KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Sophia Milborrow Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Sophia Milborrow Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Sophia Milborrow Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Sophia Milborrow Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Sophia Milborrow Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Sophia Milborrow Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Sophia Milborrow Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Sophia Milborrow Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Sophia Milborrow Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sophia Milborrow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sophia Milborrow Empty
TémanyitásTárgy: Sophia Milborrow   Sophia Milborrow Icon_minitimeKedd Május 13, 2014 4:39 pm

Sophia Milborrow
1989. 05. 22.
San Francisco
24
Riporter
Media
Rose leslie

Karakter személyisége
Milyen is vagyok én? Mivel televíziós riporter vagyok, így eléggé közvetlennek mondanám magam. Sosem voltam az a visszahúzódó típus és mindig szerettem, ha figyelnek rám. Ez a vörös hajamnak köszönhetően elég gyakran meg is történt. Imádok nevetni és jó a humorérzékem. Mindig tájékozott vagyok az aktuális hírekről, de ez el is várható tőlem a munkám miatt. Nagyon jó memóriám van. Az adások előtt szoktam csak átfutni a "muszáj megkérdezned tőle" listát, és a suliban is ezért tanultam könnyen. Kíváncsi típus vagyok, ha valami érdekel, akkor nem nyugszok, amíg meg nem tudok róla mindent, amit akartam. Éppen ezért mondhatni maximalista is vagyok, ami nem minden esetben jó, nekem el lehet hinni. Ráadásul képes vagyok túl sokat is beszélni, akár olyan jelentéktelen dologról is, hogy az ég kék. Imádok táncolni és énekelni, bár tehetségem az nincs hozzá. Kedves vagyok a körülöttem lévő emberekhez, de könnyen ki lehet hozni a sodromból. Nem vagyok valami türelmes, de ezt a kamerák előtt jól tudom titkolni. Gyakran ítélek elhamarkodottan és ennek is megvannak a hátrányai. Az anyukám tanár volt és ezért van bennem egy kis oktatási kényszer. Ha valamiről, tudom, hogy hibás, akkor egyből ki akarom javítani, néha még a barátaimat is kioktatom. Sőt, néha még kislányosan is viselkedek: gyerekesen beszélek és buborékot akarok fújni. Oh igen, mondtam már, hogy buborék- és kávémániás vagyok?

◆ egyebek: amit fontosnak tartasz a karakterről


Történet
1991. 05. 22-én születem San Fransicso városában. Egészen huszonkét éves koromig laktam ott, de ne szaladjunk ennyire előre. Az anyukám tanítónő, az apukám pedig cégvezetőként dolgozik. Mivel egyedüli gyermek voltam a családban, a szüleim mindent meg adtak nekem. Sosem voltam az a zárkózott típus, így mindig voltak barátaim - igaz és látszat barátaim is voltak. Volt aki csak a szüleim miatt barátkozott velem, volt aki a külsőm miatt, de azért akadtak tényleges barátaim is. A szüleimmel évente kétszer mentünk nyaralni. Nyáron többször is mentünk Európába. Voltam Franciaországban, Angliában, Németországban és Olaszországban. Egyszer még Egyiptomba is elmentünk, ami nagyon élvezetes volt számomra, hiszen mindig is kedveltem az egyiptomi történelmet. Télen minden évben elmentünk síelni. Hét éves voltam, mikor megtanultam a síelést, kilenc évesen már snowboardozni is tudtam. Az általános iskolában kitűnő tanuló voltam, a gimnáziumban azonban becsúszott két elégséges a jegyeim közé: a kémia és a biológia. Sosem szerettem ezeket a tantárgyakat és még mindig ellenszenvesek számomra. Szabadidőm nagy részét mindig a barátaimmal töltöttem. Tizenöt éves voltam, mikor elkezdtem érdeklődni a tévés világ iránt. A megszállottja voltam, és rengeteget tudtam meg róla. A szüleim azt mondták, hogy támogatják a továbbtanulásomat, ha szerzek valami melót mellé. A hét féléves tanulmányaim alatt volt állásom és gyakornoki munkám is néhány rádiónál és tévécsatornánál. A sok tapasztalatomnak köszönhetően sikeresen bekerültem a megpályázott állásra egy Las Vegas-i tévénél. Eleinte csak az időjárás jelentés volt az enyém hetente háromszor, de a főnök észrevette, hogy  szemet szúrtam a nézőknek is. Többen nézték az én jelentéseimet, mint más valakiét. Lehet, hogy az öltözködésem miatt? Később kiderült, hogy igen. Több pasi is mondta, hogy azért nézte meg az előrejelzésemet, hogy lássa a kipakolt melleimet. Pedig szerintem azok nem is voltak kivágott ruhák... Akkoriban egyszerűen ilyen volt a stílusom. Később átkerültem a híradókba. Elmondtam az aktuális híreket, és mosolyogtam. Aztán egy céges bulin mindenkinek szemet szúrt a kíváncsi, kérdezgetős, viccelődős személyiségem. Pár nappal később a csatornavezető mondta, hogy próbaként megnézi, hogyan vezetnék le egy élő adásos, beszélgetős műsort. Átmentem a vizsgán. Úgy tűnik a poénjaim, és az érdeklődő tekintetem jó hatással volt a nézőkre. Megkaptam a szombat és vasárnap esti beszélgető show-kat. Hírességek jöttek, mindig utánuk olvastam hétköznap, feltettem a kötelező kérdéseket és még olyanokat is, amik a rajongókat érdekeltek. Tényleg mindent megteszek ezért a munkáért, mert ez pont olyan, amilyent én elképzeltem. Lassan már másfél éve enyém ez az adás és hét hónapja kaptam egy társat magam mellé. Jon eleinte nem volt szimpatikus számomra, de ezt a közönség nem vehette észre. A kamerák mögött folyton veszekedtünk, nem tetszett neki, hogy én eltérek a tervtől és más kérdéseket is felteszek. Értem én, hogy meg akart felelni az elvárásoknak, de az az én műsorom volt, és ő befurakodott oda. Ez minél előbb megpróbáltam a tudtára adni, és két hónap után csak felfogta. Azóta pedig, mintha kicserélték volna. Felvette velem a tempót, átment az én stílusomba és már együtt készülünk fel minden adásra. A nézők is imádnak minket együtt, és már többször is elhangzott a kérdés tőlük és a vendégeinktől is: mi miért nem járunk? Ezen pedig mindig egyszerre nevetjük el magunkat. Túl jó páros vagyunk mi ahhoz, hogy randizzunk. Bár el kell ismernem, hogy Jon tényleg jó pasi és rendes srác és... Te jó ég! Miket beszélek? Nem randizhatok a munkatársammal!


based on: TILLIE AT CAUTION <3


A hozzászólást Sophia Milborrow összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 31, 2014 10:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sophia Milborrow Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia Milborrow   Sophia Milborrow Icon_minitimeKedd Május 13, 2014 9:19 pm

Elfogadva!
Üdv itt, kedves Sophia!*-* Nahát, még egy médiás hölgyike, ezúttal egy vörös szépség!*-* Razz Köszönöm, hogy hosszan fejtetted ki a jellemet, nagyon tetszik, hogy többet tudhatunk meg rólad! Az előtörténeted is bejött, itt, Vegasban bármi megeshet, lesz mit tenned-venned! Very Happy És hahó, miért ne randizhatnál a kollégáddal? Razz Lazíts és tedd, amit szeretnél! Wink Kezdetnek foglalj előtöris avit, ha még nem tetted és kapj el valakit egy játékra! *-*  Sophia Milborrow 4203951449 
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Sophia Milborrow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jon ☆ Sophia
» Jerome ☆ Sophia
» Carlisa ☆ Sophia
» Sophia Hanson
» Caia Sophia Grey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-