani, márpedig egy ember a gondolataiban mindent kimondhat, akkor a művészeteket az erotikára cserélte le, felhagyott a múzsák csókjaival más örömök kutatásáért. S hogy csalódás volt neki a váltás? Nem tudott nyilatkozni róla, hiszen sosem gondolkodott el róla, mint ahogyan most sem tehette meg.
- Uram, Melissa Hobbs érkezett meg a megbeszélt időpontra. - recsegett a belső kommunikátor, amit a diszkó verőemberei arra használtak, hogy koordinálják a mozdulataikat. Természetesen Zanenek is volt egy végpont az irodájában, és amikor megszólalt Cedric összetéveszthetetlen hangja, minden más törölt a fejéből.
- Hogy kicsoda?
- A restarutáror... Resaturátor. - Cedric apró szünetet tartott, majd folytatta. - A nő, aki felújította a képét.
- Vezesd az irodámba. - mosolyodott el Zane a testőr bénázásásán. Cedric nem volt a legokosabb a társaságban, mégis a hatalmas méretekkel megáldott fekete fickó mindig kivágta magát az ilyen helyzetekből és pontosan ezért szeretett vele dolgozni.
Sóhajjal dőlt hátra a vezetőségi székén, majd a helyet figyelte, ahol a képnek kellett volna függenie, ha az a rohadék le nem fröcsköli pezsgővel. Persze azóta annak a szánalmas fickónak a legkisebb gondja az, hogy a javítások költségét ki kell fizetnie, hiszen azok után, hogy egy balesetben eltört mindkét keze, igen nehézkessé válhatott az élete. Azonban elhessegette a gondolatot és inkább az érkezőre emlékezett, de még milyen szívesen.
Felállt a helyéről, majd kilépett a hangszigetelt irodából, hogy a DJ-pult mellől figyelje, amint Cedric Melissat kíséri. Csak rázta a fejét és figyelte, amint a nő cipekedik a képpel, így egy igencsak öblös kiáltással hívta fel magára a figyelmet.
- Legyen már benned annyi tapintat, hogy nem hagyod a hölgyet cipekedni. - előre nyújtott kezével adott súlyt a mondatának, mire a termetes testőr engedélytkérő tekintettel kérte el a talán becsomagolt képet, amit Melissa talán átadott neki. Illetve nagyon remélte, hogy megkapja, hiszen igencsak rossz pont lenne a bűnlajstromán, ha ezt elpipogyáskodná. S ha a lány átadta a festményt, újra Zane hangja csattant az üres szórakozóhelyen, ahol csak páran takarították fel az éjszaka maradványait.
- Na, ugye nem is volt nehéz! - mosolyodott el, majd figyelte a nőt, és bármennyire kúsztak a fejébe pajzán gondolatok, valami más is megjelent benne, ami leginkább egy érzelemre hasonlított. Gyorsan megszabadult tőle, és zakóját igazítva fordult Melissa felé, amikor melléért a kettő.
- Üdvözlöm Ms Hobbs! Kérem, fáradjon beljebb. - Nyitott ajtót a nőnek, majd a testőrre pillantott. - Innentől átveszem, köszi Cedric.
Majd lépett be a másik után, immáron a képpel a kezében.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és Zane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és Zane   Melissa és Zane Icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 5:23 pm

Csak még jobban szorítottam magamhoz a festményt, ameddig a hatalmas férfi a telefonban betyárkodott. Visszafogott kíváncsisággal szemlélődtem csendesen, hiszen soha -  az előző megbeszélésen kívül, amikor a mű állapotát mértem fel -  nem voltam ilyen jellegű szórakozóhelyen. Nem tudtam elképzelni, hogy akár kedvem teljék abban, hogy a hangos zene megrezegtesse a bensőmet, vagy akár azt, hogy a mértékkel fogyasztott édes pezsgőn és boron kívül bármilyen más alkoholt magamhoz vegyek. Nem, az nem az én világom volt.
Egy lágy mosollyal bólintottam, amikor a férfi engedélyt kapott, és előre engedve őt a hatalmas tér kongó ürességét figyeltem menet közben, egészen addig, ameddig össze nem rezzentem Mr. Bishop hangjára, amint a beosztottjához intézte szavait. Lesütöttem egy pillanatra a szemeimet, mert én is elszégyelltem magam a férfi helyett is, és ahogy felém nyújtotta a kezét, egy halk köszönömmel nyújtottam át a nagyjából tíz kilós festményt. Leginkább a keret volt okolható a súly miatt, ám addig sem bántam, hogy vihettem. A munkám része, egészen addig, ameddig sérvet nem kapok. Olykor nem árt a segítségkérés.
- Jó napot, Mr. Bishop - mosolyogtam fel a férfire, s ahogy megnyílt előttem az ajtó, folytattam is. - Köszönöm - ugyanazzal a könnyed mosollyal léptem be az irodába, hogy Cedricnek is megköszönhessem a segítségét. Kezeimről lassú mozdulatokkal csúsztattam le a kesztyűt, hogy aztán a fejemről levehessem a kalapot is, s a kiegészítőket a táskával együtt az egyik székre tehessem, amely az asztal előtt állt.
- Remélem nem késtem a munkával, igazán igyekeztem időre leszállítani Önnek a festményt - zavarttá váló mosollyal pislantottam a férfi felé, és csak én éreztem bűntudatot, hiszen több, mint három nap múlva lett volna esedékes a határidő. - Rendkívül makacs foltok éktelenkedtek Vallejo munkáján, mint azt Ön is tudja - tettem hozzá sajnálkozva, de nem volt tisztem rákérdezni, hogyan és miként került rá piszok. Az én részem a kép rendbetétele volt, Mr. Bishop feje pedig csak a piszok odakerülése miatt fájhatott korábban. - Ellenben sikerült megtisztítanom - bizakodó mosoly jelent meg arcomon rá nézve ahogy kimondtam ezeket a szavakat a keretben halott némaságba burkolózó élettel teli festményről. Szerettem volna, ha a férfinek csakis a végeredménnyel kellett volna törődnie, minden egyéb pedig az én felelősségem volt. Ahogy majd a csomagolás levétele is, miután elhelyezte biztonságban a festményt.



zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Melissa és Zane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Melissa és TJ
» Mi-Cha & Melissa
» Jerry & Melissa
» Sophie & Zane
» Mina & Melissa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-