KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Sybille & Deborah Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Sybille & Deborah Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Sybille & Deborah Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Sybille & Deborah Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Sybille & Deborah Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Sybille & Deborah Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Sybille & Deborah Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Sybille & Deborah Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Sybille & Deborah Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sybille & Deborah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sybille & Deborah Empty
TémanyitásTárgy: Sybille & Deborah   Sybille & Deborah Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 12:11 am




[You must be registered and logged in to see this link.]




Kicsit furcsán éreztem magam. Még sosem volt ilyen érzésem. Még sosem éreztem magam így. Hisz ez csak szex. Az meg nekem teljesen természetes. Akkor miért érzem mégis ilyen furcsán magam? Prosti vagyok, nekem ez megy. Ebben jó vagyok. Ebben vagyok a legjobb. Ráadásul én vagyok az egyik legjobb. Na nehogy már pont Deborah Kinsey legyen ráparázva egy ilyen dologra. Próbáltam magam azzal nyugtatni, hogy borsos árat fizetnek a dologért és könnyen fog menni. Csak…én hetero vagyok. Lánnyal még nem csináltam. De…azt hiszem, mindig el kell kezdeni valahol. A pénzért bármire képes vagyok. Még erre is. Azt hiszem. Na jó, ez most így egy kicsit tényleg furcsa. Meg az is furcsa, hogy furcsának gondolom. Egy magamfajtának nem kéne gondot okoznia. Csupán amiatt érezhetek így, hogy a pasikhoz vonzódom. De ki tudja, lehet, hogy még élvezni is fogom. Bár, ha az összeg lebeg a szemem előtt, akkor annyiért bármit képes lennék élvezni.
Egy jó barátnőm helyett ugrottam be este egy night clubba dolgozni, szóval az este dupla pénzforrás. Végeztem a saját munkámat, meg egy kis plusz szórakozáshoz is juthattam. A lóvé csak gyűlt és gyűlt, majd az aznap esti kliensem zsebébe csúsztattam egy cetlit az ideiglenes öltözőm kulcsával, melyben megírtam, hogy húsz perc múlva várjon ott.
Még összeszedtem egy kis összeget, amit majd erre-arra el tudok költeni, aztán utamat az öltözőm felé vettem. Lépteim lassúak, de határozottak voltak. Lassan, de biztosan kezemet a kilincsre helyeztem, amint az ajtó elé értem, majd egy mozdulattal benyitottam. Becsuktam az ajtót miután megbizonyosodtam róla, hogy senki sem követ, majd a kliensem felé indultam egy ravasz mosollyal.
-Szeretem, ha megelőlegezik a munkám – igen, valóban nagyra tudom értékelni, ha csekély kis előleget adnak. Persze, akkor sem sértődök meg, ha egyben nyomják a kezembe vagy a melltartómba vagy épp a bugyimba az összeget. Az alkalmi partnerem fölé hajoltam, miközben felkaptam a kulcsot, hogy be tudjam zárni az ajtót biztosítva, hogy nem nyitnak ránk. Ha rajtakapnának itt most egy lánnyal, kidobnának, mint macskát szarni. Azt nem szeretném.
Lassú, ribancos léptekkel közelítettem az ügyfelem felé. Vajon mi fog ebből kisülni?

Vissza az elejére Go down
 

Sybille & Deborah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sybille Victoria Haverford
» Deborah Kinsey
» Deborah Kinsey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-