KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Viva Las Vegas! Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Viva Las Vegas! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Viva Las Vegas! Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Viva Las Vegas! Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Viva Las Vegas! Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Viva Las Vegas! Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Viva Las Vegas! Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Viva Las Vegas! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Viva Las Vegas! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Viva Las Vegas!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Viva Las Vegas! Empty
TémanyitásTárgy: Viva Las Vegas!   Viva Las Vegas! Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 1:17 am

Elvis Presley is tudta, hogy mi kell a népnek, mi pedig folytatjuk ezt a hagyományt Wink Olyan különlegességeket keresünk, amelynek témája a bűn városa, vagy amiben megjelenik, legyen az akár:
    ◮ zene (youtube linkkel)
    ◮ könyv (leírással, esetleg borító képével)
    ◮ film (elég, ha youtube link van, de beilleszthető leírása is)
    ◮ sorozat (röviden bemutatva)
    ◮ vers (beillesztve).

Lehetőleg próbáljatok más és más alkotásokat keresni, hogy minél többen tudjunk róluk. Wink

Kezdeném is:

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Viva Las Vegas! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viva Las Vegas!   Viva Las Vegas! Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 3:29 pm

Én egy ilyen zenét hoztam nektek : )

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Viva Las Vegas! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viva Las Vegas!   Viva Las Vegas! Icon_minitimeVas. Május 04, 2014 1:39 pm

"Az olaszoknak van egy tréfás mondásuk. Az élet olyan nehéz, hogy minden embernek két apára van szüksége, akik gondoskodnak róla, ezért kellenek a keresztapák."


Könyv még nem volt itt, mely Las Vegasról említést tesz, úgyhogy egy méltán híres kötettel nyitom a sort. Valós történelmi ihletésű mű, bár a tényekhez rengeteg fantázia keverődik.

A könyv végét nagyjából a vegasi események teszik ki, melyek elsőre mellékszálnak tűnnek, azonban később fontos szerepet kapnak. Megtudjuk, hogy ki hogyan került pozícióba, és milyen dolgok idézték elő a történet legelején levő merényletet, mikor is a Dont, Vito Corleonét megtámadták.

Én nagyon szeretem ezt a könyvet, elsősorban azért, mert a jellemábrázolása nagyon sokszínű és érdekes. Nemcsak eseményeket mutat be, hanem sorsokat, döntéseket. Sokat tanultam belőle arról, hogyan kell kezelni a különböző embereket, és azt is, hogy az égvilágon mindenki korrupt ilyen vagy olyan módon, mindenkit befolyásolhatnak, kényszeríthetnek, zsarolhatnak, ennélfogva minden döntés hátterében száz ok szerepelhet, melyekről adott helyzetben fogalmad se lehet. Érdekes látásmódot ad a mindennapi politikáról is.

"Freddie Corleonét meg Las Vegasba küldték, hogy összeszedje magát, és egyben felderítse, hogy tudna beszállni a Család a fellendülő luxusszálloda- és játékkaszinó-üzletbe. Las Vegas a még semleges nyugati part része volt, és ennek a birodalomnak a Donja garantálta Freddie biztonságát."

"Michael most mindannyiukhoz szólt: - A Corleone család arra gondol, hogy átköltözik ide, Vegasba. El akarjuk adni az érdekeltségeinket az olívaolaj-üzletben, és itt akarunk letelepedni. A Don, Hagen meg én megbeszéltük az ügyet, és úgy úgy gondoljuk, ez az a hely, ahol a Család jövője biztosítva van. Ez nem jelenti azt, hogy ennek azonnal vagy már a jövő évben meg kell történnie. Két, három, sőt akár négy évig is eltarthat, amíg a dolgok rendbe jönnek. De ez az általános terv. Mivel néhány barátunknak meglehetősen nagy részesedése van ebben a szállodában és a kaszinóban, ezeket fogjuk alapnak tekinteni. Moe Greene eladja nekünk a saját érdekeltségét, és így az egész a család barátainak a birtokába kerül majd.
Freddie holdvilágképén aggodalom látszott. - Mike, biztos, hogy Moe Greene eladja? Nekem nem szólt róla, és tudom, hogy nagyon szereti ezt az üzletet. Nem nagyon hiszem, hogy eladná.
- Olyan ajánlatot teszek neki, amit nem tud visszautasítani -
felelte nyugodtan Michael."
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Viva Las Vegas! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viva Las Vegas!   Viva Las Vegas! Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 11:58 pm

Félelem és reszketés Las Vegasban:
Őrült utazás az Amerikai Álom fellegvárába


Viva Las Vegas! Fearandloathing

"A könyv alapötlete Thompson tudósítása nyomán alakult ki a Mint 400 motokrossz futamról, ahonnan a Sports Illustrated magazin számára kellett képaláírásokat készítenie. Ebből a 2500 szavas képaláírási munkából a Rolling Stone magazin 1971. novemberi számába egy regény hosszúságú publikáció készült, amely a Fear and Loathing (Félelem és reszketés) címet viselte. A regényt a New York Times a „kábulat évtizedének legjobb könyve” jelzővel hirdette, Tom Wolfe pedig a „korszak égető szenzációjának” nevezte.
Feltárja és bemutatja a nyomasztó tényt, hogy 1971 fordulópont volt a hippik és az amerikai drogkultúra szempontjából, ez volt az év, amikor az előző évtized ártatlansága és derűlátása cinizmusba fordult."


De mivel én még nem olvastam, a filmet ajánlom, ami szörnyen elvont, de Johnny Depp ismét alakít Very Happy

"1971-ben járunk, az Egyesült Államokban, a kompromitációs botrányba keveredett Richard Nixon elnöksége és a hippi korszak idején. Raoul Duke, a sportriporter, megbízást kap a nevadai sivatagban megrendezett motorverseny tudósítására. Barátjával az ügyvéd Dr. Gonzóval, útnak indul, ám céljuk nem a sivatag lesz, hanem Las Vegas, a szerencsejáték városa. A két férfi a kábítószerek és az alkohol összes létező fajtájával felszerelkezve vág neki a kalandnak, hogy megtalálja az amerikai álmot."
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Viva Las Vegas! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viva Las Vegas!   Viva Las Vegas! Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 6:29 pm

Ezt most kaptam Dantétől <3




Martin Stenmarck - Las Vegas
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tuomas
Tuomas "The Birdie" Jörg

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Turnébusz
◮ hozzászólások száma : 134
◮ join date : 2014. Oct. 07.

Viva Las Vegas! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viva Las Vegas!   Viva Las Vegas! Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 12:33 pm

Las Vegas itt a megihlető szerepét töltötte be. Laughing

Viva Las Vegas! 17940
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Viva Las Vegas! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viva Las Vegas!   Viva Las Vegas! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Viva Las Vegas!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vegas szótár
» Vegas hírek
» Hope Vegas Hospital
» Las Vegas Academy of Arts
» Frederic & Katherine ~ Las Vegas Templom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Játékok-