KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Margot Vacth Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Margot Vacth Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Margot Vacth Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Margot Vacth Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Margot Vacth Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Margot Vacth Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Margot Vacth Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Margot Vacth Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Margot Vacth Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Margot Vacth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Margot Vacth Empty
TémanyitásTárgy: Margot Vacth   Margot Vacth Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 6:11 pm

Margot Vacth
Párizs, 1989.06.16.
24
drogdíler
maffia
Clémence Poésy

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: okos, erőskezű, energikus, kreatív, kifinomult
◆ negatív tulajdonságok: hataloméhes, hiú, bosszúálló, akaratos, lobbanékony



Történet vagy szerepes példa
- Kegyetlen kis kurva vagy, Margot. - az lennék? Senkivel nem feküdtem le pénzért. Senkinek nem adtam oda a testemet néhány bankóért, mert amit én nyújtok, az megfizethetetlen.
- Vigyázz a szádra, mocsadék. - a férfiak világában mindenki azt hiszi, hogy ő az úr. De ha megszorongatod a tökeiket, rögtön visítani és rángatózni kezdenek. A logikus következtetés tehát az, hogy ugyanolyan nyomorult állatok, mint a pad alatt döglődő kivert kutya.
- Constantine tudja? - elmosolyodok. Gonosz vigyor ez, ami kettészeli az arcomat, szinte úgy tűnik, mintha fel lenne vágva az arcom. Hogyne tudná. Ő mindet tud. A rendőr-álca mögött ő sem több, mint egy korrupt rohadék, aki fél a haláltól. Mindenki fél a haláltól, ezért kell uralni azt. Ha a markodban tartod, akkor ugyanolyan kezes lesz, mint bármi más.

Tudni kell a határaidat. Először is, meg kell ismerni a piacot. Anélkül nem érsz semmit, és nem is jutsz túl messzire; az elosztóhelytől csak pár kilométernyire van a gát, ahová a szarrávert hulládat fogják leereszteni. A szarrávert és megerőszakolt hulládat. Ezért nem árt, ha van neved. Nem árt, ha van pénzed, a mesékben létezik csak, hogy a semmiből várat építesz. Én az örökségemből építettem, éppen csak nem azt, amire anyai nagyanyám vágyott: parkokat, otthonokat, ingyen-konyhákat. Nagyi, ugyan, te is tudtad, hogy apa vére erősebb anyáénál, és ebben a családban senki sem tudott jó példával szolgálni. Még te sem.
Tatin jól csinálta, ő úgy tett, mintha lenne esélye másnak lenni. Rendőrgúnyát öltött, és azt az unott-mindentudó arcot, amit ha magára ölt átlagosnak tűnik. Átlagos, és törvénytisztelő állampolgárnak.
- Hogyne tudná. – legyintek, és a kezembe veszem a legdrágább pezsgőmet. Szeretem rajta végighúzni az ujjamat, érezni a felgöngyölődő vízcseppeket, már ez is többet ér, mint a velem szemben ülő lélegzetvétele.
- Ünneplünk valamit? – megrándul a szemöldököm. Undorodom ettől a féregtől, aki az intelligencia legkisebb jelét sem mutatja, aki képtelen egy kisasszonyt, vagy bármilyen másik jelző odabaszni a szavai mögé, hogy legalább azzal megadja a tiszteletet. Semmibe néz, és ezt tudatja velem. Semmibe néz, és ez az utolsó ostobaság, amit elkövethetett életében.
- Te nem. – visszateszem a pezsgőt a jéggel kipárnázott ágyába, és hátat fordítok neki. – Vigyétek el. – intek, és a szarházinak ideje sincsen tiltakozni.
Az a gát… az én lakásomtól sincsen messze.  Még a legfelső emeletről is hallom az ordítását, az acsargását, és szinte érzem, ahogy rám fröccsen idegességében a nyála. – Így jár az, aki nem veszi komolyan Margot Vacth-ot. – aztán felbontom a pezsgőt.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Margot Vacth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Constantine Vacth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-