KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ariana &s William Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ariana &s William Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ariana &s William Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ariana &s William Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ariana &s William Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ariana &s William Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ariana &s William Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ariana &s William Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ariana &s William Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ariana &s William

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ariana &s William Empty
TémanyitásTárgy: Ariana &s William   Ariana &s William Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2014 10:01 pm

William & Ariana

Egy éjszakára éjszakára béreltek ki a Főnöktől. Nincs mit szépítenem, tényleg bérleti díjat szed értem, de azt jó drágán; a ropogós dollárok csak gyűlnek és gyűlnek a bankszámláira. A kuncsaftomról csak annyit mondtak, hogy nem az a kategória, akikhez hozzáedződtem, úgy hogy nagyon ügyeljek minden lépésemre.
Reggel összepakoltam minden fontosat, amire szükségem lehet az éjszakai vesztegzár alatt, lezsíroztam Leonával a részleteket és beletörődtem, hogy ezúttal szükségem lehet némi színészkedésre. Aki azt hiszi, olyan könnyű orgazmust mímelni, szerintem nagyot téved. Messziről üvölt, ha egyáltalán nem érdeklődsz egy kliens iránt, nem tudsz ráhangolódni, ezért az én szakmámban mindent el kell követni, hogy a lehető legmeggyőzőbben elhitesd, akarod még a legutolsó tetvet is, akit az ágyadba engednek. Franco megölne, ha kényeskednék, ebben biztos vagyok, de… mennyei volna végigszenvedni a fojtogatását.
A mostani nyaralóház a cég tulajdonában áll. Természetesen csak munka céljából tartják fenn és a lehető legnagyobb diszkréció jegyében tevékenykedik az itt dolgozó összes alkalmazott- például tilos itt tartózkodniuk, mikor a házban vagyunk ébren, továbbá ügyelniük kell a kényelemre és a kuncsaft minden rejtett óhajára. A többiről én gondoskodom. A ház már készen áll a fogadásra, ahogy én is. Este nyolc órától lép érvénybe a szerződés, akkortól el vagyok adva- ismét.
Végignézve a külsőmön kevés férfi nyálelválasztása bírná ki épen: a vörös pántos térdig érő ruha éppen annyira átlátszó, hogy sejtesse a vonalaim, de azt még nem árulja el, milyen ajándékot rejtegetek alatta; hajam kiengedve omlik a vállaimra és a hátamra, az illatom pedig emlékeztet a nyári záporéra… egy fülledtére, ami akkor sem enged fel, ha már javában zuhog az áldás. Tudom, hogy sok férfi utálja a vastag sminkréteget, így nem meglepő módon lehagytam a repertoárból a borzasztóan kihívó színeket: a füstös szemek elég hangsúlyosak, a vörös rúzs nem túl vastag, de nyomot hagy, ha úgy akarom, az arcom pedig anélkül lehet érinteni, hogy utána vakolhasson az ember. Odafigyeltem minden apró részletre, most már csak a kedves ügyfelem hiányzik a képből; önmagammal már lebeszéltem, hogy ma esti leghőbb vágyam az ő kényeztetése, ennek érdekében pedig bármire hajlandó leszek. Vastag lehet a tárcája, ha megengedhet magának egy luxusprostit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ariana &s William Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ariana &s William   Ariana &s William Icon_minitimeCsüt. Május 29, 2014 10:50 pm

Ariana & William

Hosszú idő óta az első szabad hétvégémet tölthetem el egy vízparti nyaralóban, ráadásul várhatóan igen kellemes társaságban. Felüdülés lesz végre egy kis csend és nyugalom azután a hajtás után, ami az elmúlt egy hónapban volt. Ha jobban meggondolom, nem kevés lóvémba kerül ez a kis kiruccanás, de ha pihenünk, tegyük luxuskivitelben. Így vagyok a leányzóval is, akit mondhatni postán rendeltem magamnak. Félreértés ne essék, nem nézem le a prostikat, sőt, tekintve, hogy az élvezetemet ők nyújtják, valahol még tiszteletreméltók is. Rengeteg emberrel bújnak ágyba, ráadásul úgy, hogy adott esetben undorodnak tőlük. Mondjuk ennyi pénzért ez a minimum. Ha nem lennének igényeim és temérdek pénzem, valószínűleg úgy jellemezném az iparág ezen szintű űzését, hogy rablás. Mert valahol az volt.
Nem hosszú az út a nyaralóig, mégis lefáraszt. Mióta is nem aludtam rendesen? Ha ezt a sok kis tini rajongó tudná, valószínűleg arcukra fagyna a mosoly. Farmert viselek és fehér inget, felül két gombot szabadon hagyva, hajam pedig kócosan meredezik mindenfelé. Mikor megcsörren a telefonom, idegesen túrok bele, ezzel is szétzilálva az amúgy is rendezetlen tincseket. Újabb munka, hétfőn vissza kell tolnom a seggem, különben seggbe fognak rúgni. Miért kell folyton ezt a formás hátsót emlegetni? Ledobtam a mobilom az ülésre és lehunytam szemeimet, hogy mire kinyissam, már ott legyek a háznál. Remek! Úgyis itt volt már az ideje egy kis mókának. Pár perccel múlt nyolc, mikor lazán besétálok és szinte azonnal szembe is találom magam a szőke lánnyal. Jó alaposan végigmérem, mondhatni ezzel le is vetkőztetem, majd elégedetten füttyentek egyet. Ez nálam az elismerés jele, just sayin’.
- Na hello. Még nem találkoztunk. Will vagyok – nekem szokásom volt nem letámadni a nőket. Úgy gondoltam, hogy bár a lényegért fizetek nekik, nem árt, ha nem egy szexőrült vadbarom módjára viselkedem. Az már más kérdés, hogy nem is vagyok az, mindenesetre ennek a látszatát is igyekszem kerülni. A nőkkel gyengédnek kell lenni, különben mit sem ér az egész éjszaka. Eddig mind a karjaimban végezte, vagy így, vagy úgy. Ez persze annak köszönhető, hogy tökéletes vagyok, de most az ilyen apróságok felett szemet hunynék.
- Először is ennék valamit, mert ha nem jutok kajához, muszáj leszek megenni téged. Desszerttel kezdeni pedig egészségtelen – halál nyugodt hangon közlöm, semmi flörtikélés, hanem tényleg komolyan ejtem ki a szavakat a számon. Azzal beljebb lépek végre és az étkező felé veszem az irányt, persze előtte kezemet új partnerem hátára csúsztatom, hogy magammal terelhessem. Azon gondolkodom, hogy néha túl kedves vagyok, főleg ennyi zsetonért. Na mindegy, a szokás hatalma.
Vissza az elejére Go down
 

Ariana &s William

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-