KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dorci&Adci Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dorci&Adci Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dorci&Adci Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dorci&Adci Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dorci&Adci Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dorci&Adci Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dorci&Adci Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dorci&Adci Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dorci&Adci Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dorci&Adci

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dorci&Adci Empty
TémanyitásTárgy: Dorci&Adci   Dorci&Adci Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2014 6:58 pm

Még csak alig néhány nap telt el azóta, hogy a lakásomhoz tartozó teraszt teljes egészében felújítattam, s próbáltam belőle kertet varázsolni, máris azon törtem a fejemet, hogy muszáj lenne felavatni az új területet. Sokat gondolkodtam azon, hogyan töltsem meg élettel az egyébként relaxációra tervezett tetőtéri kerthelyiséget, de aztán felgyúlt gondolataimban az isteni szikra, s felötlött bennem egy grillparti gondolata.
A munkahelyemen már amúgy is érdeklődtek afelől, hogy mikor rendezek valami jó kis partit én is, McArthurhoz hasonlóan. Na igen, az a büdös bunkó képes volt egy oltári születésnapi bulit összedobni a legénylakásán, amit mai napig emleget az egész pénzügyi osztály. Irigység tombolt bennem, amikor Davidet éltették a dicsérő szavak, hogy milyen klassz partit dobott össze. Milyen mennyei ételek és italok voltak, milyen csodás volt a hangulat és a dekoráció…pfejj. Rosszul voltam már annak a gondolatától is, hogy Dave McArthur ízlésesebb és jobb próbált lenni nálam. Pedig köztudott, hogy még az iroda bútorait is az én ötleteimről koppintotta. Egy értekezleti vacsora közben vetettem fel neki terveimet a színekről, anyagokról, s alig telt el pár nap, Ő máris az én gondolataimnak megfelelően rendezte be irodai vackát, hogy aztán eldicsekedhessen vele mindenkinek. Utáltam.
S mivel alig egy hónapja ő adta a legnagyobb partit cégen belül, úgy döntöttem, hogy ráverek egy még jobb bulival. Izgatottan készülődtem, Jane segítségével szereztem be a dekorációt, az ételek alapanyagait és az italokat. Direkt nem akartam felszolgáló személyzetet, kizárólag egy csapost kértem fel arra, hogy segítse az italok kiadását, ha valakinek az nem menne, és dobja fel az est hangulatát néhány ízletes koktéllal.
A húsokat saját magam pácoltam be, majd egy éjszakán át érleltem azokat hűtőszekrényben, de ez utóbbinál kikértem Dorcas véleményét is, aki talán jobban értett nálam a húsokhoz. Ehhez már tényleg nem kellett felkérnem személyzetet, szerencsére volt néhány kollégám, aki értette a grillezés mesterségét, s önként akasztottak kötényt a nyakukba.
A címemet mindenki tudta, aki nem, annak küldettem meghívót, s külön kikötöttem, hogy mindenki laza öltözetben jelenjen meg a kerti partimon.
Este negyed kilencet ütött az óra, mikor mogyoróbarna nadrágban, s világoskék , laza ingben nyitottam ajtót az érkező vendégeknek. Nagyrészük munkatárs volt, de akadtak arcok a konditeremből, és egy –két régi cimbora még az egyetemi évekből. Jöttek nők, férfiak, s sokkal több szingli gyűlt össze, mint párocska. Egy igazán jó buli ígérkezett estére, aminek kifejezetten örültem. Mostanában amúgy is mindig jó hangulatom volt, hála Dorcasnak, s talán éppen Ő ösztönzött arra, hogy jobban nyissak mások felé. Az az életöröm, ami belőle áradt, rám is rám ragadt.
- Sziasztok, helló. Gyertek beljebb, táskákat , dzsekiket dobjátok le a nappaliban. Kint a teraszon található a pia, a kaja pedig hamarosan sül. Addig is csipegessetek a hidegtálról. – Köszöntöttem az új vendégeket, a hölgyeknek adtam két puszit, a férfiakkal kezet fogtam, akivel jobb kapcsolatban voltam, azzal még össze is ölelkeztem.
Nagyon jó kedvem volt, főleg azért, mert már sikerült legurítanom egy-két pohárka italt is. A zene hangosan szólt, egyre jobb lett a hangulat , sokan nevetgéltek , kacarásztak. A hús illata megtöltötte a teraszt, éppen sört szolgáltam fel néhány kollégának, mikor meghallottam, hogy csöngetnek.
- Szolgáljátok csak ki magatokat, mindjárt jövök. – Azzal már siettem is az ajtó felé, s mikor kinyitottam, széles vigyor kúszott az ajkaimra. Dorcas állt az ajtómban, iszonyat dögösen nézett ki, s nem tudtam megállni, hogy ezt ne jegyezzem meg.
- Ejha, születésnapom van? Vagy mi? Nagyon jól nézel ki. – Kezét megfogva húztam közelebb magamhoz, hogy két puszit adjak az arcára. Neki kifejezetten örültem, hisz az elmúlt hetekben nagyon jó barátság alakult ki kettőnk között.
- Vigyázz, mert odakint cirkálnak a facér hímek. – Nevetve jegyeztem meg a nőnek, miközben kézen fogva húztam magam után, a kerthelyiség felé.
- És csak külön, csak neked, csak most. Tádáámm – A pulthoz húzva lerántottam egy konyharuhát az egyik lefedett edényről, ami tele volt mindenféle gumicukorral.
- Van benne kígyó is, ha esetleg..- Perverz vigyor kúszott ajkaimra, s már vártam, hogy leszidjon érte.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dorci&Adci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorci&Adci   Dorci&Adci Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2014 8:57 pm

A szokás hatalommá vált az életemben. Már nem csak a reggeli fogmosás, a zuhanyzás kellemes percei, a pirítós rágcsálás, rohanás a tömegközlekedési eszköz után, vált berögződésemmé, hanem az is, hogy délután a szerkesztőségtől megválva, Adrian otthonának címét diktáljam be a taxivezetőnek.
Ma sem volt ez másképp.
– Ne siessen uram… kerüljön két-három sarkot. Át kellene öltöznöm. Szóval nagyon koncentráljon az útra. És ne leskelődjön… nem fizetek én azért, hogy fixírozzanak öltözködés közben. Vili? – miközben magyaráztam a bajszos pasasnak még előre is hajoltam válla mellett, hogy ne csak a tükörből villantott lemondón beleegyező arcát lássam, de azt is, mint küzd magával, hogy bólintson egyet.
– Nagyon köszönöm…
Mielőtt kibújtam volna a felsőmből, hálaképpen megpaskoltam Tom – így hívták az ipsét – vállát. Bíztam a nagyapámként is eladható férfi szavában, s míg ő igyekezett a forgalmon tartani mandulavágású szemeit, én másodpercek alatt cseréltem melltartót, majd azt követően az egésznap viselt lenge blúzból is kibújtam. Táskám meghazudtolta a fizika szabályait, s egy többszörösen belehajtogatott ruhát varázsoltam ki belőle. Az anyagnak nem ártott néhány plusz gyűrődés, így nem viselte meg az egész napos utazás.
– Tom, ne ültesse már fel a postást a motorháztetőre.
Szidtam meg a kukucskáló férfit, majd tovább folytattam az öltözködést. Megküzdöttem a nyárias ruhával, a hajamat is magához képest legjobb formájába hoztam, a sminkem is megvolt, s már csak azzal foglalatoskodtam, hogy egyetlen személyes holmim se maradjon a hátsó ülésen. A magassarkúba csak visszacsúsztattam lábfejemet, így kiszállásra készen voltam.
Húzgáltam még egy kicsit a dekoltázsomra eső anyagdarabot, de az nem engedett.
– Első randira készül?
– Még véletlenül sem. Valami nem tetszik, Tom?
– Viccel, kishölgy? Én rögtön megkérném a kezét, ha így jönne fel a lakásomra.
– Helyes. Akkor jó leszek. Köszönöm, Tom!

Talán az ötödiken hagytam fel a lépcsőzéssel, s szántam rá magam a liftezésre. Még sem úszhattam verejtékben, mire felérek az emeletre. Betömörülve egy nagyobb család mellé, valahogy élve elértem a legfelső emeletet. Magas sarkú nélkül szálltam ki a liftből. Nem vállaltam a kockázatát, hogy nyakamat törjem az erős szédülés miatt. Nem, ez a téma már nem tűrt halasztást… azonnal Adrian elé kellett terjesztenem kérelmemet.
Mire bekopogtam az ajtón, már visszabújtam a nyitott szandálba, s legszebb mosolyommal vártam az ajtót nyitó házigazdát.
– Szülinapod? Mindenképp… de tőlem csak akkor kapsz ajándékot, ha méltóztatsz valami alsóbb szintre költözni. Mondjuk válaszd az elsőt. De még kétszer két fordulón is túlteszem magam, kell, hogy izmos legyen a fenekem. De megölsz ezzel a tizenötödikkel – fakadtam ki őszintén, s ha a férfi elkapott egy ölelésre, akkor élvezettel estem karjai közé. Jó volt egy kicsit rájátszani a helyzetre, s élő hullának tettetni magam.
– De azért lifteztem. Az ötödiktől… egész sok emeletet kibírtam.
Ő ugyancsak puszit adott, én viszont ragaszkodtam hozzá, hogy néhány percre megálljak az egész napos rohanásban, s érezzem a férfi közelségét. Mélyen belélegeztem illatát, mire elszakadtam tőle.
– Örülök, hogy tetszek neked. Már ketten vagytok… a taxisnak is bejöttem – nevettem fel, miközben Adrian oldalán beljebb sétáltam, hogy szemügyre vegyem feldíszített otthonát.
Szememet elnyugtattam a lufikon, a tálakon, díszítésen, s még sokáig hallgattam a kintről beszűrődő kellemes zenét is. Összességében a férfi jó munkát végzett. S ha az én segítségem is kellett hozzá, de itt mindenben ő köszönt vissza.
– Isteni lett. Simán több leszel, mint McArthur… és ó! Te komolyan vettél nekem gumicukrot? Édes vagy… és ez a kígyó…
Pillantásunk azonnal összeakadt, s nem állhattuk a másik kaján vigyorát.
– Igen, köszi… kérem azt a kígyót… a legnagyobbat. Ugyan már Adrian! Ne pörögj túl… más kígyó nem kell az én számba. Ne rontsd el a csodálatos barátságunkat. Tudod, sérült vagyok és férfifaló. Nem akarsz delikvens lenni. Te lehet, nem tudod, de én tudom…
Ha akarta, ha nem… küzdenünk kellett egymás ellen, minden egyes találkozás alkalmával, hogy megmaradhassunk barátoknak. Egyszer még hálás lesz nekem azért, hogy tartottam a távolságot köztünk.
– Gyere, táncoljunk, most amíg még nem foglalnak le… de olyan felnőttesen. Nem úgy, ahogy a múltkor ugráltam az ágyad tetején – ó igen, az nem lehet, hogy Adrian ne emlékezzen rá, hogy tomboltam részegen a vízágy tetején, szanaszéjjel szórva a sajtos pattogatott kukoricát. Mosolygásra késztetett az emlék. Sajnos emlékeztem rá, hogy tomboltam magamat meghazudtolva.
– Te szépen megfogod a derekam és a kezem, én a vállad és a kezem és akkor vezetsz, valamelyik isteni számra. Még az a jó, hogy semmi lassút és érzelmeset nem válogattunk. Csakis jó hangulatú, lüktető dallamokat.
Táskám a kanapén végezte, így már mindkét kezemmel tudtam a férfibe kapaszkodni.
– Ha jön Jane, muszáj lesz tekintettel lennünk rá. Foglalkoznod kell vele… a múltkor nagyon csúnyán nézett rám a kínaiban. Szerintem nem tetszett neki, hogy már arra sem használod, hogy kaját hozass vele. Ki fog nyírni a szemével, ha velem táncolsz helyette.
Percek múlva átjutottunk Adrian ismerősein, s szinte az elsők között voltunk, akik a magasított emelvényre fellépve, táncolni kezdtek. Nem zavart, hogy többen is néztek minket, józanon is tudni akartam, hogy képesek vagyunk-e együtt táncolni.
– Áll még a múltkori fogadás, hogy…
Éppen pörgetett rajtam egyet a férfi, mikor egy számomra ismeretlen, Adriannal egy magas ember közeledett hozzánk. Piszkosul jól nézett ki.
– Neked mindenki eszeveszettül jól néz ki a baráti társaságodban? Nyugi, nem McArthurt szúrtam ki magamnak.
Halkan kuncogtam, miközben tartottam Adrian válla felett a szemkontaktust a sármőrrel. Itt volt az ideje, hogy megismerjem a korombeli férfiút. Nem tettem szóvá Adriannak, hogy tudni akarom, ki az, aki ilyen áthatóan tud rám nézni. Mielőtt azonban bármit mondhattam volna, a fickó mögöttem torpant meg, és mikor hátraléptem, hogy Adriannal tánc közben helyet változtassunk, neki ütköztem mellkasának. Persze, mintha áramcsapott volna belém, úgy szökkentem vissza Joubert karjai közé.
– Ne haragudj Adrian a zavarásért, de muszáj megismernem a hölgyet. Mostanában annyit kószál a cégünknél, hogy vétek lenne lemaradnom róla, mielőtt te rátennéd azt a mocskosul gazdag kezed. Bemutatsz ennek a szépségnek?
Annyira szép volt a mosolya, hogy majdnem beleájultam Adrian félölelésébe. Meg is bökdöstem a férfi mellkasát, sürgetve, hogy azonnal mutasson be, a velem szemben állónak. Tervek kezdtek szövődni a fejemben. Nem is akármilyenek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dorci&Adci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorci&Adci   Dorci&Adci Icon_minitimeSzomb. Szept. 13, 2014 10:15 pm

Dorcas hozzám hasonlóan jókedvűnek tűnt, vette a lapot, s mi több, ügyesen forgatta a szavakat és szépen passzolta egy-egy magas labdámat.
- Sajnálom, ha tudom, hogy egyszer megismerlek, akkor kertes családi házba költöztem volna. – Nevetve húztam magamhoz, s miután körbeforgattam magam előtt, hogy szemügyre vegyem csinos ruháját, magamhoz öleltem. Illata kellemes volt, ölelése hiányzott, s jó érzéssel töltött el.
- Öt emeletet gyalogoltál? Le a kalappal, én attól kifulladnék. – Nevetve invitáltam beljebb a lakásba, amit már jól ismerhetett, hisz megismerkedésünk óta nem egyszer fordult meg nálam. A sors furcsa fintora az, hogy eddig bármikor is lett volna alkalmunk arra, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz, valamiért Dorcas mindig megálljt parancsolt. Pedig tudtam, hogy bejövök neki, s Ő is biztos lehetett abban, hogy a vonzalom kölcsönös, még sem hanyatlott ágyamon, s nem töltöttünk el egyetlen forró éjszakát sem.
- Szóval a taxis bepróbálkozott nálad? Nem szabadna hagynom, hogy ilyen dögösen egyedül kóricálj ebben a nagy városban. – Mosolyogva pillantottam Dorcasra, szavaimban bók is akadt, s pillantásomból is érezhette, hogy tényleg tetszik nekem. Nem tehettem róla, nem tudtam palástolni a vonzalmamat, s ha kizárólag rajtam múlt volna, már rég nem csak barátként néztünk volna egymásra. Hogy beleestem volna-e , azt nem tudom, hisz nem volt viszonyítási alapom, azt viszont tudtam, hogy remekül érzem magam a társaságában.
Ölelését követően kézenfogva vezettem a kerthelyiség felé, s miután megvált a táskájától, itallal kínáltam.
- Tessék, múltkor ez ízlett, de ha valami mást innál, csak szólj. – Magam is kezembe vettem egy pohár koktélt, s összekoccintottam poharamat az övével. Az italból kortyoltam, míg Dorcas szemügyre vette a felturbózott kertet, a díszítést és a felkínált ételek-italok kavalkádját. Bíztam benne, hogy neki is tetszeni fog és jól fogja érezni magát a bulimon.
- Ne, ne is említsd , a végén még feltűnik. – És ahogy kimondtuk, be is robbant a kertajtón, kezében egy üveg itallal, s vigyorogva sétált be vadonatúj öltönyében, hogy azzal is felhívja magára a nők figyelmét.
- Ezzel a szingli nők ötven százalékát már el is vesztettem .- Jegyeztem meg, miközben újra kortyoltam a töményre sikerült koktélból, melynek kellemes íze kárpótolt.
- Igen, nem felejtettem el, hogy a nagyot szereted. – Pajzán vigyor kúszott ajkaimra, elkapott a hév, s szívesen elmerültem volna efféle témákban Dorcassal. Vele mindig sikerült viccelődnöm, soha nem sértődött meg, értette a poénokat és még flörtölni is lehetett vele. Ez mellett persze barátként is tökéletesen funkcionált, s talán ez volt az ideális kapcsolat közöttünk.
- Hát jó, azért ha meggondolnád magad..-Újra pajzán vigyor szökkent ajkaimra, de tudhatta, hogy tényleg csak viccelek, s eszem ágában nem rontanám el a barátságunkat egy könnyed éjszakával. Bár, nem tudhattuk előre, hogy mi lenne abból, ha mi összetennénk, amink van, de azt hiszem, Dorcas nem is akarta megpróbálni, én pedig nem akartam firtatni a dolgot. Régen is kalandozásokból éltem, ezután is azok maradtak.
- Jól van, táncoljunk. Hé, mi az, hogy felnőttesen? Szerinted nem úgy szoktam táncolni? – Naná, hogy nem, s eszembe is jutott az az éjszaka, mikor italozást követően pattogtatott kukoricát szórtunk a levegőbe és össze vissza ugráltunk az ágyam tetején, mint két hülyegyerek. Az valóban bohókás mozgás volt, mint sem tánc. Ezúttal viszont be akartam bizonyítani azt, hogy igen is, képes vagyok táncolni, s nem is olyan rosszul.
- Igen, nem is tudom , hogy mit kezdenék veled, ha érzelmes számokat hallgatnánk. Akkor előkerülne pár üveg bor, az egész éléskamrám, a végén pedig azt sem tudnánk már, hol vagyunk. – Elmosolyodtam, majd megfogtam derekát , s az emelvényhez kísértem, ahol aztán táncolni kezdtünk egymással.
Nem volt rossz mozgásom, Dorcasnak azonban sokkal jobb ritmusérzéke volt, s jó volt a szemnek az, ahogyan Ő mozgott. Pillantásom végig siklott testén, mozdulatain, közben megfogtam a derekát, s igyekeztem felvenni a ritmusát. Egész jól ment, élveztem a táncot, a közelségét és a társaságát.
- Foglalkoznom? Nem vagyok a gyámja…és azt sem szeretném, ha Jane komolyabban érezne irántam. Ő Jane, olyan, mintha a kishúgom lenne. Amúgy sem hiszem, hogy szeret táncolni. Inkább csak attól fél, hogy elveszel tőle. – Rámosolyogtam Dorcasra, miközben egyre közelebb táncoltam hozzá, s lassan már összesimult tánc közben a testünk.
- Hogy?- Perverz mosoly kúszott ajkaimra, ahogy szóba hozta a múltkori fogadásunkat. Hirtelen azonban újabb kérdést dobott fel, ami kissé elterelte a témát. Oldalra pillantva megláttam Markot, cégünk egyik hr-esét, akit szintén elhívtam, csak hogy ne maradjon ki a buliból. Nem ismertem jól, annyit tudtam róla, hogy szeret bulizni, és golfozni. Ez pedig elegendő volt ahhoz, hogy felkerüljön a vendégek listájára.
- Mark Flanaghan? Nem tudom, nekem nem tetszik. – Vágtam ki magam nevetve, miközben pörgettem egyet Dorcason, s újra magamhoz húztam.
- Ez most úgy hangzott, mintha egy jól szituált, harmincas meleg pasi lennék, mi? - Megint csak felnevettem, aztán visszahúztam magamhoz Dorcast, s tovább táncoltunk.
Mark hirtelen termett a nő mögött, jól láttam, hogy összeütköztek, s azt is, ahogyan Mark végig pillantott Dorcason. Egyrészt büszkeséggel töltött el, másrészt azonban kissé aggasztott. Még sem tehettem szóvá , nem láncolhattam magamhoz a nőt, hisz egyértelművé tette számomra, hogy kizárólag a barátom akar lenni. S ami azt illeti, nekem is megfelelő volt a státusz. Nem gondoltam túl a helyzetet.
Mikor a férfi megszólított, pillantásomat Dorcasra emeltem, hogy lássam, mit akar a nő. Mosolyából úgy ítéltem meg, hogy szívesen megismerkedne a sármőrrel, így nem akartam gátat szabni kettejük kibontakozó kapcsolatának. Dorcas sóvárgó pillantásából amúgy is egyértelművé vált a dolgok lehetséges kimenetele.
- Persze, bemutatlak. – Rámosolyogtam a kollégámra, majd Dorcit felé fordítottam.
- Dorcas, ez itt Mark Flanaghan, a hr osztályunkon dolgozik, Mark, ez pedig itt Dorcas O’Balsey, az egyik legtehetségesebb újságíró a városban. További jó ismerkedést. – Vállon veregettem Markot, majd Dorcasra kacsintottam, s a füléhez hajoltam.
- Készítsd ki, ha nem jön be a hét első felében, akkor nem kell kirúgatnunk három embert. Gondolj erre. Ha még se jönne be, gondolj arra, hogy én tartogatok neked egy gumikígyót, amit bármikor a szádba vehetsz.- Kétértelmű, perverz szavakat súgtam a fülébe, majd nevetve sétáltam el a párostól.
Távozás közben halvány mosoly ült meg ajkaimon, jó érzéssel töltött el az, hogy Dorcas jól érzi magát a bulimon, de a pulttól nézve őket már kettős érzések kavarogtak bennem. Jobban éreztem magam a társaságában, de nélküle is jól kellett éreznem magam a saját bulimon. Le is gurítottam még két tequilát, s az italtól egyre jobb hangulatom lett. A pultnál ki is szúrtam egy szőke hajú nőt, aki a barátnőjével fecserészett.
- Helló, táncolunk?- Mosolyogva léptem a nőhöz, nem én hívtam, ebben biztos voltam. Abban viszont nem, hogy kivel érkezett és miért.
**
Mark vigyorogva intett , majd örülve annak, hogy szabaddá vált a terep, megragadta Dorcas derekát, s egy táncra magához húzta a nőt.
- Szóval híres újságíró vagy, ez tetszik. Nem is tudtam, hogy Adriannak vannak ilyen csinos barátnői, akiken nem tartja rajta a kezét. – Mosolyogva pörgette ki Dorcast, majd ismét magához húzta.
- Nagyon jól táncolsz, elképesztő. Egy igazi bombázó vagy. – Bókolni próbált, s igyekezte felvenni Dorcassal a ritmust. A zene azonban váltott, és egy kicsit pörgősebb, ugrálósabb számot kezdtek játszani, amit a férfi annyira nem élvezett.
- Megiszol velem valamit? – Mark a pult felé invitálta nőt, s az első pohár elfogyaszátsa és némi beszélgetés után már vette a bátorságot és kezét a nő combjára csúsztatta.
- Kicsit hangos itt a zene, elmehetnénk innen. Hm? -
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dorci&Adci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorci&Adci   Dorci&Adci Icon_minitimeVas. Szept. 14, 2014 11:54 am

Bizakodva néztem Adrian után, s ha eltűnt a látóteremből, már nem láttam magam előtt a „kígyókról” fantáziáló, csibészes félmosolyát, s ajkamon is elhalt a mozgás, mely előtte még a távozó férfinek szánta a „kegyetlenül mocskosak a fantazmagóriáid” vádat, akkor Mark Fanaghannak szenteltem minden figyelmemet.
Az előbb még a kert legtávolabbi sarkában állt, most pedig itt magasodik fölöttem. Ugyanúgy hahotázik belül és forr a sikerben, amiért elért. Pillantásával vetkőztet, az érintése pedig… ideje lesz letesztelnem, hogy létezik-e még férfi a bolygón, aki képes Adrianhoz hasonló érzéseket kicsikarni belőlem. Persze nem azt a tökéletes pillanatot keresem, amit akkor érzek, mikor magához húz részegen, kéri, hogy lassítsunk a tombolásban, majd rám dől az ágyon, és az elkövetkezendő csendháborításért büntetendő percekben, átlátjuk, milyen őrültségbe hajszoltuk bele a másikat. Az a tökéletes pillanat egy életre Adriané marad. Csak valami felszínesebbet és sekélyesebbet várhatok olyan férfiaktól, akik nem összepontosítanak máshová két agyukkal, mint combjaim tövéhez.
De ezt akartam nem? Ez hozza el a nyugalmat, mely ráül a mellkasomra, s napokig nem enged, napokig nem fogy, csak hízik, ha rágondolok. Tudtam, hogy Adrian ugyanúgy elhozhatná nekem a kielégülésből fakadó kiegyensúlyozottságot, ahogy majd Marktól megkapom. De nem volt olyan szűkös a kínálat, hogy ráfanyalodjak a mostani legjobb barátom elvesztésére.
Adrian közelében nem akarok vágyat érezni. Mégis ahányszor csak gyerekes hévvé igyekszem varázsolni belsőm nyugtalanságát, gondolataim elkalandoznak. Minden ártatlannak tűnő célzás veszélyessé lesz. S ha megtorpanok, hogy tanulmányozzam arcának markáns vonásait, tudom, hogy első útján tekintetem végigszánkázik orra vonalán, hogy elszakadjak bűnre csábító lélektükreinek csillogásától, és megállapodjak enyhén elnyílt ajkain. És akkor meg akarom csókolni. Rossz. Nagyon rossz dolog, amire gondolok. Kezeiről még nem is szóltam, melyeket nem szabad illőnek tartanom lejjebb csúszni, mint hasam vonala. Kívánom Adriant. Agyoncsapom az élősdi gondolatát agyam tekervényeiben, végzek vele. Mert azt hiszem, hogy mindegyik csak ugyanazt tudja adni. Mert Adrian is csak ugyanazt tudná adni.
Bolond vagyok és tapasztalatlan, amiért átengedem magam a vállalat hr-esének kezei közé. Adrian képe lassan elhalványul bennem, nem kerestem tovább Fanaghanben.
Táncközben nem ellenkeztem, nem szerénykedtem. Nem volt kenyerem elutasítani a dicséreteket, így jóformán csak nevetgéltem Mark szavain, ha éppen nem megköszöntem a bókokat.
– Szívesen, menjünk – kikászálódtam karjai közül a tánc után, s fűszeres húsok illatfellege között vágtuk utunkat a rögtönzött bárpultig. Az Adriantól kapott italomat útközben elhagytam, így most egy ugyan olyan kevertettem magamnak. A pultnál pár percig elvarázsoltak a színek, s valamiért a gumicukrozós este jutott eszembe. De most annak nem volt itt a helye.
– Lassíts Mark – mosolyogtam rá a férfire, aki időközben utat talált magának meztelen combomon felfelé. Tudtam én, hogy mi lesz az este kimenetele, és nem is ellenkeztem, hiszen nem löktem el magamtól az ismerkedő ujjakat.
– Jöttél, láttál és már győzni is akarsz? – szemöldököm megugrott, s láttam egy percig Mark arcán, hogy meghátrál. De persze nem az volt a célom, hogy elriasszam, s ráakaszkodó libának tűnjek, aki hosszú távú kapcsolatot akar. – Csak ezt had igyam meg. Hová mennénk?
– Ahová szeretnél. A lakásom egész közel van.
– Mit gondolsz, Adrian elég nagyfiú, hogy lebonyolítsa a bulit? Hogy ismered a főnököd?
Kajánul elvigyorodtam a kérdésre, s amint kiszúrtam a férfit, biztos voltam a válaszában. Eddig nem voltunk összekötve, Adrian mégis boldogult. Hát ezután is menni fog neki.
A combomon feljebb lépdelő ujjakból leszűrhettem a választ. Nem beszélgetőpartnert kerestem benne, arra ott volt Adrian. De erre ő is rájött, hiszen perceken belül a lényegre tért.
– Mindjárt jövök, idd meg az italod. Aztán felkapom a táskám, és indulhatunk hozzád.
Lecsúsztam a székről, s így két lába közé érkeztem. Azt hittem, majd csak simán tovább enged, viszont karom után kapott, s egy óvatos, ismerkedő csókkal próbált levenni a lábamról. Még mindig jobb volt, mint az átlag. Vigyorommal biztosítottam róla, hogy nem tűnök túl messzire. Ez így is volt. Csupán Adriant bújtattam ki egy percre a nő karjai közül, s én kezdtem el újfent táncolni vele.
– Bocsi, hogy zavarok. Csak jöttem szólni, hogy lelépek a hr-eseddel. Azt mondja, valahol itt lakik a közelben. Szóval, ha van valami, úgyis idejövök vissza. Ne zárd be az ajtód! De azért érezd jól magad! Csók, Adrian!
Végszóra ujjaim közé fogtam csontos állát, s elfordítva arcát, rúzsfoltosra csókoltam bőrét. Az ajtóból még integettem Adriannak, majd Markkal távoztam. Nem számoltam az időt, belefeledkeztem a férfi társaságába. S a fél üvegpezsgő után, már teljesen mindegy volt, kivel vagyok. Sóhajok és sikolyok közben az volt a szerencsém, hogy már beszélni nem tudtam, így csak belül gondoltam egyfolytában Adrianra.

* * *

Mandy fél pillanatra elszakadt Adriantól, hogy átengedje helyét Dorcasnak. A nő örömmel konstatálta, hogy a páros viszonya csupán baráti, s noha szép pár lennének együtt, ez most az ő ideje, hogy megpróbálja együtt Adrian Jouberttel.
Már a pultnál is abban reménykedett, hogy felkéri egy táncra, hogy észreveszi. És most itt álltak, egymásba ölelkezve. Ez a baráti gesztus bízott benne, nem feledtette el Adriannal, hogy már milyen sokáig jutottak, mennyire jól érezték magukat tánc közben. Legalábbis neki sokat jelentett, hogy erős karok vonják, húzzák szilajon.
Sokat remélt az éjszakától.
– A legjobb barátod, vagy valami olyasmi? Nagyon szép nő és úgy látom a férfiak körében is sikeres. Te mit szeretsz benne?
Nem tudta nem észrevenni, pszichológus lévén, hogy milyen sóvárgó pillantással búcsúzott remélt partnere az ajtón távozótól.
– Ne aggódj, csak érdeklődök. Nem játszunk egy azon kapura. Pszichológus vagyok, az emberi kapcsolatokra specializálódva. Csak szeretném tudni, kiknek a társaságában érzed jól magad. Mert eddig te nálam sikert sikerre halmozol. Nem csak az újságokból, de most már szemtől szemben is tudom, hogy a mindig öltönyt viselő úriember érzelmek komoly palettájával bír. Iszunk valamit? Szívesen megismernélek.
A következő táncra már nem tudott úgy visszahangolódni. Érdekelte Adrian, magával ragadta, hogy milyen gyengédséggel viseltetett egy nő iránt. Nem halt meg benne a remény, hogy ilyen fontossá váljon ő is a férfi szemében.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dorci&Adci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorci&Adci   Dorci&Adci Icon_minitimeVas. Szept. 14, 2014 3:56 pm

Az a két –három tequila megtette a hatását, táncra vágytam a parketten, s mivel korábbi táncpartneremet elrabolták, nem maradt más hátra, mint hogy új nőt vadásszak le. Nem igazán válogattam, a legközelebbi, mellettem ülő nőre esett a választásom, aki kérdések nélkül, mosollyal jött velem a parkettre.
Tipikusan értelmiségi nőnek tűnt magas sarkúban, combközépig éri, titkárnős fazonú szoknyájában, hozzá passzos blúzában, s a fekete keretes szemüveg mögül. Meg mertem volna kockáztatni azt, hogy ittasan nézve a nőt, néhány pillanatban még hasonlít is Dorcasra, leszámítva a hajuk színét.
Mandy – kinek időközben megtudtam a nevét –kiscica módjára simult karomba, s egész jó mozgással táncolt velem. A zene persze nem követelte meg azt, hogy állandóan egymás kezét fogjuk, így egy pörgetés után távolabbról tartottam a kezét, s mosolyogva vettem fel a zene ritmusát.
Jól elvoltunk, de még ez sem tudta annyira elterelni a figyelmemet, hogy ne vessek egy pillantást Dorcas felé, s ellenőrizzem, hogyan halad a hr-es projekt. Ami azt illeti, igazán belehúztak, hisz sikerült elkapnom azt a pillanatot, amikor Mark csókot lopott a nő ajkairól. Azokról az ajkakról, melyekről már számtalanszor próbáltam. Egy pillanatra úgy éreztem, hogy őrültség ezt hagynom, de a következő pillanatban eszembe jutott az, hogy a barátságunk mindennél fontosabb. Jó magam is támogattam a nőt vadászatai során, miért lett volna más ez az est a többinél? Csak azért, mert Mark a kollégám volt?
Feledve gondolataimat, inkább Mandyre koncentráltam, s visszapillantva a nőre, újult erővel, mosolyogva táncoltam vele tovább. Még egy pörgetés belefért, a következő pillanatban azonban már Dorcas lépett közénk, s közelebb hajolt hozzám. Kezem automatikusan a csípőjére futott, azt hittem, táncért jött, de szavai egész másra utaltak.
- Áh, szóval Mark célba ért. – Mosolyogva konstatáltam Dorcas esti terveit, s már olyannyira azt akartam, hogy ne jelentsen ez semmit, hogy képes voltam elhinni, tényleg csak barátok vagyunk.
- Te is, ha van valami, tudod a számom. – Kezem lesiklott derekáról, ahogy távozott, s helyette visszasiklott ujjaim közé Mandy. Erőltetett mosoly futott ajkaimra, miközben közelebb bújt hozzám, válla felett figyeltem, ahogy Mark Fanaghan ráteszi mancsát Dorcas vállára, s elhagyják a lakásomat.
Alkoholt kívántam.
- Aha, olyasmi. – Váratlanul ért Mandy kérdése, nem is szívesen beszélgettem volna Dorcasról, épp ezért összeráncoltam homlokomat újabb kérdése előtt.
- Mit? A társaságát. Jól elvagyunk együtt, de miért érdekel az, hogy mit szeretek benne? – Nem találkoztam még olyan nővel, aki afelől érdeklődött volna, hogy egy másik nőben mit kedvelek. Sokkal inkább vártam olyan kérdéseket, hogy benne mi tetszik nekem és hasonlóak.
- Például a Tiédben – bókoltam mosolyogva a pszichológus nőnek, majd rámosolyogtam, mikor burkoltan célzásokat tett arra, hogy mennyire tetszem neki. Nekem is szimpatikus volt, de közel sem gyakorolt rám olyan hatást, mint Dorcas O’Balsey. Sem külsőben, sem társalgás terén nem vett le úgy a lábamról, mint az újságírónő. Az a nő, aki épp az egyik kollégám lakására sietett. Aki csak barát volt.
- Épp ezt akartam javasolni – Rámosolyogtam Mandyre, végre egy épkézláb ötlettel állt elő, s nem kezdte elemezni az érzelmi életemet. Ki nem állhattam, ha valaki a lelkemben vájkált, elsőre senkinek nem nyíltam meg. De, Dorcasnak talán, egy véletlennek köszönhetően.
- Hm, eltűnt a segédem. – Jegyeztem meg a pulthoz érve, ezért saját magam fogtam meg az üveg nyakát, hogy a poharakba erős italt tölthessek. Meglendítettem a tequilás üveget, s az aranysárga nedű könnyedén siklott a poharakba.
- Egészségedre, Mandy. – Összekoccintottam a poharamat a nőével, majd iszogatás közben társalogni kezdtünk. Ismerkedtünk. Inkább a nő fecsegett magáról mindenfélét, hogy mi az, amit szeret, amit kedvel. Hol dolgozik, milyen hobbija van, melyik a kedvenc étele, miket iszik, stb. stb.
Igyekeztem jó társasága lenni, így mosolyt öltve hallgattam szavait, de miközben Ő hozzám beszélt, én csak arra tudtam gondolni, hogy vajon Dorcas lefeküdt-e Markkal. A gondolataim a nő körül forgolódtak, talán ennek köszönhetően töltöttem újra és újra a poharamat, mire sikerült elérnem azt a szintet, hogy Mandyből már kettőt láttam.
- Ne haragudj, ezt fel kell vennem, az egyik betegem. – A nő elnézést kérve csúszott le mellőlem, majd telefonjával kisietett a teraszra, s hosszas eszmecserébe kezdett egyik szorongásokkal küzdő betegével. Remek, ennek az estének is lőttek.
Felkelve újabb italt akartam tölteni, de a fele már az asztalra ment, s pechemre még az olajbogyókat is szétszórtam.
- Csessze meg. – Morogtam, mire váratlanul egy kéz csúszott a vállamra. Oldalra pillantva Janet láttam mellettem, aki igyekezett nem megdorgálni azért, hogy talán többet ittam a kelleténél.
- Adrian, nem kéne ennyit innod. – Jegyezte meg hangjában szigorral, olyan volt, mintha az anyám lett volna, vagy egy gondoskodó nővér. Ő legalább ott volt mellettem, s bármikor számíthattam rá.
- Gyere, táncoljunk. – Nem érdekelt az, hogy mire kért, mire nem, tiltakozott-e vagy sem. Kézen fogtam , s táncolni húztam Őt. Táncolni, mert kedvem volt hozzá, s jól akartam érezni magamat.
Jane kezdett feloldódni, visszafogottságát igyekezett elengedni, s próbált táncolni velem úgy, ahogyan kell. Én meg elkövettem azt a hibát, hogy közel húztam magamhoz, s lassúzva haladtam vele a hálószobám irányába.
- Ad, mit csinálsz? – Értetlenül pislogott rám, mikor megfogtam a kezét, s behúztam a hálószobámba, majd kezeim közé fogva az arcát, közel húztam, s megcsókoltam a nőt. Azt gondoltam, hogy Dorcas van velem, szenvedélyesen öleltem Janet, s közelítettem vele a fal felé. Asszisztensem a hirtelenségtől maga sem tudta, mit tegyen, éreztem, hogy visszacsókol, s kezei az oldalamra futnak.
- Adrian..
- Dorcas..- Suttogtam két csók közt, de a következő helyett hatalmas pofon csattant az arcomon, s Jane két kezével teljes erőből lökött el magától.
- Te disznó, részeg vagy és azt sem tudod, mit beszélsz. Jane vagyok, Adrian! – Szemeiben düh szikrázott, érződött a belőle áradó sértettség. Lehet, hogy ő tényleg komolyan gondolta, én azonban már elég részeg voltam ahhoz, hogy ne fogjam fel, mi történik körülöttem.
Jane sietve távozott, én meg jó néhány perccel később keveredtem ki a szobámból, s szédelegve pillantottam körbe. Hirtelen termett előttem Mandy, aki mosolyogva fűzte karjait a nyakam köré.
- Bocsika, de végeztem a beteggel, most már a tiéd vagyok. – Fejét a vállamra hajtotta, s táncolni kezdtünk. Már a nevére sem emlékeztem, minden homályos volt. Csak azt tudom, hogy a lassúzás után csókban forrtunk össze, Mandy pedig a szobám felé terelt. Szenvedélyesen lökött a falnak, ajkaimnak esett, s azt kérte, hogy szeressem.
Az italtól bódultan még mindig Dorcas parfümje járt az orromban, s mikor Mandy megszabadult a szemüvegétől, azt hittem, hogy Balsey kisasszonyt ölelem. Szenvedélyesen csókoltam, téptem le ruháit , s az ágyon magam alá gyűrtem a pszichológusnőt. Az aktust követően kábán dőltem ki mellette, s mély álomba zuhantam…
**
- Csodálatos reggelt a legszebb újságírónőnek a földkerekségen. – Mark egy tálca finomsággal lépett a szobába, majd egy szál hófehér virággal cirógatta Dorcas bőrét, ezzel igyekezett felébreszteni a nőt.
- Szia – Mosolyogva pillantott a nőre, majd megcsókolta az ajkait, s letelepedve mellé, ölébe tette a tálcát.
- Reggelizz meg, vehetsz egy forró fürdőt is. Ha el akarsz menni, a portán kell kérned, hogy zárják be a lakásom. Nekem mennem kell, de remélem, hogy este ráérsz. – Mark nyakkendőjét kötve hajolt közelebb egy újabb csókra, majd felegyenesedve a nőre pillantott.
- Éjszaka csúcs voltál, mindent beleadtál bébi. Ilyen vad szeretővel még nem volt dolgom, hm nem hittem volna, hogy ezt a vadmacskát hozom ki belőled. – Rákacsintva Dorcasra az éjjeli szerkényhez lépett, s egy százast tett a pultra.
- Ha éhes lennél, vegyél valamit. Csók. – Azzal már hátat is fordított, hogy elhagyja a lakást. Csak egy dolgot felejtett ott, ami hozzá tartozott. Az pedig nem más volt, mint egy karikagyűrű, az éjjeli szekrény végébe hajítva..
**
Iszonyatos fejfájással tértem magamhoz, s mikor kinyitottam a szemeimet, Mandy feküdt mellettem a takaró alatt. Lábát meg kellett emelnem, hogy ki tudjak kászálódni alóla, s az ágy szélére ülve vegyek néhány mély lélegzetet. Csak foltokban emlékeztem az előző estére, s magam sem tudtam, hogy miféle hibát követtem el. Nem emlékeztem arra, hogy mit tettem Janel, s arra sem, hogy Dorcast többször is hívtam a mobilján…
- Hát te már fel is ébredtél?- Váratlanul ugrott a nyakamba Mandy, ezzel frászt hozva rám. Még túl kora volt, a fejem is fájt, s nem voltam felkészülve egy hiperaktív pszichológus nőre.
- Aha, fel. – Vágtam rá nyúzottan, mire megéreztem ujjait a férfiasságomra siklani.
- Na és nem akarsz játszani? – Kuncogva lógott a nyakamba, mintha hátizsák lett volna a hátamon.
- Kora van..- Próbáltam ellenkezni, de Mandy csak értette a dolgát, s nem hagyta, hogy tiltakozzak ellene. Pillanatok alatt elém keveredett, s kényeztetni kezdett, aminek már nem tudtam ellenállni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dorci&Adci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorci&Adci   Dorci&Adci Icon_minitimeVas. Szept. 14, 2014 8:27 pm

A múlt éjszaka, átéltem életem legborzalmasabb szexuális élményét. Alig aludtam valamit, és még mindig attól égtem vágyban, hogy Adriannal fantáziáltam, mert így próbáltam pontot tenni izzó testem kielégületlenségének végére. Nem sikerült.
Izzadtan forgolódtam egyik oldalamról a másikra, néha lerúgtam magamról a takarót, máskor a nyakamig húztam, mondván fázok. Máskor pedig úgy feküdtem az idegen férfi ágyában, mintha lebegnék néhány méterrel a föld felett, s valahol egész máshol lennék. Máshol. Mondjuk Adrian lakásán, az ő ágyában, az ő szuszogását hallgatva, derekam körül saját karjait érezve. Szükségem volt a közelségére. De arról még senki nem hallott, hogy egy pocsék szex után az asszony átsétál a szomszéd szobába, hogy legjobb barátjának mellkasából hallatszódó szívdobogása altassa el. Borzasztó vagyok. Egy sikeres férfi mellett egy még sikeresebbre gondolok, egy még gazdagabbra, még sármosabbra, még… még szeretnivalóbbra. Ó, igen! Adrian Joubert tele volt olyan tulajdonságokkal, amiket Mark nélkülözött, vagy csupán nem osztott meg velem.
Azt hitte jó az ágyban, azt hitte fergetegesen teljesítő, nélkülözhetetlen. Közben pedig egy egész másik férfiről álmodoztam.
Szerencsétlen. Ez teljesen lesújtaná.
Akaratosan kerestem Markban néhány szerethető jellemvonást. De mikor pillantásom összeragadt az éjjeliszekrényének szélén maradt jegygyűrűjével, nem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy egy igazi szemétládával akadt dolgom. Persze, engem nem izgattak ilyen dolgok. Nem foglalkoztatott más nők helyzete, mert céltudatos voltam, s mindenkin átgázoltam. De ezt önszántamból tettem. Az én választásom volt, hogy levetkőzzek és hagyjam a srácot misszionárius helyzetben próbálkozni.
Próóóbálkozni! Ó, édes anyukám! Mit ártottam a társadalomnak, hogy egy dolgát nem értővel sodort össze a szél. Pedig annyira ígéretesnek tűnt.

Eljött a reggel hét óra, s Mark sürgölődve csúszott ki mellőlem az ágyból. Míg ő azt hitte aludtam, telefonom után kaptam. Adriantól több nem fogadott hívásom is volt. Csak nem erőszakolták meg. Mi másért hívott volna? Nagyon gyorsan le akartam lépni innen, hogy otthon találjam a férfit, de meg kellett várnom az édes ébresztést. Oké, ez tetszett Markban. A virág nagyon romantikus volt, s tetszett, hogy megdicsért. Kinek ne esett volna ez jól, annak ellenére, hogy a nullával egyenlő szinten van, amit ő nyújtott? Nem, ítélkezünk.
– Nagyon édes vagy, köszönöm.
Már rég nem voltam álmos, így könnyedén toltam fel magam az ágyban, hogy még azt az egy utolsó csókját viszonoztam, amiről azt hittem, búcsú lesz. Egy végleges búcsú. Ehelyett azonban egy újabb éjszaka reményében igyekezett megfűzni. Hogy miért mondtam igent? Miért láttam mindennek ellenére potenciált a férfiben? Nem, erre nem volt releváns válasz. Ha akarta, ha nem, szétbontottam nyakkendőjét, és annál fogva rántottam magamra. Jól csókolt. Isteni teste volt. Nyomós indoknak szolgáltak, hogy adjak még egy esélyt annak, hogy összeszokjunk. Ha vele összeférhetetlenség volt a diagnózis, akkor félő, hogy Adriannal is így jártunk volna. Azt pedig nem akartam. Nem akartam belegondolni, hogy ez miatt tönkre megyünk.
Úristen! Hol jártak a gondolataim. Azonnal Adrianhoz kellett mennem.
– Itt leszek. Legyen szép napod, és gondolj rám, ha lenne néhány szabad perced. Én is ezt teszem majd…
Alsó ajkam harapdálva néztem a férfi után, de amint csukódott mögötte az ajtó, már félig a ruhámban voltam. A bugyimat valahol elhagytam, és kiömlött táskám tartalmát is csak nagyjából rendeztem vissza. Nagyon nem volt ez jó így, de mivel tudtam, hogy ígéretet tettem a visszatérésre, még nincs veszve minden, este bármit megkereshetek.
A portán – ahogy kérte Mark – bezárattam lakását, majd az első taxival Adrian lakását vettem célba. Meg sem fordult a fejemben, hogy zavarni fogok, megzavarok valamit. A pótkártyával, amit a férfi szerzett nekem a portán, bármikor bemehettem.
A liftből kirohanva, azonnal berontottam a lakásba. A cipőmmel útközben bajlódtam, de azt is sikerült lerúgnom magamról.
– Adrian! – robbantam be szétszórtan hálószobája üvegajtaján, s hajamat igazgatva igyekeztem felfogni az ágy végében térdeplő látványt.
Felnőttek voltunk… ettől függetlenül, nem volt mindenki olyan könnyed gondolkodású, mint én, így őszintén reméltem, hogy az oboázó nőszemélyt zavarni fogja jelenlétem.
– Adrian és Miss… szóval, jó reggelt kívánok nektek!
Torokköszörülés közben bemásztam a hatalmas franciaágyba, s mintha nem lennék amúgy is marhára kiéhezve, oldalra fordítottam arcomat. A francba, hogy ez a szoba tele van tükrökkel, és így csak szembe találtam magam Adriannal, meg a micsodájával!
A takarót kislányos duzzogás közepette magamra húztam, és ujjaimmal malmozgatva kezdtem a beszámolót.
– Mark itatott velem egy kis pezsgőt. Félszáraz volt… pocsék volt. Miért csak félszárazat adott? Akkor már lett volna száraz. Ez olyan művi volt… arról már nem is beszélve, hogy nagyon rossz volt vele. Szexeltél már együtt pornósztárral? Na, ez ilyen volt… de nagyon próbálkozott. Szóljon ez a mentségére, meg a reggeli, amit érintetlenül az ágyán hagytam. Még kedves is volt. Tényleg szimpatizáltam vele, csak hát… szerintem mi ketten ilyen izében… ööö összeférhetetlenségben küzdünk. Ott hagytam a bugyimat, és azonnal idejöttem. Este viszont jelenésem lesz nála. Nem akarok menni, de megígértem. Mert lehet jobb lesz… csak keveset ittam, nem?
Miközben beszéltem, a másik nő felállt, s vörös arccal kapdosta magára ruháit. Ezt már szerettem.
– Lehet, most mennem kellene… ez a te praxisod Adrian.
Mintha ez olyan humoros lenne. Ez most egy marha rossz humorbomba volt? Nem tudok nevetni rajta. Ki a franc ez a nő?
– Igen. Most nagyon hosszú beszélgetést fogok folytatni Adriannal, ha felöltözött. Majd felhívja magát. Szép napot, Miss..
A nő nem mutatkozott be. Sőt, inkább elrohant. Sajns azonban a nappaliban megállt, és ott bevárta Adriant. Nem akartam hallani miről suttogtak, inkább egy nagypárnába vertem a fejem. Lehet erre folyt rá az elélvező nő nyála… fúj!

– Hívsz majd, Ad? Nagyon jó volt ez az este… sajnálom, hogy félbe kellett szakítanunk, de én mindent megértek. Tudod, hogy nagyon megértő vagyok. És rugalmas. Hívj, ha lesz néhány perced, rendben van? Jó legyél.

A csókuknak csak a nyálas, cuppanós elválását hallottam. Hála az égnek, hogy nem kellett látnom.
– Adrian! Én is akarok egy rendes csókot!
Nyafogtam, mint egy gyerek. Borzasztó voltam.


A hozzászólást Dorcas O. Balsey összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 15, 2014 11:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dorci&Adci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorci&Adci   Dorci&Adci Icon_minitimeVas. Szept. 14, 2014 9:15 pm

- Mandyh..- Nem azért ismételgettem a nő nevét, mert nem tudtam megjegyezni, egyszerűen csak tudatni akartam vele azt, hogy nem kellene azzal folytatnunk a reggelt, amivel befejeztük az estét. Nem volt ellenemre a szex, ha kipihent voltam és nem hasogatott a fejem a másnaposságtól. Mandy viszont meg sem akart hallgatni, esélyt nem hagyott arra, hogy kibökjem, mit szeretnék. Elém térdelt, s magáévá tette férfiasságomat.
Mit tehettem volna ellene, mikor túl ügyes volt, s úgy kényeztetett, hogy már nem is bántam? Tenyereimmel megtámaszkodtam az ágymatracon, lehunytam szemeimet és próbáltam élvezni a pillanatot. Mégis, ahogy becsuktam szemeimet, Dorcast láttam magam előtt, vádló pillantását, amint rám szól, hogy ebből már pedig elég. De mi a francért gondoltam rá már megint? A barátom volt, egy jó barát, akivel megvitattuk egymás szerelmi ügyeit és segítettük kibontakoztatni egymás kapcsolatait.
Aztán, egyik pillanatról a másikra, mintha csak életre keltek volna a gondolataim, úgy éreztem, azt hallom, hogy Dorcas az én nevemet kiabálja. Az nem lehet, hogy már megint hallucinálnék. Kinyitva szemeimet először magam elé pillantottam, s Mandy arca tűnt fel előttem, aki kissé meglepetten pislogott fel rám, miközben markolta a játékszert. A következő pillanatban azonban már be is robbant az ajtómon Dorcas, amivel a frászt hozta mindkettőnkre.
- Basszus Dorcas, nem tudsz kopogni? Mi a fenét csinálsz itt? – Ráförmedtem a nőre , bár ez túlzás, hisz hangom nem volt durva, inkább csak értetlenségtől zengett. Tényleg nem értettem azt, hogy mit keres a lakásomon, de a tény, hogy zavart, nem volt palástolható.
A lehető legrosszabb pillanatban sétált be a szobámba, egyáltalán nem kellett volna látnia engem úgy, ahogy, s Mandyt sem teljes pucérságában. A pszichodoki persze azonnal ruhái után kapdosott, s zavartan húzta maga elé azokat, miközben Dorcas már elterült az ágyamban.
- Mi…mit csinálsz? – Zavartan pislogtam a mellettem elterülő nőre, s hirtelen egy kispárna elé nyúltam, hogy azzal férfiasságomat elrejthessem előle. Nagyon kellemetlen helyzetbe hozott, nem voltam felkészülve a látogatására, így meg pláne nem.
Dorcas persze nem zavartatta magát, láttam, ahogy elbújik a paplanom alatt, majd hallottam, ahogy beszélni kezd. Naná, hogy Mark volt a téma, és csak mondta és mondta, de meg sem fordult a fejében az, hogy talán zavarna. Pillantásomat a szobában toporgó Mandyre kaptam, aki értetlenül nézett ránk, miközben a blézerét is magára erőltette.
Annyira kellemetlen volt a szituáció, hogy éjszakai partneremmel együtt, némán hallgattuk végig a takaró alatt bujkáló nő monológját. Mandy persze azonnal meg akart szólalni, hogy valamiféle pszichoblabla elemzést állítson fel, de ekkor gyorsan felugrottam az ágyról, s kezemet a szája elé csúsztattam.
- Ne Mandy, tudjuk, vannak problémái. – Ezt kicsit halkabban mondtam, nehogy Dorcas zokon vegye. Azt nem tudom, hogy hallotta-e a nő, de valószínűleg nem, ugyanis következő szavaival finoman szólva is kitessékelte a nőt a hálómból.
Összeráncolt szemöldökkel pillantottam rá, ez annyira nem tetszett, majd gyorsan kisiettem a távozni készülő Mandy után, hogy legalább elnézést kérjek tőle a kellemetlen szituáció végett.
- Bocsi, igen, majd hívlak. – Ígérgettem a nőnek, aki ezután karjait a nyakam köré fonta, s felpipiskedve csókot lehelt az ajkaimra.
- Jó, majd felhívlak, tényleg. – Ismételtem újra, csak hogy a nő megnyugodjon, s végre kibontakozzon az ölelésemből. Nagy nehezen le is engedte a kezeit, majd távolabb lépett, de távozás előtt még visszafordult.
- Ha a barátnődnek valami komolyabb problémája lenne..- Nem hagytam, hogy rákezdjen a pszichodokis előadására, így gyorsan belé fojtottam a szót egy újabb csókkal.
- Ne aggódj, te leszel az első pszichológus , akit felkeres majd. Várj, itt a táskád. Csók. – Azzal végre sikerült kiraknom őt a lakásomból, s immár egy nővel kevesebb volt a lakásomban. Remek.
Azonban még csak most jött a neheze , hisz Mandy műve nem tűnt el egyhamar, s még mindig arra kényszerültem, hogy kispárnát tartva magam előtt, így bujkáljak Dorcas elől a saját hálószobámban.
- Csókot akarsz?? Mármint..Tőlem? – Nagyokat pislogva léptem közelebb, hogy lejjebb húzva róla a takarót, meglássam arcát, s pillantását.
- Dorcas, nem törhetsz be csak így a hálómba, épp most így..szal..érted. – Persze, hogy zavarban voltam, hisz mégis csak egy nő volt az ágyamban, ráadásul egy olyan nő, akit már az első pillanattól fogva kívántam. Ennek a gondolata pedig nem nyugtatott, s nem is hagyott lankadni.
- Most..jobb lenne, ha kimennél a konyhába, míg összeszedem magam, rendben? Aztán ígérem, meghallgatom, hogy Mark mennyire béna volt és azt is, hogy mit terveztek ma estére. -
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dorci&Adci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorci&Adci   Dorci&Adci Icon_minitimeVas. Szept. 14, 2014 9:44 pm

A takarót már időközben lehúztam magamról, s közben irigykedve vettem tudomásul, hogy ez a nő olyat kapott, amiről én eltiltottam magam. Én voltam a hibás, én rontottam el, mikor az Adriannal való kapcsolatomat szigorú keretek közé állítottam. Hagynom kellett volna, hogy mind a kettőnket elragadja a vágy és átlépjük a barátságos határvonalakat.
Kár, hogy soha nem léteztek olyanok, hogy barátságos végek. Azok mind drámaiak voltak, fájdalmasak és rosszul esőek. Túl nagy nyomás nehezedett volna ránk. Nem. Nem tehettem ezt meg Adriannal. Nekem kellett észnél lennem, nekem kellett vigyáznom a barátságunkra.
– Kizárt… tőled még véletlenül sem. Te vagy az az ember, aki elviseli Dorcas Balsey-t. Akkor is, ha éppen részeg, akkor is, ha részeg, akkor is, ha rossz kedve van, röhögőgörcs keríti hatalmába és akkor is, ha túl van egy pocsék együttléten. Még véletlenül sem csókolózok veled… ez inkább egy célzás volt, hogy vigasztalj meg.
Nagyon komolyan biccentettem arcomat a férfi felé, s akaratlanul is végigpillantottam meztelen felsőtestén, és a párnáján, melyre nem hogy nyál csorgott… de most valami egész más hagy majd nyomot rajta.
– Ha mész a mosodába, szólj, hogy mossák ki az ágyneműdet. Elképzelem, hogy ti este ugyanígy… és akkor te ugyanígy dugdostad azokat a párnákat, meg az ágynemű… nem is kéne itt közte fetrengenem – erre még a takarót is ledobtam magamról, s a kopasz lepedőn nyújtottam el lábaimat.
A bátyám ágyában soha nem gondolkodtam rajta, hogy vajon mikor csinálták utoljára. Mert az nem is zavarta tudatomat. De a tény, hogy Adrian egy egészséges és szexuálisan az átlag fölötti éhséggel rendelkező egyén, na, az kétségbe ejtett.
– Olivernek is mindig betörtem a hálószobájába. Volt, hogy az éjszaka közepén részegen beestem az előszobájukba, és a felesége kirontott egy baseball ütővel, mondván, hogy agyonüti a mosómedvét, ami belopódzott. Igazán örülök neki, hogy te se nem baseball ütőt nem tartasz, se feleséget… - legyintettem. – De igazából mindegy. A lényeg, hogy ezzel a hasonlattal prezentálni szerettem volna, hogy akit megszeretek, az nem tud néhány szóval kizárni az életéből. A hálószobájából sem. Inkább hagyd, hogy hozzászokjak a meztelen látványodhoz. Nem akarok minden reggel zavarba jönni, mikor meglátom, hogy nőket gyóntatsz.
Erre a kifejezésre elhúztam ajkaimat. S arckifejezésem először tragikus volt. Kellett néhány perc, hogy átértékeljem a helyzetet, s felnevessek.
– Na, de komolyan… eszem ágában sincs kimenni. Habár… megyek megkeresem a gumicukros tálat. Még az a kígyó is jobb lesz, mint a tegnap esti.
Fintorom kivezényelt a teraszra, de előtte az ajtóból még visszafordultam.
– Gyorsan csináld. Ne várakoztass meg. Komolyan meg kell nyugtatnod, hogy másodszorra, Mr. Pornócsillag, aki nem mellesleg házas, jobb lesz az ágyban. Gyerüüüüünk, Adrian. Lelkitanácsadásra van szükségem. Az a cuppogás csak még jobban letaglózott. Igen… amit ti csináltatok odakint.

Az én asztalom volt elégedetlenkedni, kritikusnak és bántónak lenni. Reggel, kávé előtt pedig még inkább dőlt belőlem az igazság.
A kertben felnyaláboltam néhány üres üveget, hogy hozzájáruljak a takarításhoz, de amint felfedeztem az érintetlen gumicukros tálat, mint aki se hall, se lát, magamhoz vettem, és meg sem álltam vele a konyháig. Felültem a konyhapultra, s miközben elnyámmogtam a gumikígyómat, előtúrtam a telefonomat. Nem tudtam arra koncentrálni. A nyitott hálószobaajtón beláttam a tükrökre. A tükrökben pedig persze, hogy Adrian látszott.
– Ha majd elköltözöl abba a remek földszintes lakásba, ahol gumicukrot fognak teremni a gyümölcsfák, akkor legyél szíves nem tenni tükröt falfestés helyett a háló falára. Rendben? Most pedig csukd be az ajtót. Nekem is vannak ilyen problémáim… csak az enyém nem áll fel…
Halkan nyüsszögtem a mondat végét, s inkább a gumicukrokba temetkeztem. Egészen addig, míg meg nem láttam egy Adriantól érkező üzenetet. Kényszeredetten felröhögtem.
– Tudtad, hogy írtál nekem egy üzenetet? Eszerint csókolóztunk. És majdnem megvoltam neked… jesszus Adrian, remélem nem szerepjátékoztál ezzel a nővel, aki itt volt. Ő volt én?
A pulton ülve, csak úgy dőltem a nevetéstől.
– Fogadjunk azért hívtál, hogy megmutassam, hogy nyögök. Akarod hallani?
Kezdett fájni a hasam a kegyetlen nevetéstől.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dorci&Adci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorci&Adci   Dorci&Adci Icon_minitimeHétf. Szept. 15, 2014 7:28 pm

- Ja, értem. – Pedig már azt hittem, hogy nekem szánja szavait, s arra akar utalni, hogy csókoljam meg. Aztán végül csak kibökte, hogy nem, Ő sosem csókolózna velem, mert csak a barátja vagyok, s csupán vigasztaló szavakra, vagy ölelésre vágyik. Nem is értem, hogy miért gondoltam akár egy pillanatig is azt, hogy Dorcas esetleg fordítani akarna kapcsolatunkon, s túl akarna lépni a barátságon.
Igaz, hogy mindketten élveztük egymás társaságát anélkül is, hogy összefeküdtünk volna, s tény, hogy nagyon jó barátság alakult ki közöttünk, de nekem sosem lett volna ellenemre az, ha több alakul kettőnk közt. Arra pedig nem egyszer volt már példa, hogy túlságosan közel kerültünk egymáshoz, viszont mielőtt még bármi történhetett volna, Dorcas mindig megálljt parancsolt. Nála volt a józan ész, Ő igyekezett védeni, s megtartani barátságunkat, mely talán azon a kosárpályán köttetett, a gumicukros estén.
- Jaj ne már Dorcas, nem dugdostam a párnákat, kissé túlszárnyalta ez a dolog a fantáziádat. – Jegyeztem meg, miközben a kezemben tartott párnára, majd az ágyneműk közt heverő nőre pillantottam. Jóformán nem is emlékeztem az estére, s ha volt is szex Mandyvel, az is biztos, hogy nem tartott túl sokáig. Részeg voltam,s valószínűleg hamar kidőltem az alkohol mámorában.
- Egyébként is , Mandyt kellene kérdezned, hogy milyen volt, de ő már elment. – Jegyeztem meg,s némi megkönnyebbülés töltötte el lelkemet, hogy tudtam, a pszichodoki most jó pár órán keresztül nem fog zargatni engem.
Az elmesélt családi történet kicsit szürreálisnak tűnt, össze is ráncoltam homlokomat, s nehezen tudtam elképzelni azt, hogy Oliver – az említett báty – ilyen könnyedén vette azt, hogy a húga rendszeresen rátört a hálószobában.
- Ugye ezt most nem mondod komolyan? Sajnálom a bátyádat, komolyan. Az éjszaka közepén beestél a hálószobájukba? Jesszus..- Megcsóváltam a fejemet, persze nem elítélni akartam, de mindenkinek voltak furcsa szokásai, s ezt bizony nehezen lehetett megszokni. Az még oké, hogy jó baráti kapcsolatban voltunk, de hogy rám törjön, miközben épp egy nővel vagyok, és épp olyasmire készülnénk, ami csak az adott két félre tartozik, na ez azért már tényleg furcsa szokásnak számított.
- Hehe, gyóntatni? Szóval mostantól számítsak arra, hogy Te ezt fogod csinálni, amikor csak kedved tartja?- Kérdően vontam fel szemöldökeimet, s ebbe nem is akartam belegondolni. Nagyon szerettem Dorcast, de nem biztos hogy képes lettem volna türelemmel lenni minden egyes ilyen alkalomnál.
- Na, most viszont tényleg menj ki a szobából, kérlek. – Fel akartam öltözni, hogy ne kelljen kispárnával a kezemben mászkálnom. Egyébként is kínos volt számomra a helyzet, s nem akartam így maradni Dorcas közelében.
- Helyes, köszönöm. – Végre, elhagyta a szobámat, így fellélegezhettem. Kisétált a szobámból, már nem volt olyan közel hozzám, s nem fetrengett az ágyamban. Így valamelyest sikerült elterelnem a gondolataimat a szexről, bár illatát még mindig éreztem odabent.
Először is az ablakhoz sétáltam, kinyitottam, majd csak azt követően dobtam félre a kispárnát, hogy a komódban alsógatya után kutassak. Pechemre az ajtó résnyire nyitva maradt, így a nő mindent láthatott.
- MI? Nem csinálok semmit, ajj ne már Dorcas. – Megláttam, hogy befelé pislog, így odalépve beljebb hajtottam az ajtót, s azután végre magamra kaphattam a gatyámat. Az alsó után egy farmer is párosult öltözetemhez és egy póló. Mezítláb sétáltam ki az időközben panaszossá vált Dorcashoz, aki még mindig falta a gumicukrokat.
- A csókra gondolsz? – Kifelé jövet még meglengettem a pólómat, majd eligazítottam, hogy normálisan álljon rajtam. Megcéloztam a konyhapultot, s megkerülve azt, két kávéspoharat vettem ki a szekrényből.
- Tejjel, vagy cukorral?- Multifunkcionális kávéfőző gépemen egyetlen gombot kellett lenyomnom ahhoz, hogy percekkel később iható, kellemes kávét fogyaszthassunk.
- Egyébként a szavaidból ítélve ki vagy éhezve. – Tekintetébe fúrtam pillantásom, s megtámaszkodva a konyhapulton, előre dőltem.
- Azt mondtad, hogy volt szex tegnap Markkal. Nem volt jó? – Kérdésemre nem előtte vártam meg a választ, mert a kávéfőző máris sípolni kezdett, így gyorsan odaléptem, s levettem a gépről a lefőtt kávét, hogy azt csészékbe töltsem. Pillantásomat azonban hirtelen a nőre kaptam , amint elkezdte sorolni azt, hogy miféle üzeneteket írtam neki. Hirtelen bevillant az éjszaka, amikor valóban írtam neki üzeneteket, de még a hangrögzítőjére is rábeszéltem. Azonnal leraktam a kávéfőzőt, s eszement gyorsasággal ugrottam oda, hogy kikapjam kezéből a telefonját.
- Add ide, add már ide…add ide. – Dorcas nevetve húzta el tőlem a készüléket, s meg kellett küzdenem azért, hogy kicsavarhassam kezéből a telefont. Amint ez sikerült, máris böngészni kezdtem benne, hogy megtaláljam az üzenetet és ki tudjam azt törölni.
- Ez..nem emlékszem ilyenekre, minek írtam volna neked ilyen üzeneteket?- Összeráncoltam a homlokomat, s gondolkodóba estem, hogy miért is írhattam efféle dolgokat. Hirtelen újabb felismerés villant fel elmémben.
- Bakker..Jane..- Riadtan pillantottam Dorcasra, s nem is tudtam, hogy elmondjam-e neki, mi történt. Csak részletek derengtek, többek közt az, hogy magammal rángattam a szobámba Janet.
- Lehet, hogy Janel is voltam tegnap este?- Furcsa, rémült fejjel pislogtam Dorcasra, miközben még mindig kezeim közt tartottam a telefonját.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dorci&Adci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorci&Adci   Dorci&Adci Icon_minitimeHétf. Szept. 15, 2014 8:25 pm

Nem álltam meg az első üzenetnél. Biztos voltam benne, hogy nem kizárólag egy írásbeli provokáció érkezett a tegnap este folyamán, némán sikító telefonomra.
– Nem is egy üzenetem jött tőled…
Ahogy megláttam a több tucat írás- és hangüzenetet, vigyorom egyre szélesedett arcomon ülve. Már a másodikat nyitottam meg, nem törődve az orrom előtt csészébe ömlő forró feketével, amit előzőleg csak tejjel kértem. Adrian az alkoholtól megfeledkezett barátságunk korlátairól, s tegnap este teljesen kiadta magát nekem.
Nem tudtam elfojtani először csak szakadozó kuncogásom, majd a hahotázás csilingelt a konyhai berendezések porcelánján. Ha Adrian nem ugrik közém, és a huszadik század vívmánya közé, akkor hastáji fájdalomról panaszkodva faltam volna a vallomást, könnyeimet törölgetve. Nagyon érdekelt, hogy a férfi mit hozott még ki magából.
– Ne, nehogy elmerd venni! El akarom olvasni az összeset! Minden feltüzelt bika-vallomásod érdekel! Adrian!
Úgy civakodtunk a konyha közepén, ahogy két rossz gyerek tenné a reggeli első bögre forró kakaóért. Nem csak engem érdekeltek módfelett az írások. Adrian megfeledkezve magáról, testsúlyáról, fizikai fölényéről, harcba szállt velem, és az erőszakos civakodás vége kiszámítható volt. A férfinél landolt a mobilkészülék. Hiába pipiskedtem, ugráltam, hogy észrevegyen, mi több, megszánjon, lehetetlennek tűnt.
Gyerekes hévvel kaptam az alkalmon, hogy arcába vágjam az elkerülhetetlent.
– Akkor majd megszerzem a te telefonod és azon elolvasom.
Megvártam, míg a férfi kapcsolt, hogy mire is készülök, s csak utána rohantam át szobájába, hogy elemelve az éjjeliszekrény tetejéről telefonját, azon kezdjem bújni az üzeneteket. Sikítva rohantam előle, s a kanapé mögött végeztem. Élveztem, hogy szemben álltunk egymással. Belevigyoroghattam a férfi arcába, anélkül, hogy galád tettével elszomorítana. Engem nem lehet megfosztani ilyen élményektől. Nem adtam fel… ezt Adrian is tudta. Mégis. Visszatérve a pult mellett feltett kérdéséhez, a panaszkodás előtérbe került, s elfelejtettem, hogy a telefont ott lóbáltam ujjaim között.
– Igen. Ki vagyok. A hüvelykujjammal megegyező méretei vannak a humánerőforrás menedzsereteknek. Nagyon gáz. A cég védjegye, hogy nem a méret a lényeg? Ki tudja McArthuré mekkora… vagy…
A mondatot szánt szándékkal hagytam nyitva, vigyoromból jól tudhatta, hogy akire gondolok, az ő maga. Eszem ágában nem volt megbántani. Egyszerűen csak cukkoltam, ha már abban sem engedte örömömet lelni, hogy visszaolvasom az üzeneteimet.
– Ki tudja, meg-e volt Jane… örülj, ha igen. Boldoggá tetted. Soha nem láttam még mosolyogni a csajt. Olyan, mintha csurig nyomták volna botoxszal az arcát. Na! Nem sértegetni akarom. De gondolj arra, hogy megvolt a napi jócselekedeted. Boldoggá tettél egy nőt. Sőőőőőt, a dilidokid is jól nézett ki. Többféle módon is elment az a nő… khm. Oké, rettentően ki vagyok éhezve. Ne nézz rám így, amiért mocskos a szám. Mark pocsék volt, Ad…
Feladtam a telefonokért folytatott küzdelmet, s saját akaratomból sétáltam a pulthoz, hogy belekóstoljak kávémba.
– Én mindent megtettem. De komolyan… nem bírok túljutni rajtad. Nekem volt egy pocsék menetem, amire emlékszek, neked két remek aktusod, ki tudja szorgos kezek közt hány orgazmussal és nem veszed a fáradtságot, hogy emlékezz. Féltékeny vagyok Adrian Joubert… és a féltékeny arcomat még sokáig nézned kell. Mert maradok reggelire. Olyan normális reggelire.
Kávéivás közben belevesztem a hűtőbe, s a reggelihez valókat kerestem. Ideje lett volna beköltöznöm, túl otthonosan mozogtam. S túl otthonosan éreztem magam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Dorci&Adci Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorci&Adci   Dorci&Adci Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dorci&Adci

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dorci&Ad - bad times

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-