KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Tara Kriel-Cawley Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Tara Kriel-Cawley Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Tara Kriel-Cawley Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Tara Kriel-Cawley Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Tara Kriel-Cawley Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Tara Kriel-Cawley Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Tara Kriel-Cawley Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Tara Kriel-Cawley Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Tara Kriel-Cawley Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tara Kriel-Cawley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tara Kriel-Cawley Empty
TémanyitásTárgy: Tara Kriel-Cawley   Tara Kriel-Cawley Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 12:31 pm

Tara Kriel-Cawley
New York, New York
1984. 09. 01.
30
Gyerekorvos
Civilians
Blake Lively

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
Realista - számomra az élet a szürke ötven árnyalata (mindenki értse, ahogy akarja...)
Őszinte - fájdalmasan
Fegyelmezett - jólnevelt vagyok, nagy a munkabírásom, kitartó vagyok, jó a munkamorálom
Megbízható - tízből tizenegyszer állom a szavam
Éleselméjű - okos, gyors felfogású vagyok, jó a memóriám is, az eszem vág, mint a borotva
Magabiztos - két lábbal állok a földön, és ismerem önmagamat is, tudom, hogy miben vagyok jó, és miben nem, így magabiztossággal cselekszem
Energikus - a társaság ragyogó Napja, középpontja
Kitartó - ha kell, sokadjára is nekifutok a falnak, gondolván, ezúttal biztos sikerül; aztán, ha mégsem, felállok, és újra megpróbálom
Objektív - mindig, mindenkivel, mindennel, mindenhol
Gondoskodó - csak ki kell érdemelned, és kitartóan menetelni a szívemhez vezető úton, ami - nem fogok hazudni - rögös
Lelkes - mindent szívvel és lélekkel csinálok, ami gépiessen menne csak, az untat

◆ negatív tulajdonságok:
Lobbanékony - hirtelenharagú vagyok, török és zúzok, ha kell
Hűvös - mint egy jégkirálynő, de lehet, mást is találsz, ha a jégpáncél mögé nézel
Kontrolláló - nem nyilvánvaló, hogy szeretem, ha a kezemben van a gyeplő, ha én irányítok?
Kritikus - nagyon, néha lenézően, mindenről és mindenkiről van véleményem, amit nem vagyok rest szavakba önteni
Ítélkező - könnyen és gyorsan. Nem érek rá vacakolni a magánéleteddel, meg arra sem, hogy a cipődben sétáljak - különben is, az én cipőm stílusosabb
Manipulatív - mivel szeretek irányítani, azt is meg kellett tanulnom, hogy ezt milyen finom, illetve kevésbé finom módon tehetem meg
Versengő - imádom, a lételemem, és a legfontosabb: én legyek az első
Felszínes - barátok, kapcsolatok... nincs ilyesmire szükségem. Elbeszélgetek én az időjárásról bárkivel, de másra ne számíts, és te sem érdekelsz engem; ezt vésd az eszedbe
Távolságtartó - nem vagyok az a barát-típus, szeretem magam távoltartani a 'pór néptől'
Akaratos - mit akarok? Nem tudom. Mikor akarom? Most!
Arrogáns - beképzelt, nagyképű, egoista, önfejű, én központú, nárcisztikus

◆ egyebek:
- van egy kutyusom, az utcán találtam egy dobozban, és nem hagyhattam ott... Marley-nak hívják
- majdnem hivatásos focista lettem egy női csapatban
- szeretem a sört, és tábortűznél sütögetni
- vásárolni is szeretek
- tudok zongorázni
- annak ellenére, hogy gyereksebész (és nem mellesleg főorvos is) vagyok, nem szeretem túlságosan a gyerekeket
- ál-házasságban élek


Történet vagy szerepes példa
Három levél, amit sosem küldtem el...

1992. 11. 29.
Kedves Télapó!

Kérlek, ne haragudj rám, amiért verekedtem az iskolában! Csak tudod, az a lány, Mia, állandóan piszkált, a rövid hajam és a szeplőim miatt. Szerinte fiús vagyok és leszbikus. Nem tudom, mit jelent ez a szó. Amikor megkérdeztem Anyát, ő nem mondott semmit, csak azt akarta tudni, hogy honnan tanulok ilyen szavakat. Nem mondtam meg, hogy Mia mondta, rám, mert biztosan felhívta volna az anyukáját, vagy a tanár nénit, és Mia büntetést kapott volna. Ezért megvertem az egyik szünetben és én kaptam büntetést, ráadásul elszakadt kedvenc pólóm is.
Esküszöm, egész évben jó voltam! Kivéve, amikor néha megvertem pár fiút, meg Miát, de lányokat soha nem vertem még meg, mert ők gyengék. És nem is fogok. Nem tudom, hogy megoldható-e, de egy kiskutyát szeretnék karácsonyra. Vagy egy hugit, akit öltöztethetek, fésülgethetek és, akit majd meg kell védenem. És egy új focilabdát, mert az előző már kissé lestrapált.

Köszönöm!
Tara

2002. 02. 13.
Tisztelt Miss Andrews!

Bocsásson meg, kérem, hogy annyi fejfájást okozok Önnek! Tudom, hogy nehéz volt elsikálni a stiklijeimet, azt, hogy milyen nagyon-nagyon sok munkájába került kipakolni a szekrényemből azt a sok italos üveget, a csikkeket és a füvet, a bál után, nem beszélve annak a feltakarításáról, amit a női mosdóban hagytam. Köszönöm, hogy ott volt, amikor más nem. Amikor kikezdtem a testnevelő tanárral, és amikor el akartam hagyni vele az iskola épületét, Ön megállított. És ezért rendkívül hálás vagyok.
Azt hiszem, Ön tudja egyedül, hogy mi történt a húgommal, újév éjszakáján és, hogy ki vezette részegen azt az autót, amiben meghalt. Köszönöm, hogy nem mondta el senkinek, szörnyű lenne nekem - tudom, hogy nem tette, és, hogy bízhatok Önben.
Rettentően sajnálom, hogy ennyi fejfájást és gondot okoztam Önnek a viselkedésemmel, és pontosan tudom, hogy mennyiszer, és milyen elszántan kellett tartania értem a hátát a tantestület és a főigazgatóság előtt. Hálás vagyok a törődéséért és a bizalmáért. Igyekszem bebizonyítani, hogy nem tévedett velem kapcsolatban.

Tisztelettel:
Tara

2014. 09. 10.
Kedves Franklin!

Sajnálom, amiért kihasználtalak, és amiért még most is, minden nap ezt teszem. Ne haragudj. Többet és jobbat érdemelsz. Ha nem lennék olyan, amilyen, olyan egoista, manipulatív, irigy, elengednélek. De túl fontos vagy-, lettél nekem, több szempontból is. Ezt soha nem akartam elmondani neked, mert nem akarom, hogy gyengének láss. Nem akarom, hogy bárki gyengének lásson. Erős akarok lenni, a te szemedben, és mindenki máséban is. És a szeretet nem csak hülyévé és vakká tesz, de gyengévé is. Sok dolgot nem mutathatok ki, amit valójában érzek. Tudod, apám mindig azt mondja, hogy olyan vagyok, mint egy teáscsészényi whisky. Tudom, hogy érted, értened kell. Még akkor is, ha ugyanúgy nem ismersz, mint ahogyan senki más nem ismer.

Üdv:
Tara

P.S.: Eléggé jól csókolsz.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Tara Kriel-Cawley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tara Kriel-Cawley   Tara Kriel-Cawley Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2014 7:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Elfogadva!
Üdvözletem, doktornő!

  Ha egy 20 éves még gyereknek számít, mindjárt  degeszre eszem magam, hogy magácska gyógyítson meg!


  Hogy én mennyire imádom ezt a nőt, te atya úr isten! Nagyon tetszik, hogy ennyi tulajdonsággal ruháztad Őt fel. Nem egyszerű eset ez a nőci, de éppen ezért érdekes. Nagyon is.

  Annyira hú de nagyon tetszett az, hogy leveleket írtál, és abból lehetett megismerni! Szóval igazi kis lázadó rosszaság voltál?
Kíváncsi lennék, hogy mégis mi vett rá arra, hogy az orvosi pályára menj.
De biztos tudsz valamit, hogyha már fődoki lettél!

  Egy szó, mint száz: teljesen odavagyok tőled, és Franklin köszöni, amiért megérkeztél a vártnál ezerszer jobb formában. Wink

Pukk:

Nyomás avit foglalni, aztán intézd el a zűrös dolgaid azzal, akivel kell. Wink
A gyerekeket pedig továbbra is lelkesen gyógyítani!
[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Tara Kriel-Cawley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-