KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Holló Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Holló Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Holló Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Holló Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Holló Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Holló Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Holló Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Holló Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Holló Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Holló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Holló
Holló

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : In The Darkness
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Oct. 06.

Holló Empty
TémanyitásTárgy: Holló   Holló Icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 2:39 pm

Holló – Alex Kraven
Springfield, 28.09.1980.
34
Sorozatgyilkos
Civilek
Brandon Lee

Karakter személyisége
Pozitív tulajdonságok:
Pszichopata, eszelős, neurotikus, kiszámíthatatlan, a hangulata gyorsan változik, a végletek embere, elvont, az elméje teljesen el van borulva, hangokat hall.
Van humora, szeret játszadozni és ijesztegetni, művelt, óvatos, precíz, zseniális.

Negatív tulajdonságok: Hahahaha…
Nem mindig végzi ki azonnal az áldozatait. Egyesek nagyon megszenvedik a vele való találkozást, mielőtt kilehelnék a lelküket. Neki speciel tök mindegy, ő élvezi, hogy kínozhat.

Egyebek:
- Válogatott módszerekkel dolgozik. Mikor milyen kedve van.
- Gyakran beszél rébuszokban, vagy idéz irodalmi művekből.
- A nőket különösen gyönyörűnek és csodálatosnak tartja; ezért vadászik főleg rájuk. Nem szokta őket megerőszakolni, neki is van szíve. Cool
- Másik gyengéi a depresszív, életunt emberek. Rajtuk örömmel "segít". Ösztönösen megérzi, ha valaki belefásult az életbe, és a nyomába szegődik.
- Éjszakai lény.
- Ritkábban használt beceneve: Lélektolvaj


Does it depress you? To know how alone you really are?


„Szörnyű szemmel ül a Holló, alvó démonhoz hasonló
Míg a lámpa sávja omló fényén roppant árnya száll,
S lelkem itt e lomha árnyból, mely padlóm elöntve száll,
Fel nem röppen – soha már!”
Edgar Allan Poe: A holló


A lány mögött bezárult az éjszakai szórakozóhely ajtaja. Odabent úgy érezte, az épület inkább elnyeli, mint megvédi. Menekül. De ki, vagy mi elől? Napok óta úgy érzi, mintha egy árny settenkedne a nyomában. Ma végül megmutatkozott előtte ez az ördögi valami, amiről eddig csak azt hitte, városi legenda, amivel a srácok riogatják egymást.
A holló. Most érte is eljött.
A közelben ácsorgó, bámészkodó férfiak alaposan megnézték maguknak az összes porcikájában reszkető feketeruhás szépséget.
Tett néhány bizonytalan lépést a vörös csempékkel kirakott, alulról megvilágított táncparkett felé, s besodródott a tömegbe. Elviselhetetlennek megélt, förtelmesen rossz közérzet és egyre fokozódó halálfélelem tört rá. Szíve szaporán vert, a gyomra émelygett. Szédült, arca kipirult, és a torkát kemény gombóc zárta el miközben testében hőhullámok váltakoztak.
Már megbánta, hogy megváltásért fohászkodott. Nem egészen ilyennek képzelte. Gyűlölt űzött vad lenni.
Ki akart jutni a táncolók sokaságából. Szemét bántották az éles fényvillanások és a hangulatvilágítás vibráló színei. Attól félt, ha megfordul, a holló ott fog állni mögötte. Elveszettnek érezte magát a levegőtlen emberlabirintusban. Megállt ott, ahol volt. Habár körbe-körbe örvénylett körülötte minden, erőt vett magán, és megpördült. Üldözője, a furcsa fickó fehér ábrázata helyett azonban csak egy bőrfejű punk ugrált előtte drogoktól leépült, bamba képpel.
– Nem taláááált! – nyekeregte a rögeszmés kuncogás a lány fülére hulló, selymes, szőke hajtincsekbe.
Jenna utoljára vett lélegzete bennrekedt a tüdejében. Tekintete a tér egyetlen pontjára szegeződött. Idegei kötélként feszültek.
Emberek homályossá váló sziluettjei hömpölyögtek körülötte. Az idő lelassult, végül megrekedt a medrében. Érthetetlen szavak özöne és szárnysuhogás egyvelege tompította Jenna éber tudatát.
– El... elkábítottál… – sóhajtotta erőtlenül.
– Én így szeretem csinálni. Már amikor. – hallotta a kéjes suttogást a másik fülében, ahogy a holló áthajolt oda.
– Mit… mit akarsz tőlem?... Rémisztgetésből élsz?
– No, lám, a kicsi szemfüles Jenna. Miből jöttél rá, mondd?
– Meg fogsz… ölni? – hebegte a lány elveszve a valóság és a hallucináció között.
A holló rideg nevetése üvegkaromként karcolta végig a lány hátán a bőrt.
– Megígérem… nem fog fájni. Már nem tart soká a szenvedésed, szerelmem. – a férfi rejtelmes hangja körbeölelte Jennat. Kezei a karcsú csípőre siklottak és gyengéd erőszakkal maga felé fordította a lányt. - Ó, imádom, amikor a bizonytalanság ott remeg a tekintetedben.
Jenna nem volt biztos benne, hogy jól hallotta minek nevezte a holló. Hányinger és undor fogta el. Már-már fullasztotta a fickó önelégült vigyorfoszlánnyal dekorált jelenléte. Mégis epekedett érte, szinte vonzotta a tekintetét. Rémisztette a közelsége, ugyanakkor valamely megmagyarázhatatlan oknál fogva vére lelkesebben kezdett zúgni ereiben. Izgalom? Félelem? Vágyódás?
A rejtélyes férfi ravaszul fénylő lélektükrei alatt nem szűnt a baljós, finom mosoly.
A lány csigolyáin végigzongorázott a csalóka borzongás.
A holló enyhén leszegte az arcát, mosolya ettől még kegyetlenebbnek hatott. Hideg tekintete kifürkészhetetlen gondolatok szikrázó tükre volt, Jenna mégis felismerte bennük a vadászösztönt. Veszéllyel kecsegtető közelségét csábítónak találta. Elméje egyre csak tompult. Pislogott párat, mire a férfi eleresztette, s mint a forró sóhaj, beleveszett a tömegbe. Egyetlen szemvillanás alatt tűnt el.
A lány alig fogta fel a történéseket. Kiódalgott a tömegből és szédültében a bárpultnak tántorodott. El volt keseredve, hogy nem lel boldogságra, szeretetre, válaszokra, megértésre. Szorongott és lélekben reménytelenül kimerült. Rettegett a hollótól, de titkon hozzá fohászkodott, hogy ragadja el.
Tudta, nem éli már meg a reggelt…


based on: TILLIE AT CAUTION <3


A hozzászólást Holló összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 06, 2014 6:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Holló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló   Holló Icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 3:09 pm

Elfogadva!
Üdvözletem!

  Húha. A pozitív annyira nem is pozitív. Bár egy ilyen karakternél létezik egyáltalán olyan? Vagy csak nézőpont kérdése? Very Happy

  Le vagyok nyűgözve. Hogy őszinte legyek, egy kicsit véresebb dologra számítottam, no meg arra, hogy Jenna nem ússza meg ilyen könnyen. Ha fogalmazhatok így. Ennek ellenére imádtam az egész történetet, és azt, ahogy fogalmazol.
Nagyon tetszik maga a karakter. És mindkét becenév remekül passzol hozzá.

  Kíváncsi vagyok a durvább módszereidre, de remélem nem engem találsz be az utcán. Bár, nem vagyok nő, úgyhogy úgy tűnik megúsztam.

  Nyomás avit foglalni, és máris mehet a menet!

Főoldal || Avifoglaló || Karakterkereső || Játékostárs kereső

U.i: No, it doesn’t depress me. I’m fine by myself. Razz
U.i2: Az idézetért hatcsillagos ötös!
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Holló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló   Holló Icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 3:20 pm

Végre egy hivatalos sorigyilkos! xD Lesz kire vadászni a rend őreinek! Cool Épp készül egy rendőrnénim, aki ilyen elmebetegekre szakosodott, szóval talán majd el is rabollak egy körre! :"D Üdv itt! Holló 3853069790
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Holló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holló   Holló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Holló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-