KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Alexia Moulange Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Alexia Moulange Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Alexia Moulange Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Alexia Moulange Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Alexia Moulange Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Alexia Moulange Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Alexia Moulange Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Alexia Moulange Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Alexia Moulange Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alexia Moulange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexia Moulange Empty
TémanyitásTárgy: Alexia Moulange   Alexia Moulange Icon_minitimeVas. Jan. 11, 2015 9:40 pm

Alexia Moulange
Alaszka 1993.03.21.[You must be registered and logged in to see this image.]
22
Fegyverbolt tulaj
Addicts
Crystal Reed
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: figyelmes, nyitott, tanult, megbízható, diszkrét, humoros, kitartó, ötletes, bátor, kedves, engedelmes, gyakorlatias.


◆ negatív tulajdonságok: kotnyeles, nagyszájú, makacs, naiv, kiismerhetetlen, szórakozott, őszinte, lármás.


◆ egyebek: Klausztrofóbiás vagyok úgyhogy elég sokat szorongok ha nem elég tágas helyen vagyok.

Történet vagy szerepes példa
Utáltam Alaszkát és ez most sincs másként. Nem szeretek haza menni a szüleimhez. Unalmas ott az élet, ezért is könyörögtem ki anno a középiskola előtt, hogy had tanuljak máshol. Szerencsére anyáékat nem kellett sokáig győzködnöm. Igaz volt egy feltételük, amibe nekem bele kellett mennem, ha el akartam menni Alaszkából, de nem volt gond, hiszen a Franciaországban élő nagyszüleimhez költöztem. Ez már magában buli, ha csak meglátogatjuk őket, de, hogy még ott is éljek velük. Komolyan mondom felvillanyoztak anyuék ezzel az ötletükkel.
Szóval a középiskolát már Franciaországban kezdtem. Eleinte nagyon nehéz volt, hiszen a nyelvet nem igazán beszéltem, de hála nagyiéknak és a magántanáromnak, hamar megtanultam folyékonyan a franciát. Az iskolában csodagyerekként tekintettek rám, hiszen nem minden napi volt, hogy egy külföldi diák náluk tanul főleg, akinek az apja fegyverkereskedő. Először nem értettem a nagy rajongásukat, de amint az ottani barátnőm ecsetelte, hogy mi a helyzet nagyot kellett nevetnem. Hiszen ők olyan kereskedőre gondoltak, akik az utcán feketén adják el a dolgokat, hát apám szerencsére nem, amire büszke is vagyok. Imádom a boltunkat, a fegyverek között megnyugszom. Mindenesetre az osztálytársaimnak elmagyaráztam, hogy nem úgy van, ahogy ők gondolják, de még így is nagyon oda voltak értem.
A nagyszüleimmel tökéletesen kijöttünk, egyszer kétszer volt rám panasz, de alapjáraton egy jó tanuló aranyos lány voltam, egészen harmadikas koromig, amikor megismerkedtem az első szerelmemmel. Ő már javában benne volt az éjszakai életbe, sokszor eljárt otthonról, néha még ki is rakták a szülei, mondván, hogy nem bírják már elviselni, de valahogy mindig visszakönyörögte magát. Mi a legelső ferde estémen találkoztunk. Kiderült, hogy közös a baráti társaságunk, csak mivel én még nem igazán jártam el bulizni, meg amúgy se sehova, így nem találkoztunk. Hamar egymásra hangolódtunk, szinte egész este boldogítottuk a másikat, aztán végül összekavarodtunk. Persze nem feküdtem le vele, hiszen az mi már, gondoltam én akkoriban. Viszont valahogyan megszerezte a számomat és elkezdett hívogatni először csak napközben, de volt, amikor éjjel is felhívott, én meg persze, hogy felvettem és beszéltem vele, hiszen oda meg vissza voltam érte, már csak a külseje miatt is. Ahogy ismertük meg egymást úgy kerültünk egyre közelebb a másikhoz. A nagymamám persze ódzkodott ettől az egésztől, hiszen ismerték őt is és nem csak a fiút, de még a családját is. Kiderült, hogy a nagyapám tökéletes kapcsolatot ápol az ő nagyapjával és apjával. Mind a ketten mondták, hogy rossz hatással lesz rám Dante, de én tettem a véleményükre és sok találkozgatás, randizás után egy párt alkottunk. Ő vezetett be szinte mindenbe. Nem mondom azt, hogy felhőtlen volt a viszonyunk, de mindig kitaláltuk, hogy békíthetnénk ki a másikat.
Emlékszem, amikor először vitt el úgy buliba, mint barátnő. Én nem tudtam, hogy hova visz, de bíztam benne. Aztán egyszer csak olyan helyen találtam magam, ami először kiábrándító volt. Ekkor voltam mindössze 17 éves. Elmagyarázta, hogy ez valójában egy nagyon izgalmas és szenvedélyes dolog, de én nem akartam elhinni, hogy ha kikötöznek és korbáccsal vernek, azt valaki élvezheti. Nagyon sokáig győzködött, hogy egyszer mi is próbáljuk ki. Szerencsére nem az első alkalomnál hozta fel a témát, hát én akkor szerintem kifutottam volna a világból. Mindenesetre belementem, azzal a szöveggel, hogy miért ne, egyszer úgyis mindent ki kell próbálni, és meg kell, mondjam tényleg élveztem. Sőt többre vágytam, minden egyes alkalom után minél többet meg akartam tudni ezekről a dolgokról. Aztán végül nem voltunk sokáig együtt, Dante elköltözött engem meg szigorúbban fogtak a tanulmányaim romlása miatt. De a parafíliámról nem mondtam le, minden kiskaput megtaláltam, hogy ha csak egy percig is, de élvezhessem. Amíg elvégeztem sulit volt pár partnerem, de nem ilyen egy éjszakás kalandokra kell gondolni, szerencsére nem azoknak vagyok a híve. Mindenesetre egy két ember megfordult az ágyamban és én is az övékben.
A suli végeztével, amit szerencsére szín ötössel fejeztem be egyetemet kezdtem el keresni. Kerek két évet bírtam aztán végül hazaköltöztem, de nem anyuékhoz. Megtudtam a nővérem mit tervez és utána mentem Las Vegasba és betársultam mellé, mint bolt tulaj. Persze a nővéremnek semmit sem meséltem el milyen élményeket szereztem Franciaországban. Tudom, hogy kiakadna, és nem hagyná, hogy tovább folytassam így titokban tartom előtte a mocskos kis dolgaimat. Amúgy sem izgalmas úgy, hogy ha mindenki tud róla.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexia Moulange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexia Moulange   Alexia Moulange Icon_minitimeHétf. Jan. 12, 2015 12:56 am

Elfogadva!
Nem mondom, megleptél! Erre a parafíliára ezzel az avival nem gondoltam, mindenestre... höhö Very Happy Kíváncsi vagyok, valaha ki fogod-e játszani ezt, viszont.. ha gondolod, tudok ajánlani neked pszichológust Razz Van pár szerencsére az oldalon xDDDD

Sok sikert azért neked, és remélhetőleg a bolt, a fegyverek és a nővéred is megnyugtat, mert no.. muszáj lesz, nehogy elkanászodj Very Happy

Üdv köztünk, kisebbik Moulange, élvezd ki Vegas fertőjét, aztán valahogy regenerálódj is Very Happy Foglalj kérlek avit, és természetesen a játéktérre is nézz be sokszor Very Happy :lávmí:

Vissza az elejére Go down
 

Alexia Moulange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zoe Moulange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-