KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Stephanie Zingmark Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Stephanie Zingmark Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Stephanie Zingmark Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Stephanie Zingmark Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Stephanie Zingmark Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Stephanie Zingmark Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Stephanie Zingmark Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Stephanie Zingmark Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Stephanie Zingmark Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Stephanie Zingmark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Stephanie Zingmark Empty
TémanyitásTárgy: Stephanie Zingmark   Stephanie Zingmark Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2014 12:02 am

Stephanie Zoey Zingmark
Las Vegas, 1989. Április 28.
25
Luxus Prostituált
Prostitutes
Cailin Russo

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: szex, pia, drogok, nők, pasik, édességek, szeretem az állatok, jól főzök, imádok aludni.

◆ negatív tulajdonságok: lusta vagyok de nagyon, imádom a szexet, utálom a bogarakat, a hülye plázapicsákat, a kétszínű embereket, akik verik a nőjüket, az állatkínzókat, néhány zöldséget nem eszem meg, sokat káromkodom

◆ egyebek: Nem is egy tetoválásom van. Néha szemüveget hordok. Az eredeti hajszínem barna. Jelenleg egy új céget keresek ahol dolgozhatok és egy új lakást. A volt exemnél lakom per pillanat.


Történet vagy szerepes példa
25 évvel ezelőtt kezdődött minden. Kicsiként, még nem tudtam semmiről sem. 7 éves korom óta, magamról kellett gondoskodnom. A szüleim drogosok voltak. Egyedül kellett ennivalót, ruhát szereznem magamnak. Senkire sem számíthattam. Semmi ruhám, játékom, vagy ilyesmim nem volt, ami a magamfajta gyerekeknek kijárt volna. iskolába sem jártam. Írni, olvasni, számolni, nem tudtam. A korombeli gyerekek csúfoltak engem. A kinézetem, és a szüleim miatt is.
Szóval szörnyű egy gyermekkorom volt. Meguntam a szegénységet, és úgy mindent, ezért, hogy el tudjam tartani magamat, luxus prostituáltnak álltam, mindössze 18 évesen. Nem volt más választásom. Ezt kellett csinálnom, hogy eltartsam magamat, és ne kelljen árvaházba menni, mert azt egyáltalán nem akartam. Prostituáltként, bekerültem egy úgymond céghez. Ott volt egy olyan 30 év körüli nő, aki a szárnyai alá vett. Megtanított írni, olvasni, számolni, sminkelni, öltözködni, a fiúkkal bánni, bevezetett mindenbe a szex terén. Ő vette el a szüzességemet, hogy könnyebb legyen már dolgoznom. Elvitt vásárolni, és vett nekem egy csomó ruhát. Amiben dolgozok is, hétköznapi, fehér neműket, cipőket, meg amiket még kellett. Egyszóval, ő volt a mentorom. Sokat köszönhetek neki is.
Sosem felejtem el őt.   Sajnos, amikor én 20 éves voltam, meghalt, mellrákban. Hiányzik nagyon. Jó lenne, ha itt lenne velem, mert lányaként szeretett, én meg őt, mint az anyukámat.
De a munkának menni kell tovább. Ahoz, hogy megéljek, nem hagyhatom abba a munkát néhány hétre egy kis gyászolás miatt. Reménykedem benne, hogy fentről figyel engem tovább és igazgatja életemet, ahogyan eddig is tette.
Kapcsolatom nem nagyon volt a munkámból kifolyólag. Senki sem járna egy prostituáltal.  Voltak kapcsolataim, de 2 hónap volt a leghosszabb. Semelyik férfi sem szereti, ha más is megbassza a nőjét, főleg nálam, hogy többen is egy nap.  De nekem ez így jó. Csak ezzel is a baj lenne, hogy féltékenykedne, találkozzunk minden nap, költözzünk össze, ha úgy jön össze esetleg.  
Azért kellene egy társ magam mellé. Egyedül élek egy házban és nem jó így. Nagyon nem.  Muszáj találnom magam mellé olyan valakit, legyen az nő, vagy férfi, aki elfogad úgy, ahogy vagyok, és nem féltékenykedik.
Elég régóta vagyok ennél a cégnél és szeretnél már váltani. Nem az van, hogy rossz dolgom lenne itt, vagy ilyesmi, de más dolgokat is ki szeretnék próbálni. A főnök nem örült neki, hogy itt hagyom a cégét, de én tovább akarok menni.  Most se munkám, se házam, ugyanis ahol eddig voltam, ott kaptam lakást is. Jelenleg az egyik exemnél élek. Odaköltöztem, amíg nem találok egy nekem tetsző céget és otthont is.  Olyan helyet keresek, ahol kicsivel több a fizetés, mint a másik helyen volt.  Igaz ott is sokat kaptam, mert én voltam a kedvence mindenkinek, de nem baj.  
Remélem rám talál a szerelem és megtalálom a nekem tetsző munkát és lakást is.



based on: TILLIE AT CAUTION <3


A hozzászólást Stephanie Zingmark összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 03, 2014 10:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Stephanie Zingmark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stephanie Zingmark   Stephanie Zingmark Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2014 12:51 am

Elfogadva!
Üdv köztünk Very Happy

Remélem, hogy sikerülnek a terveid, és sajnálom, hogy korán kellett felnőnőd Sad Azért óvatosan, nehogy bajod essen, és... nem lenne jó mindent kipróbálni, higgy nekem Sad Örülnék annak, ha nem kellene sokáig a prostitúcióból megélned, és hogy az a munka, amire vágysz, teljesen más irányba fog majd terelni téged. Mindenki megérdemli a jót *-*

Foglalj kérlek avit, és már mehetsz is játszani, Steph Very Happy
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Stephanie Zingmark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-