KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Empty
TémanyitásTárgy: Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers   Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 8:13 am




Sebastien && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Dianna aggodalmas hangját hallom meg a telefonban. Megint arról papol, hogy vigyázzak magamra, mert rossz megérzései vannak. Otthon kéne lennem, hiszen nincs ma műszakom de egy kedves társaság meghívott, hogy partizzak velük, mert mindig olyan rendes vagyok velük. Ha tudnák, hogy azért, mert szeretem azokat a nagy jattokat, amiket adnak. Persze ezt sosem mondom, de ők mégis adják, márpedig én azt tanultam, hogy mindig el kell fogadni, amit adnak. Nem szégyellik a koktélokat sem, és szerintem már annyira ki vannak ütve, hogy fel sem tűnik nekik, hogy az én koktélomat is ők fizetik. Sőt eddig semmilyen kört nem fizettem még. Nekem elvileg alapjáraton sem kell fizetnem, de ez teljesen lényegtelen információ. Az én adagom az én váltótársam jattja lesz így. Mutatóujjammal jelzek, hogy kimegyek, mert baromira semmit sem hallok abból, amit a telefonba mond nekem a lány, aki megint túlaggódja magát.
- Nyugi már. Egy társaságban vagyok, nem lesz semmi bajom. Ugyan mégis kinek kellenék, heh? Ilyen testtel, figyelj ma nem fogom áruba bocsájtani sem, ha ezt akarod, jó? Pedig van egy-két jó pasi -   kezdem húzni az agyát, mert tudom, hogy erre harap.
- Hope! Ne csináld, inkább csak gyere haza, és kipihened magad. Kérlek beszéljük meg - csendül fel a hangja a szavamba vágva, de én ezt is el tudom egyből intézni.
- Di, figyelj! Elég nagylány vagyok már. Nem akarok olyan dologról beszélgetni, amit ezerszer átrágtunk már, aludj inkább, puszi -   rázom le gyorsan, mert menni akarok. Vissza a tömegbe, rázni a zene ritmusára. Inni még egy koktélt, és bevenni még egy bogyót. Talán mégis keresek egy pasit. Morcosan robbanok be a pult mögé, ami most üres, és a vendégek türelmetlenül várakoznak. Egyből öten kezdik el mondani, hogy mit akarnak, de először a kávémat akarom lefőzni. Fáradok, és a bogyó, amit a pult alatt kotorászva vettem be, nem használ.
- Egyszerre csak egy beszéljen! -   szólok rá az ittas embertömegre, majd beledobok két tejszínt a kávémba, és észre sem veszem, hogy ott hagyom egy jóképű pasas előtt. Sosem hagyom elől sem a kávém, sem a koktélom, de most mind a kettő egymás mellett pihen úgy, hogy bárki le tudja nyúlni, ha benyúl a pulton át. Közben én felveszem sorra a rendeléseket, és készítem is el. Számlát adok, ők fizetnek, én pedig közben felpörgök. Egyet kortyolok a kávémból, miközben folytatom az egész folyamatot. Zita visszatér.
- Bocsi, már majdnem bedöntötték a pultot, maradok még, rendben? -   Zita hálásan néz, hiszen egész este egyedül van. Így ketten gyorsabban haladunk, és lassan a pultnál várakozó szomjas tömeg is fogyni kezd. Zitával szeretek dolgozni, mert néha benne van egy kis spuriban is. Ritkán csinálom, mert az eki az én világom, de vele olyan mókás tud lenni.
Hamar el is felejtem Dianna aggodalmait, és beleiszok a kávémba megint, majd a koktélomba is egy kortyot. Visszateszem ugyanoda. Öreg hiba, de ilyenkor nagy tömegben nem pont a piámra figyelek. Hanem a vendégek óhajaira. Éppen egy rendelést dobok tálcára, mikor befut az is, aki kérte.
- Négy whiskey, négy mojitó, két kávé és egy almalé? Oké akkor a kolléganőnél lehet fizetni -   küldöm tovább tálcástól, hogy fizethessen. egy picit a pultnak támaszkodom. Hajtós, és nem fáradtam el, csak azt hiszem görcs állt a lábamba ettől a sok ugrálástól. Kicsit megnyomkodom, majd felnézek, és látom, hogy nincs akkora tömeg. Kiiszom a kávém maradékát, a koktélomat felöntöm vodkával és kilépek a pult mögül. Itt az ideje még egy kis bulinak,mielőtt tényleg haza mennék...


a hozzászólás Sebastiennek készült, sok szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers   Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 7:19 pm

A haveroknak van valami kedvenc helye, ahová magukkal hívtak. Nem ismerem még a helyet, de ha egyszer kirúgjuk a ház oldalát és ők fizetnek, akkor miért ne mennék? Főleg, hogy tán női társaságról is gondoskodtak. Kíváncsi voltam, hogy milyenről.
A srácokkal jól szórakozunk, a csajok jók, bár, ahogy nézem nekem pont azt hagyták meg, aki kissé tartózkodó. Naná,hogy ők vitték most a könnyű prédákat, nekem is jól jött volna egy, de majd megoldom, hogy gyorsan adja magát. Nincs kedvem női agyat fűzni, amikor az este a piálásról, szórakozásról , a ház oldalának kirúgásáról szól, na meg arról, hogy megdöntsünk egy csajt.
Nagy sajnálatomra a számomra maradt kis csaj egyszer csak elsuhan. Nézek utána, a haverok lökdösnek, és biztatnak, majd egyikük egy kis csomagot nyom a kezembe.
- Ettől könnyebb lesz – mondta nekem, mire elvigyorodtam.
- Meghiszem azt, megyek meg is keresem, ideje , hogy én is olyan jól szórakozzam, mint te az előbb a kis szőkével a mosdóba. Legközelebb szólj és megyek én is veletek. Remélem a bige megéri ,hogy rápazaroljuk a csoda szert – nevettem el magamat sötéten, majd indultam is vadász túrára, hogy becserkésszem az áldozatomat. Dugni akartam, és már az alanyom is meg volt hozzá, most már csak le kell terítenem. A pult mögött találta rá, és figyelmesen néztem, hogy mit csinál. Ahogy belekortyolt az italába elmosolyodtam.
~ Meg vagy aranyom!~ gondoltam magamban, majd figyeltem, hogy mikor nem néz oda, és egy mozdulattal az italába raktam a parti drogot, amitől kellően fel fog szabadulni. Remélem, bírja, és nem idő előtt dől ki. Élvezet után tőlem kidőlhet, úgy is úgy is ott hagyom miután kiélveztem a testét.
- Gyere már hiányoltunk az asztaltól –kacsintok rá, és a poharamat nyújtom, hogy koccintsunk.
- Igyunk, hogy jól érezzük magunkat – vigyorogtam rá, majd rákacsintottam, és lehúztam a saját italomat és megragadtam a derekánál, hogy majd visszavezetem. De nem ez fog történni, fel kell pörgetnem kicsit a vérét és a testét beindítani, na meg az enyémet is, hogy ha eljön az idő tettre kész legyek.
- Van kedved táncolni? – kérdeztem a füléhez hajolva.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers   Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2014 8:36 am




Sebastien && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Dee felidegesített, így nem figyelek semmire. Csak kiadom az italokat, amit kérnek, Zita megérdemli, hogy segítsek neki, és jó az összhang közöttünk. Hálásan pislog, mikor végül úgy döntök, hogy kilépek a pult mögül, hogy még egy kicsit belevessem magam az éjszakai bulizásba. Nincsen semmi célom, csak kikapcsolódásra vágyom. Még egyszer visszapillantok a lányra de már elboldogul egyedül is azzal a pár emberrel a pultnál, én pedig meglepve torpanok meg a megszólításra. Nem rémlik, hogy egy asztalnál ültünk volna, de jól van, végül is nincs veszteni valóm. Dolgozik bennem az a kevéske alkohol, amit lenyeltem, bár hatása nincs rám. Kedvesen mosolygok vissza mielőtt megszólalnék, azért átgondolom, mit is mondjak neki. Kortyolok egyet az italból, majd végre szétnyílnak ajkaim.
- Ha ilyen szépen mondod még el is hiszem - nevetek fel, majd ahogy mondja, hogy igyunk, ez teljesen természetesen jön, hiszen amúgy is meg akartam inni ezt a pohár italt, ha most egybe húzom le, akkor egybe húzom le. Meg is teszem, és lerakom a pult szélére a poharat. Fel sem tűnik, hogy ugyanazt ittam meg, amit a pult alá raktam, ahol bárki hozzá is férhetett. Pedig mindig ki szoktam cserélni, de szerintem a fáradtság teszi. Bár nem érzem magam annak, hogy most bevettem a cuccot, és kezdem érezni a hatását. Nem kellene alkohollal együtt bevennem, de olyan jó páros. Felfrissít és egyszerre el is bódít. Élvezem így az életet, holott lehetne máshogy is. az, hogy minden este bulizok, az nem egy életcél, nekem mégis így tökéletes, ahogy van. Szeretem ezt az életformát, és kicsit ki kell engednem a fáradt gőzt. Nem lennék képes leülni most az asztalhoz, és ott fészkelődni. De mikor megszólalnék, hogy én biztos nem ülök le, már mintha olvasna a gondolataimban, és táncot javasol.
- Simán táncolok veled szépfiú. Mi is a neved? - fordulok oda hozzá, és így egész közel vannak ajkai az enyémhez, így eltávolodom. Élvezni akarom az estét felelősség nélkül. Euforikus érzés tör rám, ahogy megmoccan a csípőm, és a srác felé fordulok, hogy lassan kezdjem el ringatni a csípőm a zenére majd felé közeledek. A nyaka köré fonom a kezem, miközben a csípőmmel körkörös mozgást végzek, majd lassan ereszkedem guggoló helyzetbe, és lassan emelkedek fel. Valamiért olyan máshogy érzem magam, pedig nem sokat ittam. Bár azt is egybe húztam le. Kissé olyan, mintha minden buborékban lenne, mintha hirtelen eltompulnának a zajok. Magam sem értem, mégis tovább ringatom a csípőm ebben a révületben, amíg egy pillanatra el nem vesztem az egyensúlyomat, és neki nem dőlök a srác mellkasának. Mintha egy percre szétcsúszna a világ a szemeim előtt, ahogy felnézek rá.
- Ne ha...ne haragudj, nem megyünk ki a friss levegőre? - javaslom, hiszen ahogy hozzáértem megéreztem erős mellkasát, és talán ha elcsábítom, még fizethet is a testemért. Eltávolodom egy lépést, miközben ismét szédülést érzek, ami nem tetszik, de ez van, ha az ember egyszerre húzza le az alkoholt, amit iszik nem? Összeráncolom a szemöldököm, és a halántékomhoz kapok, de összeszedem a maradék erőmet, és ha a férfi is benne van, akkor elindulok kifelé, de nem akarom elszalasztani ezt a kínálkozó alkalmat. Csaknem leszek ennél rosszabbul, vagy igen?


a hozzászólás Sebastiennek készült, sok szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers   Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeVas. Jún. 08, 2014 7:53 pm

Néztem, ahogy szépen ő is megitta az italát. Ügyes kis lány, már csak várnom kell a hatást, hogy beinduljon kellőképpen, és levegőre vágyjék. Akkor aztán kettesben leszünk, és azt tehetem, amit csak akarok.
- Ezt szeretem én hallani, egyedül nem buli a buli – szépen megyünk is táncolni. Kezem a derekára téved,hogy irányítsam a tömegben a parkett felé.
- Sebastien vagyok – súgom a fülébe,majd csörögni kezdünk ,ahogy a parkettre érünk. Ahogy ringatja a csípőjét a kezem meg is találja rajta a fogás, megfordítom, hogy háttal táncoljon nekem, így én is kalandozhatok olykor rajta, persze ügyelve arra, hogy ez csak a tánc közbeni dolog, nem direkt teszem. Vigyorogva nézem, ahogy ereszkedik előttem, remek, hamarosan amúgy is így akarom látni, csak remélhetőleg a nemes felem a szájába lesz. Majd egy pillanatra fordulás közben elveszti az egyensúlyát. Ez az, kezd hatni a szer, így én örömmel kapom el.
- Semmi gond, meleg van idebent, és a levegő sem épp jó – mondom nyugodtan, majd átkarolom, és elindulok vele kifelé. A hátsó udvar felé veszem az irányt, onnan a teraszról eltudunk menni nyugodtabb helyre is.
- Jobb már? – kérdezem miközben a kezem továbbra is a derekán van, és közel hajoltam hozzá, hogy kiengedjek egy másik párt.
- Mondták már, hogy igazán szép szemed van? – súgtam a fülébe, és finoman megsimítottam az arcát.
- És az ajkad, komolyan mondom csókra termett. Szabad? – hajoltam közel hozzá, és meg se vártam a válaszát megcsókoltam. Nagyon kis ideig tartott a felületes dolog, és ha tiltakozott, akkor átkarolva tartottam, majd elmélyítettem a csókot, és erővel behatolt a nyelvem a szájába.
- Hm, de édes vagy – nevettem el magamat, majd elengedtem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers   Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeKedd Jún. 10, 2014 8:29 am




Sebastien && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Fogalma sem volt arról, hogy a másik beleszórt valamit az italába. Ha tudta volna, nem hajtja fel olyan laza könnyedséggel, és nem egyezett volna bele ugyanilyen könnyedén a táncra invitálásra. De megtette, mert jól akarta érezni magát. A barátnője idegesítő hívása már nem kísértette, s nem akart mást, mint táncolni egy pár órán át. Élvezni akarta, hogy nem kell egy állat férfit sem kielégítenie, hanem csak sodródhat az árral. A másik férfi amúgy is jóképű volt és megnyerő, miért is ne egyezne bele egy rövid táncra vele? Így hagyta, hogy vezesse a derekát a parkettre, majd erotikus csípőringásba kezdett. Hagyja magát, mikor a férfi arra vágyik, hogy háttal legyen neki, és felüdülést hoz a lelkének, ahogy incselkedve, néha-néha megérzi a férfi kezét. Fel sem tűnik neki, hogy megszédül, csak amikor meg akar fordulni. Akkor nekitámaszkodik a férfi erős mellkasának.
- Amúgy Elyse vagyok, és igen, elég meleg van - kifelé indul, de a lábai nem viszik olyan könnyedén, mint hinné. Kissé szédül, és mintha olyan különös bizsergés árasztaná el az ölét, és tompít benne minden érzelmet, ami esetleg menekülésre késztetné. A kérdés is csak lassan ér el hozzá miközben megáll, és ismét kibillen az egyensúlyából.
- Nem jobb, azt hiszem megint becsíptem - kuncog fel, és rápillant Sebastienre. A simogatás, és a bók csak tovább feszíti benne a bizsergető érzést, melyre csak felnevet. Tudja, hogy nem gondolja komolyan a férfi a szép szavakat, szóval ezért majd húzza egy kicsit a másik agyát. Holott semmire nem lenne képes jelen helyzetben. Mégis, mikor a másik közel hajol, megpróbál hátrébb menni, és tiltakozni, de Sebastien erősen tartja, hogy még véletlenül se szabadulhasson, és valamiért nem is tudja úgy megtenni, ahogy máskor. Elkábul, és ahogy érzi a kezek engedését, majdnem a földre zuhan.
- Te bolond vagy, ez mire volt jó? - kérdez szemöldök felvonva, miközben próbál megállni a lábán, melynek az az eredménye, hogy egyszer-egyszer kibillen, és majdnem elesik.


a hozzászólás Sebastiennek készült, sok szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers   Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 5:30 pm

- Elyse mondtam, csókra termettek az ajkaid, és annyira vonzóak, hogy nem tudtam nekik ellenállni- kacsintottam rá,és tartottam szorosan továbbra is, hogy ne hogy összeessen.
- Gyere, egy kisséta segíteni fog a becsípéseden – karoltam bele, és segítettem neki sétálni.
- Egy kis mozgástól , majd elkezd tisztulni a fejed, ahogy a friss levegőtől is – nyugtattam meg, hogy mennyire is jót fog tenni neki a mozgás, meg a séta, meg a friss levegő. De valójában csak kicsit nyugodtabb helyre akarom vinni, ahol végre megkaphatom, mert a szer kezdett hatni. Kicsit gyorsan, úgyhogy ezek szerint vett be mást is, a piáról meg ne is beszéljünk.
- Szabad még egyszer ? Annyira mézédesek az ajkaid – fordultam vele szembe, amikor már jó helyen voltunk. Nem volt a közelben senki sem, a hangokat a benti dübörgő zene meg majd elnyomja. Úgy, hogy ismételten nem vártam meg a válaszát, hanem lassan közel hajoltam, és megcsókoltam. Most talán kicsit finomabban, majd a falhoz szorítottam, és egyre vadabbul, durvábban faltam az ajkát.
- Mit szeretnél? –szakítottam meg a csókot, és láttam, hogy egyre homályosabb a tekintete, a szer kezdi kifejteni a hatását, és remélhetőleg megemelni a libidóját, és beindítani. Percek kérdése remélhetőleg, hogy annyira elérje a hatást nála, hogy akarja a szexet, és ha már apró jelet megkapom, akkor megkefélem. Viszont a kezem nem bírt magával, úgy , hogy újra lekaptam, faltam az ajkát, hogy szédüljön csak meg a feje. Kezemmel pedig az oldalát simogattam, majd egyikkel a mellét markolásztam, míg a másik a combját simogatta, majd húztam fel, és még jobban a falhoz szorítottam.
- Megfoglak dugni – búgtam a fülébe, hiszen remélhetőleg már beindítottam, és a szernek köszönhetően is kellőhatást éri el. Így kényelmesen csúsztatom a kezemet a lába közé, és masszírozni kezdtem.
- Szopj le – parancsoltam rá, és hagytam leülni a közeli kis padra és kíváncsian vártam, vajon megteszi, vagy folytatjuk máshogy a dolgot.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers   Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 8:34 am




Sebastien && Hope
What are you want from me?

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha most józan életet élne, akkor minden bizonnyal érezné a veszélyt amit a férfi megjelenése sugároz. Ebből a kis találkából Hope nem szállhat ki jól, mégsem menekül, sőt elhiszi a bókokat, amiket a férfi mond.
- Ugyan már, ne túlozz - tiltakozik azért mégis, hiszen még van annyi lélekjelenléte. Nem mondaná, hogy nem tetszik neki ez a pár kedves szó, de közben szédülés keríti hatalmába, ami hol elmúlik, hol visszatér. A férfi erősen fogja, így még szabadulni sem tud, és egy pillanatra felvillan előtte a "talán nem kellene itt maradnia" gondolat, de hamar a sötétség homályába vész, mikor a férfi elindul vele. Igaza van, talán a séta majd megteszi a hatást, és nem fog annyira szédülni.
- Igaz, talán sok volt a vodka - felel bágyadtan, de közben enyhe bizsergés lesz úrrá a teste minden egyes porcikáján. Szinte észre sem veszi a kihalt helyet, csak felkapja a fejét a kérdésre, és még válaszolni sem tud, ismét érzi Sebastien ajkait, melyek egyre követelőbbek, és erőszakosabbak. Ahogy a falnak szorítják, egy pillanatra ellenkezne, olyan nagyon megtenné, de közben jól is esik neki ez a durvaság. Viszont az ép énje tiltakozik, és teste is így rándul, holott a csók megszakításával egy apró nyögés szakad fel torkából. A kérdést fel sem fogja. A férfira néz, de az arca egy-egy pillanatra szertefoszlik, mintha valami álomkép lenne, mintha ez az egész egy álom lenne csupán, a képzelete torz szüleménye, ami egyszerre tölti el kellemetlenséggel, viszont ugyanolyan jóleső bizsergéssel is.
- Hogy mi? - kapja a kezét a fejéhez, majd röviddel utána még egy apró sóhajként felszakadó szó is elhagyja ajkait. - Téged, csak... - fel sem fogja, mit mondott, de a másik nem hagy rá időt, csak ismét csókolja, és ez a kettősség, ami eddig is meg volt, most is benne van. Erőtlenül igyekszik tenni ellene, de mégis vágyik rá. Különös.
Fogalma sincs mi történik vele, és ahogy Sebastien érinti a testét, nem ellenkezik. Csak hagyja, miközben teste néhol elutasítóan rándul. Néha felszisszen, vagy felnyög az érintések nyomán, majd meghallja a férfi terveit vele.
- De én nem aka...rom - nyög fel félbeszakítva egy szót, és ha Sebastien a nőiességéhez nyúlna, érezné, hogy máshogy van, hiszen az érintés miatt nedvesség önti el Hope-ot. Ahogy masszírozza, érzi, hogy a teste elárulja, holott ő cseppet sem akart ma kefélni, főleg nem ingyen, de nem érzi magát elég erősnek, hogy ellenkezzen. Majd elmegy a közeli padhoz, ő pedig majdnem elesik, talán egy kicsit meg is rogynak térdei.
- Nem.. én nem szoktam - megint ellenkezik, és bár hazudik, nem szereti a másikat szájjal kényeztetni. Nem az ő műfaja, és nem is sejtheti, hogy egyáltalán mit tervez vele ez a férfi. Az is lehet, hogy itt helyben megveri, és megöli, de nem érzi a veszélyt. Keze mégis vándorútra megy a másik testén és nadrágon keresztül érinti a férfi nemi szervét, de nem akarja teljesíteni a kívánságot. Persze még lehet, hogy megteszi, de jelen helyzetben még elhiszi, hogy neki is van beleszólása a dologba...

a hozzászólás Sebastiennek készült, sok szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers   Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 5:03 pm

Válaszán csak mosolyogtam.
- Nem túlzok – mondom komolyan neki. Úgy fest kis hitű a csaj, és nincs tisztában az adottságaival. Jó célpontot sikerült találnom. A haveroknak igazuk volt.
- Hidd el, az lehet a gond, levegő, séta és rendben leszel – mondom, hogy megnyugtassam, pedig nagyon nem lesz rendben. Hamarosan felpörögnek a dolgok, és kiélvezem az éjszakát vele. Ott fog nyögni , amíg kefélem a hátsó részben. Ki tudja lehet eszméletlen állapotig, hiszen más szerit is vett be. Kíváncsi vagyok, hogy meddig fogja bírni. Holnap meg nem is fog rá emlékezni ,max érezni fogja, hogy valaki szétdugta. De ez engem már cseppet sem érdekel. Majd a szokásos pincér elintézi ,ahogy akarja. Vagy berakja egy taxiba, raktárba, vagy ahová akarja. A múltkor jót röhögtem rajta, valami csaj miatt be volt gerjedve, és a kint hagyott eszméletlen csajra mászott rá és rakta ő is meg. Nem semmi csávó azért ő sem, nem kell félteni. Ezért is merem ráhagyni a lányokat.
Egy pillanatig éreztem a tiltakozását, de abba maradt, így falhattam az ajkát továbbra is. Nadrágomban férfiasságom mér éledezett, de még nem voltam teljesen kész, de ami késik nem múlik. Hamarosan megkapom.
- Kefélni fogunk – közli vele, és újra a szájára tapad, nem érdekli már a lány tiltakozása. Erősen tartja, a falhoz szorítja. Keze szenvtelenül tapogatja a másikat hol itt hol ott. A teste még ugyan elutasítóan rándul, de már nem sokáig.
- Hamarosan édes, hamarosan, és akarni fogod – mondja mialatt a lány képébe vigyorog, és letépi a bugyiját, hogy keze szabadon járhassa, fedezhesse fel a lány ölét. A szoknyáját is már teljesen felhúzta a másiknak.
- Valld be, hogy akarod, hiszen nyögsz, és nedves vagy – suttogja a fülébe, és megharapja a másik fülét. Nézi, ahogy a lány leül, hagyja neki, válaszára viszont haragosan néz rá. Viszont a lány simogatása, és a vágy, a tapogatózás megtette a hatását, így megragadja erősen a lány kezét, és felrántja magához, majd a falhoz szorítja. Újra a másik ajkát falja, miközben a nadrágjából elővarázsolja ágaskodó férfiasságát és a lány öléhez dörzsöli magát, hogy begerjedjenek mind ketten. Keze közben felhúzza a lány blúzát, és ajkával tapad annak melleire, szívogatja, harapdálja őket egy ideig.
- Fordulj meg – parancsol a másikra, majd segít neki fordulni. Megragadja a lánycsípőjét.
- Támaszkodj kis lány – duruzsolja a másik fülébe, majd miután megfelelő helyzetbe állította a lányt hátulról beléhatol, aprókat mozdul, hogy lássa a lány, hogyan reagál rá.
- Na még most is azt mondod, hogy nem akarod? Forró vagy és nedves bébi, csak úgy magadba szippantottál – közli a tényeket a lánnyal, majd miután jól érzi magát lassabb ütembe pumpálni kezdi a csaj miközben a mellét markolássza.
- Egy menet nem lesz elég úgy, hogy el ne ájulj nekem – hörögni a lány fülébe s olykor meghúzza a haját, hogy a lányt eszénél tartsa.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers   Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeSzer. Jún. 18, 2014 7:51 am




Sebastien && Hope
What are you want from me?

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem érti ezt a férfit, sőt azt sem, hogy miért ilyen tompa. Vagyis arról halvány sejtése van, valahol a ködfátyol mögött. De ő ezt nem akarta. Valahol az érzelmei, és az újonnan fellobbant vágy között vergődik, miközben tiltakozna is, de lassan kezdi feladni. Már nem érdekli semmi, csak az, hogy legyen vége. Amikor Sebastien közli vele, hogy kefélni fognak, még lenne ereje tiltakozni, ha a másik nem csókolná meg tolakodón ismét. A szorító kezek amúgy sem engedik, hogy tiltakozzon ellene. Az elutasító rándulás is elhal szépen, mint az a gondolat is, hogy segítséget kérjen, hisz ki jönne ide? Minden ép elméjű ember benn bulizik, és nem kinn hagyja, hogy valami vadidegen három mondat után rámásszon. Rámásszon? Hiszen a bugyi már a múlté, a minden bizonnyal a többi ruhája is erre a sorsa jut majd.
Az érintésekre akaratlan sóhaj hagyja el ajkait, melyen maga is meglepődik, de képtelen ezzel foglalkozni. A gondolatai nem tiszták, ahogy ő maga sem, így csak hagyja magát, hagyja az érintéseket, mert már úgysem lenne értelme tiltakozni, ha tudna.
- Nem..  -   nyöszörög, mert az istennek nem vallaná be, hogy a teste ellene dolgozik. Hogy minden egyes porcikája az ellenkezőjét teszi, és ahelyett, hogy ellökné - ha lenne hozzá ereje -, vagy ellenkezne, felnyög, majd leül a padra, és látja megvillanni a férfi tekintetében a nem tetszést, mikor kijelenti, hogy ő nem fogja szájjal kielégíteni őt. A csuklójára fonódó kéz, és az erős rántás hatására feljajdul, majd megérzi a hűvös falat a hátához simulni, és már ismét csókban részesítik, majd megérzi a másik merev férfiasságát amire ismét felnyög. Ellenkezés nélkül tűri, hogy a másik felhúzza a felsőjét, és a melleivel játsszon, egy-egy harapásnál felszisszen, és a parancs homályosan ér el hozzá, így a férfi fordítja meg teljesen. A falnak támaszkodik.
- Ahh... -   felnyög, ahogy magába fogadja Sebastien férfiasságát, de többet nem képes kinyögni, sóhajai sűrűbbé válnak, majd mikor megérzi, hogy a másik a hajába markol, felszisszen. Néha úgy érzi, itt helyben elájul, de a hajának tépése nem hagyja az eszméletvesztést. Csak néha felnyög, és mintha úgy érezné, hogy a vágy felébredve benne, jóleső sóhajokat és nyögéseket szabadítana fel belőle. A gyomra összerándul, és ő maga is rásegít a csípője mozgásával, amennyire tud, hiszen ha nem támaszkodna, minden bizonnyal a földön kötne ki.

a hozzászólás Sebastiennek készült, sok szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. [color=#574141]Bocsánat, hogy ilyen gyatra lett most Embarassed
 
[center][You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers   Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitimeKedd Júl. 08, 2014 2:48 pm

A kis tiltakozásával csak feltüzelt a kicsike, és csak azt érte el ,hogy hamarabb megkeményedjek. De a szernek köszönhetően hamarosan megadja magát, én meg szétkefélhetem.
A bugyijától a szoknyának hála gyorsan meg is szabadulok, ahogy a nadrágomból is kiszabadítom magamat. Meg fogom itt hátul kefélni,ha akarja ha nem. elég vonagló, magát kínálgató nővel találkoztam ma este, majd mind egyszer csak felültetett, hát ő nem fog. ő terpeszteni fog, nyögi, és nem emlékezni arra ki tette ezt vele. Csak az érzés marad meg nála, hogy alaposan megdugták. Mert ezt fogom vele tenni. Szép kis csaj, és szexi is, ráadásul csak rám vár.
- De – mosolyodtam el, és kisimítottam egy tincset a hajából, majd az ajkait támadtam. Egyik kezemmel tartottam a falnál, a másikkal igyekeztem kicsit lehúzni rajta a ruhát, hogy a formás melleit is végre kezem ügyébe kapjam. De nem csak oda kaptam, hanem a számba is, de már begerjedtem teljesen így fordítottam rajta egyet, és beléhatoltam. Szűk volt, és forró, pont ahogy szeretem.
- Ez az baby – morogtam a fülébe, amikor ő is rásegített a csípőjével. Hagytam, hogy támaszkodjon a falon, megaragadtam mind két kezemmel a csípőjét és eszeveszett irammal kezdtem kefélni. Nem is lehetett mást hallani, csak a csattanásokat, nyögéseket, hörgéseket meg a zenét. Kis ideig így nyomattam, majd lassítottam kicsit, és újra folytattam durván, és erőteljesen, amíg el nem élveztem.
- Jó vagy kis anyám – búgtam a fülébe, majd láttam rajta, hogy alig áll a lábán, így húztam magammal a padra, ahová én leültem, őt meg magam elé ültettem.
- Neked is jó volt igaz, erre vágytál egész este - vigyorogtam rá, és tartottam a fejét.
- Mond szépen mit akarsz még? Dugjunk még? Akarod, hogy benned legyek? – harapdáltam kicsit a nyakát, és a mellét masszíroztam.
- Tudod mit csináljuk, minek ide a beszéd – mosolyodtam el sötéten, majd felkaptam és a padra ültettem, és elé álltam, majd kényszerítettem, hogy játszom a férfiasságommal, hogy újra kemény legyek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers   Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sebastien Manson & Hope Elyse Silvers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» hope x isla
» Hope&Jonathan
» Sebastien & Megan
» Tristan & Hope ~ Help me
» Hope és Yusuke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-