KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Noland Shaul Salvin Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Noland Shaul Salvin Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Noland Shaul Salvin Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Noland Shaul Salvin Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Noland Shaul Salvin Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Noland Shaul Salvin Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Noland Shaul Salvin Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Noland Shaul Salvin Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Noland Shaul Salvin Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Noland Shaul Salvin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noland Shaul Salvin Empty
TémanyitásTárgy: Noland Shaul Salvin   Noland Shaul Salvin Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 12:21 am

Noland Shaul Salvin
St. Louis, Missouri, 1978. 02. 17.
36
pszichiáter
civil
Christian Brylle

Karakter személyisége
>> pozitív tulajdonságok: szakmai tisztánlátás
önkritika
megnyugtató magabiztosság
remek ízlés
nyitottság az újdonságokra
kíváncsi
nagy a fizikai és pszichikai teherbírása
megfontolt

>> negatív tulajdonságok:
kissé rátarti
álnok és opportunista
gyanúsan jól értesült (a magánnyomozó nem ciki)
kegyetlen
a kapcsolatai végtelen játszmák
irigy

>> egyebek:
egyedül él, de nem cölibátusban
önmagát is kezeli
kifejezetten kedveli a hipnózist
az angolon kívül jól beszéli a németet és a franciát
remekül zongorázik, de társaságban ritkán játszik, mert nehezére esik betartani a klasszikusok dallamvezetését, előszeretettel improvizál horrorisztikusan idegen hangzásokat az amúgy kellemes harmóniákba
halott ikertestvérének keresztnevét középső névként a nevébe vetette, amikor nagykorú lett



Történet vagy szerepes példa


Van fogalmad róla, milyen nehéz egyben tartani egy életet, ha tudatában vagy annak, hogy akár szét is eshet, és nem csak megéled a mindennapok pillanatainak nagyszerűségét?


Elképzelem, hogy lengek előre és hátra, mint egy merev lánc, holott hanyatt fekszem a díványon. Az izmaim lassan ellazulnak, a rozsdás fémlánc szemei tiszták lesznek, és végül ezüstössé nemesednek. Lassan lengő ezüstlánc, ez vagyok én ernyedten, miközben elsüppedek a tudatalattimban. Meg kell nyugodjak, fontos találkozóm lesz, és a bort már kiválasztottam. Bűntudat ízű bor, de erre most nem gondolhatok, hiszen egyre lassabban lengek, puhán, mozgásba dermed a létezés.

Anya szerette a régies neveket. Történelmet tanított az egyetemen. A diákjai csak Bloody Marynek nevezték. Képes volt különbséget tenni Jó és Rossz között, felkészült tanuló és linkmester között, valamint az ikergyermekei között. Shaul, a bátyám volt a kedvence. Persze mindenből egyformán kaptunk, de ő is tudta, én is tudtam, mindenki tudta, hogy Shaul több szeretettel kapta. Az ilyesmit érezni, nem látni. A gesztusnyelv végtelen mélységei fecsegnek csak róla, és nincs semmi, ami kibillenthetné ezt a begyökerezett biztos tudatot. Főleg, ha nem is akarják igazán.
Hat évesen lettem félárva. Apát lelőtték a távol-keleten. Utazó riporter volt, amíg élt, így nem láttuk túl gyakran, de az ő ajándékai általában dobozban érkeztek, és anya osztotta el őket, így olyan volt, mintha apa anyával együtt jobban szerette volna Shault. Megsirattam mégis, és kiabáltam Shaullal, hogy fogadja el, hogy meghalt, mert kihallottam, hogy anya ezt mondta a nagyinak, és soha nem fog visszatérni. Shaul nem hitt nekem. Nem hitt a halálban.

Az új apánk imádott minket. Hitt az ökológiában, a zöld nevelésben még azelőtt, hogy divattá lett volna. Mindig a játszótéren voltunk, gyakran elvitt minket kirándulni, játszótérre, olyan helyekre, ahova az elfoglalt anyák nem jutnak el. Nem emlékszem mivel foglalkozott.
A játszótéri hinták akkoriban még nem voltak EU kompatibilisek. Nagyon magasra lehetett hajtani őket. Én nagyon szerettem repülni, amikor senki nem figyelt rám körbe is fordultam vele. Néha még ma is álmodom az érzéssel, a lánc rántására ahogy kapaszkodom, a vékony ülőkalicka rakoncátlan dobálására. Beleőszülök, ha arra gondolok, hányszor meghalhattam volna.
Shaul nem szerette magasra hajtani. De engem soha nem árult be miatta. Az ikertestvérek ritkán tesznek ilyesmit az emberrel.
Mégis meghalt. Kiesett a hintából mert túl magasra lendült, és a nyakát szegte. Kilenc évesek voltunk. Antonhoz mentem, amikor hívott, így hívták akkor a nevelőapánkat, és megmondtam neki, hogy Shaul elaludt a hinta alatt, úgyhogy nem jön.
A temetés után addig sikoltoztam éjszakánként, amíg pszichológushoz nem vittek. Ő orvosi esetnek nyilvánított. Így találkoztam az első pszichiáterrel. Óriási hatással volt rám. Zseniális volt, ahogy rájött, hogy nem egyszerű baleset volt. Megmondta anyának, hogy valaki túl magasra hajtotta a hintát.
Anya szakított Antonnal.

Bentlakásos magánközépiskolát végeztem kiváló eredményekkel. Igazából nem is volt ott más választásunk, mint a kiváló eredmény. Nem szereztem barátokat. Kifejezetten irtóztam az ottani társaimtól. Egytől egyig valami magasztos eszmében élték az életüket. Biztos tudatában voltak annak, hogy ők számítanak, ők fontosak, a szüleik valami eszmei örökséget hagynak majd rájuk, ahhoz képzik őket magas színvonalú emberekké. Őket diagnosztizáltam először. Hatalomvágy, elnyomott kreativitás, megfelelési kényszer. Mániás depresszió, szorongás, antiszociális magatartások, Borderline, hiperkinézis, fóbiák, pánikbetegségek, elképesztő dolgok történnek a zárt közösségben a lelkekkel.
Érdekelni kezdett.

Anyám el volt ragadtatva, hogy egyetemre akarok menni. Kaptam egy lakást az iskola közelében. Hamar a saját lábamra álltam. Sok emberrel megismerkedtem az orvosi első évei alatt. A középiskola után üdítő volt sok emberrel körülvenni magam, még ha nem is tartoztam közéjük. Vizsgáltam őket, naiv bájuk miatt ők inkább engem is a "csapatba" vontak volna, és nem siettem beavatni őket a terveimbe, miszerint ez teljességgel lehetetlen. Általában rögtön látom kitől mit akarok, mennyit várhatok el tőle, mire számíthatok, mire lesz elég, mit adhat nekem a lénye. Így elég nehéz barátkozni.
Edwardról rögtön tudtam, hogy jól tudunk majd együtt dolgozni a kapott feladaton. Jól dolgoztunk együtt. Tudtam, hogy ez ennyi volt, pipa Woodrow, a létezése az enyémmel kapcsolatban elérte a tetőpontját, kiteljesedett, és kihunyt lényegi részben. Visszasüppedhet a tömegek közé, ahonnan jött.
Óriásit tévedtem. Ritkán történik ilyesmik. Olyankor minden megváltozik az életemben.
Nem siettük el a dolgokat, ezért megerősödtek az érdeklődés kapcsai, gyökeret vert az összetartozás-tudat. Téged sem nézlek máshogy, mint másokat, de nyilvánvaló hibáid megbocsáthatóak. Nem egy anyagból gyúrtak minket. Mit számít, ha jó?
Nem voltam elégedett magammal. Biztos voltam benne, hogy magadban hordozod a korai bukás lehetőségét. Éreztem. Szerettelek támogatni, de a kivételezés veled megdöbbentett. Elköltöztem.
Elbuktál.

Az újrakezdések tetszenek. Sajátos pszichológiájuk van. És a tied minden figyelmem megérdemelte. Azt hittem, kielégíti a becsvágyam, ha távolból koordinálom, de a lehetőségeid vonzottak, és feladtam a magam életét. Hiba volt talán, amikor úgy döntöttem, elmegyek? Meglehet, hiszen utána minden megváltozott. Elfogadom, de helyrehoztam a lehetőségekhez mérten.
Büszke vagyok magamra. Az élet különleges, a lüktető város vonaglása a lábaink előtt egy gyönyörű kéjgörcsöt idéz. Minden a helyére került. Újrakezdtük újraosztva a lapokat. Másodszor is nekifuthattál ugyanannak a lehetőségnek. Együtt csináljuk. Megcsináljuk, meggyógyítjuk, kezeljük és szinten tartjuk, őszintén és hazugul, a hangyabolyosok között józanul.
A szemem láttára próbálsz meg újra elbukni.
A kézközeleben.
Az én ötletem által.

A kezem ökölbe szorul és felfelé lendülök. Fel, csak fel, egyre magasabbra a háborgó tudatomhoz a tudatalatti békéje után, fertőzött béke ez, telve tettvággyal és agresszióval, képekkel, amiknek semmi keresnivalójuk nincs.
Fel, csak egyre fel, ahogy a hintát lököm, fel!





based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noland Shaul Salvin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noland Shaul Salvin   Noland Shaul Salvin Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 1:07 am

Elfogadva!

Üdv az oldalon, Noland!*--*
Nem is tudom, mivel kezdjem... talán azzal, hogy... Ó, TE JÓ ÉG! Imádom! o.O *-* Lenyűgöztél, nem kicsit. A PB-választás egyedi, zseniális, a karakterlap... hű, lélegzetelállító! Very Happy *--*
Tetszik a jellem, az is, hogy felvetted a halott ikertestvér nevét. A keretbe foglalt ET, a tudattalan és a hinta mozgásának párhuzama, s fogalmazás, a történelmi és lélektani vonatkozások. *-*
Azt hiszem, most előre meg kell ígértetnem veled, hogy játszani fogsz velem... valakimmel... valahol! :pls:
És talán nem kellene kisregényt írnom ide, de akkor is zseniális és engem teljesen ámulatba ejtettél. *--* És befejezem... Very Happy

Foglalj avatárt, kérlek és írj minél többet!*-*  Noland Shaul Salvin 3853069790 
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Noland Shaul Salvin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Clay & Salvin & Clay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-