KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
You can hate me - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 You can hate me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 31, 2014 5:31 pm

- Nem, nem kínait. – nézek vissza a terített asztalra – így… - utalok a célra de aztán kiütközik még egy mosoly. – Még gyerekkoromban. – lököm fel magam, azzal kezem keresi a villát.

Hogy a Föld még forog e?? Igen, remekül megvan, párosítja a gyomromat, de mégis valami azt súgja muszáj. Tömködjem le ezt a szart a torkomon.
Újabb kérdések. Nem mintha egy percig is zavarna, elvégre azért van itt vagy nem??

- A kötelezőn kívül mint látod nemolyan nagy itt a nyugalom. – hazudok. Én vagyok az aki nem kér belőle, régen még voltak nagy bulik, piadobálás meg egyéb ínyencségek, de egy ideje már én vagyok az akit ez nem érdekel.

- Talán meguntuk hogy a kis tyúkok folyton el akarnak kapni minket.. -  a hangom nyugodt, szokatlanul az miközben lassan enni kezdek, de eltart némi időbe mire ténylegesen is letúrok a torkomon néhány falatot. – Tíz év után, idővel megszokod a börtönödet. – a korábbi mosolynak már hűlt helye, de kurvára nem is lógatom az orromat. Nem érdekel. Megszoktam. A magányt és a néma kuss sötétséget.

- Viszont te tetszel nekem jeges lány.. – találok vissza a szemeibe, újabb mosoly, de nem kérődzök bele, már rég letoltam rendesen azt az utolsónak tűnő mélyreható falatot. – Meghoztad az újabb ihletet. – sóhajtok bele egy félerővel, végül is, hogy is mondta Grid? Vérfrisssítééés.. Igen. Határozottan ezt én is érzem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 31, 2014 8:59 pm

Egy halvány mosolyféleség rándul fel az arcomra, ahogy Ville a gyerekkort említi. Gyerekkor… Ez a szó emlékeket hoz felszínre. A múlt rémeivel együtt.
- Ha gondolod, máskor is ebédelhetünk együtt. – mondom szelíden rámosolyogva Ville-re.
Nem bámulom, de látom, hogy megküzd az étellel. Nekem ilyen problémám nincs. Az éhség nagy úr. Kiélvezem alaposan az összes falat ízét. Nem sietek. Ráérősen fogyasztom az ebédem.
A kis tyúkokra halk, rövid nevetést hallatok. A tízévnyi börtönre viszont megáll a villa a kezemben, és csak nézek Ville-re, mintha bele szeretnék látni. Mélyebben. Meg lehet szokni az ilyesmit, de valóban élvezi? Kétlem. Ez egy magányos, élettelen hely. Ideje egy kicsit kimozdulni ebből a börtönből.
- Mit gondolsz, elég jól leszel ebéd utánra ahhoz, hogy ne hányj nyakon? – duruzsolom sejtelmesen somolyogva Ville szemébe. - Van még kedved motorozni?... A bukó alatt senki nem fog megismerni.
Mint barát hívom, nem mint nő. És nem hiszem, hogy visszaélne a helyzettel, míg belém kapaszkodva kell ülnie mögöttem.
A „jeges lány” megnevezés néma nevetést csal az ajkaimra. Mi tagadás, nekem meg ez tetszik. Így még senki nem hívott.
- Ennek örülök. Legalább te látsz pozitívumot abban, hogy közétek kerültem.
Na, igen. Remélem idővel a többiek is megenyhülnek. Jó lenne. Valamiért úgy érzem, Vespa a legkeményebb dió a bandában, és ő még okoz nekem bőven kellemetlen pillanatokat.

/ Köszönöm a játékot!  nyauu  You can hate me - Page 3 Motorcycle10 /
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 04, 2014 12:27 am

Közös ebéd... Talán felbukkan egy kóbor mosoly az arcomon, de még szoknom kell a gondolatot. Furcsa hogy itt van velem.. Hogy bárki itt van velem, nem egyedül vagyok. Mégis valahol tetszik az érzés...

Amíg eszik, nemigen figyelem. Nem mert nem vagyok kíváncsi rá, sokkal inkább koncentrálok a lényegre, hogy a kaja bennmaradjon és ha már sikerült letuszkolnom a torkomon, ne dobjam vissza ki a whiskyvel. Kár lenne érte...
A következő szavai mégis megakasztanak. Még a kaja is megáll a számban ahogy ráfigyelek, talán eljátszom a gondolattal, de akkor a gyomrom vesz egy visszaütemet, és rájövök hogy ez halott próbálkozás.

- Kösz... talán majd máskor. - szaggatom, aztán újra rágni kezdek - De ne szívd mellre, nem miattad. - ez nyilvánvaló. És lefogadom hogy ő is látja a lényeget, de amit meg én látok az...
Na igen, tények és valók. Tetszik nekem és nem is szoktam ezt titkolni, a tudomására hozom, csak mert így van.

- Többet is mint hinnéd.. - ezt már csak dünnyögöm, mert a kaja.. a pia.. és az anyag tékozló hiánya olyan szinten csap össze, hogy egyből kiüti a tudatom. - Viszont ha most nem haragszol.. - tolom fel magam az asztal mellett, de meghagyom azt a pár pillanatnyi néma csöndet - Én kidőlök. Jobb lesz.. - nanáhogy jobb! - A kaját meg... köszönöm. - intek az egészre, tényleg jól esett. - Majd meghálálom... - persze hogy meg. - Valahogy... - sóhajtok bele, de ha megértett ha nem, még egy pillantás a szemeibe, azzal megcélzom az ajtót, és kimászok vissza hogy elvágódjak az ágyon. És hogy a hányás?? Majd eltakarítja Grid kis... cserkészcsapata, vagy aki akarja, engem hívogat a sötét.. és egy visszamaradt félálom emléke. Szerettem azt az álmot...



/Szintén kösssz.. egy élmény volt! Wink/


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



You can hate me - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

You can hate me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-