KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Aisha Conlee  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Aisha Conlee  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Aisha Conlee  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Aisha Conlee  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Aisha Conlee  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Aisha Conlee  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Aisha Conlee  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Aisha Conlee  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Aisha Conlee  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Aisha Conlee

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Severiano Rosales
Severiano Rosales

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 56
◮ tartózkodási hely : Las Vegas, Los Angeles, Mexikóváros és ezek között bárhol.
◮ hozzászólások száma : 10
◮ join date : 2014. Sep. 21.

Aisha Conlee  Empty
TémanyitásTárgy: Aisha Conlee    Aisha Conlee  Icon_minitimeCsüt. Szept. 25, 2014 12:04 am

Aisha ’Pixie’ Conlee
Las Vegas, 1987.01.07Aisha Conlee  29zq7q0
27
Kaszinótulajdonos
Civilians
Lee Chae-Rin
Karakter személyisége
  Bájos arc, apró termet - ez a két külső tulajdonság egy édes, tüneményes lánykáról lennének elmondhatók.
Aisha kivétel.
Nála a külső megmaradt, ám a belső...
  Egykoron Ő is a jó kislányok táborába tartozott, egészen tizenhat éves koráig.


  Ha azt mondod nem, én azt mondom de. Ha megint nemet mondasz, megismétlem önmagam. Harmadjára próbálkozol meg nemet mondani, valamivel találkozik a fejed búbja, rosszabbik esetben az arcod.

  Nem ijedek meg az üres fenyegetéseitől. Hiába adod elő a nagyfiút, illetve nagylányt, ilyen esetben ajánlanék egy pszichológust, hogy vizsgálja már ki miért vagy egy mamlasz. A keménynek látszóaknak általában komoly lelki problémáik vannak, csak az üres fejükkel próbálják ezt elnyomni.

  Ha te így, én úgy. Ha te úgy, én így.
Nem, nem összevissza hadoválok. Ezzel csak azt akarom közölni veled, hogy nem cselekszem úgy, ahogy azt mások tennék. Azt teszem, amit jónak látok, nem azt, amit mások jónak tartanak.


Pozitív tulajdonságok:


Negatív tulajdonságok:


- 163 centi tömény rosszindulat. Csak neki lehet jó, és a férjének. Másnak nem.
- Eredetileg fényképésznek készült, ám mikor bevezették az éjszakai élet rejtelmeibe, egy új fejezet kezdődött el életében. A régi énje ezt valószínűleg visszacsinálná.
- Üzleti érzéke nem túl jó, ám mindig próbál hiteles lenni, még akkor is, ha tisztában van azzal, hogy nem jó úton halad.
- Imád játékgépezni, blackjackezni; egyáltalán nem függő, tudja hol a határ.
- A Pixie becenevet férjétől kapta, mert számára a lány egy igazi tündér volt.

Ki meghal, elfelejtik,
Az élőnél több a holt, a sok-sok csont, de hol?
Egy főre halott jut, nem egy, de millió,
Mind láthatatlan porrá lett ma már vajon?

Sacheverell Sitwell

- Özvegy: nála tíz évvel idősebb férjét nemrég, 2014 nyarán vesztette el. Öltözködésén is látszik, hogy gyászol. Szőke haját befestette feketére, ruhái nagyrészben feketék, s a sok sírástól való vörös szemeit napszemüveggel takarja el. - Másoknak azt mondja fényérzékeny.
A kemény énje háttérbe szorult, s jelen pillanatban a gyenge nőt látni rajta. Minden egyes nap küszködik azzal, hogy az alattomos énjét visszavarázsolja, több-kevesebb sikerrel. Mostanára kissé befolyásolható, hiszen férje volt az, aki az utolsó szó jogát élvezhette.
  Sötétedéskor minden nap kimegy a temetőbe, s egy-egy kártyalapot éget el férje sírjánál. Elvégre egy pakli kártya hozta össze őket...

  Különleges jegygyűrűje van: mikor megkérték a kezét, egy ezüst gyűrűt kapott, miben négy kő volt, a francia kártya szimbólumai: fekete pikk, piros káró, fekete treff és piros kőr.
A nászúton eltervezték, hogy magukra tetováltatnak egy gyűrűt, mondván, hogy az ő szerelmük örök, akárcsak egy tetoválás. Ráadásul azt még elveszteni sem lehet.

(Férje, Balthazar a mai napig él, s virul, ám Aishának erről fogalma sincsen.)
Történet vagy szerepes példa
2012 tavasza - A nagy találkozás

  Csak én vagyok, és a krupié, Jake velem szemben.
Jobb kezem mutató-, és középsőujja közt egy zseton, s azzal kocogtatom az asztalt, miközben azon gondolkodom kérjek-e egy újabb lapot 18-ra. Nagy dilemma, de inkább nem. Ez a baromarcú itt előttem bármennyire is azt próbálja sugározni, hogy kérjek, nem fogok. Tudom, hogy a következő lap miatt bőven meghaladnám a huszonegyet, ami számára lenne csak öröm.
- Elég! - lassan felpillantok rá, és hogy húzzam az agyát, egy újabb zsetont pakolok eddigi tétemhez.
Az osztó lapja egy nyolcas. Figyelem, ahogy felfedi az eddig nem látott kártyáját, majd örömömben felkiáltok.
- Nem lehetséges, hogy már az ötödik kört nyered meg! - morran fel krupié, s kissé idegesen kezdi el keverni a paklit.
- Ezt hívják úgy, hogy szerencse, apukám! Figyeld meg, hogy a hatodik is az enyém. De ne aggódj, tizediknél leváltalak, mert megunlak. - bevetve legcsábítóbb tekintetem, kacsintottam rá, s már vártam az újabb lapokat.

Eközben Balthazar irodájában

- A szőke szukát akarom! Hozd ide azonnal! - morran fel székéből, poharát az asztalára csapva, miközben egyik embere elindul, hogy megkeresse a célszemélyt.
- Rohadt kurva, kiesz itt a vagyonomból... - morog maga elé, majd egy újabb whiskeyt lehúzva várja, hogy megérkezzen a várva várt hölgyeménye. A kamerák mindent látnak, így hát Ő is.

  A háznál egy bubi, nálam pedig két négyes.
- Split és mindegyikre duplát! - jelentem ki magabiztosan, egy másodpercig sem elbizonytalanodva. Érzem, hogy ez a mai nap az enyém, és a sok zsetoné, ami nemsokára papírpénz formájában kerül zsebembe.
Hunyorogva pillant rám az ürge velem szemben, mintha érezné, hogy sántikálok valamiben. A nyerni vágyáson kívül semmi titkolnivalóm nincs.
  Mindkét négyesemre kapok kettő-kettő lapot. Az egyik végül 16, a másik pedig...
- BLACKJACK, köcsög! - örömöm kissé bunkóra sikerült, ám egy cseppet sem zavartatva magam elkezdek tapsikálni, végignézve, ahogy kapom a zsetonokat.
A tizenhatosomra tekintek, majd Jake szemeit bűvölöm. Szegény úgy néz ki, mint aki rettegne attól, hogy nem kap fizetést ebben a hónapban. Nem tehetek arról, hogy nem tud csalni, mint ahogy a krupiék nagy része.
Kicsit talán megsajnálva, eközben mégis a nyerésre gondolva, kettő zsetont dobok a kártyáimra.
- Lapot! - utasítom kis barátom, mikor egy óriási mancsot érzek vállamon. Mit sem törődve ezzel, izgatottan várom a végeredményt, mikor valami, illetve valaki búgni kezd a fülembe.
- Majd később, most velem jössz. - az illető belemarkol a vállamba, így próbálva engem leszedni a székről. Sikertelenül.
- Kopj le, ez itt az én asztalom. - kezemmel leszedem az idegenét vállamról, mire ő ismét bepróbálkozik.
- Kussolsz, és jössz. - hangja erőteljesebbé válik, tenyere ismét vállamon, ám ezúttal a másikon.
- Kórház, második emelet. - dörmögöm magam elé, egy fikarcnyit sem törődve azzal ki áll mögöttem.
Hogy mire céloztam mindezzel? Természetesen a fülészetre.
  Amint ezt kimondom, szó szerint lerángatnak a székről. Kezeim hátam mögött összefogva, az öltönyös ember úgy szorít, hogy lassan behorpad a csuklóm.
- Pont az ilyen kis rohadékoktól akarjuk megtisztítani ezt a helyet. - dörmögi, majd bekísér egy irodába, ahol egy úriembernek nem mondható egyén van.

  Nagy, és kényelmesnek látszó bőrfotelben egy nyurga fazon, már csak egy birman macska hiányzik öléből, amit cirógathat, miközben próbál komolynak, és rettenetesen befolyásosnak tűnni. Persze asztaláról nem hiányozhat az italos pohár, amit szerintem hatszor megszabadított a whiskey borzalmas színétől. Mert ugye az italos üveg hegyekben áll asztala mellett. Kezével legyint kettőt, jelezve az emberének, hogy elengedhet.
  Lassan végigmér, szúrós tekintetével próbál megölni, de gyilkolás helyett csak egy kérdést vág hozzám.
- Mi a titkod, szajha? - feláll, két lépést odébb lép, s tovább bámul rám.
- Maga meg miről beszél? Nincs semmiféle titkom. Egyébként se kötném arra a pinokkió orrára. - lazára véve a figurát, karba teszem kezeim, s kissé lenézően pillantok beszélgetőpartneremre, mire ő közelebb lép, s nyakamnál megragadva a falhoz nyom.
- A kérdésemre válaszolj, te cafka. Nem létezik, hogy zsinórban ennyiszer nyerj. - alig kinyitva a száját préseli ki magából a szavakat.
- Csak szerencsés vagyok. - elkerülve a vele való szemkontaktust, nézek jobbra, balra, fel, le, mire irhám próbálom menteni.
- Adjon egy paklit. - nyújtom tenyerem, várva a kártyákra, majd miután elenged, s megkapom a kártyákat, jól összekeverem, mindvégig a nagyfőnök szemébe nézve. Az asztalára csapok két lapot, majd egyet elém színnel felfelé, míg a másik egyelőre titok.
  Neki tizenhét, nekem egyelőre egy kilences. Rákönyöklök asztalára, s felpillantok rá, várva az ítéletre, hogy most mi legyen.
- Elég. - dörmögi, s hangján érezni, hogy vannak kételyei.
Elmosolyodom, majd felfordítom a lapom, mire egy tízes bukkan fel.
- Tizenkilenc. Ház nyert. De látja, szimplán szerencsétlen. Nem kell ide a buhera. - jegyzem meg teljesen komolyan. Eközben látom ezen az állaton, hogy forr az agyvize. Vörösödik, s egy ér dudorodni látszik homlokánál. Ökölbe szorítva egyik kezét próbálja visszafogni magát attól, hogy megüssön egy nőt. Az előbb meg majdnem megfojtott.
  Pár óriási sóhaj után valami felcsillant a szemében. Valami ötletszikra jelenhetett meg nagy fejében, mert arckifejezése teljesen megváltozott. Hirtelen nyugodt, s higgadt lett, hangneme jóval barátságosabbá vált.
- Idefigyelj. Van egy ajánlatom számodra... - leül foteljába, kezével jelzi, hogy foglaljak helyet vele szemben.
Azóta nem ejtette ki a kurva szó egyik szinonimáját se rám...



2012 nyarától történtek - röviden

  Az első találkozásunk Balthazarral mondhatni remekül sikerült, még ha ezt akkor, s abban a pillanatban nem így gondoltam. Felkért, hogy dolgozzam krupiéként a kaszinójában. Minden egyes lépésemet, játékomat figyelte. A pénz, csak úgy dőlt neki, ő boldog volt. Én meg fizetésemelést kaptam, így tett boldoggá. Eleinte.

  Nem szeretnéd te sem, hogy részletezzem a köztünk történteket, elég ha annyit mondok, hogy a felesége lettem 2013. június 23-án.
Az esküvőkor nem csak a szertartáskönyvet írtam alá, hanem egy szerződést is, miszerint Balthazar kaszinójának altulajává válok. Nincs is szebb egy pár által működtetett dolognál...mindaddig, míg az egyik fél fel nem hagy ezzel.
Még ha akaratán kívül is teszi ezt, teljesen váratlanul. - Balthazar eltávozott az élők sorából.
Ezt úgy tudtam meg, hogy egyik biztonsági emberünk - aki a legjobb barátaink egyike -, közölte velem kegyetlen hírt, s egy levelet nyújtott át nekem, miszerint az egész kaszinó az enyém, s próbáljam kikészíteni a konkurenciát, a szomszédban.
Abban a pillanatban zokogtam, össze-vissza csapkodtam, dobálóztam. Akkor sem tudtam, s most is képtelen vagyok felfogni, hogy az ember, akit a világon legjobban szeretek (illetve szerettem...de utálatos egy szó ebben a formában), nem lehet már többé velem. Soha. Ráadásul egy egész kócerájt hagyott a nyakamon. Egyedül nekem ez sok, de muszáj vagyok tartani a frontot, ha nem akarok elszegényedni. A konkurenciát el kell távolítani, be kell zárni, s a lehető legtöbb pénzt megszerezni az elvileg ártatlan,s csak szórakozni járó emberek zsebéből.

  Northman kaszinó, hogy robbannál fel magadtól! Járna ott egy arab, s rejtene el egy bombát! Lehetőleg a főnök alatt!
Kerüljön az életembe...de eltávolítalak a térképről!
Remélem keresed már az új kontinenst, ahol letelepedhetsz a nyomorult kaszinóddal!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Aisha Conlee  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aisha Conlee    Aisha Conlee  Icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 12:25 am

Elfogadva!
De jó lehet az a gyűrű *-*
És mint már mondtam... megfogott a volt férj személye, de nem merek lecsapni rá, mert.. hosszú sztori Very Happy
Azt hittem, hogy kicsit megmutatod milyen a pici a bors, de erős dolgot.. fizikálisan is, na de azt majd játéktéren is megkukkolhatom xDDD Ttszik a sztori és a karakter is érdekes lesz én úgy hiszem. Szívem szerint beraknálak a függők közé, még ha tudod is, hol húzódnak a határok XD Kártyásunk, aktív, még nincs XD

Várom, hogy milyen bonyodalmakba fogsz majd belekeveredni és kinek kell a segítségedre sietni Wink

Üdv köztünk, foglalj avit kérlek, aztán szabadítsd rá magad valakire Razz
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Aisha Conlee

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-