KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Caleb Brightmore Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Caleb Brightmore Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Caleb Brightmore Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Caleb Brightmore Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Caleb Brightmore Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Caleb Brightmore Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Caleb Brightmore Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Caleb Brightmore Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Caleb Brightmore Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Caleb Brightmore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb Brightmore Empty
TémanyitásTárgy: Caleb Brightmore   Caleb Brightmore Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 12:56 am

Caleb Alexander Brightmore
23 • Dublin • Civil • All In Baby • Aaron Johnson
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: kedvesség, előzékenység, jó megfigyelőképesség, türelem, csábos mosoly

◆ negatív tulajdonságok: pókerszenvedély, lustaság, tűfóbia, dohányzás, hangulatfüggő

◆ egyebek: amit fontosnak tartasz a karakterről

- Bűntudat, és megbánás amiért szó nélkül hagyta ott Serát, most pedig járja a világot, és keresi a lányt, hogy bocsánatot kérhessen.

-Hivatásos pókeres, leginkább az interneten játszik, de időnként élő tornákra is beül.


Történet vagy szerepjátékos példa


New York. A nagy alma. A Yankees és a Giants otthona. Sokak álma, hogy egyszer ide költözhessenek, vagy csak bejárhassák az utcáit, felmehessenek az Empire State Building tetejére, és a Szabadság Szobor tetejére. Rengeteg érdekesség és látnivaló annak, aki az ilyet szereti. Én nem tartozom közéjük. Nekem az egész város, csak egy újabb állomás a Sera felé vezető úton. Azonban nekem nem a hétfejű sárkányt kell legyőznöm, hogy megnyerjem a királykisasszony kezét, hanem a wsop new yorki döntőjében kell sikeresen helytállnom.
Napszemüvegem mögül pillantok egyik, velem szemben ülő ellenfelemre. Bár a terem megvilágítása nem követelné meg eme csodás kis találmány viselését, én valahogy, sok egyéb pókeres társammal egyetemben jobban érzem magam így. Persze online más a helyzet, hiszen olyankor az ember nem látja facet to face az ellenfeleit, így a reakcióiból sem tud kiolvasni semmit. Ezáltal semmi szükség arra, hogy mindenféle maskarát magára húzhasson. Persze vannak akik így is megteszik, de az már csak hóbort. Úgy is mondhatnám, hogy egyéni szoc. Probléma. Egyébként napszemüveg viselése hivatalos versenyen lehet akár a félelem jele is. Eltakarjuk a szemünk, mert félünk, hogy ha nem lenne rajtunk, akkor tekintetünkkel elárulnánk, hogy milyen a lapjárásunk. Éppen ezért szeretem én annyira a napszemüveg viselését azon kevés alkalmakkor, mikor ilyen, és ehhez hasonló helyeken játszom, hiszen át tudom vele ejteni az ellenfelet, ha nem elég okos ahhoz, hogy észrevegye, az egész csak egy álca, melynek célja, hogy elhitessem vele, félek tőle.
Miután három napon keresztül több száz játékos izzasztotta egymást, kilencen maradtunk, akik nekivágtak a döntő asztalnak. Azóta már ettől az asztaltól is szép számmal akadtak kiesők, és a számunk lecsökkent háromra. Mindhármunknak rengeteg veszítenivalója van, hiszen jól megszedtük magunkat a többiek megkopasztásából. Azonban le kell zárnunk ezt a játszmát egyszer, s mindenkorra. Egyrészt már unom, de pénz nélkül azért nem szeretnék távozni, főleg, hogy idáig megszenvedtem vele. Másrészt pedig nemsokára indul a vonatom Las Vegasba, amit jó lenne elérni, mert holnaputánra már jelenésem van egy kaszinóban, hogy elszórjam a pénzt amit ma nyerek.
Flop. Viszonylag jó lapok jönnek le, annak ellenére, hogy nem ászpárt kaptam kézbe. Beteszek egy kisebb összeget, közben figyelem reakcióikat. Kis habozás után az egyikük megadja, a másik pedig szinte rögtön ráhív. Megadjuk neki. Turnre jön egy kőr dáma. Ügyelve arra, hogy ne mutathassam ki, magamban elégedetten dörzsölöm a kezem, és lassan fokozódik az izgalmam. Ha riverre lejönne egy kőr ász akkor lenne egy Royal Flushöm, ami tuti nyerő lapjárás lenne. Ennek viszont nagyon kicsi az esélye, úgyhogy ha bukom akkor valószínűleg sokat bukom. Éppen ezért nehéz eldönteni milyen taktikához folyamodjak. Három lehetőség van. Vagy megemelem a tétet jó alaposan, ebben az esetben valószínűleg dobják a lapjaikat, ami nem igazán lenne most jó. Másrészt checkelek, ami azzal járhat, hogy később dobják el. A harmadik lehetőség pedig az, hogy picit emelek és úgy csűröm – csavarom a szálakat, hogy a végén én jöjjek ki győztesen. A gondolatot tett követ, a kör lemegy úgy, hogy fokozatosan emelgetjük egymás tétjeit. River, az utolsó kör. Az osztó leteszi a lapot, ám egyelőre csak a hátoldalát láthatjuk. Feszült, visszafolytott várakozás mind a közönség, mind a játékosok részéről. Persze a televíziók képernyője előtt a kommentátorok mégjobban eltúlozzák az esetet, mint amilyennek a valóságban kinéz. De akkor tegyünk még rá egy lapáttal.
- Várjatok. Mielőtt felfordulna az utolsó lap, tegyük izgalmasabbá a dolgot. – Ördögi mosoly jelenik meg az arcomon, amint lassú mozdulatokkal betolom az összes zsetonom a zöld posztós asztal közepére.
- All In Baby – A mosoly lassan vigyorba megy át, ahogy elégedetten figyelem az ellenfeleim elképedését. Érdekes, s egyben veszélyes lépés is vaktában all innt nyomni. Ha nem jön be sokat bukok vele. Valószínűleg erre gondolnak ők is. Máskülönben előfordulhatna, hogy nem folyamodnának ahhoz a lépéshez, amit tesznek. Nevezetesen, hogy mindketten elfogadják a kihívásom, és megadják. Ahogy ilyenkor lenni szokott megmutatjuk a lapjainkat, mielőtt jönne a mindent eldöntő kérdés. Ellenfél 1.0-nál egy treff tízes és egy káró bubi van, tehát jelen pillanatban elég kicsi esélye van a győzelemre. Ellenfél 2.0 rendelkezik egy treff és egy pikk ásszal. Nálam pedig jelen pillanatban van egy kőr király és tíz. Az asztalon pedig a kőr dáma és bubi mellett még két másik olyan lap van, mely egyikünknek sem jó. Szóval ha minden így marad, akkor nem jön be a tervem, és ellen 2.0-a lesz a nyerő ember. Ekkor már minden szem a krupiéra szegeződik, aki lassan felfordítja a lapot. Az egész olyan mintha egy lassított jelenetként játszódna le. Ideges vagyok, még ha nem is mutatom, éppen ezért az elégedett vigyor nem olvad le az arcomról. Sőt még ki is szélesedik, mikor fény derül az alagút végére és előkerül a kőr ász. A lap amire vártam, és amire a legkisebb esély volt, hogy feljön. Diadadalmaskodtam. Ezt nem hiszem el. Bejött bejött bejött. #Calebnation a király.
- Royal flush – Jelenti be az osztó, én pedig a kezemet az égbe küldve kurjantok egy nagyot.
- All in baby megcsináltam – odaugrok az egyik operatőrhöz, és nyomok egy csókot a kamerára.
- Sera jövök.- Nagy örömömben szinte észre se veszem mit mondok, de mostmár mindegy. Sőt ki tudja, talán látja az adást és tudni fogja, hogy keresem. Majd kiderül az idővel együtt. Boldog képpel markolom fel az orrom alá nyomott zsetonkészletet. Azonban hiába próbálnak interjút készíteni velem, csak ennyit mondok a kamerába.
- Most megyek, és mindezt elköltöm Vegasban természetesen pókeren. All in baby. Ja és….. pupu.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb Brightmore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Brightmore   Caleb Brightmore Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 6:47 pm

ELFOGADVA
Még mindig csak a póker?! Nem nőttél ki belőle... már reggel megnéztelek, de idom nem volt, ezért most mondom, hogy meggyőztél teljesen. Főleg a pupu a végén... foglalózz drága!

Vissza az elejére Go down
 

Caleb Brightmore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Andy Brightmore
» Caleb & Shayaan
» Caleb & Virgine
» Caleb and Jade
» Benjamin Caleb Kalish

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-