KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Scott Wells Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Scott Wells Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Scott Wells Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Scott Wells Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Scott Wells Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Scott Wells Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Scott Wells Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Scott Wells Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Scott Wells Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Scott Wells

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Scott Wells Empty
TémanyitásTárgy: Scott Wells   Scott Wells Icon_minitimePént. Dec. 12, 2014 9:13 pm

Thomas Scott Wells
1988. szeptember 13. [You must be registered and logged in to see this image.]
26
Taxisofőr
Civilians
Andrew Garfield
Karakter személyisége

◆ "A kölyök le merem fogadni, nem százas. Mint ha álomvilágban élne. Csoda, hogy a sárga meseautó még nem repült el, mint a megbűvölt kék tragacs a Harry Potterben. Már várom a pillanatot, amikor jelentik valahonnét. Rendesen végzi a munkáját, de szétszórt. Mint ha az utak rally-pályák lennének, még a lejtőn sem lassít. A kocsi szó szerint repül a levegőben. Aztán csodálkozik a főnökség, hogy sokat van szerelve. Múlt alkalommal megkértem rajzolja már le nekem milyen tárcsákat hagyott el, mert tudom, hogy jó a memóriája. Pár percig bíbelődött, én csak vártam, aztán nagy nehezen bizonytalanul odanyújtotta a lapot nekem. Mérgemben bizisten tarkón vágtam a franciakulccsal. Holmi kerekeket rajzolt le meg felhőket. Mi vagyok én, órásmester? Bár meg kell hagyni jól rajzol..."

◆"Ha egy barna kabátot és egy jókora bozontot látsz elsuhanni a portánál, akkor teljes meggyőződéssel veheted tudomásul, hogy Scott  az. Azt a gyereket pár szóra sem lehet elcsípni, senkivel sem nagyon kommunikál, vagy ha épp elkapod lassított formában, vagy kaja lóg a szájából, vagy a kávés poharat harapja, mert tele a keze."

◆"Ó az én drágaságom jó fiú. Érdekes lakása van, tele felszerelt ketyerékkel. Mint ha csak a 19. századot varázsolták volna vissza. Ha fiatalabb lennék egy kicsivel, talán még egy vasráccsal merevített szoknyát is szívesen felpróbálnék. Azokat az időket idézi. De hogy honnét van ennek a fiúcskának ennyi pénze egy ilyen lakást kialakítani, az rejtély. Nem beszél sokat. Vagy ha igen, akkor is azokról a furcsa fantáziaszüleményeiről mesél akár órákig nagy beleéléssel. Mindig behívom reggelire, olyan kis szánni való betegesen vékony gyerek..."

◆" Scotty szinte minden reggel kicsukja magát a lakásából. Én nem tudom, hogy csak egyszerűen ennyire dilis, vagy valami szeren él, vagy valami fogyatékossága van talán? Mindenki csak sajnálni tudja szegényt a lakóházban. A pótkulcs már külön tartón függ a falon, hogy ha betéved hozzám érte, adhassam neki azonnal. Türelmetlen egy kis taknyos."

◆"Öregem, neked mekkora képregény készleted van? Kivétel nélkül mind megvan. Minden évjárat minden egyes kiadványa visszamenőleg az elsőtől gyártottakig. Vagy mégsem. A legelső hiányzik. Sebaj, öcsisajt, ez is irigylésre méltól."

◆"-Scott, igazán elárulhatnád nekem, hogy mihez kell ennyi apró fogaskerék, rugó és megannyi speciális alkatrész.
- Titok.
- Akkor teljesen feleslegesen jöttél hozzám ma, zárva vagyok.
- Mr. Hansen, ne csinálja, igazán nagy szükségem van rájuk.
- Ki vele!
- Egy felhúzható skorpió..."

◆"Boldogságos születésnapot Édesem!
Remélem ma nagyszerűen alakul a napod. Apád szerint fölöslegesen küldözgetem évente ezeket a leveleket neked, sosem bontod ki, sosem olvasod el. És sosem jössz haza. Tudom, hogy nem volt szép a lelépésed, de nem haragszunk rád. Az évek megszépítik az emlékeket, immár ötödik éve. Szeretlek nagyon! És Apád is. Hiányzol.
Csókol, Édesanyád"

◆" - Kedvenc filmed?
- Leleményes Hugo, Világok harca.
- Ezek miről szólnak?
- Sci-fik többségében. Egy utópisztikus világvége, vagy  csak egy egészen más világot ábrázoló műfaj tudományos alátámasztásokkal megalapozva, sok-sok találmánnyal, műszerrel és gőzzel működtetett technológiával.
- Sci-micsodák?
- Sci-fik. Science fiction, ha ez jobban tetszik.
- Na jó, inkább  menjünk tovább. Kedvenc könyved?
- Szárnyas fejvadász, Világok harca.
- Már megint az az istenverte Világok harca? Biztos valami unalmas lövöldözős, öldöklős történetek.
- Igen. Jó felé jársz, a sci-fi tudod egy nagyon tág műfaj, sok minden beletartozik. És számos altípusa van manapság már, amik mondhatni átmenetekkel egymásba is olvadnak. Sok elem sokszor visszaköszön, mint az utópisztikus ábrázolás, és a...
- Nem érdekel az idióta sci-fid. Unalmasnak hangzik, nincs benne happy end, sem romantikus jelenetek. Biztos tele van értelmetlen szövegekkel, túlmagyarázásokkal és halállal.
- Inkább, mint a Szürke ötven árnyalata...
- Azt te csak ne sértegesd, igen is egy mestermű! És tudod mit? Sohasem leszel olyan nagy író, mint aki ezt írta.
- Lefogadom azt sem tudod ki az írója. És különben is, azt megélni kell, nem átnyálazni.
- Na jó, én nem hallgatom ezt tovább. Megyek, szia! Ja és... szerintem te még sosem láttál lányt meztelenül. "

Történet vagy szerepes példa
„Mert nincs olyan ember, aki hiába élne...vagy halna.”  Kedvenc idézetem a Világok harcából. Valahol minden embernek van célja, miértje a létezésének. Az enyémet én még nem találtam meg, bár őszintén megvallva gőzerővel csak azt keresem. Kilógok ebből a világból a sajátos életfelfogásommal, hogy mindig csak máshol jár a fantáziám, minden helyére teljesen mást képzelek el. De mielőtt teljesen hülyének néznének - had nézzenek - elárulom, előtted járok két lépéssel. Ezért élek most így. Ezért nem a felső tízezer tagja vagyok. Scott Wellsként élem az életem, de nem ezzel a névvel dokumentáltak először. A szüleim dúsgazdagok. És noha megvan annak az életnek a szépsége, ugyanúgy megvan a hátránya is. Megszívod magad szabadsággal, gondtalansággal, aztán kamatostul veszi el azt tőled. Kívánod, mint a drogot. De nem kapod meg. Vagy elfogadod, vagy megszöksz. A pompa, a pazarlás, a szépség, a túlzás és megannyi szép, vagy inkább szépnek tűnő lány és  a makulátlanul modoros úriember... csak a látszat, az álca és a krémje. Ha valahol, hát itt gondolkodás nélkül a hátadba, sőt nem is... a szívedbe mártják a kést. A lányoknak pedig csak akkor kellesz, ha elhiteted velük, hogy ők lesznek azok a varázslatos nők, akik majd egyszer a te vagyonodból fognak költekezni. Én ebből nem kértem.
Elvették a szabadságom. A saját szüleim, akiknek ezt nem tudtam, nem akartam megbocsátani. Hittem, hogy nekem nem ez a sorsom, nem erre vagyok hivatott.
"A könyvek csak butasággal tömik a fejed. Mit érsz el velük? Az égadta világon semmit. Csak tintával írott szavak. Ennél a tettek jóval nagyobbak fiam, ezt értsd meg."
Egészen kicsi korom óta író szerettem volna lenni. Az eszem sosem ott járt, ahol kellett volna lennie. Túl a pazar látványon. ezért is láttam át ezen a sokaságon. Megannyi madzagon mozgatott fabábú, a sok habon, a pénzen és az aranyon pedig nem látsz át, mert vakítóan égetik a retinád. Ez a csupasz valóság, amitől én undorodtam. Ahogy a számviteltől, a politizálástól, az alakoskodástól és mindentől, ami nem én vagyok, voltam.
Nagy rendezvényre készülődtek a szüleim. Csak mint mindig. A sok ügyfelet, bankárt, tehetős családot meghívják ilyenkor és csak a pénzről esik szó. Ja meg a pénzről. És továbbá a pénzről. Aztán még a pénzről is. Mennyi érdekfeszítő téma nem igaz?
"Apám, vétkeztem az ég ellen és teellened. Már nem vagyok méltó arra, hogy fiadnak nevezz."
Megloptam a családom. Csak egy pillanat műve volt. Az elmém teljesen elborult. Csak négy szám lebegett a szemem előtt. A  széfünk kódja. A biztonsági őrök beengedtek. Azt mondtam, csak kell apámnak egy kis pénz valami alkuhoz. Mégis ki gyanakodott volna? Pénz a zsákba be... Csak visszafelé elfelejtettem az utat. Persze direkt. Fogtam mindent, amit csak találtam és leléptem a hátsó kijáraton. Fogalmam sem volt, hova menjek és mit kezdjek ennyi pénzzel. Egy hotelbe mentem, a hátizsákom pénztől duzzadt. Nem voltam olyan hülye, hogy végig egy zsákot cipeljek, sőt előre vettem ki pénzt. Egy éjszaka alatt eldöntöttem: nevet változtatok, veszek egy lakást és felépítem az életem úgy, ahogy én akarom. Taxizni kezdtem. Eleinte nehéz volt, mert az összes pénz nem túlzóan a lakásomra költöttem az utolsó centig. Csóró kölyökként megtanultam értékelni az életet. De szűkszavú vagyok, nem tud senki sem a múltamról. A szüleim kerestettek. Arra számítottam, hogy még feljelentést is tesznek ellenem. Alighanem anyám keze van a dologban. Apám bizonyára már megtette volna. De így könnyebb is. Talán anyám is sejti, ha nincs feljelentés, talán a városban megtalál. De azt várhatják. Azóta letettek róla - vagy nem - . Én pedig egy álmodozó taxis kölyök lettem, de legalább az életem a saját kezemben van.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Samantha Brooks
Samantha Brooks

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : gépei közelében
◮ hozzászólások száma : 19
◮ join date : 2014. Aug. 18.

Scott Wells Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scott Wells   Scott Wells Icon_minitimePént. Dec. 12, 2014 9:33 pm

Elfogadva!
Kedves Scott!

Imádom a képed, imádom az avid! *-*

És ezektől függetlenül is imádtam az előtörténeted! A részletes személyiségért kapsz egy piros pontot! ;D Tetszett ez a megoldás, nagyon ötletes volt! Nekem nagyon szimpatikus vagy, szerintem aranyos a személyiséged! Mondjuk a kocsidba nem biztos, hogy beülnék... Ezért ijesztő lehet, ahogyan száguldozol... A szüleid pedig... írj vissza anyukádnak! Kérlek! Nehogy megbánd, hogy nem... Sad

Nem volt szép dolog, ahogy megléptél otthonról, de nekem nem tisztem ítélkezni feletted. Viszont ötletes voltál, tetszett az et, tetszett a karakter felépítése, nem egy mindennapi fickó! Nyomás avit foglalni és irány a játéktér! *-*

Vissza az elejére Go down
 

Scott Wells

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» James Edgar Scott
» Brandon Scott "Scottie" Oswald
» Csak semmi pánik! - Deli & Scott

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-