KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Carlisle & Fleur Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Carlisle & Fleur Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Carlisle & Fleur Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Carlisle & Fleur Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Carlisle & Fleur Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Carlisle & Fleur Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Carlisle & Fleur Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Carlisle & Fleur Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Carlisle & Fleur Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Carlisle & Fleur

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Carlisle & Fleur Empty
TémanyitásTárgy: Carlisle & Fleur   Carlisle & Fleur Icon_minitimeSzer. Jan. 08, 2014 8:35 pm

'A matrózkocsmák mélyén felzokogtam,
ahogy a temetőkben nevetek,
enyém csak az, amit a sárba dobtam,
s mindent megöltem, amit szeretek.'
/Villon/


Nem akarja. A kurva életbe. Látom rajta, még nem mond semmit, de látom, érzem. Ismerem eléggé, hogy tudjam. Meg sem várom, hogy mit reagál. De, de mégis. Meg akarom várni. Muszáj tudnom. Tudnom kell.
Kijelenti, hogy ő nem tervezte ezt, és szeretné, ha ezt átgondolnám, és csak reméli, hogy nem lesz... gyerekünk. De már van. Igaz, hogy körülbelül akkora, mint egy borsószem, de ott van. Láttam, és hallottam a szívverését. És Carlisle most azt mondja nekem, hogy hagyjam a picsába - még, ha nem is így fogalmazott. Nem akarja. Óvatosan próbálta a tudtomra adni, de értem én...
- Baszódj meg - sziszegem, arcom lágy vonásai megkeményednek, hangom érzéketlen. Soha nem gondoltam volna, hogy egy gyerek, egy alig élő gyerek miatt készülök ki ennyire, és beszélnék így a férfivel, akit szeretek. Már egy ideje együtt vagyunk, de egyikünk sem tervezete ezt, sőt... egyenesen elleneztük ezt. Nem, nem vagyok gyerekellenes, de nem szeretem őket. És, amikor múltkor voltam ellenőrzésen, rá sem mertem nézni a lépernyőre, mert úgy is tudtam, hogy mi lesz a sorsa: kikaparják. És én is néztem oda. Csak meghallottam. Az orvosnak nem kellett semmit mondania, csak mosolygott. Szívverés volt. Gyors és halk, de valami élőé. Jóleső érzéssel töltött el ez a hang.
Aztán eljöttem. A doki még a lelkemre kötötte, hogy egyek többet, mert szörnyen le vagyok fogyva, és ez nem fog jót tenni, senkinek sem. És igyak két liter vizet naponta, akkor minden rendben lesz.
Most itt szorongatom a kezemben a felvételt. Ideges vagyok, ujjaim enyhén reszketnek.
- El kell mennem. Kiszellőztetni a fejem, vagy ilyesmi - utánam nyúl, ahogy elhagyni készülök a szobát, de kitérek előle - Ne, ne érj hozzám! Elegem van - vallom be. - Elegem van, hogy eldobom az életemet miattad, a közös életünkért, hogy boldogok lehessünk, és te most azt kéred tőlem, hogy hagyjam az egészet a picsába, és vetessem el ezt a... gyereket?! Soha, soha nem akartam gyereket, most láttam és hallottam, és a miénk. Ezt te is tudod - higgadt próbálok maradni, de alig veszem észre, hogy kiabálok. Egy pillanatra lehunyom a szemem. Akarok még mondani valamit, de inkább egy heves és éles mozdulattal feltépem az ajtót, majd bevágva magam mögött, kirohanok a bejárati ajtón, le a lépcsőn, ki a szakadó esőbe, be az autóba. Ott egy pillanatra elgondolkodom. Most hova? Mindegy, csak el innen.
Alig pár perce, hogy beletapostam a gázba, csörög a telefonom. Carlisle az. Kinyomom, kikapcsolom a telefont, az anyósülésre dobom. Nem érdekel.
Ordít a zene, legszívesebben én is sikítanék, kikelve magamból. Könny marja a szememet, de ahogy ki akarna buggyanni egy-egy csepp, letörlöm. Már egy ideje kiértem a belvárosból, lassan elhagyom a külvárost. Szürkület van, fogalmam sincs, hova megyek. El.
Hamarosan felhős éjszaka borul a tájra. Ónos eső kopog a tetőn, és a szélvédőn, köd ül a területen, a Hold kékes fénye még csak nem is dereng a nehéz, ólomszín felhők mögül. Olyan, mintha egy alagútban vezetnék.
'Crying for me was never worth a tear / My lonely soul is only filled with fear...'
A BMW durván megfarol, és egy pillanattal később egy szarvas sodródik fel a motorháztetőre. Az üveg megreped, és azonnal ezerfelé robban, pókhálóvá változtatva a szélvédőt. Nem tudok reagálni. Semmit. Eszembe jut, amit apám mondott, kormányozd az árokba, és ezt teszem, de már késő.
Csonttörés szerű hang kúszik a fülembe, a légzsák működésbe lép, az öv mélyen a mellkasomba és a hasamba váj, a szarvas az útra esett az autóról. Mindenhol üvegcserepek, egy fának csapódtam, vér a kézfejemen, a hulló eső csípi az arcomat. Bizonyára ott is lehorzsolódott a bőr. Jeges levegő szivárog be a szélvédőn keletkezett lyukon. Hideg van, fázok, vér.
Nem tudom, hogy egyáltalán eszméletemnél voltam-e, avagy sem, de sötét volt, és egy pillanatra minden csöndes volt, és nyugodt. Nem éreztem a hideget, és nem éreztem az esőt, ahogy a bőrömet áztatja. Azt gondoltam, hogy meg fogok halni.
Amikor magamhoz térek, mintegy reflex-szerűen nyúlok a slusszkulcsért. Megpróbálom újraindítani a motort, ami válaszra sem méltat, amikor elfordítom a kulcsot. Bedöglött. Sötét van. Keresem a telefont az anyósülésen, de nincs meg. Az egész bal karom sajog, de azt hiszem - legalábbis remélem -, hogy nem tört el semmim. Kicsatolom magam, átmászok az ülésen. A földre nyúlok, ujjaim kutatón keresik a telefont.
Megtalálom. Bekapcsolom. Az erős fény bántja a szememet. Hol vagyok? Kurvára nem tudom...
- Azt hiszem, Londontól északnak indultam a főúton. Igen, igen a külvároson kívül. Erdő, fák, mezők... a távolban apró fények. Talán egy kisváros, vagy falu - próbálom összeszedni a gondolataimat, és azt mondani, amit látok magam körül. Jönnek. Keresnek. Carlisle nyolcszor hívott. Vagy kilencszer. Hívjam vissza? Nem akarom, hogy aggódjon.
Gondolataimból saját ordításom rángat vissza a valóságba. Éles fájdalom hasít a testembe. Bassza meg! Rosszul vagyok. Összekuporodok az ülésen. Fázok, vérzek, fáj minden tagom, a testem görcsbe rándul... mi lehet?
Lehajtva a fejemet meglátom a vérfoltot az ülésen. Nagy, és sok, és pontosan tudom, hogy mit jelent.

Megérkeznek a mentők. Félig álomba merültem már. Összegömbölyödve reszketek.
- Hölgyem, jól van?
Nem felelek, csak az ölembe ejtem a kezemet, nézem a véres könnyeket az ujjamon.
- Hölgyem, egyedül van?
Bólintok.

A kórházban én... istenem, olyan sok vér van. A hordágyon, a ruhámon, a fehér járólapokon. Fölöttem a mennyezet rohan, egy-egy lámpa fénycsíkként húzódik végig a plafonon, majd eltűnik, és jön a következő. Mint az elválasztó sáv az autópályán. Vonal, vonal, vonal... minden összemosódik. Minden fehér. A fülemben zúg a vérem, hallom a szívemet, ahogy dobog, ahogy pulzál.
Minden gyors. Túl gyors. Rosszul vagyok, reszketek, elfog a rosszullét, az izmaim megfeszülnek, a testem ívbe feszül.
Fáj. Mindenem.
Hol van? Carlisle...?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Carlisle & Fleur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carlisle & Fleur   Carlisle & Fleur Icon_minitimeSzer. Jan. 08, 2014 9:49 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'I swear I wanna change'



Nem néztem rá, én csak... nem tudtam, mit mondjak erre... nem akartam gyereket, igazából a világon mindent jobban akartam, mint egy gyereket. Nem tudtam, hogyan közöljem vele. Másrészről pedig nem tudtam megtagadni önmagam. Ez egy emberi lény. Dobog a szíve, él, nem ölhetem meg, senkit sem akarok bántani, és ugyan ő még meg sem született, a szíve legállítása gyilkosság lenne, így vergődtem, akadozva fújtam ki a levegőt, nehezen, küzdöttem magammal, az egész helyzettel. Nem kérhetem őt sem, hogy meggyilkolja, attól még bőven az én bűnöm lenne. És a testében van. A torkom egyre jobban összeszorult, nem tuudtam, mit tehetnék a baba ellen, fogalmam sem volt, és ő... ő összezavart, mert hirtelen akarta, és... eddig nem, most mit is tehetnék? Egyszemélyes hadjárat? Benne van, nem bennem, ő dönt végül is. Nyitom a számat, hogy megmondjam, az lesz, amit ő szeretne, és ha neki a baba kell, akkor áldásom rá, lesz a baba, túlélem, csak legyen boldog, de ő lehurrog. Pontosabban olyat mond, amire lehajtom a fejem. Ezt még soha nem mondta nekem, és én szeretem őt... a szeretett embernek nem mondunk ilyet. Keserűséget nyelek, de nem szólok.
Utána akarok kapni, mikor elindul kifelé, de ujjaim levegőt markolnak. üvölt, és nem tudok mit tenni, csak állok, mint egy szamár, és hagyom, hogy porba alázzon. Elment, az ajtó csapódik utána, a  torkomban keserűség, fojtogat, homályosan látog, a könnyek hang nélkül rohannak végig az arcomon, halkan csuklok a sírástól, és lehuppan a kanapéra. Lehelt, jobb lenne, ha elmennék. Jobb Fleurnek. Akkor nem kéne tettetett érzelmeket néznie az arcomon, nem kéne hazugnak mellette lennie, teljes boldogságban nevelhetné a gyereket, a saját életében, amibe nem szólok bele. Megpróbálom felhívni újra, meg újra, de semmi. Közben összerakom a fontosabb dolgaim. Az én lakásom, de inkább megyek én, mint ő. Főleg ezek után. Csak pár könyvet viszek, a töltőim, a telefonom, pár ruhadarabot, egy közös képet rólunk, és a chipset, amit ő annyira utál. Zuhog az eső, ronggyá ázom, míg elsétálok apáékig, beesteledik, már lefekvédhez készülök, mikor csörög a mobilom és felveszem. A kórház az, máris ugrom, hogy odamenjek. Féltem őt, őrülten, hiszen szeretem, és ha ezt várja el, megpróbálom a gyereket is szeretni, minden erőmmel azon leszek, hogy szeressem. Még nem engednek be hozzá, azt mondják, még előbb helyrerakják, bekötözik, és ha utána még magánál lesz, akkor bemehetek. Kint megvárom, de legalább él, és nincs életveszélyben, ez remek hír. Előre tudom, hogy nem fogok tudni mit mondani neki, azok után, amiket ő üvöltött én... nem tudom, szeret-e még. lehet, azt sem akarja, hogy itt legyek... csak benézek. Három óra után, hajnali háromkor kijön az orvos, mondja, hogy minden rendben lesz, meg fog gyógyulni, és hogy a fájdalomcsillapító már hat, úgyhogy bemehetek.
Így beosonok, megállok az ágya végében, és ujjammal simogatom a fémet, míg őt nézem. Még így is szép, és igen, rendbe fog jönni.
- Hamar helyre fog jönni Fleur. - Monom neki csendesen, majd a kezemre nézek.
- Tutot én... azt akartam mondani még otthon, hogy ha szereted őt, nekem nincs jogom elvenni tőled, és tartsd meg nyugodtan, ha boldog leszel vele. - Egy pillanatra megbicsaklik a hangom, de csak azért, mert nagyon rossz őt így látni.
- Nem akarok az utadba állni, és ha nem akarsz látni, azt is megértem, szóval... csak azért jöttem, hogy megnézzem, jól leszel-e, de igaza van az orvosnak, minden rendben lesz... -
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Carlisle & Fleur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carlisle & Fleur   Carlisle & Fleur Icon_minitimeCsüt. Jan. 09, 2014 6:49 pm

'A matrózkocsmák mélyén felzokogtam,
ahogy a temetőkben nevetek,
enyém csak az, amit a sárba dobtam,
s mindent megöltem, amit szeretek.'
/Villon/


Mikor kinyitom a szememet, nem látok mást, csak a homokos tengerpartot. Még a hullámok ritmikus moraját is hallani vélem. Erről rögtön az jut eszembe, hogy mennyire imádom a görög tengerpartot. Vagy három éve voltam ott, pihenni. Munka közben nincs szabadidőm. Amikor Görögországot látogattam meg, Kalithéában voltam, amely azt jelenti,  'legjobb látvány', nem véletlenül. Csodálatos kép tárul az ember szeme elé: keskeny, macskaköves utcácskák hálózzák be a várost, melyeket itt-ott eltorlaszolnak az árusok. A házak hagyományos stílusban épültek. A Nap rendíthetetlenül sütött, égetve fehér bőrömet. Imádtam ott lenni. Vissza akarok menni.
Az ébrenlét első pár másodpercében rá kell döbbennem, hogy a homokos tengerpart nem más, mint a plafon, a tenger moraja pedig az ágyam mellett álló gép, melynek csápjai testemre vannak tapasztva, hogy ellenőrizzék az életfunkcióimat.
Kába vagyok, a takaróba markolok. Pontosan tudom, hogy mi történt.
Carlisle itt van. Beszél. Először nem értem tisztán, hogy mit mondd, zúg a fejem, és csak szűrten, visszhangosan jutnak el hozzám a szavai.
- Sajnálom - mondom halkan. Felülök az ágyban, nem bírom így tovább, fekve, beleőrülök, már most. Ép jobbommal hajamba túrok, a balomat úgy tűnik, visszarántották. Nem nézett ki túl jól. Most ujjaimat hajlítgatom, és nézem, hogy a funkciók hogyan működnek. Jónak tűnik, de valószínűleg még fájni fog pár napig.
Újra Carlisle-ra nézek.
- Hiszel a sorsszerűségben? - kérdezem, mindenféle felvezetés nélkül. Nem várom meg a választ. - Tudod, én nem vagyok vallásos, nem hiszek sem Jézusban, sem Buddhában, sem Allahban, sem másmilyen, 'felsőbb hatalomban' - lesütöm a szemem egy pillanatra, kipillantok az ablakon, majd újra a férfire emelem kék íriszeimet. - Én a sorsban hiszek. Abban, hogy vannak dolgok, amiknek meg kell történniük, mert úgy vannak jól. Még, ha rossznak is tűnnek, még, ha fájnak is, akkor is; ezek azok a dolgok, amiknek meg kell történniük - lélegzetvételnyi szünetet tartok. Mély levegőt veszek, akadozva fújom ki. Megingatom a fejem. - Carlisle, én hiszek abban, hogy a dolgok okkal történnek. Annak a gyereknek rossz lett volna. Ha együtt is maradunk, mindennek ellenére, nem lett volna az igazi. Ha szétmegyünk? Csonka családban nő fel. Én ezt nem akartam volna neki, de... már mindegy - nézek egy gyűrődést a takarón. - Nincs többé, nem kell miatta aggódnod. És nem is lesz - vonok vállat. Nem akarok még egyszer ilyesmit átélni. Elveszíteni Carlisle-t valamiért? Vagy a valamit Carlisle-ért? Nem éri meg. Bízok benne, hogy e nélkül a valami nélkül is boldogok lehetünk. Hiszem én. És vajon ő?
- És most mi lesz? - kérdezem, sűrűn pislogva, hogy felszárítsam a könnyeimet. - Úgy értem, velünk. Mi lesz velünk? - egyértelmű, hogy vele akarok lenni, egyértelmű, hogy megbántam, hogy üvöltöztem vele, és az is egyértelmű, hogy ilyen gyerekvállalási mizéria nem kap el újra. Elég volt. Csak boldog szeretnék lenni. De ez nehezebb, mint amilyennek tűnik.
Várakozón nézek Carlisle-ra. Meg szeretném ölelni. Úgy nézek rá, tudja, hogy szeretnék a közelében lenni, hogy nem vágyok másra, csak rá.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Carlisle & Fleur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carlisle & Fleur   Carlisle & Fleur Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Carlisle & Fleur

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-