KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Orfeus & Ethan Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Orfeus & Ethan Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Orfeus & Ethan Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Orfeus & Ethan Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Orfeus & Ethan Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Orfeus & Ethan Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Orfeus & Ethan Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Orfeus & Ethan Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Orfeus & Ethan Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Orfeus & Ethan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Orfeus & Ethan Empty
TémanyitásTárgy: Orfeus & Ethan   Orfeus & Ethan Icon_minitimeKedd Dec. 10, 2013 9:51 pm

Help Me!
I'm sick, i can't breathe, this pain... drive me MAD


Hogy kétségbe voltam-e esve? Nanáhogy, még szép!!! Ne vicceljünk már, csak tizenhárom éves vagyok, a szüleim két hónapja tántek el teljesen, azt mondták, lemennek a kisboltba kenyérért, nem jöttek vissza. Vártam őket, de aztán mikor már semmilyen számlát nem fizettek, kijött a rendőrség, nem találhattak ott, azonnal elbújtam, és ahogy beljebb lépett a zsaru, én kiosontam az ajtón. Az utcán éltem, a hidegben, a retekben, a magányban. De ezerszer inkább az az élet, mint egy árvaház. Ott mindenféle dolog van, aminek én nem örülnék, anya mondta, hogy csúnya dolgok történnek. Anasztázia is árvaházban lakott, míg el nem indult, mondjuk ő utána mindenféle neves felmenővel rendelkezett, de még neki sem volt jó a gyermekotthonban. Nem szeretném, hogy bántsanak.
De nem itt tartunk. Az utcán éltem, míg egy néni egy nap azt nem mondta, hogy meghív ebédre. Megmosakodhattam, és adott tiszta ruhákat. Cserébe csak azt kérte, hogy az unokáját kísérjem el hozzá a suliba, figyeljek rá, mert mindig elcsavarog a sütis boltba. Megígértem neki, nagyon hálás voltam, hogy végre valami fonomat ehettem. Titokban figyeltem őt, mögötte mentem, néha megálltam cipőt kötni. Egyszer láttam, hogy készül hátranézni, így beugrottam egy kis utcába, onnan kukucskáltam kifelé, mikor hirtelen valaki befogta a számat valamivel. Kapálóztam, nyöszörögtem, de mintha egyre inkább fáradtam volna el, a karjai közé rogytam.
Mikor felkeltem már itt voltam. Nagyon sötét van, semmit sem látok, csak tudom, hogy többen vagyunk, és mind fiúk. Mindannyian a szüleik után sírtak, csak én voltam csendben, mit is mondhattam volna? Én is kérjem az enyémeket? Az éhséggel megbirkóztam, a sötétséggel nem. Teljesen elvette a látásomat, esetlen és tehetetlen voltam, csak akkor jött fény, mikor belépett a férfi. Na akkor viszont vakságért könyörögtem. Csak ültem összekuporodva a sarokban, tudtam, hogy semmi és senki nem tud megvédeni, lent vagyunk, egy pincében, apa mindig oda pakolta a lopott dolgokat. Senki sem találta meg, és most én is az voltam, egy lopott gyerek.
Egyik nap, nem tudtam már, milyen napszak van, hány napja vagyok itt, és miért, újra lejött. Nem néztem fel, csak kapaszkodtam karomba, mellyel lábaimat kulcsoltam, homlokom a térdemnek nyomtam, és próbáltam elfojtani a feltörni kívánó zokogást, csak ne vegyen észre. Hiába. Éreztem ujjait hajamon, majd ahogy a szőkés tincsek közé marva felránt, felkiáltottam a fájdalomtól, hogy halljon valaki, dehát esélytelen volt. Másik keze a felsőmbe kapaszkodott, ahogy megemelt riadtan kaptam kezéhez. Valami olyasmit motyogtam rekedten, csak ismételgettem, mint egy kis imát; eresszen el, kérem, eresszen el, kéremszépen...

TEMPLATE BY ELIZA @ SP & ATF
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Orfeus & Ethan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orfeus & Ethan   Orfeus & Ethan Icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 12:22 am

Már napok óta alig alszok. Valamit nem veszek észre, ami itt van előttem. 
Az elmúlt három hétben eltűnt nyolc gyerek szabályos időközönként.
Hétfő…
Szerda…
Péntek…
Viszont most hétfőn nem... vagy csak még nem jelentették. Ami furcsa.
Idegességemben az asztalra csapok. A fényképek amin a fiúk vannak szét szóródnak.
Minden gyerek általánosba jár, viszont ezen és a nemükön kívül nincs bennük semmi közös.
Pár napja kaptam meg az ügyet, nem is tudtam róla, de már úgy kaparja az agyam, mint még soha semmi. Emma jut eszembe, talán pont ezért nem látok tisztán. A Főnököm azt hitte, jobban jár, ha eltitkolja előlem, viszont az emberek vasvillával jönnek ha hamarosan nem lesz eredmény is. Tehát a főnök kénytelen volt bevenni engem is, lévén, hogy jó zsaru vagyok.
Kinyitom az egyik fiú aktáját, át olvasom, közben tollammal kopogok a papíron.
Minden ilyen elmeháborodott ott lengeti maga mögött a szaros fonalat, amire csak rá kell taposni.

XxX
A mai napon meglátogatom a családokat, hátha találok valami plusz infot.
Lassan lépkedek fel Bobbyval a társammal Bickék verandáján. Bekopogok, s szinte egyből ajtót is nyit Phil Bick a fiú apja.
- Megvan, megtalálták? Kérem, mondja, hogy igen!-Ebben a melóban ez az egyik legrosszabb, mikor nem tudod, hogy mint mondj az embereknek, hogy ne vágjanak egyből eret.
-Mr. Bick, sajnos még nem, de megteszünk mindent. Eliza itthon van? Át kellene beszélnünk mindent, hátha valamit még is kifelejtettünk.
Láttam ahogy a szemében könny gyűlik. Egy mély levegővel vesz erőt magán.
-Nincs, szolfézs órára ment a gimnáziumba, Anyvel együtt. Tudja ilyenkor legalább egy kicsit nem gondolnak erre a szörnyűségre. Bízunk benne, hogy Billy és Any öccse is épségben hazatér.
-Rendben köszönjük, akkor vissa jövünk máskor.
A kerekek az agyamban már recsegve dolgoztak, de még nem mondhattam semmit.
Megfordultunk és eljöttünk. Mikor a második és harmadik családnál otthon voltak a fiúk testvérei, azt hittem rossz nyomon járok, ám később, szintén volt egy gyerek aki szolfézson van. 
Az eltűnt fiúk közül négynek a testvére szolfézsra jár ugyan abba az iskolába ugyan ahhoz a tanárhoz. Nekem ennél több nem kellett.
A kapitányságon megkaptam a házkutatásit. 
Mire kiértünk már esteledett. Megnyomtam a csengőt, de nem jött válasz, erre már elkapott a gépszíj, rátenyereltem a csöngőre és ütöttem az ajtót.
Felrántották az ajtót, és előttem ált egy férfi, életemben nem láttam még albínót, ilyen közelről, ijesztő volt. Rossz belegondolni is, hogy mit érezhetnek a fiúk, ha tényleg itt vannak.
-Rendőrség, én Orfeus Bell vagyok ő meg a társam Bob Light. -Mutatom fel egyből a jelvényemet, majd biccentek Bobby felé, aki már a házkutatási papírt nyújtja át.
A csávó nem szólt semmit, csak elkerekedett a szeme, majd tett egy lépést hátra. Ez már rosszul kezdődik. Keze megfeszül az ajtón. Szemem ide oda rebben a fószeren és a kezén. Oh, Istenem add, hogy meg akarjon lógni.
Hirtelen mozdul, s Isten megadja nekem. A csávó megpróbálja ránk csapni az ajtót, de én már tenyerelek is az ajtóra. Hátra fut én meg utána.
-Bobby keresd a srácokat, én majd elkapom!-Loholok utána, kirihan a hátsó kertbe, átugrik a szomszédba, én meg utánna. A harmadik szomszédban már a sarkában vagyok, ugrok elkapom a derekát és együtt terülünk el a földön. Megpróbál megütni, kivédem, de a kövit így is bekapom, eltelik vagy tíz tizenöt perc hadakozás és agyalás, mire ráfejelek, kicsavarom a karját és a hátába nyomom.
A szám felszakadt ömlik a vér a szemöldökömből bordáim érzékenyek, lehet, hogy eltörtek.
Végre megbilincslem, ekkor már hallom a mentő és a rendőrkocsik szírénázását.
-Na te rohadék, jogában áll hallgatni. Bármi, amit mond, felhasználható Ön ellen a bíróságon. Joga van egy ügyvéddel beszélni. Ha nem tud ügyvédet fogadni, az állam fog kijelölni egyet Önnek. Megértette! -Magammal ráncigálom vissza a házhoz, majd belököm a kocsiba. Bobby már oda is jött hozzám. A szomszédok kit sereglenek az utcán.

-Van egy kis gond Orfeus, az egyik gyerek, nem tudunk róla semmit.
-Rámutat az egyikre, egy mentő kocsiban ül. Oda sétálok hozzá, és leguggolok előtte.
-Szia kölyök, Orfeus vagyok, hogy hívnak? -Teszem fel neki a kérdést, és agyamban már kutatok is, hogy melyik szülő az, aki nem veszi észre, hogy eltűnt a gyereke?


A hozzászólást Orfeus S. Bell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 11, 2013 5:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Orfeus & Ethan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orfeus & Ethan   Orfeus & Ethan Icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 4:03 pm

Help Me!
I'm sick, i can't breathe, this pain... drive me MAD


Próbáltam lefejteni rólam a kezét, de szinte csak vakon kapkodtam, semmit nem láttam a könnyektől, hangom átcsapott hisztérikus kiabálásba, mert ugyan fogalmam sem volt, mire készül velem, annyit felfogtam, hogy semmi jóra nem számíthatok. Feljebb emelt, már a semmiben kapálóztam, jóval kisebb lévén nála. Ekkor hallottuk meg a csengőt. Egy pillanat alatt fogott át a nyakamra, elszorítva a evegő útját, körmei bőrömbe fájtak, éreztem, ahogy egy vércsapp végigrohan hátamon, fuldokolva kapartam kezét, fejem hátra csuklott, egyre hevesebben verték az ajtót... és elengedett. A földre esve hörögve kapkodtam levegő után, kis foltok táncoltak a szemem előtt, az ajtó záródott. Semmit nem hallottam, nem is nagyon figyeltem, inkább a légzésre koncentráltam. Éreztem, hogy az ujjai helyén, a körmöknél szinte azonnal megdagad a nyakam, és forróvá válik. Halk szuszogássá csapott át kapkodásom, összehúzódtam a nyirkos padlón. Valaki közelebb mászott hozzám, és megsimogatta a felkarom. Lehunytam a szemem.
Újra kinyílt az ajtó, de most nem a szokásos, ráérős léptek jöttek, valaki lefele futott egy zseblámpával. Fogalmam sincs, hogy hogy csináltak, hogy találtak ránk, de mindenkit kivittek, engem egy kis segítséggel, mert még mindig szédültem. Lenyomtak egy mentőautóba és elkezdtek megvizsgálni. Kába voltam, kifelé néztem, olyan furcsa volt minden kinti dolog, a friss levegő, jó illata volt, olyan sok ember gyűlt össze, nekem pedig kóválygott a fejem, nehezen vettem levegőt, az orvos ezt is hamar észrevette, és leguggolva mellé felfelé döntötte a fejem. Láttam egy kisebb tükörben, hogy vörös, tényleg vérzik, négy ujj lenyomata volt hófehér bőrömön. Elkezdett csúnyán beszélni a bácsi, és azt mondta, ne menjek sehova, szerez valami merevítő félét a nyakamra, mert ráestem valamire, és mert csúnya. Mondtam, hogy rendben, maradok. Elsietett, és egy ideig egyedül voltam. Felsebesedett kezemet szorongattam, hogy ne érezzem magam annyira egyedül. De kinéztem a kocsiból. Szülők szorongatták a gyerekeiket, néhány át akart férkőzni a nézelődőkön, lehet, a fiaikhoz siettek. Halk sírásba kezdtem, fájt minden kis részem.
Valaki hozzám sétált, aki nem az orvos volt, nagyon csúnyán festett, lehet, hozzá is fog jönni a doktor bácsi. Leguggolt elém, szerencsére egyszintben voltunk, mert nem szívesen forgatgattam volna a nyakam. Válaszolni kellett volna, de fájt a torkom, ezért egy ideig csak néztem őt. Nem tűnt ijesztőnek, így mégis erőt vettem magamon, bár hangom rekedt volt, és halk.
- Ethan vagyok. Nemrég lettem tizenhárom - Tettem hozzá, mert mindig a kor is érdekli az embereket. Hüppögéssé csillapult a sírásom, de még mindig a kezemet nyomorgattam, amin néhol nem nagyon volt bőr. Az orvos visszajött, átmászott a bácsin, és megint felfelé kellett billentenem a fejem, hogy a nyakamhoz férjen, lefertőtleníthesse a sebeknél.
- Ő sokkal rosszabbul lehet - Mutattam végül az előttem térdelőre, mire a doki ránézett.
- Ne aggódj érte, ő is sorra fog kerülni kishaver - Nyugtatott meg, majd belenyomta a fertőtlenítős kendőt az egyik félkör alakú sebbe, mire felnyögtem.
- Mikor szerezted ezt? - Kérdezte végighúzva ujjbegyét az egyik hurkás ujjnyomon.
- Az előbb - Válaszoltam csendesen, majd előregörnyedve köhögni kezdtem, így vettem észre... ő egy rendőr. Mikor kiegyenesedtem, és újra kezelésbe vették a nyakam, Orfeust néztem.
- Ne keresd a szüleimet. Elmentek kenyeret venni. - Hunytam le szemem, hogy ne láthassam az arcát, mert újra rámjött a sírás, miattuk nem... bíztam benne, hogy visszajönnek, de örökké eltűntek.
- Nem tudom, hol vannak -

TEMPLATE BY ELIZA @ SP & ATF
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Orfeus & Ethan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orfeus & Ethan   Orfeus & Ethan Icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 6:03 pm

Tehát Ő a hiányzó láncszem.
Elmosolyodok, ahogy a dokival leközli, hogy én nagyobb bajban vagyok. Elveszek egy gézdarabot, nagyjából letörlöm a képemet, közben figyelem, ahogy a doki kérdezősködik, és ellátja a Ethan sebeit.
-Jól álltad a sarat, szinte biztos vagyok benne, hogy simán leharcoltad volna azt a tökfejet. -Vigyorgok rá. Meglep amit a szüleiről mondanak. Azt mindig is tudtam, hogy vannak felelőtlen szülők, de azért mindennek van határa. Az előbbi dühhöm kezd visszatérni, ám most a szülei miatt, de nem mutathatom felé. Szívesen megkeresném a szüleit és jól megrángatnám őket.
-Van esetleg nővéred, vagy bátyád, aki szolfézsra, vagy kémia korrepetálásra jár? - Ugyan is ez volt a kapocs. Az a rohadék csak olyan srácokat rabolt el, akiknek a nagyobb testvérei hozzá jártak suli után.
-Van hova menned? Nagyszülők, rokonok, bárki? Csak mert ha nem, kereshetünk neked valami jó gyerekotthont. - Figyelem a reakcióját, nem akarom túlzottan felzaklatni, így is elég gány dolgokon ment keresztül, nem kell még neki az is, hogy én itt feleslegesen traktáljam, de azt még sem hagyhatom, hogy az utcán éljen miután kiengedik a kórházból.
A doki közben bekötözte Ethan sebeit, megnézte a pulzusát, a torkát, átvizsgálta, hátha van e még rajta bárhol sérülés.
-Fiam, molesztált az a férfi? Tudom, hogy ez kényes téma, ha igen, nem kell aggódnod, diszkréten kezeljük az információt.- Feszülten figyelek, a szememben ismét láng gyúl, ahogy arra kell gondolnom, hogy ezek a srácok mit éltek át.
Miután Ethan válaszol, s a doki felém fordul, hogy engem is elkezdjen lekezelni.
-Nem gond, ha én is használom a te mentőkocsidat? Mondok egy tippet, ha mentek be a kórházba, szólj a sorfőrnek, hogy kapcsolja be a szirénát, ennél nincs is jobb buli. Titokban én is beszoktam nyomni a rendőr kocsiban. - Kacsintok Ethan felé. Közben a doki már matat is a fejemen. Fordítgatja az arcomat, bökdös az ujjaival, kitisztítja a sebet, mire halkan szisszenek egyet.
-Maguk nagyon szadisták tudnak lenni Doki. - Össze varrja a szemöldököm, majd egy kis összehúzó raktapasszal le is pecsételi az egész folyamatot.
-Ugyan már, hagyja, hogy szétverjék a fejét, arra nem is reagál, de egy kis fertőtlenítő, és tű látványától összecsinálja magát?
-Ott dolgozott az adrenalin, itt viszont csak a fájdalom van, teljesen más. Mellesleg mindenkinek van gyengepontja, nos nekem a tű. - Már a kezeimet kötözi, hát igen, ha az öklöd találkozik egy ember arcával, nagy valószínűséggel felszakad a bőr.
A doki nem válaszol, csak "cicceg", majd magunkra hagy.
-Szóval Ethan, mi legyen? Te vagy akit el kell helyezni valamerre, így van választási lehetőséged, főleg ha én mögötted állok, viszont, az utcára nem mehetsz. Ez az egy kikötésem van.    
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Orfeus & Ethan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orfeus & Ethan   Orfeus & Ethan Icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 7:06 pm

Help Me!
I'm sick, i can't breathe, this pain... drive me MAD


Halovány mosoly költözött ajkaimra, talán kicsit el is nevetem magam.
- Remélem, igazad lett volna - Igen, büszke vagyok a dicséretre, jó lenne, ha igaz is volna, de az utolsó képekből ítélve nem hiszem, hogy ment volna. Hiszen majdnem megfojtott, nem is tudom, mikor fájt valami annyira, mint mikor rámfonta az ujjait.
Megspóroltam neki a további kérdéseket, és szinte bevallottam, hogy a szüleim elhagytak. Szegények voltunk, gondolom rám már nem futotta, úgy voltak vele, majdcsak megleszek egyedül és elmentek. Én lettem az új Jancsi. Reméltem, hogy megértette, nem kell kimondanom, annak nem örülnék. Kérdésére felvontam a szemöldököm. Mi?
- Nem, egyedül vagyok. Iskolába sem járok. Soha nem is jártam, az anyukám tanítónéni volt, ő tanított írni és olvasni. - Ha lett volna testvérem, nem futkosnék egyedül az utcákon, nem félnék ennyire. És biztos többet ennék, mert a testvérem nagyon tehetséges lenne, mondjuk szépen énekelne, és gyönyörű lenne.
- Csak azért voltam az iskolánál, mert egy nagymama adott enni, és az unokája ruháját is megengedte, hogy felvegyem, azt kérte cserébe, hogy menjek el, és ne engedjem, hogy bemenjen a csokiboltba, mert nála fog ebédelni. Követtem őt, idősebb volt nálam. Csak aztán elkaptak hátulról - Nehezen beszéltem, nagyon fájt a torkom, de próbáltam minnél érthetőbb lenni. Összevontam a szemöldököm, magam elé néztem.
- Most biztos azt hiszi, hogy becsaptam őt, pedig nem, ott voltam, tényleg - Bizonygattam, és a doktorbácsira néztem, hogy hisz-e nekem, ő pedig visszabólogatott. Viszont a rémülettől hamar óriásivá kerekedtek a szemeim, a szívem kellemetlenül kalimpált, és ettől csak elkezdtem zihálni, a már amúgy is megnyomorgatott légcsövemet gyötörni.
- Nem... nem én... csak... nem, de.... - Szédülni kezdtem, a doki pedig a vállamra tette a kezét.
- Jól van, ezt majd később. - Zárta le a témát szerencsére, majd megnézte az ütődéseket az arcomon, megkért, hogy húzzam fel a felsőmet, és megtettem, alatta karmolások voltak, zúzódások, hasfalamon pedig egy félig begyógyult seb. De ezek nem a gyerekrabló miatt, hanem előtte, az utcai élet miatt.
- Mi? Mi az, hogy molesztálni? - Kérdeztem értetlenül, azt értem, hogy titok marad, és nem mondja el senkinek, de fogalmam sincs, hogy mit jelent ez a szó.
- Csak aludtam, mikor bevitt, aztán fent voltam... kivéve néha, nem tudom, mi történt, néhol nem emlékszem semmire. Kiesett az idő - Dörzsöltem meg orrom tövét, ezzel igazából szinte csak elkenve a maszatot. A művelet végére a kezeim be vannak kötve, a nyakamban merevítő, és valamiért belém dugtak egy tűt, amiből cső ment ki, megkértek, hogy feküdjek le. Megtettem, onnan néztem felfelé, néztem, ahogy csepeg valami a zacskóból a csőbe. Az ajánlatára elmosolyodok, és bólintok, láttam mr szirénázó autót, mindenki arrébb ment.
- Az nagyon menő - Kuncogtam, fáradt lettem hirtelen, de nem aludtam volna el semmi pénzért, őt néztem, ahogy ellátják, kivéve a tűs résznél, akkor inkább a zacskóval törődtem. Nyeltem egy kicsit, és visszanéztem, míg ki nem ment a doki.
- a te feltételed szerint nem mehetek az utcára, az enyém szerint viszont nem megyek gyermekotthonba. Két hónapig éltem az utcán, csak hogy ne kelljen oda kerülnöm. Ha kell, maradok ott tovább. - Ha neki lehet feltétele, nekem is. Pár pillanatig gondolkodtam.
- Orfeus...még soha nem voltam kórházban, milyen az? És ugye te ott leszel? - Kérdeztem végül, kicsit talán bele is pirulva. Nem is ismer, de én meg csak őt ismerem, nem hagyhat egyedül egy idegen helyen. Az utcán igen. De a kórházba ne!

TEMPLATE BY ELIZA @ SP & ATF
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Orfeus & Ethan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orfeus & Ethan   Orfeus & Ethan Icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 8:10 pm

Heves tiltakozását látva úgy döntök ezt a témát jehelni kellene még.
Nem is értem, hogy még is mi a fene ütött belém, szörnyű traumán van túl, nem kellek én is, hogy tetézzem a helyzetet.
-Figyelj, az utca nem neked való, senkinek sem való, de főleg nem egy tizenhárom éves gyereknek. Kereshetünk neked nevelő szülőket is. -Nem akarok neki hazudni, hogy a gyerekotthon jó hely, mivel én nem ott nevelkedtem, nem tudhatom, hogy milyen is az, nem akarom félre vezetni. 
-Ezt majd még átbeszéljük, de tudnod kell, hogy én nem tudok ellentmondani az államnak, és ők nem fogják hagyni, hogy ismét eltűnj. Ha már itt tartunk mi a vezetékneved?

-Indulnunk kell, ide visszük a gyermek kórházba Biztosúr, ott megtalálja majd, minden gyerek ott fog kikötni.

-Rendben. -Mondom a dokinak, de még Ethan felé fordulok egy pillanatra.
-Bemegyek a kórházba, de előtte még van egy kis dolgom. Esetleg kell valami, mekis kaja, képregény, vagy egy játék konzol? Bármi? -Érdeklődve várom a válaszát, ha bármi van amivel egy kicsit is jobb kedvre deríthetem, vagy megkönnyíthetem a helyzetét, akkor ne kíméljen.  Addig is míg újra nem találkozok vele kiderítem mi is a története, plusz, hogy mit tudnánk tenni a gyerekotthon helyett.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Orfeus & Ethan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orfeus & Ethan   Orfeus & Ethan Icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 8:52 pm

Help Me!
I'm sick, i can't breathe, this pain... drive me MAD


- a teljes nevem Ethan McLawe - Válaszoltam végül, de tudtam, hogy ha megpróbál valamit, amit én nem akarok, el fogok szökni tőle is, ahogy már annyi ember elöl elfutottam. És milyen jól tettem, látszik, mi lesz a vége, ha találkozom valakivel. Nem lehet bízni senkiben, nem szabad. Bármi is az a molesztálni, lehet, hogy megörtént, csak nem emlékszem rá. Ki tudja?
Elfog a félelem, mikor megtudom, hogy Orfeus nem jön, és egyedül maradok, nem akarok! De mégsem mondok semmit, csak csendben figyelem, ahogy távolodik. Visszafordul, de már nem látom, nem tudom felemelni a fejem a merevítő miatt, csak a hangja jut el hozzám.
- Esetleg.... talán.... csak egy mesekönyvet. Minél több mesével - Mondom a nagyon tipikus választ, hát persze, az a legfontosabb, a mesék, azzal élem túl egyedül. Bezárják a mentőautót, és elindul. Az orvos megfogta a kezem. Furcsa, hogy valaki hozzám ér ilyen gyengéden, akaratlanul szorítottam rá kicsit a kezére.
- Aludj nyugodtan. - Nem hittem volna, hogy menni fog egy ilyen mozgó dologban, de tévedtem. Ahogy lassan ringott alattam, elaludtam. Szörnyű rémálmaim voltak a pincével, a pasival... megtörtént, vagy álmodtam? Valaki finoman rázogatva szólongatott.
- Ethan... Ethan... ébredj fel, gyerünk! - Kipattantak a szemeim. Fölöttem egy orvos állt, a gép, amin rajta voltam, észvesztő sebességgel pittyegett, rólam meg dőlt a víz. Oké, fent vagyok, minden rendben. Egy fehér szobában feküdtem, már két cső meredt ki belőlem, és éreztem, hogy a takaró alatt sincsen minden a legnagyobb rendben. Vacakul nézhettem ki. Úgy is éreztem magam. Azt mondta, akar csinálni valamilyen vizsgálatot, hogy megtudja, hogy... és itt megint azt a fura szót használta. Nem tudtam, mit akar és hogy, így csak vállat vontam. Teljesen be voltam ágyazva, a sok kötés, meg miegyéb alól szinte ki se látszódtam.
Elmondta, hogy nagyon sok fájdalomcsillapító van bennem, ezért kába leszek, de ha szeretném, majd beengedi a rendőrt, ha megjött. Bólogattam valamit. Felajánlotta, hogy rajzolhatok, ebbe bele is mentem. Kaptam lapot, ceruzát... Jancsi és Juliskát akartam rajzolni. De más lett belőle. Egy kis alak, szakadt ruhában, és egy nagy, aki fölé magasodik, a kisebb fekszik, a nagy mosolyogva áll felette, és egy lépcsőt, aminek a tetején volt mégvalaki. Csak akkor döbbentem rá, mit rajzoltam, mikor hangokat hallottam, de a kezem akkor sem állt meg, folytatta apró, vontatott mozdulatokkal, a szemem is rátapadt, a szívem lelassult, ez inkább belső játék volt. Az álom és a valóság, de melyik melyik?

TEMPLATE BY ELIZA @ SP & ATF
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Orfeus & Ethan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orfeus & Ethan   Orfeus & Ethan Icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 10:02 pm

A kérésére elmosolyodok, már van is egy jó ötletem, hogy mit viszek be neki.
Bobbyhoz sétálok, leadom neki az infokat amit Ethanról megtudtam.
Húsz percel később már kapitányságon tanakodunk.
-Ethan apja nem a legjámborabb fajtából való. Pár éve rabláson kapták, de sikerült meglépnie, azonban most nem is olyan régen megint megpróbálkozott egy kisbolttal. Menekülni próbált, de a bolt tulajdonosa merész volt és utána futott. Most börtönben csücsül. Viszont  Ethan anyja eltűnt, mintha a föld nyelte volna el. A szakmája tanár, körbe küldünk róla egy képet, és fel is jelentjük, gondatlan gyermek felügyelet miatt. Már itt van a gyámügy, ha kiengedik Ethant pár napon belül, oda mehet, már meg is van a helye.
Ingatom a fejem.
-Az nem lesz jó, a kölyök teljesen kiakad attól a gondolattól, hogy ilyen helyre kerüljön. Nem küldhetjúk be oda. Kell egy nevelő szülő aki befogadja addig míg nem találnak neki valakit.
A főnökünk vörös fejjel jelenik meg az asztalunknál.
-Elárulnád, hogy az iternet miért van tele azzal, hogy szétvered a gyanusítottat egy kertben? Nem, nem, tudod mit inkább ne mindj semmit, jobb ha kiveszel egy kis szabadságot és ez nem kérés, hanem parancs. Megértetted?!
-De hát meglett, megérdemelte, örüljön neki, hgy életben hagytam a szaros jelentéktelen életét. Minden srác megvan, jól vannak a körülményekhez képest, és ezt nekem és Bobbynak köszönheted! -Fred feje lilulni kezdett, majd olyan hallkan szólalt meg, hogy meglepett. Lehet, hogy jól jön neki a düh kezelés amire a felesége küldte.
-Igen tisztában vagyok vele, de még is azt gondolom, hogy kell ez neked. Felkell dolgoznod, hogy hasonló helyzet volt mint … Emmával.
- Az utolsó szót szinte ki sem mondta, az én szemem meg össze szűkült, ez egy olyan kártya amit most mocskos módon kihasznált. Tudtam, hogy jön még valami amit nehezen tud csak kimondani, és már előre felkészültem.
-Hallottam amikor a kölyökről beszéltetek. Ne aggódj Orfeus, nem kell amiatt aggódnod, hogy egyedül fogod tölteni a pihenőd, legalább is egy részét. A srác akinek nincsenek szülei, hozzád kerül, már beszéltem a gyámügyissel is, holnap reggel a küszöbödön fog állni a csaj, és együtt gyerekfészekké varázsolhatjátok a lakásodat.
-Oké eléggé padlót fogott az állam, annyi időre biztos, hogy Fred elslisszoljon, és lássam Bobby ábrázatát, hogy egy gind megoldva. Ja persze de kinek is? És velem mi lesz én nem vagyok szülő fajta, nem tudom mit kell kezdeni egy gyerekkel, és amúgy is egy rohadtul nem törvényes.
Csak annyira voltam kába, hogy robot üzemmódban haza mentem elhoztam Emma kedvenc mesekönyvét a Grimm legszebb meséit, és akkor tértem magamhoz, mikor a kórházi recepcióst faggattam merre találom Ethant. Lehet nem is zártam be a lakásom ajtaját? Most már mindegy mi az nekem, ha még ki is fosztanak, ugyan már. 
Ethan rajzolgatott, megáltam az ajtóban, koppantottam az ajtófélfán.
-Szolgálatra jelentkezem Little Boss. -Felé nyújtom a könyvet. -A nővéremé volt, imádta, szóval gondoltam ez tetszeni fog neked is. -Vigyorgok rá, mint valami idióta, és igen totál be vagyok parázva. Most még nem mondom el neki, hogy hozzám fog költözni, majd holnap, vagy utána. Vagy valamikor a napokban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Orfeus & Ethan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orfeus & Ethan   Orfeus & Ethan Icon_minitimeCsüt. Dec. 12, 2013 7:10 pm

[quote="Ethan McLawe"]
Help Me!
I'm sick, i can't breathe, this pain... drive me MAD


Tuti, hogy ennek az egésznek a megemésztéséhez sok időre lesz szükségem, bár kevesebbre, mint ahhoz, hogy átgondoljam, mi van anyuékkal. Biztos történt velük valami, nem hagynának csak úgy egyedül, biztosan nem, valami nagyon nagy tévedés van, esetleg feltartják őket, vagy elfelejtettek mindent, mint abban a mesében a... nem jut eszembe a címe, de csak úgy nem mehettek el. Nem olyanok, ugye?
Nagyon vack nyakmerevítőben lenni, de persze, elhiszem, hogy enélkül mégrosszabb lenne nekem, és ez kell ahhoz, hogy helyre jöjjek, így elviseltem, és inkább csak rajzoltam tovább. Fájt a torkom, azt még éreztem valamennyire, bár onnan is elmúlt volna a sajgás! Próbáltam nem arra figyelni, inkább a pittyegő hangra, vagy arra, hogy vajon mikor jön vissza Orfeus? Lehet, nem is jön vissza, csak úgy mondta, hogy ne legyek annyira ijedt. Ez kedves lenne tőle, de az mégkedvesebb, ha el is jönne, persze, nem kötelező, velem lenni mindenkinek fakultatív program, vagy házi feladat, amit vagy megcsinálnak, vagy nem.
Aztán valahogy... mégis megjött. A kopogásra figyeltem fel, halovány mosollyal néztem, ahogy közelebb jön hozzám.
- Szia - Köszöntem neki, a felém nyújtott könyvet pedig csillogó szemekkel vettem el.
- Wáo, köszönöm szépen, biztos csodás történetek vannak benne. - Tettem le az elém tolt gurulós sztalra, finoman végigsimítottam a borítóján, majd elmosolyodtam.
- A Mikulástól is mesekönyvet kaptam, csak ebben az évben nem jött... biztos nem tudott beszélni anyuékkal, vagy nem talált meg... remélem, ők azért mégis kaptak valahogy tőle valamit - Sóhajtottam, majd hátra dőltem, nagyon elfáradtam, kicsit pihegtem, majd pislogtam párat.
- Az orvos azt mondta, meg akarja vizsgálni, hogy molesztáltak-e -ráncoltam össze homlokomat, még mindig fogalmam sem volt a szóról, de nem tűnt valami bíztatónak.
- Fájni fog? - Kérdeztem csendesen, kezem, amiből a cső állt ki a könyvön pihent, simogatta.

TEMPLATE BY ELIZA @ SP & ATF
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Orfeus & Ethan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orfeus & Ethan   Orfeus & Ethan Icon_minitimePént. Dec. 13, 2013 11:02 pm

]Senki se mondhatja, hogy az élet könnyű, vagy ha még is akkor tutira hazudik. De hogy van akinek még a szarból is több kerül a tányérjára mint az átlag embernek, na az az igazán nagy szívás.
Először csak pislogok, mikor mondja, hogy megfogják vizsgálni, szinte ki is ment a fejemből, hogy ennek is be kell következnie. Hirtelen nem is tudom, hogy mit mondjak.
-Hát... t-tudod... én, - Basszus úgy viselkedek, mint aki életében nem mondott el senkinek semmilyen rossz hírt. De ez a helyzet most még is más. Ez egy gyerek, ráadásul azok a kutyaszemek, amiket csak és kizárólag a gyerekek és a kutyák tudnak használni, hogy még a legérzéketlenebb ember is elgondolgodik egy pillanatra, hogy: " Ezt tényleg megakarom tenni vele?". Tehát most én is ebben a kicseszett helyzetben vagyok.
Zavartan túrok bele a hajamba, oda ténfergek mellé, és leülök az ágyra.
-Szóval a dokik csak szeretnék megtudni, hogy teljesen épségben vagy e. - Hogy fogalmazna egy teljesne ép eszű ember, aki most én is igazán lehetnék, de a mai napra már kezd túltengni bennem a nagy P. Az az PROBLÉMA csupa nagy betűvel.
-Tudod, hogy többen voltatok annál az embernél, és a többi fiú megsérült, mert az a férfi bántalmazta őket. Tizenhárom vagy, biztos, hogy tudsz róla, hogy mi az, hogy közösülni. Tehát szeretnénk tudni, hogy az a... férfi, megerőszakolt e... téged. - Mély levegőt veszek, ahogy kiejtem az utolsó szavakat is. Közben beszéd közben megfogok egy ceruzát, s egy üres lapra kezdek el rajzolgatni. Egy galamb bontakozik ki előttem a lapon, ami az ég felé szárnnyal. Leteszem a ceruzát, és Ethanre nézek.
-Ez biztos nagyon kényes téma, és meg is értem, ha félsz, vagy rossz érzés egyáltalán gondolni is erre, de ez a szükséges rossz, a te érdekedben. - Nagyon remélem, hogy nem történt vele semmi, hogy annak a mocsokládának nem volt erre ideje, mert ha igen, az hót ziher, hogy bemegyek a fogdába és a rácsokon fogom kiverni a fogait, az összeset egytől- egyig.  
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Orfeus & Ethan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orfeus & Ethan   Orfeus & Ethan Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Orfeus & Ethan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ethan McLaw
» Danny & Ethan
» Orfeus Shane Bell
» Orfeus & Deena Külvárosi park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-