KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás   Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 6:43 am




Deena & Agatha

Váratlan találkozás, váratlan eseményekkel!

Words: - ✘ Music: - ✘ Note: -


[You must be registered and logged in to see this image.]
Minden akkor vette kezdetét mikor javítani akartam az életemen, de talán csak még jobban bonyolítottam. Ki kellett eresztenem a gőz, a legtöbb ember elment volna egy bárba leitta volna magát. Én épp az ellenkezőjét tettem, tiszta fejjel, átgondolva döntöttem úgy hogy elutazom egy időre. Nem akartam, hogy Henry felkeressen, ezért pedig a végsőkig is képes voltam elmenni, ami jelen esetben Barcelona volt.
Barcelona… Hm, gyönyörű hely, de rettentően távol volt tőlem, de talán erre van most szükségem. Az élet erre az útra vezetett engem, s sosem hátráltam meg, ahogyan most sem fogom megtenni. Nem tudtam mi fog itt várni rám, de úgy éreztem ennél jobb nem is történhet jelenleg. Egy meseszép hotelban szálltam meg, ahol mindent megkaptam, amit csak kívántam. Itt nem ismertem senkit, nem dolgoztam, mindenek előtt nem kellett megfelelnem minden ostoba elvárásnak. Az életemet egy fokkal megkönnyebbítettem, vagy lehet, nehezítem, de ezt erősen kétlem. Amint felértem a szobámba rögtön körbe néztem. Nem bírtam levenni a szememet a szobáról, meg az egész berendezésről. Nem sokkal később elkezdtem kipakolni a ruháimat. Elegendő ruhatárat hoztam magammal, fogalmam sem volt, hogy mennyi időre jövők ebbe a városba. Idő kellett nekem mire megemésztem az elmúlt dolgokat, s elfelejtem azt, amit kell. Magamhoz képest most egészen gyorsan végeztem a dolgaimmal, ez a művelet csak 3 órán át tartott, ami határozottan haladás. Egy nagyon rövidnadrágot vettem a lábaimra, hogy takarjon valami, e miatt a munka miatt meg tanultam kellően divatosan és szexisen is öltözködni. A felső pedig egy szexi top volt, ami remekül állt rajtam. Amint kisminkeltem magam s megfésültem a dús csokoládébarna hajszálaimat, amilyen gyorsan csak tudtam összekötöttem lófarokba. A hotel lépcsőjén kecses léptekkel lépkedtem lassan, míg le nem értem a recepcióig, ahol véletlen, vagy a sors összehozott egy lánnyal. Épp adtam le a kulcsomat mikor megfordultam és nekimentem egy fiatal lánynak. arca bájos és angyali volt, reméltem nem köt velem haragot ezért.
-Te jó ég! Ne haragudj rám, teljesen el voltam foglalva a gondolataimmal, nem néztem az orrom elé. –Kértem bájos és megnyerő hangon elnézést az idegentől. Meg kell mondanom őszintén tényleg belemélyedtem a gondolataimba, nem törődtem semmivel és senkivel. Azzal a reménnyel jöttem ebbe a városba, hogy túllépek a múlt árnyain.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás   Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás Icon_minitimeCsüt. Dec. 12, 2013 6:19 pm

Meguntam Vegast, ilyen is előfordulhat néha napján. Így fogtam a legkisebb bőröndömet, összepakoltam pár ruhát és belegyömöszöltem a bőröndbe. Majd gondosan eltettem a kártyáimat a pénztárcámban, elég kellemetlen lenne, ha pont a tárcámat hagynám otthon. A napszemüvegemet feltoltam az orrom hegyére, írtam egy cetlit, amiben tudattam, elutazom. Szerintem már egyáltalán fel sem tűnik nekik, ha elhúzok otthonról, annyit vagyok távol.
Vissza kellett futnom a lakásban, a mobiltöltőt az asztalon hagytam. Nem akarom megkockáztatni azt, hogy egy lemerült telefonnal egy ismeretlen helyen rekedek. Behuppantam az autóba, majd bekeveredtem a szokásos dugóba. Felhúztam az ablakot, túl nagy a hangzavar.
A reptéren leparkoltam az őrzött parkolóba, az ott járőröző fickó már ismerősként biccentett nekem. Én lazán intettem neki üdvözlésképpen és komótosan vettem ki a bőröndömet a csomagtartóból. Biztos léptekkel irányoztam meg a jegyárusító pultot.
- Melyik a leghamarabb induló járat, ami Európába indul?- dőltem rá a pultra félkarral és ütemesen ütögettem a felületét.
A srác, aki a jegyeket adta, a számítógépébe bújt, úgy kereste nekem a megfelelő járatot. Dolga végeztével felnézett, és mondta:
- Egy óra múlva indul egy Londonba, de oda már csak a másodosztályon vannak szabad helyek- tette még hozzá, ahogyan alaposan végigmért.
Válaszára elfintorodtam, nem igazán szeretek másodosztályon utazni. Ha megtehetem, akkor sokkal szívesebben vagyok az első osztályon. Hála apám pénzének gyakran utazhatok kényelmesebb körülmények között.
- És olyan, amin esetleg van még hely az első osztályon?- pillantottam a fiúra évődve.
Negyedórán belül egy jegyvásárlás és egy gyors öltözőbeli történés után, már az utasoknak fenntartott kanapén ücsörögtem. A gépem csak másfél óra múlva indult, addig egy magazint lapozgattam unottan.
Mikor leültem a gépen a helyemre, még egyszer visszanéztem a reptérre... Barcelona jövök!
Hosszú út után végre megérkeztünk a spanyol fővárosba. Az információs pultnál érdeklődtem megfelelő szállás után. Majd a nőci által adott listát böngésztem, találtam egy- két szimpatikusabb hotelt. Végül egyet kiválasztottam a sok közül, igazán nem oszt, nem szoroz, hol éjszakázom. Csak legyen szabad szobájuk. A barcelonai reptér előtt beszálltam egy taxiba és egészen a hotelig szállítottam magamat. Egy kis borravaló után elhajtott, és én szemügyre vehettem a hotelt. Már első látásra megtetszett, amikor beléptem, még jobban elnyerte a tetszésemet.
Épp a recepciónál álltam sorba elmélyedve a gondolataim közt. Előttem egy lány adta le épp a kulcsát, mikor nem figyelve rám belém ütközött. Ferde mosollyal az arcomon hallgattam a szabadkozását, szerettem az ilyesfajta filmbe illő találkozásokat.
- Nem tesz semmit- ráztam meg a fejemet, és a fejemre csúsztattam a napszemüvegemet.
- Agatha- mutatkoztam be végül.
Vissza az elejére Go down
 

Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-