KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Daniil Serhiyko Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Daniil Serhiyko Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Daniil Serhiyko Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Daniil Serhiyko Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Daniil Serhiyko Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Daniil Serhiyko Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Daniil Serhiyko Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Daniil Serhiyko Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Daniil Serhiyko Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Daniil Serhiyko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Daniil Serhiyko Empty
TémanyitásTárgy: Daniil Serhiyko   Daniil Serhiyko Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2014 1:16 pm

Daniil Serhiyko
Moszkva, 1979, 05.03.[You must be registered and logged in to see this image.]
35
Bérgyilkos
Maffia
Colin O'Donoghue
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Nincs. Semmi. Bármit, ami pozitív bennem, a negatív tulajdonságaim elnyomják. Hiába vagyok határozott és kitartó, ez semmi jót nem jelent, hiszen csakis a munkámban használom fel.


◆ negatív tulajdonságok: erőszakos, kíméletlen, kiszámíthatatlan, öntörvényű, keménykezű


◆ egyebek: Ha lenne is bármi egyéb, akkor sem osztanám meg veled. Nem kell rólam semmit sem tudni. Hidd el, jobb ez neked is.

Történet vagy szerepes példa
Lágy, halk zene tölti be a teret. Többször voltam már itt, pontosan tudom a járást és nagyjából azzal is tisztában vagyok, miért vagyok itt. Munka, mindig csak a munka. Mindig mások életét kell elvennem, a pakhan nem kegyelmez senkinek. Szinte senkinek. Annak ellenére, hogy brigadier vagyok, gyakran személyesen végzem a kényesebb feladatokat. Amit a legmegbízhatóbb ember intéz el, az van elintézve. Lépéseim elhalnak a puha szőnyegen. Még pár lépést teszek, majd megállok Stanislav előtt.
- Pontos vagy, mint mindig – mormogja és a pillantása elidőzik rajtam. Nem jövök zavarba. Nem mutatok ki egyáltalán semmiféle érzelmet, éppen csak a szám széle rándul meg, ahogy legszívesebben visszaválaszolnék, de nem teszem. Ő az egyetlen, akivel szemben visszafogom magam. Nem csak tiszteletből. Egyszerűen csak nem akarom saját magam eltenni láb alól. Csak bólintok, ő meg elmosolyodik.
- Az egész listát akarod? – töri meg végül a csendet és várkozóan pillant rám. Nekem pedig már készen van a válaszom.
- Egy egész lista van? – bukik ki belőlem minden gondolkodás nélkül, annak ellenére, hogy tudom, nem szereti, ha visszakérdezek. Összevonja a szemöldökét, látszólagos jókedve elpárolog.
- Méghozzá hosszú. De a tied az első a listán, őt neked kell elintézned. A többivel mit csinálsz, nem érdekel. Nem akarom, hogy még holnap is az élők sorában legyenek. Értve vagyok? – még csak nem is emeli meg a hangját, így is elég fenyegető. Válasza kissé kizökkent, talán még csalódott is vagyok, azt hittem ennél nagyobb dolog miatt kellett idejönnöm. Erre csak egy embert bíz rám személy szerint, a többi annyira sem méltó, hogy én öljem meg. Hát ez van. A munka akkor is munka. Annak ellenére, hogy a többes szám soha nem jelent túl jót, magam szeretem végezni a munkám, hiszen ez… talán nem normális hozzáállás, de szórakoztat. És ki mondja meg, hogy mi a normális? Az én szokatlan értékrendem nem éppen követendő minta, de nekem pont megteszi ez. Egy pillanatra lehunyom a szemem, mintha csak valami útmutatásra várnék. Amikor kinyitom, az övével találom szemben magam. Az enyémet kutatja, fürkészi, egészen nyugodtnak tűnik. Kinyújtom a kezem a listáért, egészen magabiztos vagyok és nincs is okom az ellenkezőjére. Tudom, mi a dolgom. Nem fog bennem csalódni és ezt Stanislav is pontosan tudja. Biccentek és elhagyom a szobát, ami másnak akár a lakása is lehetne. A másodperc tört része alatt párolog el az utolsó kicsi kétely is, teljesen magabiztosan lépek ki a házat körülölelő hatalmas parkba. A lista elején díszelgő névre pillantok. Nikolai Lev. Hamarosan nem lesz más, mint egy barna papírdosszié egy zárt iratszekrényben. Más nem marad belőle, ha rajtam múlik. Ez pedig tényleg csak rajtam múlik. Arcomra tolom a napszemüvegem. Kezdődhet is a szórakozás.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Daniil Serhiyko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniil Serhiyko   Daniil Serhiyko Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2014 3:56 pm

Elfogadva!
Üdv minálunk!

  Még mindig (vagy már megint?) csak azt tudom mondani, hogy mindenkiben van valami pozitívum, csak néhol méylebbre kell ásni a ,,kelleténél". Wink

  Óóóó, azt hittem bevezetsz majd a kis őrült világodba, és megmutatod a kíméletlen oldalad, éppen ezért szívesen olvastam volna tovább a történeted. No de sebaj, remélem a játéktéren megmutatod milyenek a módszereid. Wink

  Avatarfoglalásod módosítsd kérlek, aztán már mehetsz is gyilkolni játszani..

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Daniil Serhiyko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» I know what you did - Micah & Daniil
» Home sweet home - Daniil & Lash

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-