KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Sonia & Isabella Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Sonia & Isabella Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Sonia & Isabella Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Sonia & Isabella Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Sonia & Isabella Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Sonia & Isabella Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Sonia & Isabella Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Sonia & Isabella Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Sonia & Isabella Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sonia & Isabella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sonia & Isabella Empty
TémanyitásTárgy: Sonia & Isabella   Sonia & Isabella Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 10:22 pm

Porcelán ívű lágy dallamok kergették egymást a néma sötétségben. Noha alig múlt délután két óra, mégis szívszorítóan magányos lélekmotívumok keltek szárnyra bennem. Senki. Senki nem volt, aki meghallotta volna a néma kiáltásokat. Élni akarok! Élni, s az egyik szívdobbanás közben porba hullni. Elveszni, meghalni és feltámadni. Egyedül lenni, ahogy mindig is kellett volna.

Mia familia - a mosoly keserű vért fakasztott bennem, ahogy anyára, apára, a bátyáimra s az egész családra gondoltam. Soha nem engedték, hogy akár csak egy percig is szomorúság ülepedjen meg bennem, s készek voltak akár órákat azzal tölteni, hogy én voltam a legfontosabb. Csak egyetlen dolgot felejtettek el; azt, hogy én én lehessek. Hagyni, hogy elragadhasson a szurokszínű depresszió, lehessek oly mélyen a szívemben, hogy senki hozzá ne férhessen, miközben az arcom derűt, vágyat és emberséget tükrözött. Lelketlen arc voltam csupán, nem több. Ahogy most sem vagyok más az évek elmúlásával sem. Senki sem vagyok, s egyben az, akire számíthattak, s eközben az felejtettem el lenni, aki vagyok. Mindig más arc, más történet, más én, akit senki nem felejt, s akit senki sem jegyez meg.

Hallod a szárnyak suhogását? Lehunyt szemek, kitárt karok, s tudom, egy vagyok közülük, szabad vagyok. Szabad! Nem vágyom másra, nem akarok több lenni. Egyetlen bizonytalan lépés, tudva, hogy mindennek vége lehet, mégsem tettem mást, csak ujjaim tétova szorításába engedtem a korlátot, hagyva, hogy az alant száguldó kamionok, autók által generált széllökés felperzselje a megragadó gondolataimat, szárnyra kelve a meglibbenő lenge felsőm anyagával. Elengedhetném magamtól a vasmarkú múltat, mégis nehezebb, most minden, mint a gyógyszer előtt. Akkor igazán én voltam. Egekbe szökkenő vidámsággal, most pedig?! Árnyék egy olyan világban, ahol még csak nem is látnak szívesen. Ahol elhalványuló életlánggal égtem belül, és senki nem látja. Nem engedtem.

Ujjbegyeim mégis csak jobbra csusszantak a korláton, lábam követve a mozdulatot nyitottam ki a szemeimet, hogy ne csak érezzem a részegítő forgatagot, de látnom is kellett. Tudni akartam, hányan rémültek meg attól, hogy odafent álltam, a híd korlátján kívül, élvezve azt, aki és ami voltam. A mosolygásom kísérte őket útjukon tovább, engedve, hogy úgy gondolják, mindent el akartam magamtól dobni. S talán így is volt. Talán itt az ideje, hogy... még egy lépést tettem, a legvékonyabb peremrészre, kezeimet szinte teljesen magam mögé engedve kapaszkodtam a korlátban, hogy a testem önmagától homorúvá váljon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Sonia Lucas
Sonia Lucas

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : vegas, baby
◮ hozzászólások száma : 19
◮ join date : 2013. Dec. 22.

Sonia & Isabella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sonia & Isabella   Sonia & Isabella Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:18 am

Sok beteg ember szaladgál az utcán. Negatív, mélabús, meg nem értett emberek, akik minden áldott nap szembenéznek a saját démonaikkal. Mind hiába. Én már csak tudom, hiszen én is egy vagyok közülük. Velük ellentétben nekem annyi szerencsém van csupán, hogy az én betegségem orvosolhatónak bizonyult egy olyan munkával, ami másoknak kedvező. Piromán vagyok. És tűzoltó. Tudom, tudom, ez a párosítás… Üt. Számomra pedig a kellemest a hasznossal szituáció. Ott lehetek az imádott lángjaim között, anélkül hogy bárkinek is bántódást okoznék azzal, hogy én gyújtom a tüzet. Mint ahogyan az régen volt. Félreértés ne essék, nem különösebben zavar az, ha másoknak fájdalmat kell okoznom, vagy ha ne-adj-isten egészen véletlenül valakinek a halálát okoznám… Tudnék aludni, elhihetitek. Tény, hogy nem túl sok empátia szorult belém. Nyilván nem álltam be a sorba, amikor azt osztogatták.
Viszont a munkám végett kötelességem figyelembe venni a bajbajutottakat és törődnöm kell a rászorulókkal, amiért ugyan nem rajongok, de elfogadom. Magamhoz képest egészen belejöttem ebbe az empátia-dologba, hála a magam mögött hagyott tűzoltó éveknek. Néhány hete helyeztek át Vegasba. Új hely, új élet. Majd megszokom ezt is. Nekem aztán mindegy, csak tűz legyen. Ezért élek.
A srácok itt is ugyanolyanok. Őrültek. Tökéletesen passzolnak hozzám. Hamar sikerült közös nevezőre jutnunk, ami szerintem azért van, mert lélekben én magam is férfi vagyok.
A gondolataim legmélyén kaparászok munkába menet, ez általában mindig így van. Akkor ocsúdok fel, amikor megpillantom az öngyilkosjelölt lányt. Persze elképzelhető, hogy csak egy újfajta nyújtási-technikát próbálgat, de azért jobb nem kockáztatni. A lelkemre venném, ha a szemem láttára zúgna le a forgalomba. Na, jó… nem. De akkor is tennem kell valamit, erre esküdtem fel. A tűzoltómunkához felelősség jár. Valamit valamiért. Ha a tűzben akarok játszadozni, el kell viselnem ezt a fajta alantas munkát is. Ami normál esetben nem is lenne alantas, csak hát én köztudottan minden vagyok, csak éppen normális nem. És az empátia hiányzik belőlem, így pedig nehéz.
Leparkolom a kocsit, nem túl messze a lánytól, de azért nem is a közvetlen közelében, nehogy hirtelen bepánikoljon és leugorjon, vagy megijedjen és véletlen essen le. Egyik sem lenne túl előnyös, egyikünkre nézve sem.
Óvatosan közelítem meg, mindenesetre akcióra kész vagyok, ha esetleg ellenkezne, vagy utána kellene ugrani – ami valljuk be, eléggé groteszk lenne, de amilyen ostoba vagyok, simán megtenném –, majd megszólítom.
- Bármit is tervezel, hidd el, nem éri meg!
Ez a standard szöveg, nem én találtam ki. Én sajnos ehhez túlontúl érzéketlen vagyok, de ha a többieknél bevált, gondolom nálam is beválhat. Vagy nem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sonia & Isabella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sonia & Isabella   Sonia & Isabella Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 12:59 am

Fehér. Fehér por, vörös por, hamuszürke és sötétszürkébe borult fátyol pereg le előttem ólomsúlyként. Igen, égbeszökkenő, porbahulló, vágykeltő és undort hozó mindaz az eufória, amit akkor, abban a szent pillanatban érzek. Halk, élénk, csendes és motorzúgásra emlékeztető másodpercek, amellyel a gyógyszer jön. S érzem, hogy úgy ringat el, mint gyermekét az anya. Tudom, hogy én vagyok. Én. S nem tudom, ki vagyok. Kivé lettem, hol vannak a határok? Isabella, igen, így hívnak. S mivé lettem? Lágyan suttogó élet, kíméletlen érzékek, csak egy lépés, és tudom, hogy vége mindennek. Csak egy, egészen kicsi..

Mámorító, mégis gyenge mosoly azoknak, akik odalent szinte sikoltanak értem, aggódó pillantásukat a szél sodorja felém gyengéd fuvallatként, s érzem bőrömön azt az aggályt, azt a sóhajtó, mély, ragacsosan elfúló segélykiáltást, amit csak ők érthetnek. Könnyű lenne, elengedni azt az egyetlen pontot, aláhullni és elérni az ismeretlenbe. Hullana porba könnyeitek sóssága? Emlékek lassan sorvadó árja közé lopakodva egy volnék az, aki halovány fényként pislákolna csak a feledés karjaiban, puhán, némán kiáltva ki bizonytalan követeléseit. Élet! Élni akarok, s miközben vagyok, senki sem vagyok.

Szemeim fűződnek a messzi kékségre, fel, egészen fel, ahogy meghallom a hangot távolról, egészen apró ponttá zsugorodva előttem, mögöttem.. mindenhol, lassan engedve tüdőmbe egészen mélyre a gomolygó szén-monoxidot, a zene végeláthatatlan árját, és tudom, nem vagyok egyedül. Minden egyes pillanat gyötrelem, s mindegyikben ott rejlik a kéj, az öröm, amit megszabdal, eltipor és megöl a borzongás, a szeretetlen jelen és a jövő nélküli álom.

- Nem tervezek semmit - egészen halkan, öntudattalan boldogsággal a hangomban szólaltam meg ujjaimmal kígyóként marva a korlát anyagába, s tudtam, hogy az a szörnyű íz a számban nem múlik. Kesereg, s vágyón, fájón akar új adagot. A mai... elhagyott. S a tegnapi... vígan kesereg önmagában, láthatatlan nyúlánk kezeivel ragadva meg a vak sötétséget, amit maga után hagyott a mai sosem volt józanság. - Sosem próbáltad még a valódi szabadságot igaz? - mindig a kötelesség, mindig a tudat, sosem az ösztön, a valós, az érzéki én. Ajkaim vad, semmit sem félő mosolyra húzódtak, hirtelen lépve vissza a korláttal szembe, pillantásom korbácsként csattanva végig a nő puhán tekintélyt parancsoló arcán, hogy a végén felnevethessek.

- Mi a te szabadságod? - hirtelen lopva el tekintetemet róla néztem a hídon száguldó autókat, és tudtam.. ők sem igaziak. A keserűség ha nyomokban is oly mély árkokat szántottak bennük, hogy azt kisimítani, kitölteni lehetetlen lett volna. És nem igaz. Semmi sem... valós. Árnyak suhogása, márványba rótt fehér kristály, tövises boldogság, mindenki ezt vallottam.


• Ez nagyon durván beteg reag lett, ne haragudj xDDDD Remélem tudsz vele kezdeni.. valamit o.O
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Sonia & Isabella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sonia & Isabella   Sonia & Isabella Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sonia & Isabella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-