KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
NoeLena Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
NoeLena Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
NoeLena Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
NoeLena Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
NoeLena Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
NoeLena Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
NoeLena Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
NoeLena Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
NoeLena Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 NoeLena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

NoeLena Empty
TémanyitásTárgy: NoeLena   NoeLena Icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:22 pm

Dear Lena,
Show me the way!
  L ássuk csak röviden hogyan kezelik a helyieket a reptéren…
- Maga menni kapu, és keresni London. - kezdi magyarázni egy, még az elején kedvesnek látszó hölgyemény.
Kár, hogy megszólalt. Ráadásul még kalimpálva mutogatja is a dolgokat, mint egy idióta kölyöknek.
- Rendesen beszélek és értek angolul, cseszd meg! - szinte kitépem a kezéből jegyemet, és haladok is tovább a beszállókapuhoz.
  Szegény nőci köpni-nyelni nem tudott abban a pillanatban, de akinek nem tanítják meg, hogy hogyan kell bánni a leendő utasokkal, az vessen magára.


  Gyerekkorom legnagyobb álma volt az, hogy egyszer eljuthassak Londonba. Akkor furdalt a kíváncsiság, hogy mégis mi a fenétől olyan hírhedtek azok a piros buszok. Emeletesek, az oké, de más színben előfordulnak Korában, s Vegasban is. De nem, állítólag annak hangulata van, ahogy a telefonfülkéknek is.
Kérdem én, ki a picsa használja ki azokat manapság?! A graffitiseken kívül...
  Mivel bőven megvolt a pénzem arra, hogy eljöhessek ide, nem cicóztam, máris két hétre foglaltam magamnak jegyet, s szállást az egyik főtér környékén. Bátyám - hála a jó égnek - nem akart velem jönni, mert félt, hogy elkapják a reptéren.
Chhh, kis beszari. Mondjuk neki jóval több félni-, és takargatnivalója van, mint nekem, de attól még beszari.
  A rövidnek tűnő út - ami valójában olyan tíz órás volt, de miután felszálltunk, úgy egy órán át Mahjongoztam, majd egyszercsak valaki dörmögő hangjára ébredtem - nem tett jót nekem. A tömeg meg végképp nem, mikor leszálltunk. Mindenki csak háborgott az előtte, mellette, mögötte levő miatt...mondjuk én is, de ez nem meglepő nálam. Az lett volna szokatlan, ha mindenkire mosolygok. Akkor aztán valóban megártott volna a kis hajnali/délelőtti szunyóka.
  Kiérve a reptérről máris egy taxiba vágtam magam, s csomagjaimat, majd kipakoltattam magam a Trafalgar téren. Annyi eszem nem volt, hogy a hotel előtt dobassam ki magam….így hát most bízom abban, hogy egy köpésnyire lesz a szálláshelyem.
  Nem szeretek jópofizni senkivel sem, turistát játszani egyszerűen ki nem állok, de muszáj leszek valakit megkérdezni, hogy mégis hol a tökömbe van a hotel, ahol szállást foglaltam. A taxi elhozott a térre, ezzel eddig nincs is baj…

  Nem. Először egyedül próbálok elindulni, aztán ha egy másik városban kötök ki, majd akkor kezdek el pánikolni, és segítséget kérni. Talán.
  Telefonom táskám zsebében, kikapcsolva, és baromi lusta vagyok azt előrángatni, így az őskori megoldásnál maradok; térkép. Állítólag minden szálloda, étterem, bolt rajta van, de engem csak egy valami érdekel...hogy hol fogok sziesztázni esténként.

  Hátamon egy méretes hátizsák, magam mögött húzom a bőröndöm, míg szabad kezemmel a térképen próbálok kiigazodni (le sem tagadhatnám, hogy idegen vagyok ezen a környéken), amit még a reptéren csórtam. Hogy kiterítsem teljes méretére, meglóbálom párszor, akárcsak egy zsebkendőt, mire azt veszem észre, hogy nekimegyek valaminek. Vagyis valakinek. Kivételesen talán örülök, hogy egy emberrel ütköztem...nem mintha egy villanyoszlop kellemesebb lett volna, de ez a lány talán többet tud nekem mondani, mint az oszlop tenné.
- Bocs, nem láttalak ettől a szartól. - mormogom magam elé, miközben összehajtom ezt a rettenetet a kezemben, s a vörös hajú szemébe nézek.
- De ha már így neked vetődtem, elárulhatnád merre van ez a Corin... - nyúlok zsebembe egy cetliért, mire felírtam a hotel pontos nevét.
- ...ez a Co-rin-thi-a hotel. - lassan mondom ki nevét, mert saját macskakaparásom is alig bírom elolvasni.
- Corin...ó bazdmeg, még itt is a szomszéd neve van, vagy ahhoz hasonló. Soha nem fog kilépni éltemből az a nő! Soha!
  Ideges, pontosabban feszült vagyok. Soha nem voltam, és nem is vagyok kedves, de ha ez a lány most azon fog fennakadni, hogy milyen a modorom...akkor leszájkaratézom, és megyek tovább utamra - ami egyelőre a semmibe vezet.

I may say thanks later.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lena Burke
Lena Burke

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ hozzászólások száma : 70
◮ join date : 2014. Sep. 02.

NoeLena Empty
TémanyitásTárgy: Re: NoeLena   NoeLena Icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:59 pm





Lena & & Noel

I'M JUST A GIRL






Ügyet intézni kellett jönnöm. És miután elintéztem az unalmas papírügyeket úgy gondoltam maradok még egy kicsit és meglátogatom a Trafalgar tér galambjait vagy lógatom a lábam egy kicsit, ebben a tikkasztó hőségben. Még hogy London hűvös hely, mindenki tudja ezt egyedül neki felejtettek el szólni erről. Sok itt a nyüzsgő turista ezért az itteniek kicsit elszoktak innen. Ha már itt vagyok, mindig elcaflatok ide, szórok a madárkáknak egy kis morzsát, nézem ahogyan játszadoznak, majd hazamegyek. Szép hely, de unalmas annak, aki itt nőtt fel. Veszek magamnak is egy édes süteményt és azt majszolva sétálok. A hőség már-már elviselhetetlen. Végre a térre érek, átgázolok sűrű bocsánatkérések közepett egy furcsa nyelven beszélő társaságon. Majd odaérek a szökőkúthoz minek szélén megannyi fiatal kuporog. Lecsüccsenek én is egy szabad helyre és szórni kezdem a galambocskáknak az ebédet. Hamarosan majd százan nyüzsögnek előttem. Kisgyerekek nagy örömére, akik boldogan vetik magukat a galambtengerbe. Hamar elfogy a süti, én pedig jó környezettudatos helyiként elsétálok a kukához kidobni a zacskót. Visszafele egy cuccokkal megpakolt srác ütközik belém oldalról. Felháborodva horkanok fel, de látva bénázását a nyamvadt térképpel meglágyul a szívem.
- Semmi gond, Túlélem!
Vigyorgok rá bíztatón. Megesik rajta a szívem és nagyon megörülök, mikor megkér segítsek, nem akartam tolakodni ezzel. Sokan nem szereti errefelé ha segítséget ajánlunk fel.
- Szivesen segítek! Először is fejjel lefele fogod a térképet…
Kapom ki kezéből a papírt és helyes irányba fordítva vissza adom neki. Nevetgélni kezdek arcán, ahogy kiül rá a felvilágosodás mikor hirtelen értelmet nyer az utak szötte pókháló.
- Így már egyszerűbb lesz. Vagyis, elég bonyolult elmagyarázni, mivel elég messze van innen.
Fürkészem, az utak katyvaszát. Ha én most elmagyarázom neki a felét elfelejti mire végzek. Nem erőszakolom a taxit, bár tény, hogy megkönnyítené az életét, nah mindegy nem kioktatást kért hanem útmutatást. Fény gyullad agyamban.
- Mennyire bízol meg egy vad idegenben?
Kérdelem eszelős csillogással szememben, kirobbanó energiával. Gyorsan elmagyarázom neki mire gondoltam, mielőtt valami rosszra gondolna.
- Itt van nem messze a motorom, szívesen elfurikázlak a szállodához!
Természetesen egy fityinget nem kérek majd a fuvarért, épp a taxi elkerülése végett ajánlottam fel neki. Én persze, ha a helyében lennék nem biztos, hogy felülnék egy vadidegen mögé a motorra, de csak nem tűnök annyira veszedelmesnek, hogy ne lehessen bennem megbízni egy mindössze pár perces útra.


NEKED: Noel Kuushi → TEMPLATE BY: [You must be registered and logged in to see this link.] → Megjegyzés: Nice to meet you!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

NoeLena Empty
TémanyitásTárgy: Re: NoeLena   NoeLena Icon_minitimeSzer. Okt. 08, 2014 5:42 pm

Dear Lena,
Show me the way!
  Azt sem tudtam, hogy egyáltalán egy helyinek, vagy egy turistának ütköztem. Nem is érdekel igazából, csak tudja hol van az, amit keresek, aztán mehet tovább útjára. - Igen, megengedem neki.
- Héhahó! - nyúlnék a térkép után, mintha az akkora kincs lenne, de máris visszakapom. Az angolok elvileg a kedvességükről híresek, de úgy tűnik valaki hiányzott akkor, mikor azt osztogatták.
- Most komolyan ennyire hülyének nézel?! - sóhajtva, szemem forgatva gyűröm össze a térképet, majd galacsinná gyúrva azt, hajítom bele a nem messze levő kukába - vagy sokkal inkább arrafelé.
- Ééééééssss, nem talált! - hiába, magasságom ellenére sosem érdekelt a kosarazás.
Kérdésére felkapom a fejem. Nem tudom melyik általános iskolát hagyhatta abba, ha ekkora baromságot kérdez. Lány létére, jesszusom!
- Általában semennyire, de most kénytelen leszek, asszem. - vetek rá egy furcsa pillantást - amolyan ,,Jézusom! Te még élsz?! félét -, majd hunyorogva végigmérem szemeimmel, s megvonom vállam. Nem mintha egy ilyen vöröskétől kéne tartanom, de ha már csak magamból is indulok ki, nem árt az óvatosság.
- Miért, fordított esetben te megbíznál bennem? - lássuk csak mit felel ez a lányka. A fél fejem rá, hogy helyeselni fog.

  Szemöldököm homlokomra szalad mikor meghallom a motor szót. Remélem ezt csak egy viccnek szánta, így hát megengedek magamnak egy vigyort felé.
- Na, így már aztán pláne nem bízok senkiben! - halkan felnevetek, és nem magam miatt, hanem a lány miatt. Előttem van a kép, ahogy ő meg egy motor...na persze. Én meg átúsztam az utat Vegasból Londonig félkarral.
Ám legyen, úgy teszek, mintha elhinném, hogy valóban mocizik. (Ettől függetlenül magamban mindvégig röhögök ezen.)
- A bőröndömet melyikünk nyakában képzelted el, hm? Vagy azt húznám majd magam után, míg el nem kopik a kereke? - tipikus nő...előbb szólal meg, mintsem gondolkodna. Fiú létemre meg nekem kéne felvilágosítani arról, hogy milyen butuska, mi?
Höhöhö...
- Figyelj, van két lábam. Bőven megelégszem azzal, ha azt mondod menjek balra, jobbra, előre, hátra. Állítólag itt van a környéken ez a… - ekkor felkapcsolódik a láthatatlan villanykörte a fejem fölött. Hát a piros busz. A PIROS BUSZ!
- A piros emeletessel mennyire van messze? - témát váltva kapom le hátamról a hátizsákom, majd annak aljára túrva előkapom pénztárcám.
  Bemelegítésnek én azzal is megelégednék, ha a tér körül mennénk egy kört. Legalább majd elmondhatom a bátyámnak, hogy már az első perctől igazi turista voltam és nem a fenekem nyomát akartam örökre otthagyni a hotelszobámban levő fotelen.
Ettől függetlenül; ami késik az nem múlik...

I may say thanks later.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lena Burke
Lena Burke

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ hozzászólások száma : 70
◮ join date : 2014. Sep. 02.

NoeLena Empty
TémanyitásTárgy: Re: NoeLena   NoeLena Icon_minitimeCsüt. Okt. 09, 2014 9:19 pm





Lena & & Noel

I'M JUST A GIRL






Tombolni kezd a srác, aminek oka számomra nem nyilvánvaló. Hát én menten itthagyom! Állok egy percet még miután kitombolta magát. Nagy levegő, kifúj. Ne harapd le a fejét! Mi ártott neki az a nyamvadt papír? Légies mozdulatokkal az elhajított galacsin után indulok, mielőtt lekapnám csinos kis buksiját a helyéről, és egy csuklómozdulattal kihajítom a térképet a kukába, majd vissza sétálok hozzá.
- Nem nézlek hülyének, csak megfordítottam, hogy egyszerűbb legyen. De sajnálom, hogy meg mertem tenni! Le sem tagadhatnád, hogy Amerikából jöttél!
Mérem végig durcásan. Stílusa, öltözéke, ami a legújabb divat elárulja, na meg akcentusa, hiába hallani csak minimálisan. Sóhajtok egyet és szemforgatva elmosolyodok utána. Magamban persze sírva nevetek rajta. Annyira szerencsétlennek tűnik így táskával bőrönddel és egy fejjel lefele térképpel.
- Na, jó a bőröndöt elfelejtettem...
Szégyenlősen bámulok le a kőre. Tényleg képtelenség bőrönddel motorozni. Látszik rajta mennyire butának tart, ez kicsit kellemetlenül érint. Végigfuttatom agyamon az útvonalat.
- Kb negyed óra oda az út a busszal, de csak mert kerülővel megy. Akár indulhatunk is a megállóhoz.
Elmondom neki hol szálljon le aztán mehet isten hírével. Első benyomásra nem nyerete el a tetszésem. Nagyképű amerikaiak. Nem mutatom véleményem, kedvesen vigyorgok ra és hangom is olyan nyugis, nehogy rosszul érezze magát ismét. Kicsit azért fáj, hogy nem bízik bennem. A motor hallatán szinte pedig elsápad.
- Most komolyan ennyire bénának nézel?
Hangsúlyozom ugyan úgy a mondatot ahogy ő az imént.talán a nők nem motorozhatnak jól?! Áhh felesleges ezen felhúzni magam.
- Szép az a szálloda nagyon! A tetejéről sokfelé ellátni! Most jut el kérdése tudatomig. Megbíznék benne? Csak ha nincs más választásom...
- Amúgy igen megbíznék benned. Kedves arcod van!
Mondom ki gondolataimat végül kissé felszegett arccal.
- És szerintem nekem sincs olyan ijesztő képem.
Elbűvölö vigyort dobok neki aztán arcom egyhangúvá válik kezemet nyűjtom felé.
- Lena Burke. Tessék így már nem vagyok idegen


NEKED: Noel Kuushi → TEMPLATE BY: [You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

NoeLena Empty
TémanyitásTárgy: Re: NoeLena   NoeLena Icon_minitimePént. Okt. 10, 2014 8:05 pm

Dear Lena,
Show me the way!
  Mindig hangoztatom, hogy átok ül rajtam. Vagy a karma játszadozik velem egy igen rossz játékot. Amint kilépek az utcára, máris valami ,,csodás” dolog történik velem. Bíztam benne, hogy ez elmúlik, ha máshol tartózkodom, de úgy tűnik, hogy nem.
Mindegy, nem puffogok nyilvánosan emiatt.
- Jesszus! Ez kidobja? - Neeem, csak itt hagy.
[...]
Baszki, tényleg kidobta!!!
- miután visszalép hozzám hármat pislogok, mintha nem érteném a helyzetet.
  Ha az itteniek nagy része olyan, mint ez a lány, akkor már most kezdem magam rosszul érezni. Más város, más emberek, de akkor is. Mintha csak Koreában lennék. Csak itt kisebb a tömeg. Ott a legtöbb ember törődik a környezetével, de azért ez nekem már sok...

- Jólvanna, nem kell ennyire kiakadni. Csak megtaláltam végre merre vagyok, erre te elrontottad örömöm. - gondolom nem fogok ezzel a lelkére hatni. Nem mintha ez lenne a célom, csupán aprócska megjegyzés volt részemről.
,,Bla bla bla, le sem tagadhatnád, hogy Amerikából jöttél.” - ezen muszáj vagyok elvigyorodni. Biztos a bőröndön levő kis címkén látja Amerika zászlaját, és abból gondolja, hogy odavalósi vagyok. Végül is...igaza van.
- Uramatyám! Te vagy az első, aki ilyet mondd. - kissé talán lelkesnek tűnhetek, ám egy csöppet sem vagyok az. Meglepett, hogy valaki amcsinak néz, miközben valójában nem vagyok az. Leginkább a pufók palacsintafejem, és a vágott-szemeim árulják el hovatartozásom.
- Általában mindenki lekínaiz. Ami még nem is lenne elszomorító, ha nem koreai lennék. - ha érdekli ha nem, felfedtem a nyilvánvaló titkomat.
Nem vallom magam amerikainak, hiába élek Vegasban már öt-hat éve. Koreai vér csörgedezik ereimben, ezt soha a büdös életben nem tagadnám le. Hazamennék szívesen, de nem tehetem. Meg nem is lennek kihez mennem.

  - Előbb gondolkodik, aztán beszél… - bátyám mondogatta ezt nekem mindig. Neki ez a mottója, és mindig csesztetem, hogy tetováltassa a homlokára, mások számára emlékeztető gyanánt.
- Még annál is komolyabban. Kis törékeny vagy te, a motor nem neked való. Sőt, még egy triciklire is félve ültetnélek fel. - nem akarom én megsérteni, de ami nyilvánvaló, azt ki kell mondani. Tarthat nagypofájúnak, egy bunkó köcsögnek - nyugodtan hangot adhat ennek, de az ilyesmik leperegnek rólam. Az a furcsa, hogy ha valaki a kedves szót használja rám. Talán általános iskolában mondta nekem azt valaki. Ismétlem: talán.
- Ha lesz időm, majd elpirulok. És ha már piros, akkor szaladjunk a buszra, mert nem érek rá egész délután itt ácsorogni. - pénztárcám a pulóverem kenguruzsebébe rakom, majd kettőt tapsolok, jelezve azt, hogy iparkodjunk.
  Megragadom a bőröndöm, s amint elindulunk, az átlag, lassú tempóm hozzám képest gyorssá válik.
- Rüng düng düng düng rüng düng rüng düng düng rüng düng. - szól a fejemben az a remek dallam, amit a tér köve, s a bőröndöm kerekei alkotnak.
- Attól, hogy mondasz egy nevet, még nem fogok megbízni benned. Hívj csak Noelnek, ettől függetlenül még idegen leszek számodra is. - az igazi nevem úgyse tudja meg. Meg tulajdonképpen felőlem Suzanne is lehetek, ha neki az jobban tetszik.
A szomszédom állandóan törpikézik, csak tudnám miért! A magam egynyolcvanával egyáltalán nem vagyok törpe, ezt kikérem magamnak.

  Ha odaérünk a buszmegállóba, leülök a megálló mellett levő padra, majd karba teszem kezem, s rátámaszkodom bőröndömre, s úgy pillantok Lena felé.
- Elkísérsz, vagy csak elmondod hány megállót menjek? - teszem fel neki a kérdést, miközben a forgalmat figyelem.
Nem tudom, hogy mit akarok. Akarom-e egyáltalán, hogy velem jöjjön? Elkél a segítség, nem tagadom, de a telefonom, mint harmadik barátnőm szinte mindenben tud segíteni…
Habááár, egy helyinek talán inkább hinnék, mintsem a kütyümnek.

I may say thanks later.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lena Burke
Lena Burke

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ hozzászólások száma : 70
◮ join date : 2014. Sep. 02.

NoeLena Empty
TémanyitásTárgy: Re: NoeLena   NoeLena Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2014 7:19 pm





Lena & & Noel

I'M JUST A GIRL






- Mi az? Úgy nézel, mint aki nem látott még fehér embert! - kérdezem visszatérve a hidrogén szőke sráchoz. Min akadt fent ennyire? Még én akadtam ki? Nem én hisztiztem a nyamvadt térkép miatt… nem kezdek ebbe bele, legyintek egyet és el van felejtve. Nem vitatkozom egy beképzelt fazonnal. Pedig a stílusáról lerí Amerika…
- Igen? Hát ez érdekes.
Persze, hogy mindenki kínait mond, az jut az eszébe a legtöbb embernek elsőre. Fene sem tudja őket megkülönböztetni egy olyan valaki, aki nem él köztük.
- De Amerikából jöttél, igaz?
Várom a megerősítést feltevésemre. Ám mielőtt kinyöghetné bőröndjére pillatok és elolvasom a rajta lógó cetlit. Talált, süllyedt.
Most komolyan kioktat?
- Köszi, észben tartom.
Még be sem fejezte a kioktatásomat, máris megkérdőjelezi tudásomat.
- Rendben, a nem hiszed, bebizonyítom. Holnap délelőtt tízre ott leszek érted a hotel előtt. Városnézés!
Jelentem ki feltörő lelkesedéssel és ellentmondást nem tűrő hangon. Aztán le is töri lelkesedésem, megint ez a nyamvadt flegmaság. Istenem ezek az emberek hogyan viselik el egymást? Erre képtelen vagyok, mint mondani.
- Okkés siessünk! Bár ha lekéssük, tíz perc múlva jön a következő.
Nem kötözködök vele. hagyjuk ezt az idegenes témát. Úgy sem fogunk egyet érteni, sohasem. Vigyorogva vonom meg vállamat. A csupa idegesítő dolgot leszámítva egész jó fejnek tűnik Noel. Közben megérkezünk a megállóba, ecsüccsenünk a padra és némán várjuk a buszt. Órámra pillantok, kb. három perc és itt is van a busz. Nézegetem a járókelőket meg az autókat. Kis híján leesek, a székről mikor Noel megszólal, főleg azon akadok ki mit kérdez. Pont nem vártam, hogy felajánlja, tartsak vele. Gondoltam örül, ha megszabadulhat egy gondtól.
- Hát nem, hiszem, hogy elviselnél magad mellett… úgy látszik, nem tűröd, ha segítenek neked.
Elgondolkodok rajta egy pillanatra. Szerintem az első pillanatban eltéved. Úgysem fogja bevallani, még magának sem nemhogy nekem, jól jön az a fecsegő segítség, aki úgy ismeri Londont, mint a tenyerét.
- Ha szeretnéd, veled megyek.
Előkapok egy cetlit meg egy tollat és ráfirkantom telefonszámom, majd átnyújtom neki.
- Ha bármiben megkavar ez a város, csörgess meg, segítek ahogy tudok.
Remélem, ezen nem akad ki. Tényleg csupa kedvességből mondom ezt neki, én a helyében kihasználnám.


NEKED: Noel Kuushi → TEMPLATE BY: [You must be registered and logged in to see this link.] → I will help you, if you want.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

NoeLena Empty
TémanyitásTárgy: Re: NoeLena   NoeLena Icon_minitimePént. Okt. 17, 2014 9:23 pm

Dear Lena,
Show me the way!
  Had ne áruljam el neki, miért nézek úgy rá, mint borjú az újkapura. Ez a környezettudatosdi nem az én asztalom, meg nem is illik se az amerikai életvitelhez, se az enyémhez. Szemléltettem vele, hogy sokszor én még a kukáig is képtelen vagyok elmenni. - Lustaságom határtalan, ez egy tény.
  Lehet jobb lett volna ha itt hagy, nem? - De. Nem. De. Nem…nem tudom.

  - Jó szemed van...igen, onnan jöttem. - egy halvány mosolyt villantok felé, mikor ő puskázik a bőröndömről. Ez csalás, nem?
Lelkesedése láttán felvonom szemöldököm, és egy fél lépést odébb is állok. Értem én, hogy hajtja a bizonyítási vágy, na de na. VÁROSNÉZÉS?! Nem akarok én még meghalni. Ha gyalog mennénk, talán igent mondanék a burkolt meghívására. Ismétlem: talán. A motor meg a nő külön-külön is veszélyforrás, nemhogy a kettő együtt.
- Miért ilyen szerencsétlenekbe kell nekem ütköznöm?! MIÉRT?! - szemem forgatva fogom meg bőröndöm, és indulok a megálló irányába...vagyis indulnék, ha a kis vörös végre megmutatná merre van…


  A megállóban ülve meglepődöm, mikor leheveredik mellém. Gondoltam majd elálldogál, nézi nekem, hogy jön-e már a megfelelő járat. De nem, neki feltétlenül le kellett ülnie. És még duruzsol is.
- Igazából én se hiszem. - megvonom a vállam, miközben unottan pillantok előre a buszra várókra. Remélem mindenki pont arra fog menni, amelyik nekem kell, hogy még véletlenül se férjek fel majd a cuccaimmal...
  Elveszem a lánytól papírfecnit, majd el is tépem lassan orra előtt.
- A holnap reggel tízet elfelejtetted? - újabb sóhaj hagyja el a számat, és a két papírdarab a földön landol. Nem kell nekem a telefonszáma. Tudja hol a hotel, én meg tudom mi az a tíz óra.
A kereszteződésnél felfigyelek arra, hogy egy piros busz várja, hogy szabad utat kapjon. Biztosan ez az, mert idő van!
Felállok, nyújtózom egyet, hogy kiroppanjon a hátam...ó, az öreg csontjaim...átmehetne rajtam akár egy úthenger most.
  A várakozók libasorba állnak, mire én csomagjaimmal előre furakszom. Más gyerekkel van, én bőrönddel. Az emberek nemtetszésüket fejcsóválással, nagy sóhajokkal, apróbb morgásokkal fejezik ki. Puffogjanak csak, nem tud meghatni.
- Azt hiszi hogy bármit megtehet, amiért ázsiai?! - dörmögi egy fazon, mire felé nézek, majd értetlen fejemet bevetve megvonom vállam, mintha nem érteném mit dünnyög.
- Igen. - válaszolom neki telepatikusan, miközben a busz megérkezik, és a sofőr már nyitja is az ajtót.
- To boyao! - köszönök anyanyelvemen Lena-nak, majd intek neki egyet, s felszállok a buszra. Megveszem a jegyet, hiába játszadoztam a gondolattal, miszerint a hátsó ajtón szállok fel, csak úgy, aztán viharzok is fel a tetőre…
Mindegy, a lényeg most az, hogy a piros busz tetején ülök!
- Végre! - fellélegzem, majd bőröndömet a mellettem levő üres ülésre pakolom. Hátizsákom magam elé kapom, hogy telefonomat elővarázsoljam belőle, s életre bírjam azt.
Míg fényképezek, az egyik sarkon megpillantom a haloványan világító Corinthia hotel feliratot. Biztos ami biztos alapon lecammogok az alsó szintre, s a következő megállónál leszállok. Körbenézek, s pont a hotel oldalában állt meg a busz. Ennél jobb nem is kellett volna!

  Belépek az épületbe, ahol két kedves hölgy fogad. Meglepő volt, szó se róla, de biztos ezért kapják a szépséges summájukat. Szerintem annyi pénzért még én is beállnék a pult mögé vigyorogni. De elvagyok én a magam pénzszerzési módjával.
  A harmadik emeleten van a szobám, ahova tátott szájjal lépek be. Becsapva magam mögött az ajtót, a bőröndöt otthagyom a kis előszobába, majd hátizsákom csak félrehajítom.
- Ez jobb mint a neten! - forgolódok jobbra-balra, benézve az összes helyiségbe. Az óriási ágy mellett a hatalmas fotelon akad meg a szemem. Bátyámmal veszekednénk, hogy ki ülne benne, s mennyit...de szerencsére nincs itt az a mamlasz.
  Muszáj vagyok egyből a kanapéra huppanni. Elsüllyedek benne, és egy elégedett mosoly jelenik meg arcomon. Ám ez hamar el is illan, mikor a holnap reggelre gondolok. Gondoltam sziesztaképp délben kelek, hiába van a reggeli bent az árban.
Nem akarok reggel motorozni. Egy lánnyal meg pláne nem. Röhej az egész. De annyira rám akarta tukmálni a városnézést...ami nem is jönne rosszul. Legalább száz ember helyett csak egyet kell kérdeznem.
Hmmm…
Hmm.
Ha a helyzeten nem is, magamon változtatni kell.

  A fürdőbe ellátogatva egy hatalmas tükörrel találom magam szemben. Egészen a csapig ballagok, ahol közelebbről szemügyre veszem a fejem.
- Kitudom mázolni magam...vannak amolyan lányosnak tűnő ruháim is… - kezdek el gondolkodni, miképp is tudnék változtatni magamon, mire…
[...]

- Azonnal mondd meg hol van a legközelebbi fodrászat. - ,,szépen és kedvesen” kérem a recepcióst, ki hirtelen nem tudja hogy most vegyen-e levegőt vagy sem.
- A wellness részlegen, a medencék mellett. - jelenti ki nyugodtan, miközben a hátam mögé mutat. Ujja irányát követve fordulok meg, s a lányra vigyorgom.
- Ááááh, köszönöm. - széles mosollyal az arcomon távozom a pulttól.
[...]

- Ne kérdezz semmit, csak csinálj belőlem egy csajt. - jelentem ki a fodrásznak fapofával, ki épp azzal küszködik, hogyan tartsa vissza nevetését.
- Ha-ha-ha. Röhögj csak baszki. De ha a helyemben lennél… - durcás kölyökként dörmögök neki, mire eszembe jut a hangja.
- ...bocs, már abban vagy. - gondolok itt arra, hogy miszter fodrász tűzforró, s lányként funkcionál, mintsem pasiként. Már a mozdulat, ahogy a köpenyt vagy mit rám tette...éreztem a meleg szellőt, ha fogalmazhatok így.
- Túl sokat beszélsz, cicabogár. Lazulj el, és bízd rám magad. - végigfut hátamon a hideg, ahogy meghallom a hangját, és az már csak hab a tortán, hogy egy szemfedővel eltakarja szemem.
- Nyak alatt minden tabu. - jegyeztem meg halkan, még kipillantva a szemfedő fölül. Gyilkos tekintetem bevetve, a srác halkan kuncogni kezd. Gondolom sejti mire gondoltam, és ő már hozzászokott a hasonló megjegyzésekhez.

  Miszter meleg festéket kever...az erős, szúrós szagból érzem, na meg persze a kevergető mozdulatait is hallom. Ismerős hang, hiszen otthon én szoktam magamnak festeni a csodálatos frizkóm.
Remélem pirosat akarnak rám kenni. Annak még talán örülnék is.

  Abban a fél órában, amit a festék miatt töltök egy másik székben, a szemfedőt leveszem, s körbepillantok a szalonban. Pár kíváncsi szempárt vélek felfedezni, kik a csodára várnak, avagy hogyan lesz Noelből Noelle. Lefagyva ülök a székben, kissé már belepirulva abba, hogy ennyi ember néz. Felkapom az egyik pletykalapot, s elkezdem lapozgatni azt. Csupán a képeket nézem, a szöveg egy cseppet sem érdekel.
[...]

  Az utolsó hajsimítási mozdulatnak vége, egy átfésülés, s a hajlakk sziszegő hangja,s fullasztó illata...majd végül lekerül rólam az az átkozott szemfedő. Páran tapsolni kezdenek, mire apró mosoly szökik arcomra, de mikor meglátom magam...
  Kissé sápadtan fogadom, hogy bemelírozta szőke fejemet [You must be registered and logged in to see this link.]. Azt hittem tesz bele egy-két csíkot...na de ez?! Kell pár perc, míg felfogjam, mi is történt itt. csak el ne ájuljak!
- Aigo! - szólalok fel koreaiul felállva a székből, s magamat csodálkozva nézegetem a tükörben. Nem tudom, hogy tetszik-e a látvány, vagy sem. Oké, most már valóban csajnak nézek ki. Végül is ez volt a cél...de ez már túlzás.
- Írd a 310-hez a végösszeget... - eltűrve frufrumat sarkon fordulok, s kapucnimat felhúzva ballagok vissza az átmeneti barlangomba. Ha a homár srác valami csillagászati összeget képzel el magának, majd gondoskodom arról, hogy visszahozzam a realitás talajára.



Másnap


  Pontban nyolckor megszólal az [You must be registered and logged in to see this link.], mire hirtelen felülve, riadtan ébredek. Mindig ez van, ha ezt állítom be csengőhangnak. Ritka eset, ez is csak akkor van használatban, ha időre megyek valahova.
Olyan jól aludtam ebben a franciaágyban, hogy vétek lenne kihagyni a 10 perces szundimat.
[...]

  Kilenc ötvenkor a korábbinál is nyúzottan ébredek. Az időt megpillantva kilövöm magam az ágyból. Nem nézek a tükörbe, jobb, ha elkerülöm most messziről azt. Elég volt a tegnap esti látvány, miután a fodrász levette a szemfedőt. Másoknak tetszett, nekem annyira nem. Még szerencse, hogy pár mosás után elvileg fakulni fog, s legközelebbi festéskor eltűnik.
  Mivel nincs időm átöltözni, ezért a három számmal nagyobb, piros-fehér pöttyös pizsigatyámba, egy fehér trikóba battyogok le a hotel elé. Persze a szállodai papucsot egy tornacsuka váltja fel. Így is, meg úgy is bolondnak fognak nézni…
  Pontosan tízkor lépek ki az ajtón. Ha Lena jön, én biztosan felismerem őt.
De vajon igaz lesz-e ez fordítva?

I may say thanks later.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lena Burke
Lena Burke

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ hozzászólások száma : 70
◮ join date : 2014. Sep. 02.

NoeLena Empty
TémanyitásTárgy: Re: NoeLena   NoeLena Icon_minitimePént. Okt. 24, 2014 7:52 pm






Lena & & Noel

I'M JUST A GIRL






Jó lebuktam, hogy lestem! De hagyjuk is a ki honnan jöttet.
Csigalassúsággal, ugyan de elérjük a megállót. És érdekfeszítő beszélgetésbe kezdünk. Kb mind a kettőnkön látszik, mennyire nem tud mit mondani. Hát ez van. Haza megy. Jó esetben megtalálja a hotel, és ha minden igaz holnap sem látom már. Úgy érzem, feleslegesen fogok egy fél órát ácsorogni a hotel előtt, majmot csinálva magamból. De ne mérgelődjünk, még akkor sem mikor látványosan kettétépi a papírlapocskát és a földre szórja. Süt a Nap, csicseregnek az autók... Nem fojtod meg, nem dugod le a torkán a parpírkát, nyugodt maradsz, kultúrember vagy! Milyen holnap tíz? Jahj most miért? Nem felejtettem el te majom! Szuuuuszáááááá!
- Nem, nem felejtettem el.
Azért nem kéne ennyire amerikainak lenni?
Vége feltűnik a piros megváltó, ami elviszi ezt a tuskó amerikait. Nem engedem kiülni vonásaimra mennyire felidegelt ezzel a kis jópofaságával. A kis görény. Ha holnap mégis felül a motoromra, bosszút állok, a belét ki fogja köpni a drága!
- Ez a te buszod. Sok sikert! Viszlát!
Pápá pici turista! Intek neki, de csak a hátát mutatja, mert épp a felszállókkal szenved. Gonoszkás vigyorral figyelem, míg végül eltűnik a buszban. Hátat fordítok a megállónak és visszasétálok a térre. Jesszus mire vállalkoztam?
Eredeti tervemhez méltón a szökőkúthoz battyogok és felcsüccsenek a szélére. Fejemet hátra billentve élvezem a meleg sugarakat. Biztosan az én hibám, hogy nem köszönte meg. Túl jó szívem lenne?
Fél óra láblógatás után a motoromhoz indulok. Menet közben megcsörgetem anyukám, hogy elmeséljem, neki milyen emberek vannak. Mesélhetnék neki este is mikor hazaér a munkából, de had nevessen most egy jót. Az első kicsöngésre felkapja. És csengő hangja már is betölti a levegőt.
- Szia, kicsi Bogárkám! Merre jártál ma?
- Szióka! Hát jöttem elintéztem pár ügyet a városban, aztán kijöttem a térre. És képzeld, szó szerint összefutottam egy sráccal. Szegény nem tudta merre van a Corinthia hotel . Gondoltam segítek neki, elkísértem a buszmegállóba. Gondoltam megadom neki a számom, ha baja van, kérdezhessen. Hát nem széttépte a barom? Tisztára kiakadtam, de neki nem mutattam, nem akartam hisztisnek tűnni. Végre felszállt a buszra és eltűnt, de hol...
Szavamba vég anyu.
- Amcsi volt?
- Igen, honnan tudtad? Vagyis koreai, de Amerikából jött. És holnap találkozom vele, reggel. Elviszem várost nézni!
Hosszú némaság következik a vonal túlsó oldalán.
- Anya?
- Én mondtam, hogy nem szeretném, ha kimennél oda, belőled is faragatlan nőci lesz.
Végül anya csak ennyit tud kinyögni. gyorsan elköszön és leteszi. Mi rosszat mondtam? Hangosan felnevetek, mikor megszakad a vonal. Ez az én anyukám!
Gyorsan haza érek ez után, rendet rakok és elkezdem gyártani a vacsorát, hogy mikor anya hazaér csak be kelljen fejezni és ehetünk is. A vacsora folyamán mindenféle dilis dologról cseverészünk, ahogy ez a mi családunkba szokás, aztán mindenki aludni tér. Anya még annyit mond, mielőtt lefeküdne, hogy " Ha nagyon idegesít, nyugodtan hagyd ott."
Másnap...
Reggel nyöszörögve ébredek fel, órámra pillantva azonban a vér meghűl ereimben. Fél tíz. Mint akit fenéken szúrtak gombostűvel úgy ugrok ki az ágyból. Nem is nézem, melyik pólómat kapom fel. Nadrág gyanánt csak egy cicanacit rángatok magamra, aztán kapkodva cincálom fel motoros gúnyám. Benyikorgok a nyamvadt bőrcuccban a fürdőbe: fogmosás fésülködés stb. A tükör előtt aztán leragadok. Basszus, mit kezdjek a hajammal? Végül hagyom szabadjára. Hónom alá kapom a bukósisakom, felkapom a pótbukót és leszambázok a garázsba. Beindítom a járgányt és másr száguldozok is a dugóban ácsorgó autók mellett, között... szinte fölött.
Gumi csikorogva állok meg a hotel előtt tíz után öt perccel. Noel persze sehol. Basszus! Dühöngve szalonozok a hotel bejárata elé. Míg ott ácsorgok, megakad a szemem egy fura fazonon. Pöttyös pizsigatya szerű van rajta és rózsaszín melír csíkok a hajában. Majd el ájulok mikor kissé felém fordul és Noel vonásait vélem felfedezni a vicces megjelenés mögött.
- Atya úr isten... Noel, veled mi történt?
Kérdezem döbbenten miközben oda sétálok hozzá.


NEKED: PARTNER NEVE → TEMPLATE BY: [You must be registered and logged in to see this link.]



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

NoeLena Empty
TémanyitásTárgy: Re: NoeLena   NoeLena Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2014 10:53 am

Dear Lena,
Show me the way!
  A reggeli koránkelést nem nekem találták ki.Elvégre nyaralni vagyok, s ugyan aludni otthon is tudnék, nem kellett volna ahhoz elutaznom, azért ez a reggel 10 nekem még nagyon korai.

  Egy pár perc késéssel jelenek meg a szálloda bejárata előtt. Persze a recepciósok tátott szájjal néztek, nem tudták hova rakni mi történhetett velem az este, illetve éjszaka folyamán. Egy széles mosollyal, kacsintva intettem feléjük, és talán ez volt nekik a hab a tortán kora reggel. Tegnap még valami kisfiú forma, reggelre már egy magas modell lány flangál Corinthia hotel ,,gyönyörűséges” perzsaszőnyegén? Hujaj. Valami hókuszpókusz lehet abban a bűvös szobában? - gondolnák ezt azok, kik tegnap láttak.
  Lena harmadjára csak eltalálja nevemet, majd megpöccintem állát, ezzel is jelezve, hogy egész nyugodtan becsukhatja a száját.
- Elvesztettem egy fogadást. - vonom meg a vállam. Persze egyáltalán nem igaz amit mondtam, de neki nem kell tudnia a részletekről.
- Meg azt ugye te sem gondoltad, hogy majd fiúbőrben fogok mögéd ülni… - jegyzem meg unottan, majd egy félmosoly kúszik arcomra.
- Ilyen göncben meg pláne nem. - legyintek, majd Lena mögé pillantva motorjára szegezem tekintetem, és pár percig azon tartom szemeim.
- Egész pofás kis járgány, bár még mindig nem hiszem el, hogy használni is tudod. - eztán egy hatalmasat ásítok, Lena szinte a gyomromat is láthatja, ugyanis mire szám elé tenném a kezem, az már rég becsukódik.
- Jössz, nem jössz...nekem mindegy, de sietek. - sarkon fordulok, és a szobám felé veszem az irányt.

  Ha Lena velem jön, akkor egyik ajtónál sem engedem előre, elvégre én tudom mi, merre, hány méter errefelé. Az meg egy cseppet sem tud meghatni, hogy udvariasság. Nem létezik ilyen szó a szótáramban, éppen ezért nem is tudom azt alkalmazni.
  Lifttel felmegyünk a harmadikra, majd utána a szobám a következő állomás. Belépve az ajtón azonnal lekapom a trikómat, ledobom az ágyra, majd a bőröndömből kikapva egy sötétkék pólót veszek fel. Pöttyös pizsigatyámból kibújok, Lena feje felé dobom, remélhetőleg nem figyel, s kobakján landol. Nagy nehezen magamra erőltetek egy szűkebb farmert, ugyanis tornacipővel a lábamon nem olyan egyszerű művelet ez.
  Ellenben ha nem jön velem, s kint várakozik; a mizéria szinte ugyanaz, leszámítva azt, hogy Lena képébe nyomjam a pizsim. Körülbelül 10 perc után már megyek is vissza elé, majd a hajamat hátratúrva tekintek rá, és nehezen mondom ki a szavakat, amik nyelvemen vannak.
- Na, Tied vagyok...aztán csak óvatosan, mert aranyat érek. - ha felém nyújt egy bukót, azt elutasítom, és ha próbálna győzködni, én annál inkább ellenállok, és az sem érdekel ha lábbusszal kell felfedeznem a várost. Ha egyedül, ha nem. Korán keltem, akkor legyen már valami értelme is a napnak.

I may say thanks later.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lena Burke
Lena Burke

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ hozzászólások száma : 70
◮ join date : 2014. Sep. 02.

NoeLena Empty
TémanyitásTárgy: Re: NoeLena   NoeLena Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 2:10 pm





Lena & & Noel

I'M JUST A GIRL






Pislogok még párat, hátha csak álomkép és mire újra kinyitom szemeimet Noel már nem úgy néz ki mint egy bohóc… de csalódnom kell. Visszanyelem feltörő kacajomat és komoly képet vágva bólintok, hogy értem és nagyon sajnálom a fogadás miatt. Nem közlöm vele kérdésem, hogy nőnek öltözött fiúként miért jobb felülni mögém csak büszkén vigyorgok képébe.
- Végre hallok tőled egy jó szót is, örülök, hogy tetszik. Hidd el, nap végére más lesz a véleményed.
Dünnyögöm magabiztosan. Szinte látom előre a pillanatot mikor lekászálódva a motorról halvány mosolyra húzódik arcáról és kinyögi… nem is volt olyan borzasztó. Ásítására már csak egy beletörődő fejrázás a válasz részemről aztán amennyire a bőrruha engedi nőiesen utána lépdelek a hotelba. Nem lepődök meg azon, hogy minden szem az előttem álmosan battyogó rózsaszín hajú pöttyös gatyás fiúcskára szegeződik, aztán átkúszik a mögötte feszes motorosruhában csámpázó vörös csajra, vagyis rám. Lifttel felsuhanunk a harmadikra és utána némán követem Noelt gondolom a szobájába. Még szinte be sem lépek az ajtón Noel már dobálja le magáról a fura göncöket egy kicsit elbizonytalanodok, vajon szabadott e bejönnöm, de látva, hogy nem zavartatja magát megnyugodok. Mikor a nadrág felém repül, egy pillanatra nem tudom hogyan reagáljam le a helyzetet, így kis híján arcomra repül, de utolsó pillanatba elkapom, végül gombóccá gyűrve visszahajítom az ágyára. Karba tett kézzel várom, míg Noel magára cincálja a nadrágot közben udvariasan a hófehér falakt csodálom, meg a rajtuk lógó absztrakt képeket. Magamban megállapítom, hogy így egészen emberien fest ez a fura ember. Még egy menyasszony is elkészülne ennyi idő alatt. Nagy nehezen visszaérünk az utcára.
- Értettem főnök, vigyázok rád min a szemem fényére.
Első tiltakozására feladom, hogy bukósisakot erőltessek rá, végül is ha esünk a haja legalább nem fog összekócolódni a bukótól. Majd lemossa a bogarakat az arcáról. Megvonom a vállam és elteszem a sisakot.
- Nah szóval: Ott az a két fülecske a motor oldalán arra fellépve tudsz felszállni, onnan majd menet közbe se vedd le a lábad mert nem szerencsés, és vigyázz ott a kipufogó, meg ne égesd aranyat érő lábacskáidat!
Mondom miközben átdobom lábaimat a motoron, beindítom és hátra nézek hol tart.
- Sajna kapaszkodnod kell valahova…
Hiába fog ódzkodni, belém kell kapaszkodnia. Ha végre felült lassan kigördülünk a parkolóból és a kocsikat kerülgetve elhajtunk a szálloda elöl. Első úti célul a Buckingham Palotát tervezem. Nagyon vigyázok, hogy ne menjek túl gyorsan, de ne is lassan hogy azért még élvezhető is legyen az utazás. Annyira sajnálom, hogy nem látom az arcát, pedig biztos vicces.
- Na milyen?
Kiabálom mikor meg kell állnunk egy pirosnál.
- Ki lehet bírni?
A lámpa zöldre vált és már brummogunk is tovább. Direkt a hosszabbik utat választom, minél többet lásson a városból húsz perc lagymatag brümmögés után megérkezünk. Elszomorít, hogy nem akarja megismerni a valódi motorozást, márpedig bukó nélkül nem mutathatom meg, ez pedig még engem sem tesz boldoggá.
- Íme a híres Buckingham Palota. Szuper éppen most van az őrségválás, gyere, nagyon érdekes látvány, ha gondolod utána be is mehetünk, Ilyenkor megnyitják azokat a termeket, amikben a királyi család a vendégeket szokta fogad. Ilyen fényűzést még Amerikában sem láttál!
Ejtem ki a szavakat átszellemülve.


NEKED: PARTNER NEVE → TEMPLATE BY: [You must be registered and logged in to see this link.]



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



NoeLena Empty
TémanyitásTárgy: Re: NoeLena   NoeLena Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

NoeLena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-