KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Marlee&Ingird - I need some sex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Marlee&Ingird - I need some sex Empty
TémanyitásTárgy: Marlee&Ingird - I need some sex   Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 4:09 pm

Halkan susog a kezemben az újság, mikor átlapozok a következő oldalra. Nem szól sok mindenről, csak a helyi unalmas kis hírekről benne néhány apróhirdetéssel. Nem találok benne túl sok érdekes dolgot, néhány cég és személy hirdetése, akik vagy magukat híresztelik, vagy valamit keresnek, mondjuk egy társat, vagy egy-egy munkást. Állásra nincs szükségem, jól eléldegélek a férjem mellett háziasszonyként, nincs gondunk az anyagiakkal. Társ meg nem kell, valahogy nem hiányolom az életemből a szerelmet, jól meg vagyok nélküle. Sokkal inkább vágyom egy kis tüzes erotikára, egy pár csókoló ajakra, ölelő kézre és egy nagy adag kéjre. Itthon ezt ritkán kapom meg, Tobias sokat dolgozik és hazaérve gyakran fáradt, néha az is előfordul, hogy gondok vannak a munkahelyén. Csoda hát ha megcsalom? Nem, szerintem abszolút megérthető. Nő vagyok és így vannak szükségleteim amiket ki kell elégítenem és ha ez a férjemmel nem megy hát majd keresek mást erre a célra. Azért ettől függetlenül még nem vall rám, hogy túl költekező lennék ilyen téren, mert nem olyan gyakran keresek fel prostituáltakat. Gyakrabban fordul elő, hogy benézek egy szórakozóhelyre és ott keresek valakit, aki kielégítene. Most is megfordul a fejemben, hogy elnézek az egyik bárba, csak egy baj van: nem mindig törődik velem az, akivel egy ágyba kerülök. Ezzel kapcsolatban vannak tapasztalataim mindkét nemnél, talán a nőknél kevesebb. Ezt nézve nem olyan furcsa, hogy többször keresem a saját nemem társaságát, ha szexről van szó. Törődőbbek, gyengédebbek, valamivel jobban vonzódom hozzájuk. Persze olyan is van, hogy kellemesen csalódok, a pasikkal kapcsolatban, de nem mindig. Elhatároztam ma biztosítani fogom, hogy egy jót szexelek, ezért az újságot letéve beülök a laptopom elé. Felnyitom és elkezdem felkeresni a lementett oldalakat, amelyeken szebbnél szebb, tapasztaltnál tapasztaltabb prostik bocsájtják áruba a testüket. Böngészek egy darabig, látok fent szép férfiakat és nőket is, aztán egy csaj elnyeri a tetszésemet. Barna haj, gyönyörű szemek, nagy mellek, tökéletesnek tűnő test és azt írják sok vendég távozott már tőle elégedetten. Az ára kissé busás, mert a luxus kategóriába tartozik, azonban úgy nézem megéri, mivel azt állítják nőket is vállal, egyéni kéréseket is teljesít, ráadásul házhoz megy. Kell nekem! Felhívom a megadott számot és lebeszélek vele egy estét, a címet is megadom neki, majd lerakom. A hangja alapján egy nagyon kívánatos nő lehet, már alig várom, hogy megkaphassam. Elkezdek készülődni. Felhúzok egy mélyen dekoltált nyári ruhát, alá egy csipkés fehérneműt, megcsinálom a hajam, a sminkem, egy hozzáillő táskába elrakok mindent, ami kellhet - több ízű síkosítót, vibrátort, felcsatolhatós péniszt, meg persze a kulcsaimat is, mert ha végeztem jó lenne bejutni - és a bejárati ajtót magam mögött bezárva már indulok is a megbeszélt hotelba, ahol kiveszem a megszokott szobát, aminek a számát Marleenak is megadtam és felérve lerakom a táskám, majd az ágyon elfekve várom őt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Marlee&Ingird - I need some sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlee&Ingird - I need some sex   Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 8:53 pm




Marlee && Ingrid
Just sex with a girl.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Torontóba tartok, repülővel. Hogy mégis miért? Mi történt? Egy újabb kuncsaft - végre egy nő -, aki arra kért fel, hogy elégítsem ki a vágyait. Biszexuális vagyok, ráadásul lusxusprostituált is. Az értékeléseim tökéletesen, a vendégeim sosem csalódnak bennem. Benne vagyok általában mindenben, ha a kuncsaftom megfizeti az árat, ebből pedig nem szokott probléma lenni. Otthon egy fekete csipkés fehérneműre jutott a választásom - igen imádom a fekete csipkés fehérneműket, mert olyan vadak és szexisek -, amin van egy kis piros minta. Mivel a harisnyatartókról is csak jó élményeim vannak, mert mindig izgatóak szoktak lenni, így ebből is felvettem egy, a fehérneműmhöz illő fekete darabot. Fölülre egy feszülős, piros ruhát vettem - igen, a piros a másik kedvenc színem, elég gyakran hordom ezt a két  színt -, lábamra egy tűsarkú cipellő került. A sminket - szokásomhoz híven - most sem vittem túlzásba, a hajamat pedig hagytam, hogy hullámos tincsekben omoljon a vállamra. Táskának egy fekete Guccit választottam, belepakoltam a mobilom, az irataim, és még néhány szükséges dolgot. A telefonban Ingrid említette, hogy a kellékekről ő gondolkodok, ami már egy plusz pont nálam, de azért a vibrátoromat betettem a táskámba. Így indultam el Torontóba.
Az út szerencsémre nem volt hosszú, és a repülőtéren csak úgy hemzsegnek a taxik. Hamar kerítek is egyet, odaadom a címet, és már úton is vagyok a hotelba, ahol eltöltök egy estét Ingriddel. Régen voltam már nővel. Az utóbbi időben inkább férfiak kerestek fel, így kifejezetten örülök a ma esti partneremnek.
Kifizetem a taxit, majd a hotelban a recepción érdeklődök, hogy merre találom a szobát, amit Ingrid említett. Hamar felérek, és egy kacér mosollyal benyitok a hotelszobába. Ingrid az ágyon fekszik, és gyönyörű. Nagyon kívánatos nő, már most látom, hogy jól el fogunk szórakozni együtt.
A táskámat csak ledobom a fotelba, majd lágy csókkal üdvözlöm a hölgyeményt.
- Gyönyörű vagy -
súgom a fülébe, hogy tudtára adjam, örülök, hogy összehozott minket a sors.

a hozzászólás Ingridnak készült, 313 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. béna kezdő...  Embarassed 

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Marlee&Ingird - I need some sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlee&Ingird - I need some sex   Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2014 2:01 pm

Türelmesen fekszek az ágyon, közben felkapom az éjjeliszekrényen lévő magazint és elkezdtem olvasni. Szokás szerint celeb hírekkel volt tele, amiknek az értékük körülbelül egyenlő a nullával. Sosem nagyon tudott érdekelni, hogy melyik híresség szült gyereket, tervezi a válást, vagy éppen kreál egy műbalhét, hogy legyen mivel felkelteniük a média figyelmét, hogy öt percig emlegessék őket. Azt írják egy énekesnő - vagy ki - megpróbálta öngyilkos lenni azzal, hogy begyógyszerezi magát. Nyakamat rá, hogy valójában véletlenül sem akarta eldobni magától az életét, csak kellett valami, hogy kicsit beszéljenek róla. Hamar meg is unom a magazint és visszarakom oda, ahonnan elvettem. Azon kezdek el agyalni vajon milyen lehet a nő, akit megrendeltem. Vajon olyan, amilyennek írják? Remélem nem szerkesztették meg a képét és valóban egy bombázóval lesz dolgom. Mintha csak emlegetni kellett volna pár másodperc múlva betoppan és amikor meglátom kis híján a szavam is eláll. Csodaszép és fiatal. Eltudom képzelni a ruhája alatt milyen tökéletes test lapulhat és már alig várom. Közelebb lépek hozzá és becsukom mögötte az ajtót. Nem kell senkinek idegennek se kíváncsiskodnia. Tetszik, ahogy fogad, főleg a csók. Jól bánik az ajkaitól, látszik rajta, hogy luxusprosti. Nagyszerű esténk lesz.
- Te is, jól mutatsz ebben a ruhában, bár tuti szexisebb vagy nélküle. - kihámozom a ruhájából és megállapítom mennyire igazom volt. Nagyon jó nő, igazán dögös. - Alig várom, hogy az enyém légy. - súgom a fülébe és megcsókolom. Közel húzom magamhoz, közben a fehérneműjétől is megszabadítom. Ha akar ő is levetkőztethet, engedem neki. Ha ő nem teszi meg elintézem én, de egyikünket se hagyom ruhában.
- Remélem tetszeni fognak a játékaim. - csók után a háta mögé kerülök, a táskámhoz lépek és leteszem őket, az ágyra a síkosítókkal együtt.
- Mindegyikkel jól bánok, te döntheted el melyiket akarod kipróbálni. - adom át neki a döntés jogát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Marlee&Ingird - I need some sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlee&Ingird - I need some sex   Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2014 11:52 pm




Marlee && Ingrid
Just sex with a girl.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Igaza van, ruha nélkül szexibb vagyok, és erről úgy látom partnerem is mielőbb meg akar győződni.
- Akkor nem kell sokáig várnod -
súgom vissza a csók után erotikusan a fülébe úgy, hogy ajkaim súrolják a bőrét. Én is kiszabadítom őt a szép ruhadarabból, és hamar minden ruhadarab a földre kerül. A következő csóknál kissé többet is bedobok, egy kis nyelv, egy kis vadság, és természetesen a simogatás sem marad ki. Rögtön ezután meglátom a kellékeket, és ekkor jövök rá, hogy igen, én minden extrém kívánságot teljesítek. Felcsatolható pénisz? Ilyent én nem gyakran használok, mert ugyebár leginkább férfiak keresik a társaságomat. Ennek ellenére tudom, hogy mennyire jól el lehet vele szórakozni, attól olyan, mintha mégis pasival lennénk, ám mégsem.
Elnézve a többféle ízű síkosítókat, egyből egy kis masszázshoz támad kedvem. Tanultam erotikus masszázst, végigcsináltam egy egész tanfolyamot, és az ügyfelek is nagyon kedvelik az együtt töltött idő ezen részét. Felkapom az eper ízesítésűt, majd Ingridet egy lágy mozdulattal az ágyra lököm. Lábaimmal keresztben vagyok fölötte, ismét megcsókolom, majd egy csíntalan mosollyal a szemébe nézve elmondom, hogy mire készülök.
- Remélem kedveled a masszázst, mert biztosíthatom, hogy ilyenben nem igen lehetett eddig részed -
mondom, majd lágy mozdulatokkal, a síkosítóval bekenem a testét a vállától a térdéig mindenhol. Ezután kezem visszatér formás kebleihez, és ott kényeztetem, majd a számmal is beszállok a játékba. A bimbóit izgatom, s közben a kezeim egyre lejjebb vándorolnak, bebarangolják a felsőtestét, ellazítják az izmait. Számmal néha feljebb húzódom, a nyakát csókolgatom, de a melleihez mindig visszatérek. Kezeim közben már a combjánál járnak, izgató masszázst adva ott is, külön figyelve rá, hogy még nem jutok el az érzékeny pontjához. Addig még izgatom kicsit, játszadozok, majd mikor már úgy érzem, hogy elég forró már a hangulat, kezemmel célba veszem a csiklóját. Lassú mozdulatokkal kényeztetem, s közben ajkaimmal is egyre lejjebb vándorolok. Végül már a nyelvemmel izgatom azon a bizonyos ponton. Eleinte finoman, aztán egyre gyorsabban nyalogatom, ízlelem, hiszen a síkosító ide is bőven eljutott. Közben hosszú pilláim mögül felpillantok, és figyelem Ingrid reakcióját, majd, amikor úgy érzem, hogy teste eléggé beindult már fölé fekszem és arcába suttogok egy mondatot.
- Én is kaphatok valamit? - teszem fel a kérdést, majd egy hosszú csókot adok a telt ajkakra.

a hozzászólás Ingridnak készült, 367 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. forrósodik a hangulat..  :nyal:  

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Marlee&Ingird - I need some sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlee&Ingird - I need some sex   Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeKedd Júl. 29, 2014 1:16 pm

Nagyon jól csinálja, minden mozdulatából sugárzik az erotika és a tapasztalat aminek igazán örülök. Egy ilyen nőre számítottam, amikor őt választottam és nem kellett csalódnom. Jó döntés volt átadni neki az irányítást, mivel szexisen mutat ebben a szerepben, ahogy meztelenül is. Tetszik az is, amit suttogva megígér, mindig is szerettem, ha nem kellett sokat várnom valami megszerzésére. Tudom a várakozás csak szítja a tüzet, azonban erre most nálam nincs szükség, sőt úgy érzem Marleenál sincs. Ügyesen vegyíti a lágyságot a vadsággal, látszik, hogy nem én vagyok az első ügyfele, már sokakon kikísérletezett minden mozdulatot a legapróbbtól kezdve. Ha akarnék sem tudnék neki ellenállni és akar a franc, főleg, hogy szexért hívtam ide. Nem vagyok az a fajta nő, aki az utolsó pillanatban meggondolja magát, csak mert megszólal a lelkiismerete és ez az én szemszögemből így a legjobb. Tudom sokan erkölcstelennek tartják az ilyen felfogású nőket, de kérdem én baj az, ha úgy csinálom, hogy nem okozok vele fájdalmat senkinek, mivel nem derül ki? Szerintem nem. Akkor lenne gond, ha napvilágot látna a kis titkom, bár annál ügyesebben intézem a dolgokat. Direkt járok ebbe a hotelbe, mert tudom, hogy itt nem adják ki csak úgy akárkinek, hogy ki járt itt, mikor, vagy éppen kivel. Alig győzöm számon tartani hányszor dugtam már ebben a hotelben, legtöbbször ebben a szobában. A nők közül kétségkívül ő a legjobb, akivel eddig dolgom volt. Nem számítok rá, hogy máris az ágyon kötök ki őt magamon tudva, de nem baj, sőt a mosolyom egyből szélesebbre húzódik. Magamhoz húzva csókolom a finom ajkait, egyik kezemmel az utamba kerülő mellét kezdem el kényeztetni. Rögtön sejtem a tervét, amint megpillantom a kezében az egyik síkosítót. Elvégre ilyen célra is hoztam őket - valahogy éreztem, hogy a nedvességgel nem lesz gond -.
- Az egyik kedvencem. - jelentem ki. Eddig csak jó tapasztalataim vannak az erotikus masszázzsal kapcsolatban, egy ilyen dögös, profi nő kezei közt is biztos élvezni fogom. Nem is tévedek, nagyon érti a dolgát, teljesen ellazít és feltüzel, már alig várom, hogy leérjen. A behatoló nyelve az, ami felteszi a pontot az i-re és csak fokozza a testnedvemet. Még a hajába is beletúrok élvezetemben. Nem számítok rá, hogy feljön és ő is kér valamit, de egyetértek vele, végül is jogos.
- Kaphatsz. - a csók után fordítok a helyzeten, hogy ő kerüljön alulra és elkezdem a nyakát alaposan csókolgatni, szívogatni, majd lassan lejjebb haladok a melleiig, ahol kicsit elidőzöm. Amíg az egyik halmot a számmal kényeztetem, addig a másikat a kezemmel - persze a bimbókra is ügyelve -. Kis idő után továbbállok, majd a köldökénél megállok és nyalogatom, csókolgatom a kis gödröt, mert tudom az egyeseknek mennyire bejön. Aztán végül onnan is továbbállok és a combjai belső felén kezdek el lassan csókokkal felfelé haladni, majd először kikerülöm az ölét, csak másodszorra kezdem el a nyelvemmel kezelésbe venni. A csiklójával kezdek, majd behatolok és egyre gyorsabban kezdem el falni a pináját. Kicsit a szomszédos járatát is habosítom, ahova feldugom az egyik ujjam és fokozatosan növelem a számukat. Azért az egész kezem nem tüntetem el benne, hiszen az egyeseknek fáj, még a végén kárt okoznék benne. Mindkét járatban hevesen dolgozom amíg nem érzem, hogy alaposan beindult. Amikor ezt tapasztalom leállok és felmegyek az ajkaihoz és forró nyelvest nyomok rájuk.
- Szeretnéd, hogy megdugjalak? - kérdezem meg tőle a fülébe súgva és lágyan belenyalok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Marlee&Ingird - I need some sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlee&Ingird - I need some sex   Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 10:08 pm




Marlee && Ingrid
Just sex with a girl.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Az erotikus masszázs mindig nyerő. Nem hiába tanultam ki, és mint nő, nagyon is jól tudom, hogy mi tüzeli föl legjobban a nemünket. Imádom ezt a fajta előjátékot, felfedezni közben a partnerem testét, szembesülni vele, hogy kivel lesz dolgom az este hátralévő részében.
Látom, hogy a nyelvemmel végleg kiütöm a biztosítékot. Élvezem, hogy Ingrid közben beletúr a hajamba, nem túl erősen, csak pont úgy, ahogy én izgatónak találom. Neki sem én vagyok az első női partnere, abban biztos vagyok. De az is biztos, hogy nekem több tapasztalatom van, és miután úgy érzem, eléggé felizgattam már partneremet, bátorkodom rákérdezni, hogy én is kaphatok e valami kényeztetést. A férfiak esetében ez persze egyből eléggé durva szokott lenni, így meg sem lepődnék ha kiderülne: Ingrid fantáziája még mocskosabb, mint először gondoltam. De nem így van, pontosan tudja, hogy mégis mire gondoltam. Mivel a kuncsaftjaim általában kedvelik, ha hallják a véleményem, így a sóhajokat most sem tartom magamban. Tetszik, amikor a köldökömnél elidőzik, kevesen jönnek csak rá, hogy az az egyik gyenge pontom, de hiszen látszik, hogy ő is nőből van.
Megszoktam már a durva szexet, így az sem lep meg, amit a vaginámmal művel. Ahogy nyelvével kényeztet, megjelenik az a bizonyos bizsergő érzés, aztán, amikor az ujjai is belém hatolnak akkor erősebb sóhajok hagyják el a számat. Megszoktam ezeket a mozdulatokat már a férfiaktól, bár én sosem preferáltam ezt a fajta játékot, de mint luxus prostituált, tudom, hogy az ügyfél az első. Neki mindent szabad. Még orgazmust is tudok színlelni, aminek többször is hasznát vettem már néhány ügyfelem társaságában.
Ingrid pontosan tudja, hogy mikor kell abbahagyni, nem esik túlzásba, és ez tetszik is benne. Csókját vad nyelvcsatával viszonozom, aminek persze úgysincs nyertese, de nem ez a lényeg.
- Mindennél jobban... Utána pedig én is a magamévá teszlek téged -
mondom sejtelmes hangon. Ebbe a mondatba most toltam erotikát rendesen, és biztos vagyok benne, hogy az ő fantáziáját is felkeltettem vele. Legalábbis ez volt a célom.

a hozzászólás Ingridnak készült, 322 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. naaaagyon bocsi, h csak most, de sajna csak most értem el ide Embarassed nyugodtan büntess meg... Cool

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Marlee&Ingird - I need some sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlee&Ingird - I need some sex   Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 10:56 am

Annyira nem látszik rajtam, de azért az én fantáziám se patyolat tiszta, nekem is vannak olyan vágyaim, amikre egyesek azt mondanék, hogy betegesek, de szerintem addig nem kell ítélkezni, amíg ki nem próbáltad őket. Voltam már férfival, nővel többször is. Egyesek a saját korosztályomba tartoztak, mások idősebbek voltak és olyanok is akadtak, akikkel legalább tíz év volt köztünk. Kor és nem ellenére sokakkal nagyon jól szórakoztam. Mindenkinek meg vannak a maga titkai, nekem ezek a tiltott alkalmak azok. Egy percig se bánom egyiket se, még azt figyelembe véve se, hogy az ilyesmit sokan elítélik. Már régóta nem érdekel mit gondolnak rólam mások. Pontosabban mit gondolnának rólam, ha megtudnák milyen feleség is vagyok, de nem hülyültem meg, hogy felfedjem. Eszem ágában sincs bárkinek is elmondani, se egy barátnőmnek se a férjemnek, se senkinek. Nem látom értelmét, hogy bárkinek is beszámoljak bármelyik kalandomról. Még a végén elmondaná Tobiasnak, az meg kicsit sem hiányzik - bár valószínű ki tudnám magam dumálni a helyzetből, de attól még ugyanúgy nem hiányzik a dolog -. Nem véletlenül mondják, hogy a titok akkor titok, ha csak egy személy tud róla, ha valaki más megtudja biztosan továbbadja majd valakinek. Persze vannak olyan titkok is, amiket két személy őriz, azonban azok általában közös titkok, mint amilyen Agathával volt, vagy amilyen most ez az alkalom Marleeval. Azért a két példa közt is van közösség, mert akivel most vagyok nem tudja, hogy férjem van, neki csak azért titok ez az egész, mert az ő szakmájában nem szokás az ügyfelekről beszélni, vagy arról, hogy mit műveltek együtt. Ezért is szeretem prostik szolgáltatásait igénybe venni, meg azért is, mivel velük garantáltan élvezet szexelni, megérik az árukat. Főleg azok, akik a luxus kategóriába tartoznak. Ők a kedvenceim, mert velük tényleg bármit lehet tenni, nem fognak nemet mondani. A nyalakodásom minden részét tűri és a kérdésemre is úgy válaszul, hogy attól még jobban felforr a vérem.
- Lásd kivel van dolgod rád bízom a választást, te döntheted el melyik kössön ki benned. - kacsintok rá és valóban meghagyom neki a választást. Ezek után igazán nem mondhatja rám, hogy rossz szívű vagyok. Kurva létére embernek tekintem és úgy is bánok vele. Tudom, vannak olyan állatok, akiknek ez meg sem fordul a fejükben, én azonban nem vagyok olyan.

//Nincs semmi gond, mindenkinek meg van a maga élete, ami nyilván előbbre való, mint egy játék. Nem haragszom rád, ha ilyen van ne félj szólni, nem fogom leszedni a fejed.  :) //
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Marlee&Ingird - I need some sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlee&Ingird - I need some sex   Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 7:48 pm




Marlee && Ingrid
Just sex with a girl.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Talán az arcomon is látszik egy kissé, hogy mennyire meglepődöm. Én választhatok? Nem is tudom, hogy utoljára mikor hallottam ezt a mondatot. Ingrid természete nagyon más, mint az eddigi ügyfeleimé. A legtöbbjüknek általában pervezebbnél perverzebb kívánságaik vannak, én pedig, mint kurva, teljesítem mindet a megfelelő összegért cserébe. A helyszínekkel szeretnek kísérletezni az emberek, meg a pózokkal. Azt hiszem nincs is olyan póz, amit minimum egyszer nem kellett volna már élveznem, akár férfi, akár nő társaságában.
Ingrid azt mondta, hogy megdugna, így kérdése után egy-két másodperccel, miután végignézek a játékszereken, kezébe nyomom a felcsatolható péniszt. Ahogy elnézem, eléggé márkás darab, talán még különféle funkciók is vannak rajta?
- Van egy olyan érzésem, hogy ezzel biztos nagyon jól bánsz -
mondom, miközben a kezébenyomom az eszközt, majd erősen hozzásimulok, és egy játékos csókot adok a szájára. Először csak enyhén megpuszilom, aztán alsó ajkára kissé ráharapok, majd bevetem a nyelvemet és újabb csókcsatát kezdek vele. Ezután hagyom, hogy felszerelje a péniszt, majd a hátamra fekszem az ágyon, lábaimmal pedig hatalmasat terpesztek, de azért a spárga szintjére még nem megyek le. Néhányaknak eléggé be szokott jönni, hogy hajlékony vagyok - köszönöm jóga! -, remélem, Ingrid is ezen emberek közé tartozik. Barna szemeimmel mélyen az ő tekintetébe nézek, s várom a behatolását, várom, hogy elvigyen egy új világba.
a hozzászólás Ingridnak készült, 212 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. másik karimmal anno irtam hiányzásokhoz, csak a végső idöpont nem stimmelt most vele... xD

[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Marlee&Ingird - I need some sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlee&Ingird - I need some sex   Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 12:22 pm

Úgy tartom ahhoz, hogy igazán jó legyen az élvezet az is szükséges, hogy a partnerem a partnerem is jól érezze magát. Kitapasztaltam már, hogy úgy jobb és ezért is engedem neki át a választást. Meg azért is, mert nagyon jól ért az ilyesmihez. Úgy tűnik nem tévedtem, mivel a felcsatolható játékszert választja, amivel mindkettőnknek bőven jut ki a kéjből szex során. Ez pedig nem olcsó fajta, ami nem véletlen. Igaz, hogy drágább volt, de ennek jól bírják a csatjai, így nem kell félni, hogy egy erősebb lökésnél leesik majd. Plusz a több társával ellentétben ezen van egy kis plusz rész, ami a g-pont izgatására szolgál. Elmosolyodok a kijelentésén és örömmel viszonozom a forró csókját. Miután elenged felcsatolom a péniszt és megigazítom, hogy biztosan rögzítve legyen. Mikor feltekintek ő már egy szexi pózban vár, aminek nem is tudok ellenállni. Imádom a hajlékony csajokat, mivel annál csodásabb a szex minél hajlékonyabb az ember.
- Nagyon jó megérzéseid vannak. - mondom mialatt felmászok az ágyra, majd óvatosan behatolok a csinos kis hátsójába és először lassan, majd egyre gyorsabban kezdek el mozogni. Egyik kezemmel a farát markolászom, míg a másikkal alányúlok, hogy a mellét kényeztessem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Marlee&Ingird - I need some sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlee&Ingird - I need some sex   Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 7:09 pm




Marlee && Ingrid
Just sex with a girl.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem gyakran dughat nővel az ember, a felcsatolható pénisz segítségével azonban ez az élvezet is könnyen elérhető. Egy szexi pózban várom partnerem behatolását, majd miután ez megtörténik kéjesen felsóhajtok a lassú lökéseknél, majd a gyorsaknál is izgatóan sóhajtozok.
- Ah... Ingrid... Ah -
jönnek ki a hangok a számon, és én is rásegítek neki a behatolásra a csípőm mozgatásával.
Egy idő után viszont fordítok a helyzeten, s hirtelen mozdulatokkal már más pózban helyezkedünk el. Ingrid van alul, én pedig fölötte mosolygok. Igen, meglovagolom ezt a csajszit, méghozzá most rögtön! Kezeimet a teste mellett megtámasztom a tenyereimen, csípőmmel elkezdek  mozogni a már vaginámban lévő szerszámom, ajkaimmal pedig közben Ingridet kényeztetem. Ajkát, nyakát csókolgatom és nyalogatom.

a hozzászólás Ingridnak készült, ? szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. bocsi, h csak most - beszippantott a vikingek világa Embarassed és bocsi, h ilyen gagyi lett Embarassed  
[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Marlee&Ingird - I need some sex Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlee&Ingird - I need some sex   Marlee&Ingird - I need some sex Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 10:29 pm

Ezt a szerszámot már nem először használom. Kötött már ki jó pár nőben különféle pózokban és mindig élvezem amikor felcsatolhatom magamra. Már az első alkalom után átéreztem milyen lehet férfinek lenni és megszerettem az érzést. Mindig is szerettem látni, ahogy az én tevékenykedésemnek hála élvezkedik a partnerem és most is örömmel hallom a kéjes nyögéseit és ahogy a nevemet mondja. Belőlem is feltörnék apró nyögések, főleg egy-egy erősebb lökésnél. Meglep, amikor váratlanul pózt váltunk és én kerülök alulra, de tetszik ez a helyzet, jó őt alulnézetből látni. Nagyon dögös így. Egyik kezemmel végigsimítok az oldalán és végül a mellénél állok meg, amit kézzel kényeztetek. Kicsit játszok vele, majd elengedem és megfogva a csípőjét segítek rá a mozgására és igyekszek úgy mozogni, hogy minél jobban megkönnyítsem a dolgát. Tetszik amit a nyakamnál művel és a ritmusra ringó keblei is. Forrón csókolom és nagyon élvezem a szexet vele.

//Nincs semmi gond, előfordul. :)//
Vissza az elejére Go down
 

Marlee&Ingird - I need some sex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-