KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Rupert Everett Burnes Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Rupert Everett Burnes Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Rupert Everett Burnes Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Rupert Everett Burnes Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Rupert Everett Burnes Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Rupert Everett Burnes Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Rupert Everett Burnes Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Rupert Everett Burnes Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Rupert Everett Burnes Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rupert Everett Burnes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Rupert Everett Burnes Empty
TémanyitásTárgy: Rupert Everett Burnes   Rupert Everett Burnes Icon_minitimeVas. Dec. 28, 2014 1:27 pm

Rupert Everett Burnes
1980 július 4., Miami, FL[You must be registered and logged in to see this image.]
34
Tulajdonos, “Hail the 2nd Guns&Ammo” üzletlánc
Civilians
Joshua Jackson
Karakter személyisége

◆ Pozitív tulajdonságok:
- Egyenes “Világéletemben utáltam felesleges köröket róni. Csak az időhúzásra jó, és a másik fél is utálja - még, ha bevallani nem is szeretné”
- Szavatartó “A jó barátság alapja a pontos elszámolás. Hatványozottan igaz ez a jó üzleti kapcsolatokra”
- Hűséges “Nagyon kevés ember van a világon, akiket közel akarok tudni magamhoz. Őket viszont semmiképp sem szeretném elüldözni.”
- Intelligens “Ha tényleg boldogulni akarsz az üzletben, máshoz is értened kell. Aki látja a nagy képet, többre képes, mint aki csak a látszólag neki legfontosabb részleteket veszi észre.”
- Realista “A háború az emberi természet természetes, elidegeníthetetlen része. Már az ősemberek mellkasában is dárdahegyeket találtak.”


◆ Negatív tulajdonságok:

- Törtető “A világkereskedelemben jelenleg mintegy 550 millió fegyver van forgalomban. Ez azt jelenti, hogy a Földön minden tizenkettedik emberre jut egy. A kérdés csak az: hogyan fegyverezzük fel a többi tizenegyet?”
- Bizalmatlan “Azt mondják, hogy mindenkinek van ára, de nem mindenki kapja meg. A pénz minden gonosz gyökere, viszont ez alapján a leglogikusabb következtetés, hogy minél romlottabb vagy, annál többre viszed.”
- Nincs hite az emberiségben. “Tudja, kik lesznek majd azok, akik végül benépesítik a földet? A fegyverkereskedők. A többiek ugyanis mind túl elfoglaltak lesznek, miközben ölik egymást.”
- Nem tiszteli a törvényt “Két dolog van, amiről jobb, ha nem tudod, hogy készül. A virsli a hot-dogban, és a törvényeink.”
- Visszahúzódó “Minél inkább megismerem az embereket, annál kevesebb időt akarok köztük tölteni”


Rupert Everett Burnes Története
Apám, Edward Burnes, egy kisebb fegyverbolt-láncot működtetett Florida államban. Egy lőtéren (milyen romantikus, nem?) találkozott össze anyámmal, aki nő létére profi sportlövőként kereste a kenyerét. Debbie Booker, ha esetleg ismerős a név. Western kategóriában versenyzett, igazi cowgirl, de nem a magamutogató kategóriából. Nem csoda, ha előbb tanultam meg, hogyan kell rendesen fogni egy revolvert, mint rendesen beszélni. Először hatévesen lőttem igazi pisztollyal, egy kis .22-essel.
Akkor még jól ment a bolt. Apám rendes iskolákba járatott, gépészmérnökire mentem a Miami egyetemre, mellette szereztem egy kereskedelmi végzettséget, hogy átvehessen a boltot. Aztán bejött Clinton, és az AWB. Az üzlet pedig visszaesett, és hirtelen veszteséges lett a hálózat. Hiteleket vettünk fel, és közben néztük, ahogy Uncle Sam, a gyáraktól közvetlenül veszi tonnaszám az újabbnál újabb játékszereket. Apám szíve végül nem bírta, enyém lett a bolthálózat. Pont, mielőtt Busht beiktatták, és ismét fellendült a belföldi kereskedelem… de addigra én már a “sötét oldalon” voltam, és szállítottam Afrikába. A véres gyémánt baromság. Krügerrandban, dél-afrikai aranyérmében kaptam a fizetségemet, a közvetítőm onnan szállított. Vásároltam ruszkiktól, kínaiaktól, izraelitől, franciától, horváttól… a nemzetközi ellentéteket mindig felülírja a pénz.
Persze közben a legális üzletág is felvirágzott. Terjeszkedni kezdtem a déli államokba. Texas, Missisippi, Alabama, Dél-Karolina, Nevada… meg északra. Montana, Alaszka. Csupa olyan állam, ahol az emberek el se tudnák képzelni az életüket valami mordály nélkül. Az üzlet pedig virágzott. A személyes életem annál kevésbé. Minél inkább megismerem az embereket, annál kevésbé kedvelem őket. Mindenkiben ott lapul a gonosz, csak elő kell belőle hozni. Az pedig könnyebb, mint az átlagember képzelné. Mindenki hazudik, mindenki megjátssza magát, olyan szinten, hogy legtöbbször már észre se veszik, ösztönösen megy. Meggyőződésem, hogy ha csak két ember élne az egész világon, ha tudnának egymás létezéséről, pusztán az elég lenne, hogy összekülönbözzenek, aztán talán meg is próbálják kinyírni egymást. Ilyenek vagyunk. Mindig az kell, ami a másé, és sosem elég, ami a miénk. És ha kell valami, elvesszük. A másik embertől, egy másik országtól, mikor épp mit dob a gép. A szeretet és szerelem az egyetlen olyan kincsek, amiket nem lehet elvenni, vagy megvenni - pénzért legfeljebb az illúzióját vásárolhatják meg, vagy az esélyeiken javíthatnak. A pénz nem boldogít, még akkor sem, ha ennek ellenére kevésbé tragikus egy Lincoln limuzin bőrülésén sírni, mint egy lepukkant Fordén. Kivéve, hogy az előbbit sokkal többen irigylik, és akarják majd elvenni. Mindennek ára van, leginkább a pénznek - azért sokkal értékesebbel kell megfizetni.
És maguk még csodálkoznak, hogy riasztó van még az ablakaimon is, háromféle zár van az ajtómon, a kocsim golyóálló, mindig van nálam egy betárazott félautomata pisztoly, és minden héten háromszor megyek lőtérre? A mondás úgy szól “Az optimista angolul tanul, a pesszimista kínaiul, a realista lőni”. Kínaiul egy mukkot nem tudok, de huszonöt méterről leszedek pisztollyal egy sörösdobozt. A többit találják ki maguk.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Rupert Everett Burnes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rupert Everett Burnes   Rupert Everett Burnes Icon_minitimeVas. Dec. 28, 2014 5:09 pm

Elfogadva!
Üdvözletem!
  Tetszik az üzletláncod neve.

  Hát apám, jópár igazságot írtál le ide. Wink
Tetszett a rövid, mégis részletes jellemzés. Nem vagy egy egyszerű figura, ez tény...de unalmas is lenne az élet némi katyvasz nélkül.
  A másik dolog ami tetszett, hogy igen röviden foglaltad össze a családi háttered. Úgy látom a fegyveresdi a családban marad. Tetszik tervezni örököst?Very Happy

  Nos, igen furcsán is nézne ki, ha farmok lepte terület körül terjeszkednél a cégeddel. Razz Hmmm...bár lehet néhányan lepuffantanák a konkurenciában levő gazdát, vagy állatait.
  Vegas viszont tökéletes célpont a ,,letelepedéshez", remélem büszke leszel a lakosokra, akik a pénztárcád gyarapítják. Very Happy

  Nyomás foglalózni, aztán már tied is a játéktér! Aztán csak finoman az emberekkel. Wink

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Rupert Everett Burnes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-