KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Zoe Moulange Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Zoe Moulange Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Zoe Moulange Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Zoe Moulange Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Zoe Moulange Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Zoe Moulange Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Zoe Moulange Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Zoe Moulange Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Zoe Moulange Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zoe Moulange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Zoe Moulange
Zoe Moulange

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 18
◮ join date : 2015. Jan. 10.

Zoe Moulange Empty
TémanyitásTárgy: Zoe Moulange   Zoe Moulange Icon_minitimeVas. Jan. 11, 2015 8:25 pm

Zoe Miranda Moulange
Anchorage, Alaszka 1987.01.03.Zoe Moulange 30i9rx1
28
Fegyverbolt tulajdonos
Civilians
Susan Ward
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: segítőkész, megbízható, őszínte, barátságos, türelmes


◆ negatív tulajdonságok: haragtartó, makacs, perverz(de ez nekem inkább pozitív.., naív, szeszélyes  


◆ egyebek: A türelmességem igazából helyzetfüggő, de mindig próbálom a legjobbat kihozni mindenből. Imádom az állatokat, ha lenne rá időm, akkor biztosan lenne vagy száz kutyám és más állataim.

Történet vagy szerepes példa
Anchorage, Alaszka. Nem egy túlzottan meleg, fantasztikus álomváros, pláne nem télen. 1987-ben születtem Édouard és Amanda Moulange elsőszülött lányaként. Egy orvos, és egy fegyver áruházlánc tulajdonos gyerekeként nem szenvedtem sok mindenben hiányt, de azért nem voltunk kőkazdagok. Akkor kicsit romlott a helyzet, amikor anyám abbahagyta az orvosi pályáját és társtulajdonos lett apám bizniszében, de ez a veszteséges időszak nem tartott sokáig. Átlagosan éltem a gyerekkoromat a hideg városban, az általános iskola éveiben az volt a legizgalmasabb pont, amikor kaptam egy papagájt, de egyszer véletlenül kizártam az erkélyre, és halálra fagyott. Pár évvel később megszületett a húgom, Alexia, akit anya terhessége alatt nagyon vártam, de miután megtapasztaltam a babák eléggé változékony sírási szokásait, azt kívántam, hogy bárcsak kizárhatnám őt is az erkélyre. Persze ez a nagy utálat nem volt hosszú életű, hamar megszerettem a kistesómat, és ahogy nőttem, egyre jobban akartam vigyázni rá, egészen a középsuliig. Akkor én is elzüllöttem kicsit, mint annyi más tinédzser, de nem annyira, hogy drogokhoz nyúljak. Kurvulni se kurvultam el, de ha az egész életemet nézzük, akkor ez a második időszak, a "Legtöbb férfi legrövidebb idő alatt" toplistán. Nekem tetszett, hogy a szüleim fegyverek eladásából jól meg tudnak élni, ezért nem is dédelgettem hatalmas álmokat az érettségi megszerzése után. Oké, a gyermeteg álmok, mint például az Alaszkai Malamut tenyésztés, megfordult a fejemben, de ezt senki se támogatta volna. Ezzel együtt egyetemre se akartam menni, inkább egy másfél évig különböző dolgokban próbáltam ki magamat, pincérnősködés szintű munkákban, nem másban. Ebben a másfél évben volt egy-két komolyabb párkapcsolatom, de ezek említésre sem méltóak. Később, mikor már elég idős voltam hozzá, én is dolgozhattam anyáék boltjában, ami ekkor már sok államban megtalálható volt. És elérkeztünk ahhoz a ponthoz, vagyis inkább személyhez, akit a legjobban szeretek, és utálok is egyben (de inkább utálom): Blakehez. Vele akkor ismerkedtem meg, mikor már jó ideje a fegyver eladással foglalkoztam, ő volt az egyik vásárlóm. Nem szeretnék belemenni a részletekbe, szerelem volt első pár látásra, azt hittem róla, hogy  normális, mert annak is tűnt. Később kiderült, hogy egy hülye paraszt elmebeteg állat, de ne szaladjunk ennyire előre. Szóval összejöttünk meg minden, bemutattam a szüleimnek, és fél év múlva már költöztem is vele Észak-Dakotába, Bismarckba. Fiatal voltam még, huszonnégy éves, de már nagyban elterveztem, hogy egyszer lesznek közös gyerekeink, stb stb. Három évig voltunk együtt, és ha egy este nem támadtak volna ránk a saját házunkban, és Blake nem öli meg a támadót, akkor még mindig vele lennék. Ekkor derült ki, hogy nyakig benne van a maffiás dolgokban, és így már nem akartam látni sem. Szakítottunk, a legtávolabbi államba akartam költözni, messze tőle, végül Las Vegasig jutottam, ahol most is élek immáron egy éve. Idő közben Alexiát is idefújta a szél, nagyjából akkor, amikor a szüleink terjeszkedni akartak a nagy és híres boltukkal, csak Las Vegast kihagyva. Mi meg pont itt akartunk nyitni egyet, amit meg is tettünk, így kerekedett az egészből egy nagy családi balhé, a sok-sok minket elválasztó kilóméter ellenére. Később lenyugodtak a kedélyek, a bolt inkább lett a miénk, mint az övék, de támogatnak minket pénzzel. Nekem meg van egy házam, a fegyver eladás a munkám, és végre van egy kis nyugalom magam körül, aminek nagyon örülök.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zoe Moulange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoe Moulange   Zoe Moulange Icon_minitimeHétf. Jan. 12, 2015 12:48 am

Elfogadva!
Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen személyek, mint Blake is, egyszer meg fog jelenni nálunk és kísérteni fog Téged xDDD Szép dolgok ezek Razz

Érdekes, hogy pont fegyverbolt, annak meg külön örülök, hogy nem felsőosztálybelit hoztál Razz Kell a változatosság. Azt előre elmondom, hogy valószínűleg ebben a bizniszben (fegyverek) lesz majd vendéged egy-két karakterem Very Happy Mert amúgy is muszáj lesz most már játszanunk Razz

Örülök, hogy itt vagy, hogy köztünk vagy. Foglalj kérlek avit, aztán tessék szépen játszani menni Razz :lávmí:

Vissza az elejére Go down
 

Zoe Moulange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alexia Moulange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-