KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tópart, meg amit akartok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tópart, meg amit akartok Empty
TémanyitásTárgy: Tópart, meg amit akartok   Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeHétf. Jún. 30, 2014 8:56 pm

Kellemes időnk van itt a tengerparton, mondhatni verőfényes napsütés és derült ég. A víz hőmérséklete kellemes, ami kellően becsalogatja az embereket a vízbe. Kora reggel óta lógatja a lábát a parton, hogy szépen lebarnulhasson. Titkos bázisa a sziklatengeren túl van, ahol nem zavarja egy árva lélek sem zavarja. Ráadásul, aki kiismeri magát a kőlabirintusban, csak az juthat át a túloldalra. A büfébe sétál nyugodtan, hogy rendeljen magának egy tölcséres fagyit. Mikor kézhez kapja az édességet, akkor kifizeti és elindul vissza a helyére. Út közben megnézi, hogy a délután folyamán milyen emberek tartózkodnak idekinn. Szép szemeivel pásztázza az emberek tömegét, mikor megpillant egy komoly fényképezőgéppel ballagó férfit. Látja, hogy néha lekap egy-egy csinos nőt, ami nem lenne rossz, ha a másik beleegyezésével történne. Rekord idő alatt próbálja elfogyasztani a fagylaltját, azonban történik egy kisebb baleset. A két szép domborulata közé esik egy pici csokifagylalt. Felszisszen, mert a felhevült teste és hideg édesség találkozása ezt a reakciót váltja ki. Sokan felfigyelnek ügyetlenségére, azonban nyilvánosan nem kezdi el magát fogdosni. Inkább eredeti ötletéhez híven a kiszemelt lesifotós felé veszi az irányt. Mikor odaérkezett hozzá, akkor rászól.
- Maga egy gyáva lak, hogy nem mer odamenni a nőkhöz! – ordítja le kissé, aztán mikor sikerül szembekerülni vele, akkor eltátja a száját. Felismeri a másikat, mert találkoztak már egyszer. Azt nem tudja, hogy iskolában, vagy máshol. Beszélgettek egymással, de szerencsétlenségükre nem sokat.
- Zach? Te vagy az? – karba fonja a két kezét maga előtt, hogy bikinis felsőtestét takarja, s ne lehessen látni, hogy leette magát. Bájos mosolyt villant az ismerős felé, de attól még nem kedveli, hogy minden további nélkül fotóz másokat. A csoki fagyi a keblei között olvad, így nemsokára egy halvány csokoládé csepp kúszik lefelé szép barna hasfalán. Hogy a férfi kit láthat? Egyelőre egy aranyos 167 centiméter magas 25 évesnek kinéző nőt, aki viszont érzékien dögös vonalakkal van megáldva. Kora ellenére feszes mindenhol, s narancsbőrt nem ismeri. Kissé kellemetlenül érzi magát a fagylalt miatt, de reméli, most el tud beszélgetni a férfivel.
- Mit csinálsz errefelé? Keresed a part legszebb hölgyét? – teszi fel kérdését, miközben felsőtestével izeg-mozog lágyan, hogy a hűs fagyi ne csiklandozza ott, ahol jelenleg. Több csepp szintén engedelmeskedik a gravitáció törvényének.
- Három éve nem láttuk egymást, ha jól emlékszem. Vagy több? – újfent kérdez, mert nem szeretné rosszul tudni. Meg nem gondolt rá egy jó ideje, mondhatni elfelejtette a másikat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tópart, meg amit akartok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart, meg amit akartok   Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 4:24 pm


Azt hiszem megint eljött az a periódus az életemben, amikor elhagyom magam pár napra és semmivel se törődök. Elfáradtam az utóbbi időben, és el kell herdálni mindazt, amit Justin Bieber "porcukros" pofájáért kaptam. Szép kis summát akasztottam érte, és egyre többen utálják. Hogy utóbbi miért jó nekem, arra nincs magyarázat, de kellemes bizsergés jár át a gondolatra. Lehet amíg dutyiban ül, vagy hazatessékelik Kanadába meglátogatom az üres kúriát és bevásárolok onnan... Ilyen örömteli gondolatokkal másztam ki a partra szétgombolt hawaii-ingemben, papucsban, úszógatyában, fehér kalapomat tökfejemre húzva, s napszemüvegemet orromra biggyesztve. Már csak hónom alá csaptam egy kempingszéket, nyakamba akasztottam fényképezőgépemet, hátamra dobtam táskámat, amiben törölköző és hideg sörök nyugodtak és élveztem a dimbes-dombos női tájakat. Gondtalan vigyorral süttetem a hasam és vakarászom nem megszokott borostámat. Hirtelen egy szőkeség terem mellettem, fúriaként trappolva.
- Minek menjek, ha a legtüzesebb idejön pampogni? - leereszti gépét, s napszemüvegét is lejjebb csúsztatva méri végig a nőszemélyt. Hm, dögös kis pipi. Add, hogy tapasztalt legyen és megkoronázza a napomat! - gondolja elmerengve a nő vonalaiban. Neve hallatára kizökken a transzból.
- He? - értetlen tekintetem visszavándorol a szőkeség arcára. Kezd derengeni valahonnan az a negédes mosoly és a távolságtartó testtartás. Férfi lévén szemeim visszavándorolnak kebleire, ahonnan egy csepp kezd úttalan útba. Feltételezem, hogy fagylalt, ugyanis az ismerős idegennek még a szája is maszatos. Biztos nagyon kellett sietnie, hogy leolthasson... Megnyalom ajkaimat, ahogy követem feszes hasfalán a magányos cseppet, s csak az jár a fejemben, hogy megragadom derekát és végignyalom a forrásig. Oké, vissza a jelenben, mielőtt még látható lesz az erekcióm!
- Talán az talált meg engem. - intek a mellettem kiterített törölközőre, hogy foglaljon helyet, s bontok neki is egy sört. - Valamivel le kell öblíteni azt a fagyit. - nyomom a kezébe pimaszul vigyorogva.
- Bevallom, fogalmam sincs mikor és hol és miért találkoztunk, de egy ilyen... - szexi testet, neeem - csinos pofit nehezen felejt az ember. - megvonom vállam és ráhúzok a hideg sörre, majd jólesőn sóhajtok utána. - Szóval mesélj nekem, a tiéd vagyok most.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tópart, meg amit akartok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart, meg amit akartok   Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 6:57 pm

Megérkezik a lesifotóshoz, akinek a nyelve igazán fel van vágva. Rögtön pimasz módon visszavág a szavaival. Közelről végigméri a másikat, hogy milyen lehet a testfelépítése. Magyarán olyan női szemmel megvizsgálja a hím egyedet. Látszik a másikon, hogy a gondolatai világában van elmerülve, amiből hirtelen visszatér, mikor kiejti a férfi nevét.
- Nem he, hanem jobb lenne ha köszönnél. Elég rossz az arcmemóriád, ha nem ismersz fel – közli vele száraz tényként. Nem nehéz rá emlékezni, mert a vörös haja miatt igazán egyedi, ráadásul senki más nem bír úgy pörögni, mint ő. Feltűnik neki, hogy a másik merre tekint, de a kebleiből egyelőre nem láthatja. Jól takarja a két karjával, és és tenyereivel. A maszatos száját egy ügyes nyelvtörléssel intézi le, amit lassan végez el. Hellyel kínálja a másik, azonban nem fogadja el. A sört sem fogadja el, mert édesre nincs kedve keserűt inni. Inkább inna limonádét, vagy más hűsítő trópusi gyümölcsöt.
- Én inkább visszamegyek a helyemre, ahol nem zavar senki. Ott legalább nyugalmam van, s nincs ott pimasz lesifotós. – mondja pajkos éllel a szavakat, miközben vállával játékosan meglöki a másikat. Még egy sort hitetlenkedik, hogy Zach elfelejtette őt, és jelenleg csak próbálja kimenteni magát ebből az átkozott helyzetből. Két percig csendben áll a helyén, miközben egyik csinos lábáról a másikra áll, míg végül odaszól.
- Szeretnéd azt, hogy én legyek a dominád? Mi ez a könnyű megadás? – teszi fel kuncogva a kérdést, aztán sarkon fordul, hogy elinduljon a saját külön táborába. A lesifotós láthatja a hátát, a formás hátsókat és narancsbőrt nem fedezhet fel rajta. Lágy homokóra alkata van, és teste lágyan ring minden egyes lépés után. Mikor kellőképpen eltávolodott, akkor visszafordul és a két kezét elveszi végre a két dús feszes idoma elől. Láthatja a leevett dekoltázst, de csak pár pillanatra. Integet neki nagy komolyan, hogy viszlát. Tovább indul, ezért Zachnak szednie kell a sátorfáját, ha be akarja érni. Ha szeretne egy kellemes női társaságban lenni, akkor csipkednie kell magát. Direkt lassan sétál a homokban, hogy beérhesse a pasi. Ha sikeres a művelet, akkor elvezeti őt a saját cuccaihoz. Itt tényleg nincs senki rajta kívül, sőt senki sem les rájuk. Besétál a vízbe, hogy lemossa a fagyit, és lehűtse a testét, végül a saját törölközőén elfekszik. Meghagyja a kezdeményezést a társaságának.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tópart, meg amit akartok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart, meg amit akartok   Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 8:46 pm


Milyen kiállhatatlan! Valószínűleg ezért is ismerjük egymást. Mindketten arrogáns mocskok vagyunk, ahogy elnézem ezt a szóváltást. Biztos anno is megtaláltuk a közös hangot. De akárhogy erőltetem az agyam, az Istennek se fogok rájönni, honnan ismerem a csinoskát. Pedig tudom, hogy nem ez az első, hogy látom...
- Jól van, szia! Ahh... - fájdalmasan forgatom szemeimet üregeiben. Mintha az anyámmal beszélnék. Gáz, ha ettől kicsit beindulok? - És az arcod megragadt bennem. Csak a nevedet nem tudom, meg hogy honnan ismerlek. Nem kell itt játszani a hattyú halálát. - morgom a sörömbe, majd legurítom azt. Mintha ő mindenkire színtisztán emlékezne. Nem tehetek róla, hogy én ilyen emlékezetes vagyok, de ő nem... Ajj, de beképzelt egy tökfilkó vagyok! De a legjobb.
Mindenféle kedvességemet visszautasítja, és úgy dönt inkább visszahúzódik magányába, különböző ajánlatokkal egyetemben. Az ő szája szegletében is pajzán mosoly bújik meg, ahogy a kietlen partrészre gondol, ahová a leányzó csábítgatja. Következő szavaim enyhén megütközik, és nagyokat pislogva mered rá. Nem tudja hova tenni ezt a javaslatot. Nincs oda azért, ha elnyomják akarata ellenére. Elég sértő. Talán pipogyának tartja? Földbegyökerezett lábakkal csak áll és bambul a formás popsi távolodó ringatózása után.
- Hibbant liba... - megrázza fejét, bont egy új sört, és leül a kempingszékébe. Én fussak utána mi? Bocsi édes, a leszarom periódusomban kaptál el. Legyen akármilyen sima a bőröd, jobban érdekel a pizza és a folyékony kenyér. Majd visszajön, ha akar valamit. A sebzett lelkű nők úgyse bírják, ha egy férfi rájuk se hederít. Kell nekik a figyelem, ugyanolyan dámák, mint én.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tópart, meg amit akartok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart, meg amit akartok   Tópart, meg amit akartok Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 10:20 pm

Kiállhatatlan? Valójában egy nagyon aranyos nő, csak kissé pörgős és sokat beszél. Beszélgetéseik régen hasonló hangnemben zajlott, amiért mindketten odavoltak. A férfi hiába erőlteti meg magát, mert teljesen sötét. Képtelenségnek találja, hogy ennyire nem maradt meg a másik fejében. Itt az idő, hogy felfrissítse a partnerét.
- Higgyem el, hogy az arcom megragadt a te agyadban? Szerintem egyáltalán nem! Tudnád a nevemet, ami C betűvel kezdődik. Nem olyan nehéz, bár szerintem estig itt lehetnénk, hogy végre kitaláld. Chara vagyok. Hol találkoztunk? Nos három éve egy kávézóban, ahol rád borítottam a pudingomat, amin volt tejszínhab. Képes vagy rá. – meséli el tömören a történetüket, hogy honnan ismerhetik egymást. Ezután egyedül megy vissza a helyére, azonban Zach sehol. Öt perc múlva bontja a táborát, s felveri a másik mellett.
- Elkényelmesedett! Noh hol van az a sör? – vonja kérdőre, mert nem az a nő, aki megvonná magától az alkoholt. Elfekszik a törölközőjén, hogy tovább szárítsa vizes testét. Féloldalas pózt veszi fel, közben a beszélgető partnere felé irányul a figyelme.
- Szóval paparazzi lettél? A hírességeket fotózod, de nem biztos, hogy itt ezen a tóparton kapcsolódnak ki. Ami meg engem illeti, három év alatt öregebb lettem. Jelenleg 31 éves vagyok és szeretek sportolni, mint például a futás. Emellett járok karatézni, és hamarosan meglesz a fekete övem. Lakberendező vagyok, mint akkor. Jelenleg gondolkozom, hogy valami más munkát kipróbáljak. – ejti ki a szavakat szép ajkain, miközben ha megkapta az italát, akkor lassan elkezdi kortyolgatni. Jólesik neki a keserű íz. Az ivószünet után újfent magához ragadja a kezdeményezést.
- Noh és te? Veled mi történt? Továbbra is csak vedelsz, meg a fényképezőgépeddel kattintgatsz? El fogsz hízni. – kuncogja el magát, mert belegondol abba, hogy milyen ábrázata lenne. Úgy nézne ki, mint egy szumó harcos. Elneveti magát, hogy lágyan beleremeg a felsőteste. Csillapodás után a hátára fekszik, hogy a napernyője mintás tetejét bámulja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Tópart, meg amit akartok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart, meg amit akartok   Tópart, meg amit akartok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Tópart, meg amit akartok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-