KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ben & Becky  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ben & Becky  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ben & Becky  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ben & Becky  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ben & Becky  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ben & Becky  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ben & Becky  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ben & Becky  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ben & Becky  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ben & Becky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ben & Becky  Empty
TémanyitásTárgy: Ben & Becky    Ben & Becky  Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 7:59 pm

Az ember az életben mindig keresgél valamit, vagy valakit. Van aki a szerencséjét hajkurássza, van aki megállapodni akar, és van aki az életéért fut és nyugalmat akar, van aki pedig az élete értelmét keresi. Mint én. Nem is lehetne szaftosabban megfogalmazni. De ha azt tálaljuk mellé, hogy író vagyok, már más a helyzet. Mint ha hirtelen megvilágosodás történne. Egy írónak a múzsája a mindene. Akiből, vagy amiből az ihletét meríti, amivel a kenyerét keresi. Sokan tárgyakat bálványoznak. Sokan híres személyeket, akadnak azonban nagyon sokszor olyan esetek, amikor egy pillanat elég, hogy megpillantson az ember valakit és érezze azt a szikrát. Amikor csak egy mosolyából erőt merít és tengernyi ötlete támad, az ujja bizsereg, hogy papírra vethesse gondolatait.
Ez történt velem is pár hete. Egy kávézóba csak teljesen véletlenül találtam be, telefonálni akartam, de amíg a hívás kicsöngött, megpillantottam egy ott dolgozó nőt, aki igen csak felkeltette az érdeklődésemet. Nem is kicsit. A mosolya, a tekintete, mindene olyan egyszerű, de mégis van benne valami különleges, amivel magára tudja vonni a figyelmemet.
Attól a naptól kezdve nem telefonálni jártam be, hanem mindig valami ürüggyel épp őt figyelni. Később a kis füzetem is velem jött. És egy idő után arra jöttem rá, hogy már nem elég a puszta jelenléte. Az írás nem kötött le, mindig felfigyeltem, merre jár, mit csinál. Kicsit olyan érzésem volt, mint ha nem csupán az a kedves, közvetlen oldala lenne, hanem lenne egy másik is, amit nem mutat. Persze nem kérdőjeleztem én meg sosem, hogy nem kedves. De valami egészen különös gyanúm támadt. Mint ha a közvetlensége nem egészen lenne az, amit kifelé mutat.
Egy nap aztán úgy határoztam, hogy lépek. Teljesen megbódított ez a tudat, átjárta az elmém és kellő elszántságot biztosított, hogy amikor a szokásos melange-om kérem dupla habbal, akkor bizony nem csak ezért szólítom le.
- Szabad vagy ma? - pillantok rá mosolyogva, miközben előszedem a kis füzetem. Szánt szándékkal akarom elhívni, mielőtt még mondana bármit is, vagy épp feldolgozná a kérdésem, mert ugyan zsákbamacska ez az egész, lazán csuklóból elutasíthatna, én akkor is tovább mondom.
- Mondjuk zárás után, ide jövök. És elviszlek. Ígérem, imádni fogod.
Tisztában vagyok mindazzal, mennyire rámenős tudok lenni, ami pedig a fegyverem, az a meglepetés. Azt mondják jól forgatom és garantáltan nyerek vele. Hát most majd kiderül, hogy mennyire. A tervezés nem erősségem, a rögtönzés igen. Tervezni unalmas, az nem az olyan pacákoknak való. Pedig még azt sem tudom, hogy van-e kapcsolata. De ha van sem igazán érdekel. Ahhoz is két ember kell, ha az egyik nem határozott, akkor az a kapcsolat olyan mint tűznek a homok.
Vissza az elejére Go down
 

Ben & Becky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Becky és TJ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-