KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Seraphina & Tate | szórakozóhelyek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Empty
TémanyitásTárgy: Seraphina & Tate | szórakozóhelyek   Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 2:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
THEY LOVE ME IN MY PEAK, BUT THIS LOVE IS FAKE

Hazug szavak peregnek le azok nyelvéről, akik azt merik állítani, hogy az élet még visszatérhet a normális kerékvágásba azok után, hogy kínkeserves gyermekéveket töltöttünk el fiatalkorunkban. A pénz nem boldogít, csak ha italba vagy kábítószerekbe ölöd. A szex csak szex marad mindig, nem különösebben láncol oda senkihez. A gondoskodás többé nem számít már, csak azt a finom borostával körbemetszett arcot látod magad előtt folyton folyvást, melynek tulajdonosa édes szavakkal csalogat magához gyönyörű dolgokat ígérve. Olyasmit, amit gyermeki szemmel minden áron meg akarsz kapni. És megteszed, amit kér.
Felriadok a rémképekből, a lidércnyomás teljes súlyával telepszik meg mellkasomon és kiszorítja tüdőmből mind az összes levegőt, hogy oxigén után kapva ülök fel az ágyban. Lihegek. Verítékcseppek száguldanak végig gerincem mentén, míg én nagyokat pislogok, hogy a régi emlékfoszlányokat kiűzzem szemeimből. A gyűlölet annyi idő után sem távozott lelkemből: a gyűlölet, amit Martin iránt táplálok és a bosszú, amivel oly régóta hajszolom őt, bár fellelnem még nem sikerült. Végtére is több éve már annak, hogy gyerekként terápiás kezelést ígért és csupán gyomorfordító molesztálást kaptam tőle. Mintha önkívületi állapotban lettem volna akkor, egy porcikám sem undorodott, egyáltalán nem ellenkeztem. Azt tettem, amit helyesnek állított be előttem.
A halkan kattogó ébresztőórára pillantok, melynek vörös fénye a falra vetődik. Kíméletlenül tudatosítja bennem, hogy hajnali három óra van már és én még ébren vagyok. A szívem olyan sebesen száguld mellkasom mélyén, hogy azt hiszem, menten kibucskázik torkomon keresztül. Visszanyelem lelkesen dobogó szervemet és ziláltan, csapzottan kelek ki az ágyból. Nem tudok aludni, egyszerűen nem megy.
Úgy döntök, hogy felöltözöm. V kivágású, hamuszürke pulóvert húzok magamra, nadrágként egy egyszerű farmer szolgál, míg éjszakai, lezser szettemet egy korom színű szövetkabáttal tetőzöm. Nem mosakszom meg, nem különösebben veszem szemügyre magamat, inkább minél előbb távozok lakásomból és szinte kirobbanok a hűs, éjjeli levegőbe, hova rajtam kívül aligha van mersze ilyen késői órákban bárkinek kimenni.

Las Vegas. Imádom ezt a várost s nem csak az éjszakai nyüzsgés miatt. Az ember gazdagon érezheti valakinek magát és nem azért, mert az apja a szenátor. Wallace szenátor nyilván nem lenne büszke a fiára, ha megtudná, hogy prostituáltakkal hál és némelyikkel még mélyebb kapcsolatot is ápol. Soha, de soha többé nem bírna a szemembe nézni apám, ami talán a legjobb volna mindkettőnknek: neki nem kellene félnie attól, hogy tekintélyes vagyonára nem marad épeszű örökös, nekem pedig nem kellene folytonosan a tökéletességre törekednem. Apám helyettem is maximalista.
Hatalmas neontábla hirdeti az egyik szórakozóhely nevét, s én megtorpanván előtte előrántok egy szál cigarettát kabátzsebemből. Gyújtó után kutatok, de rá kell döbbennem, hogy otthon hagytam, ahogy a kocsikulcsomat és pénztárcámat is. Akad nálam néhány húszas, de ezek meg sem közelítik azt az összeget, melyet általában magamnál tartok. Oldalra sandítok, két vagy talán három nőn akad meg tekintetem, közülük is egyen, aki roppant ismerősnek látszik szememben. Kíváncsian mustrálom alakját, miközben kényelmesen ajkaim közé biggyesztem a dohányrudat.


WORDS: 461 | TAG: Seraphina | NOTES: szívből jött, bár a minőségén nem látszik | CREDIT: melissa the shark at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphina & Tate | szórakozóhelyek   Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 6:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
-Gyere bébi, én még nem végeztem. – Nyúlt karom után Ed és erőszakosan fordított maga felé. Számon még ott volt a nyoma az előbbi furulyaszólómnak, de ahogy nyelvem végigsiklott alsó ajkamon, már meg nem mondták volna, miért álldogálunk kettecskén egy szűk, sötét sikátorban. Irdatlan erővel szorította a karomat, éreztem ujjait húsomba vájva és már előre láttam, hogy puha bőrömön holnap árulkodó jelei lesznek durva megnyilvánulásainak. Kitéptem karokat ujjai közül és hátamat a nedves falnak nyomtam.
-Először is, én mondom meg, mikor van vége. Másodszor, kókadt vagy, tedd vissza a gatyádba, mert még megfázik nekem és utána hogy fogsz fizetni. Harmadszor, lejárt az időd. – Pillogtam bájosan sűrű szempilláimmal és orra alá toltam kristályokkal kirakott órámat. Ó Mr Holloway, igazán kedves gesztus volt öntől, amiért leszoptam a liftben.
-Szóval öltözz és tünés. – Rántottam egyet nadrágján, mire a farka beakadt a cipzárba, hangosan felnyögött, vagyis, inkább visított. Átkozottul élveztem a dolgot, de visszafojtottam feltörő nevetésemet és hátamat még jobban a falnak préseltem, amikor dühtől izzó szemekkel rám nézett. Szájából fröcsögött a nyál, ahogy elmondott minden féle kurvának. Kicsikém, ezt tudom magamról én is, új dolgot is mondhatnál. Látszólag megdöbbentett kirohanása, állam megremegett és hirtelen kibuggyant egy könnycsepp szemem sarkából. Ez meg őt lepte meg. Abbahagyta pocskondiázásomat, eltette a farkát és gyöngéden letörölte arcomról a könnyeket. Nocsak Edward, erre is képes vagy? Széles mosoly jelent meg arcomon, ahogy eltoltam kezét és megigazítottam a ruhámat. Okos döntés volt ez a fekete, testhez simuló ruha. Csak egy rántás és már kész is vagyok a menetre. Tűsarkaimon billegve, csókot dobtam neki, miközben melltartómba gyűrtem a busás összeget, amit röpke 20 percért kaptam. Kiléptem a sikátorból, Ed árnyékként követett, majd mielőtt bárki észrevette volna társaságomban, eltűnt a hátam mögül. Fülig érő szájjal sétáltam vissza a lányokhoz, szorosabbra húzva magam körül a kabátomat. A neontábla fényében végignéztem az embereken. Legtöbbjüknek még a füléből is dollár folyik, drága autókból szállnak ki, drága italokat kortyolgatnak. Lerí róluk, hogy egy olyan lánnyal, mint én, egyikük sem állna szóba. Még akkor sem, ha a fél ruhatáram Dolce és Gucci. Ezért is köszönet jár, Mr Holloway, ne felejtsem el.
A hideg szél bekúszott lenge ruhám alá, a fogaim összekoccantak és elhatároztam, eszem ágában sincs az éjszakát itt tölteni. Bent meleg is van, gazdag férfiak társaságát élvezhetem. Noah csak hajnalban vesz fel, a legnagyobb titokban, addig bőven van időm. Kecses lépésekkel közelítettem meg az épületet, beletúrtam hajamba, megnyaltam ajkamat. Csípőm ringott a tűsarkakon, elégedett füttyentések adták tudtomra, ma is kitettem magamért. Besoroltam a tömeg kellős közepébe és ismerős arcot láttam. Kellett néhány perc, mire az archoz név is társult. Ajkamba harapva közelítettem meg, ajkaimon a már megszokott buja mosolyommal.
-Nézzenek oda, kit hozott ide a szél. – Húztam végig ujjaimat felkarján és itt meg is állapodott. Már a ruhán keresztül éreztem dagadó izmait és önkéntelenül is a fejembe villant a kép meztelen felsőtestéről. Kár, hogy annak az éjszakának rossz vége lett. - Ma éjjel végre bepótoljuk azt a félbe maradt kis hancúrt vagy várnom kell még rá? – Nem esem a földre hisztizve, ha nemet mond, de akkor sem tiltakozom, ha kézen fog és bevezet a szórakozóhelyre. Fázom, meginnék végre valami töményet és vágyom egy normális férfi társaságára. Bár az sem rettent el, ha egyszerűen a mosdóba visz.
-Nos Mr Wallace… megkapom a válaszomat? – Pillogtam fel rá, egyik lábamról a másikra álltam, ujjaim elkalandoztak karján, fel le mozogtak, miközben nyelvem felső ajkamon játszott.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphina & Tate | szórakozóhelyek   Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 7:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
THEY LOVE ME IN MY PEAK, BUT THIS LOVE IS FAKE

Nikotin ízét érzem nyelvem hegyén, melyet komótosan magamba ágyazok, hogy újra feleleveníthessem pikantériáját, ha esetleg olyan alkalom adódna, hogy nincs nálam egy szál dohányrúd sem. Jól esik szennyel feltölteni tüdőmet, elvégre elmém már csurig van vele és oda nem fér több. A borzalmas emlékek felkavarják, megrengetik lelkemet, befertőzik mindazzal, amit Martin belém ültetett és hogy ezzel megkeserítette az életemet. Talán azt hiszi, semmi sem rémlik abból az időszakból, mikor huszonnyolc éves, vonzó férfiként besétált abba az irodába és maga elé hajította a mappákat. Előfordulhat, hogy úgy gondolja, nem dereng a pillanat, mikor térdre kényszerített és aranybarna tincseim közé túrva ösztökélt arra, hogy kényeztessem...
Enyhe bizsergés fut végig karomon, így rántok egyet vállamon, hátha elűzöm a kellemetlen érzést és ezzel megfeledkezem legalább egy rövid időre Martin-ról és a betegségéről. Merthogy a pedofíliát kizárólag komoly szellemi betegségnek tudom nevezni, semmi másnak. Nincs épeszű ember, aki élvezi azt, amit ő élvezett annak idején. Csak most veszem észre, hogy szaporábban szedem a levegőt és kicsit melegem lett. Megrángatom pólóm nyakát, hátha az fojtogat, de tévedek. A gondolataim frusztrálnak ennyire, míg el nem vonja figyelmemet hirtelen valaki más, valaki ismerős, aki van olyan bátor, hogy megkörnyékezzen ezen a késői órán.
- Sosem pihensz, ugye? - vonom fel kíváncsian bal szemöldökömet és szívok egy slukkot a cigarettámból. Nagylelkűen felé nyújtom, hátha megkívánta tőlem - Egy slukkot? Vagy egy egész szállal kérsz? - kérdem és megfordul a fejemben, hogy azonnal ki is veszem az egész dobozzal kabátzsebemből. Nem az irigységemről vagyok híres, világ életemben bőkezű voltam és még a prostiktól sem sajnáltam a pénzt, ha azok megérték az árukat.
Nem szalasztottam el végignézni, amint Sera kilibben abból a sikátorból egy férfival. Nem volt esélyem megpillantani arcát, fogalmam sincs, korban mennyire állhatott közel a lányhoz, de ha érzéseim nem csalnak, egy Sera-nál jóval idősebb pasas lehetett. A magamfajta, velem egykorú egyének nem mászkálnak már ilyen tájt az utcákon, legalábbis nem a józanabbik fajta.
- Várni... neked? - féloldalas, csibészes mosolyra húzom ajkaimat - Amit akarsz, azt úgyis megszerzed magadnak. Vagy rosszul ismertelek meg? - válaszára várva, pillantok a kaszinó felé, ahonnan halk, nesz szerű zaj szűrődik ki, nyilván annak az egynehány embernek a hangja, akik még itt lopják a napot. Hajnali háromkor. Szintén betegség.
Akár elfogadta, akár nem, most elpöccintem a csikket egy kényelmes mozdulattal a járdára és rá is taposok, hogy az végképp kialudjon. Zsebembe csúsznak kezeim, minden egyes légvételemnél egy kisebb felhő bontakozik ki arcom előtt, jelezvén ezzel a testem és a kinti fagy közti hőmérsékleti különbséget. Gyors mozdulattal szalad végig alsó ajkamon nyelvem, majd végigmérem Sera kihívó, eszméletlenül szexi ruházatát, ami minden férfit beindítana már az első pillantáskor. Nem tagadom, fantáziám életre kelt és nem vagyok rest elképzelni, mi mindent művelhetnék azzal a gyöngének tűnő, formás testtel, amivel ő rendelkezik.
- Ha még nem járt le a műszakod, talán megdumálhatnánk bent a dolgokat. Itt kint befagy a seggem és szerintem a tiéd is - halvány fintor jelenik meg arcomon, aztán jelzésképp a kaszinó irányába bökök fejemmel - Gyere! - aztán türelmetlenül indulok meg, abban reménykedve, hogy követni fog és nem kell külön kérvényt benyújtani "őfelségének".


WORDS: 504 | TAG: Seraphina | NOTES: siettem. | CREDIT: melissa the shark at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphina & Tate | szórakozóhelyek   Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 8:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ráérősen vettem ujjaim közé a cigarettát. Néha valóban jól esik egy szál cigi, de ez most nem az az alkalom, amikor bűzölögni akarok. A legtöbb kuncsaft gyűlöli, ha egy prostinak dohány szaga van. Mélyet szippantottam belőle, tüdőmnek jól eset a nikotin, kellően lenyugtatta Ed által felkorbácsolt lelkemet. Vagyis, nem is igazán hatott meg, de cefet jó színésznő vagyok. Ha befuccsolna az ipar, még mindig lehetek színésznő.
-Valamiből meg kell élnem. – Rándítottam vállamon kérdése hallatán. Nekem apám nem tesz a seggem alá milliókat érő autókat, nem dug a zsebembe dollár százezreket csupán egy átmulatott éjszaka miatt. Nekem keményen kell dolgoznom minden egyes rohadt centért.
Szememet végigfutattam rajta és elismerően hümmögtem, de szerencsére a kaszinóból kiszűrődő zaj elnyomta elégedettségemet. Az kéne még csak, hogy hatalmas egóját még jobban megnöveljem. Bár, ami azt illeti, tisztában van vele, milyen adottságokkal rendelkezik. Talán pont ez a baj…
-Látom sikerült kiismerned egy röpke éjszaka alatt. Így van, amit akarok, azt úgyis megszerzem. – Ledobtam a csikket, látványosan elgyúrtam és kabátomba markolva igyekeztem csillapítani testem remegését, melyet most nem egy hozzáértő nyelv okozott, mely a csiklómon körözött, hanem ez istenverte hideg. Gyűlölöm a telet, sosem szerettem. Nincsenek is szép emlékeim róla, pedig amikor még kislány voltam, a szüleim milliókat költöttek arra, hogy a karácsonyi szüneteket az országtól távol, valami meleg és homokos tengerparton töltsük. Igen, Seraphina Carmen Munez gazdag kislány, aki mindent megkapott. Gazdag volt és a múlt idő a helyes. Elhagytam anyám nevét és a Carmen-t sem használom, pedig apám így szólított. Olyan emlékek ezek, amikre senki sem kíváncsi, de még az sem, akinek a beleégtek a memóriájába.
Az órámra sandítottam. Bőven van még időm és bár sajog a talpam a tűsarok miatt, lüktet a lábam között Ed durva próbálkozásai miatt, mégis kérdés nélkül lépek utána és igyekszem felvenni vele a tempót. Sarkaim hangosan kopognak, így hiába is akarok észrevétlenül belépni a kaszinóba, minden tekintet rám szegeződik, ahogy kitárult az ajtó és szerény személyem belibbent.
-Utálom ezt. – Motyogtam Tate-nek zavartan. Nem vagyok hozzászokva, hogy pofátlanul bámuljanak. Én nem az utcán dolgozom, ez is csak ritka alkalmak egyike volt. Én drága és híres hotelekben szállok meg, álnéven bejelentkező klienseim oldalán. Legtöbbjük a feleségének mond és ehhez mérten csodálatos bánásmódban részesítenek. Nem bámulnak, kérdeznek és parancsot teljesítenek. Ehhez képet a kaszinó minden farokkal született lénye engem mustrál. Hogy folyna ki a szemük…
-Gyere. – Nem bírtam tovább, muszáj volt valamerre mozdulnom ezek elől a szemek elől. Levetkőztetnek perceken belül. Utam egy félreeső szárny felé vezetett, ahol leselejtezett gépek porosodtak. Nekidőltem az egyik letakart nyerőgépnek, szétnyitottam a kabátom és engedtem, hogy lehulljon a gépre, felfedve bájaimat.
-Miről is akarsz dumálni? – Ruhám feljebb csúszott combomon, ahogy kényelembe helyeztem magam a gépnek dőlve. Már most melegem van és ehhez csak ez a helykellett, na és persze Tate pillantása.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphina & Tate | szórakozóhelyek   Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2013 12:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
THEY LOVE ME IN MY PEAK, BUT THIS LOVE IS FAKE

Az emberek többségét már az első megszólalásukkor sikerül kiismernem, próbálják csak bármennyire is rejtegetni titkaikat vagy valódi énjüket. Nem vagyok természetesen tévedhetetlen és rengeteg hibám származik olykor abból, hogy első látásra vagy hallásra ítélek, de az esetek többségében már hamarabb az illetőbe látok, mint azt hiszik. Sera más volt. A kurvák mindig mások, főleg mert kiszámíthatatlanok és sosem tudhatod, melyik arcukat villantják feléd: azt amelyiket már rég eltemettek magukban, még mielőtt azzá váltak volna, akik most, vagy azt, akiknek láttatni kívánják magukat. Személy szerint jobban kedvelem az érzéketlen, könnyű vérű oldalukat, amikor képesek érzelemmentes kapcsolatba bonyolódni pénzért bárkivel a világon. Tudom jól, hogy akadnak köztük, akik fintorogva küldenek el néhány igénytelen, szegény pasast, de nagy részük készségesen elébük térdel és végzi a dolgát. Mert ezért fizetik őket és mert élvezik. Tisztelet annak az egynehány kivételnek, akik közé eddig reménykedtem, hogy Dasie is tartozik.
- Igyekszem. Így könnyebb dolgom van általában - vállat vonok nemtörődöm módon és sóhajtva úgy téve, mint aki folyton folyvást erre törekszik. Valójában szarok rá, hogy milyenek az emberek, mert egytől egyig mocskos lelkű, kéjvágyó szemétládák, akik közül páran megjátsszák a jótét lelket, pedig igazság szerint semmivel sem különbek a másiktól. Az emberek álszentek. Talán még én magam is az vagyok.
A teremben morajlás hallatszik, egyik sarokból a másikba nézek, ismerős arcban reménykedve, de csalódottan veszem tudomásul, hogy apám egyetlen közeli ismerőse vagy épp munkatársa sem tartózkodik itt. Pedig nem is sejtenék, mennyi politikus lopja unalmas éjszakáit az ilyen helyeken! Mindegy vágyam, hogy egyszer egy utcalánnyal az oldalamon kapjanak el és ezzel mérhetetlen haragra gerjesszem az öreget, aki hébe hóba félrekefél anyám mellett legtöbbször olyan nőkkel, akik egy-két évvel idősebbek csupán nálam és akiknek nyilvánvalóan apakomplexusuk van. Szégyen és gyalázat.
Vigyorba szalad szám sarka, mikor meghallom Sera szavait, amik kis híján elvesznek a játékautomaták hangjának forgatagában. Furcsa ezt épp tőle hallani, aki élete nagy részében hatalmas bájdorongoknak vágta szét a lábát csak azért, hogy az agyát is szétkefélhessék vágyaik kielégítésének céljából és hogy ő maga szép kis summát tehessen félre némi jattal megfejelve azt. Kizárólag nevetni tudok felszólalásán.
- Azt hittem imádjátok, ha kitűntök a tömegből - felvont szemöldökkel bazsajgok rá, míg kigombolom kabátomat és engedem, hogy átjárja minden porcikámat a kellemes, fűtött levegő - Nézd a jó oldalát: dögivel vannak és válogathatsz! Az ott például biztos megvan tömve dohánnyal - bökök fejemmel egy középkorú, borostás arcú fickóra, aki a Félkarú Rablónál ácsorog és próbál nyerni, de olykor Sera felé pillant és vágyakozva végigmustrálja a nőt. Kétségtelenül féltékeny, amiért az én oldalamon libbent be a helyiségbe, nem pedig az övén.
Nem kell kétszer kérni, hívására azonnal utána lépek, mint valami hűséges öleb. Ebből a szempontból kicsit megalázónak érződik kijelentése, de eszem ágában sincs most azon tűnődni, hogy rosszmájúan vagy épp kedvesen invitálva adta-e ki a parancsot. Egyszerűen nem érdekel, inkább formás hátsóján tartva tekintetemet lépdelek utána és utoljára még hátam mögé pillantok, az öltönyös ipsére. Elmosolyodok.
Kíváncsian figyelem, mit csinál és mire akarja felhívni a figyelmemet, de elég csak feljebb rántani egy centinyit is a ruhát és megértem a célzást. Tulajdonképp már akkor sejtettem, hogy aligha fogunk beszélgetésbe bonyolódni, mikor az utcán megkörnyékezett. Ezért jó, ha van néhány ismerősöm a prostituáltak körében: olykor szükségtelen nekem keresnem őket, megteszik ezt helyettem.
Odalépek hozzá, tenyerem csípőjére tapad, majd fenekére vándorol, mibe követelőzően belemarkolok és csípőmet csípőjének feszítem, hogy ágyékom erős sajgásnak indul. Nem kimondottan akarom előjátékkal húzni az időt vagy magyarázkodni, mit miért és hogyan akarok csinálni. Szerintem érteni fogja testem minden rezdüléséből.
- Az árakról mondjuk? - vetem fel halkan, bár nem igazán érdekel, mit és mennyiért enged - De felőlem hagyhatjuk a végére is - türelmetlenül simítom végig most combját, aztán ujjaim a ruha szegélyére vándorolnak, tanácstalanul babrálva azzal, mikor is téphetik le tulajdonosáról a lenge darabot.


WORDS: 614 | TAG: Seraphina | NOTES: ; ) | CREDIT: melissa the shark at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphina & Tate | szórakozóhelyek   Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitimeHétf. Feb. 25, 2013 5:24 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
-Ah fejezd be, nem mindig szeretjük,ha a középpontban vagyunk. – Tűrtem el néhány kósza tincset szemem elől és kényelmes testtartást felvéve nehezedtem súlyommal a játékgépre. - Engem most jobban foglalkoztatsz te, mint a néhány megnyerő külsejű férfi. – Vágtam egy fintort a megnyerő külsejű fickók kijelentésemnél. Sosem engedtem, hogy egy apám korabeli pasas fizessem nekem. Nincs apa komplexusom, noha drága jó apám egy percnyi időt nem fordított rám életem során.
A légkör pillanatok alatt forrósodott fel, ahogy tenyerét csípőmre nyomta, én pedig elébe mentem a mozdulatnak. Nem moccantam túl sokat, csak épp annyit, hogy combom a nadrág anyagán át is érezze férfiasságát. Jól eső érzés jár át, amikor keze a fenekemre tapad és lábujjhegyre ágaskodva, kezeimet mellkasára csúsztatva tulajdonképpen beleültem tenyereibe.
-Beszélhetünk az árakról is. – Huncut mosolyt villantottam, szemeim megteltek bujasággal és vadabbnál vadabb ötletek cikáztak a fejemben. - Mivel a múltkor nagyon is bőkezű voltál velem, most csak a felét kérem annak, amennyit amúgy szoktam. – Hajoltam oda hozzá, fülébe suttogva, úgy, hogy fogaim és nyelvem minden egyes kimondott szónál érintették fülét.
Éreztem ujjait, ahogy követelődzően megindulnak combomon, majd megállapodnak ruhán szegélyénél. Nem akarom, hogy ezt a méregdrága ruhát széttépje vagy kárt tegyen benne, úgyhogy kezemet az övére csúsztattam és felhúztam a szoknyát a csípőmig. Persze azért néha oldalra sandítottam, hátha akad hívatlan vendégünk, de az emberek többsége el volt foglalva a kaszinóban. Férfiak, meg az ő játékszereik…
Mivel én már készen állok, szinte alig van rajtam ruha, eljött az az idő, amikor Mr Wallace-nak is villantania kell. A cipzárért nyúltam, ráérősen húztam le, miközben szememet le nem vettem az ő szeméről. Csak akkor pillantottam le, amikor a gombot pattintottam ki. Lejjebb toltam a textilt, vele együtt a boxert is és lám… előttem meredezett a családi ékszer. Nyeltem egyet, a torkom kiszáradt és anélkül, hogy szóltam volna bármit is, marokra fogtam és lassú, de biztos mozgásba kezdtem.
-Nem vagy az előjátékok híve, de múltkor mintha kimaradt volna valami. – Továbbra sem hagytam abba kezem kecses mozgatását és örömmel vettem tudomásul, hogy egyre csak nő és dagad hozzáértő ujjaim alatt.
Hiába is tagadnám… meg akarom ízlelni. Nem tudom, más lányok miért idegenkednek tőle, én valamiért szeretem. Ez az egyetlen olyan fegyver, amivel térdre kényszeríthetsz egy férfit. Nekem legalábbis ez megy a legjobban, sok más mellett.
Lejjebb csúsztam mellkasán, már majdnem guggoltam, amikor visszacsúsztam hozzá.
-Nos Tate, mit fogsz tenni velem? – Kérdeztem ártatlanul, ajkamba harapva, majd elmosolyodva magamhoz rántottam és egy alig érezhető csókkal jutalmaztam. - Csinálj valamit, mert nem bírom. – Ujjaim szorítása enyhült a farka körül, de továbbra sem engedtem el. Megnyaltam felső ajkamat, nyelvem végigsiklott fogaimon és vártam. Tudja nagyon jól, hogy készen állok. Én ne állnék készen?


rövid lett... my mistake
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seraphina & Tate | szórakozóhelyek   Seraphina & Tate | szórakozóhelyek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Seraphina & Tate | szórakozóhelyek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Seraphina Munez and Noah Holloway
» Dasie & Tate
» Seraphina and Noah
» Liam & Seraphina - What are you doing here?
» Palvin Barbara ala Seraphina Munez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-