KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
A következő találkozó Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
A következő találkozó Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
A következő találkozó Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
A következő találkozó Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
A következő találkozó Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
A következő találkozó Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
A következő találkozó Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
A következő találkozó Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
A következő találkozó Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 A következő találkozó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 1:35 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

A következő találkozó

– A Chicagóból induló United Airlines 1295-ös járata műszaki hiba miatt előreláthatóan két órát késik, szíves megértésüket köszönjük – mondja be immár másodszorra a Las Vegas-i McCarran Nemzetközi Reptér hangosbemondójának kellemes női hangja, s a kijelző táblák rengetegében megjelenik az információ immáron írott formában is.
Menetrendszerinti járatok, késések, fennakadások. Várakozók: köztük érkezők és indulók, vagy simán az érkezőkre és indulókkal várakozók. Ők jellemzik a McCarran könnyűszerkezetű oszlopai, boltívei, s márvány járólapjai közti teret, s ha nem éppen a várótermek valamelyikében ülnek, akkor a reptér minivárosának játéktermei, kávézói, üzletei egyikében költik a pénzüket…
Rappold egy, a teraszon lévő félig nyitott terű olasz étteremben ül, s az újságját olvassa. Kényelmes ruhát vett fel: sötétkék farmernadrágot, relatíve vékony anyagú, fekete pulóvert, s sötétszürke edzőcipőt. Arca frissen borotvált, s a haját is levágatta, csak hogy a kedves vendégeinek egy szava se legyen. Bár lehet jobb lett volna, ha nekiáll szakállat növeszteni, de azt meg a szerkesztője nem díjazta volna… az antiszemita disznó!
Az asztalán – mely a plexivel biztonságossá tett magas korlát mellett áll – egy csésze kávé gőzölög. Az étterem eme pontjából a férfi tökéletesen rálát a terasz előtt, alant elterülő kies váróteremre, az információs pultra, pontosabban a mellette elhelyezett, méretes, cserepes pálmára, s a szinte számtalan kijelzőre.
A férfi nem számított hosszú várakozásra. Tzeitel nénit és Naarát egyébként sem várakoztatná meg szívesen. Az előbbit azért, mert az a nő egy tűzokádó sárkány, ha pontatlanságot észlel, Naarát pedig nincs szíve kitenni az anyja méltatlankodásának. Annyival egyszerűbb lenne az élet, ha ezek ketten egyből Hannáhékhoz utaztak volna LA-be, s nem tesznek egy hetes kitérőt Vegas-ba az angyalok városa előtt. Egy hét! Egy kicseszett hét! Erre az időre Rappoldnak ki kellett tennie az összes otthon tárolható zsidó kegytárgyat a lakás különböző – és főleg jól látható – pontjaiba, hogy Tzeitel néni elégedett legyen… (Hiába, van olyan személy, akitől még ő is fél. Néhány. De a listavezető mindenképpen Tzeitel néni!) Emellett még a lakást is ki kellett takarítania. Borzalmas! Semmit sem fog megtalálni. Mindegy, ezen már túl van. Vagyis a látványos dühkitörésen, csupán egy-egy hullámban átsöpör rajta ez a sok fenti aggály egy nagyon kellemetlen érzés formájában, ami ahogy jön, úgy múlik, kissé kesernyés szájízt hagyva maga után. A férfi lelke mélyen emellett ott fortyog az ellenkezni vágyás is, amit az elkövetkező hét napban el kell fojtania, mert bármennyire is házsártos az idős hölgy, Rappold pontosan tisztában van azzal, hogy népes családjából mindössze hét személy van, aki New York és Los Angeles között hajlandó meglátogatni őt. (Sajnos Tzeitel néni köztük is több testhosszal vezet.) Lapoz, majd magához veszi a kávéját, s iszik pár kortyot.
A kávézóba egyre többen szálingóznak be, néhányan az újságíróhoz hasonlóan pórul jártak a chicagói géppel, s hősünk asztalának szomszédságában javában bosszankodik egy háromfős társaság, amiért délután fél ötig-ötig itt kell szobrozniuk, mert vagy egy órát mindenképpen számolni kell arra, hogy a gépről leszállva a rokonaik elintézzék a csomagokat, az esetleges ellenőrzést, s még meg is találják egymást. Ezt hallva Rappold felnéz az újságból, s reflexszerűen pillant az órájára, amely pontosan háromnegyed kettőt mutat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Esther Broughton
Esther Broughton

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : ◈ Las Vegas ◈
◮ hozzászólások száma : 82
◮ join date : 2014. Jul. 04.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 9:15 am


I MISS THE TASTE OF A SWEETER LIFE.
[You must be registered and logged in to see this image.]



- Remek. – morgom az orrom alatt, ahogy az előtérben elhelyezett hatalmas táblát figyelem. Érkező és induló járatok megannyi időponttal, helyszínnel feltüntetve, és a hosszú sor végén ott virít a késés időtartama is. Nem egész egy perccel ezelőtt még egy 40-es szám szerepelt az én induló gépem sorának végén. Ezzel meg tudtam volna barátkozni, hiszen egy jó könyv és egy csésze kávé csodákra képes. Viszont amikor a szám elé bepördült az 1-es szám is, már nem gondoltam ennyire pozitívan a dologra. Több mint két óra! Bosszantó. Az útitervbe belekalkuláltam némi késést, hiszen a repülőgép-társaságok nem éppen a pontosságukról híresek, de azért nem ennyit. Kész szerencse, hogy a megbeszélés holnap reggel lesz, mert egyéb esetben lekésném. Igaz, ennek ellenkezőjére most sincs garancia.
Az eddig a karomon egyensúlyozott táskámba belenyúlok, és kiveszem belőle a telefont. Rövid, és igencsak lényegre törő sms-ben tájékoztatom az ismerősöm, hogy nem kell annyira sietnie elém a reptérre, mert még egyelőre nem érkezem meg. Az lesz a biztos, ha majd az induláskor jelentkezem újra, mielőtt felszólítana a személyzet, hogy kapcsoljuk ki a telefonjainkat.
Kávéra pedig ugyanúgy szükségem van, függetlenül attól, hogy ott van e az az egyes szám, avagy sem. A kialakult kisebb tömeg sodrásával elindulok a hatalmas előtérben lévő nagyobb kávézó felé. Szerencsére a késés ellenére legalább a bejelentkezésem megtörtént, és a csomagomat is sikerült elrendeznem, így azt nem kell magam után hurcolászni. Nagy könnyebbség. A terminálba való bejutásra viszont még várnom kell.
– Egy Latte lesz, elvitelre. – a kávézó első pillantásra úgy tűnt, kissé megtelt, ami az asztalokat illeti. Persze még nem vetettem el teljesen a dolgot, de a legkevésbé sincs most idegrendszerem, hogy valami kis üvegpoharas csodával egyensúlyozzak. Inkább választom a műanyagpoharat, és fizetem ki annak a költségét. – Köszönöm.
Fizettem, megkaptam, és már mehetek is utamra. Legalább ez gördülékenyen ment. Ellépve a pulttól, a kezemben szorongatva a poharat, futtatom végig a tekintetem az asztalokon. Foglalt, foglalt, foglalt.. szinte mindegyiknél több fős társaság töltötte az idejét, hasonlóan mint én. Óh, ott viszont egyedül ül egy férfi újságot olvasva, ráadásul van is hely az asztalánál, hacsak nem vár valakit. Végülis egy kérdést megengedhetek annak érdekében, hogy leülhessek. Ráadásul az egyik legjobb helyet foglalta el a kialakított teraszon. Mindenre rálehet látni egy pontból.
Meggyőzve magamat, indulok el határozott léptekkel felé, és ahogy egyre közelebb érek, csak akkor ismerem fel az alakot. Micsoda véletlen! Abból is a kellemesebbik fajta.
– Nem is mertem remélni, hogy ilyen hamar újraláthatom Önt. – szólalok meg az asztal mellett megállva, és ahogy felpillant a férfi a karórájáról, a mosolyom még szélesebbé válik. – Jó napot Mr. Rappold. Részemről kellemes meglepetés egy ismerős arcot látni itt, a tömegben. -
Elvégre lehet, hogy tényleg csak nekem öröm. Futólag végigsiklik a férfi laza öltözetén a tekintetem. Figyelmem a frissen borotvált arc sem kerüli el.
Ami engem illet, természetesen teljesen másképp festek, mint a legutóbbi találkozónkkor. Hajam laza kontyba van felfűzve. A sminkem jóval visszafogottabb, a rúzsom sem élénkvörös, inkább halványrózsaszín. Szemeim is éppen csak, hogy kivannak húzva. Sokszor mondták, hogy ha elhagyom az erős sminket, fiatalodok legalább öt évet. Egy karcsúsított fekete blézer van rajtam, alatta egy türkizkék blúz, melynek két felső gomba ki van gombolva. Ezt követi a testre simuló fekete farmer, és a szintén fekete magas sarkú, elegáns cipő. Az egész megjelenésem amolyan hivatalos, némi lezserséggel, ami a farmernek köszönhető és annak a pár apró ékszernek, amivel feldobtam az egészet. Tudom, az előző ruhámhoz képest teljesen visszafogott, és teljesen hétköznapi. Mint amilyen a való életben is vagyok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 6:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A következő találkozó

Rappold lassan fordítja tekintetét az órájáról a nő arcára. Bár két hét – mely eltelt első találkozásuk óta – nem nagy idő, de Estherrel még friss az ismeretsége, s az előtte álló hölgy egyértelműen kontrasztját képezi az ódon falak közt mellé lépő zord-csipkébe öltözött várúrnőnek. Emiatt egy pillanatra elgondolkodva néz Estherre, egész pontosan addig, míg a bársonyos hanghoz, a lágy archoz és a szolidan elegáns külsőhöz hozzá nem kapcsolja fejben a külvárosi kastély úrnőjét. Ennek nyomán elmosolyodik, s azonnal feláll a székről, s kezét nyújtja felé.
– Ms. Broughton! – szólítja meg tudatosan a vezetéknevén a Lady Esther helyett, ha a nő kifogást emelne ez ellen, akkor a férfi majd töredelmesen elnézést kér és javítja magát. Most azonban nehezen állna rá a nyelve a Lady megszólításra, azt pedig végképp nem tudja, hogy leendő(?) asztaltársa miként használja címeit és rangjait a kéjlak falain kívül. – Számomra az öröm, hogy látom… kérem, megtisztelne… – s tenyérrel felfelé az asztalnál álló szék felé int jobbjával.
Nem akarja túludvariaskodni a szituációt, ez most itt nem az a közeg, így nem kezdi el kerülgetni a hölgyet, hogy a székével szemközti ülőalkalmatosságot kihúzza neki. Kicsi a hely, közel vannak a szomszédos székek, asztalok, s útban van pár padlóra pakolt hátizsák is. Ennek ellenére csak akkor ül vissza, ha a hölgy helyet foglalt, illetve, ha visszautasítja az ajánlatot és távozik. Bár ez utóbbi lehetőség most nem fordul meg Rappold fejében. Több okból sem. Az első mindjárt az, hogy gyakorlatilag ez az egyetlen ülőhely a kávézóban, a második pedig az, hogy ő azonnal elfoglalná a széket fordított esetben.
– Tehát… itthagy bennünket – állapítja meg. Szilárd meggyőződése, hogy a királynő nem jönne ki senki elé a reptérre, ergo utazik valahova. – Merem remélni, hogy nem végleg.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Esther Broughton
Esther Broughton

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : ◈ Las Vegas ◈
◮ hozzászólások száma : 82
◮ join date : 2014. Jul. 04.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 9:55 am


I MISS THE TASTE OF A SWEETER LIFE.
[You must be registered and logged in to see this image.]



Nem tart tovább egy percnél, hogy felismerjen, és összekapcsoljon engem azzal az éjszakai jelenséggel, akivel a legutóbb találkozott. Nem lep meg a reakciója, és a legkevésbé sem bántó, hogy nem kapcsol azonnal, hiszen teljeséggel megtudom érteni. Szinte már szórakoztató látni, hogyan ül ki a felismerés a vonásaira, amit az előbukkanó mosoly lágyabbá tesz.
A felém nyújtott kezet elfogadva mosolygok vissza. A megszólítás egyszerűen tökéletes. Már a legutóbbi találkozásunkkor nyilvánvalóvá vált, hogy Mr. Rappold, intelligens férfi, és nem kell neki hosszas magyarázatot tartani arról, hogy van a magánéletem, és van a munka. Hiába fonódik szorosan össze a kettő, hiszen ott élek, ahol dolgozom, ennek ellenére van egy bizonyos kis határvonal. Az pedig mindig felerősödik, ha feljön a nap.
– Köszönöm, igazán kedves Öntől. – természetesen elfogadom az invitálást, amellyel a helyet kínálja. Nem várom el, hogy kihúzza nekem a széket, és még esetlegesen meg is hajoljon hozzá, mint valami komornyik. Sem a hely, sem az időzítés nem lenne megfelelő, és nem kívánja ez a helyzet sem. Könnyedén húzom ki az üres széket, és ülök le rá. A táskám magam mellé helyezem a földre, a kávém pedig az asztalra. Keresztbe téve a lábaim, kényelmesen elhelyezkedve fordulok immáron felé. A kijelentésre, az eddig is bujkáló mosoly szélesebbé válik.
– Jó tudni, hogy legalább Ön sajnálná, ha nem térnék vissza a városba. – jegyzem meg szórakozottan. akad nem kevés ember, aki fehér abrosszal terített asztalnál, a legnemesebb porcelán étkészletet elővéve ünnepelné meg, ha eltűnnék a városból. Sajnálatos módon ez nem fog megtörténni. Véglegesen semmiképpen sem. – Csupán egy rövidebb üzleti útra megyek Japánba. –
Adom meg a választ, és utána a férfi szemeiről az előtérben felfüggesztett hatalmas órára pillantok, majd vissza rá.
- Vagyis csak mennék, ha váratlan események nem szólnának közbe. – jegyzem meg, célozva arra,a mi nyilvánvaló. Hatalmas káosz van a reptéren, és nincs olyan járat, ami ne késne. – És Ön, Mr. Rappold? Elutazik, vagy vár valakit? –
Kérdezem meg, majd kortyolok bele a kávémba, még mindig Őt figyelve.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 11:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A következő találkozó

Immár a széken ülve figyeli Rappold, ahogy a hölgy elrendezi a táskáját, poharát, miközben a baljában maradt újságot összehajtja, s az asztalra teszi a plexikorlát mellé. Ez után nyúl a csészéjéért, s kortyol a kávéjából. A csésze aztán visszakerül az asztalra, s a férfi tekintete máris Lady Esther, vagyis Ms. Broughton arcán pihen.
A nő kijelentésére aprót biccent, majd a mosolyába némi cinkosság keveredik. Sejti mire gondol a hölgy. Ugyan – a legjobb tudomása szerint – még az ügyvédek egyeztetnek, de ő már elkezdte a kutatómunkát, és pár környékbelivel is elbeszélgetett, hogy minél teljesebb képet kapjon a kastély megítéléséről. A magazinba valószínű ez nem kerül be, de egy jó riporternek minden témát körül kell járnia a lehető legobjektívebben, és nem csak a cukormázat kell meglátnia és megláttatnia. Éppen ezért rendkívül szimpatikusnak találja Estherben, hogy nem akarja annak illúzióját vetíteni felé, hogy a kastélya körül minden felhőtlen. Már ami a környék/városrész felé irányuló megítélését illeti. Az önkritika és az önirónia hasznos tulajdonság, s általában az igazi egyéniségek sajátja.
Egyelőre nem szólal meg, hagyja, hogy asztaltársa válaszoljon a kérdésre, s a választ hallva aprót biccent, majd a kérdést hallva hátradől a széken, s jobb kezét a combjára teszi, míg a ballal megfogja az asztal szélét.
– Rokonaimat várom. New Yorkból repülnek ide chicagói átszállással – tart egy lélegzetvételnyi szünetet. – A gépük késik két órát, ami még örömtelibbé teszi az egyébként is örömteli viszontlátást – kesernyés mosoly, majd a kesernyésség eltűnik a témaváltással. – Japán? Beújít pár gyönyörű gésával?    
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Esther Broughton
Esther Broughton

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : ◈ Las Vegas ◈
◮ hozzászólások száma : 82
◮ join date : 2014. Jul. 04.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 9:36 am


I MISS THE TASTE OF A SWEETER LIFE.
[You must be registered and logged in to see this image.]



Hallgatva a kérdésemre adott választ, és látva a hozzá társított arckifejezést, és hallani azt a hanglejtést, egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne nevessem el magam.
– Nos igen, a családdal sosem valami könnyű. Elvégre nem mi választjuk őket. – bólogatok mosolyogva. Igen, mosolygok, és még magam is meglepődök, hogy tudok ezen az egészen nevetni. Elvégre nekem nincsenek hasonló tapasztalataim. Sosem volt igazán családom, inkább mint valami lelenc, éltem a nagyvilágban egy alkoholista apával, majd egy enyhén irányításmániás nagynénivel. Utóbbinak hálás vagyok azért, hogy felkarolt, és segített mindenben, de sajnos ennek ellenére nem tapasztaltam meg igazán soha, milyen az a bizonyos meleg családi légkör, még édesanyám halála előtt sem. Milyen egy olyan karácsony, amikor a kevésbé szeretett rokonok is ellátogatnak hozzánk, és a túl sok puncs elfogyasztása miatt az este végéből felbukkannak az évek alatt felhalmozott sérelmek. Igen.. sokszor elképzeltem, milyen lenne, ha lett volna egy ilyen családom, mint a filmekben. Évekkel ezelőtt még arra is gondoltam, hogy nekem lesz családom, egy férjjel és gyerekekkel. Már letettem róla. Az életem, finoman szólva nem épp a legmegfelelőbb alapanyag egy ilyen élet kimunkálásához. Egy pillanatra, kissé elgondolkozva merengek a távolba, figyelve az emberek sokaságát, de a gondolatot hamar félresöpröm, és ismét a férfira pillantok.
– Az ötlet nem rossz, Mr. Rappold, talán fontolóra is veszem, mert valószínű lenne rá kereslet. – mosolyodom el újra, és szórakozottan simítom végig ujjaimmal a műanyagpohár oldalát. – Jelenleg a legnagyobb lehetőség az internetben van, és úgy gondoltam, én is beszállnék egy saját weboldallal, ahol több webcamerát lehetne működtetni, terveim szerint a kastélyból. Az emberek felettébb szeretnek kukkolni. -
Megint csak elmosolyodom, eszembe jut az első találkozásunk, amikor a korlátnál figyelte a lent zajló jelenetet, a kis huncut.
- Persze lenne interaktív chatszoba is. Rengeteg ötletem van, és ehhez keresek most befektetőket. Ezért utazom Japánba egy tárgyalásra. De ha már így erről beszélgetünk, az előbb tömören vázolt tervemről mi a véleménye? – szemeim kíváncsian, érdeklődve csillannak fel. Nem titok, már az első perctől szimpatizálok Rappoldal, ezáltal érdekel a véleménye is. Végtére is mindent meghallgatok, ha úgy alakul, az más dolog, hogy megfogadom-e vagy sem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 7:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A következő találkozó

Esther nevetését látva/hallva szélesedik Rappold mosolya. Azonban a család témát esze ágában sincs tovább fűzni, miután látja a nő pillanatnyi elmélázását a reptéri tömegen. Ugyanakkor az újságírói szimata azt súgja, hogy ezt a momentumot érdemes megjegyezni. Aztán a hölgy is témát vált, s az ötletének dicséretére a férfi határozottan biccent az arcán maradt mosollyal, ezt követően meghallgatja a nő utazásának valódi okát is.
Megtisztelő, hogy az asszony ennyire megbízik benne, pedig alig ismeri. Bár, ahogy ő felépített egy képet Lady Estherről az első találkozásuk és a kastély környezetében élők elmondás alapján, úgy nyilván a Lady is megtehette ugyanezt, s Rappold neve van annyira ismert a szakmájában, hogy néhány google-kereséssel kidobja a gép, hogy a férfi kinek/hova/mennyit/mit írt a nagyjából másfél évtizedes pályafutása során.
A nő mosolyára és a kukkolás említésére röviden elneveti magát. Szép találat, s igaz állítás, ezzel nem lehet vitába szállni, de Esther gondolatmenetét nem akarja megakasztani. A kérdésre elgondolkodik mintegy fél percre, s tekintete a kávéspoharára siklik, csak aztán néz fel beszélgetőtársára. Valószínű nem lesz új a nap alatt, amit mond, ráadásul a kérdéses témának Esther messzemenőkig nagyobb szakértője, mint ő, még akkor is, ha Rappold a Reale Scortának ír időről időre, s emiatt bizonyos üzleti tevékenységekbe sokkal nagyobb belátást nyer, mint az átlagember.
– A szexipar és az internet összekapcsolódásában sok pénz van. Anyagilag mindenképpen jól jár, ha ügyesen taktikázik, Mylady – a csészéért nyúl, s kiissza annak tartalmát. Szinte önkéntelenül használja a megszólítást. A csésze visszakerül az asztalra, s Rappold azonnal megszólal:
– Tény, hogy sokkal többen kattintanának a weboldala címére, mint ahányan bemerészkednek a kastélyába. Az emberek álszentek, a számítógép pedig kellemesen semleges jószág – egy ideje komoly arcot vágott, ugyanakkor az utolsó három szó kiejtésével egy időben cinkosan elmosolyodik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Esther Broughton
Esther Broughton

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : ◈ Las Vegas ◈
◮ hozzászólások száma : 82
◮ join date : 2014. Jul. 04.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 1:17 pm


I MISS THE TASTE OF A SWEETER LIFE.
[You must be registered and logged in to see this image.]



A megszólítás megmosolyogtat, és valami furcsamód jóleső érzéssel tölt el. Tényleg kezdem megkedvelni az újságírót, pedig az ebben a szakmában dolgozó emberek 2/3-át nem szívlelem túlzottan. Számomra nagyon fontos a kölcsönös tisztelet, és sajnos sokszor nem kapom meg ezt. Nem bánkódom miatta, de mégis kellemes csalódásként ér, ha az ellenkezőjével találkozom. Ezért is érdekel, mit mond majd a férfi. Hiszen nem olyan sok emberrel beszéltem át ezt a dolgot. Hiába vesz körül sok ember nap mint nap, olykor elég magányosnak érzem magam, még ha ezt sosem vallanám be senkinek.
– Pont azt fogalmazta meg, amit én is gondolok Mr. Rappold. – mosolyodom el megint. – Ha az internet adta névtelenséget veszem alapul, én is úgy gondolom, hogy sokkal bátrabbak lennének az emberek. Olvastam erről pár tanulmányt, és mindegyik azt írja, hogy az internet használata most már elérte a csúcsát, hiszen minden háztartásban megtalálható. Éppen ezért azok az emberek, akik nem merik kimutatni valódi érzéseiket, megélni a valódi vágyaikat, az interneten keresztül próbálnak rátalálni önmagukra. –
Tetszik a cinkos mosoly, és ez most rám is átragad.
– Azzal is tisztában vagyok, hogy amilyen nagyot lehet nyerni, olyan nagyot is lehet bukni. Ezért is döntöttem egy előzetes tárgyalás mellett, és majd utána meglátjuk. Nem panaszkodhatom a jelenlegi bevételre, de most mégis úgy érzem, mintha kicsit egy helyben toporognák. Ezért gondoltam a… vállalkozás profiljának bővítésére. – kicsit furcsa a Kastélyról úgy beszélni, mint egy vállalkozásról, de jelenleg ez most a helyzet. A bevételem nagyon jó, és nincs semmiféle adósságom, de most valamiért úgy érzem, ez nem elég. Lehet csak a magánéletemben bekövetkezett űrt próbálom betölteni ezzel a sok munkával és tervezgetéssel.
– De ha már így szóba került, nem lenne kedve betársulni? – kérdezem vigyorogva. - Csak viccelek. Viszont abban biztos vagyok, hogy jobban örülnék egy amerikai partnernek. Kicsit tartok a japánoktól. Talán azért, mert mégis teljesen más emberről, kultúráról van szó, de egyelőre más lehetőséget nem kaptam. Egyébiránt arra is gondoltam, hogy ha a jövőben megjelenő cikk, amelyet Ön fog írni, a személyes interjú részében megjelenne erről pár sor, mennyi esélye lenne annak, hogy valaki, az újságot olvasók közül, megkeresne engem? Elvégre pont abban a körben olvasott az újság, ahonnan én befektetőt keresek. –
Belekortyolok a kávémba, majd mlg gyors hozzáteszem.
– Természetesen ez csak egy elméleti kérdés, hiszen nem tudom, mik a tervei a cikk felépítésével kapcsolatban. – még véletlenül sem szeretnék utasításokat adni, vagy beleszólni olyanba, amihez nem értek. Elvégre én vagyok az üzletasszony, Uriah pedig az újságíró. Bár tény, hogy pár hasonló ötlettel nagy segítségemre lenne az ügyben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeKedd Szept. 02, 2014 4:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A következő találkozó

Esther eszmefuttatása az internetről – a férfi szerint – helytálló, míg a saját üzletéről a nőnek magának kell döntenie. Pontosabban ő érzi, hogy ebbe a vállalkozásba mi fér bele, hogy mi fér még bele. Rappold nem szereti a felesleges okoskodást, se mástól, se saját magától, így időnként bólint, hogy a hölgy tudja, figyel rá és/vagy egyetért.
Aztán a társulást meghallva a férfi félmosollyal az arcán emeli fel mindkét kezét, hogy hárítson. Nem mintha ne értené a tréfát, vagy ne társulna szívesen egy ilyen, Estherhez hasonló szépasszonnyal, viszont hiába született zsidónak, messzemenőkig nincs tele pénzzel, de mielőtt ezt kifejthetné, a nő tovább folytatja, ezért az ő kezei is visszakerülnek a szék karfáira.
– A riportnak két nagy egysége lesz, az egyik az Ön személyének bemutatása, a másik a klub bemutatása – szólal meg aztán, hogy a hölgy befejezte. – Gondoltam még a kastély bemutatására… Ez kevésbé lenne hangsúlyos, viszont egy ehhez hasonló régi épületnek, mindig van története… az ilyesmit szeretik az olvasóink. Mikor tér vissza Japánból? A közeljövőben szükségem volna egy előzetes interjúra a kiokosításom végett, hogy a riportba véletlenül se írjak le szamárságokat és körbevezethetne rendesen a kastélyban. Valamikor napközben… Addigra önerőből körüljárom a témát annyira, hogy érdemben tudjak róla kérdezni.
Pár pillanatra elhallgat, majd körbenéz, hogy lát-e pincért a közelben. Végül megpillant egy kék uniformisba öltözött lányt, de még nem int neki, helyette visszafordul Estherhez.
– Ami a potenciális helyi befektetőit illeti, az Ön klubját nekik mutatjuk be. Esély van rá, hogy felkeresik Önt, vendégként mindenképpen, de erre garanciát nem vállalhatok sem én, sem a magazin. Mi egy lehetőséget adunk, hogy Ön bemutatkozzon, a többi magán áll. De megbeszélhetjük, hogy ez miként jelenjen meg a cikkben. Ha egy személyes megjegyzést megenged, Ms. Broughton, jobban jár első körben japánokkal. Ők azon a vonalon, amin – hogy úgy mondjam – Ön és a klubja mozog, sokkal elfogadóbbak, a gésáknak még mindig komoly hagyománya és tisztelete van náluk. Talán nem a legjobb a hasonlat, de végső soron, Önök is valami exkluzívat nyújtanak. Mindenesetre, legyen észnél a tárgyalóasztalnál, és ha az ösztönei azt súgják, hogy ezzel csak rosszul jár, akkor hagyja őket ott a francba és kapcsolódjon ki! Látogasson el egy Kabuki színházba, kóstolja meg az ételkülönlegességeiket egy drága étteremben, nézze meg a város nevezetességeit – hatásszünet, s széles mosoly – és újítson be pár gyönyörű gésával. Legalább nem jön haza üres kézzel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Esther Broughton
Esther Broughton

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : ◈ Las Vegas ◈
◮ hozzászólások száma : 82
◮ join date : 2014. Jul. 04.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimePént. Szept. 05, 2014 8:03 am


I MISS THE TASTE OF A SWEETER LIFE.
[You must be registered and logged in to see this image.]



Csendben végighallgatom, miközben beszél. Nem szeretném a gondolatmenetet félbeszakítani, és addig is kortyolok egy újabbat a kávémból. Miközben hallgatom, arcvonásaim komollyá válnak, és egy röpke pillanatra el is merengek, ahogy a hallottakat összegzem magamban. A férfi nagyon is jól látja a helyzetet – ahogy azt előre sejtettem, elvégre ezért is kértem ki a véleményét – és hasonló gondolatai vannak a témában. Végül szélesen elmosolyodok az utolsó idézőjeles kérésén.
– Nohát Mr. Rappold. Másodszor említi meg a Gésa hazahozatalt. Kénytelen vagyok arra következtetni, hogy Önt nagyon is érdekli ez a témakör. Ha esetlegesen a clubban látottak nem nyűgözték le eléggé, akkor mindenképp gondoskodom róla, hogy Önnek személyesen beszerezzek egy gyönyörű Gésát. – arra nem térek ki, hogy nem Ő az első, aki a Gésa kultusz iránt érdeklődik. Dolgozik nálam olyan lány, aki Japán felmenőkkel bír, és ez a külsején is megmutatkozik. Már kérték korábban is, hogy öltözzön fel Gésának, és mindig örömmel tett ennek eleget. A szolgáltatás többi részét pedig mindenkinek a fantáziájára bízom. – Visszatérve a cikkre.. Bevallom, személy szerint nem ismerem a Kastély múltját, de a nagynéném, akitől örököltem a helyet és sok évet élt abban a házban, végzett némi kutatást. Azt hiszem meg is vannak ezek a feljegyzések, majd megkeresem ezeket Önnek. -
Együttműködő vagyok, sőt! Segíteni akarok a férfinak mindenben, amire szüksége lehet a cikkhez. Nem csak azért, mert ez az én érdekem is, hanem már csak szimpátiából is.
– Csak három napig leszek távol, utána utazom is haza. Tulajdonképpen ebből egyetlen nap a tárgyalás, a másik két napon pedig utazom, de megfontolom az ötleteit, és megnézek magamnak pár nevezetességet is. Nem voltam még korábban Japánban, így biztos egy teljesen más élmény lesz. – Talán nem meglepő, hogy aki ilyesfajta munkát végez, mint én, az alapvetően egy nyitott személyiség. Nem zárkózom el az új dolgoktól, sőt! Szeretek új tapasztalatokat szerezni. Ráadásul jót fog tenni egy kis levegőváltozás. – Jövő héten újra a városban leszek, és előreláthatólag nincs semmi hasonló programom, ami miatt újra el kellene utaznom. Bármikor jöhet, várom szeretettel. –
Újabb mosoly, amiben benne van maga az ígéret is, hogy mégis mekkora nagy szeretettel várom. Pont úgy, mint a legelső alkalommal.
– Van abban igazság, amit Ön mond Mr. Rappold. Igaz, mostanság talán egy kicsit elfogadóbbak az emberek velem és a clubbal szemben, mint a nyitáskor. Ettől függetlenül nem lettem népszerűbb. – újból csak elvigyorodom. Nyílván nem én leszek a város kedvence, és nem is akarok. Még ha a támadások száma kicsit csökkent, az emberek akkor sem lettek sokkal elfogadóbbak, mint azelőtt. Az én vállalkozásomba pénzt fektetni, pedig rizikós. Nem azért, mert ne hozna hasznot, hanem az emberek megítélése miatt.
– Tudja, mi jutott hirtelen az eszembe? – szólalok meg, és a szemeim izgatottan csillannak meg. – Ha ez az utam sikeres lesz, és a közeljövőben újra el kell utazzam Japánba, akkor velem tarthatna. Persze, csak ha lesz kedve, és ideje. Akár a cikk miatt is, vagy csak a Gésák miatt, akár csak kedvtelésből. -
A mondat végén játékosan megvonom a vállam. Hogy belekerül ez az út a cikkbe avagy sem, lényegtelen. Nem utaznék egyedül, és az ilyesfajta kiruccanásokat megtenni mindig jobb társaságban.
– Ez persze még képlékeny, de azért gondolja meg, és akkor sem fogok megsértődni, ha elutasít. Bár vérezni fog a szívem Mr. Rappold. – teszem hozzá mosolyogva. Ez tényleg csak egy lehetőség. Tudom, kicsit szokatlan, hogy egy nő aki alig ismer egy férfit, egy Japán útra invitálja a közeljövőben, de én minden vagyok, csak nem megszokott jelenség.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2014 1:06 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

A következő találkozó

A férfi mosolya diadalittasra vált, abban a pillanatban, hogy Esther beígéri, hogy csak neki hoz egy gésát. Rappold azonban tudja nagyon jól, hogy ha efféle innovációba vágna a Lady, akkor azt biztosan nem kizárólag miatta tenné meg. Azért hízelgő, ahogy a nő számára bevillantja ezt a lehetőséget, a férfi abba nem gondol hirtelen bele, hogy ez gyakorlatilag meghívónak is felfogható(?) a Lady klubjába…
Ennek ellenére, nem fűz hozzá többet a témához, szemmel láthatóan a hölgyet is jobban izgatja az újságcikk, ami teljesen rendjén való.
– Köszönöm, az kiváló lenne – utal a nagynéni kutatómunkájára, pontosabban annak előkeresésére és rendelkezésére bocsátására. Minél több anyag áll a rendelkezésükre, annál teljesebb lesz a riport, aztán kiderül, hogy mennyire használhatóak ezek az iratok.
Egészen remek az is, hogy Esther ilyen gyorsan megjárja a felkelő nap országába tervezett útját, bár ez a három nap (hacsak a turistáskodás nem tolja ki) még bőven beleesik azon intervallumba, melyben Rappoldot nagynénje és unokahúga jelenléte boldogítja. Az biztos, hogy a mai délutánt/éjszakát átalusszák a kedves rokonok… Mert ez lenne a természetes egy 8-10 órás, várakozással megszakított repülőút után, de utána már igényt fognak tartani Rappold társaságára. Pár napot még kivett szabadságnak is az újságíró: ne mondhassa Tzeitel néni, hogy nem törődik velük. Ez a hét biztosan nem lesz alkalmas arra, hogy hosszabb időt a kastélyban töltsön. Pedig jó volna mielőbb szerét ejteni. Egy rakatnyi kérdése van, s amíg ezeket nem tisztázzák, addig haladni sem tud a riporttal, a leadás határideje pedig itt van a nyakukon. Az az egy hónap gyorsan eltelik.
Az ezen való elmerengésből Esther szavai rángatják vissza a férfit. Ekkor már komoly arcot vág, hiába ül ki egy széles mosoly beszélgetőtársnője arcára. Kommentálni azonban nincs ideje, mert Esther egy – még az újságíró számára is – váratlan ötlettel áll elő. Rappold egy ideig vár, hiszen az előbb is elhamarkodottan hárított, de a várt „csak vicceltem” helyett az invitálás megerősítse következik.
A férfi elmosolyodik, bár nem túl szélesen.
– Ez ügyes! – kezdi. – Ilyen hirtelen még senki sem hívott Japánba.
Végignéz Estheren – már amennyire a köztük lévő asztal engedi neki –, s van egy része, amely egy ilyen invitálásra azonnal igent mondana. Túl jó érveket hozott fel a nő… Nem mintha Rappold annyira rabja lenne a szép gésáknak (persze számára Japánból kb. ők érdekesek, meg a tudósaik robotikában elért eredményei, meg egy időben a hentai rajzfilmek, minden más hidegen hagyja), viszont Esther jó értelemben vett kalandvágya és spontaneitása nagyon imponál neki.
– Csábító ajánlat, át fogom gondolni, Ms. Broughton – jelenti ki határozottan, mert mégsem mondhat azonnal igent.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Esther Broughton
Esther Broughton

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : ◈ Las Vegas ◈
◮ hozzászólások száma : 82
◮ join date : 2014. Jul. 04.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeCsüt. Szept. 18, 2014 7:25 am


I MISS THE TASTE OF A SWEETER LIFE.
[You must be registered and logged in to see this image.]



A férfi elmereng egy pillanatra, de nem többre, hiszen jelen helyzetben egyáltalán nem vagyok szűkszavú. Mi több! Egyenesen sokat beszélek, súrolva a fecsegés határát, de ezt nem fogom átlépni. Egyrészt mert jómagam sem szeretem az felesleges beszédet, másrészt a mondandóm nem nevezhető üresnek. Ebből kifolyólag nem hagyok túl sok időt arra, hogy a beszélgetőpartnerem elmerüljön a saját önön gondolataiban.
Figyelem a komoly arcot, és várom a szavaim hatását, hogy kiüljön a vonásokra. Egy vadidegent elhívni egy Japán útra nem olyasmi, mint egy kávé elfogyasztása a reptéren. S bár a vadidegen túlzás, de mégis most találkozom a férfivel másodszor, és nagyképűség lenne azt állítani, hogy ismerjük egymást. Ennek ellenére a megérzéseimre hallgatok, melyek azt súgják, hogy az intelligens, nyitott és korrekt férfival van dolgom. S ha már a munka összeköt minket egy kis időre, miért ne lehetne azt teljességgel kihasználni?
– Nem? Akkor éppen itt volt az ideje. – nyugtázom, és még mindig huncut mosoly ül az ajkaimon, majd a kávémba belekortyolok, miközben Uriaht figyelem. Nyílván nem ül ki meglepettség az arcomra, inkább szórakozottan kérdezek vissza. – Az élet tele van meglepetéssel. –
Jegyzem meg sejtelmesen, és ahogy végigmér, úgy állom a tekintetét. Örülök annak, hogy ezt az egész helyzetet nem értette félre, és nem azt gondolja rólam, hogy most felkínálkoztam Neki. Természetesen nem arról van szó, hogy nem találnám Őt vonzónak, de ez az egész helyzet egyáltalán nem erről van szó. Inkább egy könnyed baráti csevej folyik köztünk, nem pedig vad flörtölés, amit aztán egymás ruháinak letépése követi. Utóbbi egyébként sem az én stílusom.
– Ezt örömmel hallom. – bólintok egyet, amikor azt mondja, átgondolja az ajánlatom. Ha élből nem utasítja el, azt jó jelnek látom. – Természetesen nem szeretném, ha emiatt mondjuk konfliktusa lenne a párjával. Már ha párkapcsolatban él, Mr. Rappold. -
Továbbra is ott ül a mosoly ajkaim szegletében. Ha hihetek a médiának, akkor Uriah a legkevésbé sincs kapcsolatban, de ezt sosem tudhatja az ember. Ha valaki, hát egy újságíró biztos féltett kincsként őrzi a magánéletét a külvilág elől.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 11:41 pm

– Igaz – válaszolja, és ügyesen leplezve meglepődik magán. Nem mintha nem tett volna hirtelen dolgokat eddig.
Attól nem fél, hogy a hölgy egyes körökben elterjedt negatív hírneve rá is kihatna. Pont azért tart ott, ahol tart (rossznyelvek szerint ezért nem vitte többre), mert nagyjából tett magasról bizonyos konvenciókra, és önmagukban sosem adott hitelt a pletykáknak, emellett tudta kivel érdemes nyilvánosan mutatkozni. Estherrel érdemes, a nő jelleme, és eleganciája tökéletesen felvállalható számára emberileg és szakmailag egyaránt.
A munkája pedig…?
Nos, törvényt nem sért, szabadságot nem korlátoz, gyerekeket nem bánt mentálisan vagy fizikailag, és a kastély falai között marad.
Nincs gond vele.
A nő második gondolatára némileg tompul a mosolya. Aranyos, hogy ezt a témát a hölgyek előbb-utóbb megkarcolják.
– Kedves, hogy aggódik, milady, de kérem, ne tegye – és ennyivel le is tudná. Először. Mégis folytatja:
– Mondjuk úgy, hogy nem vagyok a hosszú távú kapcsolatok híve. Vagy éppen a túl szoros kapcsolatoké – rövid szünet. – És Ön? Mennyire egyszerű, vagy bonyolult összeegyeztetni a klubbal a magánéletét?
Érdekli a riport miatt (háttérinfó), érdekli, mint magánembert. Esther igazán jó nő, ezt ez a második beszélgetés megerősítette benne, emiatt nehéz elképzelni, hogy a fickók csak és kizárólag a klubja szolgáltatásai végett járkálnának utána.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Esther Broughton
Esther Broughton

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : ◈ Las Vegas ◈
◮ hozzászólások száma : 82
◮ join date : 2014. Jul. 04.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 7:00 am


I MISS THE TASTE OF A SWEETER LIFE.
[You must be registered and logged in to see this image.]



Nő vagyok, a szó minden értelmében, és le sem tagadhatom, hogy bennem is ott lapul egy kíváncsi én. Így nem is csoda, hogy egy kicsit más irányba terelem a szót. Érdekel, hogy vajon mi a kapcsolati státusza Mr. Rappoldnak. Az előbbi széles mosolya halvánnyá válik, már majdnem azt is gondolhatnám, hogy csupán egy diplomatikus hárítást fogok kapni. Mégis válaszol, én pedig egy sejtelmes mosollyal az arcomon kortyolok bele újra a kávémba. Szóval Mr. Rappold az egyedülállók táborát erősíti, ezt nagyon is önszántából. Ezt már a folytatásból tudom meg, amire pedig végképp nem számítottam. Igazán nem erőltettem volna a téma bővebb kifejtését, de ennek ellenére nem bánom. Újra csak beköszönt a már korábban emlegetett kíváncsiság.
– Újra és újra felkelti a kíváncsiságom Mr. Rappold. – jegyzem meg, és egyértelműen a kijelentésére gondolok a hossz és szoros kapcsolatokat illetően. – A miértek mindig is érdekeltek, de az újabb kérdéseim egy szaké mellett fogom feltenni. –
Nem akarok kérdezősködni, annak ellenére, hogy valóban érdekel ez. Ezt igen csak kilátásba is helyezem még mindig mosolyogva, a tekintetem pedig játékosan csillannak meg. Mi tagadás, egyre jobban tetszik ez a Japán kiruccanás ötlete. Már csak ezt is fűzöm bele a mondandómba.
Bevallom egy pillanatra, csak egy röpke pillanatra elfelejtettem, hogy egy vérbeli újságíróval van dolgom, aki csípőből visszakérdez.
– Bonyolult. – felelem. Semmiképp sem nevezhető egyszerűnek. – Úgy gondolom, hogy egy párkapcsolat kialakítása normál keretek között is nagyon nehéz. Ahogy egyre idősebb az ember, úgy alakulnak ki az elvárások, amelyekből nehezen ad le, és a saját kialakult szokásai, rigolyái pedig még inkább nehezítik a párválasztást. Alapesetben is szükség van arra, hogy a két fél alkalmazkodjon egymáshoz, és tolerálja a másik szokásait, és ezzel egy időben szépen összecsiszolódnak az elemek, és majd csak évek múltán alkotnak egy egészet. Ha az ember olyan szakmában dolgozik, mint én, nem éppen jelent pozitívumot. –
Még mindig mosolygok, könnyeden és vidáman. Nem állítom be magam egy áldozatnak, akit a társadalom szélére sodort az élet, és emiatt sajnálni kell. Az én életem, én választottam, én viselem a következményeket, és egy percig sem bánom, hogy így alakult. Az élet amúgy is nehéz, bármely vonatkozásában, nekem ez jutott. Így is szerencsésnek tartom magam.
– Társasági embernek tartom magam, nem zárkózom el az emberek elől, az ismerkedés elől, vagy akár úgy is mondhatom, hogy ha az időm úgy engedi, eljárok ”randevúkra” is. De nem félek a magánytól, és nem gondolom azt, hogy csak egy párkapcsolat, egy házasság tehet teljessé egy életet. – folytatom az előbbi gondolatmenetet egy aprócska szünettel. – Függetlenül attól, hogy ki vagyok, én is vágyom a szerelemre. Nem vagyok a futó és rövidtávú kapcsolatok híve. Viszont egészen addig, amíg nem találkozom olyasvalakivel, aki elfogad engem, és az életem, és nem akar megváltoztatni vagy befolyásolni, addig köszönöm szépen, egymagam is tökéletesen elboldogulok az életben. –
Bármennyire is azt gondolják sokan, vannak érzelmeim, és nem kőből van a szívem. De nem akarom görcsösen azt, hogy legyen valakim.
– Rengeteg megromlott, hanyatló kapcsolatot láttam már, az okok persze különbözőek. De csak azért, hogy ne legyek egyedül, még nem fogok senkivel sem komolyabb sem rövidebb viszonyba bonyolódni. Sajnálom azokat az embereket, akik a magánytól való félelmük kergetik mások karjaiba. Ha esetleg mégis eluralkodna rajtam valami hasonló érzés, majd veszek magamnak egy kutyát. –
A végére még szélesebb lesz a mosolyom, hiszen magam is tudom, milyen humorosan is hangzik az utolsó mondat, de ha jobban belegondol az ember, egy kutyától sokkal több őszinte szeretetet kaphat az ember, mintha beragadna egy rossz párkapcsolatban.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeSzomb. Okt. 04, 2014 12:37 am

Látja a nő sejtelmes mosolyát, és nem! Akkor sem fog szélesebben elmosolyodni, hiába a dicséret. Határozottan örvend annak, hogy ezt hallja, mert amíg újra és újra képes felkelteni egy nő kíváncsiságát, addig minden rendben van. Az ő saját kis univerzuma berkeiben legalábbis.
Ebből olyan egyértelműen következik, és hangzik a közös Japán út megerősítése Esther szájából.
Talán Esther ennyire karizmatikus?
Talán ő az, aki úgy gondolja, hogy ennyire vonzó a nő számára?
Talán csak mindketten ennyire könnyedén veszik az élet adta lehetőségeket?

Nehéz megválaszolni… talán nem is kell…
Azért a szakéra bólint egy félmosoly kíséretében.
Csodás!
Lady Esther és/vagy Ms. Broughton annyira korrekt módon áll a dolgokhoz, bár az iménti kijelentése bizonyos olvasatban fenyegetés is lehetne, de akkor is csodás. Ha Rappold nem a hátát a támlának dőlve ülne a széken, most elégedetten dőlne hátra. Míg Esthert hallgatja, int a korábban kiszemelt pincérlánynak, ideje rendelni valamit, s talán a Ladyt is meghívni valamire, ha már egy asztalhoz vezérelte őket a Sors.
A pincérnő persze késik annyit, hogy Rappold asztaltársnője el tudja mondani a vélekedését a párkapcsolatokról, aminek legnagyobb szépsége, hogy még csak távol sem esik a férfi elképzelésétől… Leszámítva, hogy Rappold nem hisz abban, hogy az Esther által felvázolt kiegyensúlyozott kapcsolat létező jelenség lenne az ő saját világában, de ha az lenne, akkor annak valóban így kéne működnie. Mégis, ennyire kimerítő válaszra nem feltétlenül számított. Hirtelenjében nem is tud vele mit kezdeni, ez annyira… női dolog…? Nem mintha nem értékelné az ilyen szintű bizalmat.
– Kívánom, hogy járjon sikerrel, Milady! Ha mégsem történne meg, csak Önnek volna egy kutyám. Az Öné lehet ingyen és bérmentve, ha megengedi, hogy néha meglátogassam – feleli hasonlóan vidáman, miközben a pincérlány is megérkezik. A férfi a következő szavait egyértelműen hozzá intézi. – Egy pohár tonikot, a hölgynek pedig… – itt kérdőn Estherre sandít, ha kérne valamit a nő, akkor még hozzácsapja a rendeléshez, ha nem, akkor megköszöni, majd útjára bocsájtja a felszolgálót.
– Mindenesetre érdekes gondolat, bár attól tartok kissé lebecsüli a rövidtávú kapcsolatokat. Számtalan előnyük van, és nem állnak feltétlenül hadilábon a szerelemmel – néz mélyen Esther szemeibe (feltéve, hogy a Lady ezt lehetővé teszi). –  De a világért sem szeretném kioktatni. Többek között azért sem, mert Tzeitel néném gyakorlatilag teljes mértékben egyetértene kegyeddel. Azzal a lényeges különbséggel, hogy szerinte előbb jól kell házasodni, és abból kell kialakítani az Ön által felvázolt viszonyt – rövid szünetet tart, éppen csak egy lélegzetvételnyit, majd folytatja. – Áruljon el valamit, Milady! Itt van Ön, mint egy igazán jó nő, egy adott hivatással… vagy egy adott szubkultúrából, ha szabad így fogalmaznom. Erről a hivatásról, életmódról az esetek egy jelentős hányadában az ún. átlagember vagy nem tud szinte semmit, vagy csípőből elítéli, mert azt hiszi, hogy tudja miről szól. Honnan, kik közül választ? Mi általában a reakció, amikor elmondja egy randevún, hogy mivel foglalkozik?


A hozzászólást Uriah Joachim Rappold összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 16, 2014 9:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Esther Broughton
Esther Broughton

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : ◈ Las Vegas ◈
◮ hozzászólások száma : 82
◮ join date : 2014. Jul. 04.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2014 9:44 am


I MISS THE TASTE OF A SWEETER LIFE.
[You must be registered and logged in to see this image.]



– Észben tartom az ajánlatot, Mr. Rappold. -nevetem el magam. – Nem is gondoltam volna, hogy van kutyája. Persze.. sok mindent nem tudok még Önről. –
Fűzöm hozzá, s a nevetés lágy mosollyá alakul át. Nehezen képzelem el, hogy egy kutya tartása beleférne a férfi mozgalmas életébe, de végtére is nem látok bele a mindennapjaiba, hogy milyen ritmusban éli azt.
– Egy pohár narancslevet, köszönöm. – pont a legjobbkor jött ez a rendelés, hiszen a kávém utolsó cseppjeit ittam ki, és a műanyagpoharat könnyedén tolom félre, az asztal szélére, hogy majd a pincérnő elvigye.
Hallgatom a férfit, és egyre jobban élvezem ezt a beszélgetést. Ki gondolta volna, hogy a kapcsolatok különböző mélységéről fogunk majd beszélgetni egy zsúfolt reptéri kávézóban? Engem a legkevésbé sem érdekel a hely, és ahogy beszél a másik, úgy tűnik, Őt sem. Végig fenntartom a szemkontaktust, így amikor a rövidtávú kapcsolat kerül előtérbe, tekintetünk egymásba fonódik. Vajon mire akarhat célozni a mondandójával, és ezzel a mély pillantással?
Enyje, Mr. Rappodl, ne játsszon a tűzzel. Még a végén megégeti magát.
– Más emberek párválasztási szokásai, és rosszul sikerült randevúi is érdeklik, vagy csak az enyém keltette fel ennyire a kíváncsiságát?  – kérdezem széles mosollyal az arcomon, és látszik rajtam, hogy a legkevésbé sem bántódok meg a dolgon, egyszerűen csak szórakoztat. Érdekes egyéniség vagyok, de azért talán nem ennyire. Vagy mégis? Elvégre Las Vegas tele van csodabogarakkal, miért lennék én más, mint a többi? Igen, a miatt, amit a férfi felvázolt. – Nincs kifejezett típus, vagy zsáner, amit vagy akit keresek. Inkább mondanám azt, hogy nyitott szemmel járok, és ha felkínálkozik egy lehetőség, akkor élek vele. Egy valami kizáró tényező, ha az illető az ügyfelünk. Talán furcsán hangzik az én számból, de nem keverem a magánéletet a munkával. Hiszen mindkét élethelyzetben másként viselkedem. Nem tagadom, hogy még évekkel ezelőtt belefutottam ebbe, és elkövettem azt a hibát, hogy az egyik ügyfelemmel közelebbi kapcsolatba kerültem. De nem bántam meg, mert ez is egy tapasztalat volt. –
Pont ezért állítom határozottan, hogy akár saját kuncsaft, akár egy másik lányé, aki hozzánk jár, és Lady Estherként ismer meg, annak a közeledését semmilyen körülmények között nem fogadom el.
– Vannak barátaim, akiket egyáltalán nem foglakoztat az én világom, de ettől függetlenül elfogadnak, és pont olyan a kapcsolatunk, mint bármilyen más baráti kapcsolat. Így elkerülhetetlen, hogy puszta törődésből vakrandevúkat szervezzenek nekem, és bizony előfordult, hogy a másik fél nem tudott arról, hogy mivel is foglalkozom. A reakciók teljesen különbözőek voltak. Volt olyan, aki a sátán gyermekének nevezett, vagy egyenesen úgy gondolta, hogy amivel én foglalkozom, az a prostitúció egy formája. Ez utóbbi a leggyakoribb reakció. De találkoztam nagyon kedves és korrekt emberekkel, akik nyitottak voltak, és több alkalommal is találkoztunk. Végül őszintén elmondták, hogy bármennyire is értik és felfogják miről is szól ez az egész, nem tudják olyan szinten elfogadni, hogy együtt is éljenek vele, illetve velem. –
Időközben megérkezik a narancslé is elém, így most belekortyolok, ezzel egy kis szünetet tartva, mielőtt folytatnám.
  – Előfordult olyan is, aki mindvégig úgy tett, mintha elfogadná az életem ezt a részét, és amikor már szorosabb volt a kapcsolatunk, akkor megpróbált érzelmi zsarolással, s pszichikai terrorral hatni rám. Azt szerette volna elérni, hogy hagyjam fel az eddigi életem, és számoljam fel a Kastélyt. Csak arra nem gondolt, hogy átlátok rajta, és én is pont úgy ismerem a játszmákat, mint Ő. A folytatást pedig már Ön is kitalálhatja. – mosolygok. Igen, rövid úton lapátra tettem. Volt az az időszak az életemben, amikor a férfiak uraltál az életem minden lépését, de az a fiatal lány már rég meghalt, és megfogadtam, soha többé nem hagyom, hogy engem irányítsanak. Bármilyen módon.
– Egyáltalán nem érzem azt, hogy kioktatna Mr. Rappold, sőt! Kíváncsi vagyok, milyen érveket és ellenérveket tudna felsorakoztatni a rövidtávú kapcsolatokat illetően. Egyébként nem akartam, hogy úgy tűnjön, mintha lebecsülném ezt a kapcsolattípust, egyszerűen csak más szemmel tekintek rá, mint mások. – újra csak sejtelmesen elmosolyodom, de nem folytatom a gondolatmenetet, ha érdekli, úgy is ráfog kérdezni, addig pedig hagyom, hogy a levegőben lógjon a dolog.
- Tzeitel nénikéje igazán elbűvölő asszony lehet. – jegyzem meg, és mielőtt még beleinnék újra a narancslevembe, a férfire kacsintok, mint egy cinkostárs.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 10:52 pm

Egy barátságos biccentéssel válaszol a kutyát érintő kérdésre, de túlragozni nem akarja… egyfelől mert Molly nem olyan kutya, amivel dicsekedne, másfelől kit érdekel most az a dög?
A pincérnő az ő csészéjét is elvitte, s Rappold tekintete lassan fordul vissza a távozó lányról – aki csak pár pillanatig ragadta el a férfi figyelmét – Őladysége felé. Határozottan tetszik neki, hogy a nő nem kapja el a tekintetét. Bár az a cselekedet lett volna az utolsó, amit Esthertől várt volna. A hozzá intézett első kérdést betudja költőinek, legalábbis nem válaszol rá, tartja tovább a szemkontaktust. Maga részéről nem érzi a veszélyét annak, hogy megégetné magát, nem amíg tudja, hol vannak a határai. Kivéve persze, ha Esther behúzza a csőbe eme határok kerítéseinek szándékos lebontásával, de Rappold egója erre itt és most nem lát esélyt. Nem, amíg tisztázottak a szerepek, s jelen szituáció elég kontúrosan megmutatja ki a riportalany és ki a riporter. Ez viszont nem jelenti azt, hogy nőként nem érdekes Esther Rappold számára… de ahogy a szőke szépség nem keveri a munkát a magánélettel, úgy Rappold sem…
…a második találkozón még semmiképpen sem.
A nő monológja a továbbiakban rávilágít arra, hogy a modern várúrnők szerelmi élete sem feltétlen különbözik az átlagemberekétől, Rappold mégis érdeklődve hallgatja. Minden szó, mely beszélgetőtársától elhangzik, a férfi fejében úgy áll össze, akár egy freskókép tervének az első skicce egy szalvétán. Szinte bánja, hogy nem jegyzetelhet, de egyfelől az imént elmondott szavak önmagukban úgysem kerülhetnek be a cikkbe, másfelől pedig Rappold nem annyira munkamániás (s rövid ismeretségük dacára kedveli annyira Esthert), hogy ne akarjon diktafont nyomni a nő orra elé, tönkretéve ezáltal egy tulajdonképpen baráti csevejt. Lesz még a jegyzetelésre alkalom másfél-két hét múlva.
Az időközben megérkezett tonikba Rappold belekortyol, miután egy biccentéssel megköszönte a pincérlánynak a szervírozást, s a pohár néhány korty után visszakerül az asztalra. A befejezetlen történetre a férfi egyetlen bólintással felel, majd a kérdést hallva karba fonja kezeit mellkasán. Akár még azt is megtehetné (megpróbálhatná), hogy Tzeitel nénire tovatereli a szót, de szeretett nagynénjét vagy egy hétig fogja látni… így nem, nem hajlandó most rögtön róla beszélni., ám a kacsintást egy mosollyal jutalmazza.
– Ön nagyon ravasz, Milady! – kezdi, s valóban elgondolkodik, egyrészt azon, hogy miféle barom dobja el a kastélya miatt ezt az asszonyt, de inkább azon, hogy miként is szedje össze rövidre és velősre a mondandóját. – Valamit valamiért… nem igaz? – hogy időt nyerjen, majd vesz egy mély lélegzetet, s folytatja. – Lássuk… másokat nem elemeznék. A magam részéről túl sok időt emészt fel a munkám, illetve vannak bizonyos elképzeléseim a mindennapjaimról, amelyekből nem vagyok hajlandó engedni. Ez önmagában sok hölgyet elriaszt pár héten, de legfeljebb egy hónapon belül… Ellenérveim azért nincsenek, mert mindenkinek magának kell tudnia, hogy mi fér bele az életébe. Én senkit nem beszélek le a holtomiglan-holtodiglanról. Azonban lássuk be, a szerelem szép, de illékony állapot, mellőz mindenféle racionalitást. Ha az idő előrehaladtával nem alakul át kölcsönös megbecsüléssé, akkor az a kapcsolat két ember szánalmas vergődése lesz. A kölcsönös megbecsülésen pedig dolgozni kell… pontosabban időt kell szánni rá. Nekem pedig – és higgye el, tudom, hogy ez hogy hangzik – nekem nincs időm erre… Már csak azért sincs, mert nem hiszem, hogy az ember monogám lény lenne. Nem a hűségre vagyunk kitalálva.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Esther Broughton
Esther Broughton

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : ◈ Las Vegas ◈
◮ hozzászólások száma : 82
◮ join date : 2014. Jul. 04.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 9:18 pm


I MISS THE TASTE OF A SWEETER LIFE.
[You must be registered and logged in to see this image.]



Sejtelmesen elmosolyodom, amikor ravasznak nevez a beszélgetőpartnerem, de nem fűzök hozzá semmit sem. A kérdésére pedig csak bólintok egyet. Igen, valamit valamiért, ez egy örök igazság. Az egész világunk így működik, egészen a kezdetek óta. Én adok valamit, és szeretek érte viszont kapni. Lesarkítva ez a helyzet. Meséltem a magánéletemről, és mindezt teljes bizalommal tettem, hiszen alapvetően szóba sem állnék ilyen témában egy újságíróval, így most viszonzásul érdekelnek az előttem ülő férfi gondolatai. Elvégre Buddha is megmondta; ” Nem vagyunk mások, csupán gondolataink eredménye..”. Engem pedig nagyon érdekel Mr. Rappold eredménye, ha fogalmazhatok így. Amikor beszélni kezd, világoskék tekintetemmel továbbra is Őt nézem, lankadatlan figyelemmel. Ahogy eddig, úgy továbbra is fenntartom a szemkontaktust.
– Eddig még senki nem tudta nekem ennyire korrekt módon megfogalmazni mindazt, amit Ön most elmondott. – amikor befejezi a monológgá átalakult választ, hagyok egy lélegzetvételnyi időt, majd egy szélesebb mosoly kíséretében szólalok meg. Arcvonásait fürkészem, miközben beszélek, vagy éppen hagyok némi szünetet két mondatom között. – Egy vonzó férfi, aki sok időt szentel a munkájának, rendelkezik némi rigolyával, és belátja, hogy nincs ideje egy tartós kapcsolat ápolására. Viszont mint minden férfinek, Önnek is vannak igényei, melyet sem a munkában sem máshol nem tud kielégíteni. Így jön képbe az, amiről beszélünk, a rövid- és futókapcsolat. –
Csak röviden összegzem hangosan, mi az, amit én levontam mint következtetést Uriah véleményéből.
– Viszont ha ezt megfordítom az én életemre, akkor teljesen más eredményt kapunk. Hogy miért? A válasz teljesen egyszerű. – karom az asztalra helyezve, kissé közelebb hajolok hozzá. Hangom ugyan nem halkítom le, így a bizalmas gesztusnak ebből a szempontból nincs jelentősége. – A munkám során nagyon sokféle emberrel találkozom. Talán hihetetlen, de a többségük a külvilág felé erős képet mutatnak magukról, ismert politikusok, akcióhős színészek. Olyan ikonok, akikről nem is gondolná, hogy szívük legmélyén arra vágynak, hogy megalázzák őket. Ezzel pedig nincs is probléma, mert én képes vagyok megadni nekik azt, amire vágynak, miközben én is roppant jól szórakozom. –
Ennyire nyíltan még nem beszéltem a munkám ezen oldaláról, de az is igaz, hogy a férfi már saját szemével is láthatta, mi folyik a kastély falai között.
– Én a munkám során elégítem ki a sajátos vágyaim. Élvezem, ha én irányítok, az alárendeltet pedig földöntúli gyönyörben részesítem. Az Ő élvezete pedig az enyém, pont mint egy normál szexuális aktus esetén, csak itt nem történik ilyesfajta érintkezés. – zavarba ejtően nyíltan beszélek, miközben mélyen a beszélgető partnerem szemeibe nézek. Újabb kihívó mosoly jelenik meg az arcomon, majd kissé mélyebb hangom folytatom. – Mit gondol Mr. Rappold, csak a nemi közösülés okozhat teljes kielégülést? –
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeHétf. Nov. 10, 2014 5:01 pm

Amint befejezte a mondandóját a pohár után nyúl, s iszik pár kortyot. Őladysége kimerítő választ kapott, bár kellőképpen diplomatikust… Rappold legalábbis így gondolja.
Esther tekintetét az újságíró az után kapja el újra, hogy a pohara visszakerült az asztalra. Elmosolyodik azt követően, hogy a nő summázza a szavait. Igen, ez a kép határozottan tetszetős, ahogy az is, hogy egy ilyen asszony így vélekedik róla.
Állja a nő tekintetét, s hagyja, hogy a Lady szépen kifejtse a mondandóját és amit a továbbiakban mond, az felettébb érdekes Rappold számára. Nem kétséges, hogy ezeket a látogatása során nagyrészt megtudta volna, így viszont már előre fel tud készülni erre vonatkozó kérdésekkel.
Asztaltársnője közelebb kerül hozzá, az újságíró pedig figyeli az égszínkék tekintet gazdáját, s elválva a szemektől, a nő arca rezdüléseit kezdi vizslatni, míg az a kéjlak falain belül folyó események hátterébe ad némi betekintést. Mintha szándékosan résnyire hagyna nyitva egy ajtót, melyre vörös rúzzsal ráírta, hogy „TILOS A BEMENET!”. Aztán Rappold tekintete visszatalál Estheréhez nagyjából akkor, mikor a nő megjegyzi, hogy milyen jól szórakozik.
A férfi röviden elneveti magát. Az biztos! Néhány politikust ő is megkínozna! De úgy, hogy azt az illető ne élvezze egy kicsit sem. Viszont nem akarja elpoénkodni a beszélgetést, ki tudja, talán Esther kényes az ilyesmire… végtére is, nem valószínű, hogy sokaknak mesélne a munkájához kapcsolódó érzéseiről. Hiába, Rappold bizonyos személyek irányába roppant tapintatos tud lenni.
Egyébiránt már látja, hogy mennyire keveset tud erről a világról, s csupán sejtései vannak azokról a lelki folyamatokról, melyek a Lady birodalmának mechanizmusait mozgatják. Ki ne vágná szívesen gerincre a Ladyt, vagy a cicalányt…? De így hogy csak ütleget kap… hol ebben a biznisz a másik félnek? Dr. Freud követői képesek volnának megmagyarázni…
Ahogy a kérdés elhangzik, a férfi elgondolkodik. Cikáznak a fejében a gondolatok. Az a baj, hogy Esther túl okos és túl gyönyörű… a kérdés pedig túl beugratós…
– Láthatóan nem – mosolyodik el, s int példaértékűen a nő felé. – A magam részéről viszont ebben a kérdésben meglehetősen tradicionális nézeteket követek. Számomra igen –  rövid szünet következik. – Azért ez az analógia elgondolkodtatott, Milady… Ugye tévesen következtetek arra, hogy Ön számára pusztán a nemi közösülés nem okozhat teljes kielégülést?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Esther Broughton
Esther Broughton

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : ◈ Las Vegas ◈
◮ hozzászólások száma : 82
◮ join date : 2014. Jul. 04.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeVas. Nov. 16, 2014 8:49 pm


I MISS THE TASTE OF A SWEETER LIFE.
[You must be registered and logged in to see this image.]

– Próbálta már valaha? –  kérdezek vissza, amikor azt mondja, hogy Neki csak a hagyományos értelemben vett szexuális élet az, ami kielégülést okoz. Sokan mondták már ezt nekem, és amikor belekóstoltak ebbe a rejtélyes, egyszerre vonzó és ijesztő világba, többet és többet akartak. Ezért ez a válasz engem még nem rettent el attól, hogy tovább ne mélyedjek a témában. S szerintem ezzel a reakciómmal a férfit sem lepem meg. – Tudja milyen érzés az, amikor Ön irányít? Itt pedig nem egy határozott fellépésű férfi szerepre gondolok, ami egyébként is megvan Önben. Hanem amikor minden irányítás az Öné. Amikor a másik fél teljesen megadja magát, és behódol az akaratának. Azt tehet meg vele, amit csak akar, és nincs az a határ, amit ne léphetne át, mert mindketten pont úgy élvezik. Megszabhatja, mikor és hogyan érhet Önhöz, vagy azt, hogy mikor vehet levegőt.. vagy éppen mikor nézhet Önre. –  
Szavaim kissé hipnotikusnak hatnak, ahogy beszélek, és mint ahogy korábban is, úgy most sem engedem el a férfi tekintetét.
– De nem feltétlenül evidens, hogy egy Önhöz hasonló férfi domináns szerepet töltsön be a játékok során. Elvégre a mindennapjaiban is irányítania kell. Irányítani a munkát, a háztartást, az életét. Döntést hoznia az életbiztosításáról, vagy hogy éppen kitől rendeljen vacsorát. Minden egy mindennapos, ismétlődő folyamat, amely olykor feszített tempóban történik. És hiába kűzdi le újra és újra az akadályokat, mindig jön egy újabb. Mi lenne, ha csak egyetlen órára elfelejthetné ezt az egészet? –   játékos mosoly ül ki az arcomra, miközben lassan hátradőlök a székemben, ujjaim pedig összefonom az ölemben. – Mi lenne ha.. mindent elfelejthetne, és hagyná, hogy irányítsák? Ha nem kellene megfelelni a világ által állított sztereotípiának, amely szerint milyen a tökéletes férfi. Egyszerűen csak lerázná a béklyókat, és a teste és a lelke fellélegezne. –  
Belekortyolok a narancslémbe, majd telt ajkaim lassan végignyalom, és most egy pillanatra tekintetem az előtérben lógó hatalmas órára siklik, majd vissza a férfira. Rohamosan telik az idő.
– Persze az is lehet, hogy nincs igazam. Mindenesetre ha szeretné kipróbálni, egy teljesen ingyenes alkalmat biztosítok Önnek, és bármelyik lányomat választhatja. –  semmit sem akarok rábeszélni, mint valami elfuserált hittérítő, de a stílusom nem is olyan rámenős. Csak gondolatokat osztok meg vele egy könnyed csevegés keretein belül, semmi több. Uriah abban biztos lehet, hogy nem sok embernek ajánlottam fel a Kastély szolgáltatását ingyen – még ha egy alkalomról is van szó -, ez bizony megtiszteltetés tőlem. Nálunk nincs „próbáld ki magad” csomag. Bár az is igaz, hogy a hozzánk betérő vendégek határozott elképzeléssel, és nem kevés tapasztalattal érkeznek.
Azt pedig észre sem veszem, hogy az ajánlatban a lányokat említem, akik nálam dolgoznak, nem pedig szerény személyemet.
– Remek meglátásai vannak Mr. Rappold, de ebben az esetben nem tudok száz százalékban igazad adni Önnek. –  mosolyodom el szélesen. Tetszik, hogy ennyire nyíltan kérdez. Sőt, egy ilyen nyílt beszélgetésben, mint amilyenné a miénk jutott, nincs is helye pironkodásnak. Én pedig egyébként sem vagyok az a könnyen zavarba hozható típus. Ezáltal a kérdés sem lep meg, és még csak meg sem botránkoztat. – A normál, illetve az Ön szavaival élve tradicionális szexualitás is lehet épp olyan izgalmas, mint a BDSM világa. Én azt vallom, hogy a megfelelő partnerrel abban is meglehet találni a teljes élvezetet, és még annál is többet. Nem lehet mindent feketének vagy fehérnek besorolni, és ez így van velem is. Csak mert egy Fetish Clubot vezetek, még nem jelenti azt, hogy a vágyaim teljesen különböznének más nőkétől. Viszont azt is el kell ismernem, hogy jó pár éve élek ebben a világban, így nem tudom azt megmondani Önnek, milyen lenne nélküle élni. –  
Kissé sejtelmesen fejezem be a gondolatmenetemet, melyet a kérdése indított el, és ehhez egy hasonló arckifejezés is társul.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeHétf. Nov. 24, 2014 12:37 am

Nem éri váratlanul a nő kérdése, nem válaszol rá, de továbbra is az ajkain tartja azt a mosolyt, amellyel befejezte iménti mondanivalóját. Hagyja, hadd fejtse ki Esther a témáról élő véleményét. Esze ágában sincs Rappoldnak ezt megcáfolni, vagy ezzel vitába szállni, mert ami a nő mondandójának első felét illeti, az pszichológiailag tökéletesen rendben van, tulajdonképpen az a rész is, amelyben az irányítottságot, mint egyfajta nirvánaközeli állapotot vetíti elő. A koncepció számára a másik fél szándékos megalázásánál bicsaklik ki, azonban van annyira izgató asszony a Lady, hogy hallgatni is öröm legyen a szavait. Rappold számára most ennyi is elég a boldogsághoz, ugyanis efféle élvezetben úgyse lesz része az elkövetkezendő egy hétben, aminek kezdete rohamosan közeleg, s megaláztatásokat is tartogat éppen eleget, csak nem a korbácsos fajtából… Ez leginkább akkor tudatosul benne, mikor a szőke szépség az órára pillant. Az újságíró a karórájára néz, majd immár komoly arccal újra a Ladyre. Túl sok idejük már nem maradt beszélgetni. A nő ajánlatát halva a férfi egy pillanatra visszafogja a lélegzetét, arckifejezése mit sem változik, erre az ajánlatra azonban már sokkal komplikáltabb volna nemet, vagy igent mondani, mint a Japánba való meghívásra… ráadásul a cicalány is azonnal beugrik neki.
– Ügyesen bánik a szavakkal, Milady. Ezt el kell ismernem, ugyanakkor… – kezdi szinte azonnal, ahogy beszélgetőtársa befejezi, majd tart néhány szívdobbansányi szünetet, s közben úgy vizslatja Esther arcát, mintha a nő gondolatait akarná leolvasni róla. – …felmerül bennem a kérdés, hogy miként élné meg, ha nem Ön irányítana. Az irányításnak okvetlenül megalázással kell járnia? Azt a részét értem, hogy általánosságban a domináns fél miért alázza meg a neki kiszolgáltatottakat. De miért vágyik valaki arra, hogy megalázzák?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Esther Broughton
Esther Broughton

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : ◈ Las Vegas ◈
◮ hozzászólások száma : 82
◮ join date : 2014. Jul. 04.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 9:34 pm


I MISS THE TASTE OF A SWEETER LIFE.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ez az ajánlat akár lehetne félreérthető is, vagy mi több, sértő, de egy pillanatig sem merül fel bennem az, hogy az előttem ülő férfi szívére venné az én nem éppen mindennapi ajánlatom. Ugyan válasz nem érkezik rá, mint a Japán úttal kapcsolatos invitálásomra, de nem is kell. Ezt a pillanatot elraktároztam magamban, és majd a megfelelő pillanatban újra előveszem, ha szükség lesz rá. Így amikor Uriah fürkésző tekintetével találom szembe magamat, nem lát rajtam mást, csak a kihívóan megcsillanó kék szemeket, és egy titokzatos mosolyt telt ajkaim szegletében. A gondolataim épp elég mélyen vannak bennem ahhoz, hogy ne üljön ki finom vonásaimra. Természetesen ha akarnám, kitudnám fejezni, de nem teszem.

– Ön pedig remek kérdező Mr. Rappold. – ismerem el azt, ami nyilvánvaló. Ez is azt bizonyítja, hogy remek újságíró. Ha csak feleannyira jól ír, mint kérdez, remek cikk fog születni kettőnk közös munkájából, ebben biztos vagyok. Várok egy pillanatot, mielőtt válaszolnék, végül mosolyodom kiszélesedik. – Úgy gondolja, hogy mindig én voltam az aki irányít? –
Kérdezem, és már a kérdés is magában rejti a választ, amely arra utal, hogy Uriah most rosszul következtetett.
– Alig múltam húsz, amikor elkezdtem ismerkedni a BDSM-el. Fiatal voltam, naiv és kerestem önmagam pont, mint minden ilyen korú lány. Az akkori párom – aki bevezetett ebbe a világba – egy igazi dom volt, és én voltam az, aki az alárendelt szerepet kapta ebben a játékban. Hogy miként éltem meg? Akkor tetszett, és egészen addig így is volt, amíg meg nem ismerkedtem más emberekkel, és nem éltem át más játékokat, más szituációkat. A sub szerep már nem rejtett több izgalmat számomra. Sokkal inkább vonzott a másik oldal, és abban találtam meg a valódi élvezetet. –  az utolsó szavakat édesen ejtem ki a számon, akár egy bókot, vagy egy hívogató szót. – Hogy miként élném meg most? Teljes bizonyossággal mondhatom, hogy az egész játék untatna. Viszont azt szeretném leszögezni, hogy az alárendeltség és a megalázás nem feltétlenül jár fizikai fájdalommal. Ahogy mi emberek különbözünk, úgy a sajátos fetisheink is teljesen mások. Amíg valakit az igzat fel, ha elfenekelik, addig más a teljesen hétköznapi ruhadarabokra gerjed, legyen az egy alsónemű, vagy egy cipő. –
Könnyedén beszélek most is. Egyre inkább élvezem ezt a társalgást, és merem azt feltételezni, hogy a másik fél is így van vele.
– A kérdésére válaszolva pedig, nem. Nem kell megalázással járnia, nem mindenki mazochista. Ott van például Belle. Az Ő kuncsaftjai azért keresik fel, mert különösen vonzódnak a macskákhoz. Bellenek pedig nincs más feladata, mint a másik félhez dörgölőzni, dorombolni, és az ember bőrét dagasztani hegyes körmeivel. Ez pedig csak egy példa a sok közül. Rengeteg lehetőség van, aminek csak a fantáziánk szab határt. – mosolyodok el újra, majd a poharamért nyúlva kiiszom a maradék narancslevem. A karórámra pillantok, végül ismét Uriah szemeit fürkészem. – Viszont van valami, amit én sem irányíthatok, az pedig az idő. Azt hiszem kijelenthetem, hogy soha ennyire nem élveztem még a várakozást ezen a repülőtéren. –
Mosolyodom el, majd lassan felállok a székről, és a táskámat könnyedén teszem a vállamra.
– Remélem ezt a beszélgetést mihamarabb folytatjuk majd. – nézek Uriahra.

Ki gondolta volna, hogy ez az idő ilyen gyorsan eltelik? Sokkal jobban élveztem a kettőnk beszélgetését, mint azt előre gondoltam volna. Az ilyesfajta kellemes meglepetéseket pedig roppantmód szeretem. A saját fogyasztásomat kifizetve, szinte jó kedvűen szálltam fel a gépre, hogy órákat töltsek a felhők között repülve.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Uriah Joachim Rappold
Uriah Joachim Rappold

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, félévente pár hétre New York.
◮ hozzászólások száma : 451
◮ join date : 2014. Jun. 29.

A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitimePént. Május 15, 2015 9:43 pm

Rövid mosoly fut át az arcán a bók(?) hallatán, majd egy rövid, kemény biccentéssel igent hazudik, hallva Esther kérdést. Bár nem rosszindulatból teszi. Valóban nem hisz abban, hogy a nő mindig ennyire markánsan fogta volna saját életének gyeplőjét, mégis, nehéz elképzelni egy királynőt megalázkodva… nem, az nem a Lady-re vallana. Minden esetre Rappold tökéletesen biztos abban, hogy a hölgy meg fogja válaszolni önnön kérdését, s a válasz első fele még tipikus is lehetne. Húsz évesen ki ne keresné önmagát?
A csábosan kiejtett szavak kellemesen karcolják végig az újságíró hátát a gerincoszlopa mentén, de a nő következő kérdése visszarántja Rappoldot kezdődő fantáziálgatása gyűrűjéből. A férfi vesz egy mélyebb levegőt, de továbbra sem szól közbe, s a téma is nyugodtabb vizekre eveződik. Ami azért szigorúan jelen pillanatban nem hátrány.
– Igazán kár. Biztosíthatom, ebben az élvezetben osztoztunk, Milady – mosolyodik el a mosolyra, s felemelkedik a székéről ő is Esther után. – Jó utat és vigyázzon magára. Amint lehetőségem nyílik rá, keresni fogom – fűzi még hozzá, majd figyeli, ahogy Őladysége távozik a mozgólépcsők irányába.
Rappold nem ül le azonnal, bár visszaáll a széke és az asztal közé, helyette a korlátra támaszkodik és figyeli a reptér utazóközönségének a mozgását. Tekintete valójában a Ladyt kutatja, s egy pillanatra mintha meg is pillantotta volna, de a túláradó sokaság miatt hamar szem elől téveszti, így visszaül a székre, majd int a korábban kiszemelt pincérlánynak, hogy rendeljen magának még egy csésze kávét. A nagynénje úgyis telefonál abban a pillanatban hogy Nevada állam területére lépett addig neki sincs hova sietnie…    

Köszöntem a játékot, drága Lady!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



A következő találkozó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A következő találkozó   A következő találkozó Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A következő találkozó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-