KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Wino, Ty  ~ Kapcs ford Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Wino, Ty  ~ Kapcs ford Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Wino, Ty  ~ Kapcs ford Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Wino, Ty  ~ Kapcs ford Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Wino, Ty  ~ Kapcs ford Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Wino, Ty  ~ Kapcs ford Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Wino, Ty  ~ Kapcs ford Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Wino, Ty  ~ Kapcs ford Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Wino, Ty  ~ Kapcs ford Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Wino, Ty ~ Kapcs ford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wino, Ty  ~ Kapcs ford Empty
TémanyitásTárgy: Wino, Ty ~ Kapcs ford   Wino, Ty  ~ Kapcs ford Icon_minitimeSzer. Május 07, 2014 8:14 pm





Family
The family is the school of duties ... founded on love.


:: Marcipan ::
Az én imádnivaló vérebem. Olyan 17 éves koromban kaptam egyismerősömtől. Eleinte nem szerettem, de végül bele szerettem ebbe a kis vérebbe. Azóta velem él együtt. Minden nap vár amikor hazaérek a suliból vagy a munkából. 


Friends
A friend is one who walks in when others walk out.



:: Anne Woodley ::
Annaval egy koncerten találkoztunk. Együtt tomboltunk végig az első sorban. Ugráltunk, énekeltünk, táncoltunk és persze ittunk. Azóta is gyakran szólok neki, ha bulizni vagy csak inni támad kedvem.

Lovers
I truly believe that while love can hurt, love can also heal..


:: Isla Malloy ::
Isla, te bögyös vörös szépség. Amióta csak ismerjük egymást, megállíthatatlan szexorgiákat nyomtunk le egymással, vagy párosan férfiakkal. Ismerjük egymás igényeit, ismerem az életedet, te is az enyémet. A legjobb barátnő és a kurva státusznál kissé tovább haladnék, ha nem bánod és elkönyvellek, az élvezetek királynőjeként.


:: Armand Hawthorne ::
Armi volt az első igazi kapcsolatom. Én akkor 16 voltam, ő pedig 19 éves volt. Szerettem vele lenni. Szerettük egymást. Sajnos minden jó véget ér egyszer. Azóta nem találkoztunk és nem is beszéltünk. engem leköt a munka meg a suli, őt meg gondolom az egyetem. Tudtommal még oda jár.


Enemies
Keep your friends close, but your enemies closer.


:: NEVED ::
Kapcsolat Kapcsolat Kapcsolat


Others



:: NEVED ::
Kapcsolat Kapcsolat Kapcsolat




A hozzászólást Winona Sheila Brington összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 30, 2014 12:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wino, Ty  ~ Kapcs ford Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wino, Ty ~ Kapcs ford   Wino, Ty  ~ Kapcs ford Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 11:37 pm

Ty's relationships
friends


Szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg,



Szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg,


family


Szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg,



Szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg,


loves


Szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg,



Szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg, szöveg,

Vissza az elejére Go down
 

Wino, Ty ~ Kapcs ford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ashley ford
» Rick & Wino
» Tien & Wino
» Blaise & Wino
» Hale & Wino - Koncert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Minden más-