KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
'Slaves of Hell'.. bandatagok Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
'Slaves of Hell'.. bandatagok Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
'Slaves of Hell'.. bandatagok Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
'Slaves of Hell'.. bandatagok Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
'Slaves of Hell'.. bandatagok Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
'Slaves of Hell'.. bandatagok Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
'Slaves of Hell'.. bandatagok Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
'Slaves of Hell'.. bandatagok Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
'Slaves of Hell'.. bandatagok Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 'Slaves of Hell'.. bandatagok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

'Slaves of Hell'.. bandatagok Empty
TémanyitásTárgy: 'Slaves of Hell'.. bandatagok   'Slaves of Hell'.. bandatagok Icon_minitimeKedd Okt. 14, 2014 9:46 pm

Keresek új, vagy alig használt karaktereket némi plasztikával. Alkalmazkodóképes vagyok.

'Slaves of Hell' bandatagok
Play by: n.a.
Kor: szigorúan 30 fölött. Kisfiúk kíméljenek
Csoport: értelemszerűen média
Foglalkozás:  Zenészek mint jómagam
Passion: A keresés ideiglenesen felfüggesztve!
A 'Slaves of Hell' nevű világhíres rockbanda zenésztagjait keresem. Egész alkalmazkodó vagyok, ezért csak néhány információ a kötött. A nevek (akár csak becenevek): Zsindelyes + Vespa + Greg + (szabadon választott). Egyelőre 4 tagot keresek. A Zsindelyes már boldog családapa, ki tudja milyen nő tűri meg maga mellett. Én azt mondom egy ribanc, de ő meg nem kérdezi a véleményemet. A gyerek mindenesetre még egész friss hús. Olyan pár hónapos lehet, a tag el van ájulva tőle, amitől én többnyire hányok. Vespa még szabad pálya, vigye a basszust vagy gitárra pattanjon mellettem, nem számít. Vidám egy figura, szereti az életet. Hogy mit szeret benne azt én már rég elfelejtettem mégis mindig ő hozza a jókedvet. Kivéve nekem. (u.i.: Azóta született némi előélete, érd.: nálam, pm)
Greg, a zenélésen kívül a szövegért is felel. Alig pár éve véletlenül akadtak rá a menedzserek, felvették dalszerzőnek, de úgy tűnik a zenélésben is jeles. Az Anonymus negyedik tag, teljes szabadságot kap, annyi kérés hogy babapofájú selyemfiúk kíméljenek. Ha már rocker vagy, add meg a módját!
Az együttes majd 10 éve tapossa már a hírnevet, van aki belefáradt, van aki nem. De csináljuk. Töretlenül és mindenkit a maga módján viselt meg a hírnév és az évek.

A karakterek többségére szabadkezet adok, de azért pm-ben kérek némi tájékoztatást ha már együtt húztunk le 10 évet.
Továbbá keresek 1-2 vokalistát is, nők... természetesen, akik néhány adandó alkalommal együtt nyomatják a zenészekkel. Hogy kik ők, szabad kéz. Ágyról-ágyra járók, barátok, hisztis cafkák, bármi belefér. Csak vállald a következményeket. Itt nincsenek puhapöcsű trógerek, itt azt kapod amit megérdemelsz! Vagy amit kivált a viselkedésed.
'Slaves of Hell'.. bandatagok 0Mymnu1


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 17, 2015 12:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


'Slaves of Hell'.. bandatagok Empty
TémanyitásTárgy: Re: 'Slaves of Hell'.. bandatagok   'Slaves of Hell'.. bandatagok Icon_minitimeKedd Okt. 14, 2014 9:59 pm

Elfogadva!
A megadott adatok alapján a karakter meghirdethető.

Vissza az elejére Go down
 

'Slaves of Hell'.. bandatagok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Welcome to my life... Now please go to hell.
» Living Hell
» Katherine Nolle Saintwood~ Hell & Heaven~ készül
» A Slaves of Hell... - egy balul sikerült dedikálás esete
» Chaos & Hell - Avagy Káosz a Pokol közepén...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Keresek... :: Karakterkereső-