KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Minnie Moose & Bentley Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Minnie Moose & Bentley Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Minnie Moose & Bentley Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Minnie Moose & Bentley Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Minnie Moose & Bentley Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Minnie Moose & Bentley Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Minnie Moose & Bentley Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Minnie Moose & Bentley Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Minnie Moose & Bentley Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Minnie Moose & Bentley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Minnie Moose & Bentley Empty
TémanyitásTárgy: Minnie Moose & Bentley   Minnie Moose & Bentley Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 1:25 am

Gyors, mégis ügyes mozdulatokkal szlalomozok el motorommal a dugóban álló autók kellős közepette, miközben eleresztem a fülem mellett az ideges káromkodásokat, az ideges sofőröktől, melyeket azért kapok, mert míg ők tovább kénytelenek itt várakozni, én nyugodtan haladhatok tovább célom felé. Igazság szerint a bukósisakom miatt nem jut el túl sok hozzám ezekből a szidalmakból, de ismerem már jól annyira az autós népséget, hogy tudjam mit kívánnak nekem. Azonban nem vagyok sokkal szerencsésebb mint ők, amint a sor elejére érek, és már elégedetten hajtanék át a kereszteződésen, ami esélyt kínál arra, hogy esetlegesen időben odaérjek a találkozó megbeszélt időpontjára, hírtelen pirosra vált előttem a lámpa, én pedig beragadok, egy lerobbant sárga taxi és egy vadiúj ezüstszürke bugatti veyron közé. Las Vegas pontosan erről híres, mindennemű színű, és formájú kocsi megtalálható itt egy négyzetméteren belül. Szerintem az egész világon itt az egyik legnagyobb a négyzetméterre eső eltérő autók száma. Túl sok időm azonban nincs filozofálni, ugyanis szemből már indulnak az autók, és nemsokára oldalról is fognak, szóval ha valamit csinálni akarok akkor most kell cselekednem, én pedig hírtelen ötlettől kezdve gázt adok a Hondamnak, és gyorsan megindulva a piroson áthajtok a kereszteződésen, azonban még így is majdnem balesetet szenvedek, egy oldalról felém rohanó terepjáró miatt. Amint sikeresen átérek, hátrafordulok és a kinyújtott középső ujjam villantom meg felé, annak ellenére, hogy tudom nem ő volt a bűnös. De itt nálunk ez már csak így szokás. Ráadásul sietnem kell ami miatt ideges vagyok, és őszintén szólva, még mindig nem józanodtam ki teljesen. Az éjjel pár ismerősömmel felkerestünk egy stripklubbot, és őszintén szólva fogalmam sincs hogyan keveredtem haza, a következő mindössze annyi, hogy Wade ébreszt, mint egy fél órával ezelőtt, hogy sajnos nem tartózkodik a városban, és valami halaszthatatlan tárgyalásra kellene beugranom helyette, ami már tíz perce megy. Természetesen nem haragudtam rá, hiszen mégiscsak a testvérem, azonban nagyon meglepett, hogy engem hívott fel, és nem valamelyik segítőnknek szólt, akiket elvileg az ilyenekért fizetünk, hogy mindenféle csipp-csupp munkát elvégezzenek, míg mi élvezzük az életet, és bulizunk. Aztán mint a kedvenc rokonom beszámolójából kiderült, az illető mindenképpen ragaszkodott hozzá, hogy egy Rochettel beszéljen. Hát most kap egy Rochettet, de szerencsétlenségére nem a jobbik fajtából. Még szinte meg se állok, máris leugrom a motoromról, természetesen hol máshol, mint az előcsarnokban a portásfülke mellett. Megszokták már tőlem, hogy itt parkolok, mikor nagyon ritkán meglátogatom a céget, éppen ezért van beépítve egy direkt fotocellás ajtó, mert egy forgón nem tudnék bejönni, és kénytelen lennék kint leparkolni. Egy biccentés közben repítem a kulcsokat a portás felé, aki macskaügyességgel kapja el, nem hiába volt korábban kiváló elkapó a nemzeti ligában, aztán visszavonult, és unatkozott, így szegődött el hozzánk dolgozni. Fizetni ugyan nem fizetünk, helyette bármikor használhatja bármelyik gépet a kaszinóban, viszont tökéltes reklám, mert azóta még többen járnak ide. Ráadásul én szerveztem be, úgyhogy büszke vagyok magamra. A liftben megigazítom kócos frizurám amennyire csak lehet, bár így is ugyanolyan marad, és elrendezem a félig lecsúszott bőrdzsekim is. Amint nyílik is az ajtó határozott léptekkel lépek ki, és pár lépés után máris ott állok a tárgyalóterem előtt. Nagy levegő, majd kinyitom. - Elnézést kérek a késésért nagy dugó volt kint. – Mentem ki azonnal magam, ám legnagyobb megdöbbenésemre a várt akadékoskodó aggastyán helyett, egy igen csak dekoratív, fiatal vörös hajú hölgy vár. Szerencsémre csak a mondat befejezése után vettem ezt észre, így pillanatnyi megingásom miatt nem szakítottam félbe mondanivalóm. - Bentley Rochett vagyok hölgyem.- Lépek oda hozzá, miközben bemutatkozom, és puha kezét ajkaimhoz emelve apró csókot nyomok rá. Közben persze nem állom meg, hogy végig ne mérjem, és sajnálattal állapítom meg, hogy nagyon vadítóan néz ki. Bár fogalmam sincs, hogy mit keres itt. De amit a legjobban bánok, hogy hazai vadászterületen vagyok, így nem lőhetek rá.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Minnie Moose & Bentley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minnie Moose & Bentley   Minnie Moose & Bentley Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 4:36 pm

A kurva életbe - idegesen dobolok az asztalon mutatóujjammal, miközben jobbomban tollat forgatok. - Hol a faszban van már? - eléggé sok dolgom lenne ma, és még vissza kell érnem az irodába, hogy befejezzek egy nagyobb kaliberű munkát, plusz még ezt is.
Abban a reményben jöttem a Rochett fivérek cégének épületébe, hogy érdeklődjek bizonyos pletykák valóságtartalma felől.
Már egy ideje ideértem, szó nélkül a megbeszélt tárgyalóba mentem. A portás valamit próbált magyarázni, hogy nem kellene felmennem, de ki nem szarja le?! Otthonosan mozgok az épületben, annak ellenére, hogy még soha nem jártam itt. A tárgyalóban fekete bőrdzsekimet az egyik szék támlájára terítettem, a szék mellé, a földre került a fekete táskám, ami elég nagy ahhoz, hogy minden beleférjen, amire csak szükségem lehet. Fekete, térdfölé érő szoknyámba a fehér blúzt tűrtem, melynek felső három gombját kigombolva hagytam. Vörös hajam lágyan omlik fehér vállamra, egyenes gerinccel ülök, az ablakon ki-kipillantok. Jobb lábamat átvetem a bal combomon, fekete magas sarkúba bújtatott lábam egyenletes tempóban kopog a talajon, szinkronban az ujjammal. Egy jegyzettömb fekszik előttem, és a telefonom, melynek kijelzőjére gyakran pillantok rá, várom, hogy befusson végre az emberem. De sehol senki.
Fél tízet beszéltünk meg, én hétre már a munkahelyemen voltam, és leadtam egy cikket, utána még átrobogtam a városon - gyalog, mert szükségem volt már egy kis szmogos, Vegasi levegőre -, és kilenc tizenkettőkor már itt voltam, bíztam benne, hogy a férfi is itt lesz. Ilyen az én szerencsém.
Amíg várok Rochett-re, ráunok a tétlen ücsörgésre, felállok a székből és az ablakhoz lépek. Karba fonom kezeimet, úgy pillantok le a zsúfolásig telt utcára, a forgalmas útra. Egy autó sem áll meg az épület előtt. Ha negyedórán belül nem fut be, lelépek - gondolom bosszúsan, miközben tekintetemet a helyiségben járatom. Semmi különleges, csak egy tárgyaló. Ennél izgalmasabb dolgot pillantok meg a szemem sarkából, az utcán. Gyorsabb mozgás az araszoló, dugóban ragadt autóknál. Egy motor az. Vezetőjén bőrdzseki van és az illető férfi, ehhez kétség sem fér. Az mellékes, hogy imádom a motorokat, és odavagyok azokért a faszikért, akik rendelkeznek vasparipával; ami fontos, és lényeges, az az, hogy a motor nem szimplán megáll az épület előtt, hanem behajt. Be, egyenesen az előcsarnokba. Felvonom egyik szemöldököm a látottakra, aztán hamarosan befut Rochett. Úgy mentegetőzik, mintha csak egy tanárnő lennék, ő pedig elkésett volna az órámról -fut át az agyamon, félmosolyra húzva ajkamat.
Felé nyújtom a jobbom, de a kézcsókra nem számítok, meg is lep a dolog.
- Lindsay Moose, örvendek - aprót mozdul a kezem, de nem húzom el, hagyom, hogy fogja. Miközben végigmér, én is így teszek, de kevésbé feltűnő módon. Nem teszem szóvá végül, hogy késett, hiszen elnézést kért, én pedig nem vagyok sem sértődékeny, sem haragtartó. Viszont a 'hölgy' megnevezés módfelett tetszik.
- Azért vagyok itt - vágok bele rögtön, nem kertelve -, mert szeretnék egy interjút önnel a Las Vegas Daily-nek - mosolyodok el halványan. Hangom magabiztosan cseng a szoba csöndjében.
Vissza az elejére Go down
 

Minnie Moose & Bentley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-