KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hiányzások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 05, 2015 12:01 am

Kicsi Virág ( ♥ ) után én is írok.. határozatlan ideig kivonom magam mindenféle admin ügyek alól, meg a forgalomból is némileg. Csak játékteres hozzászólások fognak érkezni tőlem az elkövetkező időszakban, nem feltétlenül tartozási sorrendben.

Megértéseteket köszönöm.
Nora voltam (pszicho néni köntösben)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 05, 2015 10:37 pm

Ezúton, és önmagamat ismételve, muszáj vagyok azt mondani, hogy a jelenkori el-eltünedezéseimnek még nincs vége, lehet augusztusig nem is lesz, ez majd kiderül.

Mindazonáltal nyomom nem vész végleg, az tuti, mindenkit megkérnék a türelemre, na meg arra hogy ne dobáljuk el a játékainkat, ha valakinek sietős, pm-ben beszéljük meg. Arra általában még használható vagyok..
Öööö.. néha! What a Face

A lényeg, hogy mint mindig, reag esetén mindenkit értesíteni fogok, ha meg valakinek hiányzom.. - pancser! What a Face - akkor meg tudja hol talál meg, a mikor már annál kérdésesebb. Very Happy De semmi nem marad megválaszolatlanul! Very Happy

Előre, és éljenek az angolok! Very Happy

Au Revoire! Very Happy

Gé(Danny) és verziói Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Robert Brennan
Robert Brennan

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 55
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 15
◮ join date : 2015. Apr. 19.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 06, 2015 9:01 pm

Szóval megbokrosodó tengerentúli ügyeim miatt most bizonytalan időre kimaradoznék. Legrosszabb esetben (tényleg a legrosszabban) egy hónap múlva hozok be mindent. Bocsánat az érintetteknek, csóközön és virágeső.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Beck B. O'Connor
Beck B. O'Connor

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 33
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 18
◮ join date : 2015. Jun. 06.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2015 12:29 pm

Sajnálatos, hogy már most írnom kell ide, de:
2015.06.12 - 2015.06.15-ig nem leszek elérhető, mivel külföldre utazok és ott nem igazán lesz sem lehetőségem, sem időm feljárogatni, pláne nem reagolni!
Elnézést kérek a játékpartnereimtől, ma viszont, vagy legkésőbb holnap írok mindenkinek! Ígérem, kárpótollak titeket! :szív:


Hazaértem cheers
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 10:25 pm

*Idefészkel.*

Kedden indulok Csehországba... amint túlélem Basinfire-t, akkor 27-én érkezem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 10:33 pm

Cédric S. Baillieu írta:
*Idefészkel.*

Kedden indulok Csehországba... amint túlélem Basinfire-t, akkor 27-én érkezem.

Érezd nagyon jól magad, Kiscila *-* :tánci: Pihend ki magad, és utána lesz egy beszélgetésünk Razz Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 10:56 pm

Cédric S. Baillieu írta:
*Idefészkel.*

Kedden indulok Csehországba... amint túlélem Basinfire-t, akkor 27-én érkezem.

Jó pihenést! :)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 23, 2015 6:17 pm

Aaron Wilkonson írta:
Jó rég nem dugtam errefelé az orrom, amit nagyon sajnálok.  Hiányzások - Page 3 2991255631  De sajnos nem igazán úgy alakultak az ügyeim, ahogyan szerettem volna . Lassan rendeződni látszik minden, de augusztusig nagyon lassú leszek. Viszont el nem tűnök. Akiknek tartozom, azoknak igyekszek pótolni.

#Aaron #Trent #Sol #Olasz #Saul

Én és a feleim megvárunk!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 28, 2015 12:07 am

Mivel úgy néz ki mocskosul elkapott valami... hát vagy allergia.. vagy vírus.. vagy valami földönkívül kikísérletezett kolerajárvány, de kábé kettőig nem látok a takonytól usw. szóval szakaszosra írnám magam...

Ami azt jelenti várt kezdőim vannak, igen, na meg satöbbi, mindenki papíron, amint ellátok addig a papírig, megy is a posta hogy minden a helyén!
Amint minden a helyén persze...
Addig meg tessenek türelemmel! Wink

*elcsúszika...*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 27
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 28, 2015 3:24 am

Sziasztok! :)

Jelentem: júni 30-tól júli 5-ig egyáltalán nem leszek elérhető.
Mindenkinek igyekszem addig válaszolni, és ha hazaértem pótolok mindent.^^
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lily Claire Demian
Lily Claire Demian

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 403
◮ join date : 2014. Jun. 27.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2015 12:04 am

*beáll a sorba*
Khm... a következő hetem elég rázós lesz melóban. Nem tudom mennyire marad ide kapacitásom kreatívkodni, de gondoltam inkább jelzem, hogy esélyesen csak zombulni és olvasgatni fogok tudni. ^^" Embarassed
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lazar Civic
Lazar Civic

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 27
◮ join date : 2015. Jun. 07.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2015 11:32 pm

*folytatja a sort*
Én sem leszek a következő napokban. Nem tudom mikorra sikerült összeszedjem magam, de július 7-ig mindenképp bepótolom minden tartozásom.
Elnézést azoktól, akikkel játékom van folyamatban. :/
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Brandon Oswald
Brandon Oswald

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 42
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, Nevada, USA
◮ hozzászólások száma : 3
◮ join date : 2015. Jun. 15.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 03, 2015 11:32 am

Ma délután utazom Siófokra barátomhoz, vasárnap este jövök is haza. Viszont előre láthatólag az IRL dolgaim miatt alig leszek jelen, jövő hét szombaton ugyanis MondoCon és a nagyszínpadon 10 perces előadásidőnk van, ahol kell tartsak előadást amit most újra kell írjak mert megnyirbálták az időnket szóval a jövő hetem kész káosz lesz előtte. 17-én szinkront veszünk fel Pesten stúdióban, augusztus első két hetében pedig Németországba megy ki a család mert apumat karácsony előtt akkor fogjuk utoljára látni ugyanis nem tud hazajönni mert elfogyott a szabija, fuck yeah! -.- És a barátomnál még hosszabb ideig nem is voltam, szóval mint láthatjátok erősen összesűrűsödtek a dolgaim ami miatt takarékon leszek a nyáron. Voltak terveim, de azok ilyen feltételek mellett halasztódnak. A futó játékokat ha lassan is, de elkezdem.. félig már megírva vannak a kezdők csak sose jutok oda hogy be is fejezzem. Sad Előre is elnézést mindenkitől, nem épp így volt kalkulálva a dolog. :/
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2015 4:12 pm

Eddig dögrovás, most nyaralás..! Very Happy

Mivel úgy néz ki túlélem.. már amit, az életet senkise, de ideje elhúznom némi láblógatásra, - kis szerencsével - szóval jövő hétfőig, max a nyomomat bottal! Wink

Pm-ek, mailek megvárnak, ha nagyon unatkozom, akár válasz is. Wink Egyéb esetben a jövő héten! Wink

Mindenkinek kellemes puhárafövést! Wink

Gé, Danny.. na meg a többiek a multilistán! Wink

Ágyő! Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2015 11:31 pm

Brandon Oswald írta:
Ma délután utazom Siófokra barátomhoz, vasárnap este jövök is haza. Viszont előre láthatólag az IRL dolgaim miatt alig leszek jelen, jövő hét szombaton ugyanis MondoCon és a nagyszínpadon 10 perces előadásidőnk van, ahol kell tartsak előadást amit most újra kell írjak mert megnyirbálták az időnket szóval a jövő hetem kész káosz lesz előtte. 17-én szinkront veszünk fel Pesten stúdióban, augusztus első két hetében pedig Németországba megy ki a család mert apumat karácsony előtt akkor fogjuk utoljára látni ugyanis nem tud hazajönni mert elfogyott a szabija, fuck yeah! -.- És a barátomnál még hosszabb ideig nem is voltam, szóval mint láthatjátok erősen összesűrűsödtek a dolgaim ami miatt takarékon leszek a nyáron. Voltak terveim, de azok ilyen feltételek mellett halasztódnak. A futó játékokat ha lassan is, de elkezdem.. félig már megírva vannak a kezdők csak sose jutok oda hogy be is fejezzem. Sad Előre is elnézést mindenkitől, nem épp így volt kalkulálva a dolog. :/

Többször akartam már válaszolni erre, de basszus :DDDD Nem ám szólnál, hogy itt vagy, megjöttél Very Happy Ne sompolyogj Razz xDDDDDD :lávmí: Amúgy csak nyugodtan rendezd a dolgaid, de.. hát helló Hiányzások - Page 3 2596551860
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tiffany Rodríguez
Tiffany Rodríguez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2015. May. 04.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2015 4:40 pm

Egy kicsit szabira megyek. Pár dolog közbejött és nem nagyon van időm az írásra. Amint tudok jövök vissza, szerintem max egy-két hét, de közben felnézek lehet.
Elnézést azoktól, akikkel játékom van, ha le tudok ülni a gép elé, ígérem ők lesznek az elsők! Very Happy
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Evangeline Lazer
Evangeline Lazer

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 33
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 9
◮ join date : 2015. May. 31.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 18, 2015 10:39 pm


Tudom, hogy már elég régóta (már lassan 2 hónapja) nem készültem el, de a jövőhéten, pontosabban, Hétfőtől - Péntekig nyaralok, utána ha hazajöttem akkor megalkotom magamat.
Köszönöm az adminoknak, hogy nem törölték a karakteremet. Ha visszajöttem, befejezem magamat, és játékba állok majd. Köszönöm a türelmet, a jövőhétvégén érkezem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 27
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2015 12:39 am

Holnaptól (mától...)két hétig elméletileg nem leszek. Ha mégis lesz wifi és időm, akkor elképzelhető, hogy írok :) De addig is igyekszem ma este még mindenkinek válaszolni, akiknek tartozom! ^^
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2015 4:00 pm

Nem megy az írás.. Csak nagyon lassan és nagyon nehezen találok rá egyes karakterekre, ezért mindenki türelmét kérem, valószínű ez a nyár már ilyen lesz.
Akinek válasza van, vele PM-je is, nincs miért izgulni, ha valakinek valami nem oké, tudja hol talál!

Kitartás!

Danny, Vinnie, Gé, Rob, Rid, meg a másik 600 fél akivel tartozom.
Érdeklődés nyomán kéretik utánanézni!

Kellemes nyarat! Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Saskia Keller
Saskia Keller

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 5
◮ join date : 2015. Jul. 03.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 10, 2015 7:40 am

Ezen a héten (08.10.-16.-ig) nem leszek egyáltalán. Ez nem sok embert érint, igazából csupán egy játékos társamat, de ha közben bármi lenne az oldallal kapcsolatban... jobb ezt így tisztázni.
Később érkezem mindenképpen.

Mindenki legyen jó és szép (szebb) nyarat!

S.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Olivia F. Oswald
Olivia F. Oswald

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 14
◮ join date : 2015. Jun. 14.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 11, 2015 3:27 pm

Sziasztok *-* Sajnos tegnap óta becsődölt  a laptopom nem tudom talán a meleg vagy mi lehet az oka, és úgy néz ki nem javul, ezért hozzávetőleg talán még két hét, de lehet több, míg nem szerzek gépet, addig előfordul, hogy kölcsön gépről tudok egy két reagot írni.  Remélem mielőbb megoldódik  a problémám, elnézést mindenkitől. Sad

Liv, Evelyn, Lacey és többiek
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2015 9:36 am

A munka és egyéb elfoglaltságok miatt a közeljövőben ritkábban leszek látható az oldalon. A tartozásaimat nem feltétlenül kronologikus sorrendben fogom leróni, amennyiben jut idő írásra. A játékos társaktól türelmet kérnék.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 03, 2015 5:34 pm

ÜZENET!!!

"Kérlek, add át Norának és Effynek, hogy a köv. hét elejéig minimálüzemmódban leledzem és csak telefonról - már, ha lesz térerő. ^^"

Vagyis Hölgyeim és Urak, FABRICE.. üzeni hogy a mai naptól fogva vélhetően vasárnap estig csak hűlt helye!

Üzenet átadva! :)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Trace 'Tomy' Richter
Trace 'Tomy' Richter

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 24
◮ join date : 2015. Feb. 25.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 04, 2015 2:11 pm

Hali!

Eddig még nem kellett ide írnom, de most írok.

Kicsit összejött az életem, sajnos nem a legjobb értelemben, és most se kedvem de ihletem nincs írni, így takarék lángra teszem magam. Ha mégis reagolnék, azt tudjátok be isteni csodának :)

Szóval egy időre takarékon lesz Trace és Jamil Amaranthe is.

Köszi a megértést.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 04, 2015 11:44 pm

Nyers leszek és kissé talán bunkó is...de minek is takargassam az igazságot...
A játékfüggőség ismét bekebelezett...mit sem számít kiket/miket vesztek el közben, vagy mennyire megy az egészségem rovására. A tanulásról nem is beszélve.
Hónapok óta semmiféle affinitásom nincs már az itteni dolgokhoz. Félkész irományokkal vagyok tele, de soha nem visz rá a lélek hogy befejezzem. ,,Majd holnap meglesz" - mindig ezt hajtogattam, de mindig akadt jobb elfoglaltságom...

Éppen ezért...szeretném megköszönni a játékostársaimnak a rám szánt időt, a játékokat, az izgalmakkal teli történeteket…az itt játszó embereknek az ET-k során kapott élményeket. Sokaktól tanultam meg ezt-azt...ezért is hálás vagyok.
És ezzel egyhuzamban szeretnék elnézést kérni azoktól, akikkel tervezgettük így-úgy meg amúgy, akik idejét pazaroltam...illetve akik leveleire nem válaszoltam. Hiába olvastam, a válasz akárcsak a reagírásnál…,,Majd holnap meglesz.” Holnap meg minden nap akad...
Jelenleg egy hosszas és iszonyú nehéz terápián veszek részt...a végére talán egy vadiúj énem fog visszatérni januárban...:) Addig viszont maradnék, míg a kukacok háza táján nem rendeződik a helyzet...
Mindenkimet befehérítem, de ameddig nem lesz ,,utódom”, addig még állok mindenki rendelkezésére - SOS ügyekben pláne. :)
(Ha nem térnék vissza jövő év első hónapjában, akkor törölhetőek karaktereim...)

Előre is (és majd utólag is) köszönöm a megértést. Sajnálom hogy így alakult...mert rengeteg élményt nyújtott az oldal...de kezdeti lelkesedésem alábbhagyott. Vagyis inkább elveszett...

U.i: Nagyon szeretném ha valaki átvenné Tobiast. ET itt található.
Ha valakit érdekelne, dobjon meg egy üzenettel, aztán megbeszéljük a továbbiakat. :)

U.i2: Pár embernek reppen PM nemsokára...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Hiányzások - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hiányzások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kezdetek :: Hírek-