KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Danny& Danielle - LA útjain..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 2:49 am

Danny& Danielle - LA útjain.. Dark%2Broad%2B82355

Jó üzletet csináltam. Ez nyilvánvaló, még ha elég kivénhedt is ez a tragacs, ha nem is egy Ford Crown, de legalább megy és ez a lényeg. - kapaszkodtam a kormányba és úgy furcsa volt újra vezetni. Hat.. év.. - járattam a fejemben a gondolatot, ahogyan azt is mellette milyen is volt régen, de amikor célkeresztbe kerültek a további képek, hamar letettem erről a szándékról. Még mindig fájó pont volt. Thomas és Amy.. Még mindig hamis reményt keltettek bennem az újra és újra feltoluló képek, és bár bent.. sokszor csakis az a két kép adott megnyugvást, kitartást, erőt vagy bármi mást, amióta kinn vagyok igyekszem nem rázós helyzetekben előhozni az emléket. És ez most az volt. Korom sötét, nem is tudom miért itt, vagy úgy egyáltalán merre, ahogyan azt se hogy miért pont egy másik városban szúrtam ki egy hirdetést az interneten, "jó vétel!" címén meghirdetve, de épp abban a helyzetben vagyok hogy nem válogathatok. Azt vidd.. amire épp van pénzed. És ez tényleg jó vétel volt... - húzott magával egy újabb kanyar, ahogy az ösztön is, hogy ha már megvettem talán ki kéne próbálni mit is bír, ez egyenes terep, nem jöhet semmi közbe, még ha sötét is van, korom sötét, ura vagyok a helyzetnek! - tapostam a gázpedálba valamivel keményebben, a kocsi felmordult, nem is olyan rossz a hangja mint azt úgy elsőre tükrözte és beletelik némi időbe mire már tényleg élvezem.
Nem, nem vigyorgok. Még egy mosoly árnyéka sem, mégis minden egyes sejtemben érzem a sebességet, a már annyira hiányzó szabadságot, azt hogy egyszerűen a magad ura vagy! Már el is felejtettem milyen érzés.... - hagyom hogy átjárja a testem, a szél a fejemet, ahogy üvöltve süvít be a lehúzott ablakon, és egy percig se érdekel hogy szétfújja a agyamat, egyszerűen csak élvezem a szabad.. levegőőőt.. - szívom be a tüdőmbe amikor újabb kanyar, visszavert fények, egy hajzuhatag és.. FÉÉÉK! - taposok bele, de a kocsi nem hagyja magát, csúszik az aszfalt, ósdiak a kerekek, de el nem ütöm, ezért rántom el a kormányt, a kocsi pörög, körbe és körbe, a gumi úgy sikít mintha kötelező lenne én meg kapkodom a kormányt és most hálát adok a régi vezetési kiképzésért.
Megálltunk. Mármint én meg a kocsi, alig messze a nőtől, már ha nő volt és nem délibáb éjjel, a fényszóró világít, még mindig, mégse látok semmit belőle, ezért amint eláll a ziháló lélegzetem már lököm is ki az ajtót, hogy kiszálljak és megnézzem egyben van e. Nem hallottam csattanást és nem éreztem lökéseket ami jó jel, de mégis.. - emelkedik a tüdőm és süllyed is vissza, az adrenalin még mindig dolgozik a véremben mégis igyekszem megőrizni a higgadtságomat.

- Hé! - lépkedek irányba, de nem látom a sötétben - Hahó! Jól van!? - kérdezgetem, de még semmi válasz. Egyelőre. Vért nem látok, nem érzek, ha meg darabokban lenne.. A sötétben kapom vissza a fejem a motorháztetőre, semmi horpadás, semmi sérülés a lökhárítón, a hűtő visszacsillogásán a fényszóró fényében ezért továbbra is az irányba tartok. Nem számít, hogy a kocsi a szemben fekvő sávban áll. Az se számít, hogy az ajtó nyitva, a motor már nem köhög, de a rádió még halkan sercegve szól. Néma csönd van. A tücskök és kabócák feltartóztathatatlanok, de azon kívül semmi nem hallatszik. Csak megtaláljam azt a barna lányt.. És ha lehet.. ne darabokban...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 8:00 pm

zene Crazy Girl

Kibaszott nyápicok! Nem hitte volna, hogy vele ez valaha meg fog történni, de a kurva élet, hogy ezt még megkeserülik azok a balfaszok! Mérget mert volna arra venni, hogy csak kefélésre kellett volna nekik, de nem volt hozzá kedve. Na jó, ez erős túlzás, de azért volt egy minimum, ami alá sosem adta, ha farkakról és higiéniáról volt szó. Egy csövessel sem gondolt soha szexre, bármilyen formára is legyen vágva a szakálla, és a kisfiúkat is kerülte, már ha nem álltak útjába.
Már hat mérföld volt a háta mögött, amit a csülkein tett meg, miután nem túl nőiesen kibaszták a Mini Cooper-ből, amit nem bánt. Olyan volt az a tragacs, mint egy cseszett játékautó, amit egy szőke picsa Barbie-nak kellett volna hajtania, mint a rollert. Még arra sem volt érdemes az az autónak gúnyolt szar, hogy beleüljön, mégis fele útnyi hosszt a segge alatt terpesztett az az ócskavas. Egyik kezében az energiaitalos doboz lapult meg, a másikban egy már félig leégett szál fűmentes cigit tartott, amit ugyanolyan élvezettel szívott meg korábban, mint a mennyei Marley-rudacskát. Szerette a fickó zenéjét, de ahhoz most túlságosan is ideges volt, hogy azt hallgassa. Kurvára nem kellett volna idekint lennie, főleg nem egyedül. Ki tudja, milyen fasz gringók járnak erre éjszakánként? Már órák óta az Angyalok városában kellett volna a tetováló kiállításon lennie, és itt baszta a rezet sokadjára is elszidva azt a mocsok szarkeverő Tylert, nagyjából minden harmadik lépésre jutott egy szitokáradat.
Főleg akkor szaladt ki a száján egy hangos baszd meg, amikor a reflektor fénye hátulról kapta el, de olyan lendülettel, hogy még csak félreugrani sem tudott az autó elől, helyette inkább a nőies szarságot választva lefagyott, és már csak akkor kapcsolt, hogy tennie kellene valamit, amikor az gumikat csikorgatva és kormányt elkapva kerülte ki. Mozdult, de csak azért, hogy lepakolja remegő kezeivel az aszfaltra a piás dobozt, a cigit pedig a szájába tolva hagyta, hogy a tüdeje terheslégzéssel reagáljon a stresszre. Mi a picsa ütött belé?!
- Van egy hullazsákod talán? - szedte ki a szájából a bagót, beszéd közben kifújva a füstöt. - Minden fasza, kurva jó volt, nem csináljuk még egyszer? - lassan emelkedett fel állásba ismét, hülyeségeket beszélve. Az kurva isten, hogy még egy ilyet meg nem tenne. Legközelebb a prérin fogja majd a csörgő kígyókat és gyíkokat kergetni, mint hogy az utat válassza. A rohadt életbe is. Hogy a fickónak ne kelljen még közelebb trappolnia hozzá, az úton hagyva az energiaitalt lassú mozdulattal lépett egyet, majd újra, hogy közelebb, de ne túl közel érjen a pacákhoz.
- Mindig így száguldozol, vagy ki akartad próbálni, milyen szárazföldi madárnak lenni? - hangja már határozott volt, a megszokott, csak azt az óvatos bizonytalanságot ne hallotta volna ki a saját beszédéből, miközben igyekezett tiszta képet kapni a férfiről, akinek nem sikerült rántottát csinálnia belőle. Rohadt szerencsés volt, de tényleg!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 06, 2014 4:28 pm



Valami makogás... Halk és néha megremeg, egy szót sem értek. De a lány ÉL! És ez a lényeges, már ha lány volt egyáltalán és nem megint a képzeletem játszik velem, mint anno a sok unalmas órában a fölém tornyosuló nedves falak között.

- Hé..! - rövid csönd - Merre vagy!? - keresek a sötétben, nem látok, a hold valahol most tűnt el a felhők mögött bassza meg, de úgy tűnik nincs veszély. Ha igaz..
Aztán a mozgás az ami újra felkelti a figyelmemet, nagyjából már sikerül belőnöm merre lehet, ezért megindulok felé.

- Hé! Egyben vagy? - jön a következő önkéntelenül, de pont hogy ez a lényeg! - Nincs semmi bajod? - érek oda alig messze tőlem, de úgy néz ki tart tőlem. Hát persze.. - torpanok én is meg, csak gyorsban felmérve a helyzetet, végignézek rajta a szürke fényben, de nem úgy néz ki mint akinek bármi baja lenne.

- Mi az istenért sétálgatsz éjszaka kinn az út közepén!? - most enged csak meg a hangom némi felháborodott élt, most veszi át a hirtelen reagáló eszem helyét a szívem, és most kezd el ütlegelni keményen, utólag felismerve a veszélyt. - Szét is lapíthattalak volna!!! - intek az előbbi hely felé a sötétben - Szétkenődnél az aszfalton én meg mehetek vissza a kóterbe! - erélyes a hangom, de elfedem ahogy a hátamon a hideg az emlékre egy pillanatra megremeg. SOHA! Soha többé nem megyek vissza, ezt már akkor eldöntöttem!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeSzer. Május 07, 2014 1:18 am

zene Until It's Gone


Egyben. Elvileg. Beszélt, nem szelte ketté az a mocsok autó, ami elől még csak elmozdulni sem tudott amiatt a kicseszett lányos cucc miatt, amit nem szeretett. Egyáltalán volt valaha ilyen helyzetben? Nem hitte volna. Mindenesetre dob majd egy strigulát a falára az "elsők" felirat alá, de legalább ha majd vén mazsolaként visszagondol az életére, nem valami unalmas apácalét fog eszébe jutni, hanem az a sok faszság, amiben most is része van.
- Ha halott lennék tudnék beszélni szerinted? - mordult fel nem túl vidáman, mert hát na.. fontossági sorrend mindig volt az életében. Az életben maradás mindenképpen első számú célként lebegett szemei előtt, mióta csak megszületett. Igyekezett nem kimutatni az ellenérzéseit a pacák felé, mert akkor bizony isten, hogy hozzávágta volna a cigijét, ehelyett inkább csak bosszúsan méregette egy ideig szótlanul. Várt. Nem sietett sehova, elég lett volna, ha az a kibaszott ketyegője végre lenyugszik a picsába. Már éppen megkedvelte volna a fickót, amikor számon kérte. Hát hooogyne! Hiányzott is a békés estéjéből ez még.
- Sivatagi rókákat üldözök és próbálom bemérni azokat a szaros oázisokat. Van iránytűd? - váltott át paraszt üzemmódba, mert utálta, ha ismeretlenül máris ítélkeztek felette, azt meg még jobban, ha semmi közük nem volt a dolgaihoz, mégis tudni akarták. Ő sem érdeklődött a fickótól, hogy mi az istenért Forma 1-ezett Vegas és Los Angeles között. Különben is a Nascarnak több értelmét látta. Betolta inkább a szájába a cigit és próbált ő is elfüstölögni nagy vidáman, de naná, hogy nem ment. Egyrészt mert még mindig nem volt egyedül, másrészt.. túlságosan is zaklatott volt. Ő!
- A te kezedben volt a kormány, de én vagyok a hibás, mert szarul vezetsz? - háborodott fel, mérgében közelebb is ment a pacákhoz. Túlságosan is közel, mert már látta, hogy a hajnélküli fej nézett vissza rá, amit nem igazán szeretett, ha csupaszságukon megcsillant ez-az. Elfintorodott, kiszedte a szájából a cigit, hogy maga elé fújva a füstöt nézzen a kopasz mögötti autóra. - Van egyáltalán jogsid? Vagy amiatt sitteltek le, mert képtelen vagy rollerezni? - fordult meg a sarkain, hogy visszalépjen az energiaitalért, ami már túl magányos volt nélküle. És különben is... még hozzávághatja azt is a pacákhoz, ha szépen kéri, és csak miután felszedte a fém dobozkát, azután fordult vissza a hím felé.
- Kibasztak az autóból, mert nem akartam kúrni. Bocs, hogy nem volt kedvem egy hippivel szexelni, de úgy igazán. Inkább sétálok. Van seggem, van lábam, az ősemberek is dínókat fogtak be. Majd keresek egyet a környéken - oké, beismerte volna akár a Dalos Láma előtt is, hogy egyáltalán nem volt úrihölgy, de kit érdekelt? Az apja tett arról, hogy ne használja túl sokszor a kedves formáját. - Van ellenvetésed? Csak mert ha gondolod, lelkizhetünk a sittről. Még úgysem voltam bent - lépett megint közelebb, de csak hogy lássa az autó reflektorfényében, hogy nem egy üreges követ kapott fel a gumipia helyett.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 8:52 pm


Ironizál... Ami jó hír, legalábbis első körben kizárja az agyrázkódás lehetőséget vagy hogy bármi komoly baja lenne. Emlékeztem még a kiképzésre... Egyenes tartás.. a gerinc nem mozdulhat, a nyakat tartsd szilárdan, mérd fel a sérüléseket.. - szemvillanás alatt kattogott fel a fejemben, de úgy tűnt most nem lesz erre szükség. Hála istennek... - jött a szokásos szókép, bár soha nem voltam vallásos, és még a börtönben sem tértem meg, de van az a helyzet.. amikor.. az ember.. képes hinni BÁRMIBEN, ami csak vigaszt adhat az adott helyzetben.
De ez most nem az a helyzet volt. Szerencsére...

A következő szavai megint iróniát tükröztek, és értettem één, már hogyne érteném hogy így próbálja leplezni a félelmet, de mégse tetszett az egész. Mármint.. mi van ha elütöm és akkor egy életre végem?? - villant fel a fejemben, de hamar ki is kergettem onnan, ami nem történt meg, arra nem érdemes időt fecséreljek, ezért is léptem tovább.

- Bocs.. ne haragudj.. - engedtem le, mert semmi értelme nem volt hogy kötözködjek, igaza volt. Egyszer.. az életben, kissé szabadabban engedem a lovakat mint kéne, és máris megvan a dolog veszte, ezért leeresztve minden megmaradt feszültséget, csak egy kiadósat sóhajtottam. - Tényleg... - maradt a néma csönd ahogy közelebb merészkedett, de amikor az autót kezdte fixírozni én is hátrafordultam.

- Hogy nekem? - kérdeztem én is a kocsit figyelve - Persze! Csak éppen új a járgány és.. - magyarázkodtam de minek!(?) Mire visszafordultam ő ellépkedett, és megint eltűnt a sötétben.
Tovább beszélt, de én egy szót se szóltam amíg mozgásban volt. Hallottam a neszezéseket, útközben a hold is előmerészkedett, és amikor a kocsi fényszórójánál jelent meg, csak akkor fordultam vissza felé.

- Elvihetlek.. - nyögtem ki mellőzve minden további beszélgetést, vagy legalábbis kitérve a mi-miértekre, ha eddig nem ismert meg.. nem is kéne felhívni a figyelmét a részletekre, ritkaság ha valaki nem akar a szemeim közé köpni. Legalábbis az utóbbi időben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeVas. Május 18, 2014 2:26 am

Felvonta szemöldökét hitetlenül a hallottakra. Az előbb még a tíz körméről is lekapták, amiért sivatagi cápásat játszott, most meg... bocs. Mintha ezzel bármi is el lett volna intézve, de nem! Ő nem ilyen volt, és az a rohadt tákk-tákk-tákk odabent a mellkasában még mindig önállóan koncertezett, mintha egy kurva slukkot se szívott volna, hogy végre kipurcanjon, vagy legalábbis visszavegyen abból a rock buliból, ahol éppen még mindig rohadt jól érezte magát. Az igazat megvallva összefosta magát - na nem szó szerint -, de már sikerült kiölnie magából a félelmet, amit az apja rángatott ki belőle minden egyes alkalommal, amikor csak meglátta, erre tessék, egy újabb pillanat, amikor legszívesebben elbújt volna. Mint ahogy a legtöbb ribanc tenné, de nem, neki jártatnia kellett a pofáját. Végtére is, ahhoz értett. Na meg a tetováláshoz, de sajnálta volna a bagóját művészien belenyomni a kopaszka bőrébe.
Kezdte úgy érezni, mintha valami idegennel beszélt volna, pedig az UFO-kban nem hitt. Ahogy a vallásokban sem. És ha már itt tartunk, a politizálást is magasról letojta, na meg úgy nagy átlagban kábé mindenre tett.
- Szóval csak mert új a verda, véletlenül megcsúszott a lábad a pedálon és rodeóztál egyet az éjszakában a csillagfényes égbolt alatt. Nagyon romantikus. Egyszer ki fogom próbálni én is - folytatta ugyanazt a stílust, amibe eddig belevágott, de ha őszinte akart volna lenni magához, azért az a szaros bocsánatkérés azért odavágott. Nem sokszor hallotta ezt, a saját szájából sosem, és neki is talán ha két-három alkalommal mondták ezt.
Aztán beszélt, de hogy minek, azt maga sem tudta. Talán mert kérdezték, és abban a nagy Forrest Gump túrában lerohadt a lába. Vagy kezdett nikotinhiánya lenni, ezt még nem döntötte el igazából, de már ha egyszer belekezdett, nem fogja azt tenni, mint pár agynélküli ribanc, akik állandóan azt nyomatták, hogy semmi nincs velük, miközben éltek, de legtöbbször haltak azért, hogy a seggük is ki legyen nyalva fényesre. Fintorgott egyet nemtetszően, de azt már csak akkor, amikor visszatért, hogy megnézze, tényleg a piáját kapta-e fel a kezébe, és amikor egy győzelemittas pillantást vetett a cigijére, a kérdésre sikerült a hajnélkülire is néznie.
- Oké - bólintott egyet, és meg sem várva, hogy elkísérjék, mint valami debil hercegnőt, a csülkein az anyósülésnél lévő ajtóhoz ment, elpöccintve a csikket valahova az út szegélye mellé, kifújva azt a maradék füstöt is a tüdejébe, amit útközben szívott bele. - De ha valami nyál zenét raknál be, inkább maradjunk meg a csendnél. És figyelj legközelebb az útra, mert én nem akarok a sittre menni - ... még. Fejezte be a gondolatot magában, és beengedve magát az autóba kényelmesen huppant le az ülésbe. Kissé mocorgott, igyekezte megtalálni a legkényelmesebb pozíciót, miközben az ürgét figyelte, vajon felháborodik-e azon, hogy a vendége nem éppen egy dáma. Sosem volt az, és nem is hiányzott neki a Miss Kisasszonyozás. Újra és újra megmoccant, ujjai és tenyere csúszott végig az üléshuzaton, lábait pakolgatta hol lent, hol fent az ülésre, és ha a tag is megjelent a kocsiban, a biztonsági övért nyúlt. Nem akart még meghalni, és az öv fél életbiztosítás volt. Vagy meghal, vagy nem.
Kurva menőnek és bátor katonának érezte magát, amiért be mert mellé ülni, mikor percekkel korábban még majd' beledöglött a találkozásba.
- Cigimentes övezet ez?- érdeklődött, na nem mintha érdekelte volna a válasz, de azért bepróbálkozott, hátha egy kövér és elégedett nagy nemet fog hallani. Remélte, hogy így lesz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 3:57 pm


- Nem éppen. - sóhajtottam még egyet, de nem is igazán tudtam mit hozzak fel mentségemre. Úgy semmise volt. Mert én voltam a hibás. Én hibáztam, és ha a dolgok teljesen másképp történnek... - Ne haragudj.. - jött a következő szóösszetétel, amit magam is tudtam hogy felesleges, de egyszerűen képtelen voltam többre. Nincs.. mentség... - ez villódzott a fejemben és így is volt. Egyáltalán nincs mentségem.

Aztán.. Aztán jött az ötlet. Hogy mert bűnösnek éreztem magam vagy egyszerűen a régi zsaru bújt elő belőlem, nem tudom. Nem is számít igazán, ami biztos, hogy a sitt témát ha lehet mellőzném, és.. és mert nem hagyhatom hogy itt kinn sétáljon.. egyedül, és a következő ámokfutó kivégezze. Zsaru-én.. 1:0...
Szóval feltettem a kérdést. A válasz..: Egy egyszerű oké, ami több mint amire számítottam egyáltalán, tőlem egy elfogadó bólintás, mert nem futotta többre és meg se mozdulva csak a szemeimmel követtem ahogy a lány, fogja és kiszolgálja magát. Hát akkor ez is rendezve.. - nyomtam el egy következő sóhajt, a rádió még mindig üvöltött, de már korántsem olyan hangosan mikor vagy 100-zal téptem, és most nem is bántam ezt annyira.

- Hát akkor menjünk.. - engedtem ki egy újabb sóhaj közben és én is megindultam a kocsi felé. - Nem lesz gond. - biccentettem a még mindig nyitott ajtót a kezembe kapva, és nem teketóriázva tovább magam is beültem.
A kormány. Na igen, lassan fűződött a két kezembe, alig néhány másodperccel hogy a kocsi csapódott az oldalamon, egyedi volt a helyzet, szokatlan. Na nem, nem az hogy egy nő ül mellettem, hanem inkább a korábbiak kereszttüzében... Mégis a hangja volt amire felkaptam a fejem.

- Nem.. gyújts csak rá nyugodtan. - vágtam egy kicsit sem erőteljesen a szemeibe, és már fordult is a kulcs, hőbörgött a motor, a zene a rádióból még mindig félhanggal töltötte be a terepet, én meg összeszedve minden korábban elveszett lélekjelenlétemet, ráléptem a gázra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeCsüt. Okt. 30, 2014 8:02 pm

A lehető legegyszerűbben elengedte a füle mellett az újabb szavakat. Sosem volt kedve beszélni a sajnálkozásról, az önsanyargatásról, az érzelmekről, vagy egyáltalán a kedves cuccokat a legszívesebben olyan messze hajította volna magától, amennyire csak tudta volna. Nem foglalkozott többet Kopaszka sajnálomjaival, ne haragudjaival és bocsánataival. Felesleges. Mint ahogy a legtöbb szociális baszás, amivel kapcsolatba került. Oké, volt egy-két jó dolog is az életben, de ha lehetett, minden embert egy konkrét kísérleti alanynak tekintette, akiken tesztelhette a faszfejségét. És eddig bevált mind, ki jobb, ki rosszabb eredményekkel. Arra viszont már régen rájött, hogy egyáltalán nem halálos, mert még senki nem dobta fel a talpát a közelében, csak mert épp taplógombát alakított.
Egy tőle is biccentéses válasz volt, amit Kopaszka kapott, de már akkor félig bent lógva az autóban reagált csak, és mielőtt beszállt volna a majdnem gyilkosa, azért még megnézte magának a verdát, mennyiben mondott igazat a csóka. Új... a nagy francokat! Nem is csillogott, nem is villogott, és egyáltalán még csak aranyrudakat sem rejtegetett sehol sem az ürge. A zenével nem foglalkozott, általában erőteljesebb szarokat kedvelte, de legalább nem az áriától döglött be a füle és kezdett sztrájkba. A kérdésre kapott válaszra is csak egy tömör aha volt a válasza, aztán hagyta, hogy a biztonsági öv odatapassza az ülésbe, és még akkor is visszafogta magát, amikor a motor hangja betöltötte ezt a rohadék teret. Nem csak azért kussolt, mert nem volt témája, hanem mert egy rohadék jogsival sem rendelkezett. Egy rollerest sem fog baszogatni, csak mert ő általában gördeszkával szelte Vegas utcáit. Kurvára paraszt volt, de nem hülye. Lényeges különbség.
- Mindig ennyire rohadtul beszédes voltál? Vagy csak engem tisztelsz meg ezzel? Mert ha gondolod, be is foghatom a pofám, de úgy is hosszú utad lesz velem. Hát még akkor, ha elkezdek faszságokat beszélni, amihez rohadtul nincs kedved gondolom - feldobta a csülkeit a kesztyűtartó fölé, mialatt a mellette lévő ablakon kifelé bámult. Fingja nem volt, hogy melyik csillagok mikhez és milyen formába tartoztak, neki ezeket soha, senki a büdös életben nem mondta el, de le is szarta ívesen. És magasról. Amit tudott, annak ő maga járt utána. Amit meg nem... hát azzal minek foglalkozzon? Mindent a maga idejében elvet vallotta mindig is.
- Cigizel? - csak egyetlen pillanatra nézett a majdnem gyilkosára és egyben sofőrjére - amitől valljuk be, egy kurva dámának érezte magát. Nem szerette furikáztatni a kis seggét, sem akkor, amikor szüksége lett volna rá, sem lehetetlen helyzetekben. - Csak mert leszek olyan jó fej, hogy nem fújom a képedbe a füstöt, ha nem akarsz tüdőrákos lenni - sóhajtott egyet, és ez a részéről rohadt nagy áldozat volt. De tényleg! Jobb kezét felemelve a kézfejét nekiengedte a hűvös ablak üvegének is, lehunyva a szemeit csak pár hosszú pillanatra. Megérdemelte azt a baszott pihenést, és ha már ő nyugodt volt, végre a szívdobbanásai is normalizálódtak. Legalábbis remélte, hogy nem fog a halálba menni ezzel az ürgével itt, mellette. Kurvára nem akart még meghalni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2014 12:37 am


A kocsi zúg. A rádió magától vált újabb zenére, mégis valahogy csendes az egész. Én se beszélek, ő se. De ez nem is lényeges, nem baráti a kapcsolatunk és ami azt illeti eléggé nyilvánvalóvá tette, nem most fog elkezdeni barátkozni. Hát akkor előre...

Aztán a lány.. magától kezd újabb okfejtésbe. Hogy mi értelme?? Nemigazán tudom eldönteni, de a hosszú.. pszichomókusoknál töltött évek, valamennyit ragasztottak rám. Legalább annyit hogy tisztában legyek vele, nem véletlenül keresi a bajt.

- Csak nyugodtan.. - felelek az elkényelmesedésre, talán ez a legkevesebb. Talán...
Aztán megint rövid csönd. Kifele bámul az ablakon, én meg csak néha lopva nézem.

- Igen... vagyis.. - helyesbítek - Tettem még nem olyan régen, de a sitten nehéz hozzájutni. - vagyok őszinte vele, de hogy miért? Nem is igazán tudom megmondani, talán mert nem olyannak tűnik akivel az út végeztével az ember még szívesen összefutna egy italra, vagy némi eszmecserére vagyis nem féltettem a "jó hírnevem".
Ha egyáltalán van még nekem olyan...

- Vagyis ne érezd kötelességednek.. - eresztem ki ezt már csalódottan, alig percekkel később ahogy a feje megpihen az üvegen.
Hogy társalogni?? Még mindig nem érzem szükségesnek, de azért egy dolgot éppenséggel nem ártana tudni.

- LA-ben élsz? - kérdezem valahogy a semmiből meg, de azonnal korrigálva is az egészen azonnal hozzáteszem a saját válaszom - Csak hogy tudjam, hol tegyelek ki. Pontosan.. - köszörülöm meg a torkom, de mindvégig csak az utat figyelem, egy.. hogy ne jöjjön közbe még egy.. "baleset".. és kettő, mert ennek a nőnek a szemeibe nem szívesen nézek. Valami azt súgja, szívesen túllennék már ezen az úton...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimePént. Nov. 28, 2014 12:28 am

Az egész faszságra még csak nem is reagált, a vöröske pedig úgy gondolta, hogy elég volt ennyi ismerkedés, ha már úgyis szarnak a szavaira. Nem mintha annyira örült volna neki, hogy egy tök idegennel kellett egy ilyen kis lófasz térben ugyanazt a levegőt szívnia, de legalább a zeneválasztása volt olyan kegyes vele, hogy nem a halálát akarta.
- Oké - ha már megengedték neki, a doboz eleje csusszant is szét, ujjaival pedig csak egy pillanatra merült el a kartonban, hogy aztán egy fehér mennyei mannát húzzon ki belőle, de már fel is lobbant a láng, a dohány pedig izzóan parázslani kezdett a túloldalon. Lassan, komótosan szívta le a füstöt, miközben szemeit újra lehunyva hagyta, hogy a zene váltott üteme dobbanjon vissza a szívdobbanásainak ritmusán. Nem csak hogy lenyugodott, de faszán költőivé is vált, vagy mi a picsa!
Ahogy szemei nyíltak, úgy fordította fejét a Tarfejű felé, és ha már ott volt, akkor a dobozt is felé nyújtotta. A fuvarért egy kibaszott cigi nem nagy ügy. Ha akart, akkor vehetett a cigiből a fickó, és volt olyan gáláns a nő, hogy még a gyújtót is odaadta, ha már túl voltak a csere akcióján. De mégsem csinált segget a szájából a korábbi szavai ellenére sem, mert habár egoista seggfej volt az idő nagy részében, azért a hangját utálta folyton visszahallani. Egy tükröt sem rakott a seggére, hogy mindig láthassa önmagát. Oké, fasz példa, de a lényeget mindenki érti.
Egészen elmerengett arra a röpke percekre, ameddig a cigi istenével volt elfoglalva a szája, amikor a kérdést feltette a sofőr pacák. Csak kósza füsteregetés és annak látványa után válaszolt:
- Még csak az kéne! - fintorodott el nem tetszően, az undor pedig kiült az arcára, ha arra a sok szaros beképzelt tuskóra gondolt, aki az Angyalok városát lepte el nap, mint nap. Annyi sznobot sehol máshol nem hordott hátán a Föld, mint ott. - Ha nem a gettóban raksz ki, ahol azonnal megölnek, csak mert sápadtarcú vagyok, akkor már eltalálok a tetováló expo-ra - magyarázott csak ennyit, és ha már kint voltak a kibaszott prérin, inkább a csillagok bámulásával és a zene hallgatásával volt elfoglalva ahelyett, hogy végig a pacákot túráztatta volna és szívta volna a vérét.
- Mennyi ideig rohadtál bent? - érdeklődött féloldalas pillantással, mert amúgy a Kopasz nem volt túl agresszív típus, inkább adócsalás és efféle faszságok ugrottak be neki elsőre róla.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimePént. Nov. 28, 2014 11:59 pm


A cigaretta füstje, régi emlékeket ébreszt. Nem mondom hogy kellemes emlékek.. De azt se hogy részben kevésbé kellemetlen. Észrevétlenül sóhajtok nagyot, és hagyom hogy az érzés átjárja a tüdőmet. Kívánom. Még mindig. De jól tudom hogy állok a függéssel...
Megköszörülöm a torkomat és visszakoncentrálok a vezetésre. Nem veszem észre ahogy az ujjaim jobban szorítják a kormányt, pedig az utóbbi időben..
De erre nem mentség hogy a feszültség váltotta ki...

Ahogy felém nyújtja a dobozt, megtörni látszik az ellenállás. A szemem odatapad a szálakra, már a nyelvemen érzem, a fogaim közt a füstjét, de aztán újra megköszörülöm a torkom és visszanézek az útra.

- Nem.. kösz. Már nem élek vele... - hazudom, de inkább csak magamnak. Az, hogy az utóbbi évben.. szinte már nem is jutottam hozzá, az nem jelenti azt hogy véget is ért az együttélés. Pedig majd hét éve még azt se tudtam mi az..

Újabb torokköszörülés, a kezeim megmozognak a kormányon, de akkor is csak az utat figyelem. Nem gondolkodok. Próbálok.. Próbálok valahogy tudomást se venni a lányról, mintha csak.. mintha a képzeletem játéka lenne, mint egykor.. egy-egy este a magánzárkában, amikor már kitalált társasággal beszélgettem.
Aztán mégis csak felmerül valami...

- Tetováló expo? - kérdezek aztán mégis vissza, valószínű a szemeim is csodálkozón húznak a kérdésre, nem mintha.. ne tudnám mi fán terem az egész - mozog meg megint a kormányon a kezem - de nem gondoltam volna hogy.. ho.. - Kuncsaft vagy vagy művész..? - sikerül aztán mégis egy újabb kérdésre, csak hogy ne taroljon a csönd, vagy mert tényleg érdekelt, elvégre.. igen, volt már párszor az elmúlt években, hogy megfordult a fejemben, eltüntetem "azt" a jelet.

Válaszolt... vagy nem. De aztán megint rövid csönd áll be, a rádióban valami interjú féle, nemigazán tudom megfejteni.
A lány hangja az amire megint felkapom a fejem. Meglep. Úgy elsőre, azt hiszem de aztán olyan természetessé válik az egész.

- 6 év... - válaszolom kényszeredetten, de nem úgy mintha a fogamat húznák, csak ezután jönnek az igazán kényes kérdések. Mindig ezután jönnek...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 10:58 pm

Abszolút nem arról árulkodtak neki a csóka sorozatos mozdulatai, mintha nem kívánta volna. Hányszor mocorgott ő is, ha nem kapta meg a napi drog mennyiségét? Már fogalma sem volt arról, hogy mikor tartott fűmentes napot, de nem is bánta. Mégsem kínálgatta feleslegesen, úgyis füstöt eregetett kedve szerint, amiben nagyon is jó volt. Mert a drog hiányában muszáj volt az ereit, a szerveid, a száját, a kezeit lefoglalnia, és a cigi tökéletes volt erre a célra.
Fintorral vette tudomásul az újabb beszédet, amit az a szemét rádió ontott magából, és kedve is lett volna eltekerni a faszba azt a szart, de valahogy a fényes kis pöttyök odafent a sötétségben jobban lefoglalták, ahogy az autó ülésébe süppedése is tökéletes programnak bizonyult. A felhangzó kérdésekre sandán újra ránézett az ürgére, de mielőtt válaszolt volna, el nem maradhatott a cigi megszívása, és csak akkor kezdett beszédbe, amikor a füst apró kis karikákban hagyták el a száját. Ha rágóból nem tudott egy kibaszott lufit fújni, legalább a Gandalfozás ment neki.
- Varrok. Leginkább, de van pár nekem is - lenézett jelzés értékűen a csülkeire; a jobb combját is minta fedte, na meg mindkét sípcsontján is terjeszkedett egy-egy fasza minta. - Megnyugtat a gép hangja - jegyezte csak meg lassan, kihúzva a hamutartót, mert azért mégsem volt egy kibaszott pöcs, hogy mindent telehányjon a dohány pernyéjével, ezért oda pöccintette a szürke szart, ahol volt a helye.
És ha már kérdezett, akkor el is gondolkodott azon, hogy tényleg érdekelte-e a fickó élete. Abban maradt magával, hogy tulajdonképpen fosott mindenkire - kivéve azt az idegesítő Trevort - így hát nem is akart volna mélyre kutyulni a fickó életében. Úgysem értékelte volna a lelki szarokat. Ha lehetett, elkerülte olyan távolról a hisztire utaló nyomokat is, mint bűzlő tetemet a sznob keselyű. Még ha ez kibaszottul is lehetetlen volt.
Mivel a csóka nem mondott többet, ezért kénytelen volt ismételten megnézni, ott van-e mellette Mr. Szakállka, de valahogy a szemeit is ott felejtette rajta, talán most először tanulmányozva a fickó profilját úgy ténylegesen. És mielőtt még bárki is tiltakozhatott volna - tulajdonképpen ő maga a saját fasz ötlete ellen, felbaszta a belső világítást az autóban, ezzel kissé talán meg is zavarva az ürgét a vezetésben, de lefosta. Majd ha nagy szart kavart, hát offolja azt a kis gombot.
- Fogadjunk, hogy megpróbáltak seggbe kúrni odabent téged - vigyorodott el ezen a szar helyzeten, de mindenféléről hallani és amúgy is minden rohadék filmben legalább egy zsebfogdosó és buzeráns volt, szóval volt mire alapoznia. Hirtelen felnevetett, betolta a cigit a szájába és megvonta a vállát aztán. - És lefogadom, hogy nem sikerült egy köcsögnek sem ez a terv - vigyorgott teli pofával, szájából kilógó cigivel, miközben az ujjai csúsztak végig a mellette lévő ablak alsó gumírozása mentén, addig, ameddig elért. Nem tudta, hogy kellett volna-e kérdeznie. Azt sem tudta, hogy ilyenkor mit szokás mondani, mert a legtöbbször csak a székbe baszódott, hogy tetováljon egy-egy ilyen eset után. És ha el is regélték a faszok a történeteiket.. túl sokat nem adott rájuk. Nem szeretetszolgálat volt, magasról tett mások érzéseire.
- Biztos nem kérsz? - értette a cigire, és jelzés értékűen egy újabb szálat szedett elő az éppen elnyomott helyett.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2014 6:09 pm


Fél szemem odatapad a füstkarikákra, igen talán még egy elnyelt mosoly is megbújik, de aztán vissza az útra. Nem kell hogy megint valami hülyeséget csináljak.

- Igen azt látom. - pillantok le én is, mégis a lábaira, nem mintha eddig ne vettem volna észre, de nem ez volt a legfontosabb reakció.
Aztán a hamutartó recsegő hangja.. valószínű beragadt, az előző tulaj nem dohányzott, vagyis.. a kocsit még nem járta át a dohányfüst szaga, leglábbis eddig.
Megköszörülöm a torkomat és elnyelem a kérdést. Pedig már itt van a nyelvemen. Csak egy rövid másodpercre hogy megkérdezzem, de aztán valami mégsem engedi bennem. Ezért marad a néma csönd.

A villany fellobbanása az ami kitérít. Egy pillanatra meg is szalad a kormány a kezemben, teszünk pár véletlen rövid megingást mire újra látni kezdek, de rohadtul megvakultam.

- Megvagy te húzatva!? Azt akarod hogy tényleg kinyírjam mindkettőnket!?? - kérdezem azért jórészt felháborodottan de ha ő nem teszi meg én egyetlen pöccintéssel lelövöm a villanyt. - Ha lehet inkább mellőzd  a meglepetéseket. - úgy beszélek hozzá mintha régi ismerősöm lenne, pedig alig szedtem fel pár perce, kis híján elcsapva az aszfalton.

Az újabb szavak már megint pár pillanatnyi csönd után szólnak. Megrándul az arcom a sötétben, de nem teszek többet.

- Nem. Nem sikerült. - ismétlem ellenállva a betörni akaró emlékeknek, de még nem ez volt a legrosszabb része. Ahogy ficánkol, fél szemem megint rávetül. Talán tartok tőle mi lesz a következő lépés, de egy újabb szál, a régi doboz, hamar visszaengedi a szememet.

- Biztos. - beszélek az utat figyelve, amiben egy darabig biztos is vagyok, úgy.. 2-3 másodpercre, de aztán minden szó nélkül kapok oldalra, és rántom ki a cigit az ujjai közül. Már benn is figyel az ajkaim között. - Tűz is kéne...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2014 9:28 pm

Nem kellett azon elgondolkodnia, hogy tudja, nem fog idegösszeomlást kapni a csóka beszélőkéjétől, amit nem is bánt. Irritálta, és legszívesebben pofán tolta volna egy féltéglával azokat a pacákokat, akiknek be nem állt a lepénylesőjük. Ha meg faszságokat mondtak neki az életről, elbaszott vicces megjegyzésekkel, legszívesebben a farkukkal tömte volna be a pofájukat.
Tudni akarta, hogy miként hat az, ha rohadékoskodik, és ahogy a fickó kikelt magából, csak egy elégedett vigyor terült szét a képén, a dorgálásra pedig felnevetett. Istenem, imádom ezt! - jutott eszébe ez a gondolatsor, aztán persze egyből el is fintorodott, mert nem hitt az ilyen vallásos szarságokban. De a fickó emlékeztette a vöröskét Trevre, akit mindennél jobban szeretett. Lehet, hogy zabszem volt a seggében a Szőrös, de akkor is az unokatestvére volt, ez a Szakállka pedig ugyanúgy reagálta le a faszoskodását. Egy piros pontot gondolatban Danielle ki is osztott az ismeretlennek.
- Elvileg tudsz vezetni. Kezdesz belejönni - nézett ki vigyorogva csak egy pillanatra a szélvédőn a pimaszsága után. Igen, direkt csinálta. És nem fogja abbahagyni a baszogatást, mert érdekelte, meddig mehet el. Persze ezek olyanok voltak nála, mint az ötperces szakaszok az elmeroggyantaknál. Ha éppen beütött a krach, akkor próbára tett mindenkit.
Biccentett csak a börtönös dologra, és ha tudta volna, hogy mivel kínozhatja a pacákot, hát megtette volna, de ehelyett inkább a cigivel volt elfoglalva és nem túráztatta feleslegesen Kopaszkát, és mégis a cigi volt az úr, ezért is háborodott fel akkor, amikor az ujjai közül eltűnt a szál:
- Ha nyálas lett volna, azt is a szádba tolod? - fintorgott egyet, mintha hányingere lett volna, de nem parasztkodott tovább, egyetlen mozdulattal fellobbantotta a fémgyújtó lángját. - Betalálsz, vagy kell a lámpa? - mivel fingja nem volt arról, hogy hogy a picsába lehet autót vezetni, ezért csak egy újabb mocorgás után, még mindig lángolva hagyva a gyújtót pöccintette fel ismét a belső világítást. És ha úgy kevésbé is lehetett kilátni, de rohadtul nem akart volna semmiféle égési rohadványt összehozni a másik arcán. Ha és amennyiben megtörtént a cigi és a tűz randija, úgy előszedett még egy szálat a dobozból, és mielőtt elorozták volna azt is, gyorsan bedugva a szájába rágyújtott, hátraengedve a fejét a támlára fújta rá a füstöt az autó tetője felé.
- Mindenben ilyen gyorsan vagy elcsábítható? Vagy csak ennyire rohadtul függtél a cucctól régen? - váltott témát, mert nem akart volna geciskedni a csókával. Még.. úgy öt percig hagyta, hogy életben maradjon. Ráért basztatni később is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2014 7:01 pm


- Elvileg.. - sóhajtok nagyot, és ekkor villan csak először az eszembe hogy lehet hogy nem kellett volna a bajt keresni. Azt se tudom ki ez a lány! Mi van ha valami.. Na jó, baltásgyilkosnak nem mondanám, ott talán még felismerném a jeleket, de egy rakoncátlan kölyök! Igen, valami ilyesmire emlékeztetett, de igyekeztem ezt elhessegetni. Mindjárt benn vagyunk LA-ben és kirakhatom végre.
De aztán...

Vagy a börtön említése, vagy kifejezetten a feltörő emlékek kényszerítettek mégis arra a lépésre. A dolog feszültsége, és nem gondoltam hogy baj lehet belőle. Egy szál még nem árthat meg, igaz..?? - kérdeztem kétségbeesetten inkább a tükörképemet, mint a mellettem ücsörgő unatkozó lányt, úgyis jól tudtam volna mi lenne a válasza.

- Ha nem vagy AIDS-es, nem érdekel. - beszélek már a szállal a számban, ami nem egy könnyű menet, de valahogy mégis megy. Fél szemmel az öngyújtóra figyelek, ahogy a szemem sarkából látom hogy meggyújtja mellettem, de nem tudom mire számíthatok. Mire számítsak! Ezért valahogy összeszorított izmokkal, készültségben várom ami most történni fog. Ez a lány tényleg hibbant...

Amikor gyullad a lámpa, másodszor már nem olyan váratlan. CSak az utat figyelem, és megszívom a cigimet ahogy elém tartja a lángod, és hála sikerül valahogy úgy megtennie hogy nem égeti le a felét ami beleessen az ölembe. Kész szerencse.

Amikor ő is rágyújt, csak egy pillanatra nézek oda, de aztán szemem megint az úton és kihúzom a számból a cigimet.

- Úúú.. ez már nagyon kellett. - fújom az egészet a szélvédőre ami visszakanyarintja az egészet a képembe. Mégse zavar.

- Mondjuk úgy, hogy volt egy időszakom amikor létezni se tudtam nélküle. - hogy hogy lettem ilyen közlékeny? A fene se tudja. Talán a csönd.. az este.. és az hogy senki más nincs itt velem, csak egy hibbant lány, akit jobb ha szemmel tartok mielőtt unatkozni kezdene. Tényleg kinyír még a végén!  
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimePént. Dec. 05, 2014 10:57 am

A legelső gondolata az volt, hogy kipróbálja a (kamu)edzéseken elsajátított faszságokat és meggyűri kicsit a pacák arcát, amiért ilyeneket feltételezett róla. Nem volt ribanc, csak drogos.. na jó, kicsit drogos. A mihez tartás végett.
- Gyógyszert szedek rá, Tom Hanks-től kaptam el. És szifilisszel is kezeltek. Volt még a sorban kankó és tripper is. Rózsahimlő, bárányhimlő, gyomortükrözés, zúzódások, törött borda - sorolta nem túl kedves, mégis unott hangnemben, de ebből alig volt igaz rá bármi is. Oké, az utolsó kettővel szembesült már még régebben, de azt nem kellett tudnia a fickónak. Még csak az kéne, hogy bárki is elkezdjen érte aggódni! A picsákat! Igazából nem is érdekelte, mit hord össze, csak a másik reakciója izgatta. A felháborodás, hogy hülyének és nem normálisnak nézik. Mindig ez volt.
A szinte barlangi őstulok tűzgyújtás után egy ideig nézte, ahogy a Kopaszka cigizett, a füst kanyargását az autóban, és csak alig önállósítva magát épp csak alig húzta le az ablakot a gomb megnyomásával, hogy azért meg ne fulladjanak mégsem a nagy füstölgésben. Hallgatta a másikat. A belégzést és a füsteregetést, valamiféle furcsa fintorrá váltott a mosolya.
- Még jó, hogy nem fű van nálam ebben az esetben - nevetett fel elégedetten, és ha most piszok mód is hiányzott neki, legyűrte a késztetést, hogy arról beszéljen. Mert nem látta értelmét. Itt volt neki a dohány, meg ez a Szakállka.
Aztán ahogy elcsendesedett, és csak arra figyelt, ahogy cigiztek, no meg a csillagok ezrét odafent, a gondolatai valahogy nem süppedtek be az ülésbe vele együtt, hüvelykujjával simított végig lassan alsó ajkán, ahogy az ablakon át figyelte a tájat, és anélkül, hogy ránézett volna a tagra, sóhajtott egyet. Aztán beszélt.
- Remélhetőleg tudsz vezetni. Már amennyiben nem csipog eléd még egy csirke - vigyorodott el ismét. - Börtönben is dekkoltál és ráadásul még dohányos is voltál. Még esetleg valami olyan infó, amit tudnom kéne rólad, mielőtt egy csomó pucér testrészt látok mintával? - fordult mégis a csóka felé egy réveteg mosollyal, alaposan megnézve magának az ürgét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimePént. Dec. 05, 2014 4:55 pm


- Szép kis sor.. - sóhajtok bele, de nem kell hogy idegeskedjek, tiszta hogy csak a bolondját járatja velem. Tényleg egy kölyök... Olyan kölyök akinek még talán.. otthon a helye.(??)

De aztán nem áll szándékomban megosztani vele a gondolataimat, sokat láttam már ilyet, kinn az utcán, ha valaki felnő.. és nem törődnek vele, bármit képes megtenni hogy kituszakolja a törődéseket. Tisztára tanulékonnyá tesz ez a munka. Vagyis hogy tett...

A fű említésére köhögnöm kell. Erre nem is gondoltam... Ettől a lánytól még az is kitelik, hirtelen rántom ki a számból a cigimet, hogy megnézzem, de.. nem.. nincs aggodalomra ok.

- Még jó hogy nincs... Egy ellenőrzés során visszavinnének. - fintorodik meg az arcom, eljátszva a gondolattal hogy nála?? Talán nála lehet?? De aztán arra a következtetésre jutok, hogy engem nem foghatnak meg. Hacsak.. a lány nem tesz keresztbe. Erről meg azért nem voltam annyira meggyőződve. Jöhetne már az a bekötőút...

Rövid csönd áll be, és talán hálás vagyok. Neki amiért nem beszél, és a helyzetnek amiért nem is cselekszik. Aztán mégis révetegen bámul kifele, és amíg a rádióban valami 80-as évekbeli rockballada indul meg, a lány megunta a parkoltatást.

- Semmi olyan amiről szeretném ha tudnál.. - sóhajtok egy tetemeset bele, de így van. Nem reklámozom. Ha végre találok egy embert aki nem fintorog rám vagy köp egyenesen szemen, nem sok kedvem van felvilágosítani. Mert én vagyok az emberiség szennye..
Egyesek szerint... 
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimePént. Dec. 05, 2014 5:40 pm

Azért őszintén szólva többre vágyott, de ha nem sokkolt, az sem volt gond. A fű felvetésére azért már csak pöfékelt-puffogott egyet, de aztán megrázta a fejét. Tisztában volt azzal, hogy illegális volt, no meg a drogok piaci ára is sokszor az égbe szökött, ezért is volt egy indoka, amiért nem az volt nála:
- Nyugi. Nem fogom másoknak ajándékozni azt, ami az enyém. Sima cigi. Még csak nem is baszott ízesített változat - fintorgott bele a szavaiba, mert igen. Mindenféle rohadék eprecskés, meg mangós fos, esetleg a retek meggy szar valami borzalom volt. A mentolos egy alapos kefélés után még belefért, főleg ha az adott faszfejnek az volt csak.
A gondolkodás, meg mindenféle fasza beszélgetést elvágva lepődött meg újra azon, hogy a csóka aztán olyan, mint a sziklakert. Nem túl sokat beszélt, és ha mégis, akkor meg valahogy nem tett azért, hogy továbbra is járassa a pofáját. Danielle aligha szokott ehhez hozzá, ezért is vette át a folyton szavakat hányó szerepét. Nem mintha olyan szokott volna lenni a nap nagy részében. Tulajdonképpen utálta, ha a figyelem középpontjába került, mert azzal muszáj volt szerepelnie és egészen suttyó volt ahhoz, hogy mégse tegye. Megvoltak az okai. Az indokai, hogy mindenki tulokként kezelje, ami volt is.
Az elutasításra csak megvonta a vállát, hogy újra pöfékelhessen, de annyi volt a tiltakozása a társasága ellen, hogy nem nézett a fickó felé, csak leste azt az útszakaszt, ami mellett elhajtottak menet közben. Tudta, hogy hamarosan a csülkein fog mászni Los Angeles utcáin, de valahogy nem volt hozzá kedve. Persze a tetoválásokhoz bármikor, de ahhoz emberek is kellettek, azokból meg valahogy elege volt nap, nap után.
Csak bepakolta a szájába a cigit lassan szívva meg azt, megmozdult az ülésben, hogy még kényelmesebb pózba tolhassa magát, aztán lehunyta a szemeit. Nem, rohadtul nem akart aludni, csak valahogy nézelődni sem. Főleg nem balra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2015 2:51 am


Kiismerhetetlen ez a lány. Valami megfogott benne. Talán egy emlék... egy régi munka emléke, ami idővel hivatássá vált. Azután meg Pokollá...

Megszívom az orromat, de magam is meggyőződtem róla hogy nem lesz baj. Kivéve ha a lány kever nekem egyet, ami ellen még mindig nem tudtam meggyőződött lenni. Mégse vitt rá a lélek hogy csak úgy egyszerűen kitegyem és egy utánam jövő kamionos meg...
Felelőtlen... Ez az egy szó keringett a fejemben, de elég csak figyelni a cselekedeteit.

Aztán valahogy mégis beáll a néma csönd. Hogy kívántam e az egészet azt nem tudom, de idővel elunom a zenét, a rádió gombján csak úgy véletlenszerűen tekerek egyet, amire meg újabb szövegelés jön be.

"Milyen egy csodálatos füst színű este... Kedves utazók és utazni készülők, mindig figyeljenek a kisebbre, a gyengébbre és a kevésbé figyelmesre Los Angeles enyhén ködös levegőjében...
A következő számot küldöm minden autóban ülőnek aki..."
- de a többi már nem volt lényeges. A korábbi se, csak lekötötte a figyelmemet, amíg elért a város széle, és valahogy egyre sűrűbbé vált a forgalom.
Csessze meg mikor vezettem utoljára élesben!

- Hol rakjalak ki!? - kérdezem aztán hirtelen, és a semmiből, egy elém vágó BMW mellett kell elkapjam a kormányt.

- Akurvaélet.. - korrigálom még időben, de nem fecsérlek időt az őrjöngésre, ilyenkor csapnám ki a villogót, és beszélgetnék el vele, milyen is a tisztességes közlekedés.
Egy másik életben...

- Szóval??  - intézem hozzá megint a kérdésemet, most már részben felé fordulva, ha eddig válasz nem érkezett, de fél szemem még így is mindvégig az úton. Nem akarom hogy bármi baj is kerekedjen. És ha a helyieken múlik... Úgy néz ki errefelé nemigen tekintik szívügynek a szokásos megkötéseket.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2015 6:52 pm

Nem kellett ahhoz nyitva tartania a szemeit, hogy a keze megtalálja a száját, ezért is pakolta bőszen újra és újra no meg megint csak újra a cigit folytatva a beszív, lenn tart, kifúj szentháromságot, ameddig a fickó vezetett. Már éppen megszokta volna azt a ricsajt, ami a rádióból jött, amikor tekerés néma hangja és a felhangzó szavak állították meg az előző ritmust. Felvonta a szemöldökét a szentimentális faszságra, ami abból a kütyüből szólt, és csak morgott egy halk baszd meget annak, aki kitalálta a rádiózás hülyeségét. Nem volt elég, hogy majdnem meghalt, de még az a rohadék rádiós jól is szórakozott a történteken.
A felhangzó szavakra nyitotta csak ki a szemeit nem foglalkozva a többi baromsággal. Már épp válaszolt volna, amikor megint csak majdnem megdöglött annak a paraszt béemvésnek köszönhetően, épp időben kapva el valami kapaszkodót ebben a kibaszott fémdobozban. Rosszallóan nézett balra a fickóra, viszont beismerte.. mielőtt elkezdett volna pofázni, hogy most az egyszer normálisan vezette ezt a tragacsot.
- A faszik ennyire kurvára nem tudnak vezetni? Vagy mi van veletek? - morgott mégis, mert egyrészt.. egy nő segge alá nem való egy ekkora batár nagy dög, másrészt tipikusan az a faszfej autó volt, amit minden esetben egy göcsörtös egoista vadbarom vezetett. Nem mintha túl sok köze lett volna az autókhoz, a jogsihoz. Neki bőven megfelelt a két csülke, amivel a jobb-bal-jobb ritmusát tudta követni. Elnézte, ahogy Kopaszka felé fordult, és mielőtt átgondolta volna, csak a bal kezét odatolva visszafordította a csóka fejét inkább az út felé. Nem paraszt módon, csak jelzésértékűen, hogy nem ő az, akit kell vizslatni.
- Mielőtt még meghalok... nem veled akarok elpatkolni - fújt egyet, aztán visszarakta a szájába a cigit, el-elnézve, ahogy az út menti lámpák megvilágították az autó belsejének első részét, ahol mindketten dekkoltak. - Az egyik buszmegállóban fasza lenne. Onnan már el fogok találni a kiállításra - nem volt balfasz, tudott térképet olvasni, meg agya is volt, hogy felmérje, mi megy és mi volt hasztalan. Az pedig, hogy bármi áron tetoválásokat akart látni, varrni.. mindenre rávette. Hiszen az istenit! Beült emellé a fickó mellé is. Aztán az apja baszhatja.. meg minden geci, aki azt mondja, idegen mellé sosem.
- Ha nem sietsz vissza a börtönbe, akár te is eljöhetsz - ajánlotta fel nem baszogató stílusban - lefosta, mit és hogy csinált a másik -, talán túl hirtelen is, mert aztán azonnal össze is vonta nem tetszően a szemöldökeit. Kibaszott szentimentalizmus! De nem akart magából faszfejet csinálni, hogy bocs, csak a szája kapott vékonyfosást, szóval.. a másikon múlt, hogy igen, vagy nem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2015 12:20 am


Nem lep meg a lány újabb kitörése, de egy egyszerű pillantás jobbra, aztán vissza az útra, nem éri meg vitába szállni vele. Nem érdemes...
De amint kihűlnek a kedélyek, az én hirtelen vert szívverésem is visszatér rendesbe, megint felteszem a kérdést. Még mindig nyitott, és nekem még mindig kell az információ hogy merre menjek, nem töltöttem még sok időt Los Angeles-ben, térkép nélkül még simán el is tévedek. Talán..
De az már meglep amikor a keze a fejemen, és kirántom az arcom, ahogy visszafordítaná az útra. Nem ellenszenv.. Csak az évek során megszokott reakció...

- Bocs.. - dünnyögöm, de igaza van. Ez itt a hülyék gyülekezete, ezért jobb az úton tartani mindkét szemem.

Meg is kapom a válaszom, részben, de aztán van még ott valami más is.
"Ha nem sietsz vissza.." - visszhangzik a fejemben, pont amikor beszédre nyitnám a szám, ezért inkább elharapom a következőket. Helyette eljátszadozom a gondolattal. Néma csönd telepedik ránk, de nekem még mindig az jár a fejemben, hogy megéri e. Kell e nekem a tömeg.. Kell e nekem ez a lány...

- Szívesen elviszlek.. - nézek aztán rá mégis, teljes szenvtelenséggel, de aztán megint az út - De be nem megyek. - fűzöm hozzá a következőket - Nem lenne jó ötlet. - megint a lány, de csak egy rövid percre - Nem biztos hogy tolerálnák a megjelenésemet. - beszélek az üvegnek és ez az igazság. A nyilvános megjelenés.. mééég nem biztos hogy a következő lépés, ha csak a bevonulásomkor összegyűlt tömegre emlékszem. A kijutásomról is biztos írtak a lapok. És bár igaz, Amerika gyorsan felejt, de nem szeretnék már az első napokban összetűzéseket. Nem akarok oda visszajutni... SOHA.. TÖBBÉ!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2015 12:55 am

Amint elhúzódott a fickó, Danielle keze megállt a levegőben és rebbenőn maradt ott egy rövid másodpercig, aztán ökölbe szorítva az ujjait fújt visszavonulót. Soha a büdös életben nem lesz ilyen baromarc, hogy ezt tegye, és ezt abban a kurva pillanatban meg is fogadta. Mégis csak egy vállrándítás volt a válasza Mr. Baldman újabb bocsánatkérésére. Nem volt sértődékeny kisasszony. Kisasszony meg baszottul nem.
És naná, hogy sikerült egy újabb zseniális(an szar) ötlettel előállnia, amiért leginkább a saját fejét vagdosta volna a műszerfalhoz, de nem volt mazochista. Inkább másoknak okozott fájdalmat, ha kihozták belőle az állatot. Ez az apja bizonyítéka a kicseszett öröklött állományára. A gondolatra elfordult, hogy még csak rá se kelljen néznie a másikra, aki közel volt hozzá, és mereven nézve tolta a kezét az autóban lévő hamutálhoz, ahol elnyomta azt.
A válasz nem lepte meg a Vöröskét, mégsem válaszolt egy ideig, helyette eltekerte a rádió kis bogyóját, de ahogy meghallotta azt a cseszett operát, a feje olyan grimaszba fordult, mintha nyúzták volna.
- Oké - harsogta túl az áriázó, menstruáló macskaszerű képződményt, akinek az éneke számára maga volt a rohadék vernyákolás. Még egyet tekert azon a szaron, és végre a fülének is megfelelő zene töltötte be az autó légterét, ahol egy kibaszott sort sem szóltak az autózókról, vagy éppen arról, hogy a politika milyen befolyással bírt az életére. Lefosta. Ívben az egészet.
- Maradjunk meg akkor az eredeti tervemnél és dobj ki egy buszmegállóban - szólalt meg percekkel később, miután a fickó feldobta a labdát, és csak ebben a pillanatban tolta a képét a másik felé. Eddig is látta, tudta, hogy néz ki a másik, de a szövegelés egyik feltétele elvileg a néha másik felé dobott szemkontaktus. Még ha ezzel a halálával is játszott. - Azért ha lehet, ne szó szerint dobj ki. Mocskosul fájna és már elszoktam attól - böffentette oda a férfinek, törökülésbe helyezkedve az anyósülésen, tenyereit pakolva az ölébe.
Nem forszírozta, hogy a másik mit értett az utolsó szavain. Nem picsogott, nem akarta vedelni a kibaszott szavakat, amiket a másik fröcsögött volna. mert az egy rohadt nagy HA lett volna. A pacák nem beszélt. Semmiről és ezzel véget is ért a kis körük. Ő sem akarta megosztani az életét, sem pedig.. igazság szerint kurvára semmit sem.
- Vannak nálad faszfejebb fickók is. Ők mégis odatolják a képüket - jegyezte meg nagylelkűen. Nem mintha rá akarta volna beszélni Mr. Szakállkát az akcióra. Neki bőven elég volt, ha egymaga lát tetoválásokat. Úgysem volt kedve ódákat zengeni arról, hogy lett ilyen narkós művészlélek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2015 1:34 am


A lány.. hirtelen belépő sztrájkja összezavar. Talán össze is rántom a két szemöldököm, de aztán annyiban hagyom. Ha ezt akarja.. hát legyen így. Más se hiányozna nekem mintha épp unalmában véletlenszerűen elkezdene ordítozni összevissza, hogy bántom vagy épp megerőszakolni kívánom és máris visznek vissza a kóterbe.
Megrándul az arcom a gondolatra, de még mindig csak az üveget figyelem. A börtönben az volt az egyetlen. Ami életben tartott. Hogy tudd kiben bízhatsz és akiben nem... Azt tartsd magadtól a lehető legtávolabb..

Megköszörülöm a torkomat és az ablakot hirtelenjében tekerem le. EZ még olyan régi, kézi manőveres, de utolsó szippantás a cigiből csikkre, és a maradékot kiszórom az ablakon. Csak utána tekerem vissza az egészet..

- Az lehet, de ők nem szerepeltek a tv-ben.. - motyogom félhangerővel, de nem is biztos hogy most magamat védem.

- Te mindig ilyen kedves vagy?? - szívom meg aztán az orromat és véletlenszerűen teszem fel a kérdésemet. Nem terveztem, de így esett. Talán a kevert érzések mondatják ezt velem, de még mindig nem tudom a lényeget: biztonságban vagyok. Ez a lány egy dolgot hordoz magával mióta beült ide. És az a Veszély üzenete...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2015 1:58 am

Sanda oldalpillantás. Csak ennyit engedett meg magának. Fingja nem volt, hogy egy cseszett sztárral került össze. Elfelejtett autogramot kérni! Mégis leszarta. Tévéje sem volt, nem hogy a hírekkel tisztában lett volna. Oldalra biccentette a fejét, és ha megszakadt volna, akkor sem jutott volna eszébe, hogy valaha is látta a fickót. Nem mintha számított volna - ezzel a gondolattal nézte végig, ahogy a fickó kidobta a cigit az ablakon. Tulajdonképpen a tetováláson, a cigin, a junk foodon és Trevoron kívül senki más nem izgatta.
- Szerintem mindenki leszarja a másikat mostanában. Nem érnek rá foglalkozni másokkal. Önző világban élünk - tartott előadást a ma szellemiségéről, amihez neki nem volt köze. Nagy volt a pofája a nap 24 órájában, de hogy önös érdekek.. az soha nem volt. Csak ami az övé volt, abból más soha nem kapott.
A következő kérdés meglepte. Tudta magáról, hogy egy paraszt, és az iróniával átitatott kérdés csak még inkább megalapozta ezen gyanúját. Ahelyett, hogy válaszolt volna, csak lassan, ráérősen ropogtatta meg ujjízületeit, nyalta meg alsó ajkát és sóhajtott azután egyet. Majd egy vállvonás következett.
- Nem tudom, minek kéne kedvesnek lennem. Most fogjuk utoljára látni egymást és már megköszöntem, hogy nem lapítottál ki az út szélén - vont vállat ismét, de baszta a csőrét ez a feltételezés. Mégsem folytatta, csak a szemei vándoroltak le a kezére, az alkarján terpesztő tetoválás tompa látványára. Volt bárkivel is kedves? Fordult valaha is nem basztatással mások felé? Arcán a rosszallás jelei mutatkoztak, ajkai elnyíltak egy hosszú pillanatra, de aztán rendezte arcvonásait.
Volt kedves. Volt olyan momentum, amikor másokra is számíthatott. Évekkel ezelőtt, amikor az apja környezetében élt. Amikor függött valakitől, és amikor a kiutat kereste abból a lehetetlen helyzetből.
- Nem éri meg kedvesnek lenni - összegezte a gondolatait csak egészen halkan, elfordulva a mellette ülőtől, és ahogy a saját tükörképe nézett vissza rá az ablak üvegéről, egy régi arc sejlett fel gondolataiban, amitől a hideg is kirázta.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitimePént. Jan. 09, 2015 1:56 am


- A próféta beszéljen belőled.. - veszek be egy éles balkanyart, alig fél másodperccel később, ahogy a lámpa zöldre vált.
De aztán újabb rövid csönd tölti be a kocsi síri hangulatát amire meg én vagyok az aki hirtelen kérdezi meg.
Nem jön azonnal a válasz. És nem is lepődök meg ezen, nem noszogatom, nem siettetem, csak kivárom aminek jönnie kell.
És nem is telik olyan sok időbe...

- Hidd el.. én tudom a legjobban hogy milyen az ha mindenki ki akarja ontani a beledet. - hirtelen váltok, de nem nézek rá, csak szemem belövi az újabb kereszteződésben beálló kamiont, azt a vagy nyolcméterest, és inkább lassan állok meg hogy elengedjem. Veszélyes város ez.. Talán veszélyesebb mint a kóter!
Ez persze baromság. Visszatérve a lányhoz meg..

- De sosem árt meg egy kis tisztelet. - fordulok felé, a motor csendben morog a helyében én meg a lámpátlan kereszteződésben állok és valamiért nem indulok meg. Csak a lányt nézem. Mintha ott valamiii..
Talán valami megváltozott a szemeiben...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Danny& Danielle - LA útjain.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny& Danielle - LA útjain..   Danny& Danielle - LA útjain.. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Danny& Danielle - LA útjain..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Danielle & Dan
» Jake 'n' Danielle
» Danielle & Trevor
» Anabelle & Danielle
» Danny & Lea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Anywhere else :: Los Angeles-