KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Empty
TémanyitásTárgy: Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak   Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2014 1:23 pm

Teljes körű kínzást rendeltem el. Aki nem fizet, megfizet. Bűnhődjön s hulljon a férgese.
A kocsma nem túl nagy, a nevét se nézem. Vendég elvétve néhány asztalnál látható, vegyes körítésűek. Fekete, fehér, gazdag, szegény. Bár előbbiből több látszik, isten igazán egy szakadt külsejű alak nem látszik. Mind a főbejáraton jöttek és ott is fognak távozni ha végeztek ivászati idejükkel.
De mi nem ott megyünk be, ó nem. A hátsó ajtón megyünk be, Troy a pultos már hátul vár, ideges vigyor ül a képén, kezében csak úgy remeg a hamvadó cigarettavég. Nullásra nyírt fején már néhány sörte lengedezik, szőke kis hajszálak mozognak, bár alig lehet még pihének is nevezni őket.
Én és a srácok öltönyben jövünk. Hárman vagyunk. Marty, Dermoth és én. A legifjabbiknak, D-nek az övében van most egyedül pisztoly. Nekem a zsebemben bokszer rejtőzik, Martynak kés van elrejtve a csizmaszárában. Bár sötét van, napszemüveget tartok magamon. Van benne igazság mikor azt mondják, hogy ha a szemed nem látszik akkor kevésbé ismernek fel. Tartom magam az okossághoz.
- Vinc! Szép estét!
Halkan felsóhajtok. Ez a toronyfasz még a nevemet se tudja normálisan. Egy kéz legyintéssel belé fojtom a szót és ő kussol. Nyel egyet, homlokán csak úgy csillog az izzadság. Tetszik. Halkan megszólalok.
- Hol a pénz, Troy?
A srác benyúl a kabátzsebébe majd előhúz egy köteget. Látszatra megállapítom, hogy kevés. Maximum egy ezres. Csúnya darabolás elé nézünk. Martynak is feltűnik a hiány, kiveri a pultos kezéből a pénzt.
- Nem elég. Hol a pénz Troy?
- Hol a pénz Troy?-kérdezi most már D is.
Nem válaszol, csupán nyel egyet. Most szakad el a zsinór az agyamban. Megragadom a kabátját és berángatom a hátsó ajtón. Ez általában zárva van, ám most nyitva. Egy apró szobába lököm, ami valami irodaféle. Kezdésnek egy jobb egyenest beviszek neki a szeme alá. D nem engedi üvölteni. Az első ütésnél már nincs rajta a nyakkendő, a vékony vágású szájat beköti. Ekkor Marty jön. Ő is lekever egyet. Kisebbet üt, mégis vér fröccsen az öltönyömre. Fejcsóválva bámulok a srácra mire az bocsánatkérően rám vigyorog. Hirtelen D megszólal.
- Valakinek át kéne venni kint a helyet.
Marty leszögezi, hogy nem megy. Nem csodálom. Beszéd hibás és úgy raccsol, hogy öröm hallgatni. D pedig önmagában elég ijesztő külsejű a forradásos arcával. Maradok én. Leveszem az öltönyt, gyorsan végignézem, hogy nem vagyok e máshol véres.
Szerencsém van.
Kicsit hátranyalom a hajam majd az irodából egyenesen a pult mögé megyek. Senkinek nem tűnik fel, hogy ismeretlen vagyok. Eddig nincs probléma.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak   Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2014 3:41 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Felcsapva csaposnak



Az édesanyját szerette, kit szeressen az ember lánya, ha nem éppen az anyukáját? Na de telefonon beszélni vele? Maga volt a pokol. Egyrészt mert annyira kevésszer vett levegőt, hogy Kezia néha attól félt valami komoly baja lesz ( iszonyatosan sokat tudott beszélni), másodsorban pedig hajlamos volt három nyelven kommunikálni, és átváltani oroszról finnre, majd át angolra, végül vissza oroszra, és ezen nyelvek változatos kavarodását követte a beszélgetésük, úgy álatlában. Mindezt egy fél órásra lerövidített telefonbeszélgetés kíséretében. Nem...továbbra sem fogadta el azt a hivatást, amit a lánya választott, de nagyjából egy éve már beletörődött, és a karácsonyi képeslapok szépen lassan átmentek egymás hívogatásába, szigorúan a konzervatív apa tudta nélkül, aki azóta nem állt szóba Keziával, mióta a lánya egyik filmjével lepték meg egy július 4-i partin a barátai. Az édesanyja persze más volt, neki a lánya a feje tetejére is állhatott volna, vagy éppen lilára mázolt felsőtesttel integethetett volna a Niagara legtetejéről a nagy zuhatag mellől, ő akkor is szerette. Persze nem fogadta el az új életmódját, bár a kíváncsiság időnként előtört belőle és olyankor mindenféle kérdést tett fel neki, amire válaszolna is az ember lánya készséggel, ha a barátnőiről lenne szó, de nem az anyjának. Kék és fehér színek voltak jellemzőek rá, ezen a mai napon, amikor még mindig Vegasban múlatva az időt úgy döntött tart egy olyan napot, amikor random kinézi magának a város valamelyik bárját és beül. Egyedül, természetesen, ami nála szinte mindennapos volt. Ott volt Samuel aki kézséggel elkísérte volna a kisasszonyt bárhova, ahova csak óhajtott volna menni, de Kezia már igazán nem akart visszaélni a jóindulatával. Persze ott volt a kisördög benne is, hogy ezzel a feleségének törthetne borsot az orra alá, amiért ok nélkül gyanusította...rendben, hogy Sammy boy édes pofa volt, de nagyjából az unokaöcskösnek tudta volna elképzelni, akit a strandon fejbe lehet vágni a labdával, akkor sem fog megsértődni.Úgy nagyjából így lehetett volna jellemezni.
- És mondd csak kislányom a következő filmedben is lesznek olyan...izék...hogy is hívjátok ti azokat a holmikat amiket mindenféle helyekre be lehet du...- a lány a szemeit forgatta és azonnal belefojtotta a szót az asszonyba, sőt idegességében ő volt az aki most finnre váltott
- Anyaaaaa! Az ég szerelmére, ugye nem gondolod komolyan, hogy ezt veled fogom megbeszélni?
- Miért nem, hiszen az anyád vagyok
- Pont azért. Amúgy is mióta tudod te, hogy mik mennek az ilyen filmekben?- perszehogy tudta, a barátnői, kivált az orosz Léna....na az aztán megérte a pénzét, annyi biztos. Hat nyelven tudott visítozni, állítólag falat rengetően. Hogy honnan tudta? Na jah, Kezia kisasszonynak is megvannak a maga információ forrásai, főleg ha olyan körökben mozog amilyenben ő.Vannak ám abban a közegben is olyan mocskos titkok, amelyek bizonyos embereknek sok pénzt megérnek, hogy ne derüljenek ki, másoknak meg még többet, hogy mégis. Azonban neki pont az adta meg a báját és a különlegességét, hogy nagyon is tudott titkot tartani, de szerette éreztetni, hogy azt bármelyik pillanatban piacra dobhatja megfelelő ellenszolgáltatásért cserébe. Szerette a pénzt ezt le sem tagadhatta volna, arra azonban rájött, hogy voltak dolgok, vagy még mindig vannak amiket pénzért nem lehet megvenni, legyen az akármilyen. Hiányzott, hogyne hiányzott volna, egy őszinte ölelés, vagy legalább egyetlen őszinte szó kimondva, de az illúziók bizony drága mulatságnak számítottak, hogy megengedje magának, így aztán az utóbbi időben jobbára csak hamisakat vásárolt, csillogó pillanatokat, amikben eltemetkezett és alkoholgőzben olvadozva suttogta el vagy éppen visította bele az éjszakába azokat a bizonyos szavakat. Neki nem ment...így nem ment. Akivel meg ment volna...nos az nem volt. Maradt az egyetlen vigasz, az örök hármas: Jack - Jim - Johhny. A csalhatatlan pasi koszorú. Néha kicsit sok volt belőlük, de legalább tudták mi a csízió. Annyit sosem ivott, hogy kiüsse magát, legalábbis nyilvánosan soha. Morris kitekerné a szép kis nyakát, ha megtenné, és persze nem lenne több munkája sem. Néha, amikor magányosan ácsorgott valamelyik szálloda erkélyén eljátszott a gondolattal, hogy egy nagy botránnyal örökre kiírathatná magát ebből a mókuskerékből, de aztán rájött, hogy pá év múlva úgyis kiöregszik, abbahagyja, és útána élvezi a megkeresett vagyonát, talán vesz egy narancsültetvényt valahol Californiába, és vissza sem tekint. Vagy hazaköltözik...Finnországba.
A fenekével tolta be a bár ajtaját, és meglazította magán az apró kis kabátkát. Kék volt mint a tenger, és a blúz hasonló színű, bár talán a kelleténél kevésbé diszkrétebb, de hát addig mutogassa magát amíg van kinek és legfőképp van mit. Hófehér farmer és egy kék színű, szigorúan magas sarkú cipőt viselt. Amúgy sem volt túl magas, kellett az illúzió.
- Oké anya leraklak...mondom leraklak megérkeztem, fontos tárgyalás lesz úgyhogy nem tudok tovább beszélni veled, majd hívlak...sziaaaaa anyaaaaa.- húzta el a fülétől a telefont, és a  vékony hófehér sálacskát tekergette ki a nyakából. Nagyot fújva huppant le a bárszékre, és rendezgette el maga mellett a dolgokat, a tengerkék műbőr táskát a pultra dobta a haját is eligazgatta. Egy rögtönzött kis cihelődés, és már vette is szemügyre a csapost. Lenyalt hajú, apja korabeli muksó, így első ránézésre tudja a dolgát, úgyhogy ki is rendelte az ő kis örök hármasát.
- A triumvirátust kérném, minimális jéggel és egy kevés rágcsálni valót, valami sós megteszi, ami van, nem vagyok válogatós. De sajt nem kell.- tette még hozzá Vic-re pillantva és így kezdésnek egy bűbájmosolyt is küldött felé. Fene tudja miért de kókedve kerekedett. Akkor jutott eszébe, hogy a csapos hallhatta amikor a mamának kamuzott, hogy tárgyaláson van így aztán, mintha ugyan szükséges lenne, valami magyarázatfélét még hozzáfűzött.
- Az anyák...nem lehet őket lerázni.- fűzte össze a pulton a kezét, és tényleg....de tényleg végtelen türelemmel várta a srácokat....na ez tényleg édes hármas tudott lenni, ha igazán szüksége volt valami jóra az ember lányának.



Kezia és Vic

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak   Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2014 5:10 pm

Hátul Troy üvöltése hála istennek nem hallatszik, pedig biztos vagyok, hogy a két titán hátul igencsak kínozza és vallatja. Ha gondolkodnom kéne, talán Marty ütlegeli. Valószínűleg így van, D mindig féltette az ujjait és az öklét. Ő valamiféle szigetelést készít talán a falra, hogy a fickót azért érteni is lehessen. Az átnyáladzott nyakkendő száz százalék, hogy nehezíti a beszédet, már csak tapasztalatból mondom. Mikor a selyem eldugaszolja a pofád nagy részét és az anyázások vele elveszik az anyagban, mellette majd megfulladsz a saját dühödtől.
És ilyenkor persze ne árulj el senkit.
Az első két vendég piti ügy. Korsó sört kérnek, nekem pedig gyorsan a pult alá indul a kezem. Amíg munka nélkül álldogáltam volt időm felmérni, hogy mi hol van. Ezáltal persze már azt hittem, hogy minden oké.
Benyaltam.
Egy szőke hajú fiatal csaj lépett be, az anyjával telefonált nagy eséllyel, már csak a "mama" megnevezés miatt. Én nem tudom, hogy hívtam az anyámat hisz, halott volt mielőtt bárhogy hívhattam volna. Erre szokás azt mondani, hogy amiről nem tudsz az nem hiányzik. Sajnos a csaj esetében ez a hiányzó tudás irtó jó lett volna. TRIUMVIRÁTUS?!
Az értetlen pofámat próbáltam elrejteni. A szóra elsőre csak a három nagy eszű jutott eszembe: Caesar, Pompeius meg....meg az harmadik.
Az Ádámcsutkám szinte koppan mikor nyelek egyet, de hirtelen egy ötlet jut eszembe és kis híján elvigyorodok. De így is csupán hunyorgok egyet majd csak ennyit nyögök ki.
- Ilyet itt nem szolgálunk. Ha gondolja mással szolgálhatok...
Ezt annyiszor sikerült elcsípnem mikor elmentem akármilyen kocsmában. Bár volt már olyan is ahol whiskyt kértem és erre ugyanezt nyögte ki a fickó. Durva.
- Amit anyu nem tud, az nem fáj neki.-vontam meg a vállam.
Na nem mintha sok közöm lenne, de azért nem akarom magam a tudatlansággal rossz színben feltüntetni. Addig is nem fog nyavalyogni.
Miután a szavaimat elmondtam a pult egy távolabbi szegletéhez nyúltam ahol egy tál apró perec volt.
- Parancsoljon. Sózott, ízletes, friss.
Fogalmam sincs, hogy milyen ízű és milyen régi. Ránézésre azonban egyáltalán nem tűnik és az előző vendég is arc rezzenés nélkül megette, azóta se fintorodott el. Csupán unott arccal ül és bámul maga elé.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak   Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kezia&Vic - Felcsapva csaposnak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kezia Salminen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-